Облыстық мәслихаттың Х сессиясының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 137-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 280-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 желтоқсанда N 2556 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыстық әкімдігінің 2009 жылғы облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат ХVІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 137-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2540 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Атырау" газетінде № 8 жарияланған), облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 149-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2543 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 ақпанда «Атырау» газетінде № 23 жарияланған), облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 175-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2547 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 мамырдағы "Атырау" газетінде № 61 жарияланған), облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 3 шілдедегі № 237-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2550 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 22 тамыздағы "Атырау" газетінде № 100 жарияланған), облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 16 қазандағы № 253-ІV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2553 рет санымен тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"96 251 466" деген цифрлар "97 330 584" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"46 303 820" деген цифрлар "46 252 654" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"49 600 293" деген цифрлар "50 730 577" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"83 252 238" деген цифрлар "83 777 157" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-1 516 324" деген цифрлар "-1 049 540" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 895 324" деген цифрлар "1 428 540" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"13 872 733" деген цифрлар "13 960 148" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"13 875 639" деген цифрлар "13 963 054" деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Х сессии областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 137-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 26 ноября 2009 года N 280-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2009 года за N 2556. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2009 год, областной маслихат на ХVІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2008 года № 137-IV "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2540, опубликовано 20 января 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7), решение областного маслихата от 14 января 2009 года № 49-IV (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2543, опубликовано 26 февраля 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 23), решение областного маслихата от 17 апреля 2009 года № 175-IV (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2547, опубликовано 28 мая 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 61), решение областного маслихата от 3 июля 2009 года № 237-IV (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных
правовых актов за № 2550, опубликовано 18 августа 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 97), решение областного маслихата от 16 октября 2009 года № 253-IV (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2553) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "96 251 466" заменить цифрами "97 330 584";
цифры "46 303 820" заменить цифрами "46 252 654";
цифры "49 600 293" заменить цифрами "50 730 577";
цифры "83 252 238" заменить цифрами "83 777 157";
цифры "-1 516 324" заменить цифрами "-1 049 540";
цифры "1 895 324" заменить цифрами "1 428 540";
цифры "13 872 733" заменить цифрами "13 960 148";
цифры "13 875 639" заменить цифрами "13 963 054";

"773 739" деген цифрлар "873 739" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
ХVІІІ сессияның төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы                  Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихаттың ХVІІІ
сессиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы
№ 280-IV шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың Х сессиясының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 137-IV
шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы                Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

цифры "773 739" заменить цифрами "873 739";
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель ХVІІІ сессии,
секретарь областного маслихата Ж. Дюсенгалиев
Приложение к решению ХVІІІ сессии
областного маслихата от
26 ноября 2009 года № 280-IV
Приложение 1 к решению Х сессии
областного маслихата от
12 декабря 2008 года № 137-IV
Областной бюджет на 2009 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I. Доходы