Облыс әкімиятының 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 70 "Атырау облысы Білім беру басқармасының мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 355 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 желтоқсанда N 2557 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 24 мамырдығы N 151 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2011.05.24 N 151 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 70 "Атырау облысы Білім беру басқармасының мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2546 санымен тіркелген, 2009 жылғы 19 мамырдағы "Атырау" газетінің 58 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысы Білім беру басқармасының "Білім беру қызметін лицензиялау" мемлекеттік қызмет көрсету стандартында:
8 тармақтағы:
"12 730 (он екі мың) теңге" деген сөздер "10 (он) айлық есептік көрсеткіш" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Облыс әкімдігінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 190 "Облыс әкімиятының 2009 жылғы 3 сәуірдегі № 70 "Атырау облысы Білім беру басқармасының мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Аманғалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2010 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі                                       Б. Рысқалиев

О внесении изменения в постановление акимата области от 3 апреля 2009 года № 70 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги Управлением образования Атырауской области"
Постановление Атырауского областного Акимата от 25 декабря 2009 года N 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2009 года за N 2557. Утратило силу - постановлением Атырауского областного Акимата от 24 мая 2011 года N 151
Утратило силу - постановлением Атырауского областного Акимата от 24 мая 2011 года N 151
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 3 апреля 2009  года № 70 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги Управлением образования Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2546, опубликовано 19 мая 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" за № 57) следующее изменение:
в Стандарте оказания государственной услуги "Лицензирование образовательной деятельности" Управлением образования Атырауской области, утвержденного указанным постановлением:
в пункте 8:
слова "12 730 (двенадцать тысяч семьсот тридцать) тенге" заменить словами "10 (десяти) месячных расчетных показателей".
2. Отменить постановление акимата области от 6 августа 2009 года № 190 "О внесении изменения в постановление акимата области от 3 апреля 2009 года № 70 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги Управлением образования Атырауской области".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Амангалиева С. – заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким области                  Б. Рыскалиев