"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 шілдедегі N 19/229-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 шілдеде N 2011 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ :
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2001-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған; Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы N 13/173-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 19 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 25 санында жарияланған; 2009 жылғы 15 сәуірдегі N 16/209-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 21 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 59 санында жарияланған, 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 17/214-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 28 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 63 санында жарияланған, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 19/229-IV от 9 июля 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 10 июля 2009 года за N 2011. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2001, опубликовано 26 декабря 2008 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года N 13/173-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 2/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2003, опубликовано 18 февраля 2009 года в газете "Южный Казахстан" N 19, от 15 апреля 2009 года N 16/209-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2006, опубликовано 22 апреля 2009 года в газете "Южный Казахстан" N 46-47, от 23 апреля 2009 года N 17/214-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2007, опубликовано 29 апреля 2009 года в газете "Южный Казахстан" N 50-51) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

85 700
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 105
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 674
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
490 836
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 691 362
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 424 336
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 424 336
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
531 000
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 952 904
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 124 432
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді көріктендіру
816 000
2
Коммуналдық шаруашылық
14 267 026
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 519 276
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметін қамтамасыз ету
36 256
004
Елді мекендерді газдандыру
91 986
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
3 613 562
014
Коммуналдық шаруашылық дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
429 341
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 664 355
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 768 927
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер

85 700
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
32 105
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
13 674
0
113
Трансферты из местных бюджетов
490 836
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 691 362
1
Жилищное хозяйство
5 424 336
271
Управление строительства области
5 424 336
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
531 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 952 904
045
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 124 432
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
816 000
0
2
Коммунальное хозяйство
14 267 026
0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
11 519 276
0
001
Обеспечение деятельности управления энергетики и коммунального хозяйства
36 256
004
Газификация населенных пунктов
91 986
07
2
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3 613 562
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
429 341
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 664 355
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 768 927
113
Трансферты из местных бюджетов