Шымкент қаласының көшелеріне атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қыркүйектегі N 25/245-4с Шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қазандағы N 1456 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қазанда N 14-1-100 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13-бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
Шымкент қаласының атаулары жоқ көшелеріне:
Әл-Фараби ауданы Түркістан шағынауданының атауы жоқ көшесіне Айтқожа Джусуповтың;
Әл-Фараби ауданы Кіші Самал шағынауданының атауы жоқ көшесіне Кеңесбек Елшібековтың есімдері;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Талжібек;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Гүлдерай;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесін Жайсаң;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Арайлы таң;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Таңғы шық;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Тіршілік;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Тілектес;
Абай ауданы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақ босаға;
Абай ауданы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Шағала;
Абай ауданы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақ биік;
Абай ауданы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Сардар;
Абай ауданы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Асқар тау;
Абай ауданы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақ еділ;
Абай ауданы Агропром шағынауданының атауы жоқ көшесіне Дермене;
Абай ауданы Агропром шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтын
төбе;
Абай ауданы Агропром шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жаңадала;
Абай ауданы Агропром шағынауданының атауы жоқ көшесіне Баққоныс;
Абай ауданы Агропром шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мұрагер;
Абай ауданы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Айқын;
Абай ауданы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жасыл жай;
Әл-Фараби ауданы Бозарық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ұлағат;
Әл-Фараби ауданы Бозарық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ықылас;
Әл-Фараби ауданы Тұран шағынауданының атауы жоқ көшесіне Шырайлы;
Әл-Фараби ауданы Түркістан шағынауданының атауы жоқ көшесіне Кеңшілік;
Әл-Фараби ауданы Түркістан шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жаңа ғасыр;
Әл-Фараби ауданы Түркістан шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ынталы;
Әл-Фараби ауданы Түркістан шағынауданының атауы жоқ көшесіне Беткей;
Әл-Фараби ауданы Түркістан шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ертарғын;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қордай;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қобда;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ерлік;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Береке;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жалын;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Арғымақ;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Адалдық;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қарабұлақ;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мыңжылқы;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жаңа күн;
Әл-Фараби ауданы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жаңа Арқа;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Сарыжайлау;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қаратау;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Медеу;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ата жолы;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ел нұры;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтай;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақжелкен;
Әл-Фараби ауданы Қайтпас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Нұрмекен;
Әл-Фараби ауданы Сәуле шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жаңатас;
Әл-Фараби ауданы Сәуле шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қызыл Сұңқар;
Әл-Фараби ауданы Сәуле шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақ мешіт;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мамыр;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Маятас;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтын құм;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жайлы;
Еңбекші ауданы Қаражол шағынауданының атауы жоқ көшесіне Айдын;
Еңбекші ауданы Шапағат шағынауданының атауы жоқ көшесіне Самұрық;
Еңбекші ауданы Шапағат шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақшуақ;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Шұғыла;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Майтөбе;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Саяхат;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Зере;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Гүлдала;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Құлагер;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақбота;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақсұңқар;
Еңбекші ауданы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жас талап деген атаулар берілсін.

О наименовании улиц города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2009 года N 25/245-4с и постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 5 октября 2009 года N 1456. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 30 октября 2009 года N 14-1-100
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам города Шымкента:
безымянной улице микрорайона Туркестан Аль-Фарабийского района имя Айткожа Джусупова;
безымянной улице микрорайона Киши Самал Аль-Фарабийского района имя Кенесбек Елшибекова;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Талжибек;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Гулдерай;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Жайсан;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Арайлы тан;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Тангы шык;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Тиршилик;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Тилектес;
безымянной улице микрорайона Достык Абайского района название Ак босага;
безымянной улице микрорайона Акниет Абайского района название Шагала;
безымянной улице микрорайона Акниет Абайского района название Акбиик;
безымянной улице микрорайона Акниет Абайского района название Сардар;
безымянной улице микрорайона Акниет Абайского района название Аскар тау;
безымянной улице микрорайона Акниет Абайского района название Ак едил;
безымянной улице микрорайона Агропром Абайского района название Дермене;
безымянной улице микрорайона Агропром Абайского района название Алтын тобе;
безымянной улице микрорайона Агропром Абайского района название Жана дала;
безымянной улице микрорайона Агропром Абайского района название Бакконыс;
безымянной улице микрорайона Агропром Абайского района название Мурагер;
безымянной улице микрорайона Самал-1 Абайского района название Айкын;
безымянной улице микрорайона Самал-1 Абайского района название Жасыл жай;
безымянной улице микрорайона Бозарык Аль-Фарабийского района название Улагат;
безымянной улице микрорайона Бозарык Аль-Фарабийского района название Ыкылас;
безымянной улице микрорайона Туран Аль-Фарабийского района название Шырайлы;
безымянной улице микрорайона Туркестан Аль-Фарабийского района название Кеншилик;
безымянной улице микрорайона Туркестан Аль-Фарабийского района название Жана гасыр;
безымянной улице микрорайона Туркестан Аль-Фарабийского района название Ынталы;
безымянной улице микрорайона Туркестан Аль-Фарабийского района название Беткей;
безымянной улице микрорайона Туркестан Аль-Фарабийского района название Ертаргын;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Кордай;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Кобда;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Ерлик;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Береке;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Жалын;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Аргымак;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Адалдык;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Карабулак;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Мынжылкы;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Жана кун;
безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района название Жана Арка;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Сарыжайлау;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Каратау;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Медеу;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Ата жолы;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Ел нуры;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Алтай;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Акжелкен;
безымянной улице микрорайона Кайтпас Аль-Фарабийского района название Нурмекен;
безымянной улице микрорайона Сауле Аль-Фарабийского района название Жанатас;
безымянной улице микрорайона Сауле Аль-Фарабийского района название Сункар;
безымянной улице микрорайона Сауле Аль-Фарабийского района название Ак мешит;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Мамыр;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Маятас;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Алтын кум;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Жайлы;
безымянной улице микрорайона Каражол Енбекшинского района название Айдын;
безымянной улице микрорайона Шапагат Енбекшинского района название Самурык;
безымянной улице микрорайона Шапагат Енбекшинского района название Акшуак;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Шугыла;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Майтобе;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Саяхат;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Зере;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Гулдала;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Кулагер;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Акбота;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Аксункар;
безымянной улице микрорайона Нуртас Енбекшинского района название Жас талап.

2. Осы бірлескен шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Д. Ахметов
Шымкент қаласының әкімі                    А. Жетпісбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж. Махашов

2. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкента                       А.Жетписбаев
Председатель сессии городского маслихата   Д.Ахметов
Секретарь городского маслихата             Ж.Махашов