"Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 75 қаулыға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 288 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 қаңтарда № 2494 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 75, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2444 қаулысына, 2007 жылғы 5 мамырдағы № 46-47 (15798) "Дидар", № 66 (18304) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған ("Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 75 қаулыға өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 513, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2482 қаулысымен, 2008 жылғы 22 мамырдағы № 66-67 (15976) "Дидар", № 76-75 (18509) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған, енгізілген өзгерісті ескере отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесіндегі :
1.01, 2.01, 3.01, 3.02, 3.03, 3.04, 3.05, 3.06, 3.08, 3.10, 3.11, 3.13, 3.14, 3.15, 3.16, 3.18, 4.01, 4.02, 4.03, 4.04, 4.07, 4.15, 4.17, 4.18, 4.19, 4.20, 6.03, 6.04, 6.07, 6.09, 6.10, 6.14, 6.15, 6,17, 6.20, 6.22, 6.25, 6.27, 8.03, 8.12, 9.09, 9.11, 11.03, 11.04, 11.05, 11,07, 11.08, 11.13, 11.14, 11.15, 11.16, 12.02, 14.01, 14.05, 14.06, 16.06, 16.10, 16.15 - тармақтар алынып тасталсын;
"Семей қалалық әкімшілік–аумақтық бірлігі" сөздері "Семей қаласының қалалық әкімшілік–аумақтық бірлігі" сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление от 5 апреля 2007 года № 75 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 января 2009 года N 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2009 года за N 2494. Утратило силу - постановлением ВКО акимата от 29 января 2010 года № 359
Сноска. Утратило силу - постановлением ВКО акимата от 29.01.2010 № 359.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», подпунктом 9) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области" от 5 апреля 2007 года № 75, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2444, опубликовано 5 мая 2007 года в газетах "Дидар" № 46-47 (15798), "Рудный Алтай" № 66 (18304) (с учетом изменения, внесенного постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 апреля 2008 года № 513 "О внесении изменения в постановление от 5 апреля 2007 года № 75 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2482, опубликованного 22 мая 2008 года в газетах "Дидар" № 66-67 (15976), "Рудный Алтай" № 76-75 (18509) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области, утвержденном указанным постановлением:
пункты 1.01, 2.01, 3.01, 3.02, 3.03, 3.04, 3.05, 3.06, 3.08, 3.10, 3.11, 3.13, 3.14, 3.15, 3.16, 3.18, 4.01, 4.02, 4.03, 4.04, 4.07, 4.15, 4.17, 4.18, 4.19, 4.20, 6.03, 6.04, 6.07, 6.09, 6.10, 6.14, 6.15, 6,17, 6.20, 6.22, 6.25, 6.27, 8.03, 8.12, 9.09, 9.11, 11.03, 11.04, 11.05, 11.07, 11.08, 11.13, 11.14, 11.15, 11.16, 12.02, 14.01, 14.05, 14.06, 16.06, 16.10, 16.15 исключить;
слова "Семипалатинская городская административно-территориальная единица" заменить словами "городская административно-территориальная единица города Семей";

мынадай мазмұндағы 3.18-1, 13.01-1 жолдармен толықтырылсын:
"3.18-1
Шошқалы көлі
630,0
табиғи";
"13.01-1
Украинка ауылынан 0,6 шақырым жоғары су объектісі
0,2
жасанды".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ә. Бергенев
Келісілді:
"Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Ертіс бассейндік инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы К. Көбегенов
"Зайсан-Ертіс облысаралық балық
шаруашылығы бассейндік инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы М. Қабдығали

дополнить строками 3.18-1, 13.01-1 следующего содержания:
"3.18-1
озеро Шошкалы
630,0
естественный";
"13.01-1
водный объект 0,6 км. выше села Украинка
0,2
искусственный".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                 А. Бергенев
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
"Иртышская бассейновая инспекция
по регулированию использования и
охране водных ресурсов"                   К. Кобегенов
Начальник государственного учреждения
"Зайсан-Иртышская межобластная
бассейновая инспекция рыбного хозяйства"  М. Кабдыгали