Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы "Тау Тур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 79 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 18 маусымда № 2502 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы "Тау Тур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу" жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.12.2016 № 392 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Белгіленсін:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы "Тау Тур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі;
2) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы "Тау Тур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағының аумағын шаруашылыққа пайдаланудың арнайы режимі мен су қорғау белдеуінің аумағында шектеулі шаруашылық қызмет жүргізу режимі.
2. Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы (В.Е.Чернецкий) "Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы "Тау Тур" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу" жобасын заңнамамен белгіленген құзыретіне сәйкес шаралар қабылдау үшін Шемонаиха ауданының әкіміне және мемлекеттік жер кадастрында есепке алу үшін және су қоры мен жер ресурстарының пайдаланылуына және қорғалуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру үшін, арнайы уәкілеттік берілген мемлекеттік органдарға тапсырсын.

Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тур" Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 мая 2009 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июня 2009 года № 2502
В соответствии со статьями 39, 116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Определение водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тур" Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 22.12.2016 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить:
1) водоохранную зону и водоохранную полосу реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тур" Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению;
2) специальный режим хозяйственного использования на территории водоохранной зоны и режим ограниченной хозяйственной деятельности на территории водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тур" Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области согласно действующему законодательству Республики Казахстан.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области (Чернецкий В. Е.) передать проект "Определение водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тур" Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" акиму Шемонаихинского района для принятия мер в соответствии с установленной законодательством компетенцией и специально уполномоченным государственным органам для учета в государственном земельном кадастре и для осуществления государственного контроля за использованием и охраной водного фонда и земельных ресурсов.