2009 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін кезеңдеріне жататын Шығыс Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 шілдедегі N 118 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 6 тамызда N 2510 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (ШҚО әкімі аппаратының 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 6/265 хаты)
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды (ШҚО әкімі аппаратының 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 6/265 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, «Жекешелендіру туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы қалалары мен аудандары әкімдерінің, сондай-ақ облыстық басқармалардың қолдаухаттары негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін кезеңдеріне жататын Шығыс Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің қоса беріліп отырған тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. «Шығыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (А.Ә. Құрманғалиев) заңнамамен белгіленген тәртіпте Тізбеде көрсетілген объектілерді жекешелендіру және оның алдын ала кезеңдері жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.С. Әбденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2009 жылғы 13 шілдедегі
№ 118 қаулысымен бекітілген
2009 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін кезеңдеріне жататын Шығыс Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
Ескерту. Қосымша 37-65 тармақтармен толықтырылды - ШҚО әкімдігінің 2009.11.02 N 250 қаулысымен.
р/
с
Объектінің атауы
Объектінің орналасқан жері мен
балансұстаушысы
1
2
3
1
«Skoda Oktavia Eleganse»
автомобилі, м/н F 314
AА, 2002 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, «Шығыс Қазақстан облысының
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасы» мемлекеттік мекемесі
2
«Toyota Camri»
автомобилі, м/н F 315
РN, 2003 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Головков көшесі,
38/40, «Шығыс Қазақстан облысының
ауыл шаруашылығы басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
3
ГАЗ-3102 автомобилі, м/н
F 336 AS, 2000 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Қ. Қайсенов көшесі,
40, «Шығыс Қазақстан облысының
мәдениет басқармасы» мемлекеттік
мекемесі
4
ГАЗ-3110 автомобилі, м/н

О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2009 году
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 июля 2009 года N 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 августа 2009 года за N 2510. Утратило силу в связи с истечением срока действия, согласно письму аппарата акима ВКО от 20 января 2010 года № 6/265
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия, согласно письму аппарата акима ВКО от 20.01.2010 № 6/265.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О приватизации» , на основании ходатайств акимов городов и районов Восточно-Казахстанской области, а также областных управлений, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2009 году (далее - Перечень).
2. Государственному учреждению «Управление финансов Восточно-Казахстанской области» (Курмангалиев А.А.) в установленном законодательством порядке осуществить мероприятия по приватизации и ее предварительным стадиям объектов, указанных в Перечне.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Абденова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 13 июля 2009 года № 118
Перечень объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2009 году
Сноска. Приложение дополнено пунктами 37-65 в соответствии с постановлением ВКО акимата от 02.11.2009 № 250.
п/
п
Наименование
объекта
Местонахождение и
балансодержатель объекта
1
2
3
1
Автомобиль «Skoda
Oktavia Eleganse»,
г/н F 314 АА, 2002
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица М.
Горького, 40, государственное
учреждение «Управление
предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области»
2
Автомобиль «Toyota
Camri», г/н F 315
PN, 2003 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Головкова, 38/40, государственное
учреждение «Управление сельского
хозяйства Восточно-Казахстанской области»
3
Автомобиль ГАЗ-3102,
г/н F 336 АS, 2000
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица К.
Кайсенова, 40, государственное
учреждение «Управление культуры
Восточно-Казахстанской области»
4
Автомобиль ГАЗ-3110,

F 199 AА, 2002 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Киев көшесі, 1,
«Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламаларды
үйлестіру басқармасы» мемлекеттік
мекемесі
5
ВАЗ-2131 010-25
автомобилі, м/н F 408
AN, 2002 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 149
«Жедел шұғыл медициналық көмек
станциясы» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
6
ВАЗ-213100-05
автомобилі, м/н F 818
AF, 2001 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 149
«Жедел шұғыл медициналық көмек
станциясы» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
7
УАЗ-3962 автомобилі, м/н
F 587 AL, 2000 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 149
«Жедел шұғыл медициналық көмек
станциясы» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
8
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н F 128 AF, 1993 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Тоқтаров көшесі, 40,
«Орман шаруашылығының Өскемен
мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік
мекемесі
9
ВАЗ-2121 автомобилі, м/н
F 029 КР, 1989 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Тоқтаров көшесі, 40,
«Орман шаруашылығының Өскемен
мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік
мекемесі
10
«Daewoo Espero»
автомобилі, м/н F 043
КА, 1997 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Тоқтаров көшесі, 47,
«Шығыс Қазақстан облыстық Жамбыл
атындағы драма театры» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
11
ГАЗ-31029 автомобилі,
м/н F 679 AF, 1993 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Тоқтаров көшесі, 47,
«Шығыс Қазақстан облыстық Жамбыл
атындағы драма театры» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
12
Кубань У1а01 автомобилі,
м/н F 240 DМ, 1989 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Тоқтаров көшесі, 47,
«Шығыс Қазақстан облыстық Жамбыл
атындағы драма театры» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
13
ГАЗ-2410 автомобилі, м/н
F 561 АF, 1988 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Тоқтаров көшесі, 47,
«Шығыс Қазақстан облыстық Жамбыл
атындағы драма театры» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
14
ГАЗ-3110 автомобилі, м/н
F 061 АА, 1999 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, К. Либкнехт көшесі,
19, «Шығыс Қазақстан облысының жер
қатынастары басқармасы» мемлекеттік
мекемесі
15
ЗИЛ ММЗ-4502
автомобилі, м/н F 205
РС, 1983 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Головков көшесі, 29,
«Шығыс Қазақстан облыстық
сәулет-этнографиялық және
табиғи-ландшафтық мұражай-қорығы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
16
ЛАЗ–699р, автобусы,
м/н F 518 РА, 1988 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Головков көшесі,
38/40, «Шығыс Қазақстан облысының
мемлекеттік филармониясы» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
17
ВАЗ-21074 автомобилі,

г/н F 199 АА, 2002
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Киевская,
1, государственное учреждение
«Управление координации занятости и
социальных программ
Восточно-Казахстанской области»
5
Автомобиль ВАЗ-2131
010-25, г/н F 408
АN, 2002 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Ворошилова, 149, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Станция скорой неотложной медицинской
помощи»
6
Автомобиль
ВАЗ-213100-05, г/н F
818 АF, 2001 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Ворошилова, 149, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Станция скорой неотложной медицинской
помощи»
7
Автомобиль УАЗ-3962,
г/н F 587 AL, 2000
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Ворошилова, 149, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Станция скорой неотложной медицинской
помощи»
8
Автомобиль УАЗ-31512,
г/н F 128 AF, 1993
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Тохтарова,
40, государственное учреждение
«Усть-Каменогорское государственное
учреждение лесного хозяйства»
9
Автомобиль ВАЗ-2121,
г/н F 029 KP, 1989
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Тохтарова, 40, государственное
учреждение «Усть-Каменогорское
государственное учреждение лесного
хозяйства»
10
Автомобиль «Daewoo
Espero», г/н F 043
КА, 1997 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Тохтарова, 47, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Восточно-Казахстанский областной театр
драмы имени Жамбыла»
11
Автомобиль
ГАЗ-31029, г/н F 679
АF, 1993 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Тохтарова, 47, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Восточно-Казахстанский областной театр
драмы имени Жамбыла»
12
Автомобиль Кубань
У1а01, г/н F 240 DМ,
1989 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Тохтарова, 47, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Восточно-Казахстанский областной театр
драмы имени Жамбыла»
13
Автомобиль ГАЗ-2410,
г/н F 561 АF, 1988
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Тохтарова, 47, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Восточно-Казахстанский областной театр
драмы имени Жамбыла»
14
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 061 АА, 1999
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица К.
Либкнехта, 19, государственное
учреждение «Управление земельных
отношений Восточно-Казахстанской
области»
15
Автомобиль ЗИЛ
ММЗ-4502, г/н F 205
РС, 1983 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Головкова, 29, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Восточно-Казахстанский
архитектурно-этнографический и
природно-ландшафтный музей-заповедник»
16
Автобус ЛАЗ 699р,
г/н F 518 РА, 1988
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Головкова, 38/40, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Восточно-Казахстанская областная
государственная филармония»
17
Автомобиль ВАЗ-21074,

м/н F 339 КР, 1998 жылы
шыққан
Семей қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 17,
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер
департаменті» мемлекеттік мекемесі
18
ВАЗ-21074 автомобилі,
м/н F 060 КР, 1998 жылы
шыққан
Семей қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 17,
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер
департаменті» мемлекеттік мекемесі
19
ВАЗ-21074 автомобилі,
м/н F 309 КР, 1998 жылы
шыққан
Семей қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 17,
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер
департаменті» мемлекеттік мекемесі
20
ВАЗ-2121 автомобилі, м/н
F 264 AL, 1991 жылы
шыққан
Семей қаласы, Индустриал көшесі, 27,
«Семей қаласының № 2 аралас үлгідегі емханасы» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
21
ГАЗ-3110-121 автомобилі,
м/н F 293 КТ, 2004 жылы
шыққан
Семей қаласы, Интернационал көшесі,
8, «Семей қаласының ауыл шаруашылығы
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
22
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н U 063 АА, 1993 жылы шыққан
Семей қаласы, Қараөлең ауылы,
«Қараөлең ауылдық округі әкімі»
мемлекеттік мекемесі
23
ГАЗ-53 автомобилі, м/н F
179 DХ, 1986 жылы шыққан
Семей қаласы, Тельман көшесі, 3,
«Семей қаласының саңырау-мылқау
азаматтарына арналған клубы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
24
ГАЗ-3110 автомобилі, м/н
F 716 КТ, 2001 жылы
шыққан
Семей қаласы, Абыралы ауылы, «Семей
қаласы Абыралы ауылдық округінің
әкімі» мемлекеттік мекемесі
25
УАЗ-3962 автомобилі, м/н
F 841 DС, 1994 жылы
шыққан
Семей қаласы, Шүлбі кенті, «Шүлбі
кентінің психиатриялық ауруханасы»
мемлекеттік мекемесі
26
Зил 130 автомобилі, м/н
F 208 DN, 1982 жылы
шыққан
Семей қаласы, Шүлбі кенті, «Шүлбі
кентінің психиатриялық ауруханасы»
мемлекеттік мекемесі
27
УАЗ-3152 автомобилі, м/н
F 371 DS, 1990 жылы
шыққан
Аягөз ауданы, Қарағаш ауылы,
«Аягөзауданының медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
28
ГАЗ-31029 автомобилі,
м/н F 026 AЕ, 1993 жылы
шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы,
«Бородулиха ауданының медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
29
УАЗ-3962 автомобилі, м/н
F 169 DК, 1989 жылы
шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы,
«Бородулиха ауданының медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
30
УАЗ-31582 автомобилі,
м/н 04-48 СПС, 1991 жылы
шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы,
«Бородулиха ауданының медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
31
ГАЗ-52 автомобилі, м/н
08-59 СПН, 1991 жылы
шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы,
«Бородулиха ауданының медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
32
«Daewoo Espero»
автомобилі, м/н F 840
AS, 1997 жылы шыққан
Күршім ауданы, Күршім ауылы, «Күршім
ауданының білім бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
33
УАЗ-3151910 автомобилі,

г/н F 339 КР, 1998
года выпуска
город Семей, улица Б. Момышулы, 17,
государственное учреждение «Департамент
внутренних дел Восточно-Казахстанской
области»
18
Автомобиль ВАЗ-21074,
г/н F 060 КР, 1998
года выпуска
город Семей, улица Б. Момышулы, 17,
государственное учреждение «Департамент
внутренних дел Восточно-Казахстанской
области»
19
Автомобиль ВАЗ-21074,
г/н F 309 КР, 1998
года выпуска
город Семей, улица Б. Момышулы, 17,
государственное учреждение «Департамент
внутренних дел Восточно-Казахстанской
области»
20
Автомобиль ВАЗ-2121,
г/н F 264 AL, 1991
года выпуска
город Семей, улица Индустриальная, 27,
коммунальное государственное казенное
предприятие «Поликлиника № 2 смешанного
типа города Семей»
21
Автомобиль
ГАЗ-3110-121, г/н F
293 КТ, 2004 года
выпуска
город Семей, улица Интернациональная,
8, государственное учреждение «Отдел
сельского хозяйства города Семей»
22
Автомобиль УАЗ-31512,
г/н U 063 АА, 1993
года выпуска
город Семей, село Караолен,
государственное учреждение «Аким
Караоленского сельского округа»
23
Автомобиль Газ 53,
г/н F 179 DХ, 1986
года выпуска
город Семей, улица Тельмана, 3,
коммунальное государственное казенное
предприятие «Клуб для глухонемых
граждан города Семей»
24
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 716 КТ, 2001
года выпуска
город Семей, село Абралы,
государственное учреждение «Аким
Абралинского сельского округа города
Семей»
25
Автомобиль УАЗ-3962,
г/н F 841 DС, 1994
года выпуска
город Семей, поселок Шульбинск,
государственное учреждение
«Психиатрическая больница поселка
Шульбинск»
26
Автомобиль Зил 130,
г/н F 208 DN, 1982
года выпуска
город Семей, поселок Шульбинск,
государственное учреждение
«Психиатрическая больница поселка
Шульбинск»
27
Автомобиль УАЗ-3152,
г/н F 371 DS, 1990
года выпуска
Аягозский район, село Карагаш,
коммунальное государственное казенное
предприятие «Медицинское объединение
Аягозского района»
28
Автомобиль ГАЗ-31029,
г/н F 026 АЕ, 1993
года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха,
коммунальное государственное казенное
предприятие «Медицинское объединение
Бородулихинского района»
29
Автомобиль УАЗ-3962,
г/н F 169 DK, 1989
года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха,
коммунальное государственное казенное
предприятие «Медицинское объединение
Бородулихинского района»
30
Автомобиль УАЗ-31582,
г/н 04-48 СПС, 1991
года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха,
коммунальное государственное казенное
предприятие «Медицинское объединение
Бородулихинского района»
31
Автомобиль ГАЗ-52,
г/н 08-59 СПН, 1991
года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха,
коммунальное государственное казенное
предприятие «Медицинское объединение
Бородулихинского района»
32
Автомобиль «Daewoo
Espero», г/н F 840
AS, 1997 года
выпуска
Курчумский район, село Курчум,
государственное учреждение «Отдел
образования Курчумского района»
33
Автомобиль
УАЗ-3151910, г/н F

м/н F 945 AS, 1998 жылы
шыққан
Күршім ауданы, Күршім ауылы, «Күршім
ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
34
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н F 366 AL, 1990 жылы
шыққан
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Ибежанов
көшесі, 22 «Рауан-Заря» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
35
«Mazda Centia»
автомобилі, м/н F 505
DY, 1995 жылы шыққан
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, «Ұлан
аудандық мәслихаттың аппараты»
мемлекеттік мекемесі
36
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н F 341 AН, 1991 жылы
шыққан
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, «Ұлан
ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік
мекемесі
37
Тойота-Камри 10
автомобилі, м/н F 073
AА, 1997 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
38
Линкольн ТаунКар
автомобилі, м/н F 010
АV, 1992 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
39
ГАЗ-3110 автомобилі,
м/н F 045 AА, 1999 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
40
ГАЗ-322132 автомобилі,
м/н F 301 PN, 1999 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
41
УАЗ-396252 автомобилі,
м/н F 197 AА, 2003 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
42
ГАЗ-33021-212
автомобилі, м/н F 018
DC, 2001 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
43
ЗИЛ-4505 автомобилі,
м/н F 664 DК, 1990 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
44
УАЗ-31514 автомобилі,
м/н F 069 АА, 2000 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
45
ГАЗ-31029 автомобилі,
м/н F 101 КТ, 1995 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Киров көшесі, 40,
«Өскемен қаласының кадастралық бюро»
мемлекеттік кәсіпорыны
46
ГАЗ-3110 автомобилі,
м/н F 159 КU, 1998 жылы
шыққан
Абай ауданы, Саржал ауылы,
«Саржал ауылдық округінің әкімі
аппараты» мемлекеттік мекемесі
47
ГАЗ-3110, автомобилі,

945 AS, 1998 года
выпуска
Курчумский район, село Курчум,
государственное учреждение «Отдел
сельского хозяйства Курчумского района»
34
Автомобиль УАЗ-31512,
г/н F 366 AL, 1990
года выпуска
Курчумский район, село Курчум, улица
Ибежанова, 22, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Рауан-Заря»
35
Автомобиль «Mazda
Centia», г/н F 505
DY, 1995 года
выпуска
Уланский район, поселок Молодежный,
государственное учреждение «Аппарат
Уланского районного маслихата»
36
Автомобиль УАЗ-31512,
г/н F 341 АН, 1991
года выпуска
Уланский район, поселок Молодежный,
государственное учреждение «Аппарат
акима Уланского района»
37
Автомобиль
Тойота-Камри10, г/н
F 073 АА, 1997
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
38
Автомобиль Линкольн
ТаунКар, г/н F 010 AV,
1992 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
39
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 045 AА, 1999
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
40
Автомобиль ГАЗ-322132,
г/н F 301 PN, 1999
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима Восточно-Казахстанской области
41
Автомобиль УАЗ-396252,
г/н F 197 АА, 2003
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима Восточно-Казахстанской области
42
Автомобиль
ГАЗ-33021-212, г/н F
018 DC, 2001 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
43
Автомобиль ЗИЛ-4505,
г/н F 664 DК, 1990
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
44
Автомобиль УАЗ-31514,
г/н F 069 АА, 2000
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Управление делами» аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
45
Автомобиль ГАЗ-31029,
г/н F 101 КТ, 1995
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Кирова,
33, государственное предприятие
«Кадастровое бюро города
Усть-Каменогорска»
46
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 159 KU, 1998
года выпуска
Абайский район, село Саржал,
государственное учреждение «Аким
Саржальского сельского округа»
47
Автомобиль ГАЗ-3110,

м/н F 698 NK, 1999 жылы
шыққан
Катонқарағай ауданы, Большенарым
ауылы, Амангельді көшесі, 57,
«Катонқарағай ауданының қаржы
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
48
Алаңы 615,9 шаршы метр
екі қабатты ғимарат
Курчатов қаласы, Курчатов көшесі, 1,
«Курчатов қаласының
тұрғын-коммуналдық шаруашылық,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
49
Жалпы алаңы 2708,29
шаршы метр бұрынғы
«Ертіс» мейрамханасының
ғимараты
Курчатов қаласы, Абай көшесі, 7/1,
«Курчатов қаласының
тұрғын-коммуналдық шаруашылық,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
50
Алаңы 441,1 шаршы метр
аркалық қойма ғимараты
Курчатов қаласы, «Курчатов қаласының
тұрғын-коммуналдық шаруашылық,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
51
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н F 738 OS, 1995 жылы
шыққан
Кокпекті ауданы, Көкпекті ауылы,
Аухадиев көшесі, 42, «Көкпекті
ауданының № 2 медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
52
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н F 138 АЕ, 1994 жылы
шыққан
Зырян ауданы, Серебрянск қаласы,
Почтовая көшесі, 4, «Серебрянск
қарттар мен мүгедектерге арналған
жалпы үлгідегі
медициналық-әлеуметтік мекемесі»
мемлекеттік мекемесі
53
Жылу қазандығы бар
алаңы 422,7 шаршы метр
бұрынғы монша ғимараты
Зырян ауданы, Зырян қаласы,
Тропинский тұйық көшесі, 65«А»,
Зырян ауданының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
54
Жалпы алаңы 241,43
шаршы метр үш гараждар
үй-жайы (Литер А1,
литер А3, литер А7)
Зырян ауданы, Серебрянск қаласы, Мир
көшесі, Зырян ауданының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
55
Алаңы 246,06 шаршы метр
бұрынғы шаруашылық
дүкенінің ғимаратының
бір бөлігі
Зырян ауданы, Прибрежный кенті,
екінші квартал, № 1, 10 үйлер
ауданы, Зырян ауданының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
56
К-701 тракторы, 1985
жылы шыққан
Зайсан ауданы, Қаратал ауылы,
«Қаратал орта мектебі» мемлекеттік
мекемесі
57
СК-5 комбайны, 1986
жылы шыққан
Зайсан ауданы, Қаратал ауылы,
«Қаратал орта мектебі» мемлекеттік
мекемесі
58
СК-5 комбайны, 1990
жылы шыққан
Зайсан ауданы, Сарытерек ауылы,
«Сарытерек орта мектебі» мемлекеттік
мекемесі
59
Алаңы 160,2 шаршы метр
жертөле үй-жайының бір
бөлігі
Риддер қаласы, Ленин даңғылы, 10,
Риддер қаласының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
60
Жалпы алаңы 460 шаршы
метр бұрынғы тир
үй-жайы
Риддер қаласы, Мамыр көшесі, 9,
Риддер қаласының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
61

г/н F 698 NК, 1999
года выпуска
Катон-Карагайский район, село
Большенарымское, улица Амангельды, 57,
Государственное учреждение «Отдел
финансов Катон-Карагайского района»
48
2-х этажное здание,
площадью 615,9 кв.м
город Курчатов, улица Курчатова,
1, государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
города Курчатова»
49
Здание бывшего
ресторана «Иртыш»
общей площадью 2708,29
кв.м
город Курчатов, улица Абая, 7/1,
государственное учреждение «Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог города
Курчатова»
50
Здание арочного склада
площадью 441,1 кв.м
город Курчатов, государственное
учреждение «Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог города Курчатова»
51
Автомобиль УАЗ-31512,
г/н F 738 OS, 1995
года выпуска
Кокпектинский район, село Кокпекты,
улица Аухадиева, 42, коммунальное
государственное казенное предприятие
«Медицинское объединение № 2
Кокпектинского района»
52
Автомобиль УАЗ-31512,
г/н F 138 АЕ, 1994
года выпуска
Зыряновский район, город Серебрянск,
улица Почтовая, 4, государственное
учреждение «Серебрянское
медико-социальное учреждение для
престарелых и инвалидов общего типа»
53
Здание бывшей бани
площадью 422,7 кв.м с
котельной
Зыряновский район, город Зыряновск,
переулок Тропинский 65 «А», числится в
разделе «Казна» государственного
Реестра коммунальной собственности
Зыряновского района
54
Здание 3-х гаражей
(Литер А1, литер А3,
литер А7) общей
площадью 241,43 кв.м
Зыряновский район, город
Серебрянск, улица Мира, числится
в разделе «Казна» государственного
Реестра коммунальной собственности
Зыряновского района
55
Часть здания бывшего
хозяйственного
магазина площадью
246,06 кв.м
Зыряновский район, поселок Прибрежный,
второй квартал, в районе домов № 1 и №
10, числится в разделе «Казна»
государственного Реестра коммунальной
собственности Зыряновского района
56
Трактор К-701, 1985
года выпуска
Зайсанский район, село Каратал
государственное учреждение
«Каратальская средняя школа»
57
Комбайн СК-5, 1986
года выпуска
Зайсанский район, село Каратал,
государственное учреждение
«Каратальская средняя школа»
58
Комбайн СК-5, 1990
года выпуска
Зайсанский район, село Сарытерек,
государственное учреждение
«Средняя школа Сарытерек»
59
Часть подвального
помещения площадью
160,2 кв.м
город Риддер, проспект Ленина,
10, числится в разделе «Казна»
государственного Реестра коммунальной
собственности города Риддера
60
Помещение бывшего тира
общей площадью 460
кв.м
город Риддер, улица 9 Мая, числится в
разделе «Казна» государственного
Реестра коммунальной собственности
города Риддера
61
Часть здания бывшей
котельной площадью

Алаңы 243,66 шаршы метр
бұрынғы жылу қазандығы
ғимаратының бір бөлігі
Риддер қаласы, Тохтаров көшесі, 4а,
«Риддер қалалық ауруханасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
62
Жалпы алаңы 2957,9
шаршы метр сиыр қора
ғимараты
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
Советская көшесі, 55, «Азов ауылдық
округі әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
63
Жалпы алаңы 1762,4
шаршы метр
машина-трактор
шеберханасының ғимараты
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
Советская көшесі, 53, «Азов ауылдық
округі әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
64
Жалпы алаңы 445,7 шаршы
метр азық цехының
ғимараты
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
Советская көшесі, 54, «Азов ауылдық
округі әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
65
Жалпы алаңы 766,5 шаршы
метр сүрлемге арналған
екі орынды шұңқыр
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
«Азов ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі

243,66 кв.м
город Риддер, улица Тохтарова,
4 а, коммунальное государственное
казенное предприятие «Риддерская
городская больница»
62
Помещение коровника,
общей площадью 2957,9
кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
улица Советская, 55, государственное
учреждение «Аппарат акима Азовского
сельского округа»
63
Здание
машинотракторной
мастерской, общей
площадью 1762,4 кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
улица Советская, 53, государственное
учреждение «Аппарат акима Азовского
сельского округа»
64
Здание кормоцеха,
общей площадью 445,7
кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
улица Советская, 54, государственное
учреждение «Аппарат акима Азовского
сельского округа»
65
Две емкости силосной
ямы, общей площадью
766,5 кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
государственное учреждение
«Аппарат акима Азовского
сельского округа»