"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 қарашадағы N 16/218-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қарашада N 2520 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 01-672/01-06 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихатының 2009.12.22 N 01-672/01-06 хатымен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 108-бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 11 қарашадағы № 198-IV Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1184 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2009 жылғы 18 қарашадағы № 1871/1 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 19 қарашадағы № 1894 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2491, "Дидар" газетінің 2009 жылғы 6 қаңтардағы № 1, "Рудный Алтай" газетінің 2009 жылғы 6 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107965720,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15340554,1мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1052032,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 91573134,7 мың теңге;
2) шығындар – 108171215,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 100771,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1173000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –1072229,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 215788,8 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 ноября 2009 года N 16/218-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2009 года за N 2520. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма ВКО маслихата от 22 декабря 2009 года № 01-672/01-06
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма ВКО маслихата от 22.12.2009 № 01-672/01-06.
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Законом Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 198-IV «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 1871/1 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184» и от 19 ноября 2009 года № 1894 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184», Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2491, опубликовано в газете «Дидар» от 6 января 2009 года № 1, «Рудный Алтай» от 6 января 2009 года № 1) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 107965720,9 тысяч тенге, том числе по:
налоговым поступлениям – 15340554,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1052032,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 91573134,7 тысяч тенге;
2) затраты – 108171215,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100771,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1173000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1072229,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 215788,8 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 220000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4211,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -522054,7 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 522054,7 мың теңге.";
2) 5-1-тармақта:
екінші абзацтағы "12396" сандары "346" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "52792" сандары "40061" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "1039665" сандары "1039661" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзац алынып тасталсын;
он төртінші абзацтағы "297538" сандары "299038" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "1546000" сандары "1662000" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "29638" сандары "36138" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "2313622" сандары "2314612" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "46961" сандары "18130" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "797659" сандары "753980" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацтағы "204843" сандары "190500" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацтағы "205017" сандары "194760" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацтағы "387799" сандары "368720" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы "1690929" сандары "1689034" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацтағы "787252" сандары "785357" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацтағы "143972" сандары "127943" сандарымен ауыстырылсын;
отызыншы абзацтағы "617509" сандары "503319" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы отыз бірінші абзацпен толықтырылсын:
"селекторлық байланысты ұйымдастыру үшін – 11112 мың теңге.";
3) 5-2-тармақта:
екінші абзацтағы "3171351" сандары "3276002" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "1951324" сандары "2785498" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "849371" сандары "813755" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "569521" сандары "568478" сандарымен ауыстырылсын;
4) 5-4-тармақта:
екінші абзацтағы "52792" сандары "40061" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "734555" сандары "694620" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "46961" сандары "18130" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "617509" сандары "503319" сандарымен ауыстырылсын;
5) 5-5-тармақта:
екінші абзацтағы "849371" сандары "813755" сандарымен ауыстырылсын;
6) 5-7-тармақта:
оныншы абзацтағы "5251504" сандары "5692429" сандарымен ауыстырылсын;
7) 5-8-тармақта:
бірінші абзацтағы "901831" сандары "771806" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "144543" сандары "16747" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "757288" сандары "755059" сандарымен ауыстырылсын;
8) 5-9-тармақта:

приобретение финансовых активов – 220000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4211,2 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 522054,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 522054,7 тысяч тенге.»;
2) в пункте 5-1:
в абзаце втором цифры «12396» заменить цифрами «346»;
в абзаце третьем цифры «52792» заменить цифрами «40061»;
в абзаце четвертом цифры «1039665» заменить цифрами «1039661»;
абзац двенадцатый исключить;
в абзаце четырнадцатом цифры «297538» заменить цифрами «299038»;
в абзаце пятнадцатом цифры «1546000» заменить цифрами «1662000»;
в абзаце семнадцатом цифры «29638» заменить цифрами «36138»;
в абзаце восемнадцатом цифры «2313622» заменить цифрами «2314612»;
в абзаце девятнадцатом цифры «46961» заменить цифрами «18130»;
в абзаце двадцатом цифры «797659» заменить цифрами «753980»;
в абзаце двадцать первом цифры «204843» заменить цифрами «190500»;
в абзаце двадцать втором цифры «205017» заменить цифрами «194760»;
в абзаце двадцать третьем цифры «387799» заменить цифрами «368720»;
в абзаце двадцать пятом цифры «1690929» заменить цифрами «1689034»;
в абзаце двадцать шестом цифры «787252» заменить цифрами «785357»;
в абзаце двадцать восьмом цифры «143972» заменить цифрами «127943»;
в абзаце тридцатом цифры «617509» заменить цифрами «503319»;
дополнить абзацем тридцать первым следующего содержания:
«11112 тысяч тенге - для организации селекторной связи.»;
3) в пункте 5-2:
в абзаце втором цифры «3171351» заменить цифрами «3276002»;
в абзаце седьмом цифры «1951324» заменить цифрами «2785498»;
в абзаце девятом цифры «849371» заменить цифрами «813755»;
в абзаце десятом цифры «569521» заменить цифрами «568478»;
4) в пункте 5-4:
в абзаце втором цифры «52792» заменить цифрами «40061»;
в абзаце четвертом цифры «734555» заменить цифрами «694620»;
в абзаце десятом цифры «46961» заменить цифрами «18130»;
в абзаце одиннадцатый цифры «617509» заменить цифрами «503319»;
5) в пункте 5-5:
в абзаце втором цифры «849371» заменить цифрами «813755»;
6) в пункте 5-7:
в абзаце десятом цифры «5251504» заменить цифрами «5692429»;
7) в пункте 5-8:
в абзаце первом цифры «901831» заменить цифрами «771806»;
в абзаце втором цифры «144543» заменить цифрами «16747»;
в абзаце третьем цифры «757288» заменить цифрами «755059»;
8) в пункте 5-9:

оныншы абзацтағы "593139" сандары "1034064" сандарымен ауыстырылсын;
9) 14-тармақта "1059758" сандары "1076707" сандарымен ауыстырылсын;
10) 22-қосымшада:
"Барлығы" жолындағы "593139" сандары "1034064" сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы "65700" сандары "506625" сандарымен ауыстырылсын;
"Өскемен қаласындағы 16 тұрғын ауданының аумақтан тыс инженерлік желілерін және коммуникацияларын салу. Сыртқы электрмен қамту желілері" жолынан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Өскемен қаласының арынды кәріз коллекторын КНС-17-ден бастап Ертіс өзені арқылы өтетін дюкерлік өтпеге дейін (2 желі) қайта жаңарту 440925";
11) 1, 5, 7, 9, 12, 13, 17-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. АДИАНОВ
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. АХАЕВ
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2009 жылғы 21 қарашадағы
№ 16/218-IV шешіміне 1-қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

в абзаце десятом цифры «593139» заменить цифрами «1034064»;
9) в пункте 14 цифры «1059758» заменить цифрами «1076707»;
10) в приложении 22:
в строке «Всего» цифры «593139» заменить цифрами «1034064»;
в строке, порядковый номер 4, цифры «65700» заменить цифрами «506625»;
после строки «Строительство внеплощадочных инженерных сетей и коммуникаций 16 жилого района города Усть-Каменогорск. Внешние сети электроснабжения» дополнить строкой следующего содержания:
«Реконструкция напорного канализационного коллектора от КНС-17 до дюкерного перехода через реку Иртыш (2-я нитка) города Усть-Каменогорск 440925»
11) приложения 1, 5, 7, 9, 12, 13, 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель cессии
Б. АДИАНОВ
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. АХАЕВ
Приложение 1
к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 21 ноября 2009 года № 16/218-IV
Приложение 1
к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
789938,6
018
Жаңадан енгізілетін білім беру нысандарын ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
40061,0
026
Білім берудің мемлекеттік жүйесінде оқытудың жаңа технологияларын енгізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
355630,9
048
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
160020,0
058
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттерді құруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
178969,1
04
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2942358,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
183893,3
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
183893,3
261
Облыстың білім басқармасы
2758464,8
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2758464,8
05
Мамандарды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
957925,5
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын iшкi icтер атқарушы органы
94564,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
94564,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
30609,5
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
13862,5
060
Даярлау және қайта даярлау
16747,0
261
Облыстың білім басқармасы
832752,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
77693,0
060
Мамандарды даярлау және қайта даярлау
755059,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5263043,1
261
Облыстың білім басқармасы
1867092,4
001
Білім басқармасының қызметін қамтамасыз ету
52715,9
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
34621,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендер сатып алу және жеткізу
14989,5
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шаралар және конкурстар өткізу
66326,0
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында білім беру нысандарын күрделі, ағымды жөндеу
291321,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында білім беру нысандарын күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
789938,6
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
40061,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
355630,9
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
160020,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
178969,1
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2942358,1
253
Управление здравоохранения области
183893,3
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
183893,3
261
Управление образования области
2758464,8
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2758464,8
05
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
957925,5
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
94564,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
94564,0
253
Управление здравоохранения области
30609,5
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13862,5
060
Подготовка и переподготовка кадров
16747,0
261
Управление образования области
832752,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
77693,0
060
Подготовка и переподготовка кадров
755059,0
09
Прочие услуги в области образования
5263043,1
261
Управление образования области
1867092,4
001
Обеспечение деятельности Управления образования
52715,9
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
34621,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для областных государственных учреждений образования
14989,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
66326,0
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
291321,0
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

64209,0
022
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормасын ұлғайтуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
34356,0
026
Медициналық-әлеуметтік мекемелерінде күндіз болу бөлімшелерінің желісін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
43345,0
113
Жергiлiктi бюджеттерден трансферттер
912483,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8547407,3
01
Тұрғын үй шаруашылығы
1792000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1792000,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
594000,0
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1198000,0
02
Коммуналдық шаруашылық
6755407,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
371300,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
371300,0
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6384107,3
001
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметін қамтамасыз ету
69910,6
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне дамуға нысаналы трансферттер
813755,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4500321,0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
665688,0
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
191777,0
113
Жергiлiктi бюджеттерден трансферттер
142655,7
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
3671866,8
01
Мәдениет саласындағы қызмет
845894,1
262
Облыстың мәдениет басқармасы
810937,1
001
Мәдениет басқармасының қызметін қамтамасыз ету
29047,3
003
Мәдени-бос уақыт жұмыстарын қолдау
94117,0
005
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау және оларға қолжетімділікті қамтамасыз ету

64209,0
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
34356,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
43345,0
113
Трансферты из местных бюджетов
912483,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8547407,3
01
Жилищное хозяйство
1792000,0
271
Управление строительства области
1792000,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
594000,0
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры
1198000,0
02
Коммунальное хозяйство
6755407,3
271
Управление строительства области
371300,0
045
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
371300,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
6384107,3
001
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства
69910,6
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
813755,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно- коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4500321,0
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
665688,0
019
Ремонт инженерно- коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
191777,0
113
Трансферты из местных бюджетов
142655,7
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3671866,8
01
Деятельность в области культуры
845894,1
262
Управление культуры области
810937,1
001
Обеспечение деятельности Управления культуры
29047,3
003
Поддержка культурно- досуговой работы
94117,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним