Өскемен қалалық мәслихатының шығып қалған депутаттарының орнына № 6 сайлау округі бойынша үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 3778 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 наурызда № 5-1-107 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 02.04.2009 № 6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2009 жылғы 28 қаңтарындағы № 1 "Шығып кеткендердің орнына 2009 жылдың 29 наурыз күні мәслихат депутаттарын сайлауды тағайындау туралы" шешіміне сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының шығып қалған депутаттарының орнына № 6 сайлау округі бойынша үміткерлер үшін үгіт материалдарын орналастыру үшін орындар келесі мекенжайлар бойынша белгіленсін:
"Орталық" базарының маңында (Қабанбай батыр есіміндегі көшесі, 142);
"Занғар" және "Евразия" сауда үйлерінің маңында (Қабанбай батыр есіміндегі көшесі, 144);
"Березка" дүкенінің маңында (Қазақстан көшесі, 78);
"Орталық" дүкенінің маңында (Қазақстан көшесі, 70);
А.С. Пушкин есіміндегі кітапхана маңында (Қазақстан көшесі, 102);
"Волна" дүкенінің маңында (Буров көшесі, 5);
Өскемен вокзалының маңында (Мыза көшесі, 1).
2. Осы қаулы оның бірінші рет ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов
Келісілді:
Өскемен қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы А. Нұрғазиев

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Усть-Каменогорского городского маслихата по избирательному округу № 6 вместо выбывшего
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2009 года № 3778. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 13 марта 2009 года за № 5-1-107. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 2 апреля 2009 года № 6
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 02.04.2009 № 6.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанской областной территориальной избирательной комиссии от 28 января 2009 года № 1 "О назначении выборов депутатов маслихатов вместо выбывших на 29 марта 2009 г." акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты Усть-Каменогорского городского маслихата по избирательному округу № 6 вместо выбывшего по следующим адресам:
в районе рынка "Центральный" (улица имени Кабанбай батыра, 142);
в районе торговых домов "Зангар" и "Евразия" (улица имени Кабанбай батыра, 144);
в районе магазина "Березка" (улица Казахстан, 78);
в районе магазина "Центральный" (улица Казахстан, 70);
в районе библиотеки имени А.С. Пушкина (улица Казахстан, 102);
в районе магазина "Волна" (улица Бурова, 5);
в районе Усть-Каменогорского вокзала (улица Мызы, 1).
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов
Согласовано:
Председатель Усть-Каменогорской
городской территориальной
избирательной комиссии А. Нургазиев