"2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 16/7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 шілдеде N 5-1-117 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 05 қаңтардағы № 03-09/1 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.01.05 № 03-09/1 хатымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының   1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/179-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 22 шілдедегі 2509 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-98 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтардағы «Дидар» және «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 18 ақпандағы № 13/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-102 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы № 27-28 «Дидар», 2009 жылғы 5 наурыздағы № 31-32 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 15/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-108 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырдағы № 68-69 «Дидар», 2009 жылғы 8 мамырдағы № 67-68 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2009 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 530 961 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 6 262 175 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июля 2009 года N 16/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 30 июля 2009 года за N 5-1-117. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05 января 2010 года № 03-09/1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.01.2010 № 03-09/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/179-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2509 от 22 июля 2009 года) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-98, опубликовано 17 января 2009 года в газетах «Дидар» и «Рудный Алтай»), с внесенными изменениями решением от 18 февраля 2009 года № 13/4 «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-102, опубликовано в газетах «Дидар» 3 марта 2009 года № 27-28, «Рудный Алтай» 5 марта 2009 года № 31-32), от 24 апреля 2009 года № 15/4 «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-108, опубликовано в газетах «Дидар» 14 мая 2009 года № 68-69, «Рудный Алтай» 8 мая 2009 года № 67-68), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет города на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 14 530 961 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 262 175 тысяч тенге;

салықтық емес түсімдер – 52 970 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 054 952 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 160 864 мың теңге;
2) шығындар – 14 491 890 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 148 299,7 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 150 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 700,3 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -109 228,7 мың теңге;
6) бюджет (профицитін) тапшылығын қаржыландыру – 109 228,7 мың теңге.»;
2) 10 тармақта:
үшінші абзацтағы «718 543» деген цифрлар «710 244» деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «69 227» деген цифрлар «64 882» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «152 664» деген цифрлар «148 710» деген деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«65 700 мың теңге - Өскемен қаласының 16 тұрғын ауданындағы алаңнан тыс инженерлік желілер мен коммуникациялар құрылысы (электрмен жабдықтаудың сыртқы желілері)»;
3) 11 тармақта:
бірінші абзацтағы «253 938» деген цифрлар «248 688» деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «163 958» деген цифрлар «161 558» деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «89 980» деген цифрлар «87 130» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 12 тармақ 13 тармақпен ауыстырылсын;
5) келесі мазмұндағы 12 тармақпен толықтырылсын:

неналоговым поступлениям – 52 970 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 054 952 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 160 864 тысяч тенге;
2) затраты – 14 491 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 148 299,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 150 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 700,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109 228,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –109 228,7 тысяч тенге.»;
2) в пункте 10:
в абзаце третьем цифры «718 543» заменить цифрами «710 244»;
в абзаце четвертом цифры «69 227» заменить цифрами «64 882»;
в абзаце пятом цифры «152 664» заменить цифрами «148 710»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«65 700 тысяч тенге - строительство внеплощадочных инженерных сетей и коммуникаций 16-го жилого района города Усть-Каменогорска (внешние сети электроснабжения)»;
3) в пункте 11:
в абзаце первом цифры «253 938» заменить цифрами «248 688»;
в абзаце втором цифры «163 958» заменить цифрами «161 558»;
в абзаце третьем цифры «89 980» заменить цифрами «87 130»;
4) пункт 12 заменить пунктом 13;
5) дополнить пунктом 12 следующего содержания:

«12. Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 18 бабының  5 тармағына сәйкес 2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджетінде ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, ұйымдарының мамандарына есептеуден 5000 теңге бойынша отын сатып алуға қаражат қарастырылсын.»;

«12. В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» предусмотреть в бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год средства на приобретение топлива из расчета по 5000 тенге специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.»;