2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 4625 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда N 5-1-126 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2011 жылғы 05 қаңтардағы № Ин-6/751 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2011.01.05 № Ин-6/751 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5) тармақшасының, 20 бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабының негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері радиациялық қауіпті аймақта тұрғаны үшін қосымша төлеммен 2010 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына (келісім бойынша) жұмыскерлердің жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің орынбасары А. Нұрғазиевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                   А. Брусенцов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 16 қарашадағы
№ 4625 қаулысымен
бекітілген
2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі,
қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары
р/
р
Ұйымдар аты Қоғамдық жұмыс
түрлері
Атқарылатын
жұмыстар
көлемі
1
2
3
4
1
«Шығыс Қазақстан
облысының Өскемен қаласы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттарымен жұмыста,
қызметтік
хат-хабарларды және
заңды тұлғалардың
шағымдарын тіркеу,
шығару, сканерден
өткізуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу

Об организации общественных работ в 2010 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 16 ноября 2009 года N 4625. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 10 декабря 2009 года за N 5-1-126. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 05 января 2011 года № Ин-6/751
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 05.01.2011 № Ин-6/751.
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2010 год, с дополнительной оплатой за проживание на территории радиационного риска.
3. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима А. Нургазиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска            А. Брусенцов
Утвержден
постановлением акимата
города Усть-Каменогорска
от 16 ноября 2009 года
№ 4625
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
п/
п
Наименования
организаций
Виды общественных
работ
Объем
выполняемых
работ
1
2
3
4
1
Государственное
учреждение «Аппарат
акима города
Усть-Каменогорска
Восточно-Казахстанской
области»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами,
регистрации,
сканировании,
распечатке обращений
юридических лиц и
служебной
корреспонденции;
доставка
корреспонденции

күніне 40-50
құжат;
күніне 30-40
құжат
2
«Өскемен қалалық
мәслихатының аппараты»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыста; сессия және тұрақты комиссия хаттамаларын ресімдеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
41 мұрағат
құжаты;
күніне 10-20
құжат;
жылына
сессиялардың
12 хаттамасы;
ай сайын
тұрақты
комиссиялар
дың 35
хаттамасы
күніне 5-10
құжат
3
«Өскемен қаласының
кәсіпкерлік бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттарымен жұмыста,
азық-түлік және
азық-түлік емес
тауарларына баға
мониторингін енгізуге
көмек,
хат-хабарларды жеткізу;
жайларды жинастыру
күніне 15-20
құжат;
күніне 20-25
құжат;
күніне 5-10
құжат;
120 шаршы
метр
4
«Өскемен қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттарымен,
картотекамен жұмыста
көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
әлеуметтік жәрдемақы
алушылардың
материалдық-тұрмыстық
жағдайларын тексеру;
әлеуметтік жәрдемақы
алушылардың деректер
базасын құруда көмек;
жұмысын жоғалтқан
азаматтарға
психологиялық көмек
көрсету;
аумақты жинастыру;
жайларды жинастыру
ай сайын 3000
құжат;
күніне 30-40
құжат;
жылына 500
бару;
жылына 18000
іс;
күніне 5-10
адам;
0,5 гектар;
500 шаршы
метр
5
«Өскемен қаласының қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттарымен жұмыста
көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
күніне 15-20
құжат;
күніне 10-15
құжат
6
«Өскемен қаласының ішкі
істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
ведомствоға қарасты
бөлімдері
(келісім бойынша)
учаскелік
инспекторларға құқық
бұзушылық фактілердің
алдын алуға, ашуға
көмектесу;
ағымдағы және мұрағат
құжаттарымен,
картотекамен жұмыста
көмек, хат-хабарларды
жеткізу;
аумақты жинастыру
21 учаскелік
полиция
пункті;
күніне 35-40
құжат;
1000 шаршы
метр
7
«Өскемен қаласының білім
беру бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің ведомствоға
қарасты мекемелері: № 3,
4, 5, 6, 8, 10, 13, 17,
19, 20, 31, 36, 37, 45,
40 орта мектептері
мемлекеттік мекемесі,
«Қазақстан-Ресей
гимназиясы», «Крупская
атындағы толық емес орта
білім беретін
мектеп-интернат»,
«Меновной орта мектебі»,
«№ 61 психологиялық
кемшіліктері бар
балаларға арналған
арнайы оқу-тәрбие
мектеп-балабақшасы», «№
62 арнайы
мектеп-балабақшасы», «№
96 модельдік мектеп-сәби
балабақшасы»;
Коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорындар: «№ 1
музыкалық мектеп», «№ 27
балалар өнер мектебі»,
«Отбасы мен баланы
қолдау орталығы», «№ 7
«Радуга» балабақшасы»,
«№ 17 «Ручеек» сәби
балабақшасы», «№ 42 сәби
бала-бақшасы», «№ 45
«Болашақ» сәби
балабақшасы», «№ 100
сәби балабақшасы»,
«Балапан» сәби
балабақшасы», «Ақ бота»
сәби балабақшасы»
ағымдағы және мұрағат
құжаттарымен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды
жеткізу;
аумақты жинастыру,
көркейту, көгалдандыру,
бұталарды кесу,
гүлзарларды сәндеу;
жайларды тазалау,
жөндеу жұмыстары және
қызмет көрсету;
балаларға психологиялық
көмек көрсету.
күніне

40-50 документов
ежедневно;
30-40 документов
ежедневно
2
Государственное
учреждение «Аппарат
маслихата города
Усть-Каменогорска» (по
согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами;
оформлении протоколов
сессий и постоянных
комиссий;
доставка
корреспонденции
41 архивный
документ;
10-20 документов
ежедневно;
12 протоколов
сессий в год;
35 протоколов
постоянных
комиссий
ежемесячно;
5-10 документов
ежедневно
3
Государственное
учреждение «Отдел
предпринимательства
города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, в
ведении мониторинга
цен на
продовольственные и
непродовольственные
товары,
доставка
корреспонденции;
уборка помещений
15-20 документов
ежедневно;
20-25 документов
ежедневно;
5-10 документов
ежедневно;
120 квадратных
метров
4
Государственное
учреждение «Отдел
занятости и социальных
программ города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными, текущими
документами,
картотекой;
доставка
корреспонденции;
помощь в обследовании
материально-бытовых
условий получателей
социальных пособий;
помощь в формировании
базы данных
получателей
социальных пособий;
оказание
психологической
помощи гражданам,
потерявшим работу;
уборка территории;
уборка помещений
3000 документов
ежемесячно;
30-40 документов
ежедневно;
500 посещений в
год;
18000 дел в год;
5-10 человек
ежедневно;
0,5 гектара;
500 квадратных
метров
5
Государственное
учреждение «Отдел
финансов города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами;
доставка
корреспонденции
15-20 документов ежедневно;
10-15 документов ежедневно
6
Подведомственные отделы
государственного
учреждения «Управление
внутренних дел города
Усть-Каменогорска» (по
согласованию)
оказание помощи
участковым
инспекторам в
предупреждении,
выявлении фактов
правонарушений;
помощь в работе с
архивными и текущими
документами,
картотекой, доставка
корреспонденции;
уборка территории
21 участковый
пункт полиции;
35-40 документов
ежедневно;
1000 квадратных
метров
7
Подведомственные
учреждения
государственного
учреждения «Отдел
образования города
«Усть-Каменогорска»:
государственные
учреждения -
средняя школа № 4, 5,
6, 8, 13, 17, 20, 22,
36, 45, 40,
школа-гимназия № 3, 10,
11, школа-лицей № 31,
специализированная
школа-комплекс
художественно-
эстетического развития
№ 19,
общеобразовательная
разноуровневая
многопрофильная школа №
37, «Казахстанско
-Российская гимназия»,
«Неполная средняя
общеобразовательная
школа-интернат
им. Крупской»,
«Меновновская средняя
школа»,
«Государственное
специализирванное
образовательно-
воспитательное
учреждение для детей с
задержкой психического
развития школы-детского
сада № 61»,
«Специализированная
школа-детский сад №
62», «Модельная
школа-детский сад-ясли
№ 96»;
Коммунальные
государственные
казенные предприятия:
«Детская музыкальная
школа № 1», «Детская
школа искусств № 27»,
«Центр поддержки семьи
и детства», «Детский
сад № 7 «Радуга»,
«Детский сад-ясли № 17
«Ручеек», «Детский
сад-ясли № 42»,
«Детский сад-ясли № 45»
«Болашак», «Детский
сад-ясли № 100»,
«Детский сад-ясли
«Балапан», «Детский
сад-ясли «Ак-бота»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами,
доставка
корреспонденции;
уборка территории,
благоустройство,
озеленение, стрижка
кустарников,
оформление цветочных
клумб;
уборка, ремонт и
обслуживание
помещений,
оказание
психологической
помощи детям

100-120
құжат;
күніне 50
құжат;
47,4 гектар;
1500 шаршы
метр;
күніне 10-15
кеңес беру
8
«Өскемен қаласының
экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу
күніне 15-20
құжат
9
«Шығыс Қазақстан облысы
бойынша Салық
департаментінің Өскемен
қаласы бойынша салық
басқармасы» мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
салық хабарламаларды
тіркеуде көмек;
заңды тұлғалар мен жеке
кәсіпкерлердің салық
істерін мерзімі бойынша
жою бойынша мұрағатта
жұмыста көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 50 000
хабарлама;
5000 салық
ісі;
жылына
10000-нан
астам хат,
хабарлама
10
«Өскемен қаласының ауыл
шаруашылық бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу
күніне 15-20
құжат
11
«Өскемен қаласының жер
қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу,
жайларды күзету және
жинастыру.
күніне 20-30
құжат;
300 шаршы
метр
12
«Өскемен қаласының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу.
күніне 20-30
құжат;
күніне 35-40
хат
13
«Өскемен қаласының дене
шынықтыру және спорт
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
қалалық спорттық
іс-шараларды өткізуде
және дайындауда көмек;
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыру.
жылына 90
іс-шара;
күніне 20-25
құжат;
200 шаршы
метр
14
«Өскемен қаласының
Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыру
айына 2 500
құжат;
500 шаршы
метр
15
«Өскемен қаласының
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарлар мен
ескертулерді жеткізу
күніне 70
папка;
аптасына
80-100 құжат
16
«Өскемен қаласының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
ведомствоға қарасты
ұйымдары
қалалық көпшілік-мәдени
іс-шараларды өткізуде
көмек;
басқарма субъектілердің
визуалдық ақпараттарын
тексерудегі
жүргізілетін рейдтерге
қатысу;
ағымдағы құжаттармен
жұмыс істеуде көмек.
жылына 1500
іс-шара;
айына 12
жорық;
күніне 15
құжат
17
«Өскемен қаласының
прокуратурасы»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
бақылаудағы істерді,
материалдарды тігуде,
келетін
хат-хабарламаларды
тіркеу журналын
жүргізуде, мұрағат
құжаттарымен жұмыста,
келушілерді журналға
тіркеуде көмек,
рұқсаттама беру;
ғимаратты жөндеу мен
қызмет көрсету
жұмыстарында көмек.

100-120
документов
ежедневно;
50 документов
ежедневно;
47,4 гектара;
1500 квадратных
метров;
10-15
консультаций
ежедневно
8
Государственное
учреждение «Отдел
экономики и бюджетного
планирования города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами,
доставка
корреспонденции
15-20 документов
ежедневно
9
Государственное
учреждение «Налоговое
управление по городу
Усть-Каменогорску
налогового Департамента
по Восточной
Казахстанской области»
(по согласованию)
помощь в регистрации
налоговых
уведомлений;
помощь в работе в
архиве по подготовке
налоговых дел
юридических лиц и
индивидуальных
предпринимателей на
уничтожение по сроку
хранения;
доставка
корреспонденции
50 000
уведомлений в
год;
5000 налоговых
дел;
более 10000
писем, извещений
в год
10
Государственное
учреждение «Отдел
сельского хозяйства
города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции
15-20 документов
ежедневно
11
Государственное
учреждение «Отдел
земельных отношений
города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции,
охрана и уборка
помещений
20-30 документов
ежедневно;
300 квадратных
метров
12
Государственное
учреждение «Отдел
архитектуры и
градостроительства
города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами;
доставка
корреспонденции
20-30 документов
ежедневно;
35-40 писем
ежедневно
13
Государственное
учреждение «Отдел
физической культуры и
спорта города
Усть-Каменогорска»
помощь в подготовке и
проведении городских
спортивно-массовых
мероприятий;
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции;
уборка территории
90 мероприятий в
год;
20-25 документов
ежедневно;
200 квадратных
метров
14
Государственное
учреждение «Управление
юстиции города
Усть-Каменогорска» (по
согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции;
уборка территории
2 500 документов
в месяц;
500 квадратных
метров
15
Государственное
учреждение «Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами,
доставка
корреспонденции и
уведомлений
70 папок
ежедневно;
80-100
документов
еженедельно
16
Подведомственные
организации
государственного
учреждения «Отдел
культуры и развития
языков города
Усть-Каменогорска»
помощь в проведении
культурно-массовых
городских
мероприятий;
участие в проведении
рейдов по проверке
визуальной информации
хозяйствующих
субъектов;
помощь в работе с
текущими документами
1500 мероприятий
в год;
12 рейдов
ежемесячно;
15 документов
ежедневно
17
Государственное
учреждение «Прокуратура
города
Усть-Каменогорска» (по
согласованию)
оказание помощи в
подшивке надзорных
производств,
материалов,
в ведении журнала
входящей
корреспонденции, в
работе с архивными
документами,
регистрации в журнале
посетителей,
выдача пропусков;
помощь в работе по
ремонту и
обслуживанию здания

күніне 50-70
материал;
күніне
100-150
құжат;
күніне 1500
құжат;
күніне 20
дана;
1500 шаршы
метр
18
«Өскемен қаласының
орталықтандырылған
кітапханалар жүйесі»
мемлекеттік мекемесі
оқырмандарға қызмет
көрсетуде, қалалық
мәдени-көпшілік
жиындарды өткізуде,
кітап қорларын
жинастыруда, журналдар
мен газеттерді тігуде
көмек.
күніне
100-120 адам;
жылына 1500;
380 атау
19
Өскемен қаласы
әкімдігінің «Істер
басқармасы» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының № 1, 2, 3,
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
филиалдары
өңірді экологиялық
сауықтыру (көгалдандыру
және көркейту),
жайларды, аумақты
жинастыру;
ауқымды мәдени
шараларды өткізуде,
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек;
хат-хабарларды,
хабарламаларды
жеткізу;
жайларды жөндеу мен
қызмет көрсету
жұмыстары;
нысандарды күзету.
280 000 шаршы
метр;
1200 шаршы
метр;
қалада өтетін
шаралармен
келісілген
барлық
мерекелер;
күніне 300
құжат;
айына 300
хабарлама;
1200 шаршы
метр;
10 филиал
20
«Шығыс Қазақстан облысы
Өскемен қаласының
Меновной ауылдық
округінің әкімі»
мемлекеттік мекемесі
шаруашылық кітаптарын
нақтылау бойынша
сауалнамаларға,
ағымдағы және
мұрағаттық құжаттармен
жұмысқа қатысу;
аумақты жинастыру,
өңірді экологиялық
сауықтыру (көгалдандыру
және көркейту);
жайларды жинастыру,
жайларды жөндеу және
қызмет көрсету
жұмыстары.
тұрғындардың
11 000 жалпы
адам санымен
7 ауыл;
күніне 10-15
құжат;
3,143 гектар;
600 шаршы
метр
21
«Өскемен қаласының ішкі
саясат бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу,
қалалық іс-шараларды
ұйымдастыруда көмек.
күніне 40-50
құжат;
жылына 90
іс-шара
22
«Үлбі» халыққа
әлеуметтік қызмет
көрсететін қалалық
аумақтық орталығы»
мемлекеттік мекемесі
орталықта қызмет
етілетін тыл
еңбеккерлеріне, соғыс
мүгедектері мен
қатысушыларына
пәтерлерінде жөндеу
жұмыстарын жүргізуде
көмек;
аумақты жинастыру.
айына 224
шаршы метр;
0,610 гектар
23
«Шығыс Қазақстан
облысының жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламаларды
үйлестіру басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
электрондық
хат-хабарларды
қабылдау, жіберу;
ғимаратқа қызмет
көрсету бойынша
жұмыстар.
күніне
100-120
құжат;
күніне 20-30
құжат;
444 шаршы
метр
24
«Шығыс Қазақстан
облысының ішкі істер
департаменті»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды
жеткізу;
аумақты жинастыру.
күніне 50
құжат;

50-70 материалов
ежедневно;
100-150
документов
ежедневно;
200 документов
ежедневно;
20 штук
ежедневно;
1500 квадратных
метров
18
Государственное
учреждение
«Централизованная
библиотечная система
города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе по
обслуживанию
читателей, в
проведении городских
культурно-массовых
мероприятий, в работе
с книжным фондом,
подшивке газет и
журналов
100-120 человек
в день;
1500 в год;
380 наименований
19
Филиалы № 1, 2, 3, 4,
5, 6, 7, 8, 9, 10
коммунального
государственного
казенного предприятия
«Управление делами»
акимата города
Усть-Каменогорска»
экологическое
оздоровление региона
(озеленение и
благоустройство);
уборка территории,
помещений;
помощь в проведении
культурно-массовых
мероприятий,
в работе с архивными,
текущими документами;
доставка
корреспонденции,
извещений;
работы по ремонту и
обслуживанию
помещений;
охрана объектов
280 000
квадратных
метров;
1200 квадратных
метров;
все праздники,
согласно
мероприятиям,
проводимым в
городе;
300 документов
ежедневно;
300 извещений в
месяц;
1200 квадратных
метров;
10 филиалов
20
Государственное
учреждение «Аким
Меновновского сельского
округа города
Усть-Каменогорска
Восточно-Казахстанской
области»
участие в опросах по
уточнению
похозяйственных книг,
работе с архивными,
текущими документами;
уборка территории,
экологическое
оздоровление региона
(озеленение и
благоустройство);
уборка помещений,
работы по ремонту и
обслуживанию
помещений
7 сел общей
численностью
населения более
11 000 человек;
10-15 документов
ежедневно;
3,143 гектара;
600 квадратных
метров
21
Государственное
учреждение «Отдел
внутренней политики
города
Усть-Каменогорска»
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции;
помощь в организации
городских мероприятий
40-50 документов
ежедневно;
90 мероприятий в
год
22
Государственное
учреждение «Городской
территориальный центр
социального
обслуживания населения
«Ульба»
помощь при проведении
ремонтных работ в
квартирах участников
и инвалидов войны,
тружеников тыла,
находящихся на
обслуживании центра;
уборка территории
224 квадратных
метров в месяц;
0,610 гектара
23
Государственное
учреждение «Управление
координации занятости и
социальных программ
Восточно-Казахстанской
области»
(по согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, прием,
отправление
электронной
корреспонденции;
работы по
обслуживанию здания
100-120
документов
ежедневно;
20-30 документов
ежедневно;
444 квадратных
метров
24
Государственное
учреждение «Департамент
внутренних дел
Восточно-Казахстанской
области»
(по согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции;
уборка территории
50 документов
ежедневно;

0,2 гектар
25
«Шығыс Қазақстан
облысының білім беру
басқармасы» мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20-30
құжат;
26
«Шығыс Қазақстан
облысының кәсіпкерлік
және өнеркәсіп
басқармасы» мемлекет
мекемесі (келісім
бойынша)
лицензиялау бойынша
құжаттарды ресімдеуде
көмек,
қала бойынша баға
мониторингі, ағымдағы
және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу
күніне 25-30
құжат;
күніне 15-20
құжат;
күніне 10-15
құжат
27
«Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі бақылау және
әлеуметтік қорғау
комитетінің Шығыс
Қазақстан облысы бойынша
бақылау және әлеуметтік
қорғау департаменті»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен
жұмыс істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу,
хабарларды тіркеу;
төлемақы, өтемақы
тағайындау бойынша
істерді ресімдеуде,
зейнетақы мен
жәрдемақыны қайта
есептеуде көмек.
күніне 30-40
құжат;
күніне 1000
хат-хабар;
121 500 іс;
400 000 адам
28
«Шығыс Қазақстан
облысының әділет
департаменті»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
жылжымайтын мүліктер
бойынша мұрағат
істерімен жұмыста
көмек; ғимаратқа қызмет
көрсету бойынша
жұмыстар.
күніне 2000
іс;
400 шаршы
метр
29
«Шығыс Қазақстан
облысының статистика
департаменті»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен
жұмыста көмек;
статистикалық есепті
енгізуде және
дайындауда көмек;
кәсіпорындар мен
ұйымдардың каталогымен
жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды
жеткізу.
күніне 20
құжат;
күніне 500
құжат;
күніне 100
кәсіпорын мен
ұйым;
күніне 25-30
құжат
30
«Көші-қон комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы
бойынша департаменті»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыру.
күніне 30-40
іс;
500 шаршы
метр
31
«Шығыс Қазақстан
облысының тілдерді
дамыту басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
істердің номенклатурасы
бойынша құжаттармен
және басқа да ағымдағы
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу.
күніне 40
құжат;
күніне 20
құжат
32
«Қазақстан
Республикасының қоршаған
ортаны қорғау
министрлігінің
экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің
Ертіс экология
департаментінің Шығыс
Қазақстан филиалы»
мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды
жеткізу;
аумақты жинастыру,
жайларды жөндеу бойынша
жұмыстар.
күніне 15-20
құжат;
1,3 гектар
33
«Зағиптар мен көздері
нашар көретіндер үшін
мамандандырылған Шығыс
Қазақстан облыстық
кітапхана» мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
аумақты жинастыру;
мүгедектерге
психологиялық көмек
көрсету бойынша
жұмыстарда көмек.
1386,4 шаршы
метр;
1500 адам
34
«Шығыс Қазақстан
облысының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
заңды және жеке
тұлғалар үшін
әлеуметтік-құқықтық
сипаттағы сұранымдарды
орындау жұмыстарында
көмек.

0,2 гектара
25
Государственное
учреждение «Управление
образования
Восточно-Казахстанской
области»
(по согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами,
доставка
корреспонденции
20-30 документов
ежедневно
26
Государственное
учреждение «Управление
предпринимательства и
промышленности
Восточно-Казахстанской
области» (по
согласованию)
помощь в оформлении
документов по
лицензированию,
мониторинг цен по
городу; помощь в
работе с архивными и
текущими документами,
доставка
корреспонденции
25-30 документов
ежедневно;
15-20 документов
ежедневно;
10-15 документов
ежедневно
27
Государственное
учреждение «Департамент
по контролю и
социальной защите
комитета по контролю и
социальной защите
Министерства труда и
социальной защиты
населения Республики
Казахстан по
Восточно-Казахстанской
области»
(по согласованию)
помощь в работе с
текущими документами,
доставка
корреспонденции,
регистрация
извещений;
помощь в оформлении
дел по назначению
выплат, компенсаций,
перерасчеты пенсий и
пособий
30-40 документов
ежедневно;
1000 извещений
ежедневно;
121 500 дел;
400 000 человек
28
Государственное
учреждение «Департамент
юстиции
Восточно-Казахстанской
области»
(по согласованию)
помощь в работе с
архивными делами по
недвижимости;
работы по
обслуживанию здания
2000 дел
ежедневно;
400 квадратных
метров
29
Государственное
учреждение «Департамент
статистики
Восточно-Казахстанской
области» (по
согласованию)
помощь в работе с
текущими документами;
помощь по вводу и
обработке
статистических
данных;
помощь в работе с
каталогом предприятий
и организаций;
доставка
корреспонденции
20 документов
ежедневно;
500 документов
ежедневно;
100 предприятий
и организаций
ежедневно;
25-30 документов
ежедневно
30
Государственное
учреждение «Департамент
комитета по миграции по
Восточно-Казахстанской
области» (по
согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции;
уборка территории
30-40 дел
ежедневно;
500 квадратных
метров
31
Государственное
учреждение «Управление
по развитию языков
Восточно-Казахстанской
области» (по
согласованию)
помощь в работе с
документами по
номенклатуре дел и
другими текущими
документами;
доставка
корреспонденции
40 документов
ежедневно;
20 документов
ежедневно
32
Государственное
учреждение
«Восточно-Казахстанский
филиал Иртышского
Департамента экологии
комитета экологического
регулирования и
контроля Министерства
охраны окружающей среды
Республики Казахстан»
(по согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции;
уборка территории,
работы по ремонту
помещений
15-20 документов
ежедневно;
1,3 гектара
33
Государственное
учреждение
«Восточно-Казахстанская
областная специальная
библиотека для незрячих
и слабовидящих граждан»
(по согласованию)
уборка территории;
помощь в работе по
оказанию
психологической
помощи инвалидам
1386,4
квадратных
метров;
1500 человек
34
Государственное
учреждение
«Государственный архив
Восточно-Казахстанской
области» (по
согласованию)
помощь в работе при
исполнении запросов
социально-правового
характера для
юридических и
физических лиц

айына 400-500
іс
35
Қазақстан
Республикасының
мемлекеттік қызмет
істері жөніндегі
Агенттігінің Шығыс
Қазақстан облысы бойынша
басқармасы» мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу
айына 500
құжат
36
«Зейнетақы төлеу бойынша
мемлекеттік орталық»
республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорынының Шығыс
Қазақстан облыстық
филиалы (келісім
бойынша)
зейнетақыны қайта
есептеу үшін құжаттарды
іріктеуде, зейнетақы
істерімен жұмыста
көмек;
экология бойынша макет
істерін өңдеуде көмек;
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу.
49 000
зейнетақы
ісі;
айына 3000
макет;
күніне
150-200
құжат;
күніне 5-6
құжат
37
«Шығыс Қазақстан облысы
бойынша қылмыстық атқару
жүйесі комитетінің
басқармасы» мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
сотталғандарға
әкімшілік
жауапкершілікке
тартылуларына
байланысты сұрауларды
толтыруда көмек;
шақырулар толтыру,
түсіндірме хаттар мен
анықтамаларды
дайындауда көмек,
хат-хабарларды жеткізу.
320 дана;
860 дана;
844 дана
күніне 10-15
құжат
38
Қазақстан
Республикасының Жоғарғы
соты жанындағы соттық
әкімшіліктендіру бойынша
комитетінің Шығыс
Қазақстан облысының
соттар әкімшілігі
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
шақыруларды жеткізу.
27 035
азаматтық іс;
26 309
әкімшілік іс;
жылына 6 188
қылмыстық іс;
айына
900-1000
шақыру
39
«Шығыс Қазақстан
облыстық
сәулет-этнографиялық
және табиғи-ландшафтық
мұражай-қорығы»
коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
(келісім бойынша)
аумақты көгалдандыру
және көркейту,
аумақтарды жинастыру;
жөндеу жұмыстары
(вольерлерді және
қосалқы жайлар
қоршауларын жөндеу)
30 гектар
40
«Тұрмысы төмен
азаматтарды қолдау
жөніндегі Шығыс
Қазақстан өңірлік
қорының шағын несие
ұйымы» қоғамдық қоры
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу.
азаматтардың тұрғын
үй-тұрмыстық жағдайын
тексеруде көмек;
қордың қарыз
алушыларының несиелік
досьесін тексеруде
көмек;
жайларды жинастыру.
айына 4417
құжат;
айына 560
құжат;
айына 35
бару;
87 іс;
70 шаршы метр
41
«Қазақстан»
Республикалық
телерадиокорпорациясы»
акционерлік қоғамының
Шығыс Қазақстандағы
филиалы (келісім
бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек,
хат-хабарларды жеткізу.
жайларды жөндеу
жұмыстары; аумақты
жинастыру.
күніне 10-15
құжат;
2 500 шаршы
метр
42
«Шығыс Қазақстан
халықтарының
Ассамблеясының облыстық
Достық Үйі» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны (келісім
бойынша)
аумақты жинастыру;
жайларды жинастыру,
жайларды жөндеу
жұмыстары.
300 шаршы
метр;
100 шаршы
метр
43
«Балалардың «Октябренок»
оқу-сауықтыру орталығы»
коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
аумақты жинастыру;
жайларды жинастыру,
жайларды жөндеу
жұмыстары
2 гектар;
100 шаршы
метр
44
«Баланы дамыту орталығы»
мекемесі (келісім
бойынша)
аумақты жинастыру.

400-500 дел
ежемесячно
35
Государственное
учреждение «Управление
Агентства Республики
Казахстан по делам
государственной службы
по Восточно- Казахстанской
области» (по
согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции
500 документов
ежемесячно
36
Восточно-Казахстанский
областной филиал
республиканского
государственного
казенного предприятия
«Государственный центр
по выплате пенсий» (по
согласованию)
помощь в подборке
документов для
перерасчета пенсий, в
работе с пенсионными
делами;
помощь в обработке
макетов дел по
экологии;
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции
49 000
пенсионных дел;
3000 макетов в
месяц;
150-200
документов в
день;
5-6 документов
ежедневно
37
Государственное
учреждение «Управление
комитета уголовно- исполнительной
системы по Восточно- Казахстанской
области»
(по согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами;
помощь в заполнении
запросов осужденных
на предмет
привлечения к
административной
ответственности;
помощь в выписке
повесток, подготовке
справок и
пояснительных
записок;
доставка
корреспонденции
320 штук;
860 штук;
844 штук;
10-15 документов
ежедневно
38
Администратор судов
Восточно-Казахстанской
области Комитета по
судебному
администрированию при
Верховном суде
Республики Казахстан
(по согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами;
доставка повесток
27 035
гражданских дел;
26 309
административных
дел;
6 188 уголовных
дел в год;
900-1000
повесток в месяц
39
Коммунальное
государственное
казенное предприятие
«Восточно-Казахстанский
областной
архитектурно-
этнографический и
природно-ландшафтный
музей-заповедник» (по
согласованию)
озеленение и
благоустройство
территорий, уборка
территорий, ремонтные
работы (ремонт
вольеров, ограждений
подсобных помещений)
30 гектаров
40
Общественный фонд
«Микрокредитная
организация
Восточно-Казахстанский
региональный фонд по
поддержке
малообеспеченных
граждан» (по
согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами,
доставка
корреспонденции,
помощь в обследовании
жилищно-бытовых
условий граждан;
помощь в проведении
ревизии кредитных
досье заемщиков
фонда;
уборка помещений
4417 документов
ежемесячно;
560 документов
ежемесячно;
35 посещений в
месяц;
87 дел;
70 квадратных
метров
41
Восточно-Казахстанский
филиал акционерного
общества
«Республиканская
телерадиокорпорация
«Казахстан» (по
согласованию)
помощь в работе с
архивными и текущими
документами, доставка
корреспонденции;
работы по ремонту
помещений;
уборка территории
10-15 документов
ежедневно;
2 500 квадратных
метров
42
Коммунальное
государственное
казенное предприятие
«Областной дом дружбы
ассамблеи народов
Восточного Казахстана»
(по согласованию)
уборка территории;
уборка помещений,
работы по ремонту
помещений
300 квадратных
метров;
100 квадратных
метров
43
Коммунальное
государственное
казенное предприятие
«Детский учебно- оздоровительный
центр «Октябренок»
уборка территории;
уборка помещений,
работы по ремонту
помещений
2 гектара;
100 квадратных
метров
44
Учреждение «Центр
развития ребенка» (по
согласованию)
уборка территории

0,7 гектар
45
«Шығыс Қазақстан
облысының мәдениет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттармен жұмыс
істеуде көмек;
хат-хабарларды
жеткізуге.
күніне 40
құжат
46
«Балалар-жасөспірімдер
клубтарының Өскемен
қалалық бірлестігі»
коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
нысандарды күзету;
жайларды жинастыру.
200 шаршы
метр
47
«Металлург» мәдениет
және демалыс саябағы»
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі (келісім
бойынша)
гүлзарларды өңдеу (егу,
суару, шөптеу, кесу);
бұталарды қию,
өсінділерді кесу,
ағаштардың түптерін
кесу,
шөп шабу;
су көздерін өсінділер
мен қоқыстан тазарту;
аумақты жинастыру
1500 шаршы
метрге;
5000 метр;
2 гектар;
3 гектар;
4000 шаршы
метр
48
«Озеленитель»
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі (келісім
бойынша)
гүлдер отырғызу;
ағаштар отырғызу;
көгалдардың шөбін жұлу
және жинастыру;
гүлдерді түптеу.
10 000 шаршы
метр;
800 дана;
300 000 шаршы
метр;
10 000 шаршы
метр
49
«Астана және Алматы
Епархиясының
Свято-Зиновьев приходы»
жергілікті
православиялық діни
бірлестігі (келісім
бойынша)
жолдарды қардан
тазалау, көгалдарды
тазалау, бұталар мен
гүлзарларды өңдеу,
бордюрлерді ақтау.
37 630 шаршы
метр
50
«Астана және Алматы
Епархиясының
Богородице-
Рождественский приходы»
жергілікті
православиялық діни
бірлестігі (келісім
бойынша)
храмды ағымдағы жөндеу;
жайларды жинастыру;
аумақты жинастыру;
жасыл көшеттерді
отырғызу және оларды
күтіп баптау.
2100 шаршы
метр;
700 шаршы
метр;
1800 шаршы
метр
51
Пәтер иелерінің
кооперативтері:
«Салют», «Мебельщик»,
«Крылова 106»,
«Пролетарская 91»,
«Пролетарская 89»,
«Карабах», «Приборист»,
«Элита», «Кедр», және
тағы басқа (келісім
бойынша)
аумақты жинастыру;
үй астындағы едендер
мен үй астындағы
жайларды жинастыру;
қоқысты тиеу; жайларды,
баспалдақ шарбақтарын,
тұрғын үйлердің
аралықтарын жинастыру
және жөндеу
56,3 гектар;
38 435 шаршы
метр
52
«Ауғаныстандағы соғыс
ардагерлері мен
мүгедектерінің Шығыс
Қазақстан облыстық
одағы» қоғамдық
бірлестігі (келісім
бойынша)
ағымдағы және мұрағат
құжаттарымен жұмыстарда
көмек;
аумақты мәдени
тұрғыдағы іс-шараларды
және оқушылар арасында
қазақстан патриотизімін
тәрбиелеуге байланысты
іс шараларды
ұйымдастыруда көмек;
аумақты көгалдандыру,
көркейту және
жинастыру.
күніне 7-15
құжат;
15 аудан және
36 мектеп;
300 шаршы
метр, 60 түп
53
«Ауғаныстандағы соғыс
ардагерлерінің
Өскемендегі қалалық
ұйымы» қоғамдық
бірлестігі (келісім
бойынша)
әскери спорттың
қолданбалы түрлерінен
жарыстар ұйымдастыруда,
оқушылар арасында
ерлікке дайындау және
сабақтар өткізуде,
аумақты мәдени
тұрғыдағы іс-шараларды
ұйымдастыруда көмек;
Ауған соғысында қайтыс
болған және
мүгедектердің
отбасындағы қарт
адамдарға көмек
көрсету;
Жауынгер-
интернационалистерді
еске алу ескерткіші
аумағын жинастыру,
көгалдандыру.
45 мектеп;
26 отбасы;
1000 шаршы
метр
54
«Өскемен қаласының және
облыс бағбандарының
одағы» қоғамдық
бірлестігі (келісім
бойынша)
саяжай учаскелерін
күзету.
505 гектар
55
«Авицена» отбасылық
амбулаториясы» мекемесі
картотекамен жұмыста
көмек;
аумақты жинастыру.
күніне 30-35
медициналық
карточка;
250 шаршы
метр
56
«Үміт» мүгедек әйелдерді
оңалту орталығы»
қоғамдық бірлестігі,
«Алтын-Ай» мүгедек
әйелдердің қоғамдық
бірлестігі, асырауында
балалары бар мүгедек
аналардың Шығыс
Қазақстан облыстық
«Бибі-Ана» қоғамы,
«Қазақ саңыраулар
қоғамы» Шығыс Қазақстан
облыстық ұйымы, «Қазақ
соқырлар қоғамы»
қоғамдық бірлестігінің
Шығыс Қазақстан облыстық
басқару филиалы,
«Благодеяние» көз
көрулері бойынша
мүгедектердің
қайырымдылық қоры,
«Үздіксіз білім беру
қоры» қоғамдық қоры
(келісім бойынша)
арнайы киімдерді, төсек
орындарын, жұмыс
халаттарын тігу мен
жөндеуде көмек;
психологиялық кеңестер,
қоғам мүшелерінің
құқығы мен
қызығушылықтарын
қорғау;
ағымдағы құжаттармен
жұмыстарда көмек,
хат-хабарларды жеткізу;
жайларды жинастыру
45000 қолғап,
11800 дана
төсек орын
жинағы;
арнайы
киімдерді
пішу
(тапсырыс
бойынша);

0,7 гектара
45
Государственное
учреждение «Управление
культуры
Восточно-Казахстанской
области» (по
согласованию)
помощь в работе с
архивными, текущими
документами;
доставка
корреспонденции
40 документов
ежедневно
46
Государственное
коммунальное казенное
предприятие
«Усть-Каменогорское
объединение
детско-подростковых
клубов»
охрана объектов;
уборка помещений
200 квадратных
метров
47
Товарищество с
ограниченной
ответственностью «Парк
культуры и отдыха
«Металлург»
(по согласованию)
обработка цветников
(посадка, полив,
прополка, обрезка);
обрезка кустарников,
вырезка поросли,
обрезка стволов
деревьев,
скос травы;
очистка водоемов от
поросли и мусора;
уборка территории
1500 квадратных
метров;
5000 метров;
2 гектара;
3 гектара;
4000 квадратных
метров
48
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
«Озеленитель»
(по согласованию)
посадка цветников;
посадка деревьев;
косьба и уборка
газонов;
прополка цветников
10 000
квадратных
метров;
800 штук;
300 000
квадратных
метров;
10 000
квадратных
метров
49
Московский Патриархат
Астанайской и
Алматинской Епархии
Свято-Зиновьевский
приход (по
согласованию)
очистка дорог от
снега, очистка
газонов, обработка
цветников и
кустарников, побелка
бордюр
37 630
квадратных
метров
50
Местное православное
религиозное объединение
«Богородица -
Рождественский приход
Астанайской и
Алматинской Епархии»
(по согласованию)
текущий ремонт
храма;
уборка помещений;
уборка территории,
посадка
зеленых насаждений и
уход за ними
2100 квадратных
метров;
700 квадратных
метров;
1800 квадратных
метров
51
Кооперативы
собственников квартир
входящих в ассоциацию:
«Салют», «Мебельщик»,
«Крылова-106»,
«Пролетарская 91»,
«Пролетарская 89»,
«Индустриальная-15»,
«Карабах», «Приборист»,
«Элита», «Кедр» и
другие (по
согласованию)
уборка территории;
уборка подвальных и
приподвальных
помещений, погрузка
мусора;
ремонт и уборка
помещений, лестничных
клеток и пролетов в
жилых домах
56,3 гектара;
38 435
квадратных
метров
52
Общественное
объединение «Восточно- Казахстанский
областной союз
ветеранов и инвалидов
войны в Афганистане»
(по согласованию)
помощь в работе с
текущими документами;
помощь в организации
масштабных
мероприятий
культурного
назначения, а также
мероприятий по
воспитанию
казахстанского
патриотизма среди
учащихся;
озеленение,
благоустройство и
уборка территории
7-15 документов
ежедневно;
15 районов и 36
школ;
300 квадратных
метров, 60
корней
53
Общественное
объединение
«Усть-Каменогорская
организация ветеранов
войны в Афганистане»
(по согласованию)
помощь в организации
спортивных
соревнований по
военно-прикладным
видам спорта;
помощь в подготовке и
проведении уроков
мужества среди
учащихся;
помощь в организации
масштабных
мероприятий
культурного
назначения;
оказание помощи
престарелым членам
семей погибших и
инвалидам войны в
Афганистане;
озеленение,
благоустройство и
уборка территории,
благоустройство
мемориала памяти
воинам –
интернационалистам
45 школ;
26 семей;
1000 квадратных
метров
54
Общественное
объединение «Союз
садоводов» города
Усть-Каменогорска и
области (по
согласованию)
охрана дачных
участков
505 гектаров
55
Учреждение «Семейная
амбулатория «Авицена»
(по согласованию)
помощь в работе с
картотекой;
уборка территории
30-35
медицинских
карточек
ежедневно;
250 квадратных
метров
56
Общественное
объединение «Центр
реабилитации
женщин-инвалидов
«Надежда», объединение
женщин-инвалидов
«Алтын-Ай»,
Восточно-Казахстанский
областной филиал
общественного
объединения
«Республиканское
общество женщин- инвалидов, имеющих на иждивении
несовершеннолетних
детей «Биби-Ана»,
Восточно-Казахстанская
областная организация
«Казахского общества
глухих», Восточно- Казахстанское
областное правление
филиала общественного
объединения «Казахского
общества слепых»,
благотворительный фонд
инвалидов по зрению
«Благодеяние»,
общественный фонд «Фонд
непрерывного
образования»
(по согласованию)
помощь в пошиве и
ремонте спецодежды,
постельного белья,
рабочих халатов;
психологические
консультации, защита
прав и интересов
членов общества;
помощь в работе с
текущими документами,
доставка
корреспонденции;
уборка помещений
45 000 пар
рукавиц, 11 800
комплектов
постельного
белья,
пошив спецодежды
(по заявкам);