Салықтың базалық ставкаларын түзету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2009 жылғы 24 маусымдағы N 18/146-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 шілдеде N 5-2-114 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 39/214-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 09.04.2015 № 39/214-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

О корректировке базовых налоговых ставок
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2009 года N 18/146-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2009 года за N 5-2-114. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 09 апреля 2015 года № 39/214-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 09.04.2015 № 39/214-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Заңының 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 28 наурыздағы № 20/8-ІІ "Шығыс Қазақстан облысының қалалар мен аудандарының жерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:

В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2003 года № 20/8-II "Об утверждении схем зонирования городов и районов Восточно-Казахстанской области", маслихат города Семей РЕШИЛ:

1. Семей қаласы және оның ауылдық округтері бойынша жер салығының базалық ставкалары бекітілген аймақтық схемаға сәйкес № 123 қосымшалар негізінде бекітілсін.
2. 2003 жылғы 15 мамырдағы № 28-15 "Семей қаласы мен оның селолық округтерінің жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2003 жылғы 16 маусымдағы № 1285 болып тіркелген, 2003 жылғы 7 шілдедегі № 27 "Семей таңы" және "Семипалатинские вести" газеттерінде жарияланған) шешімінің және 2006 жылғы 19 қазандағы № 32-3 "2003 жылғы 15 мамырдағы № 28-15 "Семей қаласы мен оның селолық округтерінің жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2006 жылғы 23 қазандағы № 5-2-48 болып тіркелген, 2006 жылғы 2 қарашадағы № 44 "Семей таңы" және "Семипалатинские вести" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылғаны танылсын.

1. Утвердить базовые ставки земельного налога по городу Семей и его сельским округам в соответствии с утвержденной схемой зонирования, согласно приложениям № 123.
2. Признать утратившим силу решение от 15 мая 2003 года № 28-15 "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Семипалатинску и его сельским округам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 июня 2003 года № 1285, опубликовано в газетах "Семипалатинские вести" и "Семей таны" от 7 июля 2003 года № 27) и решение от 19 октября 2006 года № 32-3 "О внесении изменений в решение от 15 мая 2003 года № 28-15 "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Семипалатинску и его сельским округам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 октября 2006 года № 5-2-48, опубликовано в газетах "Семипалатинские вести" и "Семей таны" от 2 ноября 2006 года № 44).