"Халықтың мақсатты топтарын жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау жөніндегі шаралар және оларды қаржыландыру Қағидалары туралы" 2005 жылғы 15 наурыздағы N 406 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 632 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 сәуірде N 5-3-70 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 15 маусымдағы N 370 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2010.06.15 N 370 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабына сәйкес, халықты жұмыспен қамтуды жоғарлату және әлеуметтік қызметтерді көрсету сапалығын жақсарту бойынша Шығыс Қазақстан облысының әкімінің тапсырмасын орындауында, халықтың мақсаттық топтарын әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шараларды ұйымдастыру мақсатында, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың мақсатты топтарын жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау жөніндегі шаралар және оларды қаржыландыру Қағидалары туралы" әкімдіктің 2005 жылғы 15 наурыздағы № 406 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 18 сәуірде 2290 нөмірімен тіркелген, "Дидар" газетінде 2005 жылғы 19 шілдедегі 71 нөмірінде, "Рудный Алтай" газетінде 2005 жылғы 06 қыркүйектегі 136 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) актінің тақырыбында "Қағидалар" сөзі "Нұсқаулық" сөзіне ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген 1-3 қосымшаларында, барлық мәтін бойынша "Қағидалар" сөзі "Нұсқаулық" сөзіне ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген бірінші қосымшасында "Жастар іс-тәжірибесін ұйымдастыру бойынша Нұсқаулықта":
"Жастар іс-тәжірибесін ұйымдастыру деген екінші бөлімде:
жетінші тармақтың екінші абзацында "6 ай мерзіміне дейін" сөздері "4 ай мерзіміне дейін" сөздерімен ауыстырылсын;
он бірінші тармақта "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен" сөздері Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексімен" сөздерімен ауыстырылсын;
он төртінші тармақтың екінші абзацында:
"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен" сөздері Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексімен" сөздерімен ауыстырылсын;
"Жастар іс-тәжірибесін Қаржыландыру" деген үшінші бөлімде:
"Жастар іс-тәжірибесіне қатысушыға еңбек төлемі" деген жиырмасыншы тармақта:
бірінші тармақшада "1 ең төмен жалақымен" сөздері "1,2 ең төмен жалақымен" сөздерімен ауыстырылсын;
екінші тармақшада "1,2 ең төмен жалақысы" сөздері "1,5 ең төмен жалақысы" сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление от 15 марта 2005 года N 406 "О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения и правилах их финансирования"
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2009 года N 632. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2009 года за N 5-3-70. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 15 июня 2010 года N 370
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 15.06.2010 N 370 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", в целях установления дополнительных мер по социальной защите целевых групп населения, во исполнение поручения акима Восточно-Казахстанской области по улучшению качества оказываемых социальных услуг и повышения занятости населения, акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 15 марта 2005 года № 406 "О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения и правила их финансирования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2290 от 18 апреля 2005 года, опубликовано в газетах "Дидар" от 19 июля 2005 года № 71 и "Рудный Алтай" от 06 сентября 2005 года № 136) следующие изменения:
1) в заголовке акта слово "Правилах" заменить словом "Инструкции";
в приложениях 1-3, утвержденных указанным постановлением, по всему тексту слова "Правила" заменить словами "Инструкция";
2) в приложении 1 к указанному постановлению "Инструкция по организации Молодежной практики":
в разделе 2 "Организация молодежной практики":
в пункте 7 во втором абзаце слова "на срок до 6 месяцев" заменить словами "на срок до 4 месяцев";
в пункте 11 слова "Законом Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан" заменить словами "Трудовым Кодексом Республики Казахстан";
в пункте 14 во втором абзаце:
слова "с Законом Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан" заменить словами "с Трудовым Кодексом Республики Казахстан";
в разделе 3 "Финансирование Молодежной практики":
в пункте 20 "Оплата труда участнику Молодежной практики":
в подпункте 1) слова "1-ой минимальной заработной платы" заменить словами "1,2-ой минимальной заработной платы";
в пункте 2) слова "1,2-ой минимальной заработной платы" заменить "1,5-ой минимальной заработной платы";