Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі N 93 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қыркүйекте N 5-3-81 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 07 тамыздағы N 1131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2012.08.07 N 1131 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Н. Т. Битеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Курчатов қаласы
әкімінің міндетін атқарушы                    Е. СТАРЕНКОВА
Курчатов қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 93 қаулысына қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының депутаттығына кандидаттар
үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Р/н №
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Мекен-жайы
1
«Қалалық мәдениет үйі» қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанындағы алаңқай
Тәуелсіздік көшесі 2
2
Қалалық телекоммуникация торабының ғимараты жанындағы алаңқай
Абай көшесі 13
3
«Мектеп-гимназия» мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы алаңқай
Тәуелсіздік көшесі 10
4
«Курчатов қаласының қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны аумағындағы алаңқай (аурухана ауласында)
Курчатов көшесі 9
5
Абай көшесі 36 - үйдің жанында орналасқан жарнамалық тумба
Абай көшесі 36

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2009 года N 93. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 сентября 2009 года за N 5-3-81. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 07 августа 2012 года N 1131
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 07.08.2012 N 1131.
Согласно пункту 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пункту 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты в Курчатовский городской маслихат согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатова Битенова Н. Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима города Курчатова                       Е. СТАРЕНКОВА
Приложение к постановлению
акимата города Курчатова
от 15 сентября 2009 года
№ 93
Места для размещения агитационных печатных материалов для
кандидатов в депутаты в Курчатовский городской маслихат
№ п/п
Места для размещения агитационных
печатных материалов
Адрес
1
Площадка у здания казенного коммунального государственного предприятия «Городской дом культуры»
Улица Тәуелсіздік, 2
2
Площадка у здания городского узла телекоммуникаций
Улица Абая, 13
3
Площадка у здания государственного учреждения «Школа-гимназия»
Улица Тәуелсіздік, 10
4
Площадка на территории коммунального государственного казенного предприятия «Городская больница города Курчатова» (во дворе больницы)
Улица Курчатова, 9
5
Рекламная тумба, расположенная рядом с домом по улице Абая, 36
Улица Абая, 36