2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 200 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда N 5-3-86 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 19 мамырдағы N 682 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2011.05.19 N 682 қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 20–бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31–бабының 1–тармағының 13)–тармақшасына, «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынын зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Қақастан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсанындағы № 1788-ХІІ Заңының 2-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындықтар көретін халықтың түрлі топтарына мемлекеттік кепілдіктер көрсету және қолдау көрсету жүйесін кеңейту мақсатында Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қаланың кәсіпорындарының, ұйымдарының және мекемелерінің тізімі бекітілсін (1-қосымша).
2. Нысаналы топтар белгіленсін (2-қосымша).
3. Қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарының басшыларына Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкес жұмысшылардың жеке санаттарына (мүгедектерге, кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға) еңбек еткен уақытына тепе-тең төлеммен жарты күн (апта) жұмыс істеу мүмкіндігін беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың ыңғайлы нысаналарын қолдану ұсынылсын.

Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2010 году
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2009 года N 200. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2010 года за N 5-3-86. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 19 мая 2011 года N 682
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 19.05.2011 N 682.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», согласно подпункту 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статье 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года № 1788-ХІІ «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений города, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы (приложение 1).
2. Установить целевые группы (приложение 2).
3. Рекомендовать руководителям организаций и предприятий города, согласно действующему законодательству Республики Казахстан, предоставлять отдельным категориям работников (инвалидамженщинам, имеющих несовершеннолетних детей; многодетным матерям) возможность работать неполный день (неделю) с оплатой пропорционально отработанному времени, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.

4. «Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қаланың кәсіпорындарында, ұйымдарында және мекемелерінде ақылы қоғамдық жұмыстарды жүргізуді қамтамасыз етсін, ақылы қоғамдық жұмыстарға қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде жұмыссыздар есебінде тіркелген азаматтарды жолдасын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Е. Старенковаға жүктелсін.

4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Курчатова» обеспечить проведение оплачиваемых общественных работ на предприятиях, организациях и учреждениях города, направлять на оплачиваемые общественные работы граждан, зарегистрированных в городском отделе занятости и социальных программ в качестве безработных.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Старенкову Е. В.

6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                             А. ГЕНРИХ
Курчатов қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 200 қаулысына 1 қосымша
2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қала кәсіпорындарының, ұйымдары мен мекемелерінің, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлар тізімі
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Атқарылған
жұмыстардың
көлемі
Сұраныс (мәлімделген
қажеттілік)
Ұсыныс
(бекітілген)
Қаржыландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
7
1.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, тіркеу, көбейту техникаларымен жұмыс, корреспонденцияларды шығару және жеткізу
10-20
құжаттар
күн сайын
2
2
Курчатов
қаласының
бюджеті
2.
«Курчатов қаласының білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ведомстволарына қарасты мемлекеттік мекемелер: «№ 3 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі, «Мектеп - гимназия» мемлекеттік мекемесі, «Курчатов қаласы әкімдігінің «Балалар музыка мектебі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, «Балалар мен жасөспірімдердің «Көкжиек» клубы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, «Курчатов қаласы әкімдігінің «Журавушка» бала-бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жөндеу жұмыстары және аумақты тазарту, көгаландыру, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, тіркеу, көбейту техникаларымен жұмыс, корреспонденцияларды шығару және жеткізу, балаларға психологиялық көмек көрсету, мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуде көмек көрсету, балалардың бос уақыттарын ұйымдастыру
10-20
құжаттар
күн сайын
күніне
5-8 кеңес
100 м2
Күн сайын
16
16
Курчатов
қаласының
бюджеті
3.
Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау Департаментінің «Курчатов қаласының қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көгаландыру және абаттандыру, аумақты тазарту, басқа да жұмыс түрлері

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатова                                 А. ГЕНРИХ
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатова
от 11 декабря 2009 года № 200
Перечень предприятий, организаций и учреждений, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п\п
Наименование
работодателя
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос
(заяв
ленная
потреб
ность)
Предло
жение
(утверж
дено)
Источники
финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение «Отдел образования города Курчатова Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, регистрации, сканировании, распечатке корреспонденции; доставка корреспонденции
10-20
документов
ежедневно
2
2
Бюджет
г.Курчатова
2.
Подведомственные учреждения государственного учреждения «Отдел образования г. Курчатова»: Государственное учреждение «Средняя школа № 3» Государственное учреждение «Школа - гимназия» Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Журавушка» акимата города Курчатова, «Детская музыкальная школа» акимата города Курчатова», «Детско-подростковый клуб Горизонт»
Ремонтные работы, уборка территории, доставка корреспонденции, помощь в работе с архивными и текущими документами, благоустройство, озеленение, оказание психологической помощи детям, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, организация досуга детей, другие виды работ
10-20
документов
ежедневно
5-8
консультации
в день
100 м2 ежедневно
16
16
Бюджет
г.Курчатова
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городская больница города Курчатова» Департамента здравоохранения Восточно-Казахстанской области
благоустройство и озеленение уборка территории, другие виды работ

120 м2
Күн сайын
6
6
Курчатов
қаласының
бюджеті
4.
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Радияциялық қауіпсіздік және экология институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорын
Экологиялық сауықтыру және аумақты тазарту, мерзімдік жылыту жұмыстары, басқа да жұмыс түрлері
900 м2
күн сайын
1
1
Курчатов
қаласының
бюджеті
Жұмыс
беруші
5.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, тіркеу, көбейту техникаларымен жұмыс, корреспонденцияларды шығару және жеткізу аумақты тазарту жұмыстары, басқа да жұмыс түрлері
Күн сайын
20-30 құжаттар
500 м3
күн сайын
7
7
Курчатов
қаласының
бюджеті
6.
«Қалалық мәдениет үйі» қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Мәдени шараларды, балалар бос уақыттарын ұйымдастыру, мерекелік костюмдер тігу
8-10
костюм бір
мерекелік
шараға
4
4
Курчатов
қаласының
бюджеті
7.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының қорғаныс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шақыруларды тарату, шақырушылардың жеке істерін рәсімдеу, басқа да жұмыс түрлері
3,5 жеке іс
күніне,
70 жеке
іс айына
Күніне
10 шақыру,
200 шақыру
айына
4
4
Курчатов
қаласының
бюджеті
8.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы бойынша салық комитеті» мемлекеттік мекемесі
Салықтық хабарламаларды тіркеуге көмек көрсету, сақтау мерзімі бойынша жойылуға жататын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың салықтық істерін дайындау бойынша мұрағат жұмысында көмек көрсету, корреспонденцияларды жеткізу
6 500
хабарламалар
жылына
500 салықтық
істер
1000 аса хат,
хабарламалар
жылына
4
4
Курчатов
қаласының
бюджеті
9.
«Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыста көмек, әлеуметтік көмек алушылардың материалдық - тұрмыстық жағдайларын тексеру, корреспонденцияны жеткізу, жұмыстарын жоғалтқан азаматтарға психологиялық көмек көрсету
10-15
құжаттар
күніне
5-10 кеңес
күніне
6
6
Курчатов
қаласының
бюджеті
10.
Курчатов қаласының мешіті
аумақты тазарту, басқа да жұмыс түрлері
100 м2
күн сайын
2
2
Курчатов
қаласының
бюджеті
11.
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер департаментінің Курчатов қаласының полиция бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құқық бұзушылықты анықтауда және алдын-ала хабарлау көмек көрсету, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу, консъерж жұмысы
10-15
құжаттар
күніне
күн сайын
2 тұрғын үй
15
15
Курчатов
қаласының
бюджеті
Жұмыс
беруші
12.
Курчатов қаласы әкімдігінің «Курчатов қаласы көп салалы пайдалану кәсіпорны» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазарту, корреспонденцияны және хабарламаларды жеткізу
100 м2
күн сайын
10-15
құжаттар
күніне
8
8
Курчатов
қаласының
бюджеті
13.
«Ертіс» бау-бақша қоғамының тұтынушылық кооперативі
Суару жүйесін жөндеу, басқа да жұмыс түрлері
8,4 км
апта
сайын
3
3
Курчатов
қаласының
бюджеті
14.
«Шығыс» саяжай телімдері иелерінің тұтынушылық кооперативі
Суару жүйесін жөндеу, басқа да жұмыс түрлері
8,4 км
апта
сайын
6
6
Курчатов
қаласының
бюджеті
15.
ШҚО бойынша қылмыстық комитетінің басқармасы Курчатов қаласының қылмыстық инспекциясы
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен көмек, анықтамалар мен шақыруларды дайындауда көмек, корреспонденцияны жеткізу
10-15
дана
5-10
құжаттар
күніне
1
1
Курчатов
қаласының
бюджеті
16.
«Курчатов қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кісі тасу көліктері және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттарды жүргізу және қаттау жұмыстарында көмек, корреспонденцияны жеткізу, басқа да жұмыс түрлері

120 м2
ежедневно
6
6
Бюджет
г.Курчатова
4.
Дочернее государственное предприятие «Институт радиационной безопасности и экологии» Национального ядерного центра Республики Казахстан
Экологическое оздоровление и уборка территории, сезонно - отопительные работы, другие виды работ
900 м2
ежедневно
1
1
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, регистрации, сканировании, распечатке обращений юридических лиц и служебной корреспонденции; доставка корреспонденции, уборка территории
20-30
документов
ежедневно
500 м3
ежедневно
7
7
Бюджет
г.Курчатова
6.
Казенное коммунальное государственное предприятие «Городской дом культуры»
Организация культурных мероприятий, досуга детей, пошив праздничных костюмов
8-10
костюмов
на одно
мероприятие
4
4
Бюджет
г.Курчатова
7.
Государственное учреждение «Отдел обороны города Курчатова Восточно-Казахстанской области»
Разноска повесток, оформление личных дел призывников, другие виды работ
3,5 личных
дел в день
70 в месяц.
В день 10
повесток
200 в месяц
4
4
Бюджет
г.Курчатова
8.
Государственное учреждение «Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан по городу Курчатову Восточно-Казахстанской области»
Помощь в регистрации налоговых уведомлений; помощь в работе в архиве по подготовке налоговых дел юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения; доставка корреспонденции
6 500
уведомлений
в год;
500
налоговых
дел;
Более 1000 писем,
извещений
в год
4
4
Бюджет
г.Курчатова
9.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Курчатова»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой; доставка корреспонденции, помощь в обследовании материально - бытовых условий получателей социальных пособий; помощь в формировании базы данных получателей социальных пособий; оказание психологической помощи гражданам, потерявшим работу;
10-15
документов
ежедневно
5-10
консультации
в день
6
6
Бюджет
г.Курчатова
10.
Мечеть города Курчатова
Уборка территории, другие виды работ
100 м2
ежедневно
2
2
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
11.
Государственное учреждение «Отдел полиции города Курчатова Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области»
Оказание помощи участковым в предупреждении, выявлении фактов правонарушений; помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой; доставка корреспонденции, работа консьерж
10-15
документов
ежедневно;
2 жилых
дома
ежедневно
15
15
Бюджет
г.Курчатова
12.
Государственное коммунальное предприятие «Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие» акимата города Курчатова
Экологическое оздоровление и уборка территории, доставка корреспонденции и уведомлений
100 м2 ежедневно
10-15
документов
ежедневно
8
8
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
13.
Потребительский кооператив садоводческо-огородническое общество «Иртыш»
Ремонт поливочной системы, другие виды работ
8,4 км
еженедельно
3
3
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
14.
Потребительский кооператив владельцев дачных участков «Восход»
Ремонт поливочной системы, другие виды работ
8,4 км
еженедельно
6
6
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
15.
Государственное учреждение «Уголовно-исполнительная инспекция города Курчатова» Управления комитета уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области
помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, помощь в выписке повесток, подготовке справок и пояснительных записок
10-15 штук;
5-10
документов
ежедневно;
1
1
Бюджет
г.Курчатова
16.
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатова»
Помощь в проведении инвентаризации и ведению архивных работ, доставка корреспонденции, другие виды работ

100 м2
күн сайын
24
Курчатов
қаласының
бюджеті
23.
«Курчатов қалалық кітапхана» Мемлекеттік мекемесі
Оқырмандарға қызмет көрсетуде көмек көрсету, газет-журналдарды тігу, құжаттармен жұмыс және корреспонденцияларды жеткізу, басқа да жұмыс түрлері
50-60
адам күн
сайын
5-10
құжаттар
күн сайын
1
Курчатов
қаласының
бюджеті
24.
ЖК «Шаранова»
Наубайханада көмекші жұмыстары, аумақтарды тазарту
100 м2
күн сайын
2
Курчатов
қаласының
бюджеті
25.
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Байкал» республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазарту, құжаттармен жұмыс, басқа да жұмыс түрлері
600 м2
күн сайын
4
Курчатов
қаласының
бюджеті
26.
«Курчатов қаласының жер қатынастары» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу, басқа да жұмыс түрлері
5-10
құжаттар
күн сайын
2
Курчатов
қаласының
бюджеті
27.
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Геофизикалық зерттеу институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Аумақты көгалдандыру және абаттандыру
600 м2
күн сайын
2
Курчатов
қаласының
бюджеті
28.
ШҚО төтенше жағдайлар департаменті Курчатов қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу
1
Курчатов
қаласының
бюджеті
140
Курчатов қаласының
әкім аппаратының басшысы                         А. Глазинский
Ескерту: 2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды өткізуге қала бюджетінде көзделген қаражаттар шегіне байланысты қатысушылар саны, қатысу мерзімі және ұйымдар тізімдері сұраныстар мен ұсыныстарға сәйкес өзгертілуі мүмкін.
Аталған тізімде ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қала кәсіпорындарында, ұйымдармен мекемелеріндегі нақты жағдайлар: жұмыс аптаның ұзақтығы 5 күнді құрайды. Демалыс күндері – сенбі, жексенбі, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мерекелік күндер. Еңбекке ақы төлеу нақты атқарылған кезеңге, жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген, жұмыссыздардың дербес шотына аудару тәртібімен жүргізіледі; еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау бойынша нұсқамалық, арнайы киіммен, құралдармен қамтамасыз ету, еңбекке уақытша жарамсыздығы бойынша әлеуметтік төлем жүргізужарақаттану немесе денсаулыққа зиян келтіру бойынша шығынды өтеу, зейнетақы және әлеуметтік аударылымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
Курчатов қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 200 қаулысына 2–қосымша
Нысаналы топтар құрамы
1. Тұрмысы төмен азаматтар.

100 м2
ежедневно
24
24
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
23.
Государственное учреждение «Курчатовская городская библиотека»
Помощь в работе по обслуживанию читателей, подшивке газет и журналов, работа с документами, доставка корреспонденции, другие виды работ
50-60
человек
ежедневно
5-10
документов
ежедневно
1
1
Бюджет
г.Курчатова
24.
ИП Шаранова
Работа помощника в пекарне, уборка территории
100 м2
ежедневно
2
2
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
25.
Дочернее государственное предприятие «Байкал» Национального ядерного центра Республики Казахстан
Экологическое оздоровление (благоустройство и озеленение) и уборка территории, работа с документами, другие виды работ
600 м2
ежедневно
4
4
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
26.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Курчатов»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, работа с документами, другие виды работ
5-10
документов
ежедневно
2
2
Бюджет
г.Курчатова
27.
Дочернее государственное предприятие «Институт геофизических исследований» Национального ядерного центра Республики Казахстан
Работа по благоустройству и озеленению территории
600 м2
ежедневно
2
2
Бюджет
г.Курчатова
Работо
датель
28.
Отдел по чрезвычайным ситуациям г. Курчатова
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
5-8
документов
ежедневно
1
1
Бюджет
г.Курчатова
Руководитель аппарата
акима города Курчатова                         А. Глазинский
Примечание: в зависимости от спроса и предложения количество участников, продолжительность участия и перечень организаций могут меняться в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на проведение оплачиваемых общественных работ на 2010 год.
Условия общественных работ, предусмотренные в организациях, учреждениях и предприятиях города, указанных в данном перечне: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней. Выходные дни – суббота, воскресенье, праздничные дни, установленные законодательством РК. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием; выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионного и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством РК.
Приложение 2 к постановлению
акимата города Курчатова
от 11 декабря 2009 года № 200
Состав целевых групп
1. Малообеспеченные граждане.

2. 21 жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалармен ата–анасының қамқорлығынсыз қалған 23 жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті көп балалы ата–аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Мүгедектер.
7. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғандар).
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және мәжбүрлеп емдеу орындарынан босаған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Есірткіге тәуелді және АҚТҚ инфекциясын жұқтырушы адамдар.
12. Мектеп және кәсіби оқу орындарының түлектері.
13. Өндірістің ұйымдастырылуының өзгеруіне байланысты, соның ішінде жұмыс көлемі қайта ұйымдастырылған және (немесе) қысқартылған кезде толық емес жұмыс тәртібінде жұмыспен қамтылғандар.
14. Еңбек ақысы сақталмайтын демалыстардағы тұлғалар.
15. Жазғы демалыс уақытындағы студенттер мен мектеп оқушылары.
16. 50 жастан асқан әйелдер.
17. 55 жастан асқан ерлер.
18. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық).
Курчатов қаласы әкім
аппаратының жетекшісі                             А. ГЛАЗИНСКИЙ

2. Молодежь в возрасте до 21 года.
3. Воспитанники детских домов, дети сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей в возрасте до 23 лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Инвалиды.
7. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Лица, наркозависимые и ВИЧ-инфицированные.
12. Выпускники школ и профессиональных учебных заведений.
13. Занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации (или) сокращении объема работ.
14. Лица, находящиеся в отпусках без сохранения заработной платы.
15. Студенты и учащиеся школ во время летних каникул.
16. Женщины старше 50 лет.
17. Мужчины старше 55 лет.
18. Лица, не работающие длительное время (более одного года).
Руководитель аппарата акима
города Курчатова                                А. ГЛАЗИНСКИЙ