"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/3-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 қарашадағы N 19/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 желтоқсанда N 5-9-117 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 345 хаты
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2009.12.28 N 345 хаты.
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 11 қарашадағы № 198-IV Қазақстан Республикасының Заңын, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 21 қарашадағы № 16/218-IV шешімін, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2520 болып тіркелген), «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-93 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 «Огни Прииртышья» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай басылымда мазмұндалсын:
«1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 2321768,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 817433 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 5717 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 16537 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1482081,1 мың теңге;
2) шығындар – 2324216 мың тенге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржылық активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -2447,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 2447,9 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/3-IV "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 ноября 2009 года N 19/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 4 декабря 2009 года за N 5-9-117. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 345
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма Глубоковского районного  маслихата от 28.12.2009 № 345.
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 198-IV «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 ноября 2009 года № 16/218-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2520), подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона  Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 № 11/3-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-93, опубликовано в газете «Огни Прииртышья» от 9 января 2009 года № 2) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 2321768,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 817433 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5717 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16537 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1482081,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2324216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2447,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 2447,9 тысяч тенге.»;

2) 6-1 тармақта:
Бірінші азат жолдағы «328477,7» саны «322810,1» санымен ауыстырылсын;
Екінші азат жолдағы «8193» саны «7620» санымен ауыстырылсын;
Үшінші азат жолдағы «6295» саны «5994,9» санымен ауыстырылсын;
Жетінші азат жолдағы «4010» саны «638,9» санымен ауыстырылсын;
8, 9, 10 азат жолдары алынып тасталсын;
Он бірінші азат жолдағы «891,1» саны «91,3» санымен ауыстырылсын.
3) 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Бурдаков
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                    А. Брагинец
Глубокое аудандық мәслихатының

2) в пункте 6-1:
в абзаце первом цифры «328477,7» заменить цифрами «322810,1»;
в абзаце втором цифры «8193» заменить цифрами «7620»;
в абзаце третьем цифры «6295» заменить цифрами «5994,9»;
в абзаце седьмом цифры «4010» заменить цифрами «638,9»;
абзацы 8, 9, 10 исключить;
в абзаце одиннадцатом цифры «891,1» заменить цифрами «91,3»;
3) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                     А. Бурдаков
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                     А. Брагинец
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата