"Мақсатты топтағы халықты жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау және олардың қаржыландыру ережелері жөніндегі шаралар туралы" Зырян ауданы - Зырян қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 8 ақпандағы № 1198 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 372 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 03 маусымда N 5-12-84 тіркелді. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 ақпандағы N 519 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2010.02.16 N 519 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының талаптарына сәйкес келтіру мақсатында, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 8 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мақсатты топтағы халықты жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау және олардың қаржыландыру ережелері жөніндегі шаралар туралы» Зырян ауданы - Зырян қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 8 ақпандағы № 1198 қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулы және қосымшаның аты мен мәтініне;
«Зырян қаласы» сөзі жойылсын;
«басқару» сөзінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөзі қосылсын;
«Ереже» сөзі «Нұсқама» сөзіне ауыстырылсын;
«осы ереже әзірленген» сөзі «осы нұсқама әзірленген» сөзіне ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен сөзі Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі деп ауыстырылсын;
«тәртібі» сөзі жойылсын;
1 қосымшада:
2 тармақтағы 12 бап жойылсын;
12 тармақтағы «еңбек шарты көшірмесінің қосымшасымен» сөзі жойылсын;
20 тармақта:
екінші азат жолдағы «бір» сөзі «1,2» санына өзгертілсін;
үшінші азат жолдағы «1,2» саны «1,5» санына өзгертілсін;
2 қосымшада:
1 тармақтағы «Осы Ереже ұйымдастыру және қаржыландыру тәртібін анықтайды» сөзі «Осы Нұсқама ұйымдастыру және қаржыландыру тәртібін анықтайды» сөзіне ауыстырылсын;
2 тарауының атауында «ұйымдастыру және жұмысқа орналасу» сөзі «ұйымдастыру және жұмысқа орналасу» сөзіне ауыстырылсын;
4 тарауының атауында «ұйымдастыру және қаржыландыру» сөзі «ұйымдастыруымен және қаржыландыруымен» сөзіне ауыстырылсын;
3 қосымшада:
1 тармақтағы «осы Ережелердегі» сөзі «осы Нұсқамаларда» сөзіне ауыстырылсын;
12 тармақтағы «3» саны «6» санына, «2» саны «5» санына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланғаннан күннен бастап күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау әкім орынбасары Э.Я. Гейгерге жүктелсін.
Зырян ауданының әкімі                     В. ЯКУПОВ

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Зыряновского района - города Зыряновска № 1198 от 08 февраля 2005 года "О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения и правилах их финансирования"
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2009 года N 372. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 июня 2009 года за N 5-12-84. Утратило силу постановлением акимата Зыряновского района от 16 февраля 2010 года № 519
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зыряновского района от 16.02.2010 № 519.
В целях приведения в соответствие с требованиями действующего законодательства Республики Казахстан, руководствуясь пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан «Об административных процедурах» акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зыряновского района - города Зыряновска № 1198 от 08 февраля 2005 года «О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения и правилах их финансирования» следующие изменения и дополнения:
в названии и в тексте постановления и приложений:
слова «города Зыряновска» исключить;
после слова «управлении» добавить слова «и самоуправлении»;
слово «Правила» заменить на слово «Инструкция»;
слова «настоящие правила разработаны» заменить на слова «настоящая инструкция разработана»;
слова с Законом РК «О труде в Республике Казахстан» заменить словами с Трудовым кодексом Республики Казахстан;
слово «порядок» исключить;
в приложении 1:
в пункте 2 статью 12 исключить;
в пункте 12 слова «с приложением копии трудового контракта» исключить;
в пункте 20:
в абзаце втором слово «одной» заменить на цифру «1,2»;
в абзаце третьем цифру «1,2» заменить на цифру «1,5»;
в приложении 2:
в пункте 1 слова «Настоящие Правила определяют порядок организации и финансирования» заменить на слова «Настоящая Инструкция определяет организацию и финансирование»;
в названии главы 2 слова «организации и трудоустройства» заменить на слова «организация и трудоустройство»;
в названии главы 4 слова «организации и финансирования» заменить совами «организацией и финансированием»;
в приложении 3:
в пункте 1 слова «настоящих Правилах» заменить словами «настоящей Инструкции»;
в пункте 12 цифру «3» заменить на цифру «6», цифру «2» заменить на цифру «5».
2. Постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Гейгер Э.Я.
Аким Зыряновского района       В.ЯКУПОВ