"2009 жылға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы N 23/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қарашада N 5-12-95 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № 02-05-81 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - (Зырян аудандық мәслихатының 2010.03.16 № 02-05-81 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасында жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10-129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/202-IV шешіміне (2009 жылғы 26 қазандағы № 2514 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген), Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Зырян ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-74, «День за днем» газетінің 2009 жылғы 8 қаңтардағы № 1 жарияланған), «2009 жылға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 19 ақпандағы № 17/4-IV шешіміне енгізілген өзгертулерге (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-77, «День за днем» газетінің 2009 жылдың 12 наурызындағы № 10 жарияланған), «Зырян ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 19/5-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-81, «День за днем» газетінің 2009 жылғы 7 мамырдағы № 18 жарияланған), «Зырян ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-91, «Заря Востока» газетінің 2009 жылғы 20 тамызындағы № 34 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) кірістер – 2 811 089 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 1 613 886 мың теңге;
салық емес түсімдер 11 724 мың теңге;
негізгі каптиалдан сатылған түсімдер – 23022 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 1162457 мың теңге;

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3-IV "О бюджете Зыряновского района на 2009 год"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 октября 2009 года N 23/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 ноября 2009 года за N 5-12-95. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Зыряновского маслихата от 16 марта 2010 года № 02-05-81
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Зыряновского маслихата от 16.03.2010 № 02-05-81).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 № 15/202-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10-129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2514 от 26 октября 2009 года) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 15/3-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-74, опубликовано 8 января 2009 года в газете «День за днем» № 1), с внесенными изменениями решением от 19 февраля 2009 года № 17/4-IV «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3–IV «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-77, опубликовано 12 марта 2009 года в газете «День за Днем» № 10), решением от 23 апреля 2009 года № 19/5- IV, «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3–IV «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-81, опубликовано 07 мая 2009 года в газете «День за Днем» № 18), решением от 22 июля 2009 года № 21/5–IV «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3–IV «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-91, опубликовано 20 августа 2009 года в газете «Заря Востока» № 34), следующие изменения:
1) доходы – 2 811 089 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 613 886 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11 724 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 022 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 162 457 тысяч тенге;

2) шығындар – 2 828 653,7 мың теңге;
3) осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес 1, 2 қосымша жаңа редакцияда баяндалсын;
4) 5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: «2009 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві» 25398 мың теңге сомасында белгіленсін,соның ішінде:
төтенше резерв – 15754,4 мың теңге;
шұғыл шығындарға резерв – 9643,6 мың теңге.»;
5) 9 тармаққа келесі өзгертулер енгізілсін:
бірінші абзацта «48407» сандары «65095» сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацта «32400» сандары «32689» сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацта «1811» сандары «0» санына ауыстырылсын;
«төтенше жағдайларды болдырмау мақсатында Зырян қаласын жылумен қамтамасыз етуге 14394 мың теңге, Серебрянск қаласына 3816 мың теңге» абзацымен толықтырылсын.
Сессия төрағасы                 В. ИВЕНКО
Зырян аудандық
мәслихатының хатшысы            Г. ДЕНИСОВА
Зырян ауданы мәслихатының
2009 жылғы 23 қазандағы
№ 23/5-IV шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Санат
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелiгi
Атауы
І.
Кірістер

2) затраты – 2 828 653,7 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – 17 564,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита – 17 564,7 тысяч тенге;
3) приложения 1, 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
4) пункт 5 изложить в новой редакции: «Резерв местного исполнительного органа на 2009 год» определить в сумме 25398 тыс. тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв - 15754,4тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты - 9643,6 тыс. тенге.»;
5) в пункт 9 внести следующие изменения:
в абзаце первом цифру «48407» заменить на цифру «65095»;
в абзаце втором цифру «32400» заменить на цифру «32689»;
в абзаце шестом цифру «1811» заменить на цифру «0»;
дополнить обзацем:
«на обеспечение теплоснабжения города Зыряновска в целях предупреждения чрезвычайной ситуации - 14394 тысяч тенге, города Серебрянска - 3816 тысяч тенге.».
Председатель сессии               В. ИВЕНКО
Секретарь маслихата
Зыряновского района               Г. ДЕНИСОВА
Приложение 1 к решению маслихата
Зыряновского района
от 23 октября 2009 года № 23/5-IV
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование доходов
I.
Доходы

677
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
643
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
5646
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
2125
5
Құмар ойын бизнеске салық
1434
02
Тіркелген салық
1434
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
11311
1
Мемлекеттік баж
11311
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
6737
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2572
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
953
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
105
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
430
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
102
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

677
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
643
18
Сбор за гос.регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
5646
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
2125
5
Налог на игорный бизнес
1434
02
Фиксированный налог
1434
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значемых действий и (или) выдачу документов на то государственными органами или должностными лицами
11311
1
Государственная пошлина
11311
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
6737
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2572
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
953
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
105
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
430
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
102
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или разждражающими веществами, пневмотического оружия с дульной энергией не более 7,5 ДЖ и калибра до 4,5 мм включительно)