"Зырян ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 24/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қарашада N 5-12-96 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Зырян аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № 02-05-81 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - (Зырян аудандық мәслихатының 2010.03.16 № 02-05-81 хаты).
Қазақстан Республикасы бюджет кодексінің 108 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасында жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 1) тармақшысы 1 тармақтын 6 бабына сәйкес, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10-129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 қарашадағы № 16/218-IV шешіміне (2009 жылғы 26 қарашандағы № 2520 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген) Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Зырян ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-74, «День за днем» газетінің 2009 жылғы 8 қаңтарындағы № 1 жарияланған), «2009 жылға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 19 ақпандағы № 17/4-IV шешіміне енгізілген өзгертулерге (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-77, «День за днем» газетінің 2009 жылдың 12 наурызындағы № 10 жарияланған), «Зырян ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 19/5-ІV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-81, «День за днем» газетінің 2009 жылғы 7 мамырдағы № 18 жарияланған), «Зырян ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 15/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-93, «Заря Востока» газетінің 2009 жылғы 20 тамызындағы № 34 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін; 2009 жылғы 23 қазандағы № 23/5-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-95, «Заря Востока» газетінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 49 жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3-IV "О бюджете Зыряновского района на 2009 год"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2009 года N 24/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 ноября 2009 года за N 5-12-96. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Зыряновского маслихата от 16 марта 2010 года № 02-05-81
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Зыряновского маслихата от 16.03.2010 № 02-05-81).
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 ноября 2009 года № 16/218-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2520 от 26 ноября 2009 года) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3- IV «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-74, опубликовано 8 января 2009 года в газете «День за днем» № 1), с внесенными изменениями решением от 19 февраля 2009 года № 17/4-IV, «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3–IV, «О бюджете Зыряновского района на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-77, опубликовано 12 марта 2009 года в газете «День за Днем» № 10), решением от 23 апреля 2009 года № 19/5-IV «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3–IV, «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-81, опубликовано 07 мая 2009 года в газете «День за Днем», № 18), решением от 22 июля 2009 года № 21/8- IV «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3–IV, «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-93, опубликовано 20 августа 2009 года в газете «Заря Востока», № 34), решением от 23 октября 2009 года № 23/5-IV «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 15/3–IV, «О бюджете Зыряновского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-95, опубликовано 03 декабря 2009 года в газете «Заря Востока», № 49), следующие изменения:

төртінші абзацтағы «13036» сандары «12435» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақшаға келесі өзгертулер енгізілсін:
бірінші абзацтағы «3653» сандары «1364,9» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «2762» сандары «1364,9» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «89,1» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «534,6» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «267,3» сандары «0» санымен ауыстырылсын;
4) 2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін қаражаттан дамытуға нысаналы трансферттер 132947 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Шығыс қазақстан облысының Зырян ауданындағы Октябрьский кентіндегі су арнасын қалыптастыруға республикалық бюджеттен берілетін қаражат 132947 мың теңге сомасында белгіленді.».
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                      В. ИВЕНКО
Зырян аудандық
мәслихатының хатшысы                 Г. ДЕНИСОВА

в абзаце четвертом цифры «13036» заменить на цифры «12435»;
в подпункт 4 внести следующие изменения:
в абзаце первом цифры «3653» заменить на цифры «1364,9»;
в абзаце втором цифры «2762» заменить на цифры «1364,9»;
в абзаце третьем цифры «89,1» заменить на цифры «0»;
в абзаце четвертом цифры «534,6» заменить на цифры «0»;
в абзаце пятом цифры «267,3» заменить на цифры «0»;
4) пункт 2 изложить в новой редакции:
«целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в общей сумме 132947 тысяч тенге, в том числе:
реконструкция водопровода в поселке Октябрьский Зыряновского района Восточно-Казахстанской области – 132947 тысяч тенге.».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                   В. ИВЕНКО
Секретарь маслихата
Зыряновского района                   Г. ДЕНИСОВА