Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шілдедегі № 9-14 "Орал қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 31 наурыздағы № 15-12 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 24 сәуірде № 7-1-138 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы № 17-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 21.10.2013 № 17-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 67 баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласы азаматтарының  жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2008 жылғы 2 шілдедегі № 9-14 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-101 тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Жайық үні" газетінде және 2008 жылғы 24 шілдеде "Пульс города" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) кіріспе келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20 бабы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 56 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарын басшылыққа алып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:";
2) шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын: "Орал қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы";
3) шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) 3 000 теңге көлемінде атаулы әлеуметтік көмек алушыға";
4) шешімнің 2 тармағы келесі мазмұндағы 6), 7) тармақшаларымен толықтырылсын:
"6) 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға облыстан тыс жерлерде операция жасауға және емделуге комиссия белгілеген мөлшерде;
7) 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларды бағып отырған отбасына комиссия белгілеген мөлшерде".
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
кезекті 15 сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 2 июля 2008 года № 9-14 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2009 года № 15-12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 24 апреля 2009 года № 7-1-138. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21 октября 2013 года № 17-10
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21.10.2013 № 17-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии со статьями 67 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Уральска" от 2 июля 2008 года № 9-14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых нормативных правовых актов за № 7-1-101, опубликованное 24 июля 2008 года в газете "Жайық үні" и 24 июля 2008 года в газете "Пульс города") следующие изменения и дополнения:
1) преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и руководствуясь статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Уральский городской маслихат РЕШИЛ:";
2) внесено изменение в название решения на государственном языке, название на русском языке не изменяется;
3) пункт 1 решения дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) получателям адресной социальной помощи в размере 3 000 тенге.";
4) пункт 2 решения дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) выплат детям-инвалидам до 18 лет на лечение и проведение операции за пределами области в размере установленном комиссией;
7) выплат семьям, воспитывающих детей-инвалидов до 18 лет в размере установленном комиссией.".
2. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной 15-ой сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата