2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 29 cәуірдегі N 17-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 мамырда N 7-1-139 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 27-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 шешіміне нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-122 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Жайық үні" газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда, 2009 жылғы 29 қаңтарда, 2009 жылғы 5 ақпанда, 2009 жылғы 12 ақпанда "Пульс города" газетінде жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 6 наурыздағы N 14-2 "2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-133 тіркелген, 2009 жылғы 19 наурызда, 2009 жылғы 26 наурызда "Жайық үні" газетінің N 12, N 13 және 2009 жылғы 19 наурызда, 2009 жылғы 26 наурызда, 2009 жылғы 2 сәуірде "Пульс города" газетінің N 12, N 13, N 14 жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 193 557 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 652 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 414 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 445 000 мың теңге;
трансферттер т ү сімі – 6 681 119 мың теңге;
2) шығындар – 14 526 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 029 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 1 029 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2009 года N 17-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 5 мая 2009 года N 7-1-139. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-6
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-6.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 13-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-122, опубликованное 15 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Жайық үні" и 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года, 12 февраля 2009 года в газете "Пульс города") с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 6 марта 2009 года N 14-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в  Реестре государственной  регистрации  нормативных  правовых актов за N 7-1-133, опубликованное 19 марта 2009 года, 26 марта 2009 года в газете "Жайық үні" N 12, N 13 и 19 марта 2009 года, 26 марта 2009 года, 2 апреля 2009 года в газете "Пульс города" N 12, N 13, N 14)  следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 15 193 557 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 652 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 414 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 445 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 681 119 тысяч тенге;
2) затраты – 14 526 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 029 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 029 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -362 440 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 362 440 мың теңге:
қарыздар түсімі – 412 672 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 245 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 194 768 мың  теңге";
8 тармағында:
"435 760" саны "682 825" санымен ауыстырылсын;
"85 000" саны 40 000" санымен ауыстырылсын;
"1 300" саны "1 328" санымен ауыстырылсын;
"6 800" саны "6 862" санымен ауыстырылсын;
"318 575" саны "314 846" санымен ауыстырылсын;
", қалалық инженерлік-коммуникациялық желілерді қайта құрылымдауға және жөндеуге – 263 800 мың теңге" деген сөздер ", қалалық инженерлік-коммуникациялық желілерді қайта құрылымдауға – 263 800 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
", қалалық мәдениет орталығына ғимарат сатып алуға – 560 000 мың теңге", "кредитке берілетін тұрғын үй үшін құрылысы аяқталмаған нысананы сатып алу және оны қайта құрылымдауға - 105 000 мың теңге", "Орал қаласының Самал шағынауданындағы 320 орындық балабақшаның құрылысына - 200 000 мың теңге, Орал қаласының 5-шағынауданындағы 900 орындық инновациялық мектептің құрылысына – 641 574 мың теңге", "Зачаганск кентіндегі 320 орындық балабақшаның құрылысына – 52 040 мың теңге, Орал қаласының 9-шағынауданындағы 320 орындық балабақшаның құрылысына – 424 320 мың теңге" деген сөздер алып тасталсын;
", коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 136 000 мың теңге" деген сөздерден кейін ", өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде N 16 ЖОББМ күрделі жөндеуге – 17 210 мың теңге, жылуэнергетикалық жүйені дамытуға – 500 000 мың теңге, Батыс Қазақстан Аграрлық Техниқалық Университет ауданындағы РП-10/0,4кВ құрылысына – 20 000 мың теңге, өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрлымды жөндеуге және абаттандыруға - 125 512 мың теңге сомасында, соның ішінде Мәметова атындағы алаңға - 6 277 мың теңге, В. Чапаев атындағы алаңға – 1 806 мың теңге, Пушкин атындағы гүлзарға – 960 мың теңге, Ж. Молдағалиев атындағы гүлзарға – 8 727 мың теңге, Орал қаласын көгалдандыру жөніндегі жұмыстарға - 16 759 мың теңге, Орал қаласындағы арықтарды жөндеуге - 4 621 мың теңге, көше жарықтарын ағымдағы жөндеуге – 6 508 мың теңге, Евразия даңғылы бойына қоршаулар орнатуға – 7 976 мың теңге, С. Датұлы атындағы алаңға – 12 572 мың теңге, Орал қаласы аумағын абаттандыруға – 59 306 мың теңге, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2008 жылғы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2009 қаржы жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы" 2009 жылғы 3 наурыздағы N 239 қаулысына сәйкес инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға - 9 512 мың теңге және мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және сатып алуға - 492 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 362 440 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 362 440 тысяч тенге:
поступления займов – 412 672 тысячи тенге;
погашение займов – - 1 245 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 194 768 тысяч тенге";
в пункте 8:
цифру "435 760" заменить цифрой "682 825";
цифру "85 000" заменить цифрой "40 000";
цифру "1 300" заменить цифрой "1 328";
цифру "6 800" заменить цифрой "6 862";
цифру "318 575" заменить цифрой "314 846";
слова ", на реконструкцию и ремонт городских инженерно-коммуникационных сетей – 263 800 тысяч тенге" заменить словами "на реконструкцию городских инженерно-коммуникационных сетей –  263 800 тысяч тенге";
слова ", на приобретение здания под городской центр культуры – 560 000 тысяч тенге", ", на приобретение незавершенного объекта и реконструкцию под кредитное жилье – 105 000 тысяч тенге", ", на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне Самал города Уральска – 200 000 тысяч тенге,  на  строительство  инновационной   школы в 5-ом микрорайоне на 900 мест в городе Уральске – 641 574 тысяч тенге", ", на строительство детского сада на 320 мест в поселке Зачаганск – 52 040 тысяч тенге, на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне N 9 города Уральска – 424 320 тысяч тенге" исключить;
после слов ", на развитие коммунального хозяйства – 136 000 тысяч тенге"  дополнить словами  ", на капитальный ремонт СОШ N 16 – 17 210 тысяч тенге в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, на развитие теплоэнергетической системы – 500 000 тысяч тенге, на строительство РП-10/0,4 кВ в районе Западно-Казахстанский Аграрно-Технический Университет – 20000 тысяч тенге, на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 125 512 тысяч тенге, в том числе площади им. Маметовой – 6 277 тысяч тенге, площади им. Чапаева – 1 806 тысяч тенге, сквера им. Пушкина – 960 тысяч тенге, сквера им.Ж. Молдагалиева – 8 727 тысяч тенге, работы по озеленению г. Уральска – 16 759 тысяч тенге, ремонт арыков г.Уральска – 4 621 тысяч тенге, текущий ремонт уличного освещения – 6 508 тысяч тенге, установку ограждений по пр. Евразия – 7 976 тысяч тенге, площади С. Датова – 12 572 тысяч тенге, благоустройство территории г.Уральска – 59 306 тысяч тенге, на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 9 512 тысяч тенге и строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 492 тысячи тенге согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года N 239 "Об использовании (доиспользовании) в 2009 финансовом году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2008 году, с соблюдением их целевого назначения";

", Орал қаласының Желаево кентіндегі 360 оқушыға арналған орта мектептің құрылысына – 286 648 мың теңге" деген сөздерден кейін ", өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде N 16 ЖОББМ күрделі жөндеуге – 88 490 мың теңге, өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрлымды жөндеуге және абаттандыруға 645 476 мың теңге сомасында, соның ішінде Маметова атындағы алаңға - 32 302 мың теңге, В. Чапаев атындағы алаңға – 9 294 мың теңге, Пушкин атындағы гүлзарға – 4 940 мың теңге, Ж. Молдағалиев атындағы гүлзарға – 44 911 мың теңге, Орал қаласын көгалдандыру жөніндегі жұмыстарға - 86 248 мың теңге, Орал қаласындағы арықтарды жөндеуге - 23 778 мың теңге, көше жарықтарын ағымдағы жөндеуге – 33 492 мың теңге, Евразия даңғылы бойына қоршаулар орнатуға – 41 045 мың теңге, С. Датұлы атындағы алаңға – 64 696 мың теңге, Орал қаласы аумағын абаттандыруға – 304 770 мың теңге, жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге - 87 566 мың теңге, әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 55 217 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына және міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 17-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
Орал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 29 сәуірдегі
N 17-2 шешіміне 1 қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 13-5 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І.Кірістер

после слов ", на строительство средней школы на 360 учащихся в поселке Желаево города Уральска – 286 648 тысяч тенге" дополнить словами ", на капитальный ремонт СОШ N 16 – 88 490 тысяч тенге в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 645 476 тысяч тенге, в том числе площади им. Маметовой – 32 302 тысяч тенге, площади им. Чапаева – 9 294 тысяч тенге, сквера им. Пушкина – 4 940 тысяч тенге, сквера им. Ж. Молдагалиева – 44 911 тысяч тенге, работы по озеленению г.Уральска – 86 248 тысяч тенге, ремонт арыков г. Уральска – 23 778 тысяч тенге, текущий ремонт уличного освещения – 33 492 тысяч тенге , установку ограждений по пр. Евразия – 41 045 тысяч тенге, площади С. Датова – 64 696 тысяч тенге, благоустройство территории г.Уральска – 304 770 тысяч тенге, на расширение программ молодежной практики – 87 566 тысяч тенге, на создание социальных рабочих мест – 55 217 тысяч тенге";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль  за  исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 17-ой внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 29 апреля 2009 года N 17-2
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 13-5
Бюджет города Уральска на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа