2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 26 тамыздағы N 20-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркүйекте N 7-1-149 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 27-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-122 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Жайық үні" газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда, 2009 жылғы 29 қаңтарда, 2009 жылғы 5 ақпанда, 2009 жылғы 12 ақпанда "Пульс города" газетінде жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 6 наурыздағы N 14-2 "2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-133 тіркелген, 2009 жылғы 19 наурызда, 2009 жылғы 26 наурызда "Жайық үні" газетінің N 12, N 13 және 2009 жылғы 19 наурызда, 2009 жылғы 26 наурызда, 2009 жылғы 2 сәуірде "Пульс города" газетінің N 12, N 13, N 14 жарияланған) шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 17-2 "2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-139 тіркелген, 2009 жылғы 7 мамырда, 2009 жылғы 21 мамырда "Жайық үні" газетінің N 19, N 21 және 2009 жылғы 7 мамырда, 2009 жылғы 21 мамырда, 2009 жылғы 28 мамырда "Пульс города" газетінің N 19, N 21, N 22 жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 703 434 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 26 августа 2009 года N 20-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 1 сентября 2009 года N 7-1-149. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-6
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-6.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 13-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-122, опубликованное 15 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Жайық үні" и 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года, 12 февраля 2009 года в газете "Пульс города") с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 6 марта 2009 года N 14-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в  Реестре государственной  регистрации  нормативных  правовых актов за N 7-1-133, опубликованное 19 марта 2009 года, 26 марта 2009 года в газете "Жайық үні" N 12, N 13 и 19 марта 2009 года, 26 марта 2009 года, 2 апреля 2009 года в газете "Пульс города" N 12, N 13, N 14), решением Уральского городского маслихата от 29 апреля 2009 года N 17-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в  Реестре государственной  регистрации  нормативных  правовых актов за N 7-1-139, опубликованное 7 мая 2009 года, 21 мая 2009 года в газете "Жайық үні" N 19, N 21 и 7 мая 2009 года, 21 мая 2009 года, 28 мая 2009 года в газете "Пульс города" N 19, N 21, N 22) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 15 703 434 тысячи тенге, в том числе по:

салықтық түсімдер – 6 735 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 461 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 475 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 030 996 мың теңге;
2) шығындар – 15 010 308 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 993 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 993 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300 274 мың теңге:
қарыздар түсімі – 350 506 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 245 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 194 768 мың теңге";
8-тармағында:
"17 210" саны "15 205" санымен ауыстырылсын;
"26 366" саны "24 332" санымен ауыстырылсын;
"136 000" саны "100 000" санымен ауыстырылсын;
"830 000" саны "827 614" санымен ауыстырылсын;
"20 000" саны "97 000" санымен ауыстырылсын;
"314 846" саны "332 416" санымен ауыстырылсын;
"87 566" саны "65 574" санымен ауыстырылсын;
"1 298 000" саны "1 272 913" санымен ауыстырылсын;
", Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2008 жылғы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2009 қаржы жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы" 2009 жылғы 3 наурыздағы N 239 қаулысына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға - 9 512 мың теңге және мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және сатып алуға – 492 мың теңге" деген сөздерден кейін ", "Жасыл ел" бағдарламасын жүзеге асыруға – 7 126 мың теңге, пандустарды орнатуға – 15 000 мың тенге, субұрқақтар мен гүлзарларды абаттандыруға – 50 000 мың теңге, хоккей қорабын орнатуға – 15 000 мың теңге, жол құрылысына және орташа жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге – 35 000 мың теңге, абаттандыруға, жарықтандыруға және инженерлік–коммуникациялық желілерді қайта құралымдауға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге - 45 000 мың теңге, мектепті күрделі жөндеудің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 20 000 мың теңге, Орал қаласындағы мектептердің 1-4 сынып оқушыларына ыстық тамақ ұйымдастыруға – 49 685 мың теңге, N 41 орта мектепті күрделі жөндеуге – 8 000 мың теңге, шағын отбасыларына арналған 240 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысына – 100 000 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
8-1 тармағында:

налоговым поступлениям – 6 735 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 461 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 475 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 030 996 тысяч тенге;
2) затраты – 15 010 308 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 993 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 993 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300 274 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300 274 тысяч тенге:
поступления займов – 350 506 тысяч тенге;
погашение займов – -1 245 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 194 768 тысяч тенге";
в пункте 8:
цифру "17 210" заменить цифрой "15 205";
цифру "26 366" заменить цифрой "24 332";
цифру "136 000" заменить цифрой "100 000";
цифру "830 000" заменить цифрой "827 614";
цифру "20 000" заменить цифрой "97 000";
цифру "314 846" заменить цифрой "332 416";
цифру "87 566" заменить цифрой "65 574";
цифру "1 298 000" заменить цифрой "1 272 913";
после слов ", на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 9 512 тысяч тенге и строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 492 тысячи тенге согласно постановления Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года N 239 "Об использовании (доиспользовании) в 2009 финансовом году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2008 году, с соблюдением их целевого назначения" дополнить словами ", на реализацию программы "Жасыл ел" - 7 126 тысяч тенге, на устройство пандусов – 15 000 тысяч тенге, на благоустройство фонтанов и скверов – 50 000 тысяч тенге, на установку хоккейных коробок – 15 000 тысяч тенге, на разработку проектно-сметной документации на строительство и средний ремонт дорог – 35 000 тысяч тенге, на разработку проектно-сметной документации реконструкции инженерно-коммуникационных сетей, благоустройство и освещение – 45 000 тысяч тенге, на разработку проектно-сметной документации капитального ремонта школ – 20 000 тысяч тенге, на организацию горячего питания школьников 1-4 классов школ города Уральска – 49 685 тысяч тенге, на капитальный ремонт средней школы N 41 – 8 000 тысяч тенге, на строительство 240 квартирного жилого дома для малосемейных – 100 000 тысяч тенге";
в пункте 8-1:

"412 672" саны "350 506" санымен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына және міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 20-шы сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
Орал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 26 тамыздағы
N 20-2 шешіміне 1 қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 13-5 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

цифру "412 672" заменить цифрой "350 506";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 20-ой внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 26 августа 2009 года N 20-2
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 13-5
Бюджет города Уральска на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа