Орал қаласының "Долинная" көшесінің атауын өзгерту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 8 қазандағы N 21-13 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 2468 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қазанда N 7-1-154 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес және қалалық ономастикалық комиссияның шешімі негізінде Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласының "Долинная" көшесінің атауы "Б. Молдашев атындағы" көше деп өзгертілсін.
2. Осы шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының    Орал қаласының әкімі
кезекті 21-ші сессиясының
төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О переименовании улицы "Долинная" города Уральска
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 8 октября 2009 года N 21-13 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 сентября 2009 года N 2468. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 16 октября 2009 года N 7-1-154
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании решения городской ономастической комиссии Уральский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу "Долинная" города Уральска в  улицу "имени Б. Мулдашева".
2. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 21-ой очередной     Аким города Уральска
сессии Уральского городского
маслихата
Секретарь Уральского городского
маслихата