2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 28 қазандағы N 22-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 қарашада N 7-1-155 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 27-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ
1. Орал қалалық мәслихатының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-122 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Жайық үні" газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда, 2009 жылғы 29 қаңтарда, 2009 жылғы 5 ақпанда, 2009 жылғы 12 ақпанда "Пульс города" газетінде жарияланған), Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 6 наурыздағы N 14-2 "2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-133 тіркелген, 2009 жылғы 19 наурызда, 2009 жылғы 26 наурызда "Жайық үні" газетінің N 12, N 13 және 2009 жылғы 19 наурызда, 2009 жылғы 26 наурызда, 2009 жылғы 2 сәуірде "Пульс города" газетінің N 12, N 13, N 14 жарияланған) шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 17-2 "2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-139 тіркелген, 2009 жылғы 7 мамырда, 2009 жылғы 21 мамырда "Жайық үні" газетінің N 19, N 21 және 2009 жылғы 7 мамырда, 2009 жылғы 21 мамырда, 2009 жылғы 28 мамырда "Пульс города" газетінің N 19, N 21, N 22 жарияланған) шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 26 тамыздағы N 20-2 "2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-149 тіркелген, 2009 жылғы 10 қыркүйекте, 2009 жылғы 17 қыркүйекте, 2009 жылғы 24 қыркүйекте, 2009 жылғы 1 қазанда "Жайық үні" газетінің N 37, N 38, N 39, N 40 және 2009 жылғы 10 қыркүйекте, 2009 жылғы 17 қыркүйекте, 2009 жылғы 24 қыркүйекте "Пульс города" газетінің N 37, N 38, N 39 жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 октября 2009 года N 22-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 3 ноября 2009 года N 7-1-155. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-6
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-6.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 13-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-122, опубликованное 15 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Жайық үні" и 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года, 12 февраля 2009 года в газете "Пульс города") с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 6 марта 2009 года N 14-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в  Реестре государственной  регистрации  нормативных  правовых актов за N 7-1-133, опубликованное 19 марта 2009 года, 26 марта 2009 года в газете "Жайық үні" N 12, N 13 и 19 марта 2009 года, 26 марта 2009 года, 2 апреля 2009 года в газете "Пульс города" N 12, N 13, N 14), решением Уральского городского маслихата от 29 апреля 2009 года N 17-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в  Реестре государственной  регистрации  нормативных  правовых актов за N 7-1-139, опубликованное 7 мая 2009 года, 21 мая 2009 года в газете "Жайық үні" N 19, N 21 и 7 мая 2009 года, 21 мая 2009 года, 28 мая 2009 года в газете "Пульс города" N 19, N 21, N 22), решением Уральского городского маслихата от 26 августа 2009 года N 20-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в  Реестре государственной  регистрации  нормативных  правовых актов за N 7-1-149, опубликованное 10 сентября 2009 года, 17 сентября 2009 года, 24 сентября 2009 года, 1 октября 2009 года в газете "Жайық үні" N 37, N 38, N 39, N 40 и 10 сентября 2009 года, 17 сентября 2009 года, 24 сентября 2009 года в газете "Пульс города" N 37, N 38, N 39) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 691 445 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 729 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 481 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 481 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 999 007 мың теңге;
2) шығындар – 15 273 319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 718 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 1 718 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300 274 мың теңге:
қарыздар түсімі – 350 506 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 245 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 194 768 мың теңге";
8-тармағында:
"446 637" саны "491 637" санымен ауыстырылсын;
"100 000" саны "175 000" санымен ауыстырылсын;
"500 000" саны "1 150 000" санымен ауыстырылсын;
"6 277" саны "20 447" санымен ауыстырылсын;
"8 727" саны "8 450" санымен ауыстырылсын;
"7 976" саны "6 006" санымен ауыстырылсын;
"59 306" саны "64 538" санымен ауыстырылсын;
"9 512" саны "11 650" санымен ауыстырылсын;
"332 416" саны "336 367" санымен ауыстырылсын;
"304 770" саны "326 537" санымен ауыстырылсын;
", шағын отбасыларына арналған 240 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысына - 100 000 мың теңге" деген сөздерден кейін ", Шаған өзені арқылы жаяу жүргіншілер көпірі құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге – 5 000 мың теңге, инженерлік-коммуникациялық жүйе құрылысы үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге – 8 000 мың теңге, 2 тұрғын үй құрылысын аяқтауға – 140 000 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына және міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 22-шы сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
Орал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 28 қазандағы
N 22-2 шешіміне 1 қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 13-5 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

"1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 16 691 445 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 729 138 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 481 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 481 500 тысяч  тенге;
поступлениям трансфертов – 7 999 007 тысяч тенге;
2) затраты – 15 273 319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 718 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 718 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300 274 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300 274 тысяч тенге:
поступления займов – 350 506 тысяч тенге;
погашение займов – -1 245 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 194 768 тысяч тенге";
в пункте 8:
цифру "446 637" заменить цифрой "491 637";
цифру "100 000" заменить цифрой "175 000";
цифру "500 000" заменить цифрой "1 150 000";
цифру "6 277" заменить цифрой "20 447";
цифру "8 727" заменить цифрой "8 450";
цифру "7 976" заменить цифрой "6 006";
цифру "59 306" заменить цифрой "64 538";
цифру "9 512" заменить цифрой "11 650";
цифру "332 416" заменить цифрой "336 367";
цифру "304 770" заменить цифрой "326 537";
после слов ", на строительство 240 квартирного жилого дома для малосемейных – 100 000 тысяч тенге" дополнить словами ", на разработку проектно-сметной документации на строительство пешеходного мостового перехода через реку Чаган – 5 000 тысяч тенге, на разработку проектно-сметной документации для строительства инженерно-коммуникационной системы – 8 000 тысяч тенге, на завершение строительства 2-х жилых домов – 140 000 тысяч тенге";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 22-ой внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 28 октября 2009 года N 22-2
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 13-5
Бюджет города Уральска на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа