Денсаулық сақтау субъектілерінің есеп беру құжаттамаларының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 18 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6586 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министірінің м.а 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министірінің м.а 2011.09.12 № 616 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 7-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес және ведомстволық бақылауларды жетілдіру және қамтамасыз ету мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған денсаулық сақтау субъектілерінің есеп беру құжаттамаларының нысандары бекітілсін:
1-қосымшаға сәйкес ай сайынғы кезеңділік:
1) жекелеген инфекция және паразиттік аурулар туралы есеп (1-нысан);
2) адамның иммун тапшылығы вирусы (АИТВ-инфекция) жұқпасына иммуноферменттік талдау әдісі мен қанды зертханалық тексеру туралы есеп (4-нысан);
3) медициналық ұйымдар бойынша вакциналар мен басқа да иммунобиологиялық препараттардың қозғалысы туралы есеп (5-нысан);
4) профилактикалық екпелермен қамту туралы есеп (6-нысан);
5) өткізілген телемедициналық консультациялар мен видео бойынша конференц-байланыс сеанстарының саны туралы есеп (16-нысан);
6) стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсететін медициналық ұйымдардың төсек қорын пайдалану туралы есеп (21-нысан).
2-қосымшаға сәйкес тоқсан сайынғы кезеңділік:
1) негізінен жыныстық жолмен берілетін жұқпалар туралы есеп (3-нысан);
2) анықталған диагнозбен өмірінде алғаш рет тіркелген аурулардың саны туралы есеп (56-нысан);
3) стационарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдардағы төсек-орынды кеңейту туралы есеп (57-нысан);
4) медицина кадрларының қозғалысы туралы есеп (58-нысан);
5) психикалық және мінез-құлықтың бұзылуларымен ауыратын науқастар контингенті туралы есеп (61-нысан);
6) психоактивті заттарды қолданудан туындайтын психикалық және мінез-құлықтың бұзуылармен ауыратын науқастар туралы есеп (64-нысан);
7) тіркелген туберкулезбен ауыратын науқастар туралы есеп (ТБ 07-нысан);
8) IV санаттағы туберкулезбен ауыратын науқастарды тіркеу есебі (IV санатты ТБ 07-нысан);
9) туберкулезбен ауыратын науқастарды емдеу нәтижелері туралы есеп (ТБ 08-нысан);
10) көптеген дәріге тұрақтылықпен дәлелденген туберкулездің IV санатындағы туберкулезбен ауыратын науқастарды емдеу нәтижелері туралы есеп (IV санатты ТБ 08-нысан);

Об утверждении форм отчетной документации субъектов здравоохранения
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 сентября 2010 года № 742. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2010 года № 6586. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 616
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 12.09.2011 № 616 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 7.
В соответствии подпункта 5) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" и в целях совершенствования и обеспечения ведомственных наблюдений, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы отчетной документации субъектов здравоохранения:
ежемесячной периодичности согласно приложению 1:
1) отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях (форма 1);
2) отчет о результатах лабораторного исследования крови методом иммуноферментного анализа на вирус иммунодефицита человека (ВИЧ-инфекцию) (форма 4);
3) отчет о движении вакцин и других иммунобиологических препаратов по медицинским организациям (форма 5);
4) отчет об охвате профилактическими прививками (форма 6);
5) отчет о количестве проведенных телемедицинских консультаций и сеансов видеоконференцсвязи (форма 16);
6) отчет об использовании коечного фонда медицинских организаций, оказывающих стационарную и стационарозамещающую помощь (форма 21);
ежеквартальной периодичности согласно приложению 2:
1) отчет об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем (форма 3);
2) отчет о числе заболеваний, зарегистрированных с впервые в жизни установленным диагнозом (форма 56);
3) отчет о развертывании коек в медицинских организациях, оказывающих стационарную помощь (форма 57);
4) отчет о движении медицинских кадров (форма 58);
5) отчет о контингентах больных с психическими и поведенческими расстройствами (форма 61);
6) отчет о контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ (ПАВ) (форма 64);
7) отчет о зарегистрированных больных туберкулезом (форма ТБ 07);
8) отчет регистрации больных туберкулезом категории IV (форма ТБ 07-IV категория);
9) отчет по исходам лечения больных туберкулезом (форма ТБ 08);
10) отчет по исходам лечения больных; туберкулезом категории IV с подтвержденным туберкулезом множественной лекарственной устойчивости (форма ТБ 08-IV категория);

11) I және II санаттағы емнің қарқынды фазасын аяқтағаннан кейінгі қақырықтың конверсиясы туралы есеп (ТБ 10-нысан);
12) IV санаттағы науқастарды емдеудің қарқынды фазасын аяқтағаннан кейінгі қақырықтың конверсиясы туралы есеп (IV санатты ТБ 10-нысан);
13) туберкулезге қарсы ұйымдарда және амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдарда туберкулезге қарсы препараттардың пайдаланылуы туралы есеп (ТБ 13-нысан);
3-қосымшаға сәйкес жылдық кезеңділік:
1) жеке инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп (2-нысан);
2) қатерлі ісік аурулары туралы есеп (7-нысан);
3) активті туберкулезбен ауырудың жаңа жағдайлары мен қайталанған жағдайлары туралы есеп (8-нысан);
4) жыныстық жолмен берілетін инфекциялар мен тері аурулары туралы есеп (9-нысан);
5) психикалық және мінез-құлық бұзылуымен аурулары туралы есеп (10-нысан);
6) психоактивті заттарды қолданудан туындаған, психикалық және мінез-құлық бұзылуымен аурулары туралы есеп (11-нысан);
7) қызмет көрсететін медицина ұйымының ауданында тұратын науқастардан және диспансерлік есепте тұрған науқастардан тіркелген аурулар саны туралы есеп (12-нысан);
8) аборт туралы есеп (13-нысан);
9) стационардан шығып кеткен науқастар туралы есеп (14-нысан);
10) стационарды алмастыратын көмек алған науқас контингенттер туралы есеп (66-нысан);
11) Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға медициналық қызмет көрсету туралы есеп (15-нысан);
12) медицина және фармацевтика кадрлары туралы есеп (17-нысан);
13) Қазақстан Республикасының санитарлық-эпидемиологиялық қызметінің жұмысы туралы есеп (18-нысан);
14) медициналық ұйымының есебі (30-нысан);
15) балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп (31-нысан);
16) жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп (32-нысан);
17) туберкулезбен ауыратын науқастар туралы есеп (33-нысан);
18) жыныстық жолмен берілетін инфекциялармен, терінің грибок ауруларымен және қышымамен ауыратын науқастардың контингенті туралы есеп (34-нысан);
19) қатерлі ісік ауруларымен ауыратын науқастар туралы есеп (35-нысан);
20) психикалық және мінез-құлықтың бұзылулармен ауыратын науқастар туралы есеп (36-нысан);
21) психоактивті заттарды қолданудан туындаған, психикалық және мінез-құлықтың бұзылулармен ауыратын науқастар туралы есеп (37-нысан);
22) сот-психиатриялық комиссияның жұмысы туралы есеп (38-нысан);
23) қан қызметі саласында жұмыс істейтін ұйымның есебі (39-нысан);
24) жедел медициналық жәрдем ұйымының есебі (40-нысан);
25) балалар үйінің есебі (41-нысан);

11) отчет о конверсии мокроты после завершения интенсивной фазы лечения в режиме I и II категории (форма ТБ 10);
12) отчет о конверсии мокроты после завершения интенсивной фазы лечения больных категории IV (форма ТБ 10-IV категория);
13) отчет об использовании противотуберкулезных препаратов в противотуберкулезных организациях и организациях оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь (форма ТБ 13);
годовой периодичности согласно приложению 3:
1) отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях (форма 2);
2) отчет о заболеваниях злокачественными новообразованиями (форма 7);
3) отчет о новых случаях и рецидивах заболевания активным туберкулезом (форма 8);
4) отчет об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем и кожных заболеваниях (форма 9);
5) отчет о заболеваниях психическими и поведенческими расстройствами (форма 10);
6) отчет о заболеваниях психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ (форма 11);
7) отчет о числе заболеваний, зарегистрированных у больных, проживающих в районе обслуживания медицинской организации и контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением (форма 12);
8) отчет об абортах (форма 13);
9) отчет о контингентах больных, выбывших из стационара (форма 14);
10) отчет о контингентах больных, получивших стационарозамещающую помощь (форма 66);
11) отчет о медицинском обслуживании участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним (форма 15);
12) отчет о медицинских и фармацевтических кадрах (форма 17);
13) отчет о деятельности санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан (форма 18);
14) отчет медицинской организации (форма 30);
15) отчет о медицинской помощи детям (форма 31);
16) отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам (форма 32);
17) отчет о больных туберкулезом (форма 33);
18) отчет о контингентах больных с инфекциями, передающимися преимущественно половым путем, грибковыми кожными заболеваниями и чесоткой (форма 34);
19) отчет о больных злокачественными новообразованиями (форма 35);
20) отчет о контингентах больных с психическими и поведенческими расстройствами (форма 36);
21) отчет о контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ (форма 37);
22) отчет о работе судебно-психиатрической комиссии (форма 38);
23) отчет организации, осуществляющей деятельность в сфере службы крови (форма 39);
24) отчет организации скорой медицинской помощи (форма 40);
25) отчет дома ребенка (форма 41);

26) сот медицинасы саласындағы қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың есебі (42-нысан);
27) фельдшерлік-акушериялық пункттің есебі (43-нысан);
28) балалар санаторийінің есебі (44-нысан);
29) ересектерге арналған туберкулез санаторийінің есебі (45-нысан);
30) салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары орталығының штат лауазымдары туралы есеп (46-нысан);
31) денсаулық сақтау ұйымдарының желісі және қызметі туралы есеп (47-нысан);
32) апаттар медицинасы ұйымының жұмысы туралы есеп (48-нысан);
33) төтенше жағдайларды жоюға қатысқан медициналық ұйымдардың (медициналық құралымдар) қызметі туралы есеп (49-нысан);
34) фельдшерлік пункттің есебі (50-нысан);
35) жеке үй-жайы жоқ медицина қызметкері туралы есеп (51-нысан);
36) балалар мүгедектігі туралы есеп (52-нысан);
37) залалсыздандыру станциясының штат лауазымдары туралы есеп (53-нысан);
38) медициналық ақпараттық-талдау орталығының (медициналық статистика бюросы) штат лауазымдары туралы есеп (54-нысан);
39) патологиялық анатомия саласында қызмет істейтін ұйымның есебі (55-нысан);
40) жарақаттар, улану және басқа сыртқы себептердің салдары туралы есеп (59-нысан);
41) жасөспірімдерді, жоғары оқу орындарының студенттері мен арнаулы орта оқу орындарының оқушыларын диспансерлеу туралы есеп (60-нысан);
42) медициналық пункттің есебі (62-нысан);
43) қайта даярлау және біліктілікті арттыру (63-нысан).
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалалары денсаулық сақтау басқармаларының бастықтары (келісім бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттерінің директорлары барлық денсаулық сақтау ұйымдарында есептерді жасауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаментінің директоры (А.Ғ. Төлеғалиева):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықпен бекітілген нысандар бойынша республиканың денсаулық сақтау субъектілерінің ведомстволық құрылымдық статистикалық есептілігін жинауды, жүргізуді, өңдеуді, жалпы жинақтауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті (Ф.Б. Бисмильдин) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
5. «Денсаулық сақтау субъектілерінің есеп беру құжаттамаларының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 13 қазандағы № 521 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.

26) отчет организации, осуществляющей деятельность в сфере судебной медицины (форма 42);
27) отчет фельдшерско-акушерского пункта (форма 43);
28) отчет детского санатория (форма 44);
29) отчет туберкулезного санатория для взрослых (форма 45);
30) отчет о штатных должностях центра формирования здорового образа жизни (форма 46);
31) отчет о сети и деятельности организаций здравоохранения (форма 47);
32) отчет о деятельности организации медицины катастроф (форма 48);
33) отчет о деятельности медицинских организаций (медицинских формирований), принимавших участие в ликвидации чрезвычайных ситуаций (форма 49);
34) отчет фельдшерского пункта (форма 50);
35) отчет медицинского работника без содержания отдельного помещения (форма 51);
36) отчет по детской инвалидности (форма 52);
37) отчет о штатных должностях дезинфекционной станции (форма 53);
38) отчет о штатных должностях республиканского информационно-аналитического центра и их территориальных филиалов (бюро медицинской статистики) (форма 54);
39) отчет организации, осуществляющей деятельность в сфере патологической анатомии (форма 55);
40) отчет о травмах, отравлениях и некоторых других последствиях воздействия внешних причин (форма 59);
41) отчет о диспансеризации подростков (дети 15-17 лет включительно), студентов высших учебных заведений и учащихся средних специальных учебных заведений (форма 60);
42) отчет медицинского пункта (форма 62);
43) переподготовка и повышение квалификации (форма 63).
2. Начальникам управлений здравоохранения областей, городов Астана и Алматы (по согласованию), директорам департаментов государственного санитарно-эпидемиологического надзора областей, городов Астана и Алматы, и руководителям республиканских организаций здравоохранения обеспечить составление отчетов во всех организациях здравоохранения.
3. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулегалиева А.Г.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) сбор, ведение, обработку, общий свод ведомственной статистической отчетности субъектов здравоохранения республики по утвержденным настоящим приказом формам.
4. Департаменту административно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Бисмильдин Ф.Б.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 521 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения".

6. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі С.З. Қайырбековаға жүктелсін.
7. Осы бұйрық оны алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       Ж. Досқалиев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Статистика  агенттігінің төрағасы
Ә. Смайылов ________________
2010 жылғы 27 қыркүйек
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
1-нысан
Ай сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Аудандық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармалары (бұдан әрі - МСЭҚБ) қалаішілік аудандардың МСЭҚБ қосқанда) МСЭҚБ, аудандық МСЭҚБ жоқ қалалардың қалалық МСЭҚБ - қалалық (облыстық) мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармалары (МСЭҚД; МСЭҚБ)-ге – есепті кезеңнен кейінгі 3-ші күнінде;
2. Аудандық МСЭҚБ бар қалалардың қалалық МСЭҚБ (Астана, Алматы қалаларынан басқа) - облыстық МСЭҚД-ге – есепті кезеңнен кейінгі 4-ші күнінде;
3. Басқа министрліктердің, ведомстволардың меншіктің барлық нысанындағы санитарлық-эпидемиологиялық станциялары (СЭС) - облыстық МСЭҚД-ге - есепті кезеңнен кейінгі 3-ші күнінде;
4. Қалалық, облыстық МСЭҚД – республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциялары ( бұдан әрі - РСЭС)-ке, қаланың, облыстың статистика басқармасына - есепті кезеңнен кейінгі 5-ші күнінде;
5. РСЭС - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есепті кезеңнен кейінгі 8-ші күнінде ұсынады.
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
20 __ жылғы ________________айға
Аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Тіркелген аурулар
Оның ішінде ауылдық жерлерде
Барлығы
Оның ішінде балалар
Барлығы
Оның ішінде балалар
0-14 жасты қосқанда
15-17 жасты қосқанда
0-14 жасты қосқанда
15-17 жасты қосқанда
А
Б
В
1
2
3
4
Тырысқақ
01
А00
Іш сүзегі
02

6. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Каирбекову С.З.
7. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Ж. Доскалиев
"Согласовано"
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
_____________ А. Смаилов
27 сентября 2010 года
Приложение 1
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 1
ежемесячная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с
Кодексом Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Районные управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
(далее УГСЭН),  (включая УГСЭН
внутригородских районов), городские УГСЭН
городов, не имеющих районных - городскому
(областному) департаменту государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
(далее ДГСЭН, УГСЭН) - 3-го числа после
отчетного  периода;
2. Городские УГСЭН городов, имеющие
районные УГСЭН (кроме гг. Астаны, Алматы)
- областным  ДГСЭН -  4-го числа после
отчетного периода;
3. Санитарно-эпидемиологические станции
(СЭС) других министерств, ведомств всех
форм  собственности областному ДГСЭН  -
3-го числа после отчетного периода;
4. Городские, областные ДГСЭН -
Республиканской санитарно-
эпидемиологической станции (РСЭС),
управлению по статистике города, области -
5 числа после отчетного периода;
5. РСЭС - Министерству здравоохранения
Республики Казахстан - 8 числа после
отчетного периода.
Отчет об отдельных инфекционных и
паразитарных заболеваниях
за _________ месяц 20__ года
Наименование болезней
строки
Шифр по
Международной
классификации
болезней
(МКБ Х
пересмотра)
Зарегистрировано
заболеваний
из них в сельской
местности
в
с
е
г
о
в том числе:
в
с
е
г
о
в том числе:
от 0 до
14 лет
включи-
тельно
от 15
лет до
17 лет
включи-
тельно
от 0 до
14 лет
включи-
тельно
от 15
лет до
17 лет
включи-
тельно
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Холера
01
А00
Брюшной тиф
02

1. Мекемелік бағынушылыққа қарамастан АИТВ-ға зерттеулер жасайтын қалалық емдеу – алдын алу ұйымдар мен зертханалары –денсаулық бөлімдеріне (қалалық орталық ауруханаларға), орталық аудандық (оның ішінде қалаішілік аудандық) ауруханаларға – есеп мерзімінен кейін 5-ші күнде;
2. Қалалық денсаулық бөлімдері (қалалық орталық ауруханалар), орталық аудандық ауруханалар – облыстық және қалалық (Алматы қ.) ЖИТС алдын алу және күрес жөніндегі орталықтарға – есеп мерзімінен кейін 5-ші күнде;
3. Облыстық, қалалық (Алматы қ.) ЖИТС алдын алу және күрес жөніндегі орталықтар жиынтық есептерді – Республикалық орталыққа – есеп мерзімінен кейін 10-шы күнде, облыстық, қалалық денсаулық басқармаларына және де статистикалық мекемеге;
4. ЖИТС алдын алу және күрес жөніндегі Республикалық орталық жиынтық есепті – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есеп мерзімінен кейін 15-ші күнде, Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне – 1 сәуірде.
Адам иммун тапшылығы вирусы (бұдан әрі – АИТВ) инфекциясы иммуноферменттік талдау әдісі мен қанды зертханалық тексеру туралы есеп
20 __ жылғы ________________айға
Код
Тексерілгендердің контингенті
Тексерілгендердің саны
Олардың ішінде АИТВ-жұқтырғандар (иммуноблоттың нәтижесі бойынша)
А
В
1
2

1. Медицинские организации, ведущие
исследования на вирус иммунодефицита
человека (ВИЧ-инфекцию) независимо от
ведомственной подчиненности и формы
собственности представляют форму № 4 в
лаборатории областных и городских центров
по профилактике и борьбе с синдромом
приобретенного иммунодефицита (далее СПИД)
- 5- го числа после отчетного месяца;
2. Медицинские организации, осуществляющие
забор крови на ВИЧ-инфекцию, независимо
от ведомственной подчиненности и формы
собственности - областным и городским
(городов Астана, Алматы) центрам по
профилактике и борьбе со СПИД в лаборатории
областных и городских центров по
профилактике и борьбе со СПИДом - 5-го
числа после отчетного месяца;
3. Областные, городские (гг. Алматы,
Астана) центры по профилактике и борьбе со
СПИД сводные отчеты Республиканскому центру
по профилактике и борьбе со СПИД - 10-го
числа после отчетного месяца, в областные,
городские управления здравоохранения и
областные департаменты статистики, г.г.
Астаны и Алматы;
4. Республиканский центр по профилактике и
борьбе со СПИД сводный отчет - в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - 15-го числа после отчетного месяца.
ОТЧЕТ
о результатах лабораторного исследования крови
методом иммуноферментного анализа на вирус
иммунодефицита человека (ВИЧ-инфекцию)
за ________ месяц _________ года
Код
Контингент обследуемых
Число
обследованных
лиц
Из них ВИЧ-
инфицированных (по
результату
иммуноблота)
А
Б
1
2

200.3
жүкті әйелдер
300
Жалпы тексерілгендер
400
Жалпы жасалған зерттеулер
Басшы ______________________________
Орындаушы __________________________
телефон № ___________  Күні 20 ___ жылғы «____» ______
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
5-нысан
Ай сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Балаларға, жасөспірімдерге және ересектерге медициналық көмек көрсететін, денсаулық сақтау жүйесіндегі амбулаториялық-емханалық ұйымдар, мемлекеттік емес медициналық ұйымдар (бөлімшелер), басқа ведостводағы ұйымдар (бөлімшелер), селолық жердегі фельдшерлік-акушерлік пункттер - орталық аудандық, қалалық ауруханалар мен емханаларға есепті айдан кейін 4-ші күні;
2. Аудандық, қалалық ауруханалар мен емханалар - облыстық денсаулық сақтау басқармасына - есепті айдан кейін 6-шы күні;
3. Облыстық денсаулық сақтау басқармасы - Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясына - есепті айдан кейін 10-шы күні;
4. Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне есепті айдан кейін 13-ші күні ұсынылады.
Медициналық ұйымдар бойынша вакциналар мен басқа да иммунобиологиялық препараттардың қозғалысы туралы есеп
________________________ облысы (ауданы, қаласы) бойынша
20__ жылғы _________ айға
Вакциналар және МИБП атауы
Өлшем бірлігі
Есептік айдың басындағы вакцина қалдығы(А)
Есепті айдағы кіріс
Өнім берушілерден (облыстар үшін), денсаулық сақтау басқармаларынан (аудандар үшін) алынды (В)
Басқа денсаулық сақтау басқармаларынан алынған (облыстар үшін),басқа медициналық ұйымдардан (аудандар үшін) алынды (С)
Басқа көздерден алынды (D)
Пайдаланылмаған вакциналарды және МИБП кері қайтару (Е)
1
2
3
4
5
6
7
АҚЦС + Хиб
доза
АКДС + гепатит «В» + Хиб
доза
АбКДС
доза
АДС
доза
АС
доза
АДС-М
доза
АД-М
доза
БЦЖ
доза
ОПВ
доза
Қызамыққа қарсы вакцина
доза
Қызылшаға қарсы вакцина
доза
Паротитке қарсы вакцина
доза
Қызылша, қызамық, паротитке қарсы
доза
«В» гепатитіне қарсы вакцина
доза
Іш сүзегіне қарсы вакцина
доза
Обаға қарсы вакцина
доза
Кене энцефалитіне қарсы вакцина
доза
Антирабиялық вакцина
доза
Тұмауға қарсы вакцина
доза
«А» гепатитіне қарсы вакцина
доза
Туляремияға қарсы вакцина
доза
Күйдіргіге қарсы вакцина
доза
Меннингококты менингитке қарсы вакцина
доза
Сары қызбаға қарсы вакцина
доза
Кенеге қарсы иммуноглобулин
миллилитр
Антирабиялық иммуноглобулин (сарысу)
миллилитр
Дифтерияға қарсы сарысу
ампула
Туберкулин
миллилитр
Ботулизмге қарсы сарысу
доза
ПСС/адам иммуноглобулині
ампула
Іш сүзегі бактериофагі
таблетка
Сальмонеллез бактериофагі
таблетка
Дизентерия бактериофагі
таблетка
ӨҚ шприцтер, 0,05 мл
дана
ӨҚ шприцтер, 0,1 мл
дана
ӨҚ шприцтер, 0,5 мл
дана
ӨҚ шприцтер, 1,0 мл
дана
Бір рет қолданылатын шприцтер
дана
кестенің жалғасы
Вакциналар және МИБП атауы
Өлшем бірлігі
Есепті айдағы шығыс
Есепті ай соңындағы қалдық I = А+В+С+D+Е-F-G-Н)
Есепті айда егілген екпелер
Бір екпеге шаққандағы шығын (К=F/J)
Пайдаланылды (F)
Басқа мекемелерге берілді (G)
Есептен шығарылған вакциналар (Н)
1
2
8
9
10
11
12
13
АҚЦС + Хиб
доза
АКДС + гепатит «В» + Хиб
доза
АбКДС
доза
АДС
доза
АС
доза
XXX
XXX
АДС-М
доза
АД-М
доза
БЦЖ
доза
ОПВ
доза
Қызамыққа қарсы вакцина
доза
Қызылшаға қарсы вакцина
доза
Паротитке қарсы вакцина
доза
Қызылша, қызамық, паротитке қарсы
доза
«В» гепатитіне қарсы вакцина
доза
Іш сүзегіне қарсы вакцина
доза
Обаға қарсы вакцина
доза
Кене энцефалитіне қарсы вакцина
доза
Антирабиялық вакцина
доза
XXX
XXX
Тұмауға қарсы вакцина
доза
«А» гепатитіне қарсы вакцина
доза
Туляремияға қарсы вакцина
доза
Күйдіргіге қарсы вакцина
доза
Меннингококты менингитке қарсы вакцина
доза
Сары қызбаға қарсы вакцина
доза
Кенеге қарсы иммуноглобулин
миллилитр
XXX
XXX
Антирабиялық иммуноглобулин (сарысу)
миллилитр
XXX
XXX
Дифтерияға қарсы сарысу
ампула
XXX
XXX
Туберкулин
миллилитр
XXX
XXX
Ботулизмге қарсы сарысу
доза
XXX
XXX
ПСС/адам иммуноглобулині
ампула
XXX
XXX
Іш сүзегі бактериофагі
таблетка
XXX
XXX
Сальмонеллез бактериофагі
таблетка
XXX
XXX
Дизентерия бактериофагі
таблетка
XXX
XXX
ӨҚ шприцтер, 0,05 мл
дана
XXX
XXX
ӨҚ шприцтер, 0,1 мл
дана
XXX
XXX
ӨҚ шприцтер, 0,5 мл
дана
XXX
XXX
ӨҚ шприцтер, 1,0 мл
дана
XXX
XXX
Бір рет қолданылатын шприцтер
дана
XXX
XXX
Басшы ______________________________
Орындаушы __________________________
телефон № ___________  Күні 20 ___ жылғы «____» ______
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді________________________
Кім ұсынады _______________________________________
(атауы және мекенжайы)
6-нысан
Ай сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Балаларға, жасөспірімдерге және ересектерге медициналық көмек керсететін, денсаулық сақтау жүйесіндегі амбулаторлық-емханалық

200.3
Беременные
300
Всего обследованных лиц
400
Всего сделано анализов
Руководитель ___________________________
Исполнитель _____________, телефон ________    Дата "__" _______ 20__ года
Приложение 1
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
(наименование и адрес)
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 5
ежемесячная
КОД ОКПО
Представляют:
1. Амбулаторно-поликлинические организации
системы здравоохранения, негосударственные
медицинские (подразделения) организации,
организации (подразделения) других
ведомств, оказывающие медицинскую помощь
детям, подросткам и взрослым,
фельдшерско-акушерские пункты сельской
местности - центральной районной, городской
больнице или поликлинике - 4 числа после
отчетного месяца;
2. Районные, городские больницы или
поликлиники - областному управлению
здравоохранению - 6 числа после отчетного
месяца;
3. Областные управления здравоохранения - в
Республиканскую санитарно-
эпидемиологическую станцию - 10 числа после
отчетного месяца;
4. Республиканская санитарно-
эпидемиологическая станция - в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан - 13
числа после отчетного месяца.
Отчет о движении вакцин и других
иммунобиологических препаратов по медицинским
организациям
по ______________________ области (району, городу)
за _________ месяц 20__ года
Наименование вакцины
и других МИБП
Единица
измерения
Остаток вакцин
на начало
отчетного
месяца (А)
Приход в отчетном месяце
Получено от
поставщиков (для
области), от
управления
здравоохранения
(для районов) (В)
Получено от
других управлений
здравоохранения
(для области),
других
медицинских
организациях (для
районов) (С)
1
2
3
4
5
АКДС + Хиб
доза
АКДС + гепатит "В" + Хиб
доза
АбКДС
доза
АДС
доза
АС
доза
АДС-М
доза
АД-М
доза
БЦЖ
доза
ОПВ
доза
Вакцина против краснухи
доза
Вакцина против кори
доза
Вакцина против паротита
доза
Вакцина против кори,
краснухи, паротита
доза
Вакцина против гепатита "В"
доза
Вакцина против брюшного
тифа
доза
Вакцина против чумы
доза
Вакцина против клещевого
энцефалита
доза
Вакцина антирабическая
доза
Вакцина против гриппа
доза
Вакцина против гепатита "А"
доза
Вакцина против туляремии
доза
Вакцина против сибирской
язвы
доза
Вакцина менингококкового
менингита
доза
Вакцина против желтой
лихорадки
доза
Иммуноглобулин
противоклещевой
миллилитр
Иммуноглобулин
(сыворотка)
антирабический
миллилитр
Противодифтерийная
сыворотка
ампула
Туберкулин
миллилитр
Противоботулинистическая
сыворотка
доза
ПСС/человеческий
иммуноглобулин
ампула
Бактериофаг
брюшнотифозный
таблетка
Бактериофаг
сальмонеллезный
таблетка
Бактериофаг
дизентерийный
таблетка
СР шприцы  0,05 мл
штука
СР шприцы 0,1 мл
штука
СР шприцы на 0,5 мл
штука
СР шприцы на 1,0 мл
штука
Одноразовые шприцы
штука
продолжение таблицы
Приход в отчетном
месяце
Расход в отчетном месяце
Остаток на
конец
отчетного
месяца
I=A+B+C+D+
E-F-G-H)
Cделано
прививок в
отчетном
месяце (J)
Расход на
одну
прививку
(K=F/J)
Получено
из других
источников (D)
Возврат
неиспользо-
ванных
вакцин и
МИБП (E)
Использовано (F)
Передано
в другие
учреждения (G)
Списано
вакцин (H)
6
7
8
9
10
11
12
13
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
Руководитель ___________________________
Исполнитель _____________, телефон ________     Дата "__"_______ 20__ года
Приложение 1
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 6
ежемесячная
КОД ОКПО
Представляют:
1. Амбулаторно-поликлинические организации
системы здравоохранения, негосударственные
медицинские (подразделения) организации,
организации (подразделения) других
ведомств, оказывающие медицинскую помощь
детям, подросткам и взрослым,
фельдшерско-акушерские пункты сельской
местности - районному, городскому УГСЭН -
4-го числа после отчетного месяца;

2. Аудандық, қалалық Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы (бұдан әрі - МСЭҚБ) - облыстық МСЭҚБ - есепті
3. Облыстық МСЭҚБ - Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясына - есепті айдан кейін 10-күні;
4. Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы -Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - есепті айдан
Профилактикалық екпелер мен қамту туралы есеп
20__жылғы ___________ айға
мақсатты топ
есепті айдың басындағы балалар саны
қайтыс болғандар
келгендер
кеткендер
есепті айдың соңындағы балалар саны
1 жасқа дейінгі
1 жас
6 жас
12 жас
15 жас
16 жас
есепті айда тірі туылған балалар саны (барлық балалар)
оның ішінде басқа жақтан келгендердің барлық саны (балалар саны)
оның ішінде басқа жақтан - аудандардан, қалалардан келгендер
басқа жақтан келген - облыстардан келгендер
басқа жақтан келген - басқа елдерден келгендер
Жоспар бойынша иммундау
вакцинациялау
егілді
вакцинадан кейінгі асқынулар саны
ревакцинациялау
егілгені
вакцинадан кейінгі асқынулар саны
барлығы
оның ішінде 1 жасқа дейінгі
барлығы
оның ішінде көрсетілген жастағы
БЦЖ перзентханада
БЦЖ-2
6 жас
БЦЖ учаскеде
ВГВ-1 перзентханада
ВГВ-1 учаскеде
ВГВ-2
ВГВ-3
АКДС-1
АКДС-4
2 ж дейін
АКДС-2
АКДС-3
Хиб-1
Хиб-4
2 ж дейін
Хиб -2
Хиб -3
АДС-1
АДС-4
2 ж дейін
АДС-2
АДС-5
6 жас
АДС-3
Полиомиелит-1
АД-М
12 жас
Полиомиелит-2
АДС-М
16 жас
Полиомиелит-3
АДС-М ересектер
оның ішінде 2 жасқа дейін
Полиомиелит-4
Қызылша
6 жас
Қызылша
Қызамық
6 жас
Қызамық
Эпидпаротит
6 жас
Эпидпаротит
Ескертпе: Құрама вакциналарды (АКДС+ Хиб, АКДС+ВГВ+Хиб, ККП және т.б.) пайдалану кезінде егілгендердің санын құрамдас моновакциналар бойынша бөлек енгізу.
Эпидемиологиялық көрсеткіштер бойынша иммундау
Вакциналар
егілді
түсіндірме
барлығы
оның ішінде балалар
жасөспірімдер
ошақта қатынаста болғандар
шетелден көшіп келгендер
қосымша екпелер
ВГВ-1
ВГВ-2
ВГВ-3
қызылша
паротит
қызамық
АДС-М
ВГА-1
ВГА-2
тұмауға қарсы
Егілмегендер саны және егілмеген себебі (айына)
Вакциналар
егілмегендер, барлығы
қарсы көрсетілім
медициналық қызметкердің кінәсі бойынша
вакцинаның жоқтығы
егілуден бас тарту
кеткендер
уақытша
тұрақты
тұрақты
уақытша
БЦЖ
ОПВ
АКДС
Хиб
ВГВ
КПК
АД-М
АДС
АДС-М
Басшы ______________________________
Орындаушы __________________________
телефон № ___________  Күні 20 ___ жылғы «____» ______
1–қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ____________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
16-нысан
Ай сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1.Орталық аудандық ауруханалардың телемедицина орталықтары - әр есептік айдан кейін 5 жұлдызда облыстық ауруханалардың телемедициналық орталықтарына

2. Районные, городские УГСЭН - областному
УГСЭН - 6 числа после отчетного месяца;
3. Областные УГСЭН - в Республиканскую СЭС
- 10 числа после отчетного месяца;
4. Республиканская СЭС - в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан - 13
числа после отчетного месяца.
Отчет об охвате профилактическими прививками
по ___________________________
за ___________ месяц 20_ года
целевая
группа
количество детей
на начало
отчетного месяца
умерло
прибыло
выбыло
количество детей
на конец
отчетного месяца
до 1 года
1 год
6 лет
12 лет
16 лет
родились живыми за отчетный период (всего детей)
в том числе иногородних всего (количество детей)
из них иногородние - приезжие из других
районов, городов
иногородние - приезжие из других областей
иногородние - приезжие из других стран
Иммунизация в плановом порядке
вакцинация
привито
число поствакци-
нальных осложнений (ПВО)
ревакци-
нация
привито
число ПВО
В
с
е
г
о
в т.ч.
до 1 года
в
с
е
г
о
т.ч. в указанном
возрасте
БЦЖ в роддоме
БЦЖ-2
6 лет
БЦЖ на участке
ВГВ-1 в роддоме
ВГВ-1 на
участке
ВГВ-2
ВГВ-3
АКДС-1
АКДС-4
до 2 лет
АКДС-2
АКДС-3
Хиб-1
Хиб-4
до 2 лет
Хиб-2
Хиб-3
АДС-1
АДС-4
до 2 лет
АДС-2
АДС-5
6 лет
АДС-3
Полиомиелит-1
АД-М
12 лет
Полиомиелит-2
АДС-М
16 лет
Полиомиелит-3
АДС-М взрослые
в т.ч.
до 2 лет
Полиомиелит-4
Корь
6 лет
Корь
Краснуха
6 лет
Краснуха
Эпидпаротит
6 лет
Эпидпаротит
Примечание: при использовании комбинированных вакцин (АКДС+Хиб, АКДС+ВГВ+Хиб, ККП и др.) число привитых заносить отдельно по составляющим моновакцинам.
Иммунизация по эпидемиологическим показаниям
Вакцины
привито
пояснения
всего
в  т.ч. детей
от 0 до
14 лет
включительно
от 15 лет до
17 лет
включительно
контактные
в очагах
мигранты
дополнительные
прививки
ВГВ-1
ВГВ-2
ВГВ-3
коревая
паротитная
краснушная
АДС-М
ВГА-1
ВГА-2
против
гриппа
Количество непривитых и причины непривитости (за месяц)
Вакцины
всего
непривитых
противопоказания
по  вине
медработ-
ников
отсутствие
вакцины
отказ от
прививок
выбыло
временные
постоянные
постоянно
временно
БЦЖ
ОПВ
АКДС
Хиб
ВГВ
КПК
АД-М
АДС
АДС-М
Руководитель ___________________________
Исполнитель ________, телефон _______   Дата  "__"_______ 20__ года.
Приложение 1
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан "О здоровье народа
и системе здравоохранения"
Форма 16
ежемесячная
КОД ОКПО
Представляют:
1. Телемедицинские центры Центральных
районных больниц - в телемедицинские центры
областных больниц 5-го числа после
отчетного месяца

100
балалар үшін
101
Ересектерге арналған травматологиялық
102
балалар үшін
103
Ересектерге арналған ортопедиялық
104
балалар үшін
105
Жалпы
106
балалар үшін эндокриндік
107
Барлығы төсек (86+88+90+91+92 жол)
108
оның ішінде балалар үшін (87+93 жол)
109
2001
орын саны
емделген науқастар
оның ішінде өлгендері
оның ішінде стационарға жолдама алғандары
өткізген күндер
стационарлық көмек көрсететін мекемеде күндізгі стационарлар (бөлімдер, палаталар)
01
амбулатория-емханалық көмек көрсететін мекемелердегі күндізгі стационарлар
02
Үйдегі стационар
03
х
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ___________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
3-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Қалалық, аудандық, тері-венерологиялық диспансері, емхана, тері-венерологиялық кабинеті бар басқа да министрліктің тері-венерологиялық қызметі, ведомства және барлық жекеменшік формасы – облыстық тері-венерологиялық диспансеріне есептік тоқсаннан кейін 5 күні;
2. Облыстық тері-венерологиялық диспансері Тері-венерология ғылыми-зерттеу институтына құрама есеп сол айдың 7 күнінен кешіктірмеу;
3. Тері–венерология ғылыми-зерттеу институты құрама есебін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі сол айдың 10 күні;
Негізінен жыныстық жолмен берілетін жұқпалар туралы есеп
20___ жылғы __________ тоқсанға
1000 жағдай
Ауру атауы
№ жолдар
Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифрды қайта қарау
Алғашқы өмірде бекітілген диагнозбен ауыратындар саны
Қалалық жерде
Ауылдық жерде
А
Б
В
1
2
Мерез, мерездің барлығы
01
А50 - А53
соның ішінде: туа біткен
02
А50.0 - A50.9
Ерте мерез
03
А51.0 - A51.9
Кеш мерез
04
А52.0 - A52.9
Гонококтық жұқпа
05
А54.0 - 2,4-9
Несеп - жыныс ағзаларының хламидиялық жұқпасы
06
А56.0 - A56.8
Жыныстық жолмен берілуі басымырақ жұқпалардың барлығы
07
А50 - А64
Ескертпе: Тұрғындарды қалалық және ауылдық тұрақты мекен-жайлары бойынша анықтайды, медициналық көмекке жүгіну орыны бойынша емес.
Басшы _________________________________
Орындаушы____________телефон №____ Күні 20___жылғы «__»________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ___________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
56-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

100
для детей
101
Травматологические для
взрослых
102
для детей
103
Ортопедические для взрослых
104
для детей
105
Общие
106
Эндокринологические для
детей
107
Всего коек
(стр.86+88+89+90+91+92)
108
из них для детей
(стр.87+93)
109
продолжение таблицы
выписано
местный
бюджет
умерло
Проведено
больными
койко-дней
в том
числе
проведено
койко-дней
сельскими
жителями
Республиканский
бюджет в том числе:
Республиканский
бюджет в том
числе:
местный бюджет
Специали-
зированная
помощь
Высоко-
специали-
зированная
медицинская
помощь
Специали-
зированная
помощь
высоко-
специали-
зированная
медицинская
помощь
6
7
8
9
10
11
12
13
1001
Число
мест
Пролечено
больных
в том
числе
умерло
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
Проведено
дней
Стационары (отделения,
палаты) дневного пребывания
в организациях, оказывающих
стационарную помощь
01
Дневные стационары в
организациях, оказывающих
амбулаторно-поликлиническую
помощь
02
Стационары на дому
03
х
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________, телефон _______    Дата  "__" _______ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 3
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Городские, районные кожно-
венерологические диспансеры, поликлиники,
имеющие кожно-венерологические кабинеты,
кожно-венерологическая служба других
министерств, ведомств и всех форм
собственности - областному кожно-
венерологическому диспансеру 5 числа
следующего за отчетным кварталом месяца.
2. Областные кожно-венерологические
диспансеры - сводные отчеты в Научно-
исследовательский кожно-венерологический
институт (НИКВИ) не позднее 7 числа
следующего за отчетным кварталом месяца.
3. НИКВИ - сводные отчеты в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к
10 числа следующего за отчетным кварталом
месяца.
Отчет об инфекциях,
передающихся преимущественно половым путем
20__ год
1000
Наименование
болезней
строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Число больных с впервые
в жизни установленным
диагнозом (случаи)
в городских
поселениях
в сельской
местности
А
Б
В
1
2
Сифилис, всего.........
01
А 50-А 53
в том числе:
врожденный
02
А50.0-A50.9
ранний
03
А51.0-A51.9
поздний
04
А52.0-A52.9
Гонококковая
инфекция
05
А54.0-2,4-9
Урогенитальная
хламидийная инфекция
06
А56.0-A56.8
Всего инфекций
передающихся половым
путем (ИППП)
07
А50-А64
Примечание: Распределяют больных на городских и сельских жителей по месту постоянного жительства больного, а не по месту обращения за медицинской помощью
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20___ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Форма 56
ежеквартальная
Представляют:

1. Денсаулық сақтау ұйымдары аудандық (қалалық) денсаулық сақтау органдарына тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың – 5-ші күнінде;
2. Аудандық (қалалық) денсаулық сақтау органдары - облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау департаменттеріне тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 7-ші күнінде;
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау департаменттері жиынтық есептерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-шы күнінде;

1. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь, системы
здравоохранения - главному врачу района
(города) - 1 числа следующего за отчетным
кварталом месяца;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет местному органу управления
здравоохранением ежеквартально 2 следующего
за отчетным кварталом месяца;
3. Местные органы управления
здравоохранением сводный отчет по городу,
области в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан ежеквартально 3 числа
следующего за отчетным кварталом месяца;

4. Ғылыми орталықтар, ғылыми – зерттеу институттары, республикалық денсаулық сақтау ұйымдары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-ші күнінде ұсынады.
Анықталған диагнозбен өмірінде алғаш рет тіркелген аурулардың саны туралы есеп
20___ жылғы ____________________ тоқсанға
Жеке аурулар мен кластардың атаулары
Халықаралық аурулар жүйесі – 10 бойынша шифр
Жағдайлардың жалпы саны
оның ішінде
Балалар
Жасөспірімдер
Ересектер
1
2
3
4
5
6
7
1
Аурулардың барлық саны
А00 – Т98
2
олардың ішінде: анемия
D50 – D53, D55 – D64
3
Гипертониялық ауру
I10 – I13
4
Жүрек ишемиясы
I20 – I25
5
Қант диабеті

4. Научные центры, научно-исследовательские
институты, республиканские организации
здравоохранения в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан
ежеквартально 3 числа следующего за
отчетным кварталом месяца.
Отчет
о числе заболеваний, зарегистрированных
с впервые в жизни установленным диагнозом
за ____ квартал 20__ года
Наименование
классов и отдельных
заболеваний
Шифр по
МКБ-10
Число
слу-
чаев
всего
в том числе
Дети до
14 лет
включительно
Дети 15-17 лет
включительно
Взрослые
1
2
3
4
5
6
7
1
Всего заболеваний
А00 – Т98
2
из них: анемии
D50 – D53,
D55 – D64
Болезни системы
кровообращения
I00-I99
3
из них: гипертоническая
болезнь
I10 – I13
4
ишемическая болезнь
сердца
I20 – I25
в том числе инфаркт
миокарда
I21-I22
5
Сахарный диабет

Е10 – Е11
6
Туберкулез
А15 – А19
7
Жаңадан болған қатерлі ісіктер
С00 – С97
8
Психикалық бұзылулар
F00 – F09, F20 – F99
9
Психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты мінез–құлық және психикалық бұзылулар
F10 – F19
10
оның ішінде алкогольді пайдалануға байланысты мінез–құлық бұзылулары
F10
11
Басым түрде жыныстық жолмен берілетін аурулар:
- барлығы
А50 – А64
12
оның ішінде: мерез
А50 – А53
13
Улану мен жарақаттар
S00 – Т98
Басшы__________________________
Орындаушы_________телефон №_____ Күні 20___жылғы «___» ________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ___________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
57-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Стационарлық көмек көрсететін мекемелер, денсаулық сақтау жүйелердің аудандық (қалалық) бас дәрігеріне – тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың – 1-ші күнінде;
2. Аудан (қала) бас дәрігері жинақ есепті жергілікті денсаулық сақтау басқармасына - тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың – 2-ші күнінде;
3. Жергілікті денсаулық сақтау басқармасы жинақ есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - есеп беретін тоқсаннан кейінгі айдың есепті тоқсаннан кейінгі айдың – 3-ші күнінде;
4. Ғылыми орталықтар, ғылыми зерттеу институттары және Республикалық ұйымдар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - есеп беретін тоқсаннан кейінгі айдың есепті тоқсаннан кейінгі айдың – 3-ші күнінде;
Стационарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдардағы төсек–орынды кеңейту туралы есеп
20___ жылғы _______________ тоқсанға
Атауы
Төсек саны (бірлік)
Емделген науқастар саны (шыққан және өлген)
оның ішінде
14 жасқа дейінгі балалар

Е10 – Е11
6
Туберкулез
А15 – А19
7
Злокачественные
новообразования
С00 – С97
8
Психические
расстройства
F00 – F09, F20 – F99
9
Психические расстройства
и расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
F10 – F19
10
в том числе психические
и поведенческие
расстройства, вызванные
употреблением алкоголя
F10
11
Болезни, передающиеся
преимущественно половым
путем - всего
А50 – А64
12
из них: сифилис
А50 – А53
13
Травмы и отравления
S00 – Т98
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20___ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 57
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие стационарную
помощь системы здравоохранения - главному
врачу района (города) ежеквартально 1 числа
следующего за отчетным кварталом месяца;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет местному органу управления
здравоохранением ежеквартально 2 следующего
за отчетным кварталом месяца;
3. Местные органы управления
здравоохранением сводный отчет по городу,
области в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан ежеквартально 3 числа
следующего за отчетным кварталом месяца;
4. Научные центры, научно-исследовательские
институты, республиканские организации
здравоохранения в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан
ежеквартально 3 числа следующего за
отчетным кварталом месяца.
Отчет
о развертывании коек в медицинских организациях,
оказывающих стационарную помощь
за ____ квартал 20__ года
Наименование
Число коек
(единиц)
Кол-во
пролеченных
больных
(выписанных и
умерших)
в том числе
дети до 14 лет
включительно

жасөспірімдер 15-17 жас
А
Б
1
2
3
4
1
Республикалық бюджет, барлығы
оның ішінде:
1.1
Мамандандырылған көмек
x
о.і республикалық мекемелер
x
1.2
Жоғары мамандандырылған көмек
x
о.і республикалық мекемелер
x
2
жергілікті бюджет
3
ақылы
Барлығы:
4
Одан басқа: санаториялық –курорттық ұйымдарда емделгендер саны
5
қалпына келтіру және медициналы оңалту емі көмекке арналған төсектерде емделгендер саны барлығы
5.1
о.і. қалпына келтіру және медициналы оңалту емі ерте көмекке арналған төсектерде емделгендер саны
6
медбикелік күтім және паллиативтік көмекке арналған төсектерде емделгендер саны
Барлығы:
Басшы__________________________________
Орындаушы____________телефон №_____ Күні 20___жылғы «___» _______
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
58-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтау ұйымдары аудан (қала) бас дәрігеріне – тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың – 1-ші күнінде;
2. Аудан (қала) бас дәрігері жинақ есепті жергілікті денсаулық сақтау басқармасына - тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 2-ші күнінде;
3. Жергілікті денсаулық сақтау басқармасы жинақ есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 3-ші күнінде;
4. Ғылыми орталықтар, ғылыми зерттеу институты және Республикалық ұйымдар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - есепті тоқсаннан кейінгі айдың 3-ші күнінде;
Медицина кадрларының қозғалысы туралы есеп
20___ жылғы ________________________________ тоқсанға
Кадрлер атауы
Есеп мерзімінің басында
Есеп мерзімінде жұмысқа келгендер
Есеп мерзімінде жұмыстан шыққандар
Есеп мерзімінің соңында
1
2
3
4
5
6
1
Дәрігерлер
2
Орта буынды медицина қызметкерлері
Басшы________________________
Орындаушы______________телефон №_____Күні 20__жылғы «__»______
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ____________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
61-нысан
Тоқсан сайын
Ведомостволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Психиатриялық ауруханалар,психоневрологиялық диспансерлер, бірлеспеген поликлиникалар, поликлиникадағы психиатриялық кабинеттер, бөлімшелер,палаталар, стационардағы төсектер - 5-де

дети 15-17 лет
включительно
1
2
3
4
5
6
1
Республиканский
бюджет, всего
в т.ч.
специализированная
помощь
x
высокоспециализированная
помощь
x
2
местный бюджет
3
платные
Всего:
Кроме того:
пролеченные в
санаторно-курортных
организациях
ИТОГО:
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20___ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 58
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие стационарную
помощь системы здравоохранения - главному
врачу района (города) ежеквартально 1 числа
следующего за отчетным кварталом месяца;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет местному органу управления
здравоохранением ежеквартально 2 следующего
за отчетным кварталом месяца;
3. Местные органы управления
здравоохранением сводный отчет по городу,
области в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан ежеквартально 3 числа
следующего за отчетным кварталом месяца;
4. Научные центры, научно-исследовательские
институты, республиканские организации
здравоохранения в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан
ежеквартально 3 числа следующего за
отчетным кварталом месяца.
Отчет
о движении медицинских кадров
за ____ квартал 20__ года
Наименование
кадров
На начало
отчетного периода
Прибыло за
отчетный период
Выбыло за
отчетный период
На конец
отчетного периода
1
2
3
4
5
6
1
Врачи
2
Средние
медицинские
работники
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20___ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 61
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Главный врач района и городской
департамент здравоохранения в областной
психиатрический диспансер 5 числа;

2. Облыстық психиатрия диспансерлер, Республикалық психиатрия,психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығына 10-да
3. Республикалық психиатрия,психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы Қазқстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне 15-де
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылуларымен ауыратын науқастар контингенті туралы есеп
20__ жылғы _________ тоқсанға 2700. Диспансерлік, консультативтік жэне стационарлық байқаудағы науқастардың құрамы
Ауру атауы
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Байқауға алынғандар
Психиатриялық стационарда ықтиярсыз емделуде
Барлығы
Оның ішінде:
Диспансерлік
Сақтандыру
Село тұрғындары
Әйелдер
Жеткіншектер
Д
С
Д
с
Д
С
Д
С
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылулар-барлығы:
01
F00-F09
F20-F99
Оның ішінде: органикалық психикалық бұзылулар симптоматикалық өзгерістерді қоса алғанда
02
F00-F09
Шизофрения, шизотұрпатты сандырақ бұзылулар
03
F20-F29
Оның ішінде: шизофрения
04
F20
Титықтау және соматоформдық өзгерістерге байланысты невротикалық бұзылулар
05
F40 - F48
Физиологиялық бұзылулар мен физикалық себеп шарттарға байланысты мінез-құлықтық бұзылулар
06
F50 - F59
Ақыл кемістігі
07
F70 - F79
Оның ішінде:жеңіл ақыл кемістігі
08
F70
Басшы________________________
Орындаушы______________телефон №_____Күні 20__жылғы «__»______
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
64-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынушылар:
1. Наркологиялық ауруханалар және диспансерлер, психоневрологиялық диспансерлер, ауруханалар, біріктірілмеген емханалар, оның ішінде емханада наркологиялық бөлімшелері (кабинеттері) бар шаруашылық есепті ұйымдар; стационардағы бөлімшелер, палаталар, кереуеттер; мамандандырылған емдеу профилактикалық ұйымдары (бұдан әрі - МЕПҰ), наркологиялық бөлімшелері (кабинеттері) жоқ, бірақ наркологиялық ауруларға қызмет көрсететін - облыстық (қалалық, Астана және Алматы қалаларында) наркологиялық диспансерлер-есептік кезеңнен кейін айдың 1 жұлдызында.
2. Облыстық (Астана және Алматы қалалары) наркологиялық диспансерлер - есептік кезеңнен кейін айдың 5-жұлдызы күн «Нашақорлықтың медициналық әлеуметті проблемаларының Республикалық ғылыми практикалық орталығына
Психоактивті заттарды қолданудан туындайтын психикалық және мінез-құлықтық бұзылушылығымен ауыратын науқастар туралы есеп
20___ жылғы __________________________ тоқсанға
2700 Стационарлық, диспансерлік, профилактикалық бақылауда тұрған аурулар, оқиғалар
Аурулар атаулары
Х қайта қараудың Халық-аралық аурулар жүйесі бойынша шифры
№ жол
Бақылауда тұрғандар
БАРЛЫҒЫ
Оның ішінде
әйелдер
Балалар
Ауыл тұрғындары
14 жастағыларды қоса алғанда
15-17 жастағыларды қоса алғанда
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Психикалық белсенді заттарды қолданудан болған психикалық және тәртіптік бұзылымдар, барлығы

2. Областной психиатрический диспансер - в
республиканский научно-практический центр
психиатрии, психотерапии и наркологии (РНПЦ
психиатрии, психотерапии и наркологии)
10 числа;
3. РНПЦ психиатрии, психотерапии и
наркологии в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 15 числу.
Отчет
о контингентах больных с психическими и
поведенческими расстройствами
за ____ квартал 20__ года
2700 Контингенты больных, находящихся под стационарным, диспансерным и профилактическим наблюдением
Наименование
заболеваний
строки
Шифр по
МКБ Х
Состоит под наблюдением
в стационарах
на
принудительном
лечении
ВСЕГО:
в том числе
из
сельской
мест-
ности
женщин
под-
ростки
диспан-
серном
профилак-
тическом
Д
П
Д
П
Д
П
(Д)
(П)
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Психические
расстройства и
расстройства
поведения -
всего:
01
F00-F09
F20-F99
в том числе:
02
F00-F09
органические
психические
расстройства
включая
симптоматичес-
кие
расстройства
Шизофрения,
шизотипические
бредовые
расстройства
03
F20-F29
из них:
шизофрения
04
F20
невротические
расстройства,
вязанные со
стрессом и
соматоформные
расстройства
05
F40-F48
Поведенческие
синдромы,
связанные с
физиологическим
нарушениями и
физическими
факторами
06
F50-F59
Умственная
отсталость
07
F70-F79
из них: легкая
умственная
отсталость
08
F70
Руководитель ___________________________
Исполнитель ______________________     Дата  "__"_______ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма 64
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Наркологические больницы и диспансеры,
психоневрологические диспансеры, больницы,
необъединенные поликлиники, в том числе
хозрасчетные организации, имеющие
наркологические отделения (кабинеты) в
поликлинике; отделения, палаты, койки в
стационаре; специализированные медицинские
организации, не имеющие наркологических
отделений (кабинетов), но обслуживающие
наркологических больных - в областные
(городские г.г. Астана и Алматы)
наркологические диспансеры - 1-го числа
после отчетного периода.
2. Областные (городские г.г. Астана и
Алматы) наркологические диспансеры - 5-го
числа после отчетного периода в
Республиканский научно-практический центр
медико-социальных проблем наркомании.
Отчет о контингентах больных психическими и
поведенческими расстройствами, вызванными
употреблением психоактивных веществ (пав)
за I, II, III, IV квартал 20__ год
2700 Контингенты больных, находящихся под стационарным, диспансерным и профилактическим наблюдением         случаи
Название заболевания
Шифр по МКБ Х пересмотра
№ строки
Состоит под наблюдением
ВСЕГО
в том числе
женщин
диспан-
серном
профилак-
тическом
диспан-
серном
профилак-
тическом
А
Б
В
1
2
3
4
Психические и
поведенческие
расстройства, вызванные
употреблением
психоактивных веществ,
всего

1. Сырқаттардың жынысы мен жасына қарай емдеуге тіркелген есептік кезеңіндегі туберкулез жағдайларының абсолюттік саны
Жағдайлар
Барлығы
Санаты
0-4
5-14
15-17
18-24
I
II
III
0*
Е
Ә
Е
Ә
Е
Ә
Е
Ә
1
Жаңа жағдай
Х
1.1
ТМ(+) өкпе ТБ жаңа жағдайы
Х
Х
Х
1.2
ТМ(-) өкпе ТБ жаңа жағдайы
Х
Х
1.3
өкпеден тыс ТБ жаңа жағдайы
Х
Х
2
Қайталанған ауру
Х
Х
Х
3
Сәтсіз ем
Х
Х
Х
4
Үзілістен кейін емдеу
Х
5
Басқалар
Х
5.1
ТМ(-) өкпе ТБ қайталанған ауруы
Х
Х
Х
5.2
ТМ(-) өкпе ТБ сәтсіз емі
Х
Х
Х
5.3
ТМ(-) өкпе ТБ үзілістен кейін емдеу
Х
5.4
өкпеден тыс ТБ қайталанған ауруы
Х
Х
Х
5.5
өкпеден тыс ТБ сәтсіз емі
Х
Х
Х
5.6
өкпеден тыс ТБ үзілістен кейін емдеу
Х
Х
6
БАРЛЫҒЫ
кестенің жалғасы
Жағдайлар
Барлығы
Санаты
25-34
35-44
45-54
55-64
>60
I
II
III
0*
Е
Ә
Е
Ә
Е
Ә
Е
Ә
Е
Ә
1
Жаңа жағдай
Х
1.1
ТМ(+) өкпе ТБ жаңа жағдайы
Х
Х
Х
1.2
ТМ(-) өкпе ТБ жаңа жағдайы
Х
Х
1.3
өкпеден тыс ТБ жаңа жағдайы
Х
Х
2
Қайталанған ауру
Х
Х
Х
3
Сәтсіз ем
Х
Х
Х
4
Үзілістен кейін емдеу
Х
5
Басқалар
Х
5.1
ТМ(-) өкпе ТБ қайталанған ауруы
Х
Х
Х
5.2
ТМ(-) өкпе ТБ сәтсіз емі
Х
Х
Х
5.3
ТМ(-) өкпе ТБ үзілістен кейін емдеу
Х
5.4
өкпеден тыс ТБ қайталанған ауруы
Х
Х
Х
5.5
өкпеден тыс ТБ сәтсіз емі
Х
Х
Х
5.6
өкпеден тыс ТБ үзілістен кейін емдеу
Х
Х
6
БАРЛЫҒЫ
*Ескертулер: 0 санатына қайтыс болғаннан кейін есепке алынған жағдайлар енгізіледі
2. Адам иммундық тапшылық вирусы бойынша іс-шаралар
Жағдайлар
Адам иммундық тапшылық вирусы тестілеуден өткен ТБ сырқаттар саны
Адам иммундық тапшылық вирусы расталған сырқаттар саны
1
ТБ барлық жағдайлары
2
ТМ + өкпе ТБ жаңа жағдайлары
Басшы________________________
Орындаушы___________телефон №____Күні 20____жылғы «__» ___________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
IV санатты ТБ 07-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Туберкулезге қарсы диспансерлер (диспансерлік бөлімшелері бар институттар: кабинеттері бар ауруханалар, өз бетінше жұмыс істейтін емханалар – ауданның (қаланың) бас дәрігеріне есептік тоқсанның соңғы айының 25-не дейін;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есептерді – облыстық туберкулезге қарсы диспансерге – есептік тоқсанның соңғы айының 30-на дейін;

1. Противотуберкулезные диспансеры
(институты, имеющие диспансерные отделения:
больницы, самостоятельные поликлиники,
имеющие кабинеты - главному врачу района
(города)) - к 25 числа последнего месяца
отчетного квартала;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты в областной противотуберкулезный
диспансер - к 30 числа последнего месяца
отчетного квартала;
3. Областной противотуберкулезный диспансер
сводные отчеты - Научный центр проблем
туберкулеза (далее - НЦПТ) к 5 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
4. НЦПТ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
Отчет о зарегистрированных больных туберкулезом
20__ год ____ (квартал)
(дата заполнения) "__" _________ 20__ года
Абсолютное количество случаев туберкулеза,
зарегистрированных для лечения за отчетный период
по полу и возрасту
Случаи
Всего
Категория
I
II
III
0*
1
Новый случай
Х
1.1
новый случай
туберкулеза
(ТБ) легких
микобактерии
туберкулеза
(МТ) (+)
Х
Х
Х
1.2
новый случай ТБ легких
МТ(-)
Х
Х
1.3
новый случай внелегочного
ТБ
Х
Х
2
Рецидив
Х
Х
Х
3
неудача лечения
Х
Х
Х
4
лечение после перерыва
Х
5
другие
Х
5.1
рецидив ТБ легких МТ(-)
Х
Х
Х
5.2
неудача лечения ТБ легких
МТ (-)
Х
Х
Х
5.3
лечение после перерыва ТБ
легких МТ(-)
Х
5.4
рецидив внелегочного ТБ
Х
Х
Х
5.5
неудача лечения
внелегочного ТБ
Х
Х
Х
5.6
лечение после перерыва
внелегочного ТБ
Х
Х
6
ВСЕГО
продолжение таблицы
0-4
5-14
15-17
18-24
25-34
35-44
45-54
55-64
>65
М
Ж
М
Ж
М
Ж
М
Ж
М
Ж
М
Ж
М
Ж
М
Ж
М
Ж
* Примечание: в 0 категорию включаются случаи, взятые на учет посмертно
Мероприятия по ТБ/ВИЧ
Случаи
Число больных ТБ,
протестированных на ВИЧ
Число положительных результатов
на ВИЧ
1
все случаи ТБ
2
новые случаи
легочного ТБ с МТ +
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма ТБ 07 - IV категория
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Противотуберкулезные диспансеры
(институты, имеющие диспансерные отделения:
больницы, самостоятельные поликлиники,
имеющие кабинеты - главному врачу района
(города)) - к 25 числа последнего месяца
отчетного квартала;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты в областной противотуберкулезный
диспансер - к 30 числа последнего месяца
отчетного квартала;

3. Облыстық туберкулезге қарсы диспансер жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 5-не дейін;
4. Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін;
IV санаттағы туберкулезбен ауыратын науқастарды тіркеу есебі
20___ жылғы ________________________________ тоқсанға
толтырылған күні «____» _____________ 20___жыл
1. Тоқсан ішінде IV санат бойынша емделуге тіркелген туберкулезбен ауыратын сырқаттардың абсолюттік саны
Мультирезистентті тұрақты туберкулездің расталуы
Мультирезистентті тұрақты туберкулезге күдікті
Барлығы
IV санат бойынша тіркелген сырқаттар
екінші қатардағы препараттармен ем бастаған
бірінші қатардағы препараттармен емін жалғастырған
1 санат бойынша
2 санат бойынша
3 санат бойынша
2. Тоқсан ішінде тіркелген КДТТБ расталған жағдайлар
Өкпе туберкулезі
Өкпеден тыс туберкулездің жаңа жағдайы
Басқалар
Барлығы
жаңа жағдай
Қайталанған жағдайлар
қайталанған ауру
ҮКЕ
сәтсіз ем
емнің 1-курсынан кейін
емнің 2-курсынан кейін
Басшы________________________
Орындаушы_____________телефон №____ Күні 20____жылғы «___»__________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
ТБ 08-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Туберкулезге қарсы диспансерлер (диспансерлік бөлімшелері бар институттар: кабинеттері бар ауруханалар, өз бетінше жұмыс істейтін емханалар – ауданның (қаланың) бас дәрігеріне есептік тоқсанның соңғы айының 25 –не дейін;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есептерді – облыстық туберкулезге қарсы диспансерге – есептік тоқсанның соңғы айының 30-на дейін;
3. Облыстық туберкулезге қарсы диспансер жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығына – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 5-не дейін;
4. Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін;
Туберкулезбен ауыратын науқастарды емдеу нәтижелері туралы есеп
20___ жылғы ________________________________ тоқсанға
толтырылған күні «______» ___________________ 20______жыл
Жағдайлар
Осы тоқсанда ТБ07 тіркелгені
Емдеу нәтижелері
Диагноз алынды
Емдеу нәтижелерімен барлығы
Емделді
Ем аяқталды
Сәтсіз ем
Қайтыс болды умер
Емделу тәртібі бұзылды
Ауыстырылды
IV сан. Ауыстырылды
ТБ-ден
басқа себептерден
Жаңа жағдай
ТМ(+) өкпе ТБ жаңа жағдайы
ТМ(-) өкпе ТБ жаңа жағдайы
Х
өкпеден тыс ТБ жаңа жағдайы
Х
Қайталанған ауру
Сәтсіз ем
Үзілістен кейінгі ем
Өзге сырқаттар (другие)
Х
ТМ(-) өкпе ТБ қайталануы
Х
ТМ(-) өкпе ТБ сәтсіз емі
ТМ(-) өкпе ТБ үзілістен кейін емделу
Х
өкпеден тысТБ қайталануы
Х
өкпеден тыс ТБ сәтсіз емі
Х
өкпеден тыс ТБ үзілістен кейін емделу
Х
Басшы________________________
Орындаушы____________телефон №____Күні 20___жылғы «__» __________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
IV санатты ТБ 08-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

3. Областной противотуберкулезный диспансер
сводные отчеты - Научный центр проблем
туберкулеза (далее - НЦПТ) к 5 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
4. НЦПТ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
Отчет регистрации больных туберкулезом категории IV
20__ года ____ (квартал)
ТБ 07-IV КАТЕГОРИЯ
(дата заполнения) "__" _________ 20__ (год).
1. Абсолютное количество случаев больных туберкулезом
категории IV, зарегистрированных для лечения за квартал
подтвержденный туберкулез
(ТБ) мультирезистентной
устойчивостью (МЛУ)
подозрение
на ТБМЛУ
Всего
зарегистрировано больных по
категории IV
начал лечение препаратами второго
ряда
продолжил
лечение
препаратами
первого ряда
по 1 категории
по 2 категории
по 3 категории
2. Подтвержденные случаи ТБМЛУ, зарегистрированные за квартал
Туберкулез легких
Новый случаи
внелегочного
ТБ
Другие
Всего
новые
случаи
Қайталанған жағдайлар
Повторные случаи
рецидив
Лечение после
перерыва (ЛПП)
неудача лечения
после
1-го
курса
лечения
после
2-го
курса
лечения
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма ТБ 08
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Противотуберкулезные диспансеры
(институты, имеющие диспансерные отделения:
больницы, самостоятельные поликлиники,
имеющие кабинеты - главному врачу района
(города)) - к 25 числа последнего месяца
отчетного квартала;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты в областной противотуберкулезный
диспансер - к 30 числа последнего месяца
отчетного квартала;
3. Областной противотуберкулезный диспансер
сводные отчеты - в НЦПТ к 5 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
4. НЦПТ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
Отчет по исходам лечения больных туберкулезом
20__ года ____ (квартал)
(дата заполнения) "__" _____________ 20__ года
Случаи
Зарегистр.
за данный квартал в ТБ 07
(исходы лечения)
В
ы
л
е
ч
е
н
Лечение
завершено
Неудача
лечения
умер
от
ТБ
от других
причин
Новый случай
новый случай ТБ легких МТ(+)
новый случай ТБ легких МТ(-)
Х
новый случай внелегочного ТБ
Х
рецидив
неудача лечения
леч. после перерыва
другие
Х
рецидив ТБ легких МТ(-)
Х
неудача лечения ТБ легких МТ (-)
леч. после перерыва ТБ легких МТ(-)
Х
рецидив внелегочного ТБ
Х
неудача лечения внелегочного ТБ
Х
леч. после перерыва
внелегочного ТБ
Х
продолжение таблицы
(исходы лечения)
Диагноз снят
всего с исходом
лечения
Наруш. режима
Переведен
Переведен в IV кат.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма ТБ 08 - IV категория
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Туберкулезге қарсы диспансерлер (диспансерлік бөлімшелері бар институттар: кабинеттері бар ауруханалар, өз бетінше жұмыс істейтін емханалар – ауданның (қаланың) бас дәрігеріне есептік тоқсанның соңғы айының 25–не дейін;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есептерді – облыстық туберкулезге қарсы диспансерге – есептік тоқсанның соңғы айының 30-на дейін;
3. Облыстық туберкулезге қарсы диспансер жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығына – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 5-не дейін;
4. Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін;
Көптеген дәріге тұрақтылықпен дәлелденген туберкулездің IV санатындағы туберкулезбен ауыратын науқастарды емдеу нәтижелері туралы есеп
20___ жылғы __________________________ тоқсанға
толтырылған күні «______» _________________ 20_____жыл
IV санат бойынша сырқаттар түрлері
Осы тоқсанда ТБ07 IV санатына тіркелгені
Емделді
Ем аяқталд
Сәтсіз ем
Ем тәртібі бұзылды
Қайтыс болды
Ауыстырылды
Емді жалғастыруда
Өкпе туберкулезі
Жаңа жағдай
Қайталанған ауру
Үзілістен кейін емделу
Емнің бірінші курсынан кейінгі сәтсіз ем
Емнің қайталанған курсынан кейінгі сәтсіз ем
Өкпеден тыс ТБ жаңа жағдайы
Өзгелер
Барлығы
Басшы________________________
Орындаушы___________телефон №_____Күні 20___жылғы «__» ________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
ТБ 10-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Туберкулезге қарсы диспансерлер (диспансерлік бөлімшелері бар институттар: кабинеттері бар ауруханалар, өз бетінше жұмыс істейтін емханалар – ауданның (қаланың) бас дәрігеріне есептік тоқсанның соңғы айының 25-не дейін;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есептерді – облыстық туберкулезге қарсы диспансерге – есептік тоқсанның соңғы айының 30-на дейін;
3. Облыстық туберкулезге қарсы диспансер жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 5-не дейін;
4. Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін.
I және II санаттағы емнің қарқынды фазасын аяқтағаннан кейінгі қақырықтың конверсиясы туралы есеп
20___ жылғы ________________________ тоқсанға
толтырылған күні «____» _____________ 20___жыл
Туберкулез жағдайлары
ТБ 07 -де тіркелген сырқаттар саны
Қақырық конверсиясы
Бақылау жағындысы алынған жоқ
Жағынды нәтижесінің расталуы
2 айдан кейін
3 айдан кейін
4 айдан кейін
5 айдан кейін
Барлығы
ТМ(+) жаңа жағдайлары
Х
Қайталанған ауру
Х
Сәтсіз ем
X
Үзілістен кейінгі ем
X
Басшы________________________
Орындаушы____________телефон №____Күні 20___жылғы «__» ___________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _______________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
IV санатты ТБ 10-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

1. Противотуберкулезные диспансеры
(институты, имеющие диспансерные отделения:
больницы, самостоятельные поликлиники,
имеющие кабинеты - главному врачу района
(города)) - к 25 числа последнего месяца
отчетного квартала;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты в областной противотуберкулезный
диспансер - к 30 числа последнего месяца
отчетного квартала;
3. Областной противотуберкулезный диспансер
сводные отчеты - в НЦПТ к 5 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
4. НЦПТ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
Отчет по исходам лечения больных туберкулезом
категории IV с подтвержденным
туберкулезом множественной лекарственной устойчивости
20__ год ______ (квартал)
дата заполнения "___" __________ 20__ года
Типы больных по
категории IV
Число
больных
зарегист-
рированных
за данный
квартал в
ТБ 07 -
категория IV
В
ы
л
е
ч
е
н
Лечение
завершено
Неудача
лечения
Нарушение
режима
У
м
е
р
П
е
р
е
в
е
д
е
н
Лечение
продолжает
Туберкулез
легких
Новый
случай
Рецидив
Лечение
после
перерыва
Неудача
после
первого
курса
Неудача
после
повторного
курса
Новый случай
внелегочного ТБ
Другие
Всего
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма ТБ 10
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Противотуберкулезные диспансеры
(институты, имеющие диспансерные отделения:
больницы, самостоятельные поликлиники,
имеющие кабинеты - главному врачу района
(города)) - к 25 числа последнего месяца
отчетного квартала;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты в областной противотуберкулезный
диспансер - к 30 числа последнего месяца
отчетного квартала;
3. Областной противотуберкулезный диспансер
сводные отчеты - в НЦПТ к 5 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
4. НЦПТ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 числу
последующего за отчетным кварталом месяца.
Отчет о конверсии мокроты
после завершения интенсивной фазы лечения
в режиме I и II категории
20___ год ______ (квартал)
дата заполнения "__" ________ 20__ года
Случаи
туберкулеза
Число
зарегистрных
случаев
из ТБ 07
Конверсия мокроты
Контрольный
мазок не
сделан
Мазок остался
положительным
через 2
месяца
через 3
месяца
через 4
месяца
через 5
месяцев
В
с
е
г
о
Новые
случаи
МТ(+)
Х
Рецидив
Х
Неудача
лечения
X
Лечение
после
перерыва
X
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма ТБ 10 - IV категория
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Туберкулезге қарсы диспансерлер (диспансерлік бөлімшелері бар институттар: кабинеттері бар ауруханалар, өз бетінше жұмыс істейтін емханалар – ауданның (қаланың) бас дәрігеріне есептік тоқсанның соңғы айының 25 –не дейін;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есептерді – облыстық туберкулезге қарсы диспансерге – есептік тоқсанның соңғы айының 30-на дейін;
3. Облыстық туберкулезге қарсы диспансер жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығына – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 5-не дейін;
4. Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін;
IV санаттағы науқастарды емдеудің қарқынды фазасын аяқтағаннан кейінгі қақырықтың конверсиясы туралы есеп
20___жылғы _______________________ тоқсанға
толтырылған күні «____» _____________ 20___жыл
1. Екінші қатардағы препараттарымен емдеуге қабылданған IV санатты сырқаттардың қақырық жағындысының микроскопиясы мен себіндісінің қорытындылары
IV санатты сырқаттар түрлері
Емделуді бастағандар
6 ай емінен кейінгі қақырық жағындысының және себіндісінің микроскопиясы қорытындылары
Шығарылғандар саны
Жағынды
Қайтыс болды
Емді үзді
Ауыстырылды
Расталған
Расталмаған
Белгісіз
Екпе
Екпе
Екпе
теріс
оң
белгісіз
теріс
оң
белгісіз
теріс
оң
белгісіз
Жаңа жағдай
Қайталанған ауру
Сәтсіз ем
1 санат бойынша
2 санат бойынша
3 санат бойынша
Үзілістен кейін емдеу
Басқалар
БАРЛЫҒЫ
2. Бірінші қатардағы препараттармен емін жалғастырған IV санатты сырқаттардың қақырық конверсияларының нәтижелері
IV категория науқастарының түрлері
Ем жалғастырғандар саны
Қақырық конверсиясы
Бақылау жағындысы алынған жоқ
Жағынды нәтижесінің расталуы
2 айдан кейін
3 айдан кейін
4 айдан кейін
5 айдан кейін
Барлығы
Жаңа жағдайлар
Х
Қайталанған ауру
Х
Сәтсіз ем
1 санат бойынша
2 санат бойынша
X
3 санат бойынша
Х
Үзілістен кейін емделу
X
БАРЛЫҒЫ
Басшы________________________
Орындаушы___________телефон №___ Күні 20___жылғы «__» __________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
ТБ 13-нысан
Тоқсан сайын
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Туберкулезге қарсы диспансерлер (диспансерлік бөлімшелері бар институттар: кабинеттері бар ауруханалар, өз бетінше жұмыс істейтін емханалар – ауданның (қаланың) бас дәрігеріне есептік тоқсанның соңғы айының 25-не дейін;
2. Ауданның (қалалының) бас дәрігері жиынтық есептерді – облыстық туберкулезге қарсы диспансерге – есептік тоқсанның соңғы айының 30-на дейін;

1. Противотуберкулезные диспансеры
(институты, имеющие диспансерные отделения:
больницы, самостоятельные поликлиники,
имеющие кабинеты - главному врачу района
(города)) - к 25 числа последнего месяца
отчетного квартала;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты в областной противотуберкулезный
диспансер - к 30 числа последнего месяца
отчетного квартала;
3. Областной противотуберкулезный диспансер
сводные отчеты - в НЦПТ к 5 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
4. НЦПТ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 числу
последующего за отчетным кварталом месяца.
Отчет о конверсии мокроты после завершения
интенсивной фазы лечения больных категории IV
дата заполнения "__" __________ 20__ года
1. Результаты микроскопии мазка мокроты и посевов больных
категории IV взятых на лечение препаратами второго ряда
Типы больных категории IV
Число начавших
лечение
Результаты микроскопии мазка мокроты и посевов через 6 месяцев лечения
(Мазок)
(Положительный)
Екпе (Посев)
отрицательный
положительный
неизвестный
Новый случай
Рецидивы
Неудача лечения
по 1 категории
по 2 категории
по 3 категории
Лечение после перерыва
Другие
ВСЕГО
продолжение таблицы
Результаты микроскопии мазка мокроты и посевов
через 6 месяцев лечения
Число выбывших
(Мазок)
Умер
Прервал
лечение
Переведен
(Отрицательный)
(Неизвестен)
Екпе (Посев)
Екпе (Посев)
отрица-
тельный
положи-
тельный
неиз-
вестный
отрица-
тельный
положи-
тельный
неиз-
вестный
2. Результаты конверсии мокроты больных категории IV,
продолживших лечение препаратами первого ряд
Типы больных
категории IV
Число
продолживших
лечение
(Конверсия мокроты)
Контроль-
ный мазок
не сделан
Мазок
остался
положи-
тельным
через 2
месяца
через 3
месяца
через 4
месяца
через 5
месяцев
В
с
е
г
о
Новые случаи
Х
Рецидивы
Х
Неудача
лечения
по 1
категории
по 2
категории
X
по 3
категории
Х
Лечение после
перерыва
X
ВСЕГО
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма ТБ 13
ежеквартальная
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Противотуберкулезные диспансеры
(институты, имеющие диспансерные отделения:
больницы, самостоятельные поликлиники,
имеющие кабинеты - главному врачу района
(города)) - к 25 числа последнего месяца
отчетного квартала;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты в областной противотуберкулезный
диспансер - к 30 числа последнего месяца
отчетного квартала;

3. Облыстық туберкулезге қарсы диспансер жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемалары ұлттық орталығы – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 5-не дейін;
4. Қазақстан Республикасы Туберкулез проблемалары ұлттық орталығы – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін;
Туберкулезге қарсы ұйымдарда және амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдарда туберкулезге қарсы препараттардың пайдаланылуы туралы есеп
20___жылғы__________________________ тоқсанға
20______жылдың ______ТОҚСАНЫНА АРНАЛҒАН
№ р/с
Препараттардың Дүние жүзілік денсаулық сақтау ұйымы ұсынған халықаралық патенттелмеген атауы, мөлшері
Өлшем бірлік
Жыл басындағы қалдық
Жыл басындағы кіріс (саны)
Қалдықты қоса есептегендегі барлық кіріс
Шығыс (саны)
Есептік кезеңнің аяғындағы қалдық
Ескертулер
(қайдан қабылданды, қайда жіберілді, шығындар)
Рұқсат қағазы бойынша
Басқа мекемелерде
Облыс бойынша барлығы (аудан, Амбулаторлық медико-санитарлық көмек)
Басқа мекемелерге (аудан, Амбулаторлық медико-санитарлық көмек)
Мекеменің өзіндегі
Басшы________________________
Орындаушы_____________телефон №____Күні 20____жылғы «__» _________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _______________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
2-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Аудандық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармалары (бұдан әрі - МСЭҚБ) қалаішілік аудандардың МСЭҚБ қосқанда) МСЭҚБ, аудандық МСЭҚБ жоқ қалалардың қалалық МСЭҚБ - қалалық (облыстық) мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармалары (МСЭҚД; МСЭҚБ)-ге – 5 қаңтарда;
2. Аудандық МСЭҚБ бар қалалардың қалалық МСЭҚБ (Астана, Алматы қалаларынан басқа) - облыстық МСЭҚД-ге – 5 қаңтарда;
3. Басқа министрліктердің, ведомстволардың меншіктің барлық нысанындағы санитарлық-эпидемиологиялық станциялары (СЭС) - облыстық МСЭҚД-ге - 5 қаңтарда;
4. Қалалық, облыстық МСЭҚД – Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциялары (РСЭС)-ке, қаланың, облыстың статистика басқармасына - 10 қаңтарда;
5. РСЭС - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – 15 қаңтарда ұсынады.
Жеке инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
20_____ жыл
Аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қараудың Халық-аралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Тіркелген аурулар
Оның ішінде ауылдық жерлерде
Барлығы
Оның ішінде балалар
Барлығы
Оның ішінде балалар
0-14 жасты қосқанда
15-17 жасты қосқанда
0-14 жасты қосқанда
15-17 жасты қосқанда
А
Б
В
1
2
3
4
Тырысқақ
01
А00
Іш сүзегі
02

3. Областной противотуберкулезный диспансер
сводные отчеты в НЦПТ - к 5 числу
последующего за отчетным кварталом месяца;
4. НЦПТ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 числу
последующего за отчетным кварталом месяца.
Отчет об использовании противотуберкулезных препаратов
в противотуберкулезных организациях и организациях
оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь
20__ год ______ (квартал)
№ п/п
Международное
непатентованное
наименование
препарата,
рекомендованное
ВОЗ, дозировка
Единица
измерения
Остаток на
начало года
Остатки на начало
года (количество)
Всего приход
с остатком
По разна-
рядке
Из других
учреждений
продолжение таблицы
Расход (количество)
Остаток на
конец
отчетного
периода
Примечание
(откуда
получено,
куда отпущено,
потери)
Всего по области
(району, ПМСП)
В другие учреждения
(район, ПМСП)
В самом
учреждении
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 2
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 2
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Районные (включая УГСЭН внутригородских
районов) УГСЭН, городские УГСЭН городов, не
имеющих районных, городскому (областному)
ДГСЭН (УГСЭН) - 5 января;
2. Городские УГСЭН городов, имеющие
районные УГСЭН (кроме гг. Астаны, Алматы),
- областным ДГСЭН - 7 января;
3. СЭУ (СЭС) других министерств, ведомств
всех форм собственности - областным ДГСЭН -
5 января;
4. Городские, областные ДГСЭН -
Республиканской СЭС, управлению по
статистике города, области - 10 января;
5. РСЭС - Министерству здравоохранения
Республики Казахстан - 15 января.
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
20__ год
Наименование
болезней
с
т
р
о
к
и
Шифр по МКБ Х
пересмотра
Зарегистрировано
заболеваний
из них в сельской местности
в
с
е
г
о
в том числе
в
с
е
г
о
в том числе
от 0 до
14 лет
включи-
тельно
от 15
лет до
17 лет
включи-
тельно
от 0 до 14
лет
включительно
от 15 лет
до 17 лет
включительно
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Холера
01
А00
Брюшной тиф
02

А01.0
Паратиф А.В.С
03
А01.1-А01.4
Іш сүзегі қоздырғыштарының пайда болуы
04
Z22.0
Басқа да сальмонеллез жұқпалары
05
А02
Бактериалық дизентерия барлығы, оның ішінде
06
А03
Расталған бактериялық шигеллез
07
А03.1-А03.8
Дизентерия қоздырғыштарының пайда болуы
08
Z22.1
Басқа да бактериялық ішек жұқпалары
09
А04-А04.8
Нақтыланбаған бактериялық ішек жұқпалары
10
А04.9
Ротавирустық энтерит
11
А08.0
Энтероколитік иерсиниеден туындаған энтериттер
12
А04.6
Функционалдық диарея
13
К15.1-15.9
Басқа да бактериялық тағамнан уланулар
14
А05
оның ішінде ботулизм
15
А05.1
Оба
16
А20
Туляремия
17
А21
Күйдіргі
18
А22
Бруцеллез, алғаш анықталған
19
А23
Пастереллез
20
А28
Лептоспироз
21
А27
Листериоз
22
А32
Легионерлер ауруы
23
А48
Күл ауруы
24
А36
Күл ауруы қоздырғыштарының пайда болуы
25
Z22.2
Көкжөтел
26
А37
Скарлатина
27
А38
Менингокок жұқпасы
28
А39
Іріңді менингит
29
B типті гемофилдік жұқпа
30
Жаңа туған нәрестенің сіреспесі
31
А33
Сіреспенің басқа да нысандары
32
А35
АИТВ тудырған ауру
33
В20-В24
Адамдағы иммунотапшылық вирусы таратушылар (АИТВ)
34
Z21
Жіті полиомиелит
35
А80
Желшешек
36
В01
Қызылша
37
В05
Қызамық
38
В06
Туа біткен қызамық белгісі
39
Р35.0
Вирусты кене энцефалиті
40
А84
Геморрагиялық қызба
41
А90-А99
Барлық жіті вирусты гепатиттер
42
В15-В17.В19
оның ішінде Гепатит А
43
В15
Гепатит В
44
В16
Гепатит D
45
В17.0
Гепатит С
46
В17.1
Гепатит Е
47
В17.2
Созылмалы вирусты гепатиттер, алғаш анықталғандардың барлығы
48
В18.0-В18.9
оның ішінде дельтасы бар созылмалы вирусты гепатит В
49
В18.0
дельтасы жоқ созылмалы вирусты гепатит В
50
В18.1
созылмалы вирусты гепатит С
51
В18.2
Орнитоздар
52
А70
Құтыру
53
А82
Эпидемиологиялық паротит
54
В26
Барлық риккетсиоздар:
55
А75-А79
оның ішінде індеттік бөртпе сүзегі
56
А75
кене бөртпе сүзегі
57
А75.3
КУ қызбасы
58
А78
Алғаш анықталған безгек
59
В50-В54
Безгек паразиттың пайда болуы
60
Z22.8
Висцералды лейшманиоз
61
В55.0
Тері лейшманиозы
62
В55.1
Эхинококкоз
63
В67
Трихинеллез
64
В75
Аскаридоз
65
В77
Гименолепидоз
66
В71.1
Энтеробиоз
67
В80
Басқа да трематодоздар
68
В66
оның ішінде описторхоз
69
В66.0
Жоғарғы тыныс жолдарының анықталмаған жіті жұқпасы
70
J06.9
Тұмау
71

А01.0
Паратиф А.В.С
03
А01.1-А01.4
Носительство
возбудителя
брюшного тифа
04
Z22.0
Другие
сальмонеллез-
ные инфекции
05
А02
Бактериальная
дизентерия
всего, в том
числе
06
А03
Шигеллез
бактериально
подтвержденный
07
А03.1-А03.8
Носительство
возбудителей
дизентерии
08
Z22.1
Другие
кишечные
инфекции
уточненные
09
А04-А04.8, А08.0-А08.3, А08.5
Бактериальные
и вирусные
кишечные
инфекции
неуточненные
10
А04.9, А08.4
Ротавирусный
энтерит
11
А08.0
Энтериты
вызванные
иерсиния
энтероколитика
12
А04.6
Функциональная
диарея
13
К15.1-15.9
Другие
бактериальные
пищевые
отравления
14
А05
в том
числе ботулизм
15
А05.1
Чума
16
А20
Туляремия
17
А21
Сибирская язва
18
А22
Бруцеллез,
впервые
диагностиро-
ванный
19
А23
Пастереллез
20
А28
Лептоспироз
21
А27
Листериоз
22
А32
Болезнь
легионеров
23
А48
Дифтерия
24
А36
Носительство
возбудителей
дифтерии
25
Z22.2
Коклюш
26
А37
Скарлатина
27
А38
Менингококковая
инфекция
28
А39
Менингит
гнойный
29
G 00.9
Гемофильная
инфекция типа b
30
B 96.3
Столбняк
новорожденного
31
А33
Другие формы
столбняка
32
А35
Болезнь,
вызванная ВИЧ
33
В20-В24
Носители
вируса иммуно-
дефицита
человека
34
Z21
Полиомиелит
острый
35
А80
Ветряная оспа
36
В01
Корь
37
В05
Краснуха
38
В06
Синдром
врожденной
краснухи
39
Р35.0
Клещевой
вирусный
энцефалит
40
А84
Геморрагические
лихорадки
41
А90-А99
Острые
вирусные
гепатиты всего
42
В15-В17.В19
в том
числе гепатит А
43
В15
гепатит В
44
В16
гепатит D
45
В17.0
гепатит С
46
В17.1
гепатит Е
47
В17.2
Хронические
вирусные
гепатиты,
впервые
выявленные
всего
48
В18.0-В18.9
в том числе
хронический
вирусный
гепатит В с
дельта
49
В18.0
хронический
вирусный
гепатит В без
дельта
50
В18.1
хронический
вирусный
гепатит С
51
В18.2
Орнитозы
52
А70
Бешенство
53
А82
Паротит
эпидемический
54
В26
Риккетсиозы
всего:
55
А75-А79
в том числе
эпидемический
сыпной тиф
56
А75
клещевой
сыпной тиф
57
А75.3
лихорадка
КУ
58
А78
Малярия
впервые
диагностиро-
ванная
59
В50-В54
Паразито-
носители
малярии
60
Z22.8
Висцеральный
лейшманиоз
61
В55.0
Кожный
лейшманиоз
62
В55.1
Эхинококкоз
63
В67
Трихинеллез
64
В75
Аскаридоз
65
В77
Гименолепидоз
66
В71.1
Энтеробиоз
67
В80
Другие
трематодозы
68
В66
в том
числе
описторхоз
69
В66.0
Острая
инфекция
верхних
дыхательных
путей
неуточненная
70
J06.9
Грипп
71

А19.1, 19.2
Е
А19.8, 19.9
Ә
Өкпе ТБ басқа түрлері
А15.0, 16.0, А19.0
Е
Ә
Өкпеден тыс ТБ
А16, А17.0, А18.0, 19.0
Е
Ә
Плевриттер
А15.6, 16,5
Е
Ә
Ми қабыршақтары және ОЖЖ
А17
Е
Ә
Сүйектер мен буындардың
А18.0
Е
Ә
Несеп-жыныс мүшелерінің
А18.1
Е
Ә
Басқа мүшелердің өкпеден тыс ТБ-і
А18.2- 18.8
Е
Ә
Қайталанған аурулары анықталған сырқаттар
А15
Е
Ә)
Алғашқы КДТ ТБ-і анықталған сырқаттар
А15, А19
Е
Ә
Басшы ___________________________________________
Орындаушы ____________телефон №___Күні 20___жылғы «__»__________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпарат алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ________________________________________________
(атауы, мекенжайы)
№ 9 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Тері - венерологиялық диспансері, ауруханалар,емханалар, тері-венерологиялық бөлімшелері бар, кабинеттер, әйелдер кеңесі, ауданның, қаланың бас дәрігеріне -5 қаңтар:
2. Ауданның бас дәрігерлері (қалалардың), басқа министрліктегі тері-венерологиялық қызметтің емханадағы тері-венерологиялық кабинеті, ведомствадағы, жекеменшік формасындағы – 10 қаңтар:
3. Облыстық, қалалық тері – венерологиялық диспансері аумақтағы Статистика департаментіне және Тері - венерология ғылыми-зерттеу институты – 25 қаңтарда келесі есепті жылда;
4. Тері - венерология ғылыми-зерттеу институты – Республикалық Қазақстан Денсаулық сақтау министрлігі 10 ақпанда;
5. Республикалық Қазақстан Денсаулық сақтау министрлігі – Республикалық Қазақстан Статистика агенттігіне 1 сәуірде.
Жыныстық жолмен берілетін жұқпалар мен тері аурулары туралы есеп
20 _____ жылға
1000 Ауруларды Жынысы мен жасына қарай бөлу жағдай
Атауы
Халықаралық аурулар жүйесі шифрді қайта қарауы бойынша
жынысы
№ жолдар
Алғашқы өмірде бекітілген диагнозбен ауыратындар саны
Соның ішінде жасына қарай
Ауылдық жерде тұратын аурулардың жалпы саны
Барлығы
0-14 жас
15-17 жас
18-44 жас
45 жастан жоғары
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Мерез, мерездің басқа пішіндері

А19.1, 19.2
(М)
А19.8, 19.9
(Ж)
Другие формы
легочного ТБ
А15.0, 16.0, А19.0
(М)
(Ж)
Внелегочный ТБ
А16, А17.0,
А18.0, 19.0
(М)
(Ж)
Плевриты
А15.6, 16,5
(М)
(Ж)
Мозговых
оболочек и
центральной
нервной системы
(ЦНС)
А17
(М)
(Ж)
Костей и
суставов
А18.0
(М)
(Ж)
Мочеполовых
органов
А18.1
(М)
(Ж)
Внелегочный
ТБ других
органов
А18.2-18.8
(М)
(Ж)
Выявлено
больных с
рецидивом
А15
(М)
(Ж)
Выявлено
больных с
первичным ТБ
множественной
лекарственной
устойчивости
(МЛУ)
А15, А19
(М)
(Ж)
продолжение таблицы
Число больных туберкулезом в возрасте
в том числе
сельские
жители
0-4
5-7
8-14
15-17
18-24
25-34
35-44
45-49
50-54
55-64
>65
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 9
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Кожно-венерологические диспансеры
(кожвендиспансер), больницы, поликлиники
имеющие кожно-венерологические отделения,
кабинеты, женские консультации, независимо
от наличия кабинетов главному врачу района,
города - 5 января;
2. Главные врачи района (города),
поликлиники, имеющие кожвенкабинеты,
кожвенслужба других министерств, ведомств,
и всех форм собственности - областному
кожвендиспансеру - 10 января;
3. Областной, городской кожвендиспансер -
департаменты статистики области г.г. Астаны
и Алматы и в НИКВИ - 25 января;
4. НИКВИ - Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - в Агентство Республики
Казахстан по статистике 1 апреля.
Отчет об инфекциях, передающихся преимущественно
половым путем и кожных заболеваниях
20_____ год
Распределение больных по полу и возрасту
1000                                                    случаи
Наименование
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Пол
№ строки
Число больных с впервые в жизни
установленным Диагнозом
в том числе в возрасте
Из общего
числа больные,
проживающие в
сельской
местности
В
с
е
г
о
0-14
лет
15-17
лет
18-44
лет
45 лет
и старше
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Сифилис, все
формы

А 50-А 53
е
01
ә
02
Соның ішінде: туа біткен
А 50.0-A50.9
е
03
ә
04
Ерте мерез: біріншілікті (алғашқы)
А 51.0 – A51.2
е
05
ә
06
Екіншілікті мерез
А 51.3 – A51.4
е
07
ә
08
Жасырын, ерте мерез
А 51. 5
е
09
ә
10
Анықталмаған мерез
А 51. 9
е
11
ә
12
Кеш мерез
А 52. 0
е
13
ә
14
Нейромерез
А 52.1 – A52.3
е
15
ә
16
Кеш мерездің басқа симптомдары
А 52. 7
е
17
ә
18
Жасырын және анықталмаған мерез
А 52.8 – A52.9
е
19
ә
20
Мерездің басқа және анықталмаған пішіндері
А 53
е
21
ә
22
Гонококтік жұқпа
А 54.0-A54.2,
е
23
ә
24
С.і. созылмалы
A54.4-A54.9
е
25
ә
26
Несеп - жыныс ағзаларының хламидиялық жұқпасы
А56.0-A56.8
е
27
ә
28
Трихомоноз
А59.0-A59.9
е
29
ә
30
Несеп - жыныс ағзаларының уреа және микоплазмалық жұқпасы
А49,A49.3
е
31
ә
32
Трихофития
В35.0-B35.2, B35.4,B35.9
е
33
ә
34
Микроспория
В35.0-B35.2, B35.4,B35.9
е
35
ә
36
Псориаз
L40.0 –L40.9
е
37
ә
38
Жалпақ қызыл теміреткі
L43.0 –L43.9
е
39
ә
40
Экзема
L30,L30.0, L30.2,L30.3, L30.9
е
41
ә
42
Кәдімгі күлдіреуік
L10.0-L10.9
е
43
Аллергиялық васкулит
L95.0-L95.9
ә
44
е
45
Лимфомалар
С84.0-C84.5, Д 76
ә
46
е
47
Коллагеноздар
М32.0,M32.8, M32.9 М35.8,M35.9, L93.0-L93.2, L94.0,L94.1
ә
48
е
49
Ихтиоздар
L85.0-L85.9, Q80.0-Q80.9
ә
50
е
51
ә
52
1001 Тіркелген жағдайлардың саны: аногениталдық герпес қоздырғышының жұқпасы А 60.0-9 (1) ______,
аногениталдық венерологиялық сүйел А 63.0 (2)_______,
гарднереллез А 49.9 (3) ______,
аногениталдық (венерологиялық) сүйелдер А 63.0,A63.8 (4) _______,
несеп - жыныстық жолдарда орналасқан кандидоз В 37.3, B37.4 (5) ____,
табан микозы В 35.1, B35.3 (6)________, қышыма В 86 (7) ____,
гонобленнореямен тіркелген науқастар А 54.3 (8) _______,
соның ішінде нәрестелер (9)_______,
ЖЖББЖ мен ауыратындардың барлық тіркелгендер санынан табылған АҚТҚ жұқпаланғандар (10) ____,
жүктілердің мерезбен ауыратын саны (11) _______, соз (12) ____,
несеп - жыныс ағзаларының хламидиялық жұқпасы (13) _______,
трихомоноз (14)_______,
аногениталдық герпес қоздырғышының жұқпасы (15) _______,
уреа және микоплазмалық жұқпа (16)_______.
Басшы____________________________
Орындаушы___________, телефон. №_____Күні 20__ж. «__»_____________
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________________________
(атауы және мекенжайы)
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
10 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Психиатриялық диспансерлер, психиатриялық (психоневрологиялық) ауруханалардың диспансерлік бөлімшелері, денсаулық сақтау жүйесінде психиатриялық (психоневрологиялық), психотерапевтік, психосаматикалық бөлімшелері (кабиниеттері) бар ауруханалар - орталық аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігеріне -5 қаңтарда

А 50-А 53
м
01
ж
02
в том числе:
врожденный
А 50.0-A50.9
м
03
ж
04
Ранний:
первичный
А 51.0 – A51.2
м
05
ж
06
вторичный
А 51.3 – A51.4
м
07
ж
08
скрытый
А 51. 5
м
09
ж
10
неуточненный
А 51. 9
м
11
ж
12
Поздний:
сердечно-
сосудистой
системы
А 52. 0
м
13
ж
14
нейросифилис
А 52.1 – A52.3
м
15
ж
16
другие
симптомы
позднего
сифилиса
А 52.7
м
17
ж
18
скрытый и
неуточненный
А 52.8 – A52.9
м
19
ж
20
Другие и
неуточненные
формы сифилиса
А 53
м
21
ж
22
Гонококковая
инфекция
А 54.0-A54.2,
A54.4-A54.9
м
23
ж
24
В том числе
хроническая
м
25
ж
26
Урогенитальная
хламидийная
инфекция
А56.0-A56.8
м
27
ж
28
Трихомониаз
А59.0-A59.9
м
29
ж
30
Урогениталь-
ная уреа и
микоплазмен-
ная инфекция
А49, A49.3
м
31
ж
32
Трихофития
В35.0-B35.2,
B35.4,B35.9
м
33
ж
34
Микроспория
В35.0-B35.2,
B35.4,B35.9
м
35
ж
36
Псориаз
L40.0 –L40.9
м
37
ж
38
Красный
плоский лишай
L43.0 –L43.9
м
39
ж
40
Экзема
L30,L30.0,
L30.2,L30.3,
L30.9
м
41
ж
42
Пузырчатка
L10.0-L10.9
м
43
ж
44
Аллергические
васкулиты
L95.0-L95.9
м
45
ж
46
Лимфомы
С84.0-C84.5,
Д 76
м
47
ж
48
Коллагенозы
М32.0,
M32.8,
M32.9,
М35.8,
M35.9,
L93.0-L93.2,
L94.0,
L94.1
м
49
ж
50
Ихтиозы
L85.0-L85.9,
Q80.0-Q80.9
м
51
ж
52
1001 Число зарегистрированных случаев: аногенитальной герпетической вирусной инфекции А 60.0-9 (1) ______, аногенитальных венерических бородавок А 63.0 (2)_______, гарднереллеза А 49.9 (3) ______, остороконечных кондилом А 63.0, A63.8 (4) _______, урогенитального кандидоза В 37.3, B37.4 (5) ____, микозов стоп В 35.1, B35.3 (6)________, чесотки В 86 (7) ____, зарегистрировано больных гонобленореей А 54.3 (8) _______, в том числе новорожденных (9)_______, ВИЧ-инфицированных, выявленных из числа всех зарегистрированных больных ИПППП (10) ____. Количество беременных больных сифилисом (11) _______, гонореей (12) ____, урогенитальной хламидийной инфекцией (13) _______, трихомонозом (14)_______, аногенитальной герпетической вирусной инфекцией (15) _______. Урогенитальная уреа и микоплазменная инфекция (16)_______.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 10
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Психиатрические диспансеры, диспансерные
отделения психиатрических
(психоневрологических) больниц, больницы
(необъединенные поликлиники), имеющие
психиатрические (психоневрологические,
психотерапевтические, психосоматические)
отделения (кабинеты) системы
здравоохранения - главному врачу
центральной районной (городской) больницы -
5 января.

2. Денсаулық сақтау аумағының (облыс, қала) басқару органына -орталық (қалалық) аурухана бас дәрігері - әрбір ведомстваға қарасты ұйымның есебін -10 қаңтарда
3. Психиатриялық (психоневрологиялық) бұйымдар, бөлімшелер,басқа да министрлердің, ведомствалардың және оның барлық меншік нышаны - мекен-жайы және өзінің жоғары тұрған ұйымы - қаланың, облыстың денсаулық сақтау басқармасы органына - 5 қаңтарда
4. Аумақты денсаулық сақтау басқармасы органының қала, облыс бойынша облыстық статистика басқармасына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне жиынтық есеп - 10 ақпанда
5. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі аумақтық (облыстар қалалар) қимасында Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігіне берілетін жиынтық есеп 1 сәуірде ұсынылады
Психикалық және мінез-құлық бұзылуымен аурулары туралы есеп
20__жылға
Жынысы мен жасы бойынша психикалық және мінез-құлық бұзылуы бар науқастарды бөлу
1000
Ауру атауы
жол атауы
Халықаралық аурулар жүйесінің 10 қайта қарауы бойынша шифр
Өмірінде алғаш рет диагнозы қойылған науқастар саны
Науқастардың барлық санынан ауылдық жерлерде тұратындары
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
әйелдер
жас шамасы (1 бағаннан)
әйелдер
жас шамасы (6 бағаннан)
0-14 жас
15-17 жас
18-59 жас
0-14 жас
15-17 жас
18-59 жас
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Психикалық және мінез- құлықтық бұзылулар,барлығы;
01

2. Главный врач центральной районной
(городской) больницы отчет каждой
подведомственной организации - органу
управления здравоохранения территории
(области, города) - 10 января.
3. Психиатрические (психоневрологические)
организации (подразделения) других
министерств, ведомств и всех форм
собственности - органу управления
здравоохранением города, области по месту
нахождения и своей вышестоящей организации
- 5-го января.
4. Органы управления здравоохранением
территории сводный отчет по области, городу
- управлению статистики области,
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля.
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводный отчет в разрезе территорий
(областей, городов) - Агентству Республики
Казахстан по статистике - 1 апреля.
Отчет о заболеваниях психическими
и поведенческими расстройствами
20__ год
РАСПРЕДЕЛЕНИЕ БОЛЬНЫХ ПСИХИЧЕСКИМИ И ПОВЕДЕНЧЕСКИМИ
РАССТРОЙСТВАМИ ПО ПОЛУ И ВОЗРАСТУ             1000                                                  случаи
Наименование
заболеваний
№ строки
Шифр по
МКБ Х
Число больных с впервые в жизни
установленным диагнозом
всего
в том числе
женщин
в возрасте
(из графы 1)
0-14 лет
15-17 лет
А
Б
В
1
2
3
4
Психические расстройства
и расстройства поведения,
всего:
01

F00-F09 F20-F99
Оның ішінде; Органикалық психикалық бұзылулар, симптоматикалық өзгерістерді қоса алғанда
02
F00-F09
Шизофрения, шизофрения тәрізді сандырақтық бұзылулар
03
F20-F29
оның ішінен -шизофрения
04
F20
Жан күйзелісі бұзылулар
05
F30-F39
Невротикалық бұзылулар, олардың титыұтаумен және соматикалық өзгерістерімен байланысы
06
F40-F48
Физиологиялық бұзылулар және физикалық факторлармен байланысты мінез-құлықтық синдромдар
07
F50-F59
Ересектердегі тұлғалық және мінез-құлықтық бұзылулар
08

F00-F09 F20-F99
в том числе: органические
психические расстройства
(включая симптоматические)
02
F00-F09
Шизофрения, шизотипические
и бредовые расстройства,
всего
03
F20-F29
из них: шизофрения
04
F20
Аффективные расстройства
05
F30-F39
Невротические, связанные со
стрессом и соматоформные
расстройства
06
F40-F49
Поведенческие синдромы,
вязанные с физиологическими
нарушениями и физическими
факторами
07
F50-F59
Расстройства личности и
поведенческие расстройства
у взрослых
08

F60-F69
Ақыл кемістігі
09
F70-F79
Оның ішінде; жеңіл ақыл кемістігі
F70
Психологиялық дамудың кешеуілдеуі
11
F80-F89
Оның ішінде балалық аутизм
12
F84,0
атипикалық аутизм
13
F84,1
аспергер синдромы
14
F84,5
Балалық және жеткіншектік кезеңдерде байқалатын мінез-құлықтық және эмоциялық бұзылулар
15
F90-F98
Анықталмаған психикалық бұзылулар
16
F99
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Ақпарат алушы құпиялылығына кепілдік береді
Ұсынушы болып табылады ________________________________________
(атауы, мекенжайы)
11-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Аудандық ауруханалардың,қалалық наркологиялық, психоневрологиялық диспансерлердің және тұрғындарға наркологиялық көмек көрсетуге арналған құрамында наркологиялық кабинеттері бар басқа да емдеу-профилактикалық түрлі нысандағы жекеменшік және ведомстволық ұйымдардың бас дәрігерлері - 5 қаңтарға дейін облыстық наркологиялық диспансерге;
2. Облыстық наркологиялық диспансерлердің бас дәрігерлері –
- облыстық (қалалық, Астана және Алматы қалаларында) денсаулық сақтауды басқару ұйымдарына және «Нашақорлықтың медициналық әлеуметтік проблемаларының Республикалық ғылыми практикалық орталығына - 10 қантарда;
3. Астана және Алматы қалалары мен облыстарының денсаулық сақтауды басқару ұйымдары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 1 сәуірде.
Психоактивті заттарды қолданудан туындаған, психикалық және мінез-құлық бұзылуымен аурулары туралы есеп
20___жыл
1000 ПСИХИКАЛЫҚ БЕЛСЕНДІ ЗАТТАРДЫ ҚОЛДАНУДАН БОЛҒАН ПСИХИКАЛЫҚ ЖӘНЕ ТӘРТІРТІК БҰЗЫЛЫМДЫ АУРУЛАРДЫ ЖЫНЫСЫ, ЖАСЫ, ТҰРАТЫН МЕКЕНЖАЙЫ ЖӘНЕ ҚОЛДАНУ ТӘСІЛДЕРІНЕ ҚАРАЙ БӨЛУ
Аурулардың атаулары
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
№ жолы строки
Өмірінде бірінші рет қойылған диагнозбен аурулар саны
Барлық аурулар санынан ауылдық жерде тұратындары
барлығы
Оның ішінде
Оның ішінде
әйелдер
жасы (1 топтан)
барлығы
әйелдер
(7 топтан)
0-14
15-17
18 - 34
35 ->
0-14
15-17
18 - 34
35 ->
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Психикалық белсенді заттарды қолданудан болған психикалық және тәртіптік бұзылымдар, барлығы
F10-F19
01
Оның ішінде:
Ішімдік қолданудан
F10
02
опиоиддар қолданудан, барлығы
F11
03
Оның ішінде:
- героин,
04
- апиын,
05
- басқа. опиаттар;
06
каннабиноидтарды қолданудан;
F12
07
седативтік және ұйықтататын заттар, барлығы
F13
08
Оның ішінде: - барбитураттар,
09
- бензодиазипиндер;
10
Кокаин қолдану;
F14
11
Басқа стимуляторлар қолдану, кофеинді қосқанда, барлығы
F15
12
Оның ішінде: - амфетаминдер,
13
-метамфетаминдер,
14
-экстаздар;
15
Галлюциногендер қолдану;
F16
16
Темекі қолдану;
F17
17
Ұшпалы ерітінділерді қолдану;
F18
18
есірткілер мен басқа психикалық белсенді заттарды үйлестіріп қолдану.
F19
19
Есірткілерді инемен тұтынушылардың барлығы 3, 8, 11, 12, 16 және 19 (F11, F13, F14, F15, F16 және F19) жолдардан
20
Басшы______________________________
Орындаушы__________телефон №____Күні 20___ж. «__» _____________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

F60-F69
Умственная отсталость,
всего
09
F70-F79
из них: легкая умственная
отсталость
10
F70
Нарушение психологического
развития
11
F80-F89
из них: детский аутизм
12
F84,0
атипичный аутизм
13
F84,1
синдром Аспергера
14
F84,5
Поведенческие и
эмоциональные расстройства,
начинающиеся в детском и
подростковом возрасте
15
F90-F98
Психические расстройства
неуточненные
16
F99
продолжение таблицы
Число больных с впервые
в жизни установленным
диагнозом
из общего числа больные, проживающие в сельской
местности
в том числе
всего
в том числе
в возрасте (из графы 1)
женщин
в возрасте (из графы 6)
18 лет и старше
0-14 лет
15-17 лет
18 лет и
старше
5
6
7
8
9
10
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 11
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Главные врачи центральных районных
больниц, городских наркологических
диспансеров, психоневрологических
диспансеров и других лечебно-
профилактических организаций различных форм
собственности и ведомственной
принадлежности, имеющих в своем составе
наркологические кабинеты и приписанное для
наркологического обслуживания населения -
областному наркологическому диспансеру до 5
января;
2. Главные врачи областных наркологических
диспансеров - областному (городскому в
гг. Астане и Алматы) органу управления
здравоохранения и Республиканскому научно-
практическому центру медико-социальных
проблем наркомании 10 января;
3. Органы управления здравоохранения
областей и гг. Астаны и Алматы -
Министерству здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля.
Отчет о заболеваниях психическими и поведенческими
расстройствами, вызванными употреблением
психоактивных веществ
20__ год
1000 РАСПРЕДЕЛЕНИЕ БОЛЬНЫХ С ПСИХИЧЕСКИМИ И ПОВЕДЕНЧЕСКМИ
РАССТРОЙСТВАМИ, ВЫЗВАННЫМИ УПОТРЕБЛЕНИЕМ ПСИХОАКТИВНЫХ
ВЕЩЕСТВ, ПО ПОЛУ, ВОЗРАСТУ, МЕСТУ ПРОЖИВАНИЯ
И СПОСОБУ ВВЕДЕНИЯ
Наименование
заболевания
Шифр по
МКБ X
пересмотра
№ строки
Число больных с впервые
в жизни установленным
диагнозом
всего
в том числе
женщин
А
Б
В
1
2
Психические и поведенческие
расстройства, вызванные
употреблением психоактивных
веществ, всего
F10-F19
01
в том числе:
употреблением алкоголя
F10
02
употреблением опиоидов, всего
F11
03
из них: - героина,
04
- опиума,
05
- других опиатов;
06
употреблением каннабиноидов;
F12
07
употреблением седативных и
снотворных средств, всего
F13
08
из них: - барбитураты,
09
- бензодиазипинов;
10
употреблением кокаина;
F14
11
употреблением других
стимуляторов, включая кофеин,
всего
F15
12
из них: - амфетаминов,
13
- метамфетаминов,
14
- экстази;
15
употреблением галлюциногенов;
F16
16
употреблением табака;
F17
17
употреблением летучих
растворителей;
F18
18
сочетанным употреблением
наркотиков и других психоактивных
веществ.
F19
19
Всего инъекционных потребителей наркотиков
из строк 3, 8, 11, 12, 16 и 19
(F11, F13, F14, F15, F16 и F19)
20
продолжение таблицы
Число больных с впервые
в жизни установленным
диагнозом
из общего числа больные, проживающие в
сельской местности
в том числе
всего
в том числе
в возрасте (из графы 1)
женщин
в возрасте (из графы 7)
0-14
15-17
18-34
35->
0-14
15-17
18-34
35->
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан

2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ____________________________________
(атауы, мекен-жайы)
№ 12 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтау жүйесінің барлық бейіндегі амбулаторлық-емханалық ұйымдары (бөлімшелер) - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есепті - денсаулық сақтауды басқару аумақтық органына - 10 қаңтарда;
3. Басқа да министрліктердің, ведомстволардың және меншіктің барлық нысанындағы амбулаторлық - емханалық ұйымдары - ұйымның және өзінің жоғары тұрған орны бойынша аумақтың (облыстың, қаланың) денсаулық сақтауды басқару органына - 5 қаңтарда;
4. Аумақтық денсаулық сақтау органдары облыс, қала бойынша жиынтық есепті - облыстық статистикалық басқармасы мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда;
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Қызмет көрсететін медицина ұйымының ауданында тұратын науқастардан және диспансерлік есепте тұратын науқастардан тіркелген аурулар саны туралы есеп
20___жыл 1. Балалар (14 жасқа дейінгі)- қоса алғанда
1000                                                  жағдайлар
Кластар мен жеке аурулардың атауы
жолдың №
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Есептілік жылы тіркелген аурулар
Есептік жыл аяғына дейін диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде қыздар
оның ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде әйелдер
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы:
1

от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 12
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие
амбулаторно-поликлиническую помощь, системы
здравоохранения - главному врачу района
(города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет местному органу управления
здравоохранением - 10 января;
3. Организации оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь других министерств,
ведомств и всех форм собственности -
местному органу управления здравоохранением
(области, города) по месту нахождения
организации и своей вышестоящей организации
- 5 января;
4. Местные органы управления
здравоохранением сводный отчет по городу,
области - областные департаменты
статистики, г.г Астаны и Алматы и в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты - Агентству
Республики Казахстан по статистике 1 апреля
Отчет о числе заболеваний, зарегистрированных у больных,
проживающих в районе обслуживания медицинской
организации и контингентах больных, состоящих
под диспансерным наблюдением
20__ год
1. ДЕТИ  (ДО 14 ЛЕТ ВКЛЮЧИТЕЛЬНО)
1000
Наименование
классов и
отдельных болезней
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пере-
смотра
Зарегистрировано
заболеваний в отчетном году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
в
с
е
г
о
в том
числе
девочек
из них с
диагнозом,
установленным
впервые в
жизни
в
с
е
г
о
в том
числе
девочек
в
с
е
г
о
в том
числе
девочек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1

А00-Т98
оның ішінде:
2.0
А00-В99
жұқпалы және паразиттік аурулар
жаңадан болған өспелер
3.0
С00-D48
оның ішінде: жатырдың лейомиомасы
3.1
D25
жатырдың қауіпті емес басқадай өспелері
3.2
D26
акнабезінің қауіпті емес жаңа болған ісіктері
3.3
D27
Қан ж/е қан өндіруші органдар аурулары мен иммундық механизмді тарта жүрген басқадай бұзылушылықтар
4.0
D50-D89
олардың ішінде: анемиялар
4.1
D50 -D53, D55-D-64
оның ішінде темір тапшылығы анемиясы
4.2
D50
гемофилия
4.3
D66
Эндокриндік аурулар, тамақтану мен зат айналысының бұзылуы, барлығы:
5.0
Е00-Е90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5,2
Е05
инсулинге тәуелді қантты диабет
5.3
Е10
инсулинге тәуелсіз қантты диабет
5.4
Е11
қантты диабеттің басқадай түрлері
5.5
Е12-Е14
гипофизарлық ергежейлілік
5.6
Е 23.0
қантсыз диабет
5.6
Е 23.2
күні бұрынғы жыныстық жетілу
5.8
Е 30.1
мешел
5.9
Е 55.0
семіздік, май басу
5.10
Е 66
фенилкетонурия
5.11
Е 70.0
Психикалық және мінез-құлық бұзушылығы
6.0
F00-F09; F20-F99
психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкоголь пайдаланудан болған психикалық ж/е мінез - құлық бұзылушылығы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде: эпилепсия психозбен ж/е кемақылдықпен
8.1
G40, G41
жүйке, жүйке түбіршіктері және өрімдерінің аурулары
8.2
G50-G64, G70-G73
балалардың церебральді сал болуы
8.3
G80
Көз және оның қосалқы аппаратының аурулары:
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтардың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3.
Н52,1
Құлақ пен еміздік тәрізді өсінді аурулары, барлығы
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде: құлақтың созылмалы қабынуы
10.1
Н65.2-4.9 Н66.1-4,9
Қан айналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
100-199
олардың ішінде: жіті құздамалық қызба
11.1
100-102
жүректің созылмалы құздамалық аурулары
11.2
105-109
Қан қысымының жоғарлауымен сипатталатын аурулар
11.3
110-113
Тыныс алу ағзаларының аурулары, барлығы
12.0
J00-J99
олардың ішінде: өкпе қабынуы
12.1
J12-J16, J18
мұрын қабығының вазомоторлық ж/е аллергиялық қабынуы
12.2
J30
мұрын қабығының, жұтқыншақтың созылмалы қабынуы, синусит, назофарингит
12.3
J31.J32
аденоидтар мен бадамшалардың созылмалы аурулары
12.4
J35
белгісіз ж/е созылмалы бронхит, эмфизема
12.5
J40-J43
аллергиялық бронх демікпесі
12.6
J45.0
аллергиялық емес демікпе
12.7
J45.1
өкпенің басқадай созылмалы обструктивті аурулары
12.8
J44
асқорыту органдарының аурулары, барлығы:
13.0
К00-К93
олардың ішінде асқазан ж/е ұлтабар жарасы
13.1
К25-К27
асқазан мен ұлтабардың қабынуы
13.2
К29
асқазан қызметінің бұзылуы
13.3
К30,К31.0, 3, К31.8,9
өтке тас байланған ауру
13.4
К80
өт қалтасы мен жолдарының қабынуы

А00-Т98
в том числе:
2.0
А00-В99
инфекционные и
паразитарные болезни
новообразования
3.0
С00-D48
из них:
доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе: лейомиома
матки
3.1.1.
D25
другие
доброкачественные
новообразования матки
3.1.2
D26
доброкачественные
новообразования
яичника
3.1.3.
D27
Болезни крови,
кроветворных органов и
отдельные нарушения с
вовлечением иммунного
механизма, всего
4.0
D50-D89
из них: анемии
4.1
D50 - D53, D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокринные болезни,
расстройства питания и
обмена веществ, всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с
зобом или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы сахарного
диабета
5.5
Е12-Е14
гипофизарный нанизм
5.6
Е23.0
несахарный диабет
5.7
Е 23.2
преждевременное
половое созревание
5.8
Е 30.1
рахит
5.9
Е 55.0
ожирение
5.10
Е 66
фенилкетонурия
5.11
Е 70.0
Психические
расстройства и
расстройства поведения
6.0
F00-F09, F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные с
употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
в том числе
психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной
системы, всего
8.0
G00-G99
из них: эпилепсия без
психоза и слабоумия
8.1
G40, G41
болезни нервов,
нервных корешков и
сплетений
8.2
G50-G64, G70-G73
детский церебральный
паралич
8.3
G80
Болезни глаза и его
придаточного аппарата,
всего
9.0
Н00-Н59
из них: аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3
Н52.1
Болезни уха и
сосцевидного отростка,
всего
10.0
Н60-Н95
из них: отит
хронический
10.1
Н65.2-H65.4,H65.9, Н66.1-H66.4,H66.9
кондуктивная,
нейросенсорная и
другие потерия слуха
1,2,3,4 - степени
10.2
Н90 -Н91
Болезни системы
кровообращения, всего
11.0
I00-I99
из них: острая
ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические
ревматические болезни
сердца
11.2
I05-I09
Болезни,
характеризующиеся
повышенным кровяным
давлением
11.3
I10-I13
Болезни органов
дыхания, всего
12.0
J00-J99
из них: пневмония
12.1
J12-J16,18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит, назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и аденоидов
12.5
J35.0-J35.9
бронхит хронический и
неуточненный, эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная легочная
болезнь
12.8
J44 0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего
13.0
К00-К93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
К21
язва желудка и
двенадцатиперстной
кишки
13.2
К25-К27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
функциональные
расстройства желудка
13.4
К30, К31.0,
К31.3,
К31.8,
К31.9
желчнокаменная болезнь

13.5
К81, К83.0
ұйқыбезінің аурулары
13.6
К85К86
тері мен тері астышел жасушасының аурулары, барлығы
14.0
L00-L99
олардың ішінде: атопиялық дерматит
14.1
L20
аллергиялық жанасулық дерматит
14.2
L23
дәрі этиологиялы дерматит
14.3
L27.0,1
жеген тамақтан туындаған дерматит
14.4
L27.0,1
аллергиялық есекжем
14.5
L50.0
көп түрлі қызару
14.6
L51
сүйек-бұлшық етжүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
15.0
M00-М99
олардың ішінде: құздамалық артриттер
15.1
М05-М06
коксартроз
15.2
М16
гонартроз
15.3
М17
дәнекер тіннің жүйелі зақымдануы
15.4
М30-М36
оның ішінде: жүйелі қызыл жегі
15.5
М32
дерматополимиозит
15.6
М33
терінің қатаюы
15.7
М34
Бехтерев ауруы
15.8
М45
омыртқалардың қисаюы
15.9
М41
несеп жолдары жүйесінің аурулары, барлығы
16.0
N00-№9
олардың ішінде: гломерулярлық аурулар
16.1
N00-N8, N7-N9
бүйректің тубулоинтерстициалды аурулары
16.2
N10-N2, N5
бүйрек пен несепағардың тасы
16.3
N20
етеккір-анабездік циклының бұзылуы
16.4
N91, N92, N94
жүктіліктің, босану мен босанғаннан кейінгі кезеңнің асқынуы
17.0
O00-O75, O81-O83, O84.1-9, O85-O99
перинаталдық кезеңде болатын жекелеген жағдайлар
18.0

13.5
К80
холецистит, холангит
13.6
К81, К83.0
болезни поджелудочной
железы
13.7
К85, К86
Болезни кожи и
подкожной клетчатки,
всего
14.0
L00-L99
из них: атопический
дерматит
14.1
L20
аллергический
контактный дерматит
14.2
L23
дерматит лекарственной
этиологии
14.3
L27.0, L27.1
дерматит, вызванный
съеденной пищей
14.4
L27.2
аллергическая
крапивница
14.5
L 50.0
эритема многоформная
14.6
L 51
Болезни
костно-мышечной
системы и
соединительной ткани,
всего
15.0
М00-М99
из них: ревматоидные
артриты
15.1
М05-М06
коксартроз
15.2
М16
гонартроз
15.3
М17
системные поражения
соединительной ткани
15.4
М30-М36
в том числе: системная
красная волчанка
15.5
М 32
дерматополимиозит
15.6
М 33
склеродермия
15.7
М 34
Болезнь Бехтерева
15.8
М45
Cколиоз
15.9
М41
Болезни мочеполовой
системы, всего
16.0
N00-N99
из них: гломерулярные
болезни
16.1
N00-N08,
N17-N19
почечные тубулоинтер-
стициальные болезни
16.2
N10-N12,
N15
камни почки и
мочеточника
16.3
N20
нарушение менструально-
овариального цикла
16.4
N91,N92,N94
Осложнения
беременности, родов и
послеродового периода
17.0
О00-О75,
О81-О83,
О84.1-О84.9,
О85-О99
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
18.0

P00-Р96
туа біткен ауытқулар (даму кемістіктері), хромосомдық және пішін бұзылушылықтар, барлығы
19.0
Q00-Q,99
соның ішінде: қан айналымның туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.1
Q20-Q,28
кеуде сүйегі ішке кіргені
19.2
Q,67.6
туа біткен ихтиоз
19.3
Q,80.0
Даун синдромы
19.4
Q90
Нормадан ауытқу, белгісі мен симптомдары
20.0
R00-R99
Улану мен жарақаттар, барлығы
21.0
S00-Т88
жарақаттар, улану және басқадай сыртқы себеп салдары
22.0

Р00-Р96
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные нарушения,
всего
19.0
Q00-Q99
из них: врожденные
аномалии (пороки
развития) нервной
системы
19.1
Q00-Q07
врожденные аномалии
(пороки развития)
системы кровообращения
19.2
Q20-Q28
впалая грудь
19.3
Q67.6
Врожденный ихтиоз
19.4
Q80.0
Синдром Дауна
19.5
Q 90
Симптомы, признаки и
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы и отравления,
всего
21.0
S00-Т88
Последствия травм,
отравлений и других
воздействий внешних
причин
22.0

Т90-Т98
2. Жасөспірімдер (15-17 жастағыларды қоса алғанда)
2000                                           жағдайлар
Кластар мен жекелеген аурулардың атауы
жолдың №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Есепті жылы тіркелген аурулар
Есепті жыл аяғына дейін диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде ер балалар
оның ішінде алғашқы рет анықталған
барлығы
оның ішінде ер балалар
барлығы
оның ішінде ер балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы
1
А00-Т98
оның ішінде жұқпалы ж/е паразиттік аурулар
2.0
А00-В99
жаңадан болған өспелер
3.0

Т90-Т98
2. ДЕТИ (15-17 ЛЕТ ВКЛЮЧИТЕЛЬНО)
2000
случаи
Наименование классов
и отдельных болезней
с
т
р
о
к
и
Шифр
по МКБ
Х пере-
смотра
Зарегистрировано
заболеваний в
отчетном году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
в
с
е
г
о
в том
числе
юноши
из них с
диагнозом,
установленным
впервые в жизни
в
с
е
г
о
в том
числе
юноши
в
с
е
г
о
в том
числе
юноши
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1
А00-Т98
в том числе:
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
Новообразования
3.0

С00-D48
оның ішінде: жатырдың лейомиомасы
3.1
D25
жатырдың қауіпті емес басқадай жаңадан болған ісіктері
3.2
D26
анабезінің қауіпті емес жаңа өспелері
3.3
D21
Қан ж/е қан өндіретін органдар аурулары және иммундық механизмді ала жүріп басқадай бұзушылықтары
4.0
D50-D89
олардың ішінде анемия
4.1
D50-D53.
оның ішінде темір ташпылығы анемиясы
4.2
D50
гемофилия
4.3
D66
Эндокриндік аурулар, тамақтану және зат алмасу бұзылулар, барлығы
5.0
E00-E90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
E03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5.2
E05
инсулинге бағынышты қантты диабет
5.3
E10
инсулинге бағынышсыз қантты диабет
5.4
E11
қантты диабеттің басқадай түрлері
5.5
Е12-Е14
гипофизарлық ергежейлік
5.6
Е23.0
қантсыз диабет
5.7
Е23.2
Аддисон ауруы
5.8
Е27.1
семіздік, май басу
5.9
Е66
фенилкетонурия
5.10
Е70.0
жіті кезектесетін порфирия
5.11
Е80.2
Вильсон-Коновалов ауруы
5.12
Е83.0
Психикалық ж/е мінез-құлық бұзылулары
6.0
F00-F09; F20-F99
психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық ж/е мінез-құлық бұзылуы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкоголь пайдаланудан болған психикалық ж/е мінез-құлық бұзылуы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде: эпилепсия психозсыз ж/е кемақылдықпен
8.1
G40, G41
Жүйке, жүйке түбіршіктері және өрімдерінің аурулары
8.2
G50-G64, G70-G73
балалардың церабральді сал болуы
8.3
G80
Көз және оның қосалқы аппараттарының аурулары, барлығы
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтардың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3
Н52.1
Құлақ аурулары және еміздік тәрізді өскіндіктер, барлығы:
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде: құлақтың созылмалы қабынуы
10.1
Н65.2-4,9 Н66.1-4,9
Қан айналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
100-199
олардың ішінде: жіті құздамалық қызба
11.1
100-102
жүректің созылмалы құздамалық аурулары
11.2
105-109
Қан қысымының көтерілуімен сипатталатын аурулар
11.3
I10-I13
қол-аяқ веналарының кеңеюі
11.4
I83
Тыныс алу органдарының аурулары, барлығы:
12.0
J00-J99
олардың ішінде: өкпе қабынуы
12.1
J12-J16, J18
вазомоторлық ж/е мұрын қабығының аллергиялық қабынуы
12.2
J30
созылмалы ринит, фарингит, назофарингит, синусит
12.3
J31,J32
бадамшалар мен аденоидтардың созылмалы аурулары
12.4
J35
белгісіз ж/е созылмалы бронхит, эмфизема
12.5
J40-J43
аллергиялық бронх демікпесі
12.6
J45.0
аллергиялық емес демікпе
12.7
J45.1
демікпелік статус (ауыр жіті демікпе)
12.8
J46
өкпенің басқадай созылмалы обструктивті аурулары
12.9
J44
Ас қорыту органдарының аурулары, барлығы:
13.0
К00-К93
олардың ішінде: асқазан ж/е ұлтабар жарасы
13.1
К25-К27
асқазан мен ұлтабардың қабынуы
13.2
К29
асқазан қызметінің бұзылуы
13.3
К30,К3 1.0,3, К31.8,9
өтке тас байланған ауру
13.4
К80
өт қалтасы мен жолдарының қабынуы

С00-D48
из них: доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе:
лейомиома матки
3.1.1
D25
X
X
X
другие доброкачественные
новообразования матки
3.1.2
D26
X
X
X
доброкачественные ново-
образования яичника
3.1.3
D27
X
X
X
Болезни крови, крове-
творных органов и
отдельные нарушения с
вовлечением иммунного
механизма, всего
4.0
D50-D89
из них анемии
4.1
D50 - D53,
D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокринные болезни,
расстройства питания и
обмена веществ, всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с зобом
или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы сахарного
диабета
5.5
Е12-Е14
гипофизарный нанизм
5.6
Е23.0
несахарный диабет
5.7
Е 23.2
болезнь Аддисона
5.8
Е 27.1
ожирение
5.9
Е 66
фенилкетонурия
5.10
Е 70.0
острая перемежающаяся
порфирия
5.11
Е 80.2
болезнь Вильсона- Коновалова
5.12
Е 83.0
Психические расстройства
и расстройства поведения
6.0
F00-F09;
F20-F99
Психические расстройства
и расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
в том числе психические
и поведенческие
расстройства, вызванные
употреблением алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной системы,
всего
8.0
G00-G99
из них:
эпилепсия без психоза и слабоумия
8.1
G40, G41
болезни нервов, нервных
корешков и сплетений
8.2
G50-G64,
G70-G73
детский церебральный
паралич
8.3
G80
Болезни глаза и его
придаточного аппарата,
всего
9.0
Н00-Н59
из них: аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3
Н52,1
Болезни уха и
сосцевидного отростка,
всего
10.0
Н60-Н95
из них:
отит хронический
10.1
Н65.2-Н65.4,
Н65,9,
Н66.1
Болезни системы
кровообращения, всего
11.0
I00-I99
из них:
острая ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические ревматические
болезни сердца
11.2
I05-I09
Болезни, характе-
ризующиеся повышенным
кровяным давлением
11.3
I10-I13
варикозное расширение вен
нижних конечностей
11.4
I83
Болезни органов дыхания,
всего
12.0
J00-J99
из них:
пневмония
12.1
J12-J16
J18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит, назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и аденоидов
12.5
J35
бронхит хронический и
неуточненный, эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная легочная
болезнь
12.8
J44. 0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего
13.0
K00-K93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
K21
язва желудка и
двенадцатиперстной кишки
13.2
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
функциональные
расстройства желудка
13.4
K30,K31.0,
K31.3,
K31.8,
K31.9
желчнокаменная болезнь

2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
13-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Қазақстан Республикасының түсік жасайтын емдеу-сақтандыру мекемелері - ауданның бас дәрігеріне 5 қаңтарда,
2. Ауданның бас дәрігері құрама есеп беруді - облыстық қалалық денсаулық сақтаудың басқару органдарына, 10 қаңтарда;
3. Басқа министрліктер ведомствалары және барлық жеке меншіктегі емдеу-сақтандыру мекемелерінің түрлері, өздерінен жоғары тұрған мекемелерге және орналасқан жеріне байланысты облыстық, қалалық денсаулық сақтау басқарма органдарына - 5 қаңтарда;

от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 13
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Медицинские организации, производившие
аборты - главному врачу района (города) - 5
января;
2. Главный врач района (города) сводные
отчеты - местному органу управления
здравоохранением 10 января;
3. Медицинские организации других
министерств, ведомств и всех форм
собственности, производившие аборты -
местному органу управления здравоохранением
области, города - 5 января;

4. Облыстық, қалалық денсаулық сақтау басқармасының органы құрама есепті - облыстық статистика басқармасына және Қазақстан Республикасының Денсаулық министрлігіне -10 ақпанда;
5. Қазақстан Республикасының денсаулық министрлігі құрама Қазақстан Республикасының Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Аборт туралы есеп
20___жыл
1000
Атауы
жол №
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Барлығы
олардың iшiнде
жастағы әйелдерде
екiқабаттылық мерзiмi
15 жасқа дейiн
15-18 жас
19-34 жас
35 жас және одан үлкендер
12 аптаға дейiн
13-21 апта
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық түсiктер:
1
О02-О06, Z30.
оның iшiнде: өздiгiнен болған түсiктер
2
О02-O03
12 аптаға дейiнгi медициналық түсiктер
3
O04
х
соның ішінде медикаментозды түсік
3.1
өте ерте жасалған түсiктер
4
Z30.3
х
соның ішінде медикаментозды түсік
4.1
медициналық куәлiк бойынша жасалған түсiктер
5
O04
соның ішінде медикаментозды түсік
5.1
әлеуметтiк куәлiк бойынша жасалынған түсiктер
6
О06
соның ішінде медикаментозды түсік
6.1
қылмысты түсiктер
7
O05
осылардың iшiнен алғашқы екiқабаттылыққа жасалынған түсiк
8
соның ішінде медикаментозды түсік
8.1
түсiкке байланысты қабынулар, барлығы:
9
О07-O08
соның iшiнде: жатыр тесiлуi
10
O08.6
қан кету
11
О07.1; О07.6 O08.1
жұқпалар
12
О07.0; О07.5 O08.0
басқалары
13
О07.2; О07.7-О07.9; O08; О08.2-О08.5; О08.7-О08.9
Түсiктен кейiн қайтыс болған әйелдер саны, барлығы:
14
оның iшiнде: қан кетуден
15
О07.1; O08.1
жүктiлiк талмасынан
16
O15
жатырдың жыртылуы
17
O08.6
сепсистен
18
О07.0; O08.0
акушерлiк эмболиядан
19
О07.2; O08.2
басқа жағдайлардан (қанқатпасының эмболиясы, наркоз асқынулары, анафилаксиялық шок және т.б.)
20
О08.3-О08.5; О08.7-О08.9
экстрагениталдық ауытқулардан
21
А00-N29; R00-Т98
Басшы______________________________
Орындаушы__________телефон №____Күні 20___ж. «__» _____________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

4. Местные органы управления
здравоохранением сводные отчеты - в
областные департаменты статистики, г.г.
Астана и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты - в Агентство
Республики Казахстан по статистике
1 апреля.
Отчет об абортах
20__ год
1000
Наименование
№ строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Всего
А
Б
В
1
Всего абортов
1
О02-О07, Z30.3
из них:
самопроизвольные аборты
2
О02-O03
медицинские аборты до 12 недель (кюретаж)
3
О 04
мини-аборты (вакуумаспирация)
4
Z30.3
из них:
медикаментозный аборт
4.1
аборты по медицинским показаниям
5
О 05
аборты искуственные (по социальным
показаниям)
6
O06
криминальные аборты
7
O07
Из общего числа, аборты у первобеременных
8
Осложнения, вызванные абортом, всего
9
O08
в том числе:
перфорация матки
10
O08.6
кровотечения
11
O08.1
инфекции
12
O08.0
прочие
13
О08.2-О08.5;
О08.7-О08.9
Число женщин, умерших после аборта, всего
14
из них:
от кровотечения
15
O08.1
эклампсии
16
O15
разрыва матки
17
O08.6
сепсиса
18
O08.0
акушерской эмболии
19
O08.2
прочих причин (тромбоэмболия,  наркозные
осложнения, анафилактический шок,
гемотрансфузионный шок и другие)
20
О08.3-О08.5;
О08.7-О08.8
от экстрагенитальной патологии
21
O98-O99
продолжение таблицы
из них
у женщин в возрасте
по срокам беременности
до 15 лет
15-18 лет
19-34 лет
35 лет и старше
до 12 недель
13-21 недель
2
3
4
5
6
7
Х
Х
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан

2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ____________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
14-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Стационарлық көмек керсететін мекемелер,денсаулық сақтау жүйелерідің бас дәрігерлеріне.аудандық (қалалық) және қалалық денсаулық сақтау басқармасы - 5 қаңтар;
2. Белгіленген уақытта аудандық (қалалық) бас дәрігерлер жергілікті денсаулық сақтау басқармаларына жинақты есеп беру -10 қаңтарда;
3. Жергілікті денсаулық сақтау мекемелері белгіленген уақытта аймақтық статистика басқармасына және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Министірлігіне - 10 ақпанда;
4. Келісілген уақытта Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Қазақстан Республикасы Агенттігіне жинақты есеп - 1 сәуірде.
Стационардан шығып кеткен науқастар туралы есеп
20___жыл
1000 Жыл соңындағы сметалық төсек сандары 1 ________________________
2000 Стационардағы науқастардың құрамы, емнің мерзімі мен нәтижесі
Аурудың атауы
Жол №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
А.Ересектер
Б.Балалар (15-17 жас қоса)
В.Балалар 14 жастағыларды қоса
Шығарылған науқастар
Өткізген төсек күні
өлді
Шығарылған науқастар
Өткізген төсек күні
өлді
Шығарылған науқастар
Соның ішінде 1 жасқа дейін
Өткізген төсек күні
өлді
Соның ішінде 1 жасқа дейін
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Барлығы
1

от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 14
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие стационарную
помощь, системы здравоохранения - района
(города) и городскому
департаменту здравоохранения - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет - местному органу управления
здравоохранением - к 10 января;
3. Местный орган управления
здравоохранением сводные отчеты - в
областные департаменты статистики, г.г.
Астаны и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан 10
февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты - в Агентство
Республики Казахстан по статистике 1
апреля.
Отчет о контингентах больных, выбывших из стационара
20__ год
1000   Число сметных коек на конец отчетного года 1 _________________ 2000         Состав больных в стационаре, сроки и исходы лечения
Наименование болезней
строки
Шифр по
МБК Х
пересмотра
А. Взрослые
выписано
больных
проведено
выписанным
и
койко-дней
умерло
А
Б
В
1
2
3
Всего
1

A00-T98
Бірқатар жұқпалы және паразиттік аурулар
2.0
A00-B99
Соның ішінде: ішек жұқпалары
2.1
A00-A09
тыныс алу жолдарының туберкулезі
2.2
A15-A16
сепсис
2.3
A40-A41
жұқпалы гепатит
2.4
B15-B19
Өспелер
3.0
СOO-D48
Соның ішінде: қатерлі ісіктер (лимфоидты,қандық және туыстық тіндер)
3.1
СOO-D97
жатыр лейомиомасы
3.2
D25
жатырдың басқада қатерсіз ісіктері
3.3
D26
аналық бездің қатерсіз өспесі
3.4
D27
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жеке бұзылулар
4.0
D50-D89
Соның ішінде: темір тапшылықты анемия
4.1
D50
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасуының бұзылуы
5.0
EОО-E90
Соның ішінде: тиреотоксикоз жемсаулықпен және
5.1
E05
қантты диабет
5.2
E10-E14
семіздік
5.3
E66
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FОО-F09, F20-F99
психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылыуы
7.0

А00-Т98
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
из них:
кишечные инфекционные
болезни
2.1
А00-А09
туберкулез органов дыхания
2.2
А15-А16
сепсис
2.3
А40-А41
инфекционный гепатит
2.4
В15-В19
Новообразования
3.0
COO-D48
из них:
злокачественные
новообразования (включая
новообразования лимфоидной,
кроветворной и родственных
тканей)
3.1
СОО-С97
лейомиома матки
3.2
D25
другие доброкачественные
новообразования матки
3.3
D26
доброкачественные
новообразования яичника
3.4
D27
Болезни крови,
кроветворных органов и
отдельные нарушения,
вовлекающие иммунный
механизм
4.0
D50-D89
из них:
железодефицитная анемия
4.1
D50
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
из них:
тиреотоксикоз с зобом или
без него
5.1
Е05
сахарный диабет
5.2
Е10-Е14
ожирение
5.3
Е66
Психические расстройства
и расстройства поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические расстройства
и расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
7.0

F10-F19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
G00-G99
Соның ішінде: жеке нервілердің, нерв түбіршіктері мен өрімдерінің зақымдануы
8.1
G50-G64, G70-G73
балалардың церебралдық паралич ауруы
8.2
G80
Көз бен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
HОО-H59
бөтен денелердің алынбауы (бұрын көзге түскен)
9.1
H05.5, H44.6-
Соның ішінде: катаракта
9.2
H25, H26
X
X
X
X
X
X
X
X
X
глаукома
9.3
H40-H42
X
X
X
X
X
X
X
X
X
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
H60-H95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
х
Соның ішінде: жіті ревматикалық қызба

F10-F19
Болезни нервной системы
8.0
GOO-G99
из них:
болезни нервов, нервных
корешков и сплетений
8.1
G50-G64,
G70-G73
детский церебральный паралич
8.2
G80
Х
Болезни глаза и прида-
точного аппарата
9.0
НОО-Н59
неудаленное инородное тело
(давно попавшее в глаз)
9.1
H05.5, H44.6-H44.7
из них:
катаракта
9.2
Н25, Н26
Х
глаукома
9.3
Н40-Н42
Х
Болезни уха и сосце-
видного отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
I00-I99
из них:
острая ревматическая
лихорадка

11.1
100-102
өткізгіштіктің басқа бұзылулары
11.2
145
ұстамалық тахикардия
11.3
147
жүрек ырғығының басқа бұзылулары
11.4
149
жүректің ревматикалық созылмалы аурулары
11.5
105-109
х
артериалды қан қысымының жоғарлығы
11.6
I10-I13
X
X
X
X
X
X
X
X
миокардттың жіті инфаргі
11.7
I21,I22
X
X
X
X
X
X
X
X
жүректің жіті ишемиялық ауруының басқа түрлері
11.8
I23,I24
X
X
X
X
X
X
X
X
жүрек қыспасы
11.9
I20
X
X
X
X
X
X
X
X
жүректің созылмалы ишемиялық ауруы
11.10
I25
X
X
X
X
X
X
X
X
ми тамырларының ауруы
11.11
I60-I69
X
X
X
X
X
X
X
X
Соның ішінде: мидың торлы қабығы астына қан құйылу
11.12
I60
X
X
X
X
X
X
X
X
мидың және бас сүйегінің ішіне басқа жағдайларда, яғни жарақаттан тыс қан ұйылуы
11.13
I61-I62
X
X
X
X
X
X
X
X
мидың инфаргі, мидың тамырларының бітелуі
11.14
I63,I65, I66
X
X
X
X
X
X
X
X
қан құйылу немесе инфаркт ретінде анықталмаған миға қан құйылу
11.15
I64
X
X
X
X
X
X
X
X
ми-тамырлық басқа аурулар
11.16
I67
X
X
X
X
X
X
X
X
тыныс алу ағзаларының аурулары

11.1
I00-I02
другие нарушения
проводимости
11.2
I45
пароксизмальная тахикардия
11.3
I47
другие нарушения сердечного
ритма
11.4
I49
хронические ревматические
болезни сердца
11.5
I05-I09
артериальная гипертензия
11.6
I10-I13
острый инфаркт миокарда
11.7
I21,I22
другие формы острой
ишемической болезни сердца
11.8
I23,I24
стенокардия
11.9
I20
хроническая ишемическая
болезнь сердца
11.10
I25
цереброваскулярные болезни
11.11
I60-I69
в том числе:
субарахноидальное
кровоизлияние
11.12
I60
внутримозговые и другие
нетравматические
внутричерепные кровоизлияния
11.13
I61-I62
закупорка мозговых артерий,
инфаркт мозга
11.14
I63, I65, I66
инсульт, неуточненный как
кровоизлияние или инфаркт
11.15
I64
другие цереброваскулярные
болезни
11.16
I67
Болезни органов дыхания

12.0
J00-J99
Соның ішінде:
жоғарғы және төменгі тыныс жолдарының респираторлық жіті жұқпалары
12.1
J00-J06 J20-J22
пневмония
12.2
J12-J16, J18
аллергиялық ринит
12.3
J30
жіті немесе деп анықталмаған бронхит, эмфизема
12.4
J40-J43
бронхиалды демікпе
12.5
J45
демікпе кезіндегі күй
12.6
J46
өкпенің созылмалы басқа обструкциялық ауруы
12.7
J44
Ас қорыту ағзаларының аурулары
13.0
K00-K93
Соның ішінде:
асқазанның және он екі елі ішектің ойық жарасы
13.1
K25-K27
X
X
гастрит және дуоденит

12.0
J00-J99
из них:
острые респираторные
инфекции верхних и нижних
дыхательных путей
12.1
J00-J06
J20-J22
пневмонии
12.2
J12-J16, J18
аллергический ринит
12.3
J30
бронхит хронический и
неуточненный, эмфизема
12.4
J40-J43
бронхиальная астма
12.5
J45
асматический статус
12.6
J46
другие хронические
обструктивные болезни легких
12.7
J44
Болезни органов
пищеварения
13.0
K00-K93
из них:
язва желудка и
двенадцатиперстной кишки
13.1
K25-K27
гастрит и дуоденит

13.2
K29
X
X
X
X
ет-тас ауруы, холецистит, холангит
13.3
K80, K81, K83.0
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
Аллергиялық жанасулық дерматит
14.1
L23
Анықталмаған жанасулық дерматит
14.2
L25
15.0
M00-M99
Соның ішінде: Артроздар
15.1
M15-M19
Дәнекер тіннің жүйелік зақымданулары
15.2
M30-M36
Шорбуындатушы спондилит
15.3
M45
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Соның ішінде:
Гломерулалық (шумақтық) аурулар
16.1
N00-N08, N17-N19
Бүйректің түтікинтерстициалдық аурулары
16.2

13.2
K29
желчнокаменная болезнь
холецистит, холангит
13.3
K80,K81, K83.0
Болезни кожи и подкожной
клетчатки
14.0
L00-L99
аллергический контактный
дерматит
14.1
L23
коктактный дерматит
неуточненный
14.2
L25
Болезни костно-мышечной
системы и соединительной
ткани
15.0
M00-M99
из них:
артрозы
15.1
M15-M19
системные поражения
соединительной ткани
15.2
М30-М36
анкилозирующий спондилит
15.3
M45
Болезни мочеполовой
системы
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные болезни
16.1
N00-N08,
N17-N19
тубулоинтерстициальные
болезни почек
16.2

N10-N12, N15
Соның ішінде:
Бүйректің созылмалы түтікинтерстициалдық қабынуы
16.3
N11
Бүйрек пен несепағардың тастары
16.4
N20
аталық бездің аурулары
16.5
N40-N42
Соның ішінде: Қуық асты безінің гиперплазиясы
16.6
N40
X
X
X
X
X
Қуық асты безінің созылмалы қабынуы
16.7
N41.1
X
X
X
X
X
Бүйректің жүре пайда болған жылауығы
16.8
N28.1
Әйелдердің жамбас астауы ағзаларының қабынба аурулары
16.9
N70-N77
X
X
Әйелдер жыныс ағзаларының қабынба емес аурулары
16.10
N80-N90
X
X
Соның ішінде:
эндометриоз
16.11
N80
X
X
Жатыр мойнының жалақ жарасы мен эктропионы
16.12
N86
X
X
минструальді-оворальді мерзім
16.13
N91, N92, N94
X
X
Етеккір үзілісінің бұзылуы
16.14
N95
X
X
Әйел бедеулігі
16.15
N97
X
X
Жүктілік, босанулар мен босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99, Z30.3
X
X
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
X
X
X
X
X
X
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар

N10-N12, N15
из них хронический
тубулоинтерстициальный нефрит
16.3
N11
камни почки и мочеточника
16.4
N20
болезни предстательной
железы
16.5
N40-N42
в том числе: гиперплазия
предстательной железы
16.6
N40
хронический простатит
16.7
N41.1
киста почки приобретенная
16.8
N28.1
воспалительные болезни
женских половых органов
16.9
N70-N77
невоспалительные болезни
женских половых органов
16.10
N80-N90
в том числе:
эндометриоз
16.11
N80
эрозия и эктропион шейки
матки
16.12
N86
нарушения менструально-
овариального цикла
16.13
N91, N92, N94
нарушения менопаузы
16.14
N95
женское бесплодие
16.15
N97
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99, Z30.3
Отдельные состояния,
возникающие в перина-
тальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и хромосомные
нарушения

19.0
Q00-Q99
Қан айналым жүйесінің туа біткен ауытқулары [даму кемістіктері]
19.1
Q20-Q28
Сүйек-бұлшық ет жүйесінің туа біткен ауытқулары мен пішінінің өзгерулері [даму кемістіктері]
19.2
Q65-Q79
симптомдар, белгілер және қалыптан ауытқулар
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар басқа салдарлары
21.0
S00-Т98
Соның ішінде: Бастың жарақаттары
21.1
S00-S09
Соның ішінде: Бас сүйек пен бет сүйектерінің сынуы
21.2
S02
Бас сүйекішілік жарақат
21.3
S06
мойын жарақаты
21.4
S10-S19
Соның ішінде:
21.5
S12
Кеуде торының жарақаттары
21.6
S20-S29
Соның ішінде: бағанының кеуде бөлімінің сынуы
21.7
S22
Құрсақтың арқаның төменгі бөлігінің, омыртқа бағанының белдік бөлігінің және жамбастың жарақаттары
21.8
S30-S39
Соның ішінде:
21.9
S32
Иық белдеуі мен иықтың жарақаттары
21.10

19.0
Q00-Q99
врожденные аномалии системы
кровообращения
19.1
Q20-Q28
врожденные аномалии (пороки
развития) и деформации
костно-мышечной системы
19.2
Q65-Q79
Симптомы, признаки,
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и
некоторые другие последствия
воздействия внешних причин
21.0
S00-Т98
из них:
травмы головы
21.1
S00-S09
в том числе:
перелом черепа и лицевых костей
21.2
S02
внутричерепные травмы
21.3
S06
травмы шеи
21.4
S10-S19
в том числе:
перелом шейного отдела
позвоночника
21.5
S12
травмы грудной клетки
21.6
S20-S29
в том числе:
перелом ребра (ребер)
грудины и грудинного отдела
позвоночника
21.7
S22
травмы живота, поясницы,
поясничного отдела
позвоночника и таза
21.8
S30-S39
в том числе:
перелом пояснично-
крестцевого отдела
позвоночника и костей таза
21.9
S32
травмы верхних конечностей
21.10

S40-S69
Соның ішінде: Иық белдеуі мен иық деңгейіндегі сыну
Білек сүйектерінің сынуы
21.11
S42
21.12
S52
аяқтың жарақаттары
21.13
S70-S99
Соның ішінде: сан сүйегінің, жіліншіктің, сонымен қатар сирақ-табандық, табан сүйектерінің сынуы
21.14
S72, S82, S92
Дененің бірнеше аймақтардың қамтитын жарақаттар
21.15
T00-T07
Температуралық және химиялық күйіктер
21.16
T20-T32
Дәрі-дәрмектермен және биологиялық заттармен улану,заттардың токсикалық әсері,көбіне медициналық тұрғыда емес, бақа да белгісіз сыртқы ортаның әсерлері
21.17
T36-T78 T88.2
Соның ішінде: Алкогольдің уыттық әсері
21.18
T51
2100 Сонымен қатар,науқастар басқа стационарға ауыстырылды 1___, соның ішінде жаңа туғандар 2____, тексеруге жатқызылғандар мен дені саулар 3___
2200 Өлгендердің жалпы санынан (1 бет) 0-6 тәулік жастағы сәбилер өлді 1____, стационарға түскеннен соң 24 тәулік ішінде өлді::
Туғаннан кейінгі 0-24 сағат жастағы балалар 2___, жасқа дейін(туғаннан соң 24 тәулік ішінде қайтқандарды қоспағанда) 3___,соның ішінде өкпе қабынуынан 4___,
1 жасқа дейін стационарда қайтқандардың барлығы (туу бөлімдерінде қайтқандардан бөтен) 5___; Барлық өлі туғандар 6___ соның ішінде антенаталтьдысы 7____, интранатальдісі 8____,
2300 Аурудың басынан 1 тәулік ішінде миокард инфарктымен түскен науқастар 1__-__. Өлгендердің жалпы санынан (1 бет) стационарға түскеннен кейін 24 тәулік ішінде миокард инфарктісінен өлген науқастар 2___
2400 Қайтқан жүктілер 1____
3000 1 жасқа дейінгі емделген балалар құрамы және емнің нәтижесі
Аурудың атауы
Жол №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
туғаннан кейін 0-6 тәулікте
шыққаны (шығарылған+өлгені)
соның ішінде туған бетте қайтыс болғандар салмағы (гр)
Барлығы
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 және одан жоғары
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлық балалар
1.0
А00-B99, J00-J06. J10-16, J18, J20, J22,J30,J40-J46, L00-L08, N00-N99, P00-P96, Q00-Q99,S00-T98
Соның ішінде ауырғандары:
Жұқпалы және паразиттік аурулар
2.0
А00-В99
Соның ішінде жіті ішек жұқпалары
2.1
А03, А04, А08, А09
соның ішінде туа біткен мерез
2.2
А50
респираторлық жіті жұқпалары
3.0

S40-S69
в том числе:
перелом на уровне плечевого
пояса
21.11
S42
перелом костей предплечья
21.12
S52
травмы нижних конечностей
21.13
S70-S99
в том числе:
переломы бедренной кости,
костей голени, включая
голеностопный сустав, стопы
21.14
S72, S82, S92
травмы множественной
локализации
21.15
T00-T07
термические и химические
ожоги
21.16
T20-T32
отравления лекарственными
средствами и биологическими
веществами, токсические
действия веществ,
преимущественно немедицинс-
кого назначения, другие и
неуточненные воздействия
внешних причин
21.17
T36-T78 T88.2
в том числе: токсическое
действие алкоголя
21.18
T51
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет
включительно)
В. Дети до 14 лет включительно
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
выписано
больных
в том
числе в
возрасте
до 1
года
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
в том числе в
возрасте до 1
года
4
5
6
7
8
9
10
11
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
2100 Кроме того, больные переведенные в другие стационары 1 _______, в том числе новорожденные 2 ______, лица госпитализированные для обследования и оказавшиеся здоровыми 3 _______
2200 Из общего числа умерших (строка 1) умерло новорожденных в возрасте 0-6 суток 1 ______, Умерло в первые 24 часа после поступления в стационар:
детей в возрасте 0-24 часа после рождения 2 ______, до 1 года (без умерших в первые 24 часа после рождения) 3 _______,в том числе от пневмонии 4 ______,
Всего умерло до 1 года в стационарах (без умерших в родильных отделениях) 5 ________; Мертворожденные всего 6 ________ в том числе антенатально 7________, интранатально 8 ______,
2300 Поступило больных с инфарктом миокарда в первые сутки от начала заболевания 1 ___-___ из общего числа умерших (строка 1) умерло больных инфарктом миокарда в первые 24 часа после поступления в стационар 2 ________
2400 Умерло беременных, рожениц и родильниц 1 ________
3000                                                                                                                                                                      СОСТАВ ПРОЛЕЧЕННЫХ ДЕТЕЙ В ВОЗРАСТЕ ДО 1 ГОДА
И ИСХОДЫ ИХ ЛЕЧЕНИЯ
Наименование
болезни
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
в первые 0-6 суток после рождения
выбыло
(выписано
+умерло)
больных
из них умерло с весом при рождении (грамм)
В
с
е
г
о
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 и
более
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего детей
1.0
A00-B99,
J00-06,
J10-16,
J18,
J20-J22,
J30,
J40-J46,
L00-L08,
N00-N99,
P00-P96,
Q00-Q99,
S00-Т98
Инфекционные и
паразитарные
заболевания
2.0
A00-B99
из них острые
кишечные инфекции
2.1
A03, A04, A08, A09
в т.ч. врожденный
сифилис
2.2
А50
Острые респираторные
инфекции
3.0

J00-J06, J20-J22
тұмау мен пневмония
4.0
J10-J16,J18
терінің және тері асты талшықтарының жұқпалы аурулары
5.0
L00-L08
Туа біткен ауытқулар
6.0
Q00-Q99
Жарақаттар мен уланулар
7.0
S00-Т98
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
8.0
Р00-Р96
Соның ішінде ұрық өсуінің баяулауы мен тамақтануының жеткіліксіздігі
9.0
Р05
Босану жарақаты
10.0
Р10-Р15
соның ішінде босану жарақаты салдарынан бас сүйек іші тіндерінің жыртылуы мен қан кету
10.1
Р10
Орталық нерв жүйесінің босанулық басқа жарақаттары
10.2
Р11
Перинаталдық кезеңге тән тыныс алу және жүрек-тамырлық бұзылулар
11.0
Р20-Р29
соның ішінде
Құрсақтық гипоксия мен босану үстінде тұншығу
11.1
Р20-Р21
Нәрестенің тыныс алуының бұзылуы
11.2
Р22
Туа біткен пневмония
11.3
Р23
Неонатальдық аспирациялық синдром
11.4
Р24
Перинатальдық кезеңге тән жұқпалы аурулар
12.0
Р35-Р39
соның ішінде:
Туа біткен вирусты жұқпалар
12.1
Р35-Р35.9
Нәрестенің бактериялық сепсисі
12.2
Р36
Ұрық пен нәрестенің геморрагиялық және гематологиялық бұзылулары
13.0

J00-06, J20-J22
Грипп и пневмонии
4.0
J10-J16, J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
5.0
L00-L08
Врожденные аномалии
6.0
Q00-Q99
Травмы и отравления
7.0
S00-Т98
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
8.0
P00-P96
из них замедленный
рост и
недостаточность
питания плода
9.0
P05
Родовые травмы
10.0
P10-P15
из них разрыв и
внутричерепное
кровоизлияние,
вызванные родовой
травмой
10.1
P10
другие поражения
центральной
нервной системы,
вызванные родовой
травмой
10.2
P11
Расстройства
дыхательной и
сердечно-сосудистой
системы
11.0
P20-P29
из них:
внутриутробная
гипоксия и
асфиксия при
рождении
11.1
P20-P21
синдром
дыхательных
расстройств
11.2
Р22
врожденная
пневмония
11.3
Р23
неонатальный
синдром аспирации
11.4
Р24
Инфекции,
специфичные для
перинатального
периода
12.0
Р35-Р39
из них:
врожденные
вирусные инфекции
12.1
P35-Р35.9
бактериальная
инфекция
новорожденного
12.2
P36
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода
и новорожденного
13.0

2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпарат алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _______________________________________________
(атауы, мекенжайы)
66 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтау жүйесінің барлық профильдерінің аурухана мекемелері - аудандық (қалалық) бас дәрігерлеріне және қалалық денсаулық сақтау басқармасы - 5 қаңтарда;
2. Белгіленген уақытта аудандық (қалалық) бас дәрігерлер жергілікті денсаулық сақтау басқармаларына жинақты есеп - 10
3. Жергілікті денсаулық сақтау мекемелері белгіленген уақытта басқармасына және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Министірлігіне есеп беру - 10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігіне жинақты
Стационарды алмастыратын көмек алған науқас контингенттер туралы есеп
20___жыл
1000 Ауруханадағы күндізгі стационар 1___ орын 2____, Амбулатория-емхана мекемелеріндегі күндізгі стационар 4____, орын 5____, үйдегі стационар 7___
1001 ауруханадағы күндізгі стационардан шыққандардың барлық санынан ауыл тұрғындарының саны 1___, амбулатория - емхана мекемелеріндегі күндізгі стационар 2____, үйдегі стационар 3___,
2000 Ауруханадағы күндізгі стационар
Аурудың атауы
жолдың №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
А. Ересектер
Б. Балалар (15-17 жас қоса)
В. Балалар 14 жастағыларды қоса
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Барлығы
1.0
А00-Т98, 230.3
Бірқатар жұқпалы және паразиттік аурулар
2.0
А00-B99
Өспелер
3.0
COO-D48
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жеке бұзылулар
4.0
D50-D89
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасуының бұзылуы
5.0
EOO-Е90
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09, F20 F99
Психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-Ғ19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Кез бен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
HОО-H59
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
H60-H95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Ас қорыту ағзаларының аурулары
13.0
K00-K93
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
Сүйек-бұлшық етжүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Жүктілік, босанулар мен босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99, Z30.3
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
X
X
X
X
X
X
X
X
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар симптомдар, белгілер және қалыптан ауытқулар
19.0
Q00-Q99
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар баска салдарлары
2.1.0.
S00-T98
2000-1 Ауруханадағы күндізгі стационардың хирургиялық жұмыстары
Операция атаулары
жолдың №
Жасалған операциялар саны
А
Б
1
Барлық операция
01
соның ішінде, көзге жасалатын
02
Құлаққа, мұрынға, тамаққа жасалатын
03
Тамырларға
04
Іштегі ағзаларға
05
Әйелдердің жыныстық мүшелеріне
06
Бұлшық-сүйектерге
07
Сүт бездеріне
08
Тері және тері асты талшықтарына
09
Басқалары
10
2000-3 Операция жасалған науқастар 1___ соның ішінде: 14 жастағыларды қоса 2___, 15-тен -17 жастағыларды қоса 3__________
2001 Амбулатория-емхана мекемелеріндегі күндізгі стационар
Аурудың атауы
жолдың №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
А. Ересектер
Б. Балалар (15-17 жас қоса)
В. Балалар 14 жастағыларды қоса
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Барлығы
1.0
А00-Т98, 230.3
Бірқатар жұқпалы және паразиттік аурулар
2.0
А00-B99
Өспелер
3.0
COO-D48
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жеке бұзылулар
4.0
D50-D89
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасуының бұзылуы
5.0
EOO-Е90
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09, F20 F99
Психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-Ғ19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Кез бен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
HОО-H59
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
H60-H95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Ас қорыту ағзаларының аурулары
13.0
K00-K93
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
Сүйек-бұлшық етжүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Жүктілік, босанулар мен босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99, Z30.3
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
X
X
X
X
X
X
X
X
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар симптомдар, белгілер және қалыптан ауытқулар
19.0
Q00-Q99
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар баска салдарлары
2.1.0.
S00-T98
2001-1 Амбулатория-емхана мекемелеріндегі күндізгі стационардың хирургиялық жұмыстары
Операция атаулары
жолдың №
Жасалған операциялар саны
А
Б
1
Барлық операция
01
соның ішінде, көзге жасалатын
02
Құлаққа, мұрынға, тамаққа жасалатын
03
Тамырларға
04
Іштегі ағзаларға
05
Әйелдердің жыныстық мүшелеріне
06
Бұлшық-сүйектерге
07
Сүт бездеріне
08
Тері және тері асты талшықтарына
09
Басқалары
10
2000-6 Операция жасалған науқастар 1___ соның ішінде: 14 жастағыларды қоса 2____, 15-тен - 17 жастағыларды қоса 3____
2002 Үйдегі стационардағы науқастардың құрамы, емнің мерзімі және нәтижесі
Аурудың атауы
жолдың №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
А. Ересектер
Б. Балалар (15-17 жас қоса)
В. Балалар 14 жастағыларды қоса
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде өлді
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Барлығы
1.0
А00-Т98, 230.3
Бірқатар жұқпалы және паразиттік аурулар
2.0
А00-B99
Өспелер
3.0
COO-D48
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жеке бұзылулар
4.0
D50-D89
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасуының бұзылуы
5.0
EOO-Е90
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09, F20 F99
Психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-Ғ19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Кез бен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
HОО-H59
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
H60-H95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Ас қорыту ағзаларының аурулары
13.0
K00-K93
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
Сүйек-бұлшық етжүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Жүктілік, босанулар мен босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99, Z30.3
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
X
X
X
X
X
X
X
X
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар симптомдар, белгілер және қалыптан ауытқулар
19.0
Q00-Q99
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар баска салдарлары
2.1.0.
S00-T98
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 66
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Больничные организации всех профилей
системы здравоохранения - главному врачу
района (города) и городскому департаменту
здравоохранения - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет - территориальному органу управления
здравоохранением - 10 января;
3. Территориальный орган управления
здравоохранением сводные отчеты - в
областные департаменты статистики, г.г.
Астаны и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты - в Агентство
Республики Казахстан по статистике
1 апреля.
Отчет о контингентах больных, получивших
стационарозамещающую помощь
201__ год
1000  Стационары (отделения, палаты) дневного пребывания в организациях, оказывающих стационарную помощь 1 ____ на мест 2 _________,  Дневной стационар при организациях, оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь 4 _______, мест 5 _________, Стационар на дому 7 _________
1001 Из числа выбывших сельские жители в стационаре (отделения, палаты) дневного пребывания в организации, оказывающую стационарную помощь 1 __________, дневном стационар при организации, оказывающую амбулаторно-поликлиническую помощь 2 ___________, при стационаре на дому 3 __________
2000        Состав больных в дневном стационаре, сроки
2000-1                  и исходы  лечения
______________________________________________________
Стационары (отделения, палаты) дневного пребывания
в организациях, оказывающих стационарную помощь
Наименование болезней
строки
Шифр по МБК
Х пересмотра
А. Взрослые
пролечено
больных
из них
направлено
в кругло-
суточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Всего
1.0
А00-Т98, Z30.3
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
Новообразования
3.0
COO-D48
Болезни крови,
кроветворных органов и
отдельные нарушения,
вовлекающие иммунный
механизм
4.0
D50-D89
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
Психические
расстройства и
расстройства поведения
6.0
FOO-F09, F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства поведения
связанные с
употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной
системы
8.0
GOO-G99
Болезни глаза и
придаточного аппарата
9.0
НОО-Н59
Болезни уха и
сосцевидного отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
I00-I99
Болезни органов
дыхания
12.0
J00-J99
Болезни органов
пищеварения
13.0
K00-K93
Болезни кожи и
подкожной клетчатки
14.0
L00-L99
Болезни костно-
мышечной системы и
соединительной ткани
15.0
M00-M99
Болезни мочеполовой
системы
16.0
N00-N99
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99, Z30.3
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные нарушения
19.0
Q00-Q99
Симптомы, признаки,
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и
некоторые другие
последствия
воздействия внешних
причин
21.0
S00-Т98
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет включительно)
В. Дети до 14 лет включительно
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
5
6
7
8
9
10
11
12
Х
Х
Х
Х
2000-2                                                                                                                                                       Хирургическая работа в cтационаре
(отделения, палаты) дневного пребывания в
организации, оказывающую стационарную помощь
Название операций
№ стр.
Число проведенных операций
А
Б
1
Всего операций
01
в том числе: на органах зрения
02
на органах уха, горла, носа
03
на сосудах
04
на органах брюшной полости
05
на женских половых органах
06
на костно-мышечной системе
07
на молочной железе
08
на коже и подкожной клетчатке
09
прочие
10
2000-3        Оперировано больных 1 _________ из них детей: до 14 лет включительно 2 ____________, от 15 до 17 лет включительно 3 ___________.
2000-4         Дневной стационар при организациях, оказывающих
амбулаторно-поликлиническую помощь
Наименование болезней
с
т
р
о
к
и
Шифр по МБК
Х пересмотра
А. Взрослые
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Всего
1.0
А00-Т98, Z30.3
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
Новообразования
3.0
COO-D48
Болезни крови,
кроветворных органов и
отдельные нарушения,
вовлекающие иммунный
механизм
4.0
D50-D89
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
Психические расстройства и расстройства поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические расстройства
и расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной системы
8.0
GOO-G99
Болезни глаза и
придаточного аппарата
9.0
НОО-Н59
Болезни уха и
сосцевидного отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
I00-I99
Болезни органов дыхания
12.0
J00-J99
Болезни органов
пищеварения
13.0
K00-K93
Болезни кожи и подкожной
клетчатки
14.0
L00-L99
Болезни костно-мышечной
системы и соединительной
ткани
15.0
M00-M99
Болезни мочеполовой
системы
16.0
N00-N99
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99, Z30.3
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и хромосомные
нарушения
19.0
Q00-Q99
Симптомы, признаки,
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и
некоторые другие
последствия воздействия
внешних причин
21.0
S00-Т98
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет включительно)
В. Дети до 14 лет включительно
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
5
6
7
8
9
10
11
12
Х
Х
Х
Х
2000-5                                                                                                                                                    Хирургическая работа в дневном стационаре при
организации, оказывающую амбулаторно-поликлиническую помощь
Название операций
№ стр.
Число проведенных операций
А
Б
1
Всего операций
01
в том числе: на органах зрения
02
на органах уха, горла, носа
03
на сосудах
04
на органах брюшной полости
05
на женских половых органах
06
на костно-мышечной системе
07
на молочной железе
08
на коже и подкожной клетчатке
09
прочие
10
2000-3      Оперировано больных 1 _________   из них детей: до 14 лет включительно 2 ____________, от 15 до 17 лет включительно 3 ___________.
2001                                                                                                                                                       Состав больных в стационаре на дому,
сроки и исходы лечения
Наименование болезней
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МБК Х
пересмотра
А. Взрослые
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Всего
1.0
А00-Т98, Z30.3
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
Новообразования
3.0
COO-D48
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные нарушения,
вовлекающие иммунный
механизм
4.0
D50-D89
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
Психические расстройства
и расстройства поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические расстройства
и расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной системы
8.0
GOO-G99
Болезни глаза и
придаточного аппарата
9.0
НОО-Н59
Болезни уха и
сосцевидного отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
I00-I99
Болезни органов дыхания
12.0
J00-J99
Болезни органов
пищеварения
13.0
K00-K93
Болезни кожи и подкожной
клетчатки
14.0
L00-L99
Болезни костно-мышечной
системы и соединительной
ткани
15.0
M00-M99
Болезни мочеполовой
системы
16.0
N00-N99
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99, Z30.3
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и хромосомные
нарушения
19.0
Q00-Q99
Симптомы, признаки,
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и
некоторые другие
последствия воздействия
внешних причин
21.0
S00-Т98
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет включительно)
В. Дети до 14 лет включительно
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том числе
умерло
5
6
7
8
9
10
11
12
Х
Х
Х
Х
Руководитель ___________________________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Фамилия и № телефона исполнителя ____________________
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан

2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ___________________________________________
(атауы және мекенжайы)
15-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтау жүйесінің Ұлы Отан соғысының мүгедектерін және оларға теңестірілген адамдарды қадағалайтын және есепке алатын амбулаториялық-емханалық ұйымдары (бөлімшелері) аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;

от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 15
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь (отделения) системы
здравоохранения, осуществляющие наблюдение
и учет инвалидов великой отечественной
войны (ИВОВ) и лиц, приравненных к ним -
главному врачу районной (городской)
больницы - 5 января;

2. Орталық аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігері - денсаулық сақтауды басқару аумақтық органына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды басқару аумақтық органдары - статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне -10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға медициналық қызмет көрсету туралы есеп
20___жыл

2. Главный врач центральной районной
(городской) больницы - местному органу
управления здравоохранением - 10 января;
3. Местные органы управления
здравоохранением - в областные департаменты
статистики, г.г. Астаны и Алматы и в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - Агентство Республики Казахстан
по статистике 1 апреля.
Отчет о медицинском обслуживании участников,
инвалидов Великой Отечественной войны и лиц
приравненных к ним
20___ год

14. Нысандардың құрылысын жобалауға, құбылысына және қайта жаңартуға ескертулік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау
Нысананың салалық бағыныштылығы
жолдың нөмірі
Тексеру жүргізілді және жер учаскесін бөліп беру бойынша қорытынды берілді, бірлік
Оның ішінде зертханалық аспаптық әдістерді қолданумен
Жер учаскесін бөлу туралы келісімге рұқсат берілмегендер саны
Жобалау, құрылыс және қайта жаңартуға жүргізілген санэпид сараптау
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендер
Құрылысы және қайта жаңартуы жүргізіліп жатқан нысандар саны
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.1. Коммуналдық, бірлік
02
1.2. Балалар және жасөспірімдер мекемесі, бірлік
03
1.3. Тағамдық өнімдерді өндіру бойынша кәсіпорын, бірлік
04
1.4. Тағамдық өнімдерді сату бойынша кәсіпорын, бірлік
05
1.5. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорны, бірлік
06
1.6. Өнеркәсіптік, бірлік
07
1.7. Басқа нысандар, бірлік
08
14 кестенің жалғасы
Нысананың салалық бағыныштылығы
жолдың нөмірі
Оның ішінде тоқтатылғаны
Құрылысы және қайта жаңартылуы жүріп жатқан нысандардың тексерілуі
Тексерулер саны
Жобадан ауытқуы анықталған нысандар саны
Пайдалануға берілген нысандар саны
оның ішінде зертханалық және аспаптық әдістерді қолдану мен
А
Б
7
8
9
10
11
12
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.1. Коммуналдық, бірлік
02
1.2. Балалар және жасөспірімдер мекемесі, бірлік
03
1.3. Тағамдық өнімдерді өндіру бойынша кәсіпорын, бірлік
04
1.4. Тағамдық өнімдерді сату бойынша кәсіпорын, бірлік
05
1.5. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорны, бірлік
06
1.6. Өнеркәсіптік, бірлік
07
1.7. Басқа нысандар, бірлік
08
14 кестенің жалғасы
Нысандардың салалық бағыныштылығы
Жолдың нөмірі
Нысандарды жапсарлап салынған нысандарды орналастыру бойынша қорытынды берілді
Оның ішінде
Құрылысы және қайта жаңартуы жүріп жатқан нысандар саны
оның ішінде құрылысы және қайта жаңартылуы жүру барысында тексерілгені
Пайдалануға берілген нысандар саны
оның ішінде зертханалық- аспаптық әдістерді қолданумен
зертханалық-аспаптық әдістерді қолданумен
келісімге рұқсат берілмеді
А
Б
13
14
15
16
17
18
19
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.1. Коммуналдық, бірлік
02
1.2. Балалар және жасөспірімдер мекемесі, бірлік
03
1.3. Тағамдық өнімдерді өндіру бойынша кәсіпорындар
04
1.4. Тағамдық өнімдерді сату бойынша кәсіпорындар, бірлік
05
1.5. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорны, бірлік
06
1.6. Өнеркәсіптік, бірлік
07
1.7. Баска нысандар, бірлік
08
15. Нормативті құжаттарды (НҚ) және нормативтік құқықтық актілерді санитариялық-эпидемиологиялық сараптау
Құжаттардың сала бойынша қажеттілігі
жолдың нөмірі
Қаралған НҚ жобалары, бірлік
заң актілері
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
мемлекетаралық стандарттар
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
Қазақстан Республикасының стандарттары
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
техникалық регламенттер
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8

14. Предупредительный санитарно-эпидемиологический надзор
за проектированием, строительством и реконструкцией объектов
Отраслевая
принадлежность
объекта
Номер
строки
Проведено
обследований
и выдано
заключений
по отводу
земельного
участка,
единиц
в том числе
с применением
лабораторно-
инструмен-
тальных
методов
Число
отклоненных
от согласования
земельных
участков
Проведена
санитарно-
эпидемиоло-
гическая
экспертиза
проектов
строи-
тельства и
реконструк-
ции
в том
числе
отклонено
от согласо-
вания
А
Б
1
2
3
4
5
1. Всего
01
в том числе:
1.1. Коммунальные,
единиц
02
1.2. Детские и
подростковые
учреждения, единиц
03
1.3. Предприятия по
производству
пищевых продуктов,
единиц
04
1.4. Предприятия по
реализации пищевых
продуктов, единиц
05
1.5. Предприятия
общественного
питания, единиц
06
1.6. Промышленные,
единиц
07
1.7. Прочие
объекты, единиц
08
продолжение таблицы
Число
строящихся и
реконструи-
руемых
объектов
в том числе
законсерви-
рованных
Обследовано
строящихся и
реконструи-
руемых
объектов
Число
обследо-
ваний
Число
объектов, на
которых
выявлены
отступления
от проекта
Число
объектов,
принятых в
эксплуатацию
в том числе
с
применением
лабораторных
и инструмен-
тальных
методов
6
7
8
9
10
11
12
продолжение таблицы 14
Отраслевая
принадлежность объекта
Номер
строки
Дано заключений по
размещению встроенных
объектов
Из них
с применением
лабораторно-
инструментальных
методов
отклонен от
согласования
А
Б
13
14
15
1. Всего
01
в том числе:
1.1. Коммунальные,
единиц
02
1.2. Детские и
подростковые учреждения,
единиц
03
1.3. Предприятия по
производству пищевых
продуктов, единиц
04
1.4. Предприятия по
реализации пищевых
продуктов, единиц
05
1.5. Предприятия
общественного питания,
единиц
06
1.6. Промышленные,
единиц
07
1.7. Прочие объекты,
единиц
08
продолжение таблицы
Число строящихся и
реконструируемых
встроенных объектов
из них обследовано в
ходе строительства и
реконструкции
Число объектов,
принятых в
эксплуатацию
в том числе с
применением
лабораторно-
инструментальных методов
16
17
18
19
15. Санитарно-эпидемиологическая экспертиза
нормативной документации (НД) и нормативных правовых актов
Отраслевая
принадлежность
документа
Номер
строки
Рассмотрено проектов НД, единиц
законодательные
акты
из них
отклонено от
согласования
межгосударст-
венные
стандарты
из них
отклонено
от согласо-
вания
А
Б
1
2
3
4

1. Барлығы
01
оның ішінде бөлімдер бойынша:
1.1. еңбек гигиенасы
02
1.2. тағам гигиенасы
03
1.3. коммуналдық гигиена
04
1.4. балалар және жасөспірімдер гигиенасы
05
1.5. көлік гигиенасы
06
1.6. радиациялық гигиена
07
1.7. жұқпалы және паразитарлық аурулардың эпидемиологиясы
08
1.8. зарарсыздандыру, дезинсекция, дератизация
09
1.9. зертханалық зерттеулер және аспаптық өлшеулер
10
1.10. басқалар
11
15 кестенің жалғасы
Құжаттардың сала бойынша қажеттілігі
жолдың нөмірі
Қаралған НҚ жобалары, бірлік
Келісім шарттар
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендер
СЕ және гигиеналық нормативтер, әдістемелер
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендер
бағдарламалар
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендер
басқалар
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендері
А
Б
11
12
13
14
15
16
17
18
1. Барлығы
01
Оның ішінде бөлімдері бойынша:
1.1. Еңбек гигиенасы
02
Г.2. Тағам гигиенасы
03
1.3. коммуналдық гигиена
04
1.4. балалар және жасөспірімдер гигиенасы
05
1.5. көлік гигиенасы
06
1.6. радиациялық гигиена
07
1.7. жұқпалық және паразитарлық аурулар эпидемиологиясы
08
1.8. зарарсыздандыру, дезинсекция, дератизация
09
1.9.зертханалық зерттеулер және аспаптық өлшеулер
10
1.10. басқалар
11
16. Иондаушы сәуле көздерімен (ИСК) жұмыс істейтін нысандарға мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау
Қадағалау нысандары
жолдың нөмірі
Барлық нысандар саны, бірлік
Оның ішінде тексерілгені
Тексерулер саны, бірлік
Оның ішінде зертханалық аспаптық әдістерді қолданумен
оның ішінде ИСК РЕШД жоғарылығының анықталғаны
Анықталған бұзушылықтарды жою туралы берілген ұйғарымдардың саны
Оның ішінде орындалғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7

1. Всего
01
в том числе по разделам:
1.1. гигиена труда
02
1.2. гигиена питания
03
1.3. коммунальная гигиена
04
1.4. гигиена детей и
подростков
05
1.5. гигиена транспорта
06
1.6. радиационная
гигиена
07
1.7. эпидемиология
инфекционных и
паразитарных заболеваний
08
1.8. дезинфекция,
дезинсекция, дератизация
09
1.9. лабораторные
исследования и
инструментальные замеры
10
1.10. прочие
11
продолжение таблицы
Рассмотрено проектов НД, единиц
стандарты
Республики
Казахстан
из них
отклонено от
согласования
технические
регламенты
из них отклонено от
согласования
стандарты
организации
из них
отклонено от
согласования
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы 15
Отраслевая
принадлежность
документа
Номер
строки
Рассмотрено проектов НД, единиц
к
о
н
т
р
а
к
т
ы
из них
отклонено
от согласо-
вания
санитарные
правила,
гигиенические
нормативы,
методики
из них
отклонено
от согласо-
вания
п
р
о
г
р
а
м
м
ы
из них
отклонено
от согласо-
вания
д
р
у
г
и
е
из них
отклонено
от согласо-
вания
А
Б
11
12
13
14
15
16
17
18
1. Всего
01
в том числе
по разделам:
1.1. гигиена
труда
02
1.2. гигиена
питания
03
1.3. коммуналь-
ная гигиена
04
1.4. гигиена
детей и
подростков
05
1.5. гигиена
транспорта
06
1.6. радиа-
ционная
гигиена
07
1.7. эпидемио-
логия
инфекционных
и парази-
тарных
заболеваний
08
1.8. дезинфек-
ция, дез-
инсекция,
дератизация
09
1.9. лаборатор-
ные иссле-
дования и
инструмен-
тальные замеры
10
1.10. прочие
11
16. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор
за объектами, работающими с источниками
ионизирующего излучения (ИИИ)
Объекты
надзора
Номер
строки
Число
объектов
всего,
единиц
Из них
обследо-
вано
Число
обсле-
дований,
единиц
в том
числе с
примене-
нием
лабора-
торно-
инстру-
менталь-
ных
методов
в том
числе
выявлено
с превыше-
нием
допустимых
уровней
ионизи-
рующих
излучений
Количество
выданных
предписаний
об устранении
выявленных
нарушений
Из них выполнено
А
Б
1
2
3
4
5
6
7

1.3. парфюмерлік-косметикалық заттар, ауыз қуысы гигиенасының заттары
04
1.4. тағамдық азық-түліктермен жанасатын полимерлік материалдар мен бұйымдар
05
1.5. шаруашылық ауыз сумен қамтамасыз ету практикасында қолданатын полимерлік материалдар мен бұйымдар
06
1.6. құрылыстық және конструкциялық материалдар, жиһаз
07
1.7. балалар ойындары және ойыншықтар
08
1.8. синтетикалық және жасанды маталар мен теріден жасалған бұйымдар (балалар киімі; балалар аяқ-киімі; басқа да материалдар және бұйымдар)
09
1.9. медициналық және санитарлық-гигиеналық мақсатта қолданылатын бұйымдар
10
1.10. басқалар
11
22. Құрамында радиоактивтік заттардың болуын тексеру
Тексерілетін нысандардың атауы
жолдың нөмірі
Тексерілген сынамалардың/нысандардың саны, бірлік
Өткізілген талдаулар, экспресс әдіспен өлшеулер саны, бірлік
Өткізілген талдаулар, радиохимиялық әдіспен өлшеулер саны, бірлік
МСЭҚ бойынша сынамалар тексерілді, бірлік
барлығы
оның ішінде рұқсат етілген деңгей (РЕД) жоғары
барлығы
оның ішінде РЕД жоғары
барлығы
оның ішінде РЕД жоғары
барлығы
оның ішінде РЕД жоғары
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1. Ауыз су
02
2. Ашық көздердің суы
03
3. Техникалық су
04
4. Тағамдық азық-түліктер
05
5. Құрылыс материалдары
06
6. Минералдық тыңайтқыштар
07
7. Ағаш шикізаттары
08
8. Отын-энергетикалық шикізат
09
9. Дәрі-дәрмектік шикізат
10
10. Табиғи гамма-сәулесінің деңгейі:
1 1
оның ішінде:
10.1. тұрғын үй құрылысы аумағында
12
10.2. тұрғын үй және қоғамдық ғимараттарда
13
10.3. құрыл. жүргіз. бөлін. жер учаскелері
14
10.4. металлоломға радиациялық бақылау
15
10.5 сәулемен диагностикалау және емдеу кабинеттері
16
11. Радон және еншілес ыдырау өнімдері (ЕЫӨ)
17
оның ішінде:
11.1. аумақта
18
11.2. тұрғын және коғамдық үй-жайларда
19
11.3. құрыл. жүргіз. бөлін. жер учаскелері
20
12. Тозаңды радиациялық фактор
21
оның ішінде:
12.1 жұмысшы аумағының ауасы
22
12.2 атмосфералық ауа
23
12.3. жауын-шашын
24
13. Басқалар
23. ЭМӨ және баска да физикалық факторларды аспаптық өлшеулер
Фактордың атауы
Жолдың нөмірі
Барлық өлшеулер, бірлік
оның ішінде РЕД жоғары
МСЭҚ бойынша орындалған өлшемдер, бірлік
оның ішінде РЕД жоғары
А
Б
1
2
3
4
1. Шу
01
2. Діріл
02
3. ЭМӨ, барлығы
03
оның ішінде:

1.3. парфюмерно-
косметические средства,
средства гигиены
полости рта
04
1.4. полимерные
материалы и изделия,
контактирующие с
пищевыми продуктами
05
1.5. полимерные
материалы и изделия,
применяемые в практике
хозяйственно-питьевого
водоснабжения
06
1.6. строительные и
конструкционные
материалы, мебель
07
1.7. детские игры и
игрушки
08
1.8. изделия из
синтетических и
искусственных тканей и
кожи (детская одежда;
детская обувь; другие
материалы и изделия)
09
1.9. изделия
медицинского и
санитарно-гигиенического
назначения
10
1.10. прочие
11
продолжение таблицы
исследовано проб
(образцов), единиц
всего выполнено
исследований (анализов),
единиц
В числе исследованных
проб выполнено по
госсанэпиднадзору, единиц
санитарно-
химическими
методами
из них не
соответствуют
нормативам
санитарно-
химических
токсико-
логических
всего
из них не отвечает
гигиеническим
требованиям
5
6
7
8
9
10
22. Исследования на содержание радиоактивных веществ
Наименование
объектов
исследования
Номер
строки
Кол-во
исследованных
проб/
объектов,
единиц
Кол-во
проведенных
анализов,
измерений
экспресс
методом,
единиц
Кол-во
проведенных
анализов,
измерений
радиохимическим
методом,
единиц
Исследовано проб
по госсанэпид-
надзору, единиц
в
с
е
г
о
из них с
превышением
допустимого
уровня (ДУ)
в
с
е
г
о
из них с
превышением
ДУ
в
с
е
г
о
из них с
превышением
ДУ
в
с
е
г
о
из них с
превышением
ДУ
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего
01
в том числе:
1. Вода питьевая
02
2. Вода открытых
источников
03
3. Вода
техническая
04
4. Пищевые
продукты
05
5. Строительные
материалы
06
6. Минеральные
удобрения
07
7. Древесное
сырье
08
8. Топливо–
энергетическое
сырье
09
9. Лекарственное
сырье
10
10. Уровни
естественного
гамма– излучения:
11
в том числе:
10.1 на территории
жилой застройки
12
10.2 в жилых и
общественных
зданиях
13
10.3 земельные
участки под
строительство
14
10.4 радиационный
контроль металлолома
15
10.5 кабинеты
лучевой диагностики
и терапии
16
11. Радон и
дочерние
продукты распада
(ДПР)
17
в том числе:
11.1. на
территории
18
11.2. в жилых и
общественных
помещениях
19
11.3. земельные
участки под
строительство
20
12. Пылерадиа-
ционный фактор
21
в том числе:
12.1 воздух
рабочей зоны
22
12.2 атмосферный
воздух
23
12.3 осадки
24
13. Прочие
25
23. Инструментальные замеры электромагнитных полей
(ЭМП) и других физических факторов
Наименование фактора
Номер
строки
Всего
замеров,
единиц
в том числе
выше ПДУ
Выполнено замеров
по госсанэпид-
надзору, единиц
в том числе
выше ПДУ
А
Б
1
2
3
4
1. Шум
01
2. Вибрация
02
3. Электромагнитное
поле (ЭМП), всего
03
в том числе:

1.3. серологиялық тексерістер
15
оның ішінде:
1.3.1. иммунитеттің күл ауруына кернеулігі
16
1.3.2. иммунитеттің сіреспе ауруына кернеулігі
17
1.3.3. дизентерияны диагностикалау бойынша тікелей гемагглютинация реакциясы (ТГАР)
18
1.3.4. сальмоноллезді диагностикалау бойынша ТГАР
19
1.3.5. баска серологиялық тексерістер
20
1.4 тексеріс сапасына зертхана ішіндегі бақылау
21
1.5 сыртқы зертханалық бақылау
22
30. Бактериологиялық тексерістер (жұқпаның түрлері бойынша)
Контингенттер
жолдың нөмірі
Патогендік энтеробактерияларға тексеріс
Энтеропатогендік ішек таяқшаларына тексерістер
Кампилобактерияға тексеріс
Күл ауруына тексеріс
Барлық тексерілгендер адамдар
бөлінгендер
сальмонеллез іш сүзегі және паратиф А,В,С
басқа сальмонеллдер
шигеллдер
Барлық тексерілген адамдар
оның ішінде оң көрсеткіш
Барлық тексерілген адамдар
оның ішінде оң көрсеткіш
Барлық тексерілген адамдар
оның ішінде оң көрсеткіш
оның ішінде токсигендік штаммдар
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.1. аурулар және ауруға күдікті адамдар
02
1.2. профилактикалық мақсатта тексерілген адамдар
03
1.3. эпид. көрсеткіштері бойынша тексерілген адамдар
04
кестенің жалғасы
Контингенттер
жолдың нөмірі
Кекжөтелге тексеріс
Менингококқа тексеріс
Стафилококқа тексеріс
Басқа тексерістер
Барлық тексерістер, бірлік
оның ішінде оң көрсеткіштер, бірлік
Барлық тексерілген адамдар
оның ішінде оң көрсеткіш
Барлық тексерілген адамдар
оның ішінде оң көрсеткіш
Барлық тексерілген адамдар
оның ішінде оң көрсеткіш
Барлық тексерілген адамдар
оның ішінде оң көрсеткіш
А
В
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.1. аурулар және ауруға күдікті адамдар
02
1.2. профилактикалық мақсатта тексерілген адамдар
03
1.3. эпид. көрсеткіштері бойынша тексерілген адамдар
04
31. Паразитологиялық тексерістер орындалды
Тексеріс түрлері
Жолдың нөмірі
Тексерілген сынамалар, бірлік
тексерілген сынамалар санынан паразитарлық аурулардың қоздырғыштары (антиденелері) анықталды, бірлік
барлығы
оның ішінде оң көрсеткіш
оның ішінде мемтапсырыс бойынша
энтеробиоз
гименолепидоз
аскаридоз
описторхоз
тениаринхоз
эхинококкоз
протозооздар
безгек плазмодиі
басқа инвазиялар
барлығы
оның ішінде оң көрсеткіш
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
1. Барлық тексерілгендер
01
оның ішінде:
1.1. гельминтоз және протозоозға нәжіс және қырынды
02
1.2. безгекке қанды гемоскопиялық тексеру
03
1.3. серологиялық тексерістер, барлығы
04
оның ішінде:
05
1.4.1. ИФТ
06
1.4.2. СГАР
07
1.5. санитарлық-паразитологиялық тексерістер, барлығы
08
оның ішінде:
09
1.5.1. ауыз су
10
1.5.2. жиналған су
11
1.5.3. ашық су қоймаларының суы
12
1.5.4. топырақ
13
1.5.5. көкөністер/жемістер
14
1.5.6. шайындылар
15
1.5.7. шаң
16
1.5.8. балық
17
1.5.9. ет
18
1.5.10. басқалар
19

1.3. серологические
исследования
15
в том числе:
1.3.1. на
напряженность
иммунитета к
дифтерии
16
1.3.2. на
напряженность
иммунитета к
столбняку
17
1.3.3. Реакция
прямой гемаг-
глютинации (РПГА) по
диагностике
дизентерии
18
1.3.4. РПГА по
диагностике
сальмонеллезов
19
1.3.5. прочие
серологические
исследования
20
1.4. внутрилаборатор-
ный контроль
качества
исследований
21
1.5. внешний
лабораторный
контроль
22
30. Бактериологические исследования (по видам инфекций)
Контингенты
номер
строки
Исследования
на патогенные энтеробактерии
Исследования на
энтеропато-
генную кишечную
палочку
Исследования на
кампилобактерии
Всего
обследо-
вано лиц
выделены
сальмо-
неллы
бр.тифа и
паратифов
А,В,С
прочие
сальмо-
неллы
ш
и
г
е
л
л
ы
Всего
обследо-
вано лиц
из них
положи-
тельных
Всего
обследо-
вано лиц
из них
положи-
тельных
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1. Всего
01
в том числе:
1.1. больные и
лица с подоз-
рением на
заболевание
02
1.2. лица,
обследованные с
профилактичес-
кой целью
03
1.3. лица,
обследованные
по эпидемиоло-
гическим
показаниям
04
продолжение таблицы
Исследования
на дифтерию
Исследования
на коклюш
Исследования
на менинго-
кок
Исследования на
стафилококк
Прочие
исследования
Всего
иссле-
дований,
единиц
из них
положи-
тельных,
единиц
Всего
обсле-
довано
лиц
из
них
поло-
житель-
ных
в том
числе
токси-
генные
штаммы
Всего
обсле-
довано
лиц
из них
положи-
тельных
Всего
обсле-
довано
лиц
из них
положи-
тельных
Всего
обследо-
вано лиц
из них
положи-
тельных
Всего
обсле-
довано
лиц
из них
положи-
тельных
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
31. Выполнено паразитологических исследований
Виды
исследований
Номер
строки
Выполнено
исследований,
единиц
выявлено возбудителей (антител) паразитарных заболеваний из общего числа исследованний, единиц
в
с
е
г
о
в том числе
положительных
в том числе
по госзаказу
э
н
т
е
р
о
б
и
о
з
г
и
м
е
н
о
л
е
п
и
д
о
з
а
с
к
а
р
и
д
о
з
о
п
и
с
т
о
р
х
о
з
т
е
н
и
а
р
и
н
х
о
з
э
х
и
н
о
к
о
к
к
о
з
п
р
о
т
о
з
о
о
з
ы
плаз-
модий
маля-
рии
другие
инвазии
в
с
е
г
о
в том
числе
положи-
тельных
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1. Всего
исследований
01
в том числе:
1.1. фекалий и
соскобов на
гельминтозы и
протозоозы
02
1.2. гемоскопи-
ческие
исследования
крови на
малярию
03
1.3. серологи-
ческие
исследования,
всего
04
в том числе:
1.3.1. Иммунофер-
ментный анализ
(ИФА)
05
1.3.2. Реакция
прямой гемаг-
глютинации
(РПГА)
06
1.4. санитарно-
паразитоло-
гические
исследования,
всего
07
в том числе:
1.4.1. питьевая
вода
08
1.4.2. сточная
вода
09
1.4.3. вода
открытых
водоемов
10
1.4.4. почва
11
1.4.5. овощи/
фрукты
12
1.4.6. смывы
13
1.4.7. пыль
14
1.4.8. рыба
15
1.4.9. мясо
16
1.5. прочие
17

1.2.3. қалалық СЭС орталықтары
14
1.2.4 аудандық СЭС орталықтары
15
1.2.5. көліктегі СЭС орталықтары, барлығы
16
оның ішінде
1.2.5.1 теміржол көлігіндегі өңірлік СЭС орталықтары
17
1.2.5.2 теміржол көлігіндегі бөлімшелік СЭС орталықтары
18
1 2.5.3 Әуе көлігіндегі СЭС орталықтары
19
42. Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармаларының (департаменттерінің) штаттары
Лауазымдық қызметтер
жолдың нөмірі
Барлық лауазымдық қызметтер
біліктілік санаты бар барлық мамандар
мамандардың біліктілігі
штаттағы
Бос емес
жеке адамдар
оның ішінде
жоғарғы арнайы мед. білімі бар
Орта арнайы мед. білімі бар
медициналық емес білімі бар
жоғарғы арнайы медициналық білімімен
орта медициналық білімі бар
медициналық емес білімі бар
жоғарғы санат
I санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
II санат
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1. Барлық лауазымдық қызметтік бірлік
01
оның ішінде:
1.1. Басшылар
02
оның ішінде:
1.1.1. департаменттер (басқармалар) филиалдар
03
1.1.2. басқарма бастығының орынбасары
04
1.1.3. бөлім бастығы
05
1.2. Жоғарғы медициналық білімі бар бас мамандар, барлығы
06
оның ішінде мамандықтар бойынша:
1.2.1. санэпидқызметтер ұйымы (статистика, методология)
07
1.2.2. ақпараттық қамтамасыз ету
08
1.2.3. коммуналдық гигиена
09
1.2.4. өнеркәсіптік және радиациялық гигиена
10
1.2.5. тағам гигиенасы
11
1.2.6. балалар және жасөспірімдер гигиенасы
12
1.2.7. эпидемиология және иммунопрофилактика
13
1.2.8. паразитарлық аурулар эпидемиологиясы
14
1.2.9. аса қауіпті жұқпалар эпидемиологиясы
15
1.2.10. госпитальдық жұқпалар эпидемиологиясы
16
1.2.11. зарарсыздандыру, дезинсекция және дератизация
17
1.2.12. басқалары
18
1.3. Жоғары медициналық білімі бар жетекші мамандар, барлығы
19
оның ішінде мамандықтар бойынша:
1.3.1. санэпидқызметтер ұйымы (статистика, методология)
20
1.3.2. ақпараттық қамтамасыз ету
21
1.3.3. коммуналдық гигиена
22
1.3.4. өнеркәсіптік және радиациялық гигиена
23

1.2.3. городские Центры (филиалы) СЭЭ
14
1.2.4. районные Центры (филиалы) СЭЭ
15
1.2.5. ЦСЭЭ на транспорте, всего
16
в том числе:
1.2.5.1. региональные ЦСЭЭ на
железнодорожном транспорте
17
1.2.5.2. отделенческие ЦСЭЭ на
железнодорожном транспорте
18
1.2.5.3. ЦСЭЭ на воздушном транспорте
19
42. Штаты  управлений (департаментов) государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Должности
номер
строки
Всего должностей
штатных
занятых
физических
лиц
в том числе
с высшим
специальным
медицинским
образованием
со средним
медицинским
образованием
с немеди-
цинским
образова-
нием
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Всего должностных единиц
01
в том числе:
1.1. Руководители
02
в том числе:
1.1.1.департамента (управления),
филиала
03
1.1.2. заместители руководителя
04
1.1.3. начальник отдела
05
1.2. Главные специалисты с высшим медицинским образованием, всего
06
в том числе по специальности:
1.2.1. организация санэпидслужбы (статистика, методология)
07
1.2.2. информационное обеспечение
08
1.2.3. коммунальная гигиена
09
1.2.4. промышленная и радиационная гигиена
10
1.2.5. гигиена питания
11
1.2.6. гигиена детей и подростков
12
1.2.7. эпидемиология и иммунопрофилактика
13
1.2.8. эпидемиология паразитарных заболеваний
14
1.2.9. эпидемиология особо опасных инфекций
15
1.2.10. эпидемиология госпитальных инфекций
16
1.2.11.дезинфекция, дезинсекция и дератизация
17
1.2.12. прочие
18
продолжение таблицы
всего
специалистов,
имеющих
квалифика-
ционную
категорию
квалификация специалистов
с высшим
специальным
медицинским
образованием
со средним специальным медицинским образованием
с немедицинским образованием
высшую
кате-
горию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
кате-
горию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы 42
Должности
номер
строки
Всего должностей
штатных
занятых
физичес-
ких
лиц
в том числе
с высшим
специаль-
ным
медицинс-
ким
образо-
ванием
со
средним
медицинс-
ким
образова-
нием
с немеди-
цинским
образова-
нием
А
Б
1
2
3
4
5
6
1.3. Ведущие
специалисты с
медицинским
образованием, всего
19
в том числе по
специальности:
1.3.1. организация
санэпидслужбы
(статистика,
методология)
20
1.3.2. информационное
обеспечение
21
1.3.3. коммунальная
гигиена
22
1.3.4. промышленная и
радиационная гигиена
23

1.3.5. тағам гигиенасы
24
1.3.6. балалар және жасөспірімдер гигиенасы
25
1.3.7. эпидемиология және иммунопрофилактика
26
1.3.8. паразитарлық аурулар эпидемиологиясы
27
1.3.9. аса қауіпті жұқпалар эпидемиологиясы
28
1.3.10. госпитальдық жұқпалар эпидемиологиясы
29
1.3.11. зарарсыздандыру, дезинсекция және дератизация
30
1.3.12. басқалар
31
42 кестенің жалғасы
Лауазымдық қызметтер
жолдың нөмірі
Барлық лауазымдық қызметтер
мамандардың біліктілігі
штаттағы
Бос емес
Жеке адамдар
оның ішінде
біліктілік санаты бар барлық
жоғарғы арнайы
орта арнайы мед.
медициналық емес
жоғарғы арнайы медициналық біліммен
орташа медициналық біліммен
медициналық емес білімімен
жоғарғы санат
1 санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
11 санат
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1.4. Жоғары медициналық емес білімі бар қызметтер, барлығы
32
оның ішінде:
1.4.1 кадрлық жұмыс бойынша маман
33
1.4.2 есепші
34
1.4.3 заңгер
35
1.4.4. инженер
36
1.4.5. биолог, зоолог
37
1.4.6. энтомолог
38
1.4.7. басқалары
39
1.5. Орта медициналық білімі бар мамандар
40
оның ішінде:
1.5.1. жұмысты ұйымдастыру
41
1.5.2. ақпараттық қамтамасыз ету
42
1.5.3. коммуналдық гигиена
43
1.5.4. өнеркәсіптік және радиациялық гигиена
44
1.5.5. тағам гигиенасы
45
1.5.6. балалар және жасөспірімдер гигиенасы
46
1.5.7. эпидемиология және иммунопрофилактика
47
1.5.8. паразитарлық аурулар эпидемиологиясы
48
1.5.9. аса қауіпті жұқпалар эпидемиологиясы
49
1.5.10. госпитальдық жұқпалар эпидемиологиясы
50
1.5.11. зарарсыздандыру, дезинсекция және дератизация
51

1.3.5. гигиена питания
24
1.3.6. гигиена детей
и подростков
25
1.3.7. эпидемиология
и иммунопрофилактика
26
1.3.8. эпидемиология
паразитарных
заболеваний
27
1.3.9. эпидемиология
особо опасных инфекций
28
1.3.10. эпидемиология
госпитальных инфекций
29
1.3.11.дезинфекция,
дезинсекция и
дератизация
30
1.3.12. прочие
31
продолжение таблицы
всего
специалистов,
имеющих
квалификационную
категорию
квалификация специалистов
с высшим специальным
медицинским
образованием
со средним специальным
медицинским
образованием
с немедицинским
образованием
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
го
р
и
ю
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы 42
Должности
номер
строки
Всего должностей
штатных
занятых
физичес-
ких лиц
в том числе
с высшим
специаль-
ным медицинс-
ким образо-
ванием
со средним
медицинс-
ким образо-
ванием
с немеди-
цинским
образованием
А
Б
1
2
3
4
5
6
1.4. Должности с
высшим немедицинским
образованием, всего
32
в том числе:
1.4.1. специалист по
кадровой работе
33
1.4.2. бухгалтер
34
1.4.3. юрист
35
1.4.4. инженер
36
1.4.5. биолог, зоолог
37
1.4.6. энтомолог
38
1.4.7. прочие
39
1.5. Специалисты со
средним медицинским
образованием, всего
40
в том числе:
1.5.1. организация
деятельности
41
1.5.2. информационное
обеспечение
42
1.5.3. коммунальная
гигиена
43
1.5.4. промышленная и
радиационная гигиена
44
1.5.5. гигиена питания
45
1.5.6. гигиена детей и
подростков
46
1.5.7. эпидемиология и
иммунопрофилактика
47
1.5.8. эпидемиология
паразитарных заболеваний
48
1.5.9. эпидемиология
особо опасных инфекций
49
1.5.10. эпидемиология
госпитальных инфекций
50
1.5.11.дезинфекция,
дезинсекция и
дератизация
51

1.6. Жоғары медициналық емес білімі бар мамандар, барлығы
52
оның ішінде:
1.6.1. кадрлық жұмыс бойынша маман
53
1.6.2. есепші
54
1.6.3. заңгер
55
1.6.4. техник
56
1.6.5. энтомолог
57
1.6.6. басқалары
58
1.7. Қызмет керсететін басқа персонал
59
43. Санитарлық-эпидемиологиялық сараптау орталықтарының штаттары
Лауазымдық қызметтер
жолдың нөмірі
Барлық лауазымдық қызметтер
мамандардың біліктілігі
штаттағы
Бос емес
Жеке адамдар
оның ішінде
біліктілік санаты бар барлық
жоғарғы арнайы
орта арнайы мед.
медициналық емес
жоғарғы арнайы медициналық біліммен
орташа медициналық біліммен
медициналық емес білімімен
жоғарғы санат
1 санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
11 санат
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1. Барлық лауазымдық қызметтер, бірлік:
01
оның ішінде:
1.1. Жоғарғы медициналық білімі бар мамандар
02
1.1.1. СЭСО-ның (филиалының) басшысы
03
1.1.2. басшының орынбасары
04
1.1.3. бөлім меңгерушісі
05
1.1.4. зертхана меңгерушілері
06
1.1.5. дәрігер-лаборант
07
1.1.6. дәрігер-бактериолог
08

1.6. Специалисты со
средним немедицинским
образованием, всего
52
в том числе:
1.6.1. специалист по
кадровой работе
53
16.2. бухгалтер
54
1.6.3. юрист
55
1.6.4. техник
56
1.6.5. энтомолог
57
1.6.6. прочие
58
1.7. Прочий
обслуживающий
персонал
59
продолжение таблицы
всего
специалистов,
имеющих
квалификационную
категорию
квалификация специалистов
с высшим специальным
медицинским
образованием
со средним специальным
медицинским
образованием
с немедицинским
образованием
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
го
р
и
ю
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
43. Штаты центров санитарно-эпидемиологической экспертизы
Должности
номер
строки
Всего должностей
штатных
занятых
физичес-
ких лиц
в том числе
с высшим
специаль-
ным
медицинс-
ким образо-
ванием
со средним
медицинс-
ким образо-
ванием
с немеди-
цинским
образо-
ванием
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Всего должностных
единиц:
01
в том числе:
1.1.Специалисты с
высшим медицинским
образованием
02
1.1.1. руководитель центра
(филиала) санитарно-
эпидемиологической
экспертизы
03
1.1.2. заместитель
руководителя
04
1.1.3. заведующий отделами
05
1.1.4. заведующие
лабораториями
06
1.1.5. врач-лаборант
07
1.1.6. врач-бактериолог
08

1.2.8. дәрігер-вирусолог
23
1.2.9. дәрігер-дезинфекционист
24
1.2.10. инженер
25
1.2.11. ЭМӨ және ФФ инженері
26
1.2.12. инженер-метролог
27
1.2.13. биолог, зоолог
28
1.2.14. энтомолог
29
1.2.15. басқалары
30
43 кестенің жалғасы
Лауазымдық қызметтер
жолдың нөмірі
Барлық лауазымдық қызметтер
мамандардың біліктілігі
штаттағы
Бос емес
Жеке адамдар
оның ішінде
біліктілік санаты бар барлық
жоғарғы арнайы
орта арнайы мед.
медициналық емес
жоғарғы арнайы медициналық біліммен
орташа медициналық біліммен
медициналық емес білімімен
жоғарғы санат
1 санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
II санат
жоғарғы санат
I санат
11 санат
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1.3. Орта медициналық білімі бар мамандар
31
оның ішінде:
1.3.1. фельдшер-лаборант
32
1.3.2. санитарлық дәрігердің көмекшісі
33
1.3.3. эпидемиолог-көмекшісі
34
1.3.4. лаборант
35
1.3.5. дезинструктор-дезинфектор
36
1.3.6. басқалары
37
1.4. Орта медициналық емес білімі бар мамандар
38
оның ішінде:
1.4.1. фельдшер-лаборант
39
1.4.2. лаборант
40
1.4.3. дезинфектор
41
1.4.4. препаратор
42
1.4.5. техник
43
1.4.6. басқалары
44
1.5. Кіші медициналық персонал, барлығы
45
1.5.1. санитаркалар
46
1.6. Басқа персоналдар
47
44. Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау басқармаларының (департаменттерінің) және санитариялық - эпидемиологиялық сараптау орталықтарының кадрмен қамтамасыз етілу жағдайы
Штаттық нормативтерге сәйкес
жолдың нөмірі
барлық тіркелген штаттық лауазымдық қызметтер
жеке адамдар
Есепті жылы жұмысқа қабылданды
оның ішінде жас мамандар
Жұмыстан босады
жылдың басында
есептік жылдың аяғында
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Департаменттер бойынша барлығы
01
оның ішінде:
1.1. жоғарғы мед. білімі бар мамандар
02
1.2. жоғарғы медициналық емес білімі бар мамандар
03
1.3.орта медициналық білімді лауазымдық қызметтер
04

1.2.8. врач-вирусолог
23
1.2.9. врач-
дезинфекционист
24
1.2.10. инженер
25
1.2.11. инженер
электромагнитных полей и
физических факторов (ЭМП
и ФФ)
26
1.2.12. инженер-метролог
27
1.2.13. биолог, зоолог
28
1.2.14. энтомолог
29
1.2.15. прочие
30
продолжение таблицы
всего
специалистов,
имеющих
квалификационную
категорию
квалификация специалистов
с высшим специальным
медицинским
образованием
со средним специальным
медицинским
образованием
с немедицинским
образованием
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
го
р
и
ю
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы 43
Должности
номер
строки
Всего должностей
штатных
занятых
физических
лиц
в том числе
с высшим
специальным
медицинским
образованием
со средним
медицинским
образованием
с немедицин-
ским образо-
ванием
А
Б
1
2
3
4
5
6
1.3. Специалисты со
средним медицинским
образованием
31
в том числе:
1.3.1. фельдшер-
лаборант
32
1.3.2. помощник
санитарного врача
33
1.3.3. помощник-
эпидемиолога
34
1.3.4. лаборант
35
1.3.5. дезинструктор-
дезинфектор
36
1.3.6.прочие
37
1.4. Специалисты
со средним
немедицинским
образованием
38
в том числе:
1.4.1. фельдшер-
лаборант
39
1.4.2. лаборант
40
1.4.3. дезинфектор
41
1.4.4. препаратор
42
1.4.5. техник
43
1.4.6. прочие
44
1.5. Младший
медицинский
персонал, всего
45
1.5.1. санитарки
46
1.6. Прочий персонал
47
продолжение таблицы
всего
специалистов,
имеющих
квалификационную
категорию
квалификация специалистов
с высшим специальным
медицинским
образованием
со средним специальным
медицинским
образованием
с немедицинским
образованием
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
высшую
категорию
I
к
а
т
е
г
о
р
и
ю
II
к
а
т
е
го
р
и
ю
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
44. Состояние кадрового обеспечения управлений
(департаментов) государственного санитарно-
эпидемиологического надзора и центров санитарно-
эпидемиологической экспертизы
В соответствии со
штатными нормативами
номер
строки
всего зарегист-
рировано
штатных
должностей
физических
лиц
Прибыло в
отчетном
году
в том
числе
молодых
специа-
листов
У
б
ы
л
о
на начало
года
на конец
отчетного
года
A
Б
1
2
3
4
5
6
1. Всего по департаментам
01
в том числе:
1.1.специалистов с высшим
медобразованием
02
1.2. специалистов с высшим
немедицинским образованием
03
1.3. должности со средним
медицинским образованием
04

Стационарлық ауа соратын қондырғы жылдамдығы 1200-1900 куб/сағ.
41
Дистиллятор
42
Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттің басшы
_____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы)
Мөр орны
Санитариялық-эпидемиологиялық сараптау орталығының басшы
_____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы)
Мер орны
Орындаушы ______________телефон №____ Күні 20__жылғы «__»_______
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Ақпарат алушы құпиялылығына кепілдік береді
Кім тапсырады ________________________________________________
(атауы, мекенжайы)
30-нысан
Жылдық
Ведомствалық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Ауданның медициналық ұйымдары (қалалық) - ауданның бас дәрігеріне (қалалық) - 5 қаңтарда
2. Ауданның бас дәрігерлері (қалалық), облыстық медициналық ұйымдары - анықталған мерзімде мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасының жергілікті органдарына - 10 қаңтарда;
3. Мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасының жергілікті органдары - анықталған мерзімде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігінің статистика басқармасына - 10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі - статистика бойынша Қазақстан Республикасы Агенттігіне - 1 сәуірде.
Медициналық ұйымның есебі
20__жыл
1001                Бөлімшелер (кабинеттер)
Бөлімшенің (кабинеттің) атауы
Жол №
Бөлімшелердің (кабинеттер)
Бөлімшелердің (кабинеттер дің) саны
А
1
А
1
Жасөспірімдер
01
Дерматовенерологиялық
Пульмонологиялық
02
Алдын алу
Ревматологиялық
03
Физиотерапевтік
Кардиологиялық
04
Инелі рефлекс терапия
Гастроэнтерологиялық
05
Ересектерге арналған емдік дене шынықтыру
Эндокринологиялық
06
Аллергологиялық
07
Балаларға арналған емдік дене шынықтыру
Ересектерге арналған жұқпалы аурулар бөлімшесі
08
Әйелдер консультациясы
Балаларға арналған жұқпалы аурулар бөлімшесі
09
Қалпына келтіріп емдеу
Дене шынықтыру және спортпен шұғылданушыларды дәрігерлік бақылау
10
Рентгенологиялық
Неврологиялық
11
Компьютерлік томография
Травматологиялық (ортопедия)
12
Флюорография
Урологиялық
13
Электрокардиография және функционалдық диагностика
Онкологиялық
14
Радиологиялық (сәулелі терапия)
15
Дистанциондық-диагностикалық кабинет
Стоматологиялық (тіс дәрігерлік)
16
Тіс протездеу
17
Эндоскопиялық
Ортодонтикалық
18
Ультрадыбыстық диагностика
Акушерлік-гинекологиялық
19
Кан құю
Қарау
20
Переливания крови
"Неке және отбасы" консультациясы
21
Гипербарикалық оксингенация
Медициналық генетика бойынша
22
Гемодиализ
Педиатриялық
23
Патологоанатомиялық
Терапевтік
24
Зертханалар:
X
Егу
25
клиникалық-диагностикалық
Офтальмологиялық
26
радиоизотоптық диагностика
Отоларингологиялық
27
клиникалық-диагностикалық
Сурдологиялық
28
бактериологиялық
Фтизиатрлық
29
биохимикалық
Жасанды пневмоторакса
30
цитологиялық
Психиатриялық
31
Статистика
Психотерапевтік
32
Ұйымдастыру-әдістемелік бөлімінің
Соттық-психиатриялық сараптама
33
Әлеуметтік-құқықтық
Медициналық психология
34
Лазерлік терапия
Наркология
35
Магниттік-резонансты томография
Балалар және жасөспірімдер арасындағы нарколог
36
Отбасын жоспарлау
Наркологиялық науқастарды аты-жөнін көрсетпей
37
Дәрігерлік учаскеліктердің саны
X
Алкоголдік масаюды сараптама
38
терапевтік
Алкогольге қарсы насихат және алдын-алу көмек
39
педиатрлық
ЖТД

скоростью 1200-1900
куб/час
41
Дистиллятор
42
Руководитель Департамента                Руководитель Центра
государственного санитарно-              санитарно-эпидемиологической
эпидемиологического надзора              экспертизы
___________ (Ф.И.О., подпись)            __________ (Ф.И.О., подпись)
М.П.                                            М.П.
Исполнитель ______________ телефон № ______ Дата "__"_______ 20__ год
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 30
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Медицинские организации района (города) -
главному врачу района (города) - 5 января;
2. Главные врачи района (города), областные
медицинские организации - местному органу
государственного управления
здравоохранением - 10 января;
3. Местные органы государственного
управления здравоохранением - департаменту
статистики области, г.г. Астаны и Алматы
и в Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - Агентство Республики Казахстан
по статистике 1 апреля.
Отчет медицинской организации
20____ год
1001                     Отделения (кабинеты)
Наименование отделения
(кабинета)
№ строки
Число
отделений
(кабинетов)
Наименование
отделения
(кабинета)
№ строки
Число
отделений
(кабинетов)
А
Б
1
А
Б
1
Подростковое
01
Дерматовенероло-
гическое
40
Пульмонологическое
02
Профилактики
41
Ревматологическое
03
Физиотерапев-
тическое
42
Кардиологическое
04
Иглорефлексо-
терапии
43
Гастроэнтерологическое
05
Лечебной
физкультуры для
взрослых
44
Эндокринологическое
06
Лечебной
физкультуры
для детей
45
Аллергологическое
07
Женская
консультация
46
Инфекционное для взрослых
08
Восстановитель-
ного лечения
47
Инфекционное для детей
09
Рентгенологи-
ческое
48
Врачебного контроля за
занимающимися физкультурой
и спортом
10
Компьютерной
томографии
49
Неврологическое
11
Флюорографическое
50
Травматологическое
(ортопедическое)
12
Электрокардио-
графии и
функциональной
диагностики
51
Урологическое
13
Онкологическое
14
Дистанционно-
диагностический
52
Радиологическое (лучевой
терапии)
15
Стоматологическое
(зубоврачебное)
16
Эндоскопии
53
Зубопротезное
17
Ультразвуковой
диагностики
54
Ортодонтическое
18
Переливания
крови
55
Акушерско-гинекологическое
19
Гипербарической
оксингенации
56
Смотровой
20
Гемодиализа
57
Консультация "Брак и
семья"
21
Гемосорбции
58
По медицинской генетике
22
Патологоанато-
мическое
59
Педиатрическое
23
Лаборатории:
60
Х
Терапевтическое
24
радиоизотопной
диагностики
60.1
Прививочный
25
клинико-
диагностическая
60.2
Офтальмологическое
26
бактериологи-
ческая
60.3
Отоларингологическое
27
серологическая
60.4
Сурдологическое
28
биохимическая
60.5
Фтизиатрическое
29
цитологическая
60.6
Искусственного
пневмоторакса
30
Статистики
61
Психиатрическое
31
Отдел статистики
в составе
оргметодотдела
62
Психотерапевтическое
32
Социально-
правовой
63
Судебно-психиатрической
экспертизы
33
Лазерной терапии
64
Медицинской психологии
34
Магнитно-
резонансной
томографии
65
Наркологическое
35
Планирование
семьи
66
Детско-подростковые
наркологические
36
Число врачебных
участков
67
Х
Анонимного лечения
наркологических больных
37
терапевтических
67.1
Экспертизы алкогольного
опьянения
38
педиатрических
67.2
Антиалкогольной пропаганды
и профилактической помощи
39
врачей общей
практики
67.3

2102 Басқа қалалардан келгендермен дәрігерлердің қабылдау саны 1___, шетелдік 2____
2103
Атауы
Барлығы
1 жасқа дейінгі балалар
Қайтыс болуы туралы дәрігерлердің куәліктері берілген
оның ішінде
Жүктілер, босанатындар, босанғандар
43 күннен 365 күнге
0-6 тәулік
7-27 тәулік
8 күннен 1 жасқа дейін
А.
1
2
3
4
5
6
7
Барлығы:
соның ішінде 1 жасқа дейінгі 500-999г с-н
X
X
1000-1499
X
X
1500-2499г
X
X
2500 және одан жоғары
X
X
2400
(ФАП-сіз, ФП-сыз және ҮЖҰ медицина қызметкерінсіз)
Атауы
Жол №
Тірі туылғандар, барлығы
оның ішінде қайтыс болғандардың жасы
Өлі туғандар
0-6 тәулік
7-27 тәулік
28 күннен 1 жасқа дейін
антенат.
А
1
2
3
4
5
Барлық балалар
01
оның ішінде туған кездегі салмағы: 500-
02
1000-1499г
03
1500-2499г
04
2500г жіне одан көп
05
Туғандардың жалпы санынан - шала туған
06
2401 Үйде босанған әйелдердің саны, барлығы 1___; оның ішінде емханаға жатпаған босанғандар 2___; емханаға жатпаған босанғандардан туғандардың жалпы санынан: тірі туғандар 3___, соның ішінде шала туылғандар 4___ соның ішінде 0-6 тәулікте шетінегендер 5___, өлі туылғандар 6___ соның ішінде шала туылғандар 7___ туберкулезге қарсы егілгендер 8___;
2510
Атауы
Жол №
Қаралуға тиісті
Қаралды
Аурулар анықталынды
Сауықтырылды
А
Б
1
2
3
4
0-17 аралығындағы қоса есептегендегі барлығы
01
соның ішінде 15-17 жас аралығындағы
1.1
қанайналым жүйесі ауруларын анықтаудағы
02
обыр алды жағдайын және жатыр мойнының обырын анықтаудағы алдын ала тексеру
03
обыр алды жағдайын және сүт безінің обырын анықтаудағы алдын ала тексеру
04
2512 Туберкулезбен ауыратындарды анықтау мақсатында қаралды: барлығы 1___, оның ішінде 14 жасқа дейінгі балаларға
Манту реакциясын қоса есептегенде 2___.
2513 Мерезбен ауыратындарды анықтау мақсатында тексерілгендер - барлығы 1___, соның ішінде:
преципитация микрореакциясын пайдалана отырып 2___;
РСК серологиялық реакция кешенін пайдалана отырып (Вассерман реакциясы) 3___
2514
Аурулардың атауы
АХЖ (ауруларды халықаралық жіктеу) бойынша X қайта тексерілу шифрі
жыл басындағы бақылауға алынғандар
әскерге шақырылғандардың ішіндегі науқастардың саны
есеп беру кезеңіндегі қайта бекітілгендер
есеп беру кезеңіндегі бақылаудан алынғандар
емделуге келмегендер
жыл аяғында бақылауда тұрғандар
барлығы
соның ішінде емделуінің аяқталуы бойынша
А
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы
соның ішінде: өкпенің және басқа тыныс органдарының туберкулезі

2102 Число посещений врачей иногородними 1 __________, иностранцами 2 _____
2103    ВЫДАНО ДАННОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ ПО ПОВОДУ СМЕРТИ НА ДОМУ
(без ФАП (фельдшерско-акушерского пункта),
ФП (фельдшерского пункта), МП (медицинского пункта)
и МР (медицинский работник) без содержания отдельного
помещения)
Наименование
с
т
р
о
к
и
В
с
е
г
о
Выдано врачебных свидетельств о смерти
Детям в
возрасте
до 1 года
из них
Беременным,
роженицам и
родильницам
из них
0-6
суток
7-27
суток
от 28
дней до
1 года
до 42
дней
с 43 до
365 дней
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего
01
в том числе детям
до года с весом
500-999 грамм
02
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1000-1499 грамм
03
Х
Х
Х
1500-2499 грамм
04
Х
Х
Х
2500 грамм и более
05
Х
Х
Х
2400                       РОДОВСПОМОЖЕНИЕ НА ДОМУ
(БЕЗ ФАП, ФП, МП И МР БЕЗ СОДЕРЖАНИЯ ОТДЕЛЬНОГО ПОМЕЩЕНИЯ)
Наименование
№ строки
Родилось
живыми,
всего
из них умерло в возрасте
Родилось мертвыми
0-6 суток
7-27 суток
от 28 дней
до 1 год
антенат.
интранат.
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего детей
01
из них с весом при рождении
500-999 грамм
02
1000-1499 грамм
03
1500-2499 грамм
04
2500 грамм и более
05
из общего числа
родившихся -
недоношенными
06
2401 Число родов на дому, всего 1 ______, из них без последующей госпитализации родильниц 2 ______;
из общего числа родившихся без последующей госпитализации родильниц: родилось-живыми 3 _____, в том числе недоношенными 4 ________,
из них умерло в возрасте 0-6 суток 5 _____; родилось мертвыми 6 ______; в том числе недоношенными 7 ______, вакцинировано против туберкулеза 8 _____;
2510    ПРОФИЛАКТИЧЕСКИЕ ОСМОТРЫ, ПРОВЕДЕННЫЕ ДАННОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ
Наименования
№ строки
Подлежало
осмотрам
Осмотрено
Выявлено
больных
Оздоровлено
А
Б
1
2
3
4
Всего детей от
0-17 лет
включительно
01
из них дети
подросткового
возраста 15-17
лет включительно
1.1
Профилактические
осмотры на
выявление
болезней системы
кровообращения
02
Профилактические
осмотры на
выявление
предопухолевых
состояний и рака
шейки матки
03
Профилактические
осмотры на
выявление
предопухолевых
состояний и рака
молочной железы
04
2512 Осмотрено с целью выявления больных туберкулезом: всего 1 ___________, из них детям до 14 лет включительно Манту 2 ______
2513 Обследование с целью выявления больных с сифилисом всего 1 ______, в том числе с использованием микрореакции преципитации 2 ______;
с использованием комплекса серологических реакций РСК (реакция Вассермана) 3 ____________
2514      Диспансеризация призывников
Название болезни
с
т
р
о
к
и
Шифр МКБ-
Х пере-
смотра
число больных призывников
состоящие
под наблю-
дением
на начало
года
прикреп-
ленных
вновь за
отчетный
период
выбывших из под наблюдения за отчетный период
не явив-
шихся на
лечение
получив-
ших от-
срочку
(1-3
года)
состоя-
щих под
наблю-
дением
на конец
года
в
с
е
г
о
в том
числе по
окончанию
лечения
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего........
01
в том числе:
туберкулез
легких и других
органов дыхания
02

А15, А16
X
күйзелу және сомототропты бұзылуларға байланысты невротикалық
F40-F48
неорганикалық энурез
F98,0
шеткі жүйке жүйесінің аурулары
G50-64, G73
көз және олардың қосымшаларының аурулары, рефрацияның және
H00-H59
X
құлақ және емізік тәрізді өскін
H60 - H95
жүректің созылмалы ревматикалық
I05-I09
эссенциалдық гипертония
I10-I13
жоғарғы тыныс алу жолдарының
J00-J06, J35
соның ішінде миндалды және аденоидтардың
J35
асқазан және ұлтабардың ойық жарасы
К25 - К27
гастрит және дуоденит, асқазан жұмысының бұзылулары
К29-К30, К3 1.0.3 К31.8.9
шаптағы және құрсақ қуысындағы жарықтан басқа
К40 - К46
бауыр, өт қабының және ұйқы безінің аурулары
К70 - К77, К80-К87
нефрит, нефротикалық синдром және
N00-N51
атабез шемені
N43
тері қабаты мен тері шелмайының аурулары
L00-L99
бас сүйек ішіндегі жарақаттың әсерінен
Т90.5 (S 06 ішінен)
тізбеге енбеген баска аурулар
одан басқа, салмақ жетіспеушілігімен
х
2517 Әскерге шақырылуды қажет ететіндер:

А15, А16
Х
невротические,
связанные со
стрессом и
соматоформные
расстройства
03
F40-F48
энурез
неорганической
природы
04
F98.0
болезни
периферической
нервной системы
05
G50-G64, G73
болезни глаза и
его придатков,
нарушенй
рефракции и
аккомодации
06
H00-H59
Х
болезни уха и
сосцевидного
отростка
07
H60-H95
хронические
ревматические
болезни сердца
08
I05-I09
эссенциальная
гипертония
09
I10-I13
болезни верхних
дыхательных
путей
10
J00-J06, J35
в том числе
хронические
болезни миндалин
и аденоидов
11
J35
язва желудка и
двенадцатиперст-
ной кишки
12
K25-K27
гастрит и дуоденит,
функциональные
расстройства
желудка
13
K29-K30, K31.0.3 K31.8.9
паховая и другие
виды грыж
брюшной полости
14
K40-K46
болезни печени,
желчного пузыря
и поджелудочной
железы
15
K70-K77, K80-K87
нефрит, нефротический
синдром и нефроз
16
N00- N51
из них: водянка
яичка
17
N43
болезни кожи и
подкожной
клетчатки
18
L00-L99
последствия
внутричерепной
травмы
19
T 90.5 (из S 06)
прочие болезни,
не вошедшие в
перечень
20
Кроме того,
отстающие в
физическом
развитии,
выделить с
дефицитом веса
21
Х
2517 Число призывников, нуждавшихся:

- операция қажет ететіндер 1______ оның ішінде операция жасалған 2______
- көздің көру қабілетін түзету 3________ оның ішінде түзететін көзілдіріктермен қамтылғаны 4_______
- ауыз қуысын тазалау 5_______ оның ішінде тазаланғаны 6______
2610               КОНТРАЦЕПЦИЯНЫ ҚОЛДАНУ
Атауы
Жол №
Контрацепцияны қолданатын әйелдер саны
Барлығы
Жатыр ішілік құралдар
Гормоналды заттар
соның ішінде
Спермицидтер
кедергілік
ауызбен
инъекциялы
Барлығы
соның ішінде еркүйектер
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Есеп беру жылында контрацепциямен қамтылғандар (амбулаторлық және стационарлық жағдайларда)
01
соның ішінде аборттан кейін қамтылғаны
1.1.
босанғаннан кейін
1.2.
Жыл аяғында бақылауда тұрғандар
02
Асқыну - барлығы .......
03
соның ішінде: әйелдердің жыныс мүшелерінің қабыну
3.1.
әйелдердің жыныс мүшелерінің қабынусыз
3.2.
басқалар.....
3.3.
2700      СТОМАТОЛОГИЯНЫҢ (ТІС ДӘРІГЕРІ КАБИНЕТІНІҢ) ЖҰМЫСЫ
Атауы
Жол
Стоматологтардың және тіс дәрігерлерінің қабылдауы
Жоспарлы тазалау тәртібінде және келуі бойынша тазаланғандардың барлығы
Алдын алу жұмысы
Барлығы
соның ішінде алғашқы*)
жоспарлы санация тәртібінде қаралғандар
Қаралғандардың ішінде санацияны қажет еткендердің саны
Жоспарлы санация кезінде анықталғандар санынан тазаланды
А
Б
1
2
3
4
5
6
Барлығы ........
01
соның ішінде: 14 жасқа дейінгі балаларды қосқанда.
02
ауыл тұрғындары
03
оның ішінде 14 жасқа дейінгі балаларды қосқанда
04
*Келу сипатына қарамастан, есептік кезеңде стоматологиялық көмекке бірінші рет келген бірінші болып есептеледі.
2701 Тіс протезін алған адамдар саны - барлығы 1_______, оның ішінде ауыл тұрғындары 2_______
Жасалған жалғыз қаптама 3_______, көпір тәрізді протездер 4______, оның ішінде қаптама 5_______
алмалы-салмалы протездер 6_______, металлокерамика және фарфор бірліктері 7____________
2702 Ортодонттық емдеу алған адамдар саны - барлығы 1__________, оның ішінде балалар 2____________
2800 АМБУЛАТОРЛЫҚ-ЕМХАНАЛЫҚ ҰЙЫМДАРДАРДЫҢ (БӨЛІМШЕЛЕРДІҢ) ХИРУРГИЯЛЫҚ ЖҰМЫСЫ
Операция атауы
Жол №
Амбулаторлық-емханалық ұйымдарда (бөлімшелерде) жасалған операция саны
А
Б
1
Барлық операциялар
01
соның ішінде: көз мүшесіне операция
02
соның ішінде микрохирургиялық
2.1.
құлақ, тамақ, мұрын мүшелеріне операция
03
соның ішінде құлаққа
3.1.
қан тамырларына операция
04
іш сүзегі мүшелеріне операция
05
соның ішінде қысылмаған жарық жағдайында жарықтарды кесу
5.1.
әйелдердің жыныс мүшелеріне операция
06
сүйек бұлшық ет жүйесіне операция
07
сүт бездеріне операция
08
тері және тері асты тіндеріне операция
09
соның ішінде іріңді-қабыну аурулары бойынша
9.1.
сүндеттеу
10
басқалар
11

- в оперативном лечении 1 _______ из них оперировано 2 ______
- в коррекции зрения 3 _______ из них обеспечено коррегирующими очками 4 ______
- в санации полости рта 5 _______ из них санировано 6 ______
2610                                                                            ПРИМЕНЕНИЕ КОНТРАЦЕПЦИИ
Наименование
с
т
р
о
к
и
Число женщин, использующих контрацепцию
В
с
е
г
о
Внутри-
маточные
средства
Гормональные средства
в том числе:
Спермициды
Барьерные
оральные
инъекционные
в
с
е
г
о
в том числе
презервативы
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Охвачено
контрацепцией
в отчетном
году (в амбу-
латорных
условиях и в
стационаре)...
в том числе
охвачено
1.1.
после родов
1.2.
Состоит под
наблюдением
на конец
года........
02
Осложнения-
всего........
03
из них:
воспалительные
болезни женских
половых органов......
3.1.
невоспалитель-
ные болезни
женских
половых органов.
3.2.
прочие.......
3.3.
2700                                                               РАБОТА СТОМАТОЛОГИЧЕСКОГО (ЗУБОВРАЧЕБНОГО КАБИНЕТА)
Наименование
№ строки
Число посещений
стоматологов и
зубных врачей
Всего
санировано
в порядке
плановой
санации и
по
обращению
Профилактическая работа
всего
в том числе
первичных *)
осмотрено
в порядке
плановой
санации
Из числа
осмотренных
нуждалось в
санации
Санировано
из числа
выявленных
при
плановой
санации
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего....
01
в том числе: дети
до 14 лет
включительно....
02
сельские жители
03
из них дети до 14
лет включительно
04
*) Первичным считается первое обращение за стоматологической помощью в отчетном году независимо от характера обращения
2701 Число лиц, получивших зубные протезы - всего 1 ___________, из них сельских жителей 2 _________
Изготовлено одиночных коронок 3 _________, мостовидных протезов 4 __________, в них коронок 5 __________, съемных протезов 6 _________, единиц металлокерамики и фарфора 7 _________.
2702 Число лиц, получивших ортодонтическое лечение - всего 1 _________, из них детей 2 _________
2800      ХИРУРГИЧЕСКАЯ РАБОТА АМБУЛАТОРНО-ПОЛИКЛИНИЧЕСКИХ
ОРГАНИЗАЦИЙ (ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ)
Название операций
№ строки
Число проведенных операций в
амбулаторно-поликлинической организации
(подразделении)
А
Б
1
Всего операций
01
в том числе: операции на органе
зрения
02
из них микрохирургические
2.1.
операции на органах уха, горла, носа
03
из них на ухе
3.1.
операция на сосудах
04
операция на органах брюшной полости
05
из них: грыжесечение при
неущемленной грыже
5.1.
операция на женских половых органах
06
операция на костно-мышечной системе
07
операция на молочной железе
08
операция на коже и подкожной
клетчатке
09
из них по поводу
гнойно-воспалительных заболеваний
9.1.
иссечение крайней плоти (обрезание)
10
прочие
11

Сәулелі терапияны аяқтаған науқастар саны 1_______, оның ішінде қысқа фокусты терапияны 2_______, дистанционды гамматерапияны 3________, радиоактивті препараттармен емдеу: жабық 4________, сәулелі терапияны аяқтаған науқастардың жалпы санынан, ісік емес аурулары бар науқастар 5________
4202 ЛАЗЕРЛІ ТЕРАПИЯ КАБИНЕТІНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Емдеуді аяқтаған науқастардың саны:
Барлығы 1_______, соның ішінде ішек-қарын жолы 2_______, жүрек-тамыр жүйесі 3_______, тыныс алу жүйесі 4________, тірек-қимыл аппараты 5_______, гинекологиялық 6________, орталық нерв жүйесі 7________, эндокринді жүйе 8________, зәр шығару және жыныс жүйесі (гинекологиядан басқа) 9_______, басқалар 10________
4601 ФИЗИОТЕРАПЕВТІК БӨЛІМІІШЕНІҢ (КАБИНЕТТІҢ) ҚЫЗМЕТІ
Емдеуді аяқтаған адамдар саны 1______, оның ішінде емханада және үйде 2______; жасалған емдеу шараларының саны, барлығы 3______, оның ішінде амбулаторлық науқастарға: емханада 4______, үйде 5_______, сонымен қатар, массаж алған адамдар саны 6_______
4701 ЛФК КАБИНЕТІНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Емдеуді аяқтаған адамдар саны 1______, оның ішінде емханада және үйде 2______; жасалған емдеу шараларының саны, барлығы 3_____, оның ішінде амбулаторлық науқастарға: емханада 4______, үйде 5_______
4801 РЕФЛЕКСТІ ТЕРАПИЯ КАБИНЕТІНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Емдеуді аяқтаған адамдар саны 1______, оның ішінде емханада 2_______ Жасалған емдеу шараларының саны 2________ оның ішінде емханада 3____
4802 ГЕМОДИАЛИЗ БӨЛІМШЕЛЕРІНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Диализдік орындар саны 1______, Жүргізілген гемодиализдер саны 2_____ оның ішінде емханада 3_______
4803 ГЕМОСОРБЦИЯ БӨЛІМШЕЛЕРІНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Бөлімдегі орындар саны 1______. Жасалған емдеу шараларының саны 2______ оның ішінде емханада 3______
4804 ГИПЕРБАРИКАЛЫҚ ОКСИГЕНАЦИЯ БӨЛІМШЕЛЕРІНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Барокамералар саны, барлығы 1______, оның ішінде әрекет етуші 2______. Өткізілген сеанстар саны 3______ оның ішінде емханада 4______
4805 ЛОГОПЕДТІК КӨМЕК
Логопед жүргізген сабақтарды аяқтаған, науқастардың саны 1, оның ішінде 14 жасқа дейінгі балаларды қоса есептегенде 2______ оның ішінде емханада 3______
V. БӨЛІМ. ДИАГНОСТИКАЛЫҚ БӨЛІМШЕЛЕРДІҢ ЖҰМЫСЫ
4110 РЕНТГЕНДІК ДИАГНОСТИКАЛЫҚ ЖҰМЫС (АЛДЫН-АЛА ҚАРАУЛАРДЫ ҚОСА ЕСЕПТЕГЕНДЕ)
Атауы
Жол №
Барлығы
соның ішінде
кеуде клеткасы органдары
ас қорыту органдары
сүйек-буын жүйесі
зәр шығару және жыныс жүйесі
басқалар
А
Б
1
2
3
4
5
6
Рентгенологиялық зерттеулер
01
оларда жасалды:
сәулелендіру
02
X
рентгенограммалар
03
электрорентгенограммалар
04
диагностикалық флюорограммалар
05
маммограммалар
06
арнайы зерттеулер, барлығы
07
оның ішінде ангиография
08

Число больных, закончивших лучевую терапию 1 _________, из них короткофокусную 2 _____________, дистанционную гамматерапию 3 ________, лечение радиоактивными препаратами: закрытыми 4 _________, из общего числа больных, закончивших лучевую терапию, больных с неопухолевыми заболеваниями 5 ________.
4202               ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ КАБИНЕТА ЛАЗЕРНОЙ ТЕРАПИИ
Число больных, закончивших лечение:
Всего 1 _________, в том числе желудочно-кишечного тракта 2 _______, сердечно-сосудистой системы 3 ________, дыхательной системы 4 ________, опорно-двигательного аппарата 5 ________, гинекологических 6 _________, центральной нервной системы 7 ________, эндокринной системы 8 __________, мочеполовой системы (кроме гинекологических) 9 ___________, прочих 10 __________.
4601                                                         ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ФИЗИОТЕРАПЕВТИЧЕСКОГО ОТДЕЛЕНИЯ (КАБИНЕТА)
Число лиц, закончивших лечение 1 _______, из них в поликлинике и на дому 2 ________;
Число отпущенных процедур, всего 3 _______, из них амбулаторным больным: в поликлинике 4 ________, на дому 5 ___________, кроме того, число лиц получивших массаж 6 __________.
4701         ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ КАБИНЕТА лечебной физкультуры (ЛФК)
Число лиц, закончивших лечение 1 _____, из них в поликлинике и на дому 2 _______;
Число отпущенных процедур, всего 3 ____, из них амбулаторным больным: в поликлинике 4 ___________, на дому 5 ________.
4801             ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ КАБИНЕТА РЕФЛЕКСОТЕРАПИИ
Число лиц, закончивших лечение 1 ______, из них в поликлинике 2 ________ число отпущенных процедур 3 ___, из них в поликлинике 4 _________.
4802                                                                                                                                              ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ОТДЕЛЕНИЙ ГЕМОДИАЛИЗА
Число диализных мест 1 _________, Число проведенных гемодиализов 2 _______, из них в поликлинике 3 __________.
4803                                                                                                                                              ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ОТДЕЛЕНИЙ ГЕМОСОРБЦИИ
Число мест в отделении 1 _______. Число проведенных процедур 2 _______ из них в поликлинике 3 _________
4804                                                            ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ОТДЕЛЕНИЙ ГИПЕРБАРИЧЕСКОЙ ОКСИГЕНАЦИИ
Число барокамер, всего 1 ______, в том числе действующих 2 ______.Число проведенных сеансов 3 _________ из них в поликлинике 4 __________.
4805                                                                         ЛОГОПЕДИЧЕСКАЯ ПОМОЩЬ
Число больных, закончивших занятия с логопедами 1 _____, из них детей до 14 лет включительно 2 ______ из них в поликлинике 3 _________.
Раздел V. РАБОТА ДИАГНОСТИЧЕСКИХ ОТДЕЛЕНИЙ
4110                                                                       РЕНТГЕНОДИАГНОСТИЧЕСКАЯ РАБОТА
(ВКЛЮЧАЯ ПРОФИЛАКТИЧЕСКИЕ ОСМОТРЫ)
Наименование
с
т
р
о
к
и
В
с
е
г
о
в том числе
органов
грудной
клетки
оранов
пищеварения
костно-
суставной
системы
мочеполовой
системы
прочие
А
Б
1
2
3
4
5
6
Рентгенологические
исследования...........
01
из них сделано:
просвечиваний...............
02
Х
рентгенограмм.............
03
электрорентгенограмм........
04
диагностических
флюорограмм....
05
маммограмм
06
специальных исследований
всего:
07
из них ангиографиий
08

4112 Амбулаторлық науқастарға орындалған зерттеулердің жалпы санынан 1______
4114 РЕНТГЕНОЛОГИЯЛЫҚ АЛДЫН-АЛУ ЗЕРТТЕУЛЕР
кеуде клеткасы флюорографиясының саны, барлығы 1_____, соның ішінде 14 жасқа дейінгі балаларды қоса есептегенде 2_____
4115 УЛЬТРАДЫБЫСТЫҚ ЗЕРТТЕУЛЕР
Зерттеулер саны
Жол
Барлығы
оның ішінде балаларға
Зезттеулер саны, барлығы:
01
соның ішінде жүрек қан-тамыр жүйесі
02
іш сүзегі мүшелері
03
сүт безі
04
қалқанша бездері
05
зәр шығару және жыныс жүйесі
06
сүйек-буын жүйесі
07
әйелдердің жыныс мүшелері
08
шеткі тамырларды доплерлік зерттеулер
09
ми эхосы
10
УД сәуле бойынша пункциялық биопсия және білтелеу
11
интраоперациялық УД зерттеулер
12
1 жасқа дейінгі балалар
13
басқалар
14
4116 КОМПЬЮТЕРЛІК ЖӘНЕ МАГНИТТІК-РЕЗОНАНСТЫҚ ТОМОГРАФИЯ КАБИНЕТІНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Зерттеу түрі
Жол №
Барлық зерттеулер
Контрастты күшейту
Инвазивті емшаралар
компьютерлік томография
магниттік-резонанстық томография
компьютерлік томография
магниттік-резонанстық томография
компьютерлік томография
магнитгік-резонанстық томография
А
Б
1
2
3
4
5
6
Барлық зерттеулер:
01
солардың ішінде:
02
Кеуде қуысы мүшелері
03
Іш сүзегі және іш сүзегінен тыс жердегі мүшелер
04
Жамбас астауы мүшелері
05
06
Басқалар
07
4200 ДИСТАНЦИОНДЫ-ДИАГНОСТИКАЛЫҚ КАБИНЕТТЕРДІҢ ҚЫЗМЕТІ
Дистанционды-диагностикалық кабинеттердің саны, барлығы 1______ Жүргізілген ЭКГ - зерттеулер саны 2_______.
4203 РАДИОИЗОТОПТЫ ДИАГНОСТИКА ЗЕРТХАНАЛАРЫНЫҢ ҚЫЗМЕТІ
Радиодиагностикалық зерттеулер жасалды 1______ функционалдық зерттеулер 3______, соның ішінде сканерлеу 2_______
4204 ЭНДОСКОПИЯЛЫҚ БӨЛІМШЕЛЕРДІҢ (КАБИНЕТТЕРДІҢ) ҚЫЗМЕТІ
Атауы
Жол №
Барлығы
соның ішінде
эзофагогастродуоденоскопиялар
колоноскопия
бронхоскопия
басқалары
А
Б
1
2
3
4
5
Эндоскопиялық зерттеулер, барлығы...............
01
соның ішінде емдік ем шараларды жүргізумен бірге
02
Цитоморфологиялық зерттеуге материал алып жүргізілген зерттеулердің жалпы санынан (1 жол)
03
4300 ЗЕРТХАНАЛАР ҚЫЗМЕТІ
Атауы
1
Жасалған анализдер саны
Барлығы
соның ішінде
гематологиялық
цитологиялық
биохимиялық
микробиологиялық
иммунологиялық
мед.генетикалық
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Барлығы
01
соның ішінде амбулаторлық науқастарға (үйде қаралатын ауруларды қоса есептегенде)
02
4302 Анализдер санынан - биохимиялық анализдер (4 топтан): гормондарға 1_____, онкомаркерлерге 2______, ферменттерге 3_____, ұйығыштық және ұйығыштыққа қарсы жүйенің көрсеткіштері 4_____, су-тұз алмасуы 5______, қанның газ және ауа-негізді айналымына 6______ бацилл бөлуші туберкулезге материалды бактериологиялық зерттеу (5): бактериоскопия 6______, егу 7_______ Серологиялық (6 топтан): серологиялық реакциялар комплексі (микрореакцияны қосқанда) 8______, мерезді серо және ликворозерттеу үшін арнайы реакциялар 9______, лимфоциттердің идентификациясы 10______, ісікке қарсы иммунитет көрсеткіші (6 топтан) 11______
4401-1 ФУНКЦИОНАЛДЫҚ ДИАГНОСТИКА КАБИНЕТІНІҢ ҚЫЗМЕТІ

4112    Из общего числа исследований выполнено амбулаторным больным 1 _______.
4114                                                               РЕНТГЕНОЛОГИЧЕСКИЕ ПРОФИЛАКТИЧЕСКИЕ ИССЛЕДОВАНИЯ
Число флюорографий грудной клетки, всего 1 ________, из них детям до 14 лет включительно 2 _________
4115                                                                    УЛЬТРАЗВУКОВЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ (УЗИ)
Число исследований
№ строки
Всего
из них детям
Всего исследований:
01
в том числе сердечно-сосудистой системы
02
органов брюшной полости
03
молочной железы
04
щитовидной железы
05
мочеполовой системы
06
костно-суставной системы
07
женских половых органов
08
доплеровские исследования периферических
сосудов
09
эхо мозга
10
пункционная биопсия и дренирование по УЗ лучу
11
интраоперационные УЗ исследования
12
дети до года
13
прочие
14
4116                                                                   ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ КАБИНЕТА КОМПЬЮТЕРНОЙ И
МАГНИТНО-РЕЗОНАНСНОЙ ТОМОГРАФИИ
Область исследования
с
т
р
о
к
и
Всего исследований
Контрастное усиление
Инвазивные процедуры
компьютерной
томографии
магнитно-
резонансной
томографии
компьютерной
томографии
магнитно-
резонансной
томографии
компьютерной
томографии
магнитно-
резонансной
томографии
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего
исследований:
01
в том числе:
Головной
мозг...
02
Органы грудной
клетки........
03
Органы брюшной
полости и
забрюшинного
пространства
04
Органы
таза........
05
Костно-суставная
система....
06
Прочие........
07
4200                                                              ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ДИСТАНЦИОННО-ДИАГНОСТИЧЕСКИХ КАБИНЕТОВ
Число дистанционно-диагностических кабинетов, всего 1 _________.  Число проведенных ЭКГ (электрокардиографических) - исследований 2 _____________.
4203                                                               ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ЛАБОРАТОРИЙ РАДИОИЗОТОПНОЙ ДИАГНОСТИКИ
Сделано радиодиагностических исследований 1 ________, в том числе сканирований 2 _________ функциональных исследований 3 __________.
4204                                                                ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ЭНДОСКОПИЧЕСКИХ ОТДЕЛЕНИЙ (КАБИНЕТОВ)
Наименование
с
т
р
о
к
и
В
с
е
г
о
в том числе
эзофагогаст-
родуодено-
скопии
колоно-
скопии
бронхо-
скопии
п
р
о
ч
и
е
А
Б
1
2
3
4
5
Эндоскопические исследования, всего.....
01
в том числе с проведением лечебных
процедур
02
Из общего числа исследований (строка 1)
с взятием материала на цито-
морфологическое исследование...........
03
4300                                                                        ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ЛАБОРАТОРИЙ
Наименование
с
т
р
о
к
и
Число проведенных анализов
В
с
е
г
о
в том числе
гематоло-
гические
цитологи-
ческие
биохими-
ческие
микробио-
логические
иммуно-
логические
медико-
генети-
ческие
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Всего.........
01
в том числе
амбулаторным
больным (включая
больных на
дому)...........
02
4302 Из числа анализов - биохимические (из графы 4) анализы: на гормоны 1 _________ и онкомаркеры 2 __, на ферменты 3 _____, показатели свертывающей и п/свертывающей системы 4 ____, водносолевого обмена 5 _____, газо и кислотно-основного обмена крови 6 _____. Бактериологические исследования материала на бацилловыделение туберкулеза (из графы 5): бактериоскопия 7 _______, посевы 8 _________. Серологические (из графы 6): комплекс серологических реакций (включая микрореакции) 9 __________, специфические реакции для серо- и ликвородиагностики сифилиса 10 __________, идентификация лимфоцитов (из графы 6) 11 _____, показатели противоопухолевого иммунитета (из графы 6) 12 _____.
4401                                                                ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ КАБИНЕТА ФУНКЦИОНАЛЬНОЙ ДИАГНОСТИКИ

Тексерілген адамдар саны, барлығы 1______, оның ішінде емханада және үйде 2______;
Жалпы тексерілгендер санынан - 14 жасқа дейінгі балаларды қоса есептегенде 3______, соның ішінде емханада және үйде 4______.
Барлық жасалған зерттеулер саны 5______, соның ішінде амбулаторлық науқастарға: емханада 6______, үйде 7______.
4500 ПАТОЛОГОАНАТОМИЯЛЫҚ БӨЛІМШЕНІҢ ҚЫЗМЕТІ
Атауы
Жол №
Барлығы
с.і.стац. қайтыс болғандар
А
Б
1
2
Қайтыс болғандарға өткізілген патологоанатомиялық зерттеулердің саны
01
соның ішінде - балалар (0-14 жасты қоса есептегенде) оның ішінде:
02
0-6 тәулік жастағы шетінеген нәрестелер
03
7 тәуліктен 11 ай 29 күн аралығында қайтыс болған балалар
04
Өлі туғандарды келісіп көрілген саны..............
05

Число обследованных лиц, всего 1 _________, в том числе в поликлинике и на дому 2 _________;
из общего числа обследованных - детей до 14 лет включительно 3 _______, в том числе в поликлинике и на дому 4 ___________.
Всего сделано исследований 5 _______, в том числе амбулаторным больным: в поликлинике 6 _________, на дому 7 ______________.
4500                                                                  ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ПАТОЛОГОАНАТОМИЧЕСКОГО ОТДЕЛЕНИЯ
Наименование
№ строки
Всего
в том числе умерших
в стационаре
А
Б
1
2
Число патологоанатомических
исследований умерших.................
01
в том числе- детей (0-14 лет
включительно).........................
из них:
02
новорожденных, умерших в возрасте
0-6 суток.................
03
детей, умерших в возрасте 7 дней-11
месяцев 29 дней...........
04
Число вскрытий
мертворожденных........................
05
Вскрыто новорожденных, родившихся при

жүктіліктің 22-27 жұма мерзімінде туған нәрестелер кесіліп көрілді
06
4501 Қызмет көрсетілетін ұйымдар саны 1_____, соның ішінде дербес емханалар (амбулаториялар) 2______ секциялық материалдарды патологиялық-гистологиялық зерттеулер саны 3______,
Науқастардың операциялық және биопсиялық материалдарын патологиялық-гистологиялық зерттеулер саны, барлығы 4______, соның ішінде емханадан 5______.
Басшы_______________________
Орындаушы_______________телефон №______Күні 20__ж. «__»________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _________________________________
(атауы және мекен-жайы)
31-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

сроке беременности 22-27 недель
06
4501  Число обслуживаемых организаций 1 ________, в том числе самостоятельных поликлиник (амбулаторий) 2 _________ число патологогистологических исследований секционного материала 3 ___________,
Число патологогистологических исследований операционного и биопсийного материала у больных, всего 4 __________, в том числе из поликлиники 5 ____________.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 31
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Балалар ауруханалары (емханалар, амбулаториялар), ауруханалардың балалар бөлімдері және қалалар мен қала типтес кенттердің ауруханалары (амбулуториялары) балалар бөлімінің барлығына қарамастан, меншіктік нысанға қарамастан соңғысы аудан орталығында балалар емханасы болмаған жағдайда ауданның бас дәрігеріне (қаланың)- 5 қаңтарда;
2. Аумақтық денсаулық сақтау басқармасы - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - 10 ақпанда.
Балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп
20__жыл
Есепте тұрған балалар саны (сәбилер үйінде, балалар үйінде, мектеп интернаттағы балалар туралы мәлімет қосылмайды)
2100
жолдың №
Жыл басында бақылауда тұрғандардың саны
Есеп жылында
бақылауға түскендер
бақылаудан шыққандар
олардың ішінде өлгендер
Жыл соңында бақылауда тұрғандардың саны
А
Б
1
2
3
4
5
Барлығы (14 жастағыларды қоса алғанда)....
01
оның ішінде: 1 жасқа дейінгілер
02
1 жастан 2 жасқа дейінгілер (1 жас, 11 ай, 29 күн...)
03
2-ден 5 жасқа дейін (4 жас, 11 ай, 29 күн)
04

1. Детские больницы (поликлиники,
амбулатории), детские отделения больниц и
необъединенные поликлиники в городах и
поселках городского типа, сельские
участковые и районные больницы
(амбулатории) независимо от наличия детских
отделений, независимо от формы
собственности (последние - при отсутствии в
районном центре детской поликлиники
рай(гор) управлению здравоохранением
(главному врачу района) - 5 января.
2. Местные органы государственного
управления здравоохранением сводный отчет
по городу, области - Министерство
здравоохранения Республики Казахстан -
к 10 февраля;
Отчет о медицинской помощи детям
20____год
2100                                                         Число детей, состоявших на учете  (не включают данные о детях,
находящихся в домах ребенка, детских домах, школах-интернатах)
А
№ строки
состояло под
наблюдением
на начало
отчетного
года
В отчетном году
поступило
под
наблюдение
выбыло
из-под
наблюдения
из них
умерло
состоит под
наблюдением
на конец
отчетного
года
Б
1
2
3
4
5
Всего (в возрасте до 14 лет
включительно)......
01
в том числе: в возрасте до
1 года
02
от 1 года до 2-х лет (1 год
11 мес. 29 дней)
03
от 2-х до 5 лет (4 г. 11
месяцев 29 дней)
04

2201 Мекеменің бақылауына түскен нәрестелердің саны 1__________
2300 0-5 жасқа дейінгі балалар ауруының саны, оның ішінде 0-1 жасқа дейінгілер
Ауру атаулары
ХАК шифрлары X қаралымда
жолдың №
Балалардың тіркелген аурулары
Ауру атаулары
ХАК шифрлары X қаралымда
жолдың №
Балалардың тіркелген аурулары
0-5 жасқа дейін
оның ішінде 0-1 жасқа дейін
0-5 жасқа дейін
оның ішінде 0-1 жасқа дейін
А
Б
В
1
2
А
Б
В
1
2
Аурулардың барлығы
А00-Т98
01
Тыныс алу мүшелерінің аурулары
J00-J99
14
оның ішінде: Жұқпалы және паразиттік аурулар...
А00-В99
02
оның ішінде: жоғарғы тыныс алу жолдарының жедел инфекциясы, және тұмау
J00-J06 J10, J11
15
оның ішінде: ішек инфекциясы
А00-А09
03
пневмониялар
J12-J16, J18
16
сепсис
А40-А41
04
обструктивті бронхит
J44.0-J44.8
17
Энтеробиоз
В80
05
жедел бронхит
J20, J20.0-J02.9
18
Қан, қан жасалу мүшелерінің ауруы
D50-D89
06
жұтқыншақтың, бадамша безінің жедел қабынуы
J02, J02.0-J02.9. J03, J03.0-J03.9
19
оның ішінде: қан аздық
D50-D53,
D55-D64
07
Ас қорыту мүшелерінің аурулары
К00-К93
20
Эндокринологиялық аурулар жүйесі, зат алмасу және тамақтану жүйесінің бұзылуы
Е00-Е90
08
оның ішінде: ауыз уылуы (стоматит)
К12, К12.0-К12.1
21
оның ішінде - гипотрофия
Е40-Е46
09
Несеп жыныс жүйесі аурулары
N00-N99
22
Жүйке жүйесі аурулары
G00-G99
10
Туа біткен ауытқулар
Q00-Q99
23
оның ішінде: балалардың церебральдық параличі
G80
11
оның ішінде: туа біткен жүрек және қан айналым жүйесінің ақаулары.
Q20-Q28
24
Перинаталды мерзімінде пайда болған жеке жағдайлар
P00-P96
25
Сезім мүшесі аурулары
Н00-Н95
12
Жарақаттану және улану
S00-T88
26
оның ішінде: сыртқы және ортаңғы құлақтың жедел қабынуы
Н60.3, 65.0, 65.1, Н66.0
13
Басқа аурулар
27
2400 Есептік жылда 5 жасқа 1______, 2 жасқа 2_______, 1 жасқа 3______толған балалардың саны
оның ішінде: 3 айға дейін 4______, 6 айға дейін 5______ тек қана омырау сүтімен тамақтанғандар, омырау сүтімен тамақтанғандар 12 айға дейін 6______, одан басқа омырау сүтімен тамақтанғандар 18 айға дейін 7_______
2500 Балаларды алдын ала тексеру және оның қорытындылары
Атаулары
жолдың №
Қаралуға тиісті
Қаралғандар
Қарау кезіндегі анықталғандар
қабылетінің төмендігі
сөйлеу кемістігімен
сколиозбен
пішінінің бұзылуы
психикалық ауытқулар
есту
көру
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлық балалар (14 жасқа дейінгілерді қосқанда)
01
оның ішінде: мектеп жасына дейінгілер
02

2201 Число новорожденных, поступивших под наблюдение данной организации 1 _________________
2300 Число заболеваний детей 0-5 лет, в том числе от 0-1 года
Наименование болезней
Код по МКБ
X пересмотра
№ строки
Зарегистрировано заболеваний
детей
0-5 лет
в том числе от
0 до 1 года
А
Б
В
1
2
Всего заболеваний
А00-Т98
01
из них:
Инфекционные и паразитарные
болезни......
А00-В99
02
в том числе: кишечные
инфекции
А00-А09
03
сепсис
А40-А41
04
Энтеробиоз
В80
05
Болезни крови, кроветворных
органов......
D50-D89
06
в том числе - анемия
D50-D53, D55-D64
07
Эндокринные болезни,
расстройства питания и обмена
веществ
Е00-Е90
08
в том числе - гипотрофия
Е40-Е46
09
Болезни нервной системы
G00-G99
10
в том числе:
детский церебральный паралич
G80
11
Болезни органов чувств
Н60.5
12
в том числе острый наружный
отит
H00-H95
13
продолжение таблицы
Наименование болезней
Код по МКБ
Х пересмотра
№ строки
Зарегистрировано заболеваний
детей
0-5 лет
в том числе от
0 до 1 года
А
Б
В
1
2
Болезни органов дыхания
J00-J99
14
в том числе: острые
инфекции верхних дыхательных
путей, и грипп
J00-J06
J10, J11
15
пневмонии
J12-J16, J18
16
Обсртуктивный бронхит
J40
17
Острый бронхит
J20,J20.0-J20.9
18
Острый фарингит, тонзиллит
J02,J02.0-J02.9
J03,J03.0-J03.9
19
Болезни органов пищеварения
K00-K93
20
Стоматит
K12, K12.0-К12.1
21
Болезни мочеполовой системы
N00-N99
22
Врожденные аномалии
Q00-Q99
23
в том числе врожденные
аномалии сердца и системы
кровообращения
Q20-Q28
24
Отдельные состояния,
возникающие в перинатальном
периоде
P00-P96
25
Травмы и отравления
S00-T88
26
Травмы и отравления
S00-T88
27
Прочие болезни
28
2400 Работа с детьми, достигшими 1 года и проживающими в районе обслуживания данной организации
Число детей, достигших в отчетном году возраста: 5 лет 1 ___________ 2 лет 2 _____________________
1 года 3 _______________, из них: исключительно на грудном вскармливании до 3 месяцев 4 __________________
до 6 месяцев 5 __________ на грудном вскармливании до 12 месяцев 6 __________________ кроме того, на грудном вскармливании до 18 месяцев 7 ___________
2500                                                                  Профилактические осмотры детей и их результаты
Наименование
с
т
р
о
к
и
Подлежало
осмотру
О
с
м
о
т
р
е
н
о
Выявлено при осмотрах
с понижением остроты
с дефек-
тами
речи
со сколио-
зом
с нару-
шениями
осанки
с нервно-
психи-
ческими
откло-
нениями
с
л
у
х
а
з
р
е
н
и
я
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего детей (в возрасте
до 14 лет включительно)
01
в том числе:
дошкольного возраста
02

оқушылар (0-9 сыныпқа)
03
3 жасқа дейінгі скрининкті тексеруден өткендер, олардың ішінде
04
психикалық - медициналық-педагогикалық коррекцияға жолданғандар
05
сонымен қатар, жасөспірімдер бөлмесіне бақылауға берілген балалар.
04
Ескерту: Есепке емдеу алдын -алу ұйымдарында бақылауда тұрған және оларды қадағалайтын ауданда тұратын 14 жастағы балалар туралы мәліметтер енгізіледі.
Басшы ______________________
Орындаушы __________________ телефон №__ Күні 20__ж "__"_________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік
Кім ұсынады ____________________________________
(атауы және мекен-жайы)
32 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Перзентханалар, құрамында барлық емдеу-сақтандыру мекемелерінің меншік түрлері, акушерлік-гинекологиялық кабинеттері бар емханалар, әйелдерге кеңес беру мекемелері, әйелдер босанатын бөлімдер (палаталар, төсектер) стационарда-аудандық (қалалық) денсаулық сақтау бөліміне (ауданның, қаланың бас дәрігеріне) - 5 қаңтар.

школьники (0-9 классов)
03
прошедшие скрининговое
обследование до 3 лет, из них
04
направленны на психо- медико
педогогическую коррекцию
05
кроме того, дети переданные
под наблюдение в подрос. каб
04
Примечание: В отчет включают данные о детях в возрасте до 14 лет включительно, состоявших под наблюдением лечебно-профилактической организации и проживающих в районе его обслуживания.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 32
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Родильные дома, все медицинские
организации всех форм собственности,
имеющие женские консультации,
акушерско-гинекологические кабинеты в
составе поликлиник, родильные отделения
(палаты, койки) в стационаре -
рай(гор) здравотделу (главному врачу района,
города) - 5 января.

2. Аймақтағы денсаулық сақтау басқармасының органдары облыс, қала бойынша құрама есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп
20__жыл
2110 Мекеме қызмет көрсететін ауданда тұратын екіқабаттылар құрамы
адам
№ жолы
Жыл басындағы екіқабаттылар саны
Есеп берілген жылда
Кеңес беру мекемесіне бақылауға алынды
Одан басқа, басқа мекемелерде бақыланғандар қатарынан түсті
Екіқабаттылығы аяқталды (жыл басында бақыланғандар және есептегі жылда бақылауға алынғандар ішінен)
түсіктермен*)
Бақылаудан шыққандар
Жыл аяғында бақыланған екіқабаттылар саны
Барлығы
Оның ішінде мерзімі 12 аптаға дейінгі екіқабаттылар
босанумен
мерзімінен кеш
мерзімінде
мерзімінен бұрын
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
*) медициналық түсікке 12 аптаға дейінгі жолдама алуға көрінген әйелдер туралы мәліметтер кірмейді
2120 Екіқабаттылығы аяқталғандар ішінен (5+6+7+8гр.) табл.2110 1)терапевт тексерді 1______оның ішінде 12 аптаға дейінгі екіқабаттылық 2_______
2130 Алдында немесе екіқабаттылық кезіндегі, екіқабаттылықты қабындыратын жеке аурулар жағдайлар
Атау
жол №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Атау
жол №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Ісіктер, протеинуриялық және гипертензиялық жағдайы
01

2. Местные органы государственного
управления здравоохранением сводный отчет
по области, городу - в областные
департаменты статистики, г.г. Астаны и
Алматы и в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля.
Отчет о медицинской помощи беременным, роженицам
и родильницам
20 _________ год
2110                                                              КОНТИНГЕНТЫ БЕРЕМЕННЫХ, ПРОЖИВАЮЩИХ В РАЙОНЕ
ОБСЛУЖИВАНИЯ ОРГАНИЗАЦИИ
человек
с
т
р
о
к
и
Количество
беременных
на начало
года
В отчетном году
Поступили под наблюдение консультации
Кроме того,
поступили
из числа
наблюдавшихся
другими
организациями
Закончили
беременность
(из числа состоявших
под наблюдением
на начало года и
поступивших под
наблюдение в
отчетном году
а
б
о
р
т
а
м
и
*)
Выбыло
из под
наблю-
дения
Количество
беременных
из числа
наблюдавшихся
на конец года
В
с
е
г
о
в том числе
со сроком
беременности
до 12 недель
родами
в срок
прежде-
времен-
ными
запоз-
далыми
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
___________
*) не включаются данные о женщинах, обратившихся за направлением на медицинский аборт до 12 недель
2120 Из числа закончивших беременность (графы 5 + 6 + 7 + 8) таблицы 2210 1) были осмотрены терапевтом 1 ___________ в т.ч. до 12 недель беременности 2 ________
2130                                                      ОТДЕЛЬНЫЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ, ПРЕДШЕСТВОВАВШИЕ ИЛИ ВОЗНИКШИЕ ВО ВРЕМЯ                           БЕРЕМЕННОСТИ, ОСЛОЖНЯЮЩИЕ БЕРЕМЕННОСТЬ
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по МКБ Х пере-
смотра
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по МКБ
Х пере-
смора
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Отеки, протеинурия и
гипертензивные состояния
01

O10-O15
Ас қорыту мүшелерінің ауруы
10
O99.6
оның ішінде: эклампсия, преэклампсия
02
O14, O15
Вирусты гепатит
11
O98.4
Босанғанға дейінгі кезеңдегі қан кету
03
O44; O45-O46
Нерв жүйесінің ауруы
12
O99.3
оның ішінде бала жолдасының мерзімінен бұрын бөлінуі
04
O45
Қан айналысы жүйесінің ауруы
13
O16, O99.4
Екіқабаттылық кезіндегі күре тамыр қабынуы
05
O22
Қалқанша без аурулары
14
O99.2
Екіқабаттылық кезіндегі қант диабеті
06
O24
Несеп орындары жүйесінің екіқабат кездегі аурулары
15
O23
Қан аздық
07
O99.0
Мерзімінен асқан екіқабаттылық
16
O48
Тыныс мүшелерінің аурулары
08

О10-О15
Болезни органов
пищеварения
10
О99.6
в том числе:
преэклампсия, эклампсия
02
О14, О15
Вирусный гепатит
11
О98.4
Кровотечения в
дородовом периоде
03
О44, О45-О46
Болезни нервной
системы
12
О99.3
в том числе:
преждевременная
отслойка плаценты
04
О45
Болезни системы
кровообращения
13
О16, О99.4
Внозные осложнения во
время беременности
05
О22
Болезни
эндокринной
системы
14
O 99.2
Сахарный диабет во
время беременности
06
О24
Болезни
мочеполовой
системы во время
беременности..
15
О23
Анемии
07
О99.О
Переношенная
беременность
16
О48
Болезни органов дыхания
08

O99.5
Басқадай акушерлік асқынулар
17
O21;O25; O26; O28-O36; O42; O43; O47
Тыныс мүшелерінің туберкулезі
09
O98.0
Басқа экстрагениталдық аурулар
18
O98.1-O98.3,O98.5-O98.9,O99.1,O99.7-O99.8
СТАЦИОНАРДАҒЫ БОСАНДЫРУҒА КӨМЕК
2210 Босандырылғандар барлығы 1______, оның ішінде (15-18 жас) 2______, Одан басқа, босанатын бөлімнен тыс босанып түскендер 3______
Босанғандар ішінде: физиологиялық 4______, оның ішінде: егіздер 6______, үшеулер 7______,
Екіқабаттылығы босанумен аяқталған, денсаулығы мықты әйелдер саны 8______, оның ішінде әйелдер консультациясында қаралмағандары 9______
2211 БОСАНУДЫ АСҚЫНДЫРҒАН АУРУЛАР (БОСАНУДАҒЫ ЖӘНЕ БОСАНҒАННАН КЕЙІНГІ МЕРЗІМДЕГІ АСҚЫНУЛАР)
Атау
жол №
Атау
А
Б
А
Босану қызметінің бұзылуы, босанудың ұзаққа созылуы
01
Жатыр жыртылуы
Нәрестенің тура жатпауынан немесе орны тура болмағанына байланысты ауырлаған босану
02
Босанғаннан кейінгі қан кету
Жамбас астауы сүйегінің ауытқуларына байланысты ауырлаған босану
03
Ауырлаған босанудың басқа түрлері
04
Босану қызметі мен босандырудың қан кетумен асқынғандары
05
Нәрестеге күш түсуден (дистресс) асқынған, босану қызметі және босандыру
06
Басқадай босанғаннан кейін болатын жұқпалар
Кіндік патологиясының жағдайы
07
Босанғаннан кейінгі мерзімдегі күре тамыр асқынулары
Нәресте қабығының ауытқулары (су аздығы, су көптігі)
08
Акушерлік эмболия
Бұтаралық жыртылу, барлығы
09
Сүт бездерінің жұқпалары
оның ішінде III дәрежедегі
10
Сүттің азаюы
2212 ЕКІҚАБАТТЫЛАРДЫҢ, БОСАНУШЫЛАРДЫҢ ЖӘНЕ БОСАНҒАНДАРДЫҢ ӨЛІМІ СЕБЕПТЕРІ
Өлім себептері
жол № X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Екіқабатылығының мерзімі
Босанғандар және босанушылар
Босанудан және түсіктен кейін қайтыс болғандар (42 сөткеге дейін)
Босанудан және түсіктен кейін қайтыс болғандар (43 сөткеден 365 дейін)
12 аптаға дейін
13-21 апта
22 аптадан жоғары
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
I. Екіқабаттылыққа, босануға және босанғаннан кейінгіге байланысты:
1
Акушерлік қан кету
02
O20; O44; O45; O46; O67; O72
Преэклампсия, жүктілік талмасынан
03

О99.5
Прочие акушерские
осложнения
17
О21;О25;
О26;О28-О36;О42;
О43;О47
Туберкулез органов
дыхания
09
О98.0
Прочие экстра-
генитальные
заболевания
18
O98.1-O98.3,
O98.5-O98.9,
O99.1, O99.7-O99.8
РОДОВСПОМОЖЕНИЕ В СТАЦИОНАРЕ
2210 Принято родов всего 1 _____________, из них у девочек-подростков (15-18 лет) 2 ___________. Кроме того, поступило родившихся вне родильного отделения 3 ___________
Из числа родов: физиологические 4 __________________, многоплодные 5 ____________, из них: двойня 6 ________, тройня 7 _______. Количество женщин, абсолютно здоровых,
из числа закончивших беременность родами 8 ________, количество женщин, из числа родивших, не посещавших женскую консультацию (женский кабинет) 9 ______.
2211                                                              ЗАБОЛЕВАНИЯ, ОСЛОЖНИВШИЕ РОДЫ (ОСЛОЖНЕНИЯ РОДОВ
И ПОСЛЕРОДОВОГО ПЕРИОДА)
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по МКБ
Х перес-
мотра
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по МКБ
Х перес-
мотра
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Нарушения родовой
деятельности, затяжные
роды
01
О62,О63
Разрыв матки
11
О71.1
Затрудненные роды
вследствие неправильного
положения или
предлежания плода
02
О64
Послеродовое
кровотечение
12
О72
Затрудненные роды
вследствие аномалии
костного таза
03
О65
Роды с наложением
щипцов
13
О81.0-О81.3
Другие виды затрудненных
родов
04
О66
Роды с применением
вакуум-экстрактора
14
О81.4
Родовая деятельность и
родоразрешение,
осложнившиеся
кровотечением
05
О44-О45, О67
Родоразрешение
посредством
кесарева сечения
15
О82
Родовая деятельность и
родоразрешение,
осложнившиеся стрессом
плода (дистресс)
06
О68
Послеродовой
сепсис
16
О85
Патологические состояния
пуповины
07
О69
Другие послеродовые
инфекции
17
О86
Аномалии плодовых
оболочек (маловодие,
многоводие)
08
О40-О41
Венозные
осложнения в
послеродовом
периоде
18
О87
Разрыв промежности,
всего
09
О70
Акушерская эмболия
19
О88
в том числе III степени
10
О70.2
Инфекции молочной
железы
20
О91
Гипогалактия
21
О92.4
2212                                                            ПРИЧИНЫ СМЕРТИ БЕРЕМЕННЫХ, РОЖЕНИЦ И РОДИЛЬНИЦ
случаи
Причины смерти
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
Беременные со сроком
беременности
Роженицы
и родильницы
Умерли в
после-
родовом и
послеаборт-
ном
периодах
(до 42
дней)
Умерли в
послеродо-
вом и
послеаборт-
ном
периодах
(с 43 до
365 дней)
до 12
недель
13-21
недель
22 недели
и более
А
Б
В
1
2
3
5
6
I. Связанные с
беременностью,
родами и
послеродовым
периодом:
1
Акушерские
кровотечения
02
О20;О44;
О45;О46;
О67; О72
Преэклампсия,
эклампсия
03

O14-O15
X
Жатыр жыртылуы
04
O71
X
Сепсис
05
O75.3; O85-O86; O91
оның ішінде перитонит
06
O85
Акушерлік эмболия
07
O88
X
Басқадай жағдайлар(қан қатпасының эмболиясы өкпе артериясындағы, наркоз асқынулары, анафилактік шок, оталау кезінде тамырлардың жарақаттануы)
08
O29; O74; O75.0; O75.1; O87; O89; O90
II. Екіқабаттылыққа және босануға байланысы жоқ:
09
Қан, қан айналысы мүшелерінің аурулары
10
O99.O, 099.1
Эндокринді аурулар
11
O99.2
Қан айналысы жүйесінің аурулары
12
O99.4
Тыныс жолдары мүшелерінің аурулары
13

О14-О15
Х
Разрыв матки
04
О71.0-О71.1
Х
Сепсис
05
О75.3; О85-О86
в том числе
перитонит
06
О85
Акушерская
эмболия
07
О88
Х
Прочие причины
(тромбоэмболия
легочной
артерии,
наркозные
осложнения,
анафил. шок,
ранение сосудов
во время
операции и
другие)
08
О29;
О74;
75.0;
О75.1;
О87;
О89;
О90
II. Не связанные с
беременностью и
родами:
09
Болезни крови,
кроветворных
органов
10
О99.0, О99.1
Эндокринные
болезни
11
О99.2
Болезни системы
кровообращения
12
О99.4
Болезни органов
дыхания
13

O99.5
Ас қорыту мүшелерінің аурулары
14
O99.6, O98.4
Несеп жолдары жүйесінің аурулары
15
O23
Басқа аурулар
16
O98, O99.3, O99.7,
III. Түсіктер
17
O03-O08.9
X
IV. Жатырдан тыс біткен екіқабаттылық
18
OОО
X
X
х
Барлығы (1-4, 6-16 жолдар)
19
2213 Қайтыс болғандардың ішінде акушерлік стационарда
гинекологияда 2______
басқа стационарларда 3______
жеке меншік клиникаларда 4______
үйінде 5______
басқа жерлерде 6_______
2245 Туғандарды және өлгендерді туған кездегі салмағына қарай бөлу*) жағдайлар
Атауы
1000-
1500-
2500 және одан жоғары
А
3
4
5
Тірі туғандар
оның ішінде қайтыс болғандар, барлығы
оның ішінде алғашқы 0-6 сөткеде
7-27 сөткеде
28 сөтке және одан жоғары
Өлі туғандар
олардың ішінде босану қызметі басталмай өлгендер
босану кезінде өлгендер
2246 Тірі туғандар (әйелдер босанатын мекемеден басқа жерден туғаннан соң келіп түскендердегі қосқанда) барлығы 1 __________,
оның ішінде мерзімінен бұрын туғандар 2____________,
Өлі туғандар-барлығы 3_________
өліп қалғаңдар 5__________
2247 Жаңа туған нәрестелер ауыстырылды (ұрықтар) басқа стационарларға (емшектегі және мерзіміне жетпеген балалар бөліміне) 1_______Туберкулезге қарсы егу 2_____ Гепатит В қарсы егу 3________
2250 ДЕНЕ САЛМАҒЫ 500-999 ГРАММ БОЛЫП ТУҒАН ЖАС НӘРЕСТЕЛЕРДІҢ (ҰРЫҚТАРДЫҢ), АУРУЫ МЕН
Атауы
жол №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның ішінде өлгендері
өлі туғандар
барлығы
соның ішінде 0-6 тәулік шамасындағы
7-27 тәулік шамасындағы
28 тәуліктен жоғары
барлығы
соның ішінде: босану қызметі басталмай өлгендер
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
5
Барлық балалар
01
соның ішінде ауруы барлар:
1.1
А50, J00-06, J20-J22, J12-J-18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, T20-T50, T70-T74, T80, N8172
Тыныс алу жолдарының жедел жұқпасы
2.0

О99.5
Болезни органов
пищеварения
14
О98.4;
О99.6
Болезни моче-
половой системы
15
О23
Другие
заболевания
16
О98;
O 99.3;
O99.7;
O99.8
III. Аборты
17
О03-О08.9
Х
IV. Внематочная
беременность
18
О00
Х
Х
Всего (строки
1, 9, 17, 18)
19
2213 Из числа умерших умерло в: акушерских стационарах 1 _________ в частных клиниках 4 _______________
гинекологических 2 _________       на дому 5 _________________
других стационарах 3 _________ прочих местах 6 ______________
СВЕДЕНИЯ О НОВОРОЖДЕННЫХ
2245        Распределение родившихся и умерших по массе тела
при рождении
Наименование
№ с
т
р
о
к
и
В
С
Е
Г
О
с весом при рождении в граммах
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 и
более
в том
числе
4000 и
более
А
Б
1
2
3
4
5
6
Родились живыми
01
из них умерло, всего
02
в том числе в первые 0-6
суток
03
7-27 суток
04
28 суток и более
05
Родились мертвыми
06
из них: в антенатальный период
07
в интранатальный период
08
2246 Родились живыми (включая поступивших после рождения вне родильной организации) всего 1 ________________________, из них родились ранее срока 2 ____________________________, Родились мертвыми - всего 3 _____________________, из них родились ранее срока 4 _________________, из числа родившихся мертвыми, смерть наступила до начала родовой деятельности 5 ______________
2247 Переведено новорожденных (плодов) в другие стационары (отделения для недоношенных и грудных детей) 1 __________
Сделано противотуберкулезных прививок 2 ______ Сделано прививок против гепатита В3 _________
2250 ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ (ПЛОДОВ), РОДИВШИХСЯ
С МАССОЙ ТЕЛА 500-999 ГРАММ
Наименование
№ с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
Родились
больными
и заболело
из них умерли
Родились мертвыми
В
с
е
г
о
0-6
суток
7-27
суток
28 суток
и более
В
с
е
г
о
в т.ч.
антенатально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
01
число заболеваний: у них
01.1
A50, J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-Т74,
T80,T81.2
Острые респира-
торные инфекции
02

J00-06, J20-J22
Өкпе қабынуы
3.0
L12-L18
Тері және тері шелінің жұқпалары
4.0
L00-L08
Туа біткен ауытқулар
5.0
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа жағдайлар
6.0
Р00-Р96
оның ішінде: бойының өсуінің бәсеңдеуі және ұрықтың қорегінің жетіспеушілігі
7.0
Р05
Босану кезіндегі жарақаттар, олардың ішіндегі
8.0
Р10-Р15
босану кезіндегі бас сүйек ішіндегі жарақат
8.1
Р10
Жатырда оттегі жетіспеу туу кезінде тұншығу
9.0
Р20, Р21
Тыныс бұзылу сиңдромы
10.0
Р22
Іштен туған өкпе қабынуы
11.0
Р23
Аспирациялық жаңа туғандағы синдромы
12.0
Р24
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа респираторлық жағдайлар
13.0
Р25-Р29
Перинаталдық кезеңде тәң, ерекше жұқпалар
14.0
Р35, Р37-39
жаңа туған нәрестелердің бактериалдық жұқпалары
15.0
Р36
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету және гемолиздық бұзылуы
16.0
Р50-Р61
оның ішінде: қарынша ішіне қан кету
16.1
Р52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету ауруы

J00-06, J20-J22
Пневмония
03
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной
клетчатки
04
L00-L08
Врожденные
аномалии
05
Q00-Q99
Отдельные
состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
06
P00-P96
из них:
замедленный рост
и недостаточность
питания плода
07
P05
Родовые травмы
из них:
08
P10-Р15
внутричерепная
родовая травма
08.1
P10
Внутриутробная
гипоксия и
асфиксия при
рождении
09
P20, P21
Синдром
дыхательных
расстройств
10
P22
Врожденные
пневмонии
11
P23
Неонатальные
синдромы аспирации
12
P24
Другие респира-
торные нарушения,
возникающие в
перинатальном
периоде
13
Р25-P29
Инфекции,
специфичные для
перинатального
периода
14
Р35, Р37-Р39
бактериальная
инфекция
новорожденных
15
Р36
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода
и новорожденного,
из них:
16
P50-Р61
Внутрижелудоч-
ковое крово-
излияние
16.1
P52
Геморрагическая
болезнь плода и
новорожденного

16.2
Р53
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің гемолиздық ауруы
16.3
Р55
жаңа туған нәрестелердің сары ауруы
16.4
Р58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің ас қорыту мүшелерінің бұзылуы
17.0
Р75-Р78
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляция бұзылу жағдайлар
18.0
Р80-Р83
Перинаталды кезеңдегі баска бұзылулар
19.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердің басқадай аурулары (шифрды ашу)
20.0
А50, Т70-Т50, Т70 Т74
оның ішінде: іштен туған мерез
20.1
А50
2260 ДЕНЕ САЛМАҒЫ 1000-1499 ГРАММ ЖАҢА ТУҒАН НӘРЕСТЕЛЕРДІҢ АУРУЛАРЫНЫҢ ЖӘНЕ ӨЛІМІНІҢ СЕБЕПТЕРІ
жағдайлар
Атауы
жол №
қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның ішінде өлгендері
өлі туғандар
барлығы
0-6 тәулік шамасында
7-27 тәулік шамасында
28 тәулік және одан жоғары
барлығы
ішінде босану қызметі басталмай
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
ауру саны: оның ішінде:
1.1.
А50, J00-06, J20-J22, J12-J-18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, T20-T50, T70-T74
Тыныс алу жолдарының жедел жұқпасы
02
J00-J06, J20-
Өкпе қабынуы
03
J12-J18
Тері және тері шелінің жұқпалары
04
L00-L08
Туа біткен ауытқулар
05
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа жағдайлар
06
Р00-Р96
оның ішінде: бойының өсуінің бәсендеуі және ұрықтың қорегінің жетіспеушілігі
07
Р05
Босану кезеңдегі жарақаттар
08
Р10-Р15
оның ішінде:
8.1.
Р10
Босану кезеңіндегі жарақат қоздырған жыртылу және бас сүйек ішіне қан құйылу
бастың шашы бар бөлігінің зақымдануы
8.2.
Р12
босануда қаңқа зақымдануы
8.3.
Р13
перифериялық жүйке жүйесінің босануда
8.4.
Р14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерінің
09
Р20-Р29
оның ішінде: жатырда өттегі жетіспеу туу
9.1.
Р20-Р21
тыныс алудың бұзылу синдромы
9.2.
Р22
Іштен туған өкпе қабынуы
9.3.
Р23
аспирациялық жаңа туғандағы синдромы
9.4.
Р24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше жұқпалар
10
Р35-Р39
оның ішінде: іштен туа болған вирусты жұқпалар
10.1.
Р35-Р35.9
жаңа туған нәрестелердің
10.2.
Р36
жаңа туған нәресте кіндігінің қабынуы
10.3.
Р38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету
11
Р50-Р61
оның ішінде: қарынша ішіне қан кету
11.1.
Р52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету ауруы
11.2.
Р53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің
11.3.
Р55
жаңа туған нәрестелердің сары ауруы
11.4
Р58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің ас қорыту
12.0
Р75-Р96
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің
13.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа бұзылулар
14.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердің басқадай аурулары (шифрды ашу)
15.0
А50, Т20-Т50, Т70-Т74
соның ішінде іштен туған мерез
15.1
А50
2270 ДЕНЕ САЛМАҒЫ 1500-2499 ГРАММ ЖАҢА ТУҒАН НӘРЕСТЕЛЕРДІҢ АУРУЛАРЫНЫҢ ЖӘНЕ ӨЛІМІНІҢ СЕБЕПТЕРІ
Атауы
жол №
қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның ішінде өлгендері
өлі туғандар
барлығы
0-6 тәулік шамасында
7-27 тәулік шамасында
28 тәулік және одан жоғары
барлығы
ішінде босану қызметі басталмай
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
ауру саны: оның ішінде:
1.1.
А50, J00-06, J20-J22, J12-J-18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, T20-T50, T70-T74
Тыныс алу жолдарының жедел жұқпасы
02
J00-J06, J20-J22
Өкпе қабынуы
03
J12-J18
Тері және тері шелінің жұқпалары
04
L00-L08
Туа біткен ауытқулар
05
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа жағдайлар
06
Р00-Р96
оның ішінде: бойының өсуінің бәсендеуі және ұрықтың қорегінің жетіспеушілігі
07
Р05
Босану кезіндегі жарақаттар
08
Р10-Р15
оның ішінде:
8.1.
Р10
Босану кезеңіндегі жарақат қоздырған жыртылу және бас
бастың шашы бар бөлігінің зақымдануы
8.2.
Р12
босануда қаңқа зақымдануы
8.3.
Р13
перифериялық жүйке жүйесінің босануда зақымдануы
8.4.
Р14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерінің бұзылуы
09
Р20-Р29
оның ішінде: жатырда өттегі жетіспеу туу кезінде тұншығу
9.1.
Р20-Р21
тыныс алудың бұзылу синдромы
9.2.
Р22
Іштен туған өкпе қабынуы
9.3.
Р23
аспирациялық жаңа туғандағы синдромы
9.4.
Р24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше жұқпалар
10
Р35-Р39
оның ішінде: іштен туа болған вирусты жұқпалар
10.1.
Р35-Р35.9
жаңа туған нәрестелердің бактериалдық жұқпалары
10.2.
Р36
жаңа туған нәресте кіндігінің қабынуы
10.3.
Р38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету және
11
Р50-Р61
оның ішінде: қарынша ішіне қан кету
11.1.
Р52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету
11.2.
Р53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің гемолиздік
11.3.
Р55
жаңа туған нәрестелердің сары ауруы
11.4
Р58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің ас қорыту мүшелерінің
12.0
Р75-Р96
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және
13.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа бұзылулар
14.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердің басқадай аурулары (шифрды ашу)
15.0
А50, Т20-Т50, Т70-Т74
соның ішінде іштен туған мерез
15.1
А50
2280 Дене салмағы 2500 грамм және одан жоғары жаңа туған ауруларының және өлімінің себептері
Атауы
жол №
қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның ішінде өлгендері
өлі туғандар
барлығы
0-6 тәулік шамасында
7-27 тәулік шамасында
28 тәулік және одан жоғары
барлығы
ішінде босану қызметі басталмай
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
ауру саны: оның ішінде:
1.1.
А50, J00-06, J20-J22, J12-J-18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, T20-T50, T70-T74
Тыныс алу жолдарының жедел жұқпасы
02
J00-J06, J20-J22
Өкпе қабынуы
03
J12-J18
Тері және тері шелінің жұқпалары
04
L00-L08
Туа біткен ауытқулар
05
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа жағдайлар
06
Р00-Р96
оның ішінде: бойының өсуінің бәсендеуі және ұрықтың қорегінің жетіспеушілігі
07
Р05
Босану кезіндегі жарақаттар
08
Р10-Р15
оның ішінде:
8.1.
Р10
Босану кезеңіндегі жарақат қоздырған жыртылу және бас
бастың шашы бар бөлігінің зақымдануы
8.2.
Р12
босануда қаңқа зақымдануы
8.3.
Р13
перифериялық жүйке жүйесінің босануда зақымдануы
8.4.
Р14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерінің бұзылуы
09
Р20-Р29
оның ішінде: жатырда өттегі жетіспеу туу кезінде тұншығу
9.1.
Р20-Р21
тыныс алудың бұзылу синдромы
9.2.
Р22
Іштен туған өкпе қабынуы
9.3.
Р23
аспирациялық жаңа туғандағы синдромы
9.4.
Р24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше жұқпалар
10
Р35-Р39
оның ішінде: іштен туа болған вирусты жұқпалар
10.1.
Р35-Р35.9
жаңа туған нәрестелердің бактериалдық жұқпалары
10.2.
Р36
жаңа туған нәресте кіндігінің қабынуы
10.3.
Р38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету және
11
Р50-Р61
оның ішінде: қарынша ішіне қан кету
11.1.
Р52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің қан кету
11.2.
Р53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің гемолиздік
11.3.
Р55
жаңа туған нәрестелердің сары ауруы
11.4
Р58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің ас қорыту мүшелерінің
12.0
Р75-Р96
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және
13.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетін басқа бұзылулар
14.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердің басқадай аурулары (шифрды ашу)
15.0
А50, Т20-Т50, Т70-Т74
соның ішінде іштен туған мерез
15.1
А50
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Ақпаратты алушы құпиялыққа кепілдік береді
Ұсынған кім _____________________________________
(атауы, мекен-жайы)
33-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес беріледі
ҚҰЖЖ КОДЫ

16.2
P53
Гемолитическая
болезнь плода и
новорожденного
16.3
P55
Желтухи
новорожденного
16.4
P58-P59
Расстройства
системы
пищеварения у
плода и
новорожденного
17
Р75-Р78
Состояния,
вовлекающие
наружные покровы
и терморегуляцию
плода и
новорожденного
18
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном
периоде
19
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
20
А50, T20-T50, T70-Т74
в том числе
сифилис
20.1
А50
2260                                                        ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ, РОДИВШИХСЯ
С МАССОЙ ТЕЛА 1000-1499 ГРАММ
случаи
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
Родились
больными
и заболело
из них
Родились мертвыми
В
с
е
г
о
0-6
суток
7-27
суток
28 суток
и более
в
с
е
г
о
в т.ч.
антенатально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
01
число заболеваний:
у них
01.1
A50, J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
70-Т74,
T80, T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
Острые респира-
торные инфекции
02
J00-06,
J20-J22
Пневмония
03
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
04
L00-L08
Врожденные аномалии
05
Q00-Q99
Отдельные
состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
06
P00-P96
из них:
замедленный рост и
недостаточность
питания плода
07
P05
Родовые травмы
08
P10-P15
из них:
разрыв и внутри-
черепное крово-
излияние, вызванные
родовой травмой
08.1
P10
повреждения
волосистой части
головы
08.2
P12
родовая травма
скелета
08.3
P13
родовая травма
периферической
нервной системы
08.4
P14
Расстройства
дыхательной и
сердечно-сосудистой
системы
09
P20-P29
из них: внутри-
утробная гипоксия и
асфиксия при
рождении
09.1
P20-P21
синдром
дыхательных
расстройств
09.2
Р22
врожденная
пневмония
09.3
Р23
неонатальный
синдром аспирации
09.4
P24
Инфекции,
специфичные для
перинатального
периода
10
Р35-Р39
из них: врожденные
вирусные инфекции
10.1
P35-Р35.9
бактериальная
инфекция
новорожденного
10.2
P36
омфалит
новорожденного
10.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного
11
P50-Р61
из них: внутри-
желудочковое
кровоизлияние
11.1
P52
геморрагическая
болезнь плода и
новорожденного
11.2
P53
гемолитическая
болезнь плода и
новорожденного
11.3
P55
желтухи
новорожденных
11.4
P58-Р59
Расстройства
системы пищеварения
у плода и
новорожденного
12
Р75-Р78
Состояния,
вовлекающие
наружные покровы и
терморегуляцию
плода и
новорожденного
13
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном
периоде
14
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
15
А50, T20-T50,
T70-Т74
в том числе
врожденный сифилис
15.1
А50
2270                                                       ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ, РОДИВШИХСЯ
С МАССОЙ ТЕЛА 1500-2499 ГРАММ
Наименование
№ с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
Родились
больными
и заболело
из них умерли
Родились мертвыми
в
с
е
г
о
0-6
суток
7-27
суток
28 суток
и более
в
с
е
г
о
в т.ч.
антенатально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
01
число заболеваний:
у них
01.1
A50, J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-Т74,
T80,T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
Острые респира-
торные инфекции
02
J00-06,
J20-J22
Пневмония
03
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
04
L00-L08
Врожденные аномалии
05
Q00-Q99
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
06
P00-P96
из них:
замедленный рост и
недостаточность
питания плода
07
P05
Родовые травмы
08
P10-P15
из них:
разрыв и внутри-
черепное
кровоизлияние,
вызванные родовой
травмой
08.1
P10
повреждения
волосистой части
головы
08.2
P12
родовая травма
скелета
08.3
P13
родовая травма
периферической
нервной системы
08.4
P14
Расстройства
дыхательной и
сердечно-сосудистой
системы
09
P20-P29
из них: внутри-
утробная гипоксия и
асфиксия при
рождении
09.1
P20-P21
синдром дыхательных
расстройств
09.2
Р22
врожденная пневмония
09.3
Р23
неонатальный синдром
аспирации
09.4
P24
Инфекции,
специфичные для
перинатального
периода
10
Р35-Р39
из них: врожденные
вирусные инфекции
10.1
P35-Р35.9
бактериальная
инфекция
новорожденного
10.2
P36
омфалит
новорожденного
10.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного
11
P50-Р61
из них: внутри-
желудочковое
кровоизлияние
11.1
P52
геморрагическая
болезнь плода и
новорожденного
11.2
P53
гемолитическая
болезнь плода и
новорожденного
11.3
P55
желтухи
новорожденных
11.4
P58-Р59
Расстройства системы
пищеварения у плода
и новорожденного
12
Р75-Р78
Состояния,
вовлекающие наружные
покровы и термо-
регуляцию плода и
новорожденного
13
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном
периоде
14
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
15
А50, T20-T50, T70-Т74
в том числе
врожденный сифилис
15.1
А50
2280                                                   ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ, РОДИВШИХСЯ
С МАССОЙ ТЕЛА 2500 ГРАММ И БОЛЕЕ
случаи
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
Родились
больными и
заболело
из них умерли
Родились
мертвыми
В
с
е
г
о
в том
числе
недо-
ношенных
В
с
е
г
о
в т.ч.
недо-
ношенных
0-6
суток
7-27
суток
28 суток и
более
в
с
е
г
о
в том
числе
антена-
тально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Всего детей
01
число заболеваний:
у них
01.1
A50, J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-T74,
T80,T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Острые респира-
торные инфекции
02
J00-06, J20-J22
Пневмония
03
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
04
L00-L08
Врожденные аномалии
05
Q00-Q99
Отдельные
состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
06
P00-P96
из них:
P05
замедленный рост и
недостаточность
питания плода
07
Родовые травмы
08
P10-P15
из них:
08.1
P10
разрыв и
внутричерепное
кровоизлияние,
вызванные родовой
травмой
повреждения
волосистой части
головы
08.2
P12
родовая травма
скелета
08.3
P13
родовая травма
периферической
нервной системы
08.4
P14
Расстройства
дыхательной и
сердечно-сосудистой
системы
09
P20-P29
из них: внутри-
утробная гипоксия
и асфиксия при
рождении
09.1
P20-P21
синдром дыхательных
расстройств
09.2
Р22
врожденная
пневмония
09.3
Р23
неонатальный
синдром аспирации
09.4
P24
Инфекции,
специфичные для
перинатального
периода
10
Р35-Р39
из них: врожденные
вирусные инфекции
10.1
P35-Р35.9
бактериальная
инфекция
новорожденного
10.2
P36
омфалит
новорожденного
10.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода
и новорожденного
11
P50-Р61
из них: внутри-
желудочковое
кровоизлияние
11.1
P52
геморрагическая
болезнь плода и
новорожденного
11.2
P53
гемолитическая
болезнь плода и
новорожденного
11.3
P55
желтухи
новорожденных
11.4
P58-Р59
Расстройства
системы
пищеварения у
плода и
новорожденного
12
Р75-Р78
Состояния,
вовлекающие
наружные покровы и
терморегуляцию
плода и
новорожденного
13
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном
периоде
14
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
15
А50, T20-T50, T70-Т74
в том числе
врожденный сифилис
15.1
А50
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 33
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 742
бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
34 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Терівенерологиялық диспансері, ауруханалар,емханалар, тері-венерологиялық бөлімшелері бар, кабинеттер, әйелдер кеңесі, ауданның, қаланың бас дәрігеріне -5 қаңтар:
2. Ауданның бас дәрігерлері (қалалардың), басқа министрліктегі тері-венерологиялық қызметтің емханадағы тері-венерологиялық кабинеті, ведомствадағы, жекеменшік формасындағы – облыстық тері-венерологиялық диспансерге - 10 қаңтар:
3. Облыстық, қалалық тері вендиспансері аумақтағы Статистика департаментіне және Тері-венерология ғылыми-зерттеу институтына – 25 қаңтарда;
4. Тері-венерология ғылыми-зерттеу институтына – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда;
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі– Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Жыныстық жолмен берілетін инфекциялармен, терінің грибок ауруларымен және қышымамен ауратын науқастардың контингенті туралы есеп
20 ____ жыл Берілген ұйымның аурулар контингенті
2100
адам
Аурулар атауы
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
жынысы
жол №
Есепті жылда қайта есепке алу
Емделген
Есептік жылда есептен алынды
Есептік жылдың соңында тұрған аурулар
алғашқы өмірде бекітілген диагнозбен
басқа ұйымдарда немесе берілген ұйымда ерте тұрғандар «Д» есебінде тұрғандар
Амбулаторлы
Госпитализациаланған
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Мерез, мерездің басқа пішіндері

от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма 34
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Кожно-венерологические диспансеры,
больницы, поликлиники, имеющие
кожно-венерологические отделения, кабинеты,
женские консультации, независимо от наличия
кабинетов главному врачу района, города - 5
января;
2. Главные врачи района (города),
поликлиники имеющие кожвенкабиненты
кожвенслужба других министерств, ведомств,
и всех форм собственности - областному
кожвендиспансеру 10 января;
3. Областной, городской кожвендиспансер -
департаменты статистики области, г.г.
Астаны и Алматы 20 января и в НИКВИ - 25
января;
4. НИКВИ - Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - в Агентство Республики
Казахстан по статистике 1 апреля.
Отчет о контингентах больных с инфекциями, передающимися
преимущественно половым путем, грибковыми кожными
заболеваниями и чесоткой
20______ год
Контингенты больных данной организации
2100                                                     человек
Наименование болезней
Шифр
по МКБ
Х пере-
смотра
П
о
л
с
т
р
о
к
и
Вновь взято на учет в отчетном году
Пролечено
Снято с
учета в
отчет-
ном
году
Состоит
больных
на конец
отчет-
ного
года
с впервые
в жизни
установ-
ленным
диагнозом
ранее
состоявших
на учете
данной или
других
органи-
заций
амбула-
торно
госпитали-
зировано
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Сифилис, все
формы

А 49.3
ә
31
е
32
Трихофития
В 35.0-B35.2, B35.4, B35.9
е
33
ә
34
Микроспория
В 35.0- B35.2, B35.4, B35.9
ә
35
ә
36
2101
Тіркелген жағдай саны: А 60.0-9 (1) аногениталды герпестік қоздырғыш жұқпасы
А 63.0 (2) аногениталді венерологиялық сүйел,
А 49.9 (3) гарднереллез,
А 63.0,A63.8 (4) аногениталдық (венерологиялық) сүйелдер,
В 37.3, B37.4 (5) несеп–жыныстық кандидозы,
В 35.1,B35.3 (6) табан микозы, онихомикоздар,
В 86 (7) қышыма,
Соз ауруымен ауыратын әйелдер санынан (13 бет к.1)
акушер-гинекологтармен табылған (8),
гонобленнореямен тіркелген науқастар А. 54.3 (9) __________, соның ішінде нәрестелер (10) ____
Есепті жылда қайта есепке алынған аурулар табылды, алғашқы өмірде бекітілген диазнозбен, анонимді тексеріс кабинетінде; мерезбен (11), соз (12), хламидиоз (13) ____________.
2200 Табылған аурулар
Аурулар атауы
жолдар№
Дерматовенерологтармен
Әр түрлі сала мамандарымен
барлық байланыс тексерісі
байланыс санынан табылған
соның ішінде құзыретті тексеріс кабинетінде
акушер-гинекологтармен
урологтармен
терапевтік және неврологиялық статционардағы салада
қан құю станциясында донорларды тексеруде
кезеңдік және басқа да мамандардың қаралымы
басқа да мамандармен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Мерез, мерездің басқа пішіндері
01
соның ішінде: туа біткен
02
Ерте мерез: (біріншілікті, екіншілікті, жасырын, анықталмаған)
03
Кеш мерез
04
Мерездің басқа және анықталмаған пішіндері
05
Гонококтық жұқпа
06
Несеп-жыныс ағзаларының хламидиялық жұқпасы
07
Трихомоноз
08
Несеп-жыныс ағзаларының уреа және микоплазмалық жұқпасы
09

А 49.3
м
31
ж
32
Трихофития
В 35.0-B35.2,
B35.4, B35.9
м
33
ж
34
Микроспория
В 35.0- B35.2,
B35.4, B35.9
м
35
ж
36
2101
Число зарегистрированных случаев: аногенитальной герпетической вирусной инфекции А 60.0-9 (1) __________ аногенитальных венерических бородавок А 63.0 (2) ____,
гарднереллеза А 49.9 (3) _________,
остроконечных кондилом А 63.0,A63.8 (4) __
урогенитального кандидоза В 37.3, B37.4 (5) _________,
микозов стоп, онихомикозов В 35.1,B35.3 (6) ___________, чесотки В 86 (7) ______.
Из числа женщин больных гонореей (стр. 13 гр. 1) выявлено акушерами-гинекологами (8) ____________,
зарегистрировано больных гонобленореей А. 54.3 (9) __________,
в том числе новорожденных (10) ____
Выявлено больных из вновь взятых на учет в отчетном году, с впервые в жизни установленным диагнозом, в кабинете анонимного обследования: сифилисом (11) __________,
гонореей (12)___________, хламидиозом (13) ____________.
2200                          Выявлено больных
Наименование болезней
с
т
р
о
к
и
Дерматовенерологами
всего
обследовано
контактов
выявлено
из числа
контактов
в т.ч. в
кабинете
конфиденциального
обследования
А
Б
1
2
3
Сифилис, все формы
01
в том числе:
врожденный
02
Ранний (первичный,
вторичный, скрытый,
неутонченный)
03
Поздний
04
Другие и неутонченные
формы сифилиса
05
Гонококковая инфекция
06
Урогенитальная
хламидийная инфекция
07
Трихомониаз
08
Урогенитальная уреа и
микоплазменная
инфекция
09
продолжение таблицы
Специалистами разных профилей
акушер-
гинекологами
урологами
в стационарах
терапевтического
и неврологического
профиля
при
обследовании
доноров на
станции
переливания
крови
при
периодических
и прочих
профосмотрах
другими
специалистами
4
5
6
7
8
9

2201
Тексерілгендер санынан (к. 1) – мерез жұқпасы бойынша алдын-алу емі жүргізілген тұлға саны 1- __, соз 2-___
Ескертпе:
1. Есепте барлық аурулар туралы мәліметтер енгізіледі, емі және науқастың мекемедегі тұрақсыз мекен-жайында берілген жүргізуді қадағалау. Аурулар туралы мәліметті есепке енгізбейді, соның ішінде кеңеске және емге жүгінгендер, бірақ басқа да емдеу алдын-алу мекемелерінде қадағалауда тұратындар.
Аудандық тері-венерологиялық диспансері аудандық қызметке жүгінгендер, соның ішінде аудандық ауылдық ауруханада аурулардың барлық мәліметінің есебі енгізіледі, бұлар ЖЖББЖ-мен аудандық және жер теліміндегі ауруханаларда фельдшерлік – акушерлік пунктіде емделетіндер.
2. Жыныстық жолмен берілуі басымырақ жұқпа (ЖЖББЖ) аурулар туралы толық мәліметті қамтамасыздандыру үшін аудандық мекемелерде (диспансер, аурухана) ЖЖББЖ ауыратын картотека болуы қажет, диспансерлік қадағалау картасының бақылауында Ф № 030/у құрылған, аурулардың енгізу картасы ауданда тұратындар немесе емделетіндер. Жер телімінің дәрігерлері жылдық есепті тапсыруда аудандық мекемелерге аурулардың бақылау картасын ұсынуы тиіс, олардың қарауында болатындар, аудандық картотеканы салыстыру үшін және аурулар туралы мәліметті қажетті заттармен толықтыратындар.
Басшы _____________________________________________
Орындаушы ______________________________________
телефон №___ Күні 20__жылғы «__» ___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
35 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Ауданның (қаланың) бас дәрігері -облыстық онкологиялық диспансерге - 5 қаңтарда;
2. Облыстық онкологиялық диспансер- облыстық статистика басқармасына және онкология және радиология ғылыми-зерттеу институтына - 10 қаңтарда;;
3. Онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда;
4. Денсаулық сақтау министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Қатерлі ісік ауруларымен ауыратын науқастар туралы есеп
20_____жыл
2100 ОНКОЛОГИЯЛЫҚ МЕКЕМЕНІҢ (ҰЙЫМНЫҢ) ЕСЕБІНДЕ ТҰРАТЫН ҚАТЕРЛІ ІСІКПЕН АУЫРҒАН СЫРҚАТТАРДЫҢ КОНТИНГЕНТТЕРІ
АДАМ
ІСІКТІҢ ОРНАЛАСУЫ
1
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Жыл басында тіркеуде тұрған сырқат саны
Есеп беру жылы тіркеуге алынған сырқат
өмірінде алғашқы рет қойылған диагнозбен тіркелген сырқаттардың ішінен (3-қатар)
бұрын қойылған диагнозбен
өмірінде алғашқы рет қойылған диагнозбен
профилактикалық тексеру кезінде анықталды
морфологиялық расталған диагноз
барлығы
оның ішінде І-ІІ сатыда
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Қатерлі ісіктер, барлығы
01
С00-С97
соның ішінде 14 жастағы балаларда
02
С00-С97
Жалпы қатерлі ісіктердің ішінде: еріннің
03
С00
тілдің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың
04

2201
Из числа обследованных (графа 1.) - число лиц, которым проведено профилактическое лечение по поводу сифилиса 1 ____________ гонореи 2 ________________
Примечание: 1. В отчет включают сведения о всех больных, лечение и наблюдение за которыми проводится данным учреждением независимо от места жительства больного. Не включают в отчет сведения о больных, обратившихся за консультацией и лечением, но состоящих под наблюдением в других лечебно-профилактических учреждениях.
Районные кожно-венерологические диспансеры, на которых возложены функции районных, районные больницы сельских районов включают в отчет сведения о всех больных, лечащихся по поводу ИПППП в районных и участковых больницах, на фельдшерско-акушерских пунктах.
2. Для обеспечения полноты сведений о больных ИПППП в районном учреждении (диспансере, больнице) должна быть картотека больных ИПППП, составленная из контрольных карт диспансерного наблюдения - ф. № 030/у, включающая карты больных, проживающих или лечащихся в районе. Участковые врачи при сдаче годового отчета должны представлять районным учреждениям контрольные карты больных, находящихся под их наблюдением, для сверки с районной картотекой и пополнения ее необходимыми сведениями о больных.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 35
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Главный врач района и городской
департамент - в областной онкологической
диспансер 5 января;
2. Областной онкологический диспансер -
департаменты статистики области, г.г.
Астаны и Алматы в Научно-исследовательский
институт (НИИ) онкологии и радиологии к 10
января;
3. НИИ онкологии и радиологии - в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - в Агентство Республики
Казахстан по статистике 1 апреля.
Отчет о больных злокачественными новообразованиями
за 20___ год
2100            КОНТИНГЕНТЫ БОЛЬНЫХ ЗЛОКАЧЕСТВЕННЫМИ
НОВООБРАЗОВАНИЯМИ, СОСТОЯЩИХ НА УЧЕТЕ
ОНКОЛОГИЧЕСКОГО УЧРЕЖДЕНИЯ (ОРГАНИЗАЦИИ)
ЛОКАЛИЗАЦИЯ ОПУХОЛИ
№ строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Состояло на
учете на
начало
отчетного
года
Взято на учет в отчетном
году
больных с
ранее
установленным
диагнозом
больных с
впервые в
жизни
установленным
диагнозом
А
Б
В
1
2
3
Злокачественные
новообразования,
всего
01
С00-С97
в том числе у детей до
14 лет включительно
02
С00-С97
Из общего числа -
злокачественные
новообразования: губы
03
С00
языка, полости рта и
глотки
04

С70-С72
қалқанша безінің
27
С73
қатерлі лимфомалар
28
С81-С90, С96
лейкемиялар
29
С91-С95, С96
басқалары
30
кестенің жалғасы
ІСІКТІҢ ОРНАЛАСУЫ
1
өмірінде алғашқы рет қойылған диагнозбен тіркелген сырқаттардың ішінен (3-қатар)
Есеп берер жылы тіркеуден шығарылғандар
Жыл соңында тіркеуде тұрған сырқаттар саны
дерттің сатылары
Барлығы
соның ішінде
БАРЛЫҒЫ
оның ішінде 5 жылдан артық
І-ІІ
III
IV
көшіп кеткені
диагнозы расталмағаны
беймәлім кеткені
"базалиома" диагнозымен
басқа дерттен қайтыс болғаны
А
Б
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Қатерлі ісіктер, барлығы
01
соның ішінде 14 жастағы балаларда
02
Жалпы қатерлі ісіктердің ішінде: еріннің
03
тілдің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың
04
өңештің
05
асқазанның
06
тоқ ішектің
07
тік ішек, ректосигмалық қосылыстың, анустың
08
бауырдың
09
ұйқы безінің
10
көмейдің
11
кеңірдектің, ауатамырдың, өкпенің
12
сүйектердің және буын шеміршектерінің
13
дәнекер және басқа жұмсақ тіндердің
14
тері меланомасы
15
терінің басқа да ісіктері*)
16
әйелдің сүт безінің
17
жатыр мойнының
18
жатыр денесінің
19
аналық жыныс безінің
20
қуық асты безінің
21
аталық жыныс безінің
22
бүйректің
23
қуықтың
24
көз және оның қосымша аппараттарының
25
бас миы мен орталық жүйке жүйесінің
26
қалқанша безінің
27
қатерлі лимфомалар
28
лейкемиялар
29
басқалары
30
*) Жыныс мүшелерінің терісі есепке алынбайды
2101 Өмірінде алғашқы рет қатерлі ісік дерті анықталған сырқаттардың жалпы санынан (1-жол 3-қатар) бастапқы-көптік ісікпен тіркелгендер 1_____, оның ішінде бір уақытта (синхронды) пайда болғаны 2_____,
2102 Бұлардан басқа in situ (D00-D09) ісіктері 1_____, оның ішінде жатыр мойнының ісігі (D06) 2_____;
2103 Жылдың аяғында есепте тұрғандардың ішінен (1-жол 16-қатар) - ауыл тұрғындары 1
2200 ҚАТЕРЛІ ІСІКТЕН ҚАЙТЫС БОЛҒАНДАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
АДАМ
ІСІКТІҢ ОРНАЛАСУЫ
ЖОЛДЫҢ №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Есеп беру жылы қайтыс болғаннан кейін диагноз қойылған марқұмдар саны
Есеп берер жылы тіркеуде тұрғандардың ішінен рактан қайтыс болғандар саны
Өткен жылы алғашқы тіркелгендер арасынан диагноз қойылған уақыттан бері 1 жыл ішінде қайтыс болғандар саны
Барлығы
оның ішінде мәйітті жарғаннан кейін
Барлығы
оның ішінде қайтыс болғандар
былтырғы жылы
есеп беру жылы
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Қатерлі ісіктер, барлығы
01
С00-С97
соның ішінде 14 жастағы балаларда (қоса алғанда)
02
С00-С97
Жалпы қатерлі ісіктердің ішінде: еріннің
03
С00
тілдің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың
04
С01-С14, С46.2
өңештің
05
С15
асқазанның
06
С16
тоқ ішектің
07
С18
тік ішек, ректоситмалық қосылыстың, анустың
08
С19-С21
бауырдың
09
С22
ұйқы безінің
10
С25
көмейдің
11
С32
кеңірдектің, ауатамырдың, өкпенің
12
С33-С34
сүйектердің және буын шеміршектерінің
13
С40-С41
дәнекер және басқа жұмсақ тіндердің
14
С45, С46.1, С47, С49
тері меланомасы
15
С43
терінің басқа да ісіктері*)
16
С44, С46.0
әйел сүт безінің
17
С50
жатыр мойнының
18
С53
жатыр денесінің
19
С54
аналық жыныс безінің
20
С56
қуық асты безінің
21
С61
аталық жыныс безінің
22
С62
бүйректің
23
С64
қуықтың
24
С67
көз және оның қосымша аппараттарының
25
С69
бас миы мен орталық жүйке жүйесінің
26
С70-С72
қалқанша безінің
27
С73
қатерлі лимфомалар
28
С81-С90, С96
лейкемиялар
29
С91-С95. С96
басқалары
30
*) Жыныс мүшелерінің терісі есепке алынбайды
2300 АРНАЙЫ ЕМ АЛУҒА ТИІСТІ ҚАТЕРЛІ ІСІКПЕН АУЫРҒАН СЫРҚАТТАРДЫ ЕМДЕУ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР (II КЛИНИКАЛЫҚ ТОП)
ІСІКТІҢ ОРНАЛАСУЫ
ЖОЛДЫҢ №
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Есеп беру жылы ең бірінші рет тіркелгендер арасынан ем алуға тиістілер (2100-кесте 3-қат.-дан 9-қат.-ны шегергенде)
Олардың ішінде,
қарсы көрсеткіштері болғандар
емделуден бас тартқандар
толық емделіп бітпегендер
емделмегендер
есеп беру жылы арнайы емді бітірген сырқаттар саны
барлығы
оның ішінде I-II сатыда
барлығы
оның ішінде I-II сатыда
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Қатерлі ісіктер, барлығы
01
С00-С97
соның ішінде 14 жастағы балаларда (қоса алғанда)
02
С00-С97
Жалпы қатерлі ісіктердің ішінде: еріннің
03
С00
тілдің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың
04
С01-С14, С46.2
өңештің
05
С15
асқазанның
06
С16
тоқ ішектің
07
С18
тік ішек, ректосигмалық қосылыстың, анустың
08
С19-С21
бауырдың
09
С22
ұйқы безінің
10
С25
көмейдің
11
С32
кеңірдектің, ауатамырдың, өкпенің
12
С33-С34
сүйектердің және буын шеміршектерінің
13
С40-С41
дәнекер және басқа жұмсақ тіндердің
14
С45, С46.1, С47, С49
тері меланомасы
15
С43
терінің басқа да ісіктері*)
16
С44, С46.0
әйел сүт безінің
17
С50
жатыр мойнының
18
С53
жатыр денесінің
19
С54
аналық жыныс безінің
20
С56
қуық асты безінің
21
С61
аталық жыныс безінің
22
С62
бүйректің
23
С64
қуықтың
24
С67
көз және оның қосымша аппараттарының
25
С69
бас миы мен орталық жүйке жүйесінің
26
С70-С72
қалқанша безінің
27
С73
қатерлі лимфомалар
28
С81-С90, С96
лейкемиялар
29
С91-С95, С96
басқалары
30
кестенің жалғасы
ІСІКТІҢ ОРНАЛАСУЫ
ЖОЛДЫҢ №

С70-С72
щитовидной железы
27
С73
злокачественные лимфомы
28
С81-С90, С96
лейкемии
29
С91-С95, С96
прочие
30
продолжение таблицы
из числа больных с впервые в жизни установленным
диагнозом (графа 3)
Снято с
учета в
отчетном
году
выявлено при
профилактическом
осмотре
диагноз
подтвержден
морфологически
имели стадию заболевания
ВСЕГО
всего
из них с I-II
стадией
I-II
III
IV
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Снято с учета в отчетном году
Состоит на учете на
конец отчетного года
в том числе
ВСЕГО
из них 5 и
более лет
выехало
диагноз не
подтвержден
не имело
сведений
с диагнозом
"базалиома"
умер от
другого
заболевания
11
12
13
14
15
16
17
*) Исключая кожу половых органов
2101 Из общего числа больных, взятых на учет с впервые в жизни выявленными злокачественными новообразованиями (строка 1, графа 3 ) имели первично-множественные опухоли 1 ____________, из них возникло синхронно 2 _______________;
2102 Кроме того, новообразования in situ (D00-D09) 1 ________________, в том числе шейки матки (D06) 2 _______________;
2103 Из числа состоящих на учете на конец отчетного года (строка 1 графа 16) - сельские жители 1 _______________.
2200       СВЕДЕНИЯ ОБ УМЕРШИХ ОТ ЗЛОКАЧЕСТВЕННЫХ
НОВООБРАЗОВАНИЙ
ЧЕЛОВЕК
ЛОКАЛИЗАЦИЯ
ОПУХОЛИ
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
Число
умерших,
диагноз
которым
установлен
посмертно в
отчетном
году
Число умерших
от рака в
отчетном году
(из числа
учтенных)
Число умерших до
1-года с момента
установления диагноза
из числа впервые
взятых на учет в
предыдущем году
В
с
е
г
о
в том
числе
при
вскрытии
В
с
е
г
о
в том
числе
умерло
в от-
четном
году
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Злокачественные
новообразования,
всего
01
С00-С97
в том числе у детей
до 14 лет
включительно
02
С00-С97
Из общего числа -
злокачественные
новообразования:
губы
03
С00
языка, полости рта
и глотки
04
С01-С14, С46.2
пищевода
05
С15
желудка
06
С16
ободочной кишки
07
С18
прямой кишки,
ректосигм.
соединения, ануса
08
С19-С21
печени
09
С22
поджелудочной
железы
10
С25
гортани
11
С32
трахеи, бронхов,
легкого
12
С33-С34
костей и суставных
хрящей
13
С40-С41
соединительной и
других мягких
тканей
14
С45,
С46.1,
С47,
С49
меланома кожи
15
С43
другие ново-
образования кожи*)
16
С44, С46.0
женской молочной
железы
17
С50
шейки матки
18
С53
тела матки
19
С54
яичника
20
С56
предстательной
железы
21
С61
яичка
22
С62
почки
23
С64
мочевого пузыря
24
С67
глаза и его
придаточного
аппарата
25
С69
головного мозга и
ЦНС
26
С70-С72
щитовидной железы
27
С73
злокачественные
лимфомы
28
С81-С90, С96
лейкемии
29
С91-С95, С96
прочие
30
*) Исключая кожу половых органов
2300             СВЕДЕНИЯ О ЛЕЧЕНИИ БОЛЬНЫХ ЗЛОКАЧЕСТВЕННЫМИ
НОВООБРАЗОВАНИЯМИ, ПОДЛЕЖАЩИХ СПЕЦИАЛЬНОМУ
ЛЕЧЕНИЮ (II КЛИН. ГРУППА)
ЧЕЛОВЕК
ЛОКАЛИЗАЦИЯ ОПУХОЛИ
№ строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Подлежало лечению из
числа впервые взятых
на учет в отчетном
году (таблица 2100
графа 3 минус графа 9)
Из них,
имели
противопоказания
всего
в том
числе с
I-II
стадией
А
Б
В
1
2
3
Злокачественные
новообразования, всего
01
С00-С97
в том числе у детей до
14 лет включительно
02
С00-С97
Из общего числа -
злокачественные
новообразования: губы
03
С00
языка, полости рта и
глотки
04
С01-С14, С46.2
пищевода
05
С15
желудка
06
С16
ободочной кишки
07
С18
прямой кишки,
ректосигм.соединения, ануса
08
С19-С21
печени
09
С22
поджелудочной железы
10
С25
гортани
11
С32
трахеи, бронхов, легкого
12
С33-С34
костей и суставных хрящей
13
С40-С41
соединительной и других
мягких тканей
14
С45,
С46.1,
С47, С49
меланома кожи
15
С43
другие новообразования
кожи*)
16
С44, С46.0
женской молочной железы
17
С50
шейки матки
18
С53
тела матки
19
С54
яичника
20
С56
предстательной железы
21
С61
яичка
22
С62
почки
23
С64
мочевого пузыря
24
С67
глаза и его придаточного
аппарата
25
С69
головного мозга и ЦНС
26
С70-С72
щитовидной железы
27
С73
злокачественные лимфомы
28
С81-С90, С96
лейкемии
29
С91-С95, С96
прочие
30
продолжение таблицы
Из них,
отказались
от лечения
лечение
не
завершено
не лечился
число больных
закончивших
специальное
лечение в
отчетном году
в том числе с
использованием методов:
всего
в том
числе
с I-II
стадией
только
хирургического
только
лучевого
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Из них,
Из общего числа больных

Жалпы барлық сырқаттар арасынан (2100-кесте 16-қат.) есеп беру жылы емделгендер
сонымен бірге қолданылған әдістер:
емді тек амбулаторлы бітіргендер
дәрілік ем алғандар
сәулелік ем алғандар
тек хирургиялық
тек сәулелік
тек дәрілік
құрама
кешенді
химиялы-сәулелі
А
Б
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Қатерлі ісіктер, барлығы
01
соның ішінде 14 жастағы балаларда (қоса алғанда)
02
Жалпы қатерлі ісіктердің ішінде: еріннің
03
тілдің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың
04
өңештің
05
асқазанның
06
тоқ ішектің
07
тік ішек, ректосигмалық қосылыстың, анустың
08
бауырдың
09
ұйқы безінің
10
көмейдің
11
кеңірдектің, ауатамырдың, өкпенің
12
сүйектердің және буын шеміршектерінің
13
дәнекер және басқа жұмсақ тіндердің
14
тері меланомасы
15
терінің басқа да ісіктері*)
16
әйел сүт безінің
17
жатыр мойнының
18
жатыр денесінің
19
аналық жыныс безінің
20
қуық асты безінің
21
аталық жыныс безінің
22
бүйректің
23
қуықтың
24
көз және оның қосымша аппараттарының
25
бас миы мен орталық жүйке жүйесінің
26
қалқанша безінің
27
қатерлі лимфомалар
28
лейкемиялар
29
басқалары
30
*) Жыныс мүшелерінің терісі есепке алынбайды
Басшы _____________________________________________
Орындаушы _________________________________________
телефон №___ Күні 20__жылғы «__» ___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
36 нысан
жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Психиатриялық диспансерлер, психиатриялық (психоневрологиялық) ауруханалардың диспансерлік бөлімшелері, денсаулық сақтау жүйесінде психиатриялық (психоневрологиялық), психотерапевтік, психосаматикалық бөлімшелері (кабиниеттері) бар ауруханалар- орталық аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Денсаулық сақтау аумағының (облыс, қала)басқару органына -орталық (қалалық)аурухана бас дәрігері -әрбір ведомстваға қарасты ұйымның есебін - 10 қаңтарда;
3. Психиатриялық (психоневрологиялық)бұйымдар, бөлімшелер,басқа да министрлердің, ведомствалардың және оның барлық меншік нышаны мекен-жайы және өзінің жоғары тұрған ұйымы - қаланың, облыстың денсаулық сақтау басқармасы органына - 5 қаңтарда;
4. Аумақты денсаулық сақтау басқармасы органының қала, облыс бойынша облыстық статистика басқармасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне жиынтық есеп - 10 ақпанда;
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне жиынтық есеп 1 сәуірде ұсынылады.
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылулармен ауыратын науқастар туралы есеп
20_____жыл
2100 Диспансерлік және консультативтік бақылаудағы науқастардың құрамы
адам
Атауы
Жол
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Жыл бойы бақылауға алынғандар
Есептік жылда бақылаудан шыққандар
оның ішінде жазылып не тұрақты жақсаруына байланысты шыққандар
Есептік жыл аяғында бақылауда тұрған науқастар
Барлығы
оның ішінде
әйелдер
ауыл тұрғындары
жасөспірімдер
14 жасқа дейінгі балалар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылулар,барлығы
01
F00-F09 F20-F99
Оның ішінде: органикалық психикалық бұзылулар, симптомитикалық өзгерістерді қоса алғанда
02
F00-F09
Шизофрения, шизофрения тәрізді сандырақтық бұзылулар
03
F20-F29
Оның ішінен: шизофрения
04
F20
Жан күйзелісі бұзылулары
05
F30-F39
Невротикалық бұзылулар,олардың титықтаумен және соматикалық өзгерістерімен байланысы
06
F40-F48
Физиологиялық бұзылулар және физикалық факторлармен байланысты мінез-құлықтық синдромдар
07

(таблица 2100 графа 16) в
отчетном году получили
в том числе с
использованием методов:
закончили
лечение
только
амбулаторно
только лекарст-
венного
комбниро-
ванного
комплекс-
ного
химилу-
чевого
лекарственное
лечение
лучевое
лечение
11
12
13
14
15
16
17
*) Исключая кожу половых органов
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 36
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Психиатрические диспансеры, диспансерные
отделения психиатрических
(психоневрологических) больниц, больницы
(необъединенные поликлиники), имеющие
психиатрические (психоневрологические,
психотерапевтические, психосоматические)
отделения (кабинеты) системы
здравоохранения - главному врачу
центральной районной (городской) больницы -
5 января;
2. Главный врач центральной районной
(городской) больницы отчет каждой
подведомственной организации органу
управления здравоохранением территории
(области, города) - к 10 января
3. Психиатрические (психоневрологические)
организации (подразделения) других
министерств, ведомств и всех форм
собственности - органу управления
здравоохранением города,области по месту
нахождения и своей вышестоящей организации
- 5 января;
4. Органы управления здравоохранением
территории сводный отчет по области, городу
- департаменту статистики области,г.г.
Астаны и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводный отчет в разрезе
территории (областей, городов) -
Агентству Республики Казахстан по
статистике - 1 апреля.
Отчет о контингентах больных психическими
и поведенческими расстройствами
20_____ год
2100                                                   Контингенты больных, находящихся под диспансерным
и консультативным наблюдением
человек
Наименование
№ строки
Шифр по
МКБ Х
Взято под
наблюдение в
течение года
Снято с
наблюдения в
отчетном году
А
Б
1
2
Психические расстройства и
расстройства поведения, всего:
01
F00-F09 F20-F99
в том числе: органические
психические расстройства
(включая симптоматические)
02
F00-F09
Шизофрения, шизотипические и
бредовые расстройства, всего
03
F20-F29
из них: шизофрения
04
F20
Аффективные расстройства
05
F30-F39
Невротические,связанные со
стрессом и соматоформные
расстройства
06
F40-F48
Поведенческие синдромы,связанные с
физиологическими нарушениями и
физическими факторами
07

F50-F59
Ересектердегі тұлғалық және мінез-құлықтық бұзылулар
08
F60-F69
Ақыл кемістігі
09
F70-F79
Оның ішінде: жеңіл ақыл кемістігі
10
F70
Психологиялық дамудың кешеуілдеуі
11
F80-F89
оның ішінде: балалар аутизмі
12
F84,0
атипичный аутизмі
13
F84,1
синдром Аспергера
14
F84,5
Балалық және жеткіншектік кезеңдерде байқалатын мінез-құлықтық және эмоциялық бұзылулар
15
F90-F98
Анықталмаған психикалық бұзылулар
16
F99
2120 Жылдың аяғындағы диспансерлік және консультативтік бақылаудағы науқастардың жалпы санынан арнайы есепте тұратындар - 1_______
Олардың жыл бойы қоғамға жасаған қауіпті іс-әрекеттері - 2____ Еңбек және әлеуметтік қорғау Министрлігінің интернатында тұратындар 3___
Потранажда қамқорлықта тұрғандар 4___
2130 Жыл аяғында бақылауда тұрған ересектер мен жасөспірімдердің барлық санынан 1-жол, 4-баған
15-62 жастағы еркектер 1,15-57 жастағы әйелдер 2_______
2140 Диспансерде (диспансерлік бөлімде, кабинетте) емханалық емде жүрген науқастарға берілген жұмысқа жарамау туралы парақ
бойынша жұмысқа жарамайтын күннің саны 1________.
2110 Мүгедектік тобы бар науқастар контингенті адам
Аурулар атаулары
жолдың №
МКБ Х бойынша шифрі
Алғаш рет мүгедек деп саналған науқастар саны
Жыл аяғында байқауда тұрғандар арасынан мүгедектік тобы бар науқастар саны (1-жол, 4-баған)
барлығы
оның ішінде
III топ
15 жасқа дейінгі мүгедектер
А
Б
В
1
2
3
4
Барлығы
1
F00-F09; F20-F99
оның ішінде: органикалық психикалық бүзылулар, симптоматикалық бүзылуларды қоса алғанда
2
F00-F09
шизофрения
3
F20
ақылы кемдік (олигофрения)
4
F70-F79
2111 Алғаш рет мүгедек болғандардың барлық санынан (1-жол,1-баған): 15 жасқа дейінгі мүгедектер 1____, III топтағы мугедектер 2_______
2200 Диспансерлік және консультативтік науқастарға байқауды жүзеге асыратын жұмысбастылық лауазымдағы психиатрлар, психотерапевтердің саны (оның ішінде селолық әкімшілік аудандағы поликлиникаларда)
Атауы
Жол №
Жыл аяғындағы жұмысбастылық лауазымдар
А
Б
1
Учаскелік психиатрлар
1
Ересектер үшін
2
Балалар үшін
3
Жеткіншектер үшін
4
Психотерапевтер
5
2300 Стационардағы науқастар құрамы
Ауру атауы
Жол атауы
МКБ Х шифры
Есепті жылы
Жыл аяғындағы науқастар саны
қабылданған науқастар
Алғаш түскендер
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Шыққан науқастар
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Шыққан науқастар мен өлгендердің өткізген күн
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Ересектер
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Жеткіншектер
14 жасқа дейінгі балалар
ересектер
олардың ішінде мәжбүрлеп емдеуге
жеткіншектер
14 жасқа дейінгі балалар
А
Б
B
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Органикалық психикалық бұзылулар, симптоматикалық бұзылуларды қоса алғанда
01

F50-F59
Расстройства личности и
поведенческие расстройства у
взрослых
08
F60-F69
Умственная отсталость, всего
09
F70-F79
из них: легкая умственная
отсталость
10
F70
Нарушение психологического
развития
11
F80-F89
из них: детский аутизм
12
F84,0
атипичный аутизм
13
F84,1
синдром Аспергера
14
F84,5
Поведенческие и эмоциональные
расстройства, начинающиеся в
детском и подростковом возрасте
15
F90-F98
Психические расстройства
неуточненные
16
F99
продолжение таблицы
из них снято с
наблюдения в связи с
выздоровлением или
стойким улучшением
Состоит под наблюдением больных на конец отчетного года
всего
в том числе
женщин
сельских
жителей
дети 15-17 лет
включительно
детей до 14 лет
включительно
3
4
5
6
7
8
2120 Из общего числа находящихся под диспансерным и консультативным наблюдением на конец года больных (строка 1 графа 4) состоит на спец учете.... ....... 1 _______________________ находятся в интернатах Министерства труда и социальной защиты.... 3 ______________ ими в течение года совершено общественно-опасных действий.. 2 _______________________ находятся на потранаже под опекой............4 ______________
2130 Из общего числа  взрослых и подростков, находящихся под наблюдением на конец отчетного года (строка 1 графа 4) мужчин в возрасте 15-62 года.....1 __________________, женщин в возрасте 15-57 .....2 ____________________
2140 Число дней нетрудоспособности по листкам нетрудоспособности, выданным больным, находящимся на амбулаторном лечении в диспансере (диспансерном отделении, кабинете)...1 ________________.
2110                                                 Контингенты больных, имеющих группу инвалидности
человек
Наименование
заболеваний
№ строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Число больных,
первично
признанных
инвалидами в
отчетном году
Число больных, имеющих группу
инвалидности из состоящих под
наблюдением на конец
отчетного года
(строка 1, графа 4)
всего
в том числе
имеющих
III группу
инвалидов в
возрасте до 15
лет включительно
А
Б
В
1
2
3
4
Всего..............
1
F00-F09;
F20-F99
в том числе:
органические
психические
расстройства,
включая
симптоматические
2
F00-F09
шизофрения........
3
F20
умственная
отсталость
(олигофрегия)....
4
F70-F79
2111 Из общего числа первично признанных инвалидами (строка 1), графа 1): инвалидов в возрасте до 15 лет 1 ___________, инвалидов III группы 2 ________________________
2200 Число занятых должностей психиатров, психотерапевтов, осуществляющих наблюдение за диспансерными и консультативными больными
(в том числе в поликлиниках сельских административных районов)
Наименование
№ строки
Занято должностей на конец года
А
Б
1
Участковых психиатров....
1
для взрослых.....
2
детских......
3
подростковых....
4
Психотерапевтов.....
5
2300                                                               Состав больных в стационаре
Наименование
заболеваний
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
В отчетном году
поступило больных:
поступило
впервые
из них на
принуд.
лечение
взрослых
из них
на
принуд.
лечение
подростков
детей до 14 лет
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Органические
психические
расстройства,
включая
симптоматические
расстройства.
01

F00-F09
Шизофрения, шизотәрізді сандырақ бұзылулар
02
F20-F29
Олардан: шизофрения
03
F20
Жан күйзелісі бұзылулары
04
F30-F39
Титықтау және соматоформды бұзылулар мен байланысты невротикалық бұзылулар
05
F40-F48
Физиологиялық бұзылулар мен және физикалық факторлар мен байланысты мінез-құлықтық синдромдар
06
F50-F59
Ересектердегі тұлғалық және мінез-құлықтық бұзылулар
07
F60-F69
Ақыл кемістігі
08
F70-F79
Психологиялық дамудың бұзылуы
09

F00-F09
Шизофрения,
шизотипические
бредовые
расстройства
02
F20-F29
из них:
шизофрения
03
F20
Аффективные
расстройства
04
F30-F39
Невротические
расстройства,
связанные со
стрессом и
соматоформные
расстройства
05
F40-F48
Поведенческие
синдромы,
связанные с
физиологическими
нарушениями и
физическими
факторами
06
F50-F59
Расстройства
личности и
поведенческие
расстройства у
взрослых
07
F60-F69
Умственная
отсталость
08
F70-F79
Нарушение
психологического
развития
09

F80-F89
Балалық және жеткіншектік кезеңдегі мінез-құлықтық және эмоциялық бұзылулар
Анықталмаған психикалық бұзылулар
11
F99
Жиыны:
12
F00-F09, F20-F99
Бұдан басқа психикалық мінез-құлықтық бұзылуы бар науқастар барлығы: психотроптық заттар қолдану салдарынан және 12 жолға кірмеген психикалық дені сау деп табылған аурулар
13
2320 Жалпы стационардан шыққандардың ішінен (12, 13 жолдары, 7 топ): қайтыс болғандары 1______, оның ішінде бақытсыздық және өзіне өзі қол
Еңбек және әлеуметтік қорғау Министрлігінің мекемелеріне аударылғандар 3_____.
2330 Төсекте өткізілген күндердің ішінен (12, 13 жолы, 7 топ), ауруханаішілік демалыс күндер саны 1______
2340 Шығып кеткен науқастарға еңбекке жарамсыздық парағы бойынша еңбекке қабілетсіздік күндер саны (12 жол, 5 топ 1_______ 112
2400  Психикалық науқастар үшін емдік - еңбек шеберханалары
Атауы
Жол №
А
Б
1
Жыл аяғындағы істейтін науқастардың барлық саны
01
Жыл аяғындағы шеберханадағы орын саны
02
2500 Дәрігерлік-психиатриялық сараптама
Сараптамадан өткен адамдар саны, барлығы..1___________
Оның ішінде: әскерлік.......... 2________________
Соттық............ 3________________
2600 Психикалық науқастар үшін күндізгі стационар
Смета бойынша орын саны 1_____________________
Ауруханадан шыққан науқастар 2________________
Есепті жыл аяғындағы науқастар саны 3 ________
Стационарда өткізген күндер саны 4 ___________
Еңбекке жарамсыздық парағы бойынша еңбекке қабілетсіздік күндер саны 5 ________
Басшы ______________________________
Орындаушы __________ телефон №____Күні 20___жылғы «_»___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
№ 37-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Ауданның және қалалық диспансердің бас дәрігері - облыстық наркодиспансерге - 5 қаңтарда;

F80-F89
Поведенческие и
эмоциональные
расстройства,
начинающиеся в
детск. и
подростк.
возрастах
10
F90-F98
Психические
расстройства
неуточненные
11
F99
Итого:
12
F00-F09,
F20-F99
Кроме того больные
с психическими и
поведенческими
расстройствами -
всего: в следствии
употребления
психотропных
веществ,
признанные
психически
здоровыми и с
заболеваниями, не
вошедшими в строку
12
13
продолжение таблицы
В отчетном году
Состоит на конец года
выбыло
больных
из них на
принуд.
лечение
число
проведен.
к/дн.
выписан.
умершими
из них
на принуд.
лечение
взрослых
из них на
принуд.
лечение
подростков
детей до
14 лет
7
8
9
10
11
12
13
14
2320 Из общего числа выбывших (строка 12, 13, графа 5): умерло всего 1 ________, в том числе от несчастных случаев и самоубийств 2 ____, переведено в учреждения Министерства труда и социальной защиты 3 ________.
2330 Из числа проведенных койко дней (строка 12,13, гр. 9), число дней внутрибольничных отпусков 1 ______________
2340 Число дней нетрудоспособности по листкам нетрудоспособности, выданным выбывшим больным (строка 12, графа 9) 1 ___________________
2400 Лечебно-трудовые мастерские для психических больных
Наименование
№ строки
А
Б
1
Работает на конец года - всего больных
01
Число мест в мастерских на конец года
02
2500                                                       Врачебно-психиатрическая экспертиза
Число лиц, прошедших экспертизу, всего.......1 ________________
в том числе:                     военную.....2 ________________
судебную....3 ________________
2600                                                   Дневные стационары для психически больных
Число мест по смете 1 __________________________
Выписано    больных 2 __________________________
Состоит больных на конец отчетного года 3 __________________________
Число дней, проведенных в стационаре 4 __________________________
Число дней нетрудоспособности по листкам нетрудоспособности,
выданным выписанным больным 5 __________________________
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 37
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Главный врач района и городского
диспансера - в областной наркологический
диспансер 5 января;

2. Облыстық наркодиспансер - облыстық статистика басқармасына нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары республикалық ғылыми-практикалық орталығына - 10 қаңтарда;
3. Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары республикалық ғылыми-практикалық орталығы - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі жиынтық есепті - Қазақстан Республикасы статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Психоактивті заттарды қолданудан туындаған, психикалық және мінез-құлықтық бұзылулармен ауыратын науқастар туралы есеп
20___жыл
2100 Диспансерлік бақылауда тұрған аурулар контингенттері мен профилактикалық есепте тұрғандар
Ауру атауы
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
жолдардың №
Есеп беру кезеңінің бас кезінде есепте болды
жыл ағымында бақылауға алынғандар
оның ішінде өмірінде алғашқы белгіленген диагнозбен
есептік жылда бақылаудан шыққаңдар
есептен шыққандар
есептік жыл аяғында бақылауда тұрған аурулар
барлығы
оның ішінде
ұзақ ремиссияға байланысты
қайтыс болуына байланысты
әйелдер
балалар
18-34 жастағы тұлғалар
ауыл тұрғындары
ауыл тұрғындары ішінен
әйелдер
балалар
18-34 жастағы тұлғалар
14 ж. дейінгілерді қос-да
15-17 ж. аралығындағыларды қос-да
14 ж. дейінгілерді қос-да
15-17 ж. аралығындағыларды қос-да
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
қолданудан болған бұзылымдар психикалық белсенді заттардан, барлығы:
F10-F19
01
ішімдік қолданғаннан
F10
02
опиоидтарды қолданғаннан, барлығы
F11
03
оның ішінде -
героинді
-апиынды
- басқа опиаттарды
04
05
06
каннабиноидтарды қолданудан
F12
07
седативтік және ұйықтатын заттарды қолданғаннан, барлығы
F13
08
оның ішінде - барбитураттар
09
-бензодиазипиндер
10
кокаин қолданудан
F14
11
басқа стимуляторларды қолданғаннан, кофеинді қосқанда, барлығы
F15
12
оның ішінде - амфетаминдер
13
- метамфетаминдер
14
- экстаздар
15
галлюциногендерді қолданудан
F16
16
темекіні қолданудан
F17
17
ұшпалы ерітінділерді қолданудан
F18
18
есірткі және басқа да психикалық белсенді заттарды үйлестірілген қолданудан
F19
19
оның ішінде алкогольді ауық-ауық қолданудан
20
есірткілік заттар
21
Есірткіні инемен тұтынушылардың барлығы 3, 8, 11, 12, 16 және 19 жолдардан
F11.F13-F16, F19
22
кестенің жалғасы
Ауру атауы
есептік жыл аяғында бақылауда тұрған аурулар
барлығы
оның ішінде
әйелдер
балалар
18-34 жастағы тұлғалар
ауыл тұрғындары
ауыл тұрғындары ішінен
әйелдер
балалар
18-34 жастағы тұлғалар
14 ж. дейінгілерді қос-да
15-17 ж. аралығындағыларды қос-да
14 ж. дейінгілерді қос-да
15-17 ж. аралығындағыларды қос-да
А
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
қолданудан болған бұзылымдар психикалық белсенді заттардан, барлығы:
ішімдік қолданғаннан
опиоидтарды қолданғаннан, барлығы
оның ішінде -
героинді-апиынды
- басқа опиаттарды
каннабиноидтарды қолданудан
седативтік және ұйықтатын заттарды қолданғаннан, барлығы
оның ішінде - барбитураттар
-бензодиазипиндер
кокаин қолданудан
басқа стимуляторларды қолданғаннан, кофеинді қосқанда, барлығы
оның ішінде - амфетаминдер
- метамфетаминдер
- экстаздар
галлюциногендерді қолданудан
темекіні қолданудан
ұшпалы ерітінділерді қолданудан
есірткі және басқа да психикалық белсенді заттарды үйлестірілген қолданудан
оның ішінде алкогольді ауық-ауық қолданудан
есірткілік заттар
Есірткіні инемен тұтынушылардың барлығы 3, 8, 11, 12, 16 және 19 жолдардан
2120 Жыл аяғында бақылауда тұрған (56) аурулар ((F10) санынан бір жылдан екі жылға дейінгі ремиссияда........1______,
в ремиссии свыше 2 лет... 2 жылдан жоғары ремиссия,
жыл аяғында (5 б) бақылауда тұрған (F11-F16, F18, F19) аурулар ішінен бір жылдан 2 жылға дейінгі ремиссия
2 жылдан жоғары
5 бағандағы (F10) аурулар ішінен
емдеуден жалтарғандар..........5______,
5 бағандағы (F11-F16,F18,F19) аурулар ішінен
емдеуден жалтарғандар........6______,
есептік жыл ағымында ауыстырылған (F10) аурулар ішінен
(F10.4-10.9) психотикалық бұзылымдар 7_____,
есептік жыл ішінде ауыстырылған (F11-F16,F18,F19) санынан
(F10.4-10.9) психотикалық бұзылымдар 8_____,
анонимдік емделген тұлғалар саны 9_____
жыл ішінде профилактикалықтан ауыстырылған аурулар саны
диспансерлік бақылау
маскүнемдікпен
нашақорлықпен
токсикоманиямен
2130 алкогольдік улану
барлығы 1_____, оның ішінде
алкогольдің суррогатымен 2____, 3 оның ішінде әйелдер____,
балаларда 4_____, жасөспірімдерде 5_____
Улану нәтижесіндегі өліммен аяқталу жағдайлары 6______,
оның ішінде әйелдерде 7____, балаларда 8_____,
жасөспірімдерде 9_____
2140 Психикалық белсенді заттармен улану: барлығы 1____,
оның ішінде әйелдер 2____, балалар 3____, жасөспірімдер 4____
психикалық белсенді заттар әсері нәтижесіндегі өлім жағдайлары барлығы 5____, оның ішінде әйелдер 6_____, жасөспірімдер 7, балалар 8_____
улану нәтижесінде 9_____
Жылдық есептің аяғында наркологиялық аурулар мен есірткіден тәуелділерді медициналық-әлеуметтік оңалтуды бақылауды жүзеге асыратын дәрігерлік қызметтер мен басқа мамандар саны
Атауы
№ жолдар
жыл аяғындағы қызметтер саны
жеке тұлғалар саны бос емес орындардағы
штаттық
бос емес орындар
А
Б
1
2
3
нарколог-дәрігерлердің барлығы
01
оның ішінде: ауылдық тұрғындарға қызмет көрсететін дәрігерлер
02
наркологиялық сараптау жөніндегі арнайы комиссияның құрамында қызмет істейтін сарапшы-дәрігерлер
03
оның ішінде:
ОАА қызмет істейтіндер
04
учаскелік наркологтар үлкендер үшін
05
жасөспірімдер үшін
06
балалар үшін
07
барлық психотерапевт-дәрігер
08
Медициналық психологтар
09
Психологтар
10
әлеуметтік педагогтар (қызметкерлер)
11

2. Областной наркологический диспансер - в
управление статистики области и
Республиканский научно практический центр
медико-социальных проблем наркомании (РНПЦ)
10 января;
3. РНПЦ медико-социальных проблем
наркомании - в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к
10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты - в Агентство
Республики Казахстан по статистике
1 апреля.
Отчет о контингентах больных психическими и
поведенческими расстройствами, вызванными
употреблением психоактивных веществ
за 20___ год
2100                                                  Контингенты больных, находящихся под диспансерным
наблюдением и лиц, состоящих на профилактическом учете
Наименование заболеваний
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
№ строки
Состояло на
начало
отчетного
периода
Взято под
наблюдение
в течение
года
из них с
впервые в
жизни
установленным
диагнозом
А
Б
В
1
2
3
расстройства, вызванные
употреблением психоактивных
веществ, всего:
F10-F19
01
употреблением алкоголя
F10
02
употреблением опиоидов, всего
F11
03
из них - героина
04
- опиума
05
- других опиатов
06
употребления каннабиноидов
F12
07
употреблением седативных и
F13
08
из них - барбитуратов
09
- бензодиазипинов
10
употреблением кокаина
F14
11
употреблением других
стимуляторов, включая кофеин,
всего
F15
12
из них - амфетаминов
13
- метамфетаминов
14
- экстази
15
употреблением галлюциногенов
F16
16
употреблением табака
F17
17
употреблением летучих
растворителей
F18
18
сочетанным употреблением
наркотиков и др. психоактивных
веществ
F19
19
В том числе эпизодическое
употребление: алкоголя
20
наркотических веществ
21
Всего инъекционных
потребителей наркотиков из
строк 3, 8, 11, 12, 16 и 19
F11,
F13-F16,
F19
22
продолжение таблицы
Снято с
наблюдения
в отчетном
году
снято в связи с
Состоит под наблюдением больных на конец отчетного года
всего
в том числе
длительной
ремиссией
смертью
женщин
дети
до 14 лет
включительно
от 15 до 17 лет
включительно
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Состоит под наблюдением больных на конец отчетного года
в том числе
лица в
воз-те 18-34
лет
сельских
жителей
из сельских жителей
женщин
дети
лица в воз-те
18-34 лет
до 14 лет
включительно
от 15 до 17 лет
включительно
11
12
13
14
15
16
АСУ "Медстат"
2120 Из числа больных (F10) состоящих под наблюдением (графа 7) на конец года
в ремиссии от года до 2 лет................1 _______,
в ремиссии свыше 2 лет.....................2 _______,
Из числа больных (F11-F16,F18,F19) состоящих под наблюдением (графа 7) на конец года
в ремиссии от года до 2 лет................3 _______,
в ремиссии свыше 2 лет.....................4 _______,
Из числа больных (F10) графа 7
уклоняющихся от лечения....................5 _______,
Из числа больных (F11-F16, F18, F19) графа 7
уклоняющихся от лечения....................6 _______,
Из числа больных (F10) перенесли в течение отчетного года
психотические расстройства ( F10.4-10.9)...7 _______,
Из числа больных (F11-F16, F18, F19) перенесли в течение отчетного года
психотические расстройства ( F10.4-10.9)...8 _______,
Число лиц, лечившихся анонимно.............9 _______,
Число больных, переведенных в течение года с профилактического под диспансерное наблюдение с:
алкоголизмом...............................10 _______,
наркоманиями...............................11 _______,
токсикоманиями.............................12 _______.
2130 Алкогольные отравления      всего 1 ________, в том числе суррогатами алкоголя 2 ______, в том числе у женщин 3 _______, у детей 4 _______, у подростков 5 ______
Смертельные исходы в результате отравлений: всего 6 _______, в том числе у женщин 7 _______, у детей до 14 лет включительно 8 _______, у детей 15-17 лет 9 _______
2140 Отравления психоактивными веществами: всего 1 ________, в том числе у женщин 2 ______, у детей до 14 лет включительно 3 _______, у детей 15-17 лет 4 ______
Смертельные исходы в результате токсического действия психоактивных веществ: всего 5 _______, в том числе женщин 6 _______, детей 15-18 лет 7_______, детей до 14 лет 8 _______
2200                                                    Число должностей врачей и других специалистов,
осуществляющих наблюдение за наркологическими больными
и медико-социальную реабилитацию наркозависимых
на конец отчетного года
Наименование
№ строки
Должности на конец года
Число физических лиц
штатных
занятых
на занятых должностях
А
Б
1
2
3
Всего врачей наркологов
01
в том числе:
врачей, обслуживающих
сельское население
02
врачей-экспертов, работающих
в составе спецмедкомиссии по
наркологической экспертизе
03
из них:
работающие при центральных
районных больницах (ЦРБ)
04
Участковых наркологов
для взрослых
05
подростковых
06
детских
07
Врачей психотерапевтов
08
Медицинских психологов
09
Психологов
10
Социальных педагогов
(работников)
11

2210 анонимдік емдеуді (шаруашылық есептегі мекемелердің дәрігерлік орнындағы емес) жүзеге асыратын жұмыс істейтін нарколог дәрігерлердің саны 1____
2300      Наркологиялық стационардағы аурулар құрамы
аурулар атаулары
жолдардың №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Есеп беру кезеңінің бас кезінде есепте болды
есептік жылда
келіп түскен аурулар
оның ішінде осы жылы бірінші рет
шығып кеткен аурулар
шығып кеткендер мен қайтыс болғандардың стационарда өткізген төсек-күндерінің саны
есептік жыл аяғында тұрған аурулар: барлығы
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Психикалық және тәртіптік бұзылымдар
психикалық белсенді заттарды қолданудан болған, барлығы
01

2210 Число занятых должностей врачей наркологов, осуществляющих анонимное лечение (без занятых должностей врачей наркологов хозрасчетных учреждений) 1 _____
2300                                                  Состав больных в наркологическом стационаре
Наименование заболеваний
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
В отчетном году
состояло
на начало
отчетного
периода
больных
поступило
больных
из них
впервые
в данном
году
выбыло
больных
число койко-
дней,
прове-
денных в
стацио-
наре выпи-
санными
и умер-
шими
состоит
на конец
отчетного
года
больных,
всего:
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Психические и поведенческие
расстройства, вызванные
употреблением психо-
активных веществ, всего
01

F10-F19
оның ішінде:
алкоголь қолданғаннан
02
F10
опиоидтар қолданған
03
F11
каннабиноидтар қолданғаннан
04
F12
седативтік және ұйықтайтын заттарды қолданудан
05
F13
кокаинді қолданғаннан
06
F14
басқа да стимуляторларды қолданғанда, кофеинді қосқанда
07
F15
галлюциногеңдерді қолданғанда
08
F16
темекіні қолданғанда
09
F17
ұшпалы ерітінділерді қолданғанда
10
F18
есірткіні және т.б. үйлестіріп қолданғанда. психикалық белсенді заттар
11
F19

F10-F19
в том числе:
употреблением алкоголя
02
F10
употреблением опиоидов
03
F11
употреблением каннабиноидов
04
F12
употреблением седативных и
снотворных средств
05
F13
употреблением кокаина
06
F14
употреблением других
стимуляторов, включая кофеин
07
F15
употреблением галлюциногенов
08
F16
употреблением табака
09
F17
употреблением летучих
растворителей
10
F18
сочетанным употреблением
наркотиков и др.
психоактивных веществ
11
F19
Из общего числа больных

нашақор аурулардың жалпы санынан (3-10 беттер) -әйелдер
12
Маскүнем аурулардың жалпы санынан (2 бет) - әйелдер
13
аурулардың жалпы санынан (3,5-8,11 беттер)-есірткілерді инемен тұтынушылар
14
одан басқа- психикалық дені сау және
1 бетке кірмеген ауруларымен
15
ынан (4 бағ. 1 және 15 беттер түскен балалар 15-17 жас. 1____, балалар 14 ж. д. 2____
2320 Барлық шығып кеткендер санынан (.3 бағ.1 және 15 беттер) қайтыс болғандар барлығы 1____.
шығып кеткен аурулар.........2____,
2400 наркологиялық ауруларға арналған күндізгі стационарлар:
орындар саны 1____,
есептік жыл аяғында тұрған аурулар 3___,
стационарда өткізген күндер саны 4____
2500 Дәрігерлік-наркологиялық сараптама, куәландыру
аурулар атаулары
беттер №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
мастық жағдайларын анықтау үшін куәландырылған тұлғалар саны
соттық-наркологиялық сараптама
еріксіз емдеуге жіберу үшін сараптамадан өткен тұлғалар саны
тергеудегілер мен сотталғандарды сараптау
азаматтық істер бойынша сараптама

наркоманиями (строки 3-10)
- женщин
12
Из общего числа больных
алкоголизмом (строка 2) -
женщин
13
Из общего числа больных
(строки 3,5-8,11) -
потребители инъекционных
наркотиков
14
Кроме того, признано
психически здоровыми и с
заболеваниями не вошедшими
в строку 1
15
2310 Из числа выбывших (графа 4 строки 1 и 15) поступило детей 15-17 лет 1 ______ детей до 14 лет 2 _______.
2320 Из общего числа выбывших (графа 4 строки 1 и 15) умерло всего 1 _____.
2400 Дневные стационары для наркологических больных: число мест..........1 ______, выписано больных.......2 ______, состоит больных на конец отчетного года..3 ______, число дней, проведенных в стационаре......4 ______.
2500  Врачебно-наркологическая экспертиза, освидетельствование
Наименование заболеваний
с
т
р
о
к
и
Шифр по МБК
X пересмотра
Число лиц
освидетельствованных
для установления
состояния опьянения
Судебно-наркологическая
экспертиза
Число лиц, прошедших
экспертизу, для
направления на
принудлечение
На основании Указа от

07.04.1995 ж. № 2184 Жарлық негізінде
Қазақстан Республикасының ҚК 88 бабына сәйкес
Қазақстан Республикасы АПК 255-257 бабына сәйкес
сараптамадан өткендер
еріксіз емдеуге ұсыныс жасалғанда
сараптамадан өткендер
еріксіз емдеу ұсынылды
сараптамадан өткендер
еріксіз емдеу ұсынылды
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
барлық сараптамадан өткендер немесе куәландырылғандар
1
Барлық өткендер ішінен психикалық белсенді заттарды қолданғаннан болған психикалық және тәртіптік бұзылымдағы немесе мастық жағдайы диагнозы қойылғандардың барлық саны
02
F10-F19
оның ішінде алкогольді қолданғаннан болған
03
F10
есірткілерді қолданғаннан болған
04
F11-F19
оның ішінде: алкогольді қолданғаннан, әйелдерде
05
F10
есірткілерді қолданғаннан, әйелдерде
06
F11-19
2600 Наркологиялық стационардағы еріксіз емдеуде аурулар құрамы
Аурулар атаулары
жылдары №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Есеп беру кезеңінің бас кезінде есепте болды
Есептік жылда
шығып кеткендер мен қайтыс болғандардың стационарда өткізген төсеккүндері
Есептік жыл аяғында тұрғандар барлығы
Түскен аурулар
оның ішінде өмірінде бірінші рет
шығып кеткен аурулар
оның ішінде
мерзімі шығуы
мерзімін ұзартқаннан кейін
мерзімінен бұрын
тысты емделуіне байланысты
ауруы бойынша
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Психикалық белсенді заттарды қолданудан болған психикалық - барлығы:
01
F10-F19
:оның ішінде
алкоголь қолданудан
02
F10
опиоидтар қолданудан
03
F11
каннабибиноидттар қолданудан
04
F12
седативтік және ұйықтататын заттар қолданғаннан
05
F13
кокаин қолданумен
06
F14
басқа стимуляторларды қолданудан, кофеинді қосқанда
07
F15
галлюциногендерді қолданғаннан
08
F16
ұшпалы ерітінділерді қолданғаннан
09
F18
есірткілерді үйлестіріп қолданғаннан басқа да психикалық заттарды қолданғаннан
10
F19
Алкогольді қолданғаннан болған психикалық және тәртіптік бұзылымдардың жалпы санынан (2 ж) әйелдер
11
F10
есірткілерді қолданғаннан болған психикалық және тәртіптік бұзылымдардың жалпы санынан әйелдер(2 жол)
12

07.04.1995 г. № 2184
прошли
экспертизу
рекомендовано
принудительное
лечение
А
Б
В
1
2
3
Всего прошли экспертизу
или освидетельствование
01
Из всех прошедших всего
выставлены диагнозы
психических и
поведенческих расстройств,
вызванных употреблением
психоактивных веществ или
состояние опьянения
02
F10-F19
в том числе, вызванные
употреблением алкоголя
03
F10
вызванные употреблением
наркотиков
04
F11-F19
из них:
у женщин, вызванные
употреблением алкоголя
05
F10
у женщин, вызванные
употреблением наркотиков
06
F11-19
продолжение таблицы
Судебно-наркологическая экспертиза
Экспертиза подследственных и подсудимых
Экспертиза по гражданским делам
В соответствии со статьей 88 УК
Республики Казахстан
В соответствии со статьями 255-257 ГПК
Республики Казахстан
прошли
экспертизу
рекомендовано
принудительное лечение
прошли экспертизу
рекомендовано
принудительное лечение
4
5
6
7
2600                                                Состав больных в стационаре специализированной
лечебно-профилактической организации (отделения) (из таблицы 2300)
Наименование
заболеваний
№ строки
Шифр по МКБ Х
пересмотра
Состояло на
начало
отчетного
периода
В отчетном году
Поступило
больных
в том числе
впервые в жизни
выбыло
больных
А
Б
В
1
2
3
4
Психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
психоактивных
веществ - всего:
01
F10-F19
в том числе:
употреблением
алкоголя
02
F10
употреблением
опиоидов
03
F11
употреблением
каннабибиноидов
04
F12
употреблением
седативных и
снотворных веществ
05
F13
употреблением
кокаина
06
F14
употреблением
других
стимуляторов,
включая кофеин
07
F15
употреблением
галлюциногенов
08
F16
употреблением
летучих
растворителей
09
F18
сочетанным
употреблением
наркотиков
и др. психо-
активных веществ
10
F19
Из общего числа
лиц с психи-
ческими и
поведенческими
расстройствами,
вызванными
употреблением
алкоголя (строка
2) - женщин
11
F10
Из общего числа
лиц с психи-
ческими и
поведенческими
расстройствами,
вызванными
употреблением
наркотиков
(строка 2) - женщин
12

F11-F12
2602 Еріксіз емдеуге арналған стационардағылардың ішінен ПБЗ қолданған тұлғалар саны (3 бағ. 2600 таб) барлығы
оның ішінде алкоголь 2___, есірткілік заттар 3___, оның ішінде стационарда 3 ай жатқаннан кейін 4___,
6 айдан кейін 5___, 12 айдан кейін 6____
2603 Еріксіз емдеу бөлімшелерінде емдеу кезіндегі өлім жағдайлары, барлығы оның ішінде суицидтер 2 төтенше жағдайлар саны, барлығы 3____, оның ішінде аурулардың қызметкерлерге шабуылы 4____, аурулардың ауруларға 5____, қашып кету 6____
2604 Еріксіз емдеудегі емделушілердің ішінен есептік жыл аяғында жұмыс істеушілер, барлығы 1___, мекеме шеңберінде 2___, шаруашылық келісімдегі нысандарда 3___
Басшы ____________________________________
Орындаушы ________________________________
телефон №___Күні 20__жылғы «__»_________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ____________________________________________
(атауы, мекен-жайы)
38-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Психиатриялық диспансерлер, психиатриялық (психоневрологиялық) ауруханалардың диспансерлік бөлімшелері, денсаулық сақтау жүйесінде психиатриялық (психоневрологиялық), психотерапевтік, психосаматикалық бөлімшелері (кабиниеттері) бар ауруханалар - 5 қаңтарда. орталық аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігеріне - 5 қаңтарда
2. Денсаулық сақтау аумағының (облыс, кала)басқару органына -орталық (қалалық) аурухана бас дәрігері - әрбір ведомстваға қарасты ұйымның есебін - 10 қаңтарда

F11-F12
продолжение таблицы
В отчетном году
Число койко дней
проведенных в
стационаре
выписанными
и умершими
Состоит на
конец
отчетного года
всего
в том числе
по истечению
срока
после
продления
срока
досрочно
в связи с
успешным
лечением
по болезни
5
6
7
8
9
10
АСУ "Медстат"
2602 Число лиц (из графа 3 строка таблицы 2600), допустивших употребление ПАВ в стационаре для принудительного лечения, всего 1 _____ в том числе: алкоголя 2 ______, наркотических веществ 3 ______, из них через 3 месяца нахождения в стационаре 4 ________, через 6 месяцев 5 ______, через 12 месяцев 6 ______
2603 Число смертельных исходов при лечении в принудительных отделениях, всего 1 ________, в том числе: суицидов 2 ______, число чрезвычайных проишествий, всего 3 _____, в том числе: нападений больных на персонал 4 ______, нападений больных на больных 5 ______, побегов 6 _______
2604 Работает на конец отчетного года пациетов из принудительных отделений, всего 1 ______, в пределах учреждения 2 _____, на хоздоговорных объектах 3 ______
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 38
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Психиатрические, психоневрологические
больницы, диспансеры, имеющие в своем
составе судебно-психиатрические экспертные
комиссии в Республиканский
научно-практический центр психиатрии и
психотерапии - к 10 января
2. Республиканский научно-практический
центр психиатрии и психотерапии сводные
отчеты - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля

3. Психиатриялық (психоневрологиялық) бұйымдар, бөлімшелер,басқа да министрлердің, ведомствалардың және оның барлық меншік нышаны - мекен-жайы және өзінің жоғары тұрған ұйымы - 5 қаңтарда қаланың, облыстың денсаулық сақтау басқармасы органына - 5 қаңтарда
4. Аумақты денсаулық сақтау басқармасы органының қала, облыс бойынша облыстық статистика басқармасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне жиынтық есеп - 10 ақпанда
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі аумақтық (облыстар қалалар) қимасында Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегі агенттігіне берілетін жиынтық есеп - 1 сәуірде
Сот-психиатриялық комиссиясының жұмысы туралы есеп
20___жыл
Стационарлық сараптау жүргізілді (астын сызу керек)
1. Сот психиатриялық сараптау бөлімшесінде
2. Жалпы психиатриялық бөлімшеде
1000 Сыналушылардың сан айналымы және сот психитариялық бөлімшесінің төсек қорын пайдалануы
Сот психиатриялық белімшелерінің түрлері
төсек орын саны
Сыналушылардың саны
Бір жыл ішінде сыналушы төсек орында өткізген күндер
31.12
жылдық орташа сан
Қабылданғандар саны
шыққандар саны
Жыл аяғындағы сыналушылар саны
А
Б
1
2
3
4
5
6
Күзетпен.............
Күзетсіз............
01
02
2000 Сот психиатриялық сараптама жұмысының көлемі
Сыналушылардың контингенті
Барлық сараптама саны
оның ішінде
амбулаторлы
стационарлы
Тергелуші мен сотталушы..........
Куәгер мен жәбірленуші Азаматтық істер жөнінде сараптаудан өткендер...........
Қайтыс болғандар сараптамасының саны.............
01
02
03
04
05
3000 Сот-сараптама жұмысы
Нозологиялық топ
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Тергелуші мен сотталушы сараптамасы
Азаматтық істер сараптамасы
Сараптау өткендер
Ессіз деп танылғандар
Психиатриялық ауруханада мәжбүрлеп емдеу (бөлімшелер)
Психиатрдың бақылауында амбулаторлы емделу
Жалпы түрлі
Арнайы түрлі
Арнайы түрлі қатаң бақылауымен
Сараптаудан өткендер
Әрекетке қабілетсіз деп танылғандар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылыстар
01
F00-F99
Органикалық психикалық бұзылыстар, симптоматикалық бұзылыстарды қоса алғанда
02
F00-F09
Алкоголь қабылдаудың салдарынан психиканың және мінез-құлықтың бұзылыстары
03
F10
Есірткі және басқа психоактивті заттар қабылдаудың салдарынан психиканың және мінез-құлықтың бұзылыстары
04
F11-F16
Шизофрения, шизофрения тәрізді сандырақтық бұзылулар
05
F20-29
Оның ішінен: шизофрения
05.1
F20
Жедел және транзиторлы психотикалық бұзылыстар
06
F23
Депрессивті эпизод
07
F32
Стресспен байланысты невротикалық бұзылыстар және соматоформды бұзылыстар
08
F40-F48
Ересектердегі тұлғақтық және мінез-құлықтық бұзылыстар
09
F60-F68
Ақыл-ес кемістігі
10
F70-F79
Анықталмаған психикалық бұзылыстар
11
Психикалық дені сау деп табылғандар
12
Сараптамадан өткен адамдардың жалпы саны
13
4000 Нозологиялық нысандар және қоғамға қауіпті әрекеттері сипаты бойынша есуас деп танылған науқастар құрамы
Нозологиялық топ
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Барлығы
Қазақстан Республикасының қылмыстық істер жөніндегі кодексінің тараулары
Жеке меншікке қарсы: ұрлық жасау, өзгенің дүние-мүлкін иемдену
Жеке адамға қарсы қылмыс жасау
Адам өлтіру, анасының жаңа туылған баласын өлтіруі, аффект жағдайында жасалған қылмыс: 96, 97, 98
Денсаулыққа алдын-ала ойластырып қатер төндіру: 103, 104, 105, 106
Жыныстық қатынастар сипатында жәбірлендіруші іс-әрекеттер жасау: 120, 121, 122, 123
Есірткі заттарымен байланысты қоғамдағы адамдардың денсаулығына қарсы қылмыс жасау және жағымсыз іс-әрекет жасау
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылыстары бар науқастардың жалпы саны
01
F00-F99
Симптоматикалық бұзылыстарды қоса алғандағы органикалық психикалық бұзылыстар
02
F00-F09
Алкоголь қабылдаудың салдарынан психиканың және мінез-құлықтың бұзылыстары
03
F10
Есірткі және басқа психоактивті заттар қабылдаудың салдарынан мінез-құлықтық, психиканың бұзылыстары
04
F11-F16, F18-F19
Жедел және транзиторлы психотикалық бұзылыстар
05
F23
Оның ішінен: шизофрения
05.1
F20
Жедел және транзиторлы психотикалық бұзылыстар
06
F23
Депрессивті эпизод
07
F32
Стресспен байланысты невротикалық бұзылыстар және соматоформды бұзылыстар
08
F40-F48
Ересектердегі тұлғақтық және мінез-құлықтық бұзылыстар
09
F60-F68
Ақыл-ес кемістігі
10
F70-F79
Басшы ____________________________________
Орындаушы ________________________________
телефон №________ Күні 20__жылғы «__»_________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
39-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

3. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - в Агентство Республики
Казахстан по статистике 1 апреля
Отчет о работе судебно-психиатрической комиссии
20_____ год
Стационарная экспертиза проводится (подчеркнуть):
1. В отделении судебно-психиатрической экспертиз
2. В общем психиатрическом отделении
1000                                               Движение испытуемых и использование коечного фонда
отделений судебно-психиатрической экспертизы
Типы отделений судебно-психиатричес-
кой экспертизы
Число коек
Число испытуемых
Проведено испытуемыми койко-дней
за год
№ строки
на 31.12
средне-
годовых
поступивших
выбывших
состоящих
на конец
года
А
Б
1
2
3
4
5
6
С охраной............
01
Без охраны...........
02
2000                                                Объем судебно-психиатрической экспертной работы
Контингенты подэкспертных
№ строки
Всего экспертиз
в том числе
амбулаторных
стационарных
Подследственные и
подсудимые.......
01
Свидетели и потерпевшие......
02
Лица, проходившие экспертизу по.
гражданским делам.......
03
Всего............
04
Кроме того, экспертиза
документов (посмертная).....
05
3000                                                        Работа судебно - экспертной комиссии
психиатрической экспертной комиссии
Наименование болезней
№ строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Экспертиза подследственных и подсудимых
прошли
экспертизу
из них
признаны
невменяемыми
принудительное
лечение в
психиатрических
больницах
(отделения) (из
графы 2)
общего
типа
А
Б
В
1
2
3
Психические расстройства и
расстройства поведения,
всего
01
F00-F99
органические, включая
симптоматические
психические расстройства
02
F00-F09
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления алкоголя
03
F10
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления наркотических
и других психоактивных
веществ
04
F11-F16
Шизофрения, шизотипические
и бредовые расстройства
05
F20-29
в том числе: шизофрения
05.1
F20
ост. транзиторные
психотические расстройства
06
F23
депрессивный эпизод
07
F32
невротические расстройства,
связанные со стрессом и
соматоформные расстройства
08
F40-F48
расстройства зрелой
личности и поведения у
взрослых
09
F60-F68
умственная отсталость
10
F70-F79
Диагноз не уточнен,
экспертное решение не
вынесено
11
Психический здоров
12
Всего прошли экспертизу
13
продолжение таблицы
Экспертиза подследственных и подсудимых
Экспертиза по гражданским
делам
принудительное лечение в
психиатрических больницах (отделения)
(из графы 2)
амбулаторное
принудительное
наблюдение и лечение
у психиатра
специализированного
типа
специализированного
типа с интенсивным
(строгим)
наблюдением
прошли
экспертизу
из них признаны
недееспособными
4
5
6
7
8
4000  Состав больных, признанных невменяемыми по нозологическим
формам и характеру общественно-опасного деяния
человек
Наименование болезней
№ строки
Шифр по МКБ Х
пересмотра
всего
Статьи УК Республики
Казахстан
Преступления против
собственности: кража,
присвоение личного
имущества, грабеж,
разбой
А
Б
В
1
2
Психические расстройства и
расстройства поведения, всего
01
F00-F99
органические, включая
симптоматические психические
расстройства
02
F00-F09
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления алкоголя
03
F10
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления наркотических и
других психоактивных веществ
04
F11-F16,
F18-F19
Шизофрения, шизотипические и
бредовые расстройства
05
F20-29
в том числе: шизофрения
05.1
F20
депрессивный эпизод
07
F32
невротические расстройства,
связанные со стрессом и
соматоформные расстройства
08
F40-F48
расстройства зрелой личности
и поведения у взрослых
09
F60-F68
умственная отсталость
10
F70-F79
продолжение таблицы
Статьи УК Республики Казахстан
Преступления против личности
преступления против
здоровья населения и
нравственности,
связанные с
наркотическими
средствами:
259, 260, 261, 262,
263, 264
убийство, убийство
матерью новорожденного,
убийство совершенное в
состоянии аффекта:
96, 97, 98
умышленное причинение
вреда здоровью,
угроза: 103, 104,
105, 106, 107, 112
изнасилование,
насильственные
действия
сексуального
характера:
120, 121, 122,
123, 124
3
4
5
6
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 39
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Қан құю бөлімшелері (қан дайындайтын ауруханалар) - аудан(қала) бас дәрігеріне, аймақтық Қан орталығына - 5 қаңтарда тапсырады.
2. Аймақтық Қан орталықтары-белгіленген мерзімде Республикалық қан орталығы, денсаулық сақтау басқармаларының жергілікті органдарына - 10-шы қаңтарда есеп береді.
3. Республикалық қан орталығы белгіленген мерзімде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне қорытынды есеп - 10 ақпандарда береді.
4. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Қан қызметі саласында жұмыс істейтін ұйымның есебі
20___жыл

1. Отделения переливания крови главному
врачу района (города), региональному Центру
крови - 5 января;
2. Региональные Центры крови - в
Республиканский центр крови (РЦК),
территориальные органы управления
здравоохранения 10 января;
3. Республиканский центр крови сводные
отчеты - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - в Агентство Республики
Казахстан по статистике 1 апреля.
Отчет организации, осуществляющей деятельность
в сфере службы крови
20______ год

210
Оның ішінде 1-реттік плазмаферез
211
Оның ішінде 2-реттік плазмаферез
212
Оның ішінде аппаратты плазмаферез
213
3. ДОНОР ҚАНЫН ДАЙЫНДАУ
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш атауы
Барлығы
Оның ішінде ақысыз
А
Б
1
2
Консервіленген қанның барлық мөлшері (плазмаферезді қоса), л
301
Гемоконсервантсыз дайындалған қанның мөлшері (402-ге сай), л
302
X
4.ДОНОР ҚАНЫН ПАЙДАЛАНУ
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш коды
Кіріс
Шығыс (6-бөлім ескерілмейді)
Дайын, барлығы
Дайын өнім тарату бөлімшесіне жіберілді
Қан компоненттерін өндіруге жіберілді
Диагностикалық стандарттар жасауға жіберілді
Зертханалық талдау жасауға жіберілді
Қайталап центрифугалауға жіберілді
А
Б
1
2
3
4
5
6
Консервіленген қан (плазмаферезсіз), л
401
X
Гемоконсервантсыз қан, л
402
X
X
X
5. ҚАН КОМПОНЕНТТЕРІМЕН ПРЕПАРАТТАРЫН ӨНДІРУ ЖӘНЕ ПАЙДАЛАНУ
Көрсеткіш атауы Наименование показателя
Көрсеткіш коды
Кіріс
өндірілді, барлығы
Әдістері
центрифугалау
тұнбалану,
плазмоферез
цитаферез
қайталап центрифугалаудан кейін алынған плазма мөлшері
А
Б
1
2
3
4
5
6
Эритроциттер, л
501
X
X
Тромбоциттер, доз
502
X
X
Плазма (л)
503
X
Оның ішінде антистафилококты
504
X
X
X
Оның ішінде антирезусты
505
X
X
X
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш коды
Шығыс
Барлығы (6-бөлім ескерілмейді)
Дайын өнім тарату бөлімшесіне жіберілді
Криокон сервілеуге жіберілген эритроцит
Карантиндеуге жіберілді
Препарат өндіруге жіберілді
Диагностикалық стандарттар жасауға жіберілді
Қайталап центрифугалауға жіберілді
А
Б
7
8
9
10
11
12
13
Эритроциттер, л
501
X
X
X
Тромбоциттер, доз
502
X
X
X
X
Плазма (л)
503
X
X
Оның ішінде антистафилококты
504
X
X
X
Оның ішінде антирезусты
505
X
X
X
X
ҚАН ОРТАЛЫҚТАРЫНЫҢ ПРЕПАРАТ ӨНДІРУ БӨЛІМШЕЛЕРІ
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш коды
Кіріс
Өндіру
Дайын өнім
қабылданды, барлығы
о.іш. басқа қан орталықтарынан
қан препараттарын өндіруге жіберіледі
о.іш. альбумин
10% альбумин ерітіндісі
адамның қалыпты иммуноглобулині
антистафилококты иммуноглобулин
антирезусты иммуноглобулин
Глюнат
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Плазма (л)
503
X
X
Оның ішінде антистафилококты қарсы
504
X
X
X
X
X
Оның ішінде антирезусті
505
X
X
X
X
X

210
в том числе 1 - кратный
плазмаферез
211
в том числе 2 - кратный
плазмаферез
212
в том числе аппаратный
плазмаферез
213
3. ЗАГОТОВКА ДОНОРСКОЙ КРОВИ
код
строки
Всего
В том числе от
безвозмездных доноров
А
Б
1
2
Заготовлено консервированной крови всего
(с учетом плазмафереза) (литров)
301
Заготовлено крови без гемоконсерванта
(соответствует строке 402) (литров)
302
Х
4. ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ДОНОРСКОЙ КРОВИ
Код
строки
Приход
Расход (без учета раздела 6)
Заготов-
лено
всего
Пере-
дано в
отделе-
ние
выдачи
готовой
продук-
ции
Переда-
но для
произ-
водства
компо-
нентов
крови
Переда-
но для
произ-
водства
диагнос-
тических
стандар-
тов
Переда-
но для
лабора-
торных
анализов
Переда-
но на
жесткое
центри-
фугиро-
вание
А
Б
1
2
3
4
5
6
Кровь консервированная без
учета плазмафереза
(литров)
401
Х
Кровь без гемоконсерванта
(литров)
402
Х
Х
Х
5. ПРОИЗВОДСТВО И ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОМПОНЕНТОВ И
ПРЕПАРАТОВ КРОВИ
Код
строки
Приход
Произве-
дено
всего
В том числе методами
центри-
фугиро-
вание
Спонтанное
оседанием
Плазма-
ферез
Цита-
ферез
Получено плазмы
после
жесткого
центри-
фугиро-
вания
А
Б
1
2
3
4
5
6
Эритроциты (литров)
501
Х
Х
Тромбоциты (доз)
502
Х
Х
Плазма (литров)
503
Х
В том числе
антистафилококковая
504
Х
Х
Х
В том числе
антирезусная
505
Х
Х
Х
продолжение таблицы
Код
строки
Расход
Всего
(без
учета
раздела 6)
Переда-
но в
отделе-
ние
выдачи
готовой
продук-
ции
Переда-
но
эритро-
цитов на
криокон-
сервиро-
вание
Переда-
но на
каран-
тини-
зацию
Переда-
но на
приз-
водство
препа-
ратов
Переда-
но на
приз-
водство
диагнос-
тических
стандар-
тов
Переда-
но на
жесткое
центри-
фугиро-
вание
А
Б
7
8
9
10
11
12
13
Эритроциты (литров)
501
Х
Х
Х
Тромбоциты (доз)
502
Х
Х
Х
Х
Плазма (литров)
503
Х
Х
В том числе
антистафилококковая
504
Х
Х
Х
В том числе
антирезусная
505
Х
Х
Х
Х
ДЛЯ ЦЕНТРОВ КРОВИ, ИМЕЮЩИХ ОТДЕЛ ПРОИЗВОДСТВА ПРЕПАРАТОВ КРОВИ
Код
строки
Приход
Производство
Получено готовой продукции
Полу-
чено
всего
В том
числе
из
других
цент-
ров
крови
и ОПК
Исполь-
зовано
для
произ-
водства
препа-
ратов
крови
В том
числе
на аль-
бумин
Альбу-
мин
перес-
чете
на
10 %
Иммуно-
глобулин
человека
нормаль-
ный
Иммуно-
глобулин
антиста-
филоко-
кковый
Иммуно-
глобулин
анти-
резусный
Г
л
ю
н
а
т
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Плазма
(литров)
503
Х
Х
В том числе
Антистафило-
кокковая
504
Х
Х
Х
Х
Х
В том числе
антирезусная
505
Х
Х
Х
Х
Х

6. ТРАНСФУЗИЯ МЕН ПРЕПАРАТ ДАЙЫНДАУҒА ЖАРАМСЫЗ ҚАН КОМПОНЕНТТЕРІН ЖОЮ СЕБЕПТЕРІ
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш коды
Мерезге тексерудің оң нәтижесі
В типті гепатитке тексерілудің оң нәтижесі
С типті гепатитке тексерілудің оң нәтижесі
АҚТҚ-ға тексерілудің оң нәтижесі
Бауырды тексеру
Хеддльсон реакциясының оң түрі
Өзге себептер
Барлығы
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Консервіленген қан, л
601
Плазманың барлық түрлері, л
602
Эритроцитгер, л
603
Тромбоциттер, доз

6. ПРИЧИНЫ СПИСАНИЯ КРОВИ И ЕЕ КОМПОНЕНТОВ,
НЕ ПРИГОДНЫХ К ПЕРЕЛИВАНИЮ И ПЕРЕРАБОТКЕ НА ПРЕПАРАТЫ
Наименование
Код
строки
Положи-
тельное
исследо-
вание на
сифилис
Положи-
тельное
исследо-
вание на
гепатит В
Положи-
тельное
исследо-
вание на
гепатит С
Положи-
тельное
исследо-
вание
на ВИЧ
Повы-
шенное
содер-
жание АЛТ
Положи-
тельная
реакция
Хеддль-
сона
Другие
причины
В
с
е
г
о
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Кровь консерви-
рованная (литров)
601
Плазма всех
видов (литров)
602
Эритроциты
(литров)
603
Тромбоциты (доз)

604
7. Техникалық жабдықталу жағдайы (қолданудағы құрал-жабдық)
1. Еденде орналасқан рефрежираторлы центрифугалар саны ____ дана.
2. Төмен температуралы тоңазытқыштар саны____дана, камералар саны ___ дана, олардың жалпы сыйымдылығы _________л.
3. Плазманы жылдам тоңазытатын құрылғылар саны____дана
4. Реакторлар саны____дана, фракция үстелдері_____дана, олардың жалпы сыйымдылығы____дана, олардың жалпы сыйымдылығы___л.
5. Суперцентрифугалар саны____дана.
6. Мұздатқыштар саны____дана, камералар саны____олардың жалпы сыйымдылығы____л.
7. Термостаты бар тромбомиксер саны_____дана.
8. Автоматтандырылған қан сепараттарының жалпы саны____дана, плазмаферезге арналғаны_____дана, цитаферезге арналғаны____дана.
9. Автоклав саны____дана.
10. Кептіру шкафтарының саны___дана.
11. ИФА өткізуге арналған құрал-жабдық кешендерінің жалпы саны___дана, автомататтар_____дана.
12. Компьютерлер саны____дана.
13. Су тазарту қондырғыларының саны____дана.
14. Жылжымалы бригадалар жүріп-тұратын көліктің жалпы саны____дана, арнайы көлік____дана.
15. Плазма еріткіштері саны____дана.
16. Араластырғыш таразылар саны____дана.
17. Полимерлі түтікшелердің асептикалық дәнекерлеуіштері____дана.
18. Қан өнімдерін жеткізетін термоконтейнейлер саны____дана, олардың жалпы сыйымдылығы_____л.
19. Үстел үстінде орналасқан центрифугалар саны_____дана.
20. Полимеразды тізбекті реакция (ПТР) зертханасындағы құрал-жабдық кешенінің саны____дана.
21. Эритроцит құрамды компоненттерді сақтайтын мұздатқыштар саны_____ дана, сыйымдылығы____л.
22. Қан қорын сақтайтын төмен температуралы мұздатқыштардың саны_____дана, сыйымдылығы_____л.
8. Қан дайындау мен өңдеуге керекті қаржы шығыны (мың теңге)
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш коды
Бөлінді, мың теңге
Нақты жұмсалды, мың теңге
А
Б
1
2
Жалпы қаржыландыру

604
7. ТЕХНИЧЕСКОЕ ОСНАЩЕНИЕ (действующее оборудование)
1. Количество напольных рефрижераторных центрифуг ___ ________ штук (шт)
2. Количество низкотемпературных морозильников ____ шт., камер ____ шт., их общий объем _ ___ литров (л)
3. Количество быстрозамораживателей плазмы ___ _______ шт.
4. Количество реакторов _________ шт., фракционных столов ___ _______, их общий объем _________ л.
5. Количество суперцентрифуг ______________ шт.
6. Количество бытовых холодильников, _______ шт., камер _________ шт., их общий объем _______
7. Количество тромбомиксеров с термостатами __________ шт.
8. Количество автоматических сепараторов крови всего _____ шт., для плазмафереза ______ шт. для цитафереза _________ шт.
9. Количество автоклавов _______________ шт.
10. Количество сухожаровых шкафов __________ шт.
11. Количество комплексов оборудования для ИФА всего ________ шт. полуавтоматов _________ шт., автоматов ________ шт.
12. Количество компьютеров ________ шт.
13. Количество установок по получению воды (очищенной, для инъекций) _____ шт.
14. Количество автотранспорта для выездных бригад всего ____ шт., специализированного ________ шт., приспособленного ________ шт.
15. Количество размораживателей плазмы _________ шт.
16. Количество весов-помешивателей ________ шт.
17. Количество асептических запаивателей полимерных трубок ________ шт.
18. Количество термоконтейнеров для транспортировки крови и ее продуктов _________ шт., их общий объем ____ л
19. Количество настольных центрифуг _______ шт.
20. Количество комплексов оборудования для ПЦР лаборатории _______ шт.
21. Количество холодильников для хранения эритроцитосодержащих компонентов ____ шт., _____ объем
22. Количество низкотемпературных морозильников для банка крови ____ шт., ______ объем
8. ФИНАНСОВЫЕ ЗАТРАТЫ ЗАГОТОВКИ И ПЕРЕРАБОТКИ КРОВИ
(в тысячах тенге)
Наименование показателя
Код строки
Выделено
Израсходовано
фактически
А
Б
1
2
Общее финансирование

926
Адамның резус-антиген Rh0 (D) сұйық иммуноглобулині, доз
927
Адамның антистафилококты сұйық иммуноглобулині, доз
928
Адамның қалыпты, сұйық иммуноглобулині, доз/амп.
929
Қан тобын анықтауға арналған стандартты изогемагглютининді сарысулар
930
Резус-факторды анықтауға арналған стандартты жан-жақты антирезус реагенті, л
931
Стандартты эритроциттер, л
932
Фибринді желім
933
*) 1 дозасы консервіленген қанның 500 мл-нен дайындалған.
Басшы _____________________________________
Орындаушы ____________________________________
телефон №_________ Күні 20__ж. «__» ___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады_____________________________________________
(атауы, мекен-жайы)
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
40-нысан
Жылдық
ҚҰЖЖ коды
Ұсынады:
1. Жедел медициналық жәрдем ауруханалары, станциялары (бөлімшелері) - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері - денсаулық сақтауды басқару аумақтық органына -белгіленген мерзімде;
3. Денсаулық сақтауды басқару аумақтық органы - статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - белгіленген мерзімде;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
жиынтық есептерді - Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігіне - келісілген мерзімде ұсынады.
Жедел медициналық жәрдем ұйымының есебі
20__жыл
1000 станциялар (бөлімшелер) саны 1_____
1100 Ұйымның штаттық лауазымдары
жолдың №
есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде:
дәрігерлер
орта медқызметкерлер
кіші медқызметкерлер
басқа қызметкерлер
А
Б
1
2
3
4
5
Штаттық.........
01
Бос емес.......
02
Жеке тұлғалар (негізгі
қызметкерлер)...
03
2100 Шығу кезіндегі медициналық көмек
Көрсеткіштер
жолдың №
Барлығы
оның ішінде:
мынадай себептер бойынша
сырқаттарды, босанатын және босанған әйелдерді тасымалдау
жазатайым оқиға
кенеттен болған аурулар мен жағдайлар
босану мен жүктілік патологиясы
А
Б
1
2
3
4
5
Шығулардың орындалуы
01
Шығу кезінде медициналық көмек көрсетілген адамдардың саны
02
олардың ішінде ауылдық елді мекендер
03

926
Иммуноглобулин человека
антирезус Rh0(D)жидкий,
доз
927
Иммуноглобулин
антистафилококковый
человека жидкий, доз
928
Иммуноглобулин человека
нормальный, жидкий, амп/доз
929
Стандартные
изогемагглютинирующие
сыворотки для определения
групп крови системы АВ0, л
930
Стандартный универсальный
реагент антирезус для
определения резус -
принадлежности, л.
931
Стандартные эритроциты, л.
932
Фибринный клей
933
Примечание: * 1 доза приготовлена из 500 мл консервированной крови
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 40
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации скорой медицинской помощи
местному органу управления здравоохранением
(главному врачу района, города) - 5
января.
2. Местные органы государственного
управления здравоохранения (сводный отчет
по городу, области) - областные
департаменты статистики, г.г. Астаны,
Алматы и в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля;
3. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - Агентству Республики
Казахстан по статистике 1 апреля.
Отчет организации скорой медицинской помощи
20___ год.
1000 Число станций (отделений) 1 ________
1100 Штатные должности организации
№ строки
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе:
врачи
средний
медперсонал
младший
медперсонал
прочий
персонал
А
Б
1
2
3
4
5
Штатные.....
01
Занятые.....
02
Физические лица
(основные
работники)
03
2100                                                         Медицинская помощь при выездах
Показатели
№ строки
В
с
е
г
о
в том числе:
оказание скорой помощи по поводу
перевозка
больных, рожениц
и родильниц,
всего
несчастных
случаев
внезапных
заболеваний
и состояний
родов и
патологии
беременности
А
Б
1
2
3
4
5
Выполнено выездов...
01
Число лиц, которым
оказана медицинская
помощь при выездах....
02
из низ в сельских
населенных пунктах...
03
Количество выездов в
часы работы
организаций первичной
медико-санитарной
помощи (ПМСП)
04

2101 Нәтижесіз шығулардың саны 1_____
Шақырудың негізсіздігі үшін бас тарту 2_____
2200
Көрсеткіштер
Жолдың №
Бригадалары бар мекемелердің саны
Шығу бригадаларының саны
Бригадалар көмек көрсеткен адамдар саны
А
Б
1
2
3
Дәрігерлік жалпы бейіндік
01
оның ішінде балаларға көмек көрсету үшін
02
Фельдшерлік
03
Мамандандырылған, барлығы
04
оның ішінде:
кардиологиялық
05
неврологиялық
06
07
психиатриялық
08
басқа (ажыратып жазу керек)
09
10
11
2201 Фельдшерлік бригадалар көмек көрсеткен адамдардан - сырқаттарды тасымалдау 1_____
2300 Амбулаториялық көмек көрсетілген адамдардың саны 1_____
Басшы _____________________________________
Орындаушы _________________________________
телефон №_____________ Күні 20__ж. «__»_________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________________
(атауы, мекен-жайы)
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
41-нысан
Жылдық
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Балалар үйлері - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері- облыстық (қалалық) денсаулық сақтау департаментіне - 10 қаңтарда;
3. Облыстық (қалалық) денсаулық сақтау департаменті - статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға;

2101         Число безрезультатных выездов 1 ________
Отказано за необоснованностью вызова 2 ________
Число лиц, переданных в организации ПМСП в часы их работы 3 _______.
2200
Показатели
№ строки
Число
учреждений,
имеющих бригады
Число выездных
бригад (смен)
Число лиц,
которым оказана
помощь бригадами
А
Б
1
2
3
Врачебных общепрофильных.....
01
в том числе для оказания
помощи
детскому населению........
02
Фельдшерских..............
03
Специализированных, всего....
04
в том числе:
кардиологических..........
05
неврологических...........
06
интенсивной терапии.......
07
психиатрических...........
08
других (расшифровать).....
09
..........................
10
..........................
11
2201 Из числа лиц, которым помощь оказана фельдшерскими бригадами - перевозка больных 1 _______
2300 Число лиц, которым оказана амбулаторная помощь 1 _________
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 41
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Дома ребенка главному врачу района
(города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) -
территориальному органу управления
здравоохранением области (города) - 10
января;
3. Территориальный орган управления
здравоохранением - сводные отчеты в
областные департаменты статистики, гг.
Астаны и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к
10 февраля;

4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі-Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде
Балалар үйінің есебі
20___жыл
2000 Ұйымдардың саны 1 _____, ұйымда бар (астын сызу керек): төбесі жабылған верандалар, аэросолярийлер, физиотерапиялық кабинет, ЕДК кабинеті, бассейн, изолятор, ондағы төсек саны 2__________, карантиндік бөлімше, ондағы төсек саны 3____________
(жетіспейтінін жазу керек)_____________________________________
Арнайы топтар: бар, жоқ (астын сызу керек), олардағы балалар 4_________________________
2100                ШТАТТЫҚ ЛАУАЗЫМДАР
Лауазымдар
Жолдардың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде:
дәрігерлер
орта медқызметкерлер
кіші медқызметкерлер
басқа қызметкерлер
олардың ішінде пед. қызметкерлер
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штаттық…………
01
Бос емес………………
02
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)………
03

4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты - в Агентство
Республики Казахстан по статистике
1 апреля.
Отчет дома ребенка
20___ год
2000 Число организаций 1 ___, организация имеет (подчеркнуть): веранды крытые, аэросолярий, физиотерапевтический кабинет, лечебной физкультуры, бассейн, изолятор, число коек в нем 2 __________, карантинное отделение, число коек в нем 3 _____ (недостающее вписать) ___________________________________________________________________ Спецгруппы: есть, нет (подчеркнуть), в них детей 4 _____________
2100                                                               ШТАТНЫЕ ДОЛЖНОСТИ
Должности
с
т
р
о
к
и
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе:
врачи
средний
медперсонал
младший
медперсонал
прочий
персонал
из них
педагогический
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штатные........
01
Занятые........
02
Физические лица
(основные
работники)....
03

2110 Орын саны 1_____, Барлық балалардың өткізген күні 2________.
2120 БАЛАЛАР ҮЙІНІҢ КОНТИНГЕНТТЕРІ
адам
Көрсеткіштің атауы
жолдың №
Болғаны, жылдың басына
есепті жылда
Есепті жылдың соңындағы жағдай
түскені
кеткені
қайтыс болғаны
барлығы
оның ішінде
барлығы
олардың ішінде стационарда (4-топтан)
1 жасқа дейін (4-топтан)
олардың ішінде стационарда (6 топтан)
олардың ішінде қыздар
0-12 ай(11 ай 29 күн)
олардың ішінде қыздар
1-3 жыл (2 жыл 11 ай 29 күн)
олардың ішінде қыздар
3 жас және одан жоғары
олардың ішінде қыздар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Барлық балалар..
1

2110 Количество мест 1 _______________________, проведено дней всеми детьми 2 ____________________.
2120                                                           КОНТИНГЕНТЫ ДОМА РЕБЕНКА
Наименование
показателя
№ с
т
р
о
к
и
Состояло
на начало
года
За отчетный год
Состоит на
конец
отчетного
года
п
о
с
т
у
п
и
л
о
в
ы
б
ы
л
о
умерло из числа выбывших(гр. 3)
в
с
е
г
о
из них
девочек
в
с
е
г
о
из них в
стационаре
(из гр. 4)
в возрасте до
1 года
(из гр. 4)
из них
в стационаре
(из гр. 6)
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Дети всего
продолжение таблицы
в том числе в возрасте
0-12 месяцев
(11 мес. 29 д.)
из них
девочек
1-3 года
(2 г.11 м. 29 д.)
из них
девочек
3 года и
старше
из них девочек
10
11
12
13
14
15

2130 Түскен балалар ішінен (2120-кесте, 1-жол, 2-баған): жетімдер мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалғандар 1_______; ата-анасынан 2_______;
2140 Кеткен балалар ішінен(2120-кесте, 1-жол, 3-баған): ата-аналары алғаны 1___; асырау үшін алғаны 2_________
шектеулі жасқа жетісімен білім беру мекемелеріне ауыстырылғаны 3___;
әлеуметтік қамсыздандыру мекемелеріне 4___, қайтыс болғаны 5____.
2145 ЖЫЛДЫҢ СОҢЫНДА БАЛАЛАРДЫ АЛДЫН АЛУ ТЕКСЕРУЛЕРІНІҢ НӘТИЖЕЛЕРІ
адам
Жасы
жолдың №
Тексерулер кезінде анықталған балалар
тамақтануы бұзылған
ІІ-ІІІ сатыдағы мешелмен
анемиямен
дамуы баяу
денелік
психикалық
А
Б
1
2
3
4
5
0-12 ай........
01
1-3 жыл........
02
3 жыл және үлкен....
03
2146 Жыл бойы диспансерлік бақылауға алынған балалар саны 1_______
Санаторийлік емдеуге жіберілген балалар саны 2________
2150 БАЛАЛАР АУРУЛАРЫ
Атауы
жолдың №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Есепті жыл бойынша
тіркелген аурулар
оның ішінде 1 жасқа дейінгі балалар*
А
Б
В
1
2
Барлығы
01
А00-Т98
оның ішінде:
ішек жұқпалары
02
А00-А09
көптеген және анықталмаған үстіңгі
j06, j10, j11
тыныс алу жолдарының жіті жұқпасы,
тұмау...
03
қабыну
04
j12-j18
*) 11 ай 29 күнге дейін.
Басшы ____________________________________
Орындаушы ________________________________
телефон №____________ Күні 20__ж. «_»_________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
42-нысан
Жылдық
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Аудандық (ауданаралық), қалалық дәрігерлер сот-медициналық сарапшылар - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі «Сот медицинасы орталығы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын филиалдарында - 5 қаңтарда,;
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі «Сот медицинасы орталығы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын филиалдары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі «Сот медицинасы орталығы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын - 10 қаңтарда;
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі «Сот медицинасы орталығы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын;
– Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне – 10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі – Қазақстан Республикасы статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Сот медицинасы саласындағы қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың есебі
20__ жыл 1. ОРТАЛЫҚ ҚҰРЫЛЫМЫ (ФИЛИАЛ)

2130 Из числа поступивших детей (таблица 2120 строка 1 графа 2): сироты и оставшиеся без попечения родителей 1 _______; от родителей 2 ____________;
2140 Из числа выбывших детей(таблица 2120 строка 1 графа 3): взято родителями 1 _______; взято для усыновления 2 ________; переведено по достижении предельного возраста в учреждения народного образования 3 _________; в учреждения Собеса 4 ______________, умерло 5 __________.
2145                                              РЕЗУЛЬТАТЫ ПРОФИЛАКТИЧЕСКИХ ОСМОТРОВ ДЕТЕЙ, СОСТОЯЩИХ
НА КОНЕЦ ГОДА
человек
В возрасте
№ строки
При осмотрах выявлено детей
с расстройствами
питания
с рахитом
II-III стадии
с анемией
отстающих в развитии
физическом
психическом
А
Б
1
2
3
4
5
0-12 месяцев.......
01
1-3 года...........
02
3 года и старше....
03
2146 Число детей, взятых под диспансерное наблюдение в течение года 1 ___________________
Число детей, направленных на санаторное лечение 2 ___________________
2150                                                           ЗАБОЛЕВАНИЯ ДЕТЕЙ
случаи
Наименование
№ строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
За отчетный год
в том числе у детей
в возрасте до 1 года*)
А
Б
В
1
2
Всего
01
А00-Т98
из них
02
А00-А09
кишечные
инфекции и
острые инфекции
верхних
дыхательных путей
множественной и
неуточненной
локализации,
грипп.......
03
J06, J10, J11
пневмония
04
J12-J18
Примечание : * До 11 месяцев 29 дней.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 42
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Районные (межрайонные)
судебно-медицинские эксперты - в филиалы
"Центр судебной медицины" областей
(городов) - 5 января;
2. Филиалы Центра судебной медицины
областей (городов) - в Центр судебной
медицины 10 января;
3. Центр судебной медицины - в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - в Агентство Республики
Казахстан по статистике 1 апреля.
Отчет организации, осуществляющей деятельность
в сфере судебной медицины
1. СТРУКТУРА ЦЕНТРА (ФИЛИАЛА)

010
1. Сот-медициналық сараптаманың мәйіт бөлімі
соның ішінде бөлімше:
1.1. Қалалық_______ 1.3. Ауданаралық_______
1.2. Аудандық______
2. Сот-медициналық сараптаманың жәбірленуші,
айыпталушы және т.б. тұлғалардың бөлімі_______
3. Сот-медициналық күрделі сараптама бөлімі___
4. Ұйымдастырушы-әдістемелік бөлім __________
соның ішінде бөлімше (кабинеттер):
5. Айғақ заттарға сот-медициналық сараптама бөлімі
соның ішінде бөлімше:

010
1. Отдел судебно-медицинской экспертизы трупов
в том числе отделения:
1.1. Городские _______     1.3. Межрайонные _______
1.2. Районные _______
2. Отдел судебно-медицинской экспертизы потерпевших, обвиняемых и других лиц _______
3. Отдел сложных судебно-медицинских экспертиз ______
4. Организационно-методический отдел _______
5. Отдел судебно-медицинской экспертизы вещественных доказательств
в том числе отделения, лаборатории:

100
Сараптама түрлері
жолдың №
Сараптамалар саны
А
Б
1
Тұлғаны ұқсастыру
01
трасологиялық
02
Микробөліктер
03
Диагностикалық трасологиялы
04
Жағдайлық
05
Басқалары
06
БАРЛЫҒЫ:
07
101 орындаусыз қайтарылған, тіркелген сараптамалар саны____
Сараптамалардың орындалған мерзімі жүргізу уақыты
110
Құрылымды бөлімшелер
жолдың №
Орындалған мерзімі
Бір ай ішінде
Бір айдан көп
А
Б
1
2
Тірі адам сот–медициналық сараптама бөлімі
01
Сот–медициналық мәйіт сараптамасы бөлімі
02
Күрделі сараптама бөлімі
03
Сот-медициналық лаборатория: Сот–биологиялық бөлімі (бөлімшесі)
04
Сот – медициналық молекулярлы – генетикалық сараптама бөлімі (бөлімшесі)
05
Химия – токсикологиялық бөлімі (бөлімшесі)
06
Сот – гистологиялық бөлімі (бөлімшесі)
07
Медициналық – криминалистикалық бөлімі (бөлімшесі)
08
Басшы ____________________________________
Орындаушы ___________________________________
телефон № ________Күні 20___ж. «__» __________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ___________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
43-нысан
Жылдық
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

100
Виды экспертиз
№ строки
Количество экспертиз
А
Б
1
Идентификация личности
01
трасологическая
02
микрочастиц
03
Диагностическая трасологическая
04
Ситуационная
05
Другие
06
ИТОГО
07
101 - количество зарегистрированных экспертиз, возвращенных без исполнения ___________
Сроки проведения экспертиз
110
Структурные подразделения
№ строки
Сроки производство
До месяца
Больше месяца
А
Б
1
2
Отдел судебно-медицинской экспертизы живых лиц
01
Отдел судебно-медицинской экспертизы трупов
02
Отдел сложных экспертиз
03
Судебно-медицинская лаборатория:
судебно-биологический отдел (отделение)
04
Отдел судебно-медицинских
молекулярно-генетических экспертиз
05
химико-токсикологический отдел (отделение)
06
судебно-гистологический отдел (отделение)
07
медико-криминалистический отдел (отделение)
08
ИТОГО
09
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 43
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Ауданның бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның бас дәрігері жиынтық есепті облыстық денсаулық сақтау департаментіне - 10 қаңтарда;
3. Облыстық денсаулық сақтау департаменті жиынтық есептерді - облыстық статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде
Фельшерлік-акушериялық пункттің есебі
20___жыл

1. Главному врачу района - 5 января;
2. Главный врач района сводный отчет -
местному органу управления здравоохранением
области (города) 10 января;
3. Местный орган управления
здравоохранением области (города) сводные
отчеты - в областные департаменты
статистики, г.г. Астаны и Алматы и в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан в Агентство Республики Казахстан
по статистике 1 апреля
ОТЧЕТ ФЕЛЬДШЕРСКО - АКУШЕРСКОГО ПУНКТА
20________год

2000 Ұйымдардың саны 1_____________
елді мекендердің саны 2____________, халық саны 3____________
2100                ШТАТТЫҚ ЛАУАЗЫМДАР
Лауазымдар
жолдың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде
фельдшерлер
акушерлер
медбикелер
кіші медқызметке
басқалар
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штаттық
01
Жұмысбастылық
02
Жеке тұлғалар
03
2200            МЕДИЦИНАЛЫҚ КӨМЕК
амбулаторияда
Үйде
барлық келушілер саны
барлық келушілер саны*
босанғандар, барлығы
1
2
3
*) Үйде босанғандарды қосқанда.
2201 Есепті жылдың соңында есепте тұрған 1 жасқа дейінгі балалар (11 ай 29 күн) 1________________
Жыл бойы есепте тұрған жүкті әйелдердің саны 2____________, олардың ішінде босанғаны 3_______________
2300 ҮЙДЕ ҚАЙТЫС БОЛҒАНЫ ТУРАЛЫ ҰЙЫМНЫҢ БЕРГЕН КУӘЛІГІ
Атауы
жолдық №
қайтыс болғаны туралы берілген дәрігерлік куәлік
Барлығы
оның ішінде 1 жасқа дейінгі балаларға
оның ішінде:
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге
оның ішінде:
0-6 тәулік
7-27 тәулік
28 күннен 1 жасқа дейін
42 күнге дейін
43 күннен 365 күнге дейін
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлығы
01
оның ішінде 1 жасқа дейінгі балалардың туғандағы салмағына карай 500-999 г
02
X
X
X
X
1000-1499 г
03
X
X
X
X
1500-2499 г
04
X
X
X
X
2500 г. және одан жоғары
05
X
X
X
X
2400 ҮЙДЕ ТУҒАН БАЛАЛАР САНЫ (ҮЙДЕ БОСАНҒАН ӘЙЕЛДІ КЕЙІННЕН АУРУХАНАҒА ЖАТҚЫЗБАҒАНДАРДЫҢ ІШІНЕН)
Атауы
жолдың №
Тірі туғандар, барлығы
оның ішінде өлгендердің жас шамасы
Өлі туғандар
0-6 тәулік
7-27 тәулік
28 күннен 1 жасқа дейін
антенат.
интранат.
А
Б
1
2
3
4
5
6
Барлық балалар
01
соның ішінде туғандағы салмағына қарай 500-999 г
02
1000-1499г
03
1500-2499 г
04
2500 г. және одан жоғары
05
туған балалардың жалпы санынан шала туғандар
06
2401 Туберкулезге қарсы егілгені 1_____, полиомиелитке қарсы 2_____, В вирус гепатитіне қарсы 3______
2500 ТУҒАНДАҒЫ САЛМАҒЫ МЕН ЖАС ШАМАСЫНА БАЙЛАНЫСТЫ 1 ЖАСҚА ДЕЙІНГІ БАЛАЛАРДЫҢ ӨЛІМ СЕБЕПТЕРІ
Атауы
жолдың №
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры

2000 Число организаций 1 ________________
число населенных пунктов 2 _______________, численность населения 3 __________
2100                                                                                                                                                                  ШТАТНЫЕ ДОЛЖНОСТИ
Должности
№ строки
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе
фельдшера
акушерки
медсестры
младший
медперсонал
прочий
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штатные.......
01
Занятые......
02
Физические лица.......
03
2200                МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ
В амбулатории
На дому
всего посещений
всего посещений*
принято родов, всего
1
2
3
* Включая и посещения по поводу родов, принятых на дому.
2201 На конец отчетного года состоит на учете детей: до 1 года (11 месяцев 29 дней) 1 ____#1 ____
Число беременных, состоявших на учете в течение года 2 ____#2 ____, из них родили 3 ____#3____.
2300                                              ВЫДАНО ДАННОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ ПО ПОВОДУ СМЕРТИ НА ДОМУ
Наименование
с
т
р
о
к
и
Выдано врачебных свидетельств о смерти
В
с
е
г
о
Детям в
возрасте
до 1 года
из них:
Беременным,
роженицам и
родильницам
из них:
0-6
суток
7-27
суток
от 28 дней
до 1 года
до 42
дней
с 43 до
365 дней
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего
01
в том числе детям
до 1 года с
массой тела при
рождении:
500-999 грамм
02
Х
Х
Х
Х
1000-1499 грамм
03
Х
Х
Х
Х
1500-2499 грамм
04
Х
Х
Х
Х
2500 грамм и более
05
Х
Х
Х
Х
2400                                                      ЧИСЛО РОДИВШИХСЯ НА ДОМУ (БЕЗ ПОСЛЕДУЮЩЕЙ
ГОСПИТАЛИЗАЦИИ РОДИЛЬНИЦЫ)
Наименование
№ строки
Родилось
живыми,
всего
из них умерло в
возрасте:
Родилось мертвыми
0-6
суток
7-27
суток
от 28 дней
до 1 года
антенатально
интранатально
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего детей
01
из них с массой
тела при рождении
02
500-999 грамм
1000-1499 грамм
03
1500-2499 грамм
04
2500 грамм и
более
05
из общего числа
родившихся -
06
недоношенными
2401 Вакцинировано против туберкулеза 1 ________, против полиомиелита 2 _______, вирусного гепатита В 3 __________.
2500                                               ПРИЧИНЫ СМЕРТИ ДЕТЕЙ В ВОЗРАСТЕ ДО 1 ГОДА
в зависимости от времени наступления смерти и массы тела при рождении
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по МКБ Х
пересмотра

3403
жолдың №
Барлық денсаулық сақтау ұйымдарында қамтылған лауазымдардың барлығы
А
1
01
3650 Амбулаторлық-емханалық ұйымдардың (дербес және кіретін), диспансерлік бөлімшелердің, әйелдер
консультацияларының жоспарлы қуаттылығы 1_______.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі ___________________________
МО
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Статистика және ақпаратты
талдау басқармасының бастығы ________________________
МО
Облыстық (қалалық) денсаулық
сақтау басқармасының бастығы ________________________
Денсаулық сақтау басқармасының
жоспарлы-экономикалық бөлімінің
бастығы                      ________________________
Республикалық ақпараттық-талдау
орталығы шаруашылық құқығындағы мекеме
Республикалық мемлекеттік кәсіпорын
филиалының директоры         ________________________
МО
20 жылғы "___"_____________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
48-нысан
Жылдық
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

3403
№ строки
Всего должностей, занятых врачами во всех
организациях здравоохранения
А
1
01
3650 Плановая мощность амбулаторно-поликлинических организаций (самостоятельных и входящих), диспансерных отделений, женских консультаций, всего 1
Министр здравоохранения Республики Казахстан        _________________
Начальник управления медицинской статистики
и анализа Министерства здравоохранения              _________________
Республики Казахстан                          МП
Начальник областного (городского)
управления здравоохранения                    МП    _________________
Начальник планово-экономического отдела
управления здравоохранения                          _________________
Директор филиала Республиканского
государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения республиканского
информационно-аналитического центра
(РГП ПХВ РИАЦ)                                МП    _________________
"____" ____________ 201__ г.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 48
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

5-9 жас аралығында
03
10-14 жас аралығында
04
15-19 жас аралығында
05
20-24 жас
06
25-29 жас
07
30-34 жас аралығында
08
35-39 жас
09
40-44 жас аралығында
10
45-49 жас
11
50-54 жас аралығында
12
55-59 жас
13
60-64 жас аралығында
14
65-69 жас
15
70 жас және жоғары
16
Ескерту:
Кестенің 3-10 бағандарына алғашқы медициналық көмек кезеңіндегі зардап шегу ауырлығының деңгейін анықтайтын мәлімет қойылады.
(6000) Төтенше жағдайлар кезіндегі зақымданушылардың (аурулардың) зақымдану түріне қарай қозғалысы
Зақымдану түрлері
10-ХАК Коды
Жол №
Зақымданғандар (аурулар) саны
Олардың ішінде
ауруханаға жатқызылды
амбулаториялық емделуге жіберілді
барлығы
оның ішінде бала
барлығы
оның ішінде бала
барлығы
оның ішінде бала
1
2
3
4
5
6
7
8
9
БАРЛЫҒЫ:
01
Оның ішінде:
Кейбірі инфекциялық және паразитарлық аурулар (барлығы)
АОО-В99
02
Олардың ішінде:
Ішек инфекциялары (сальмонеллезді инфекциялар, тағамдық улану, стафилококты тағамдық улану)
АОО-А09
03
Кейбір бактериалды зооноздар (оба, туляремия, сібір жарасы, бруцеллез, маңқа)
А20-А28
04
Басқа да бактериялық аурулар (лепра, дифтерия, скарлатина және т.б.)
А30-А-49
05
Риккетоноздар (бөртпесүзек, қызба)
А 75-А79
06
Орталық нерв жүйесінің вирустық инфекциялары (құтырма және т.б.)
А80-А89
07
Адамның иммунитет тапшылығы вирусынан туатын ауру
В20-В24
08
Протозойдты аурулар (малярия және т.б.)
В50-В64
09
Жарақат, улану және сыртқы себептердің әсерінен болатын кейбір салдарлары (барлығы)
S00-T98
10
Олардың ішінде:
Бас жарақаты
S00-S09
11
Мойым жарақаты
S10-S19
12
кеуде жасушасының жарақаты
S20-S29
13
Іш, арқаның төменгі бөлігі омыртқаның және жамбас сегізкөз бөлігі жарақаты
S30-S39
14
Иық бөлігі жарақаты

5-9 лет
03
10-14 лет
04
15-19 лет
05
20-24 года
06
25-29 лет
07
30-34 года
08
35-39 лет
09
40-44 года
10
45-49 лет
11
50-54 года
12
55-59 лет
13
60-64 года
14
65-69 лет
15
70 лет и
старше
16
Примечание:
В графы с 3 по 10 таблицы проставляются данные, определяющие степень тяжести поражения на этапе квалифицированной медицинской помощи
(6000) Движение пораженных (больных) в чрезвычайной ситуации по видам поражений
Виды поражений
Код
МКБ-10
ст-
роки
Число
пораженных
(больных)
из них:
госпитализировано
направлено на
амбулаторное
лечение
в
с
е
г
о
в том
числе
детей:
в
с
е
г
о
в том числе
детей:
в
с
е
г
о
в том
числе
детей:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ВСЕГО:
01
в том числе:
Некоторые
инфекционные и
паразитарные
болезни (всего)
АОО-В99
02
из них: кишечные
инфекции (сальмо-
нелезные инфекции,
пищевые отрав-
ления, бакте-
риальные пищевые
отравления,
стафилакоковое
пищевое отравление)
АОО-А09
03
некоторые бакте-
риальные зоонозы
(чума, туляремия,
сибирская язва,
бруцеллез, сап)
А20-А28
04
другие бакте-
риальные болезни
(лепра, дифтерия,
скарлатина и
т.д.)
А30-А49
05
риккетонозы
(сыпной тиф,
лихорадка Ку
и т.д.)
А 75-А79
06
вирусные инфекции
центральной
нервной системы
(бешенство
и т.д.)
А80-А89
07
Болезнь, вызван-
ная вирусом
иммунодефицита
человека
В20-В24
08
протозойные болезни
(малярия и т.д.)
В50-В64
09
Травмы, отрав-
ления и некоторые
другие последст-
вия воздействия
внешних причин
(всего)
S00-T98
10
из них:
травмы головы
S00-S09
11
травмы шеи
S10-S19
12
травмы грудной
клетки
S20-S29
13
травмы живота,
нижней части
спины, поясничного
отдела позвоночника
и таза
S30-S39
14
травмы плечевого
пояса

S40 -S49
15
Шынтақ және білек жарақаттары
S 50 -S59
16
Білезік және қол жарақаты
S60-S69
17
Аяқтың жарақаты
S70-S99
18
Көптенген жарақаттар
Т07
19
Күйік (химиялық ж/ә термиялық)
Т 20- Т32
20
Үсік
Т 33- Т35
21
СО-улану
T 58
22
(7000) ТЖ кезінде зақымданғандарды (ауруларды) көшіру кезінде қолданатын көлік құралдары
Көлік құралдары түрлері
Жолдар №
Көлік құралдарының саны
Зардап шеккендер (аурулар) эвакуацияланды
барлығы
оның ішінде:
1 кезеңде
2 кезеңде
1
2
3
4
5
6
Санитарлық автокөлік (барлығы)
01
Оның ішінде радиоланған
02
Жалпы тағайындауға арналған автокөлік (барлығы)
03
әуе көлігі
04
олардың ішінде
Тік ұшақтар
05
Ұшақтар
06
Темір жол көлігі
07
Су көлігі
08
Басқалар (мағынасын ашу)
09
Барлығы:
Басшы ______________________________
Орындаушы _____________________________
телефон №__________ _Күні 20____ж. «___» ___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
50 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

S40-S49
15
травмы локтя и
предплечья
S50-S59
16
травмы запястья и
кисти
S60-S69
17
Травмы нижних
конечностей
S70-S99
18
Политравмы
Т07
19
Ожоги
(Термические и
химические)
Т20-Т32
20
Отморожения
Т33-Т35
21
Отравления СО
T58
22
(7000)   Транспортные средства, использованные службой медицины
катастроф при эвакуации пораженных (больных) в ЧС
Вид транспортных средств
№ строки
Число
транспортных
средств
Эвакуировано пораженных
(больных)
всего
В том числе на:
1 этапе
2 этапе
1
2
3
4
5
6
Автотранспорт санитарный (всего)
01
Из них радиофицировано
02
Автотранспорт общего назначения
(всего)
03
Воздушный транспорт (всего)
04
из них:
Вертолеты
05
Самолеты
06
Железнодорожный транспорт
07
Водный транспорт
08
Прочий (расшифровать)
09
Итого:
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 50
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляется:

1. Ауданның бас дәрігеріне-5 қаңтарда;
2. Ауданның бас дәрігері жиынтық есепті облыстық денсаулық сақтау департаментіне-10 қаңтарда;;
3. Облыстық денсаулық сақтау департаменті жиынтық есептерді - облыстық статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне -10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Фельдшерлік пункттің есебі
20___жыл
2000  Ұйымдардың саны        1__________
елді мекендердің саны  2 _________
халық саны             3 _________
2100                       ШТАТТЫҚ ЛАУАЗЫМДАР
Лауазымдар
жолдың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде
фельдшерлер
акушерлер
медбикелер
кіші медқызметке
басқалар
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штаттық.........
01
Жұмысбастылық.....
02
Жеке тұлғалар.....
03
2200 Медициналық көмек
амбулаторияда
Үйде
барлық келушілер саны
барлық келушілер саны*
босанғандар, барлығы
1
2
3
*) Үйде босанғандарды қосқанда.
2201 Есепті жылдың соңында есепте тұрған 1 жасқа дейінгі балалар (11 ай 29 күн) 1___________________
Жыл бойы есепте тұрған жүкті әйелдердің саны 2______________, олардың ішінде босанғаны 3_______________
2300     ҮЙДЕ ҚАЙТЫС БОЛҒАНЫ ТУРАЛЫ ҰЙЫМНЫҢ БЕРГЕН КУӘЛІГІ
Атауы
жолдың №
қайтыс болғаны туралы берілген дәрігерлік куәлік
Барлығы
оның ішінде 1 жасқа дейінгі балаларға
оның ішінде:
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге
оның ішінде:
0-6 тәулік
7-27 тәулік
28 күннен 1 жасқа дейін
42 күнге дейін
43 күннен 365 күнге дейін
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлығы
01
оның ішінде 1 жасқа дейінгі балалардың туғандағы салмағына қарай
500- 999 г
02
X
X
X
X
1000-1499г
03
X
X
X
X
1500-2499 г
04
X
X
X
X
2500 г. және одан жоғары
05
X
X
X
X
2400 ҮЙДЕ ТУҒАН БАЛАЛАР САНЫ (ҮЙДЕ БОСАНҒАН ӘЙЕЛДІ КЕЙІННЕН АУРУХАНАҒА ЖАТҚЫЗБАҒАНДАРДЫҢ ІШІНЕН)
Атауы
жолдың №
Тірі туғандар, барлығы
оның ішінде өлгендердің жас шамасы
Өлі туғандар
0-6 тәулік
7-27 тәулік
28 күннен 1 жасқа дейін
антенат.
интранат.
А
Б
1
2
3
4
5
6
Барлық балалар
01
соның ішінде туғандағы салмағына қарай 500-999 г
02
1000-1499г
03
1500-2499г
04
2500 г. және одан жоғары
05
туған балалардың жалпы санынан шала туғандар
06
2401 Туберкулезге қарсы егілгені 1_________ полиомиелитке қарсы 2_________, В вирус гепатитіне қарсы 3____________
2500 ТУҒАНДАҒЫ САЛМАҒЫ МЕН ЖАС ШАМАСЫНА БАЙЛАНЫСТЫ 1 ЖАСҚА ДЕЙІНГІ БАЛАЛАРДЫҢ ӨЛІМ СЕБЕПТЕРІ
Атауы
жолдың №
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
0-6 тәулікте қайтыс болғандар
7-27 тәулікте қайтыс болғандар
28 күннен 1 жасқа дейінгі мерзімде қайтыс болғандар
Барлығы
туғандағы салмағымен, грамм
Барлығы
туғандағы салмағымен, грамм
Барлығы
туғандағы салмағымен, грамм
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 және одан жоғары
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 және одан жоғары
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 және одан жоғары
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Барлығы
1.0
A00-B99, J00-06, J10-16, J18, J20-J22, J30, J40-J46, L00-L08, N00-N99, P00-P96, Q00-Q99, S00-Т98
Жұқпалы және паразитарлы аурулар
2.0
A00-B99
оның ішінде: жіті ішек жұқпалары
2.1
A03, A04, A08, A09
оның ішінде: іштен туған мерез
2.2
А50
Тыныс алу жолдарының жедел жұқпасы
3.0
J00-06, J20-J22
Грипп және пневмония
4.0
J10-J16, J18
Тері және тері шелінің жұқпалары
5.0
L00-L08
Туа біткен ауытқулар
6.0
Q00-Q99
Жарақаттар мен уланулар
7.0
S00-Т98
Перинаталды кезеңде пайда болатын жекелеген жағдайлар
8.0
P00-P96
оның ішінде:
бойының өсуінің бәсеңдеуі және ұрықтың көрегінің жетіспеушілігі
9.0
P05
Босану кезеңіндегі жарақаттар
10.0
P10-P15
оның ішінде:
Босану кезеңiндегi жарақат қоздырған жыртылу және бас сүйек iшiне қан құйылу
10.1
P10
бастың шашы бар бөлiгiнiң зақымдануы
10.2
P12
босануда қаңқа зақымдануы
10.3
P13
перифериялық жүйке жүйесiнiң босануда зақымдануы
10.4
P14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерiнiң бұзылуы
11.0
P20-P29
оның iшiнде: жатырда өттегi жетiспеу туу кезiнде тұншығу
11.1
P20-P21
тыныс алудың бұзылу синдромы
11.2
Р22
Iштен туған өкпе қабынуы
11.3
Р23
аспирациялық жаңа туғандағы синдромы
11.4
P24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше жұқпалар
12.0
Р35-Р39
12.1
P35-Р35.9
оның iшiнде: iштен туа болған вирусты жұқпалар
жаңа туған нәрестелердiң бактериалдық жұқпалары
12.2
P36
жаңа туған нәресте кiндiгiнiң қабынуы
12.3
P38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету және гемолиздiк бұзылулары
13.0
P50-Р61
13.1
P52
оның iшiнде: қарынша ішіне қан кету
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету ауруы
13.2
P53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң гемолиздiк ауруы
13.3
P55
жаңа туған нәрестелердiң сары ауруы
13.4
P58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң ас қорыту мүшелерінің бұзылулары
14.0
Р75-Р78
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляциясының бузылу жағдайы
15.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа бузылулар
16.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердiң басқадай аурулары (шифрды ашу)
17.0
J30, J40-J46, N00-N99
Басшы __________________________
Орындаушы _____________________
телефон №____Күні 20___ жылғы «___» ________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
51 нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

1. Главному врачу района через сельскую
участковую больницу, амбулаторию до
5 января;
2. Главный врач центральной районной
больницы - сводные отчеты областному
управлению здравоохранения 10 января;
3. Управление здравоохранения сводные отчеты
- в департамент статистики области,
гг. Астаны и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к
10 февраля.
Отчет фельдшерского пункта
20_______ год
2000 Число организаций 1 _____________
число населенных пунктов 2 ____________, численность населения 3 __________
2100                       ШТАТНЫЕ ДОЛЖНОСТИ
Должности
№ строки
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе
фельдшера
акушерки
медсестры
младший
медперсонал
прочий
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штатные......
01
Занятые......
02
Физические
лица.......
03
2200              МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ
В амбулатории
На дому
всего
посещений
всего посещений*
принято родов,
всего
1
2
3
Примечание: * Включая и посещения по поводу родов, принятых на дому.
2201 На конец отчетного года состоит на учете детей: до 1 года (11 мес. 29 дней) 1 ___#1 _____
Число беременных, состоявших на учете в течение года 2 ___#2 ____, из них родили 3 ___ #3 ____.
2300    ВЫДАНО ДАННОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ ПО ПОВОДУ СМЕРТИ НА ДОМУ
Наименование
№ строки
Выдано врачебных свидетельств о смерти
В
с
е
г
о
Детям в
возрасте
до 1 года
из них:
Беременным,
роженицам и
родильницам
из них:
0-6
суток
7-27
суток
от 28
дней до
1 года
до 42
дней
с 43 до
365 дней
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего
01
в том числе
детям до 1 года
с массой тела
при рождении:
500-999 грамм
02
Х
Х
Х
Х
1000-1499 грамм
03
Х
Х
Х
Х
1500-2499 грамм
04
Х
Х
Х
Х
2500 грамм и
более
05
Х
Х
Х
Х
2400 ЧИСЛО РОДИВШИХСЯ НА ДОМУ (БЕЗ ПОСЛЕДУЮЩЕЙ ГОСПИТАЛИЗАЦИИ РОДИЛЬНИЦЫ)
Наименование
№ строки
Родилось
живыми,
всего
из них умерло в возрасте
Родилось
мертвыми
0-6 суток
7-27 суток
от 28 дней
до 1 года
антена-
тально
интрана-
тально
А
Б
1
2
3
4
5
6
Всего детей
01
из них с массой
тела при рождении
500-999 грамм
02
1000-1499 грамм
03
1500-2499 грамм
04
2500 грамм и
более
05
из общего числа
родившихся -
недоношенными
06
2401 Вакцинировано против туберкулеза 1 ________, против полиомиелита 2 _______, вирусного гепатита В 3 ________.
2500        ПРИЧИНЫ СМЕРТИ ДЕТЕЙ В ВОЗРАСТЕ ДО 1 ГОДА
в зависимости от времени наступления смерти и массы тела при рождении
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по МКБ Х
пересмотра
умерло в возрасте 0-6 суток
В
с
е
г
о
с весом при рождении в граммах
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 и
более
А
Б
В
1
2
3
4
5
Всего
1.0
A00-B99, J00-06,
J10-16, J18,
J20-J22, J30,
J40-J46, L00-L08,
N00-N99, P00-P96,
Q00-Q99, S00-Т98
Инфекционные и парази-
тарные заболевания
2.0
A00-B99
в том числе острые
кишечные инфекции
2.1
A03, A04, A08, A09
в том числе врожденный
сифилис
2.2
А50
Острые респираторные
инфекции
3.0
J00-06, J20-J22
Грипп и пневмонии
4.0
J10-J16, J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
5.0
L00-L08
Врожденные аномалии
6.0
Q00-Q99
Травмы и отравления
7.0
S00-Т98
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
8.0
P00-P96
из них:
9.0
P05
замедленный рост и
недостаточность питания
плода
Родовые травмы
10.0
P10-P15
из них:
10.1
P10
разрыв и внутричерепное
кровоизлияние, вызван-
ные родовой травмой
повреждения волосистой
части головы
10.2
P12
родовая травма скелета
10.3
P13
родовая травма
периферической нервной
системы
10.4
P14
Расстройства дыхатель-
ной и сердечно-
сосудистой системы
11.0
P20-P29
из них:
11.1
P20-P21
внутриутробная гипоксия
и асфиксия при рождении
синдром дыхательных
расстройств
11.2
Р22
врожденная пневмония
11.3
Р23
неонатальный синдром
аспирации
11.4
P24
Инфекции, специфичные
для перинатального
периода
12.0
Р35-Р39
из них:
врожденные вирусные
инфекции
12.1
P35-Р35.9
бактериальная инфекция
новорожденного
12.2
P36
омфалит новорожденного
12.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного
13.0
P50-Р61
из них:
13.1
P52
внутрижелудочковое
кровоизлияние
геморрагическая болезнь
плода и новорожденного
13.2
P53
гемолитическая болезнь
плода и новорожденного
13.3
P55
желтухи новорожденных
13.4
P58-Р59
Расстройства системы
пищеварения у плода и
новорожденного
14.0
Р75-Р78
Состояния, вовлекающие
наружные покровы и
терморегуляцию плода и
новорожденного
15.0
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном периоде
16.0
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного и
младенца (расшифровать)
17.0
J30, J40-J46, N00-N99
продолжение таблицы
умерло в возрасте 7-27 суток
умерло в возрасте от 28 дней до 1 года
В
с
е
г
о
с весом при рождении в граммах
В
с
е
г
о
с весом при рождении в граммах
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 и более
500-999
1000-1499
1500-2499
2500 и более
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 51
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Балалар ауруханалары (емханалар, амбулаториялар), қалалар мен қала түрлі кенттердегі ауруханалардың балалар бөлімшелері мен бірлеспеген емханалары, жасөспірімдер кабинеттері, балалар бөлімшесінің бар-жоғына қарамастан, ауылдық учаскелік және аудандық ауруханалар амбулаториялар) (соңғылары - аудан орталығында) балалар емханасы жоқ болғанда) - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда.
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері - денсаулық сақтауды басқару аумақтық органына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды басқару аумақтық органы-статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Балалардың мүгедектігі туралы есеп
20__жыл
1000            Балалардың мүгедектігі туралы есеп
Аурулардың атауы
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
жолдың №
Есепті жылдың басында мүгедектігі бойынша есепте тұрғандар
Есепті жылда мүгедектігі бойынша есепке алынғандар
Жыл ішінде мүгедектігі бойынша есептен шығарылғандар
Есепті жылдың соңында мүгедектігі бойынша есепте тұрғандар
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
сауыққаны
қайтыс болғаны
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Психикалық бұзылулар және мінез-құлық бұзылулары
F00-F99
01
оның ішінде:
F20
02
шизофрения
ақыл кемістігі
F70-F79
03
Жүйке жүйесі аурулары
G00-G99
04
оның ішінде:
G80-G83
05
БСА
эпилепсия
G40, G41
06
Көз бен оның қосалқы мүшелері аурулары

1. Детские больницы (поликлиники,
амбулатории), детские отделения больниц и
необъединенные поликлиники в городах и
поселках городского типа, подростковые
кабинеты, сельские участковые и районные
больницы (амбулатории) независимо от
наличия детских отделений (последние - при
отсутствии в районном центре детской
поликлиники) - главному врачу района
(города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) - местному
органу государственного управления
здравоохранением 10 января;
3. Местный орган государственного
управления здравоохранением - управление
статистики и Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан в Агентство Республики
Казахстанпо статистике 1 апреля.
Отчет по детской инвалидности
20___ год
1000                   Отчет по детской инвалидности
Наименование болезней
Шифр по МКБ Х
пересмотра
№ строки
Состояло на учете
по инвалидности
на начало
отчетного года
Взято на учет по
инвалидности в
отчетном году
всего до
16 лет
в т.ч.
до 3-х лет
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
А
Б
В
1
2
3
4
Психические расстройства
и расстройства поведения
F00-F99
01
в том числе:
шизофрения
F20
02
умственная отсталость
F70-F79
03
Болезни нервной системы
G00-G99
04
из них
детский церебральный
паралич (ДЦП)
G80-G83
05
эпилепсия
G40, G41
06
болезни нервно-
мышечного синапса и мышц
G70, G73
07
Болезни глаза и его
придатков

Н00-Н59
07
Құлақ және емізік тәрізді өскін аурулары
Н60-Н95
08
Туа біткен ауытқулар (даму кемістіктері), хромосомдық және пішін бұзылулар
Q00-Q99
09
оның ішінде:
Q90
10
Даун синдромы
Жұқпалы және паразитарлық аурулар
А00-В99
11
оның ішінде:
А15-А19
12
туберкулез
АҚТҚ
В20-В24
13
Жаңадан болған қатерлі ісіктер
C00-C97
14
оның ішінде:
бас миы және ОЖЖ басқа бөлімдерінің
C70-C72
15
лейкоздар
C91, C91.1, C92.1
16
лимфогрануломатоз
C81
17
миелоидтік саркома
C92.3
18
Қан мен қан өндіруші органдардың аурулары және иммундық тетікті тарта жүрген жекелеген бұзылулар
D50-D89
19
оның ішінде: гемофилия
D66
20
апластикалық анемия
D60-D64
21
тромбоцитопатия
D69.1
22
созылмалы тромбоцитопениялық пурпура
D69.3-D69.5
23
геморагиялық васкулит
D69.9
24
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтанудың және зат алмасудың бұзылуы
Е00-Е90
25
оның ішінде:
Е10
26
қант диабеті
гипотериоз
Е00-Е03
27
классикалық фенилкетонурия
Е70.0
28
Тыныс алу мүшелері аурулары
J00-J99
29
оның ішінде:
бронх демікпесі
J45, J46
30
Несептік- жыныстық жүйесі аурулары
N00-N99
31
оның ішінде:
гломерулонефрит

Н00-Н59
08
Болезни уха и
сосцевидного отростка
Н60-Н95
09
в том числе:
Н90.3, Н90.5
10
двухсторонняя потерия
слуха
Н90.8, Н91.0
тугоухость IV степени,
глухота
Н91.2, Н91.3. Н91.8, Н91.9
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и хромосомные
нарушения
Q00-Q99
11
из них
синдром Дауна
Q90
12
врожденные аномалия
развития нервной системы
Q00-Q07
13
Врожденные аномалии
системы кровообращения
Q20-Q28
14
Инфекционные и
паразитарные болезни
А00-В99
15
из них
туберкулез
А15-А19
16
ВИЧ
В20-В24
17
Злокачественные
новообразования
C00-C97
18
из них
головного мозга и других
отделов ЦНС
C70-C72
19
лейкозы
C91, C91.1, C92.1
20
лимфогрануломатоз
C81
21
миелоидная саркома
C92.3
22
Болезни крови,
кроветворных органов и
отдельные нарушения, с
вовлечением иммунного
механизма
D50-D89
23
из них:
гемофилия
D66
24
апластическая анемия
D60-D64
25
тромбоцитопатия
D69.1
26
хроническая
тромбоцитопеническая
пурпура
D69.3-D69.5
27
геморагический васкулит
D69.9
28
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
Е00-Е90
29
из них
сахарный диабет
Е10
30
гипотериоз
Е00-Е03
31
классическая
фенилкетонурия
Е70.0
32
Болезни органов дыхания
J00-J99
33
из них
бронхиальная астма
J45, J46
34
Болезни мочеполовой
системы
N00-N99
35
из них
гломерулонефрит

N00-N08
32
созылмалы бүйрек жеткіліксіздігі
N18
33
Ас қорыту мүшелері аурулары
К00-К93
34
оның ішінде:
целиакия
К90.0
35
созылмалы агрессивті гепатит
К73.2
36
бауыр циррозы
К74
37
Мүгедектікке әкелетін басқа да себептер (жоғарыда аталған жолдарда ескерілмеген мүгедектіктің барлық жағдайларын енгізу керек)
38
БАРЛЫҒЫ
39
1001 17 жасқа толып шыққандардың саны (1)____________ және көшіп кеткендердің саны (2) __________
Басшы _______________________________
Орындаушы ___________________________
телефон №________Күні 20___ж. «___»___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
53-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Бюджеттегі дезинфекциялық стансалар облыстық (қалалық) санитарлық эпидемиологиялық қадағалуға - 5 қаңтар;

N00-N08
36
хроническая почечная
недостаточность
N18
37
Болезни органов
пищеварения
К00-К93
38
из них
целиакия
К90.0
39
хронический агрессивный
гепатит
К73.2
40
цирроз печени
К74
41
Прочие инвалидизирующие
причины (включать все
случаи инвалидности,
неучтенные в
вышеназванных строках)
42
болезни костно-мышечной
системы и соединительной
ткани
М00-М99
43
воспалительные
полиартропатии
М05-М14
44
ВСЕГО
45
продолжение таблицы
Снято с учета по инвалидности в течение года
Состоит на учете по инвалидности на конец отчетного года
выздоровление
по смерти
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
5
6
7
8
9
10
1001 Число выбывших по достижении 16 лет (1) ____________ и выехавшие (2) __________ из них до 3-х лет
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 53
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Дезинфекционные станции на бюджете в
ДГСЭН (УГСЭН) областей (городов) -
5 января;

2. Облыстық (қалалық) санитарлық эпидемиологиялық қадағалуға Республикалық санитарлық эпидемиологиялық қадағалуға - 10 қаңтар;
3. Республикалық санитарлық эпидемиологиялық қадағалу Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда.
Залалсыздандыру станциясының штат лауазымдары туралы есеп
20 ___жыл
1100
Лауазымдар аты
жолдың №
Ұйым бойынша лауазымдар саны
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
штаттық
жұмысбастылық
А
Б
1
2
3
Дәрігерлер - барлығы
01
Медициналық емес жоғарғы білім мамандары - барлығы
02
Орта буынды медицина мамандары - барлығы
03
Медициналық емес орта буынды мамандары - барлығы
04
Кіші медқызметкерлер
05
Басқалар
06
Барлық лауазымдар
07
Басшы _______________________________
Орындаушы ___________________________
телефон №________Күні 20___ж. «___»___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
54-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Республикалық медициналық ақпарат-сараптама орталығының филиалдары (медициналық статистика бюросы) жергілікті мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасына - 5 қаңтар;
2. Жергілікті мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасы ҚР денсаулық сақтау Министрлігіне - 10 ақпанда
Медициналық ақпараттық-талдау орталығының (медициналық статистика бюросы) штат лаузымдары туралы есеп
20____жыл
1100       1. Есеп жылының аяғындағы штаттық лауазымдар
Лауазымдар аты
жолдың №
Ұйым бойынша лауазымдар саны
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
штаттық
А
Б
1
2
3
Дәрігерлер - барлығы
01
Медициналық емес жоғарғы білім мамандары - барлығы
02
Орта буынды медицина мамандары - барлығы
03
Медициналық емес орта буынды мамандары - барлығы
04
Кіші медқызметкерлер
05
Басқалар
06
Барлық лауазымдар
07
Басшы _______________________________
Орындаушы ___________________________
телефон №________Күні 20___ж. «___»___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекен-жайы)
55-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Паталогоанатомия бөлімшелері (бюро)аудан(қала) бас дәрігеріне - 5 қаңтар;
2. Аудан(қала) бас дәрігері- жергілікті мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасына - 10 қаңтар;

2. ДГСЭН областей (городов) в РСЭС к
10 января
3. РСЭС в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля
Отчет о штатных должностях
дезинфекционной станции
20___ год
1100    1. Штатные должности организации на конец отчетного года
Наименование должности
№ строки
Число должностей
по организации
Число физических лиц
(основных работников)
на занятых должностях
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Врачи всего
01
Специалисты с высшим немедицинским
образованием - всего
02
Средний медперсонал - всего
03
Специалисты со средним
немедицинским образованием - всего
04
Младший персонал
05
Прочий персонал
06
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 54
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Филиалы республиканского
информационно-аналитического центра (бюро
медицинской статистики) в местный орган
государственного управления
здравоохранением - 5 января;
2. Местный орган государственного
управления здравоохранением - в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля.
Отчет о штатных должностях
Республиканского информационно-аналитического центра
и их территориальных филиалов (бюро медицинской статистики)
1100
Наименование должности
№ строки
Число должностей по
организации
Число физических лиц (основных
работников) на занятых должностях
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Врачи, всего
01
в том числе:
руководители организации
02
заместители руководителя
03
Специалисты с высшим
немедицинским
образованием - всего
04
Средний медперсонал
(со средним медицинским
и фармацевтическим
образованием) - всего
05
Специалисты со средним
специальным немедицинс-
ким образованием - всего
06
Прочий персонал
07
Всего должностей
08
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 55
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляет:
1. Паталогоанатомическое бюро главному
врачу района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) - местному
органу государственного управления
здравоохранением к 10 января;

3. Жергілікті мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасы жиынтық есепті облыстық статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі жиынтық есепті Қазақстан Республикасы статистика агенттігіне - 1 сәуірде
Патологиялық анатомия саласында қызмет істейтін ұйымның есебі көрсететін ұйымдардың есебі
20____жыл
1100                   1. Штаттық лауазымдар
Атауы
жолдың №
Мекеме бойынша қызметтер саны
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
штаттық
А
Б
1
2
3
Дәрігерлер - барлығы …………
01
Медициналық емес жоғарғы білім мамандары - барлығы
02
Орта буынды медицина мамандары - барлығы
03
Медициналық емес орта буынды мамандары - барлығы
04
Кіші медқызметкерлер
05
Басқалар
06
Барлық лауазымдар
07
1200  ПАТАЛОГОАНАТОМИЯ САЛАСЫНЫҢ БӨЛІМШЕЛЕРІНІҢ (БЮРО) ЖҰМЫСЫ
Атауы
жолдың №
Барлығы
оның ішінде стационарда өлгендер
А
Б
1
2
Өлгендердің патологоанатомиялық зерттеу саны
01
олардың ішінде балалар (0-14 жасты қоса)
оның ішінде:
02

3. Местный орган государственного управления
здравоохранением области сводные отчеты в
областные департаменты статистики, гг.
Астана и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан в к 10
февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты в Агентство
Республики Казахстан по статистике -
1 апреля.
Отчет организации, осуществляющей деятельность
в сфере патологической анатомии
20____ года
1100     1. Штатные должности организации на конец отчетного года
Наименование должности
№ строки
Число должностей по
организации
Число физических лиц
(основных работников) на
занятых должностях
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Врачи всего.............
01
Специалисты с высшим
немедицинским образованием
- всего.................
02
Средний медперсонал -
всего...................
03
Специалисты со средним
немедицинским образованием
- всего................
04
Младший персонал........
05
Прочий персонал.........
06
Всего должностей........
07
1200              ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ПАТОЛОГОАНАТОМИЧЕСКОГО БЮРО
Наименование
№ строки
Всего
в том числе умерших в стационаре
А
Б
1
2
Число патологоанатомических исследований
умерших
01
в том числе - детей (0-17 лет включительно)
из них:
02

0-6 тәулік жасында өлген нәрестелер
03
7 күннен 11 ай 29 күн арасындағы өлген балалар
04
сойып тексерілген өлі туғандар
05
22-27 тәулік мерзімдегі жүкті әйелдер босанған өлген нәрестелер сойып тексерілді.
06
1201 Паталоанатомиялық қызмет көрсетуге бекітілген ұйымдар саны 1 ______,оның ішінде дербес емханалар (амбулаториялар) 2 _______
Секционды материалды патологогистологиялық зерттеу саны 3 ________,
Аурулардан алынған операциялық және биопсиялық материалды патологогистологиялық зерттеу саны - барлығы 4 ________,
оның ішінде: емханадан 5 ________________.
Басшы _______________________________
Орындаушы ___________________________
телефон №________Күні 20___ж. «___»___________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
59-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Амбулатория-емханалық көмек көрсететін мекемелер денсаулық сақтау жүйелердің аудандық (қалалық) бас дәрігеріне - 5 қаңтар;
2. Жинақ есепті аудан (қала) бас дәрігері жергілікті денсаулық сақтау басқармаларына (облыс, қала) -10 қаңтар;
3. Басқа министрліктердің, ведомтсволардың барлық түрлерінің амбулатория-емханалық көмек көрсететін мекемелері - жергілікті мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасына (аудандық, қалалық) орналасқан жері бойынша және өздерінен жоғары тұрған мекемесіне -5 қаңтар;
4. Жинақ есепті жергілікті мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасы (облыс, қала) - аймақтық статистика басқармасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі -10 ақпанға
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі жинақ есепті - Қазақстан
Жарақаттар, улану және басқа сыртқы себептердің салдары туралы есеп
20__жыл 1. БАЛАЛАРДА (0 - ден 14 жасқа дейін)
1000                                                  Оқиғасы
Жарақаттар, уланулар, және кейбір сыртқы себептер әсерінің зардабы
X қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Науқас жынысы
жолдың №

новорожденных, умерших в возрасте 0-6 суток
03
детей, умерших в возрасте 7 дней - 11 месяцев
29 дней
04
Число вскрытий мертворожденных
05
Вскрыто новорожденных, родившихся при сроке
беременности 22-27 недель
06
1201 Число обслуживаемых организаций 1 ______, в том числе самостоятельных поликлиник (амбулаторий) 2 _______  число патолого-гистологических исследований секционного материала 3 ____________,
Число патолого-гистологических исследований операционного и биопсийного материала у больных, всего 4 ________, в том числе из поликлиники 5 ________________.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 59
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь, системы
здравоохранения главному врачу района
(города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет местному органу государственного
управления здравоохранением
(области, города) 10 января;
3. Организации оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь других министерств,
ведомств всех форм собственности -
местному органу государственного управления
здравоохранением (области, города) по месту
нахождения и своей вышестоящей организации
- 5 января;
4. Местные органы государственного
управления здравоохранением сводный отчет
по городу, области - департаменты
статистики области, гг. Астаны и Алматы и
в Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - сводные отчеты - Агентству
Республики Казахстан по статистике
1 апреля.
Отчет
о травмах, отравлениях и некоторых других
последствиях воздействия внешних причин
за _________ 20__ год
1. ДЕТИ (до 14 лет включительно)
1000                                                  Случаи
Травмы,
отравления и
некоторые другие
последствия
воздействия
внешних причин
Код по МКБ
Х пересмотра
Пол
боль-
ного
№ строки

Балаларда (0 - ден 14 жасқа дейін)
тұрмыстағы
көшедегі
жол-көліктік
мектептегі
спорттағы
басқалар
жиынтығы
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
БАРЛЫҒЫ, соның ішінде:
S00-Т98
Е
1
Ә
2
бас жарақаты
S00-S09
Е
3
Ә
4
мойын жарақаты
S10-S19
Е
5
Ә
6
кеуде құрсағының жарақаты
S20-S29
Е
7
Ә
8
іштің, арқаның, бел омыртқаның, жамбас жарақаты
S30-S39
Е
9
Ә
10
қолдың жарақаты
S40-S69
Е
11
Ә
12
соның ішінде: иық сүйегінің жоғарғы бөлігінің сынығы
S42.2
Е
13
Ә
14
аяқтың жарақаты
S70-S99
Е
15
Ә
16
соның ішінде санның мойын сынығы
S72.0
Е
17
Ә
18
ұршық арқылы сынық
S72.1
Е
19
Ә
20
көп бөлікті жарақаттар
Т00- Т07
Е
21
Ә
22
термиялық және химиялық күйіктер
Т20-Т32
Е
23
Ә
24
үсіктер
Т33-Т35
Е
25
Ә
26
уланулар
Т36-Т65
Е
27
Ә
28
электржарақаты
Т75.4
Е
29
Ә
30
тоңазу
Т68
Е
31
Ә
32
басқа топтарда жіктелмеген хирургиялық және терапиялық әрекеттердің
Т80-Т88
Е
33
Ә
34
жарақаттардың, уланулардың және басқа сыртқы әсерлердің зардаптары
Т90-Т98
Е
35
Ә
36
басқалар
Т08-Т19, Т66-Т67, Т69-Т75.0, Т75.1, Т75.2, Т75.3, 75.8, Т78-Т79
М
37
Ж
38
2.ЖАС ӨСПІРІМДЕРДЕ (15-17 ЖАСҚА ДЕЙІН)
2000                                                Оқиғасы
Жарақаттар, уланулар, және кейбір сыртқы себептер әсерінің зардабы
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Науқас жынысы
жолдың №
Өндіріспен байланысты
Өндіріспен байланыссыз
Өндірістік
ауыл шарушылықтық
құрылыста
жол-көліктік
басқалар
тұрмыстағы
көшедегі
жол-көліктік
мектептегі
спорттық
басқалар
жиынтығы
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
БАРЛЫҒЫ, соның ішінде:
S00-Т98
Е
1
Ә
2
бас жарақаты
S00-S09
Е
3
Ә
4
мойын жарақаты
S10-S19
Е
5
Ә
6
кеуде құрсағының жарақаты
S20-S29
Е
7
Ә
8
іштің, арқаның, бел омыртқаның, жамбас
S30-S39
Е
9
Ә
10
қолдың жарақаты
S40-S69
Е
11
Ә
12
соның ішінде:
иық сүйегінің жоғарғы бөлігінің сынығы
S42.2
Е
13
Ә
14
аяқтың жарақаты
S70-S99
Е
15
Ә
16
соның ішінде:
сан мойын сынығы
S72.0
Е
17
Ә
18
ұршық арқылы сынық
S72.1
Е
19
Ә
20
көп бөлікті жарақаттар
Т00- Т07
Е
21
Ә
22
термиялық және химиялық күйіктер
Т20-Т32
Е
23
Ә
24
үсіктер
Т33-Т35
Е
25
Ә
26
уланулар
Т36-Т65
Е
27
Ә
28
электржарақаты
Т75.4
Е
29
Ә
30
тоңазу
Т68
Е
31
Ә
32
басқа топтарда жіктелмеген хирургиялық және терапиялық әрекеттердің
Т80-Т88
Е
33
Ә
34
жарақаттардың, уланулардың және басқа сыртқы әсерлердің зардабтары
Т90-Т98
Е
35
Ә
36
басқалар
Т08-Т19, Т66-Т67, Т69-Т75.0 Т75.1, Т75.2, Т75.3,T75.8, Т78-Т79
м
37
ж
38

У детей (от 0 до 14 лет включительно)
быто-
вые
улич-
ные
дорожно-
транс-
портные
школь-
ные
спор-
тив-
ные
прочие
Итого
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
ВСЕГО, в том
числе:
S00-Т98
М
1
Ж
2
травма головы
S00 - S09
М
3
Ж
4
травмы шеи
S10 - S19
М
5
Ж
6
травмы грудной
клетки
S20 - S29
М
7
Ж
8
травмы живота,
нижней части
спины, пояснич-
ного отдела
позвоночника и
таза
S30 - S39
М
9
Ж
10
травмы верхней
конечности всего:
S40 - S69
М
11
Ж
12
в том числе:
перелом верхнего
конца плечевой
кости
S42.2
М
13
Ж
14
травмы нижней
конечности всего:
S70 - S99
М
15
Ж
16
в том числе:
перелом шейки
бедра,
S72.0
М
17
Ж
18
чрезвертельный
перелом
S72.1
М
19
Ж
20
травмы множест-
венной
локализации
Т00 - Т07
М
21
Ж
22
термические и
химические ожоги
Т20 - Т32
М
23
Ж
24
отморожения
Т33 - Т35
М
25
Ж
26
отравления
Т36 - Т65
М
27
Ж
28
переохлаждения
Т68
М
29
Ж
30
электротравмы
Т75.4
М
31
Ж
32
осложнения
хирургических и
терапевтических
вмешательств, не
классифицирован-
ные в других
рубриках
Т80 - Т88
М
33
Ж
34
последствия
травм, отравле-
ний и других
воздействий
внешних причин
Т90 - Т98
М
35
Ж
36
прочие
Т08 - Т19,
Т66 - Т67,
Т69-Т75.0,
Т75.1,
Т75.2,
Т75.3,
Т75.8,
Т78-Т79
М
37
Ж
38
2. ДЕТИ (от 15 до 17 лет)
2000                                                Случаи
Травмы,
отравления и
некоторые
другие
последствия
воздействия
внешних причин
Код по МКБ Х
пересмотра
Пол
боль-
ного
№ с
т
р
о
к
и
У детей (с 15 до 17 лет)
связанные с
производством
не связанные с
производством
И
т
о
г
о
в
п
р
о
м
ы
ш
л
е
н
н
о
с
т
и
в сель-
ском хо-
зяйстве
на
с
т
р
о
и
т
е
л
ь
с
т
в
е
дорож-
но-
транс-
портные
п
р
о
ч
и
е
б
ы
т
о
в
ы
е
у
л
и
ч
н
ы
е
дорож-
но-
транс-
портные
ш
к
о
л
ь
н
ы
е
с
п
о
р
т
и
в
н
ы
е
п
р
о
ч
и
е
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ВСЕГО,
в том числе:
S00 - Т98
М
1
Ж
2
травма головы
S00 - S09
М
3
Ж
4
травмы шеи
S10 - S19
М
5
Ж
6
травмы грудной
клетки
S20- S29
М
7
Ж
8
травмы живота,
нижней части
спины, пояснич-
ного отдела
позвоночника и
таза
S30 - S39
М
9
Ж
10
травмы верхней
конечности всего:
S40- S69
М
11
Ж
12
в том числе:
перелом верхнего
конца плечевой
кости
S42.2
М
13
Ж
14
травмы нижней
конечности всего:
S70 - S99
М
15
Ж
16
в том числе:
перелом шейки
бедра,
S72.0
М
17
Ж
18
чрезвертельный
перелом
S72.1
М
19
Ж
20
травмы
множественной
локализации
Т00 - Т07
М
21
Ж
22
термические и
химические
ожоги
Т20 - Т32
М
23
Ж
24
отморожения
Т33 - Т35
М
25
Ж
26
отравления
Т36- Т65
М
27
Ж
28
переохлаждения
Т68
М
29
Ж
30
электротравмы
Т75.4
М
31
Ж
32
осложнения
хирургических и
терапевтических
вмешательств,
не классифици-
рованные в
других рубриках
Т80 - Т88
М
33
Ж
34
последствия
травм, отрав-
лений и других
воздействий
внешних причин
Т90 - Т98
М
35
Ж
36
прочие
Т08 - Т19,
Т66 - Т67,
Т69 - Т75.0,
Т75.1,
Т75.2,
Т75.3,
Т75.8,
Т78 - Т79
М
37
Ж
38
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.

1. Амбулаторлық-емханалық көмек көрсететін мекемелер аудан (қала) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Аудан, қаланың бас дәрігерінің жиындық есебі - мемлекеттік ДС басқармасының жергілікті ұйымына 10 қаңтарда;
3. Амбулаторлық-емханалық көмек көрсететін басқа министрліктер мекемелер ведомстволар, жекеменшіктің барлық түрлері - мемлекеттік ДС жергілікті (обл., қала) ұйымына мекеменің және өзінен жоғары мекемелердің тұрған жері бойынша - 5 қаңтарда;
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі және облыстық статистика басқармасына мемлекеттік басқармасының жергілікті ұйымын жиынтық есебі - 10 ақпанда;
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі жиынтық есебі - ҚР статистика агенттігі - 1 сәуірде
Жасөспірімдерді, жоғары оқу орындарының студенттері мен арнаулы орта оқу орындарының оқушыларын диспансерлеу туралы есеп
20____жыл
1000 Науқас жасөспірімдер саны және оларды диспансерлік бақылау
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
15 жастағы тұлғаларды медициналық тексеру кезінде аурулары анықталған тіркелген науқас жасөспірімдер
Есептік жыл басында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
Есептік жылда
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
Диспансерлік бақылауға қайтадан алынғандар
Есептік жыл бойында диспансерлік тіркеуден шығарылғандар
Есептік жыл соңында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
10
12
13
14
15
Барлығы (жеке тұлға):
1
о.і жасөспірімдерде:
өнеркәсіпте,
құрылыста,
басқа салада істейтіндер
2
ауыл шаруашылығында
3
оқушыларда:
кәсіби техникалық білім
4
арнаулы орта  оқу орны
5
жалпы білім беру мектебі
6
басқалар
7
1001 Жасөспірімдердің аурулары және оларды диспансерлік бақылау
Жеке аурулар тобы мен нозологиялық түрінің атауы
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифрі
15 жастағы тұлғаларды медициналық тексеру кезінде аурулары анықталған тіркелген науқас жасөспірімдер
Есептік жыл басында диспансерлік тіркеуде тұрған жасөспірімдер (15-18 жас)ауруларының саны
Есептік жыл бойынша диспансерлік бақылауға қайтадан алынған жасөспірімдер (15-18 жас)ауруларының саны
Есептік жыл бойында диспансерлік тіркеуден шығарылған жасөспірімдер (15-18 жас)ауруларының саны
Есептік жыл соңында диспансерлік тіркеуде тұрған жасөспірімдер (15-18 жас) ауруларының саны
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
барлығы
барлығы
оның ішінде
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
10
12
13
14
15
Барлық аурулар
1

1. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь, главному врачу
района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный
отчет - местному органу государственного
управления здравоохранением к 10 января;
3. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь, других министерств,
ведомств и всех форм собственности -
местному органу государственного управления
здравоохранения (области, города) по месту
нахождения организации и своей вышестоящей
организации - 5 января;
4. Местный органы государственного
управления здравоохранением сводный отчет в
департаменты статистики области,
гг. Астаны и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан - к
10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводные отчеты - Агентству
Республики Казахстан по статистике
1 апреля.
ОТЧЕТ О ДИСПАНСЕРИЗАЦИИ ПОДРОСТКОВ
(дети 15-17 лет включительно),
СТУДЕНТОВ ВЫСШИХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ И УЧАЩИХСЯ
СРЕДНИХ СПЕЦИАЛЬНЫХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ
20__ год
1000 Число подростков с заболеваниями и диспансерное наблюдение за ними
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пересмо-
тра
Зарегист-
рировано
больных
подростков
с заболе-
ваниями,
выявлен-
ных при
медицинс-
ком освиде-
тельство-
вании лиц
в возрасте
15-ти лет
Состояло
под дис-
пансерным
наблюде-
нием на
начало
отчетного
года
В отчетном году
вновь
взято под
диспан-
серное
наблюде-
ние
снято с
диспан-
серного
наблюде-
ния
всего в
течение
отчетно-
го года
Состоит
под дис-
пансерным
наблюде-
нием на
конец
отчетного
года
в
с
е
г
о
из них
в
с
е
г
о
из них
в
с
е
г
о
из них
в
с
е
г
о
из них
ю
н
о
ш
е
й
д
е
в
у
ш
е
к
ю
н
о
ш
е
й
д
е
в
у
ш
е
к
ю
н
о
ш
е
й
д
е
в
у
ш
е
к
ю
н
о
ш
е
й
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
14
Всего
(физических лиц)
01
в том числе у
подростков:
работающих в
промышленности,
строительстве и
прочих отраслях
02
работающих в
сельском
хозяйстве
03
у учащихся:
системы профтех-
образования
04
специальных
средних учебных
заведений
05
общеобразова-
тельных школ
06
Прочие
07
1001      Заболевания у подростков и диспансерное наблюдение за ними
Наименование
отдельных групп
болезней и
нозологических
форм
с
т
р
о
к
и
Шифр
по
МКБ Х
перес-
мотра
Число
заболева-
ний, выяв-
ленных
при меди-
цинском
освиде-
тельство-
вании у
лиц в
возрасте
15-лет
Число
заболева-
ний у
подростков
(15-18)лет
состоящих
под дис-
пансерным
наблюде-
нием на
начало
отчетного
года
Число
заболеваний
у подрост-
ков (15-18)
лет, вновь
взятых под
диспансер-
ное
наблюдение
в течение
отчетного
года
Число
заболева-
ний у
подрост-
ков
(15-18)
лет, снятых
с диспан-
серного
наблюдения
в течение
отчетного
года
Число
заболеваний
у подрост-
ков (15-18)
лет,
состоящих
под диспан-
серным
наблюдением
на конец
отчетного
года
в
с
е
г
о
из них
в
с
е
г
о
из них
в
с
е
г
о
из них
в
с
е
г
о
из них
ю
н
о
ш
е
й
д
е
в
у
ш
е
к
ю
н
о
ш
е
й
д
е
в
у
ш
е
к
ю
н
о
ш
е
й
д
е
в
у
ш
е
к
ю
н
о
ш
е
й
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
14
Всего
заболеваний
01

А00-Т98
өкпе және тыныс ағзалары туберкулезі
2
А15,
А16
ішкі секреция жүйесінің аурулары
3
Е00-Е90
оның ішінде қант диабеті
3.1
Е10-Е14
Жүйкелік және тәртіптік бұзылыстар
4
Ғ00-Ғ99
оның ішінде: шизофрения
04.1
F20-F29
Ақыл кемістігі
04.2
F70-F79
Балалық және жеткіншектік кезеңдерде байқалатын мінез-құлықтық және эмоциялық бұзылулар
04.3
F90-F98
оның ішінде: энурез
04.4
F98
Психикалық бұзылуларсыз эпилепсия
05
G40-G41
Перифериялық нерв жүйесінің аурулары
06
G50-G64, G70-G73
рефракция мен аккомодацияның бұзылуы
07
H52
Созылмалы отит
08
H66.1-4,9 H65.2-4,9
Жіті құздамалық қызба
09
I00-I02
жүректің созылмалы құздама аурулары
10
I05-I09
қан қысымының жоғарылауымен сипатталатын аурулар
11
I10-I13
бадамша бездер мен аденоидтардың созылмалы аурулары
12
I35
демікпе
13
J45,J46
асқазанның және ұлтабардың ойық жарасы
14
К25-К27
асқазанның және ұлтабардың қабынуы, асқазанның функционалды бұзылуы
15
К29, К30, К31, 0,3, К31.8,9
шап және басқа іш қуыс ағзаларындағы гангренасыз және ішектің жіті бітелуінсіз жарықтар
16

А00-Т98
туберкулез
легих и других
органов дыхания
02
А15, А16
болезни
эндокринных
желез
03
Е00-Е90
в том числе
сахарный диабет
03.1
Е10-Е14
Х
психические и
поведенческие
расстройства
04
F00-F99
в том числе
шизофрения
04.1
F20-F29
Х
умственная
отсталость
04.2
F70-F79
Х
неврозы,
психопатии и
другие психи-
ческие расс-
тройства
непсихотичес-
кого характера,
задержки
развития
04.3
F90-F98
в том числе
энурез
04.4
F98
Х
эпилепсия без
психических
расстройств
05
G40-G41
болезни
периферической
нервной системы
06
G50-G64, G70-G73
нарушение
рефракции и
аккомодации
07
H52
отит хронический
08
H66.1-4,9 Н65.2-4,9
острая
ревматическая
лихорадка
09
I00-I02
Х
хронические
ревматические
болезни сердца
10
I05-I09
Х
эссенциальная
гипертония,
гипертоническая
болезнь
11
I10-I13
хронические
болезни миндалин и
аденоидов
12
J35
бронхиальная
астма
13
J45, J46
Х
язва желудка и
двенадцати-
перстной кишки
14
K25-K27
гастрит и
дуоденит, функ-
циональные рас-
стройства желудка
15
K29,
K30,
K31.0,3,
K31.8,9
паховая и
другие виды
грыж брюшной
полости без
упоминания о
непроходимости
и гангрене
16

К40-К46
өт жолы, ұйқы без және бауыр аурулары
17
К70-К77, К80-К87
гломерулалық, бүйректің түтікше интерстициалды аурулары және бүйрек жетіспеушілігі
18
N00-N19
атабез шемені
19
N43
етеккірдің бұзылуы
20
N91-N93
экземалар мен дерматиттер
21
L20-L30
ревматоидтты артрит, шорбуынды спондилортрит, дәнекер тіннің таралған аурулары
22
M05, M09, M45
қан және қан айналым жүйесінің туа біткен ауытқулары
23
Q20-Q28
А00-Т98 аралығында тізімге енбеген басқа аурулар
24
1002 Ауылдық шаруашылықта жұмыс істейтіндерден басқасы.
Есепті жылда балалар емханасынан берілген диспансерлік бақылаудағы жасөспірімдер саны 1_____________,
ОАБ және басқа ұйымдағы педиатрлардан 2____________
1003 Есепті жылда диспансерлік бақылаудағы науқастардың ішінен ауруханаға жатқызылды 1__________,
оның ішінде ер балалар 2____________; санаторлы-курорттық емделуге жіберілгендер 3____________, о.і. ер балалар 4________;
операциялық емді қажететкендер 5_______;о.і. ер балалар 6___________; операция жасалынды 7____________,
о.і. ер балалар 8________;көру қабілетін коррекциялауды қажет етеді 9_____________;о.і. ер балалар 10________;
коррекциялық көзілдіріктермен қамтамасыз етілді 11 _____________;о.і. ер балалар 12________;
Диспансерлік бақылаудан шықты, барлығы 13__________,о.і. ер балалар 14________;
18 жасқа толуына байланысты бақылаудан шықты 15_____________, о.і. ер балалар 16________;
емделуді аяқтамай бақылаудан шықты 17 ___________,о.і. ер балалар 18________;
емделуге келмеді 19 ____________,о.і. ер балалар 20________;
2000 ЖОО студенттерінің және орта арнайы оқу орындарының оқушыларын аурулары және оларды диспансерлі бақылау
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Медициналық тексеру кезіндегі студентерде, оқушыларда анықталған аурулары тіркелген науқас
Есептік жыл басында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
Есептік жылда
Диспансерлік бақылауға қайтадан алынғандар
Есептік жыл бойында диспансерлік тіркеуден шығарылғандар
Есептік жыл соңында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
А
Б
В
1
2
3
4
5
Барлығы (жеке тұлғалар)
1

K40-K46
болезни печени,
желчного пузыря
и поджелудочной
железы
17
K70-K77,
K80-K87
гломерулярные,
тубулоинтерсти-
циальные болезни
почек и почечная
недостаточность
18
N00-N19
водянка яичка
19
N43
расстройства
менструации
20
N91-N93
Х
Х
Х
Х
экземы и
дерматиты
21
L20-L30
ревматоидный
артрит, анкило-
зирующий спон-
дилортрит,
диффузные
заболевания
соединительной
ткани
22
M05,
M09,
М45
Х
врожденные
аномалии сердца
и другие
врожденные
аномалии системы
кровообращения
23
Q20-Q28
Х
прочие болезни,
невошедшие в
перечень А00-Т98
24
1002 Кроме работающих в сельском хозяйстве. Из числа подростков, взятых под диспансерное наблюдение в отчетном году, переданы детскими поликлиниками (4/1 ______________________, педиатрами ЦРБ и других организаций 2 _____________________
1003 Из общего числа больных, состоявших в отчетном году под диспансерным наблюдением, было госпитализировано 1 ________________,
в том числе юношей 2 __________________________; направлено на санаторно-курортное лечение 3 _______________________, в т.ч. юношей 4 ____
нуждалось в оперативном лечении 5 ________________________, в том числе юношей 6 _______________________; оперировано 7 ______________, в т.ч. юношей 8 ____
нуждалось в коррекции зрения 9 ______________________, в том числе юношей 10 __________; обеспечено коррегирующими очками 11 ____________
в том числе юношей 12 ____________________.
Снято с диспансерного наблюдения всего 13 ________________________, в том числе юношей 14 _______________________ из общего числа снято в связи с достижением 18 лет 15 __________________________, в том числе юношей 16 ______________; выбыло не закончив лечение 17 _____________
в том числе юношей 18 _______________________. Не явилось на лечение 19 ______________________, в том числе юношей 20 __________________
2000        Заболевания у студентов ВУЗов и учащихся средних
специальных учебных заведений* и диспансерное наблюдение за ними
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пере-
смотра
Зарегистри-
ровано
больных
студентов и
учащихся с
заболева-
ниями,
выявленных
при меди-
цинском
освидете-
льствова-
нии и
диспансери-
зации
Состояло
под диспан-
серным
наблюде-
нием на
начало
отчетного
года
В отчетном году
Состоит
под
диспасер-
ным наблюде-
нием на
конец
отчетного
года
вновь
взято под
диспансер-
ное наблюдение
снято с
диспансер-
ного
наблюдения
всего в
течение
отчетного
года
А
Б
В
1
2
3
4
5
Всего
(физические лица)
01

Ескерту: Орта кәсіптік-техникалық мектептер арнайы оқу орнына жатпайды. Осы оқу орындағы диспансерлік бақылаудағы жасөспірім оқушылар туралы мәлімет 2000 және 2001 кестеге кірмейді.
Студентер және ОАОО оқушылар есептен оқу бітіруіне байланысты шағарылды 1_______
Басшы______________________________
Орындаушы_____________телефон №_____Күні 20__ж. «___»_________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 742 бұйрығымен бекітілген
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
62-нысан
Жылдық
Ведомстволық есептілік
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Ауданның бас дәрігеріне-5 қаңтарда;
2. Ауданның бас дәрігері жиынтық есепті облыстық денсаулық сақтау департаментіне - 10 қаңтарда;

Примечание*: Средние профессионально-технические школы не относятся к средним специальным учебным заведениям. Сведения о подростках-учащихся этих учебных заведений, состоящих под диспасерным наблюдением, в таблицы 2000 и 2001 не включаются.
2002 Снято с учета студентов и учащихся ССУЗов в связи с окончанием учебного заведения 1 _____________
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.
Приложение 3
Утверждено приказом Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 22 сентября 2010 года № 742
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ________________________________________________
наименование, адрес
Форма 62
годовая
Ведомственная отчетность
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Главному врачу района - до 5 января;
2. Главный врач района - сводный отчет
местному органу управления здравоохранением
(области) 10 января;

3. Облыстық денсаулық сақтау департаменті жиынтық есептерді - облыстық статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
Медициналық пункттің есебі
20___жыл
2000 Ұйымдардың саны 1_________
елді мекендердің саны 2 _______, халық саны 3___________
2100                ШТАТТЫҚ ЛАУАЗЫМДАР
Лауазымдар
жолдың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде
фельдшерлер
акушерлер
медбикелер
кіші медқызметкерлер
басқалар
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штаттық…………………………
Жұмысбастылық……………
Жеке тұлғалар……………
01
02
03
2200 медициналық көмек
амбулаторияда
Үйде
барлық келушілер саны
барлық келушілер саны*
босанғандар, барлығы
1
2
3
*) Үйде босанғандарды қосқанда.
2201 Есепті жылдың соңында есепте тұрған 1 жасқа дейінгі балалар (11 ай 29 күн) 1_________________________

3. Местный орган управления здравоохранением
(области) сводные отчеты - в областные
департаменты статистики и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан
10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан в Агентство Республики Казахстан
по статистике 1 апреля.
Отчет медицинского пункта
20___ год
2000 Число организаций 1 _____________
число населенных пунктов 2 ________________________, численность населения 3 _____________
2100                        ШТАТНЫЕ ДОЛЖНОСТИ
Должности
№ строки
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе
фельдшера
акушерки
медсестры
младший медперсонал
прочие
А
Б
1
2
3
4
5
6
Штатные...
01
Занятые...
02
Физические
лица......
03
2200            МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ
В амбулатории
На дому
всего посещений
всего посещений
принято родов, всего
1
2
3
2201 На конец отчетного года состоит на учете детей: до 1 года (11 месяцев 29 дней) 1 ____________________________

1. Меншік нысанына және ведомстволық тиесілілігіне қарамастан денсаулық сақтау ұйымдары -ауданның (қаланың) бас дәрігеріне 5 қаңтарға дейін;
2. Ауданның (қаланың), СЭС және денсаулық сақтаудың басқа да облыстық бағыныстағы ұйымдардың бас дәрігерлері денсаулық сақтаудың мемлекеттік басқарудың жергелікті органына 5 қаңтарда;
3. Меншік нысаны мен ведомстволық тиесілілігіне қарамастан басқа да министрліктердің, ведомстволардың ұйымдары -облыстың, қаланың денсаулық сақтауды басқару органына - орналасқан жері бойынша 5 қаңтарда;
4. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары денсаулық сақтау жүйесі бойынша деректерді көрсете отырып, қала, облыс бойынша жиынтық есепті-статистика басқармасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - 10 ақпанда;
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі (республика бойынша жиынтық есепті) - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1 сәуірде ұсынады
Қайта даярлау және біліктілікті арттыру
20___жыл
Облыс_____________________________
I. Дәрігерлер мен провизорларды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
Мамандықтардың атаулары
жол №
Барлығы
оның ішінде
оқыту жоспары
оқытылды (топ 3+4+5+6+7+8)
РБ қаржыдан
ЖБ қаржыдан
бюджеттен тыс қаржыдан
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Дәрігерлер мамандығы бойынша:
1
Терапия (жасөспірімдер терапиясы, жедел және шұғыл медициналық көмек, диетология қоса есептегенде)
2
Жалпы дәрігерлік практика (отбасылық медицина)
3
Кардиология (ересектердің, балалардың), интервенциялық қоса есептегенде
4
Ревматология (ересектердің, балалардың)
5
аллерголог-иммунолог (ересектердің, балалардың)
6
Аллергология және иммунология (ересектердің, балалардың)
7
Гастроэнтерология (ересектердің, балалардың)
8
Гематология (ересектердің, балалардың)
9
Пульмонология (ересектердің, балалардың)
10
Эндокринология (ересектердің, балалардың)
11
Нефрология (ересектердің, балалардың)
12
Фтизиатрия (ересектердің, балалардың)
13
Кәсіби патология (еңбек медицинасы)
14
Жұқпалы аурулар (ересектердің, балалардың)
15
Дерматовенерология (венерология, дерматология, дерматокосметология) (ересектердің, балалардың)
16
Невропатология (ересектердің, балалардың)
17
Психиатрия (наркология, психотерапия, сексопатология, медициналық психология, сот-психиатриялық сараптама, сот-наркологиялық сараптама) (ересектердің)
18
Балалар психиатриясы (наркология, психотерапия, медициналық психология, сот-психиатриялық сараптама, сот-наркологиялық сараптама)
19
Медициналық реабилитология, қалпына келтіре емдеу (физиотерапия, емдік дене шынықтыру, курортология) (ересектердің, балалардың)
20
Сәулелі терапия (радиология)
21
Сәулелі диагностика (рентгенология, компьютерлік және магнитті-резонанстық томография, ультрадыбыстық диагностика, радиоизотоптық диагностика)
22
Функциялық диагностика
23
Клиникалық зертханалық диагностика
24
Спорт медицинасы
25
Клиникалық фармакология
26
Дәстүрлі терапия (рефлексотерапия, мануальды терапия, су-джок-терапиясы, гомеопатия, гирудотерапия, фитотерапия)
27
Әуе және ғарыш медицинасы
28
Төтенше жағдайлар және апаттар медицинасы
29
Анестезиология және реаниматология (ересектердің, балалардың)
30
Жалпы хирургия (торакалдық, абдоминалдық, трансплантологиялық, колопроктологиялық), эндоскопия қоса есептегенде
31
Балалар хирургиясы (неонаталдық қоса есептегенде)
32
Кардиохирургия (ересектердің, балалардың)
33
Ангиохирургия (рентгенохирургия, интервенциялық хирургия) (ересектердің, балалардың)
34
Нейрохирургия (ересектердің, балалардың)
35
Жақ сүйек-бет хирургиясы (ересектердің, балалардың)
36
Пластикалық хирургия
37
Онкология (химиотерапия, маммология қоса есептегенде) (ересектердің, балалардың)
38
Травматология-ортопедия (камбустиология қоса есептегенде) (ересектердің, балалардың)
39
Урология және андрология (ересектердің, балалардың)
40
Офтальмология (ересектердің, балалардың)
41
Оториноларингология (сурдология қоса есептегенде) (ересектердің, балалардың)
42
Патологиялық анатомия (ересектердің, балалардың)
43
Сот-медициналық сараптама
44
Трансфузиология (клиникалық, өндірістік)
45
Перфузиология
46
Токсикология (ересектердің, балалардың)
47
Педиатрия (жедел және шұғыл медициналық көмек қоса есептегенде)
48
Неонатология
49
Акушерия және гинекология (балалар гинекологиясы қоса есептегенде)
50
Медицинская генетика
51
Стоматология (ересектердің, балалардың)
52
Гигиена және эпидемиология (жалпы гигиена, еңбек гигиенасы, балалар мен жасөспірімдер гигиенасы, тағам гигиенасы, коммуналдық гигиена, радиациялық гигиена, токсикология, эпидемиология, паразитология, бактериология, вирусология, микробиология)
53
Денсаулық сақтау менеджменті
54
Қоғамдық денсаулық сақтау/Әлеуметтік гигиена және денсаулық сақтауды ұйымдастыру (валеология, эпидемиология, статистика, әдіснама қоса есептегенде)
55
Жоғары білімді мейірбике ісі мамандары
56
Жоғары фармацевтика білімді мамандар барлығы (жалпы фармацевтикалық практика; фармацияның экономикасы және басқару (фармацевт (провизор), фармацевт-ұйымдастырушы (провизор-ұйымдастырушы), менеджер, тексеруші, хабаршы, маркетолог-тауартанушы, дәрілердің технологиясы (фармацевт (провизор), фармацевт-технолог (провизор-технолог); дәрілік заттардың сапасын бақылау және сертификаттау (фармацевт (провизор), фармацевт-талдаушы (провизор-талдаушы); талдамалы диагностика және сот-химиялық сараптама (химик-токсиколог), жеке тұлғалардан
57
Облысы _________________________________________________
II. Орта медицина және фармацевтика қызметкерлерін қайта даярлау (білімін жетілдіру) және біліктіліктілігін арттыру
Мамандықтардың атаулары
жол №
барлығы
оның ішінде
оқыту жоспары
оқытылды (топ 3+4+5+6+7+8)
РБ қаржыдан
ЖБ қаржыдан
бюджеттен тыс қаржыдан
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Зертханалық диагностика (зертханашы, дәрігер-зертханашының көмекшісі)
1
Емдеу ісі (фельдшер, жалпы практика фельдшері)
2
Акушерлік іс (акушер, жалпы практика акушері)
3
Гигиена және эпидемиология (санитариялық фельдшер, санитариялық дәрігердің көмекшісі, зертханашы, эпидемиолог дәрігердің көмекшісі, энтомолог)
4
Стоматология (тіс дәрігері, дантист, стоматологтың ассистенті)
5
Ортопедиялық стоматология (тіс технигі)
6
Мейірбике ісі (мейірбике/мейірие, мамандандырылған мейірбике/мейірие, жалпы практика мейірбикесі/мейіриесі, салауатты өмір салтын қалыптастыру жөніндегі мейірбике/мейірие, медицина статистигі)
7
Фармацевт ассистенттің, фармацевттің жалпы санынан жеке тұлғалар негізгі жұмыста қызмет ететіндер: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
8
Барлығы
Басшы __________________________________
Орындаушы _____________________________
телефон №___________ Күні 20__ж. «__»___________

1. Субъекты здравоохранения не зависимо от
форм собственности и ведомственной
принадлежности главному врачу района
(города) - до 5 января;
2. Главный врач района (города), СЭС и
других организаций областного подчинения
системы здравоохранения - местному органу
государственного управления здравоохранения
- 5 января;
3. Организации здравоохранения других
министерств, ведомств
независимо от форм собственности и
ведомственной принадлежности - местному
органу государственного управления
здравоохранения области, города - по месту
нахождения - 5 января;
4. Местные органы государственного
управления здравоохранения сводный отчет по
городу, области с выделением данных по
системе здравоохранения - департаменты
статистики области, гг. Астаны и Алматы и в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводный отчет - Агентству
Республики Казахстан по статистике
1 апреля.
Переподготовка и повышение квалификации
20__ год
Область ___________________________________________
I. Переподготовка и повышение квалификации врачей и провизоров
Название специальностей
с
т
р
о
к
и
ВСЕГО
в том числе обучено
план
обучения
обучено
(графы
3 + 4 + 5
+ 6 + 7 +
8)
за счет средств
республиканского
бюджета (РБ)
за счет
средств
местного
бюджета (МБ)
за счет
внебюджетных
средств
повышение
квалифи-
кации
пере-
подго-
товка
повышение
квалифи-
кации
пере-
подго-
товка
повышение
квалифи-
кации
пере-
под-
го-
товка
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Врачи-
специалисты:
1
терапевт (терапевт
подростковый, врач
скорой и неотложной
медицинской помощи)
2
врач общей практики/
семейный врач
3
ревматолог
4
кардиолог,
в том числе
интервенционный
5
аллерголог-иммунолог
(взрослый, детский)
6
гастроэнтеролог
(взрослый, детский)
7
пульмонолог
(взрослый, детский)
8
нефролог (взрослый,
детский)
9
эндокринолог
(взрослый, детский)
10
гематолог (взрослый,
детский)
11
нефролог (взрослый,
детский)
12
фтизиатр (взрослый,
детский)
13
профпатолог
14
дерматовенеролог
(взрослый, детский)
15
инфекционист
(взрослый, детский)
16
невропатолог
(взрослый, детский)
17
психиатр (нарколог,
психотерапевт,
сексопатолог,
медицинский
психолог, судебно-
психиатрический
эксперт, судебно-
наркоологический
эксперт)
18
медицинский
реабилитолог
(физиотерапевт,
врач по лечебной
физкультуре,
курортолог)
(взрослый, детский)
19
лучевой терапевт
(радиолог)
20
лучевой диагност
(рентгенолог, врач
по компьютерной и
магнитно-резонансной
томографии, ультра-
звуковой,
радиоизотопной
диагностики)
21
функциональной
диагностики
22
клинико-
лабороторной
диагностики (КЛД)
23
спортивная медицина
24
геронтолог (гериатр)
25
клинический
фармаколог
26
нетрадиционная
терапия
27
авиационная и
космическая медицина
28
медицина чрезвычайных
ситуаций и катастроф
29
анестезиолог-
реанимтаолог
(взрослый, детский)
30
хирург общий
(торакальный,
абдоминальный,
трансплантолог)
31
ангиохирург
(рентгенохирург,
интервенционный
хирург) (взрослый,
детский)
32
нейрохирург
(взрослый, детский)
33
челюстно-лицевой
хирург (взрослый,
детский)
34
пластический хирург
35
онколог (химио-
терапевт, маммолог)
(взрослый, детский)
36
травматолог-ортопед
(взрослый, детский)
37
уролог и андролог
(взрослый, детский)
38
офтальмолог
(взрослый, детский)
39
оториноларинголог
(взрослый, детский)
40
патологоанатом
(взрослый, детский)
41
судебно-медицинский
эксперт
42
трансфузиолог
43
перфузиолог
44
токсиколог
(взрослый, детский)
45
педиатр (скорая и
неотложная
медицинская помощь)
46
неонатолог
47
детский хирург
(неонатальный)
48
акушер-гинеколог
(десткий гинеколог)
49
медицинский генетик
50
стоматолог
(взрослый, детский)
51
гигиенист-
эпидемиолог (общая
гигиена, гигиена
труда, гигиена детей
и подростков,
гигиена питания,
коммунальная
гигиена, радиа-
ционная гигиена,
токсиология,
эпидемиология,
паразитология,
бактериология,
вирусология,
микробиология)
52
менеджер здраво-
охранения
53
организатор
здравоохранения
54
медицинская сестра с
высшим образованием
55
фармацевт (провизор)
56
Область _______________________________________________________
II. Переподготовка (специализация) и повышение
квалификации среднего медицинского и фармацевтического
персонала
Название
специальностей
с
т
р
о
к
и
ВСЕГО
в том числе обучено
план
обучения
обучено
(графы
3 + 4 + 5 +
6 + 7 + 8)
за счет средств
Республиканского
бюджета
за счет средств местного бюджета
за счет внебюджетных средств
повыше-
ние
квалифи-
кации
пере-
подго-
товка
повыше-
ние
квалифи-
кации
пере-
подго-
товка
повыше-
ние
квали-
фикации
пере-
подго-
товка
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
лаборант
(помощник врача-
лаборанта)
1
фельдшер
(фельдшер общей
практики)
2
акушер (акушер
общей практики)
3
санитарный фельдщер
(помощник санитар-
ного врача,
лаборант, помощник
врача эпидемиолога,
энтомолог)
4
зубной врач
(дантист, ассистент
стоматолога)
5
зубной техник
6
медицинская сестра,
специализированная
медицинская сестра,
медсестра общей
практики, меди-
цинская сестра по
ФЗОЖ, медицинский
статистик)
7
фармацевт
(ассистент
фармацевта)
8
ИТОГО
Руководитель ___________________________
Исполнитель ____________________, телефон.___________
Дата  "__"___________ 20__ года.