"Стационарлық көмектің шектеулі көлемін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 799 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 881 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылы 3 желтоқсанда № 6659 тіркелді
Халыққа медициналық көмек көрсетудің қолжетімділігін арттыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Стационарлық көмектің шектеулі көлемін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 799 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5949 тіркелген, 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 7 «Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа орталық мемлекеттік актілер жинағында» жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 799 "Об утверждении предельных объемов стационарной помощи"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 ноября 2010 года № 881. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2010 года № 6659
В целях повышения доступности оказания медицинской помощи населению, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 799 "Об утверждении предельных объемов стационарной помощи" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5949, опубликованный в "Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан" от 20 апреля 2010 года № 7) следующее изменение:
приложение 1 к указанному приказу изложить в редакции согласно  приложению 1 к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті (А.Г. Төлеғалиева) заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті (Ф.Б. Бисмильдин) оны мемлекеттік тіркегеннен кейін осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулегалиева А.Г.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Бисмильдин Ф.Б.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации.

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі А.Д. Құрманғалиеваға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 10 қарашадағы
№ 881 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2009 жылғы 26 қарашадағы
№ 799 бұйрығына 1-қосымша
Туберкулезге қарсы, жұқпалы және психиатриялық медициналық ұйымдардан басқа стационарлық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарында стационарлық көмектің шектеулі көлемдері
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
Стационарлық емдеуге жоспарланған науқастар саны
1.
Ақмола

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Курмангалиеву А.Д.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого его официального опубликования.
Министр                                    С. Каирбекова
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 10 ноября 2010 года № 881
Приложение 1 к приказу
И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 26 ноября 2009 года № 799
Предельные объемы стационарной помощи в организациях
здравоохранения, оказывающих стационарную помощь, за
исключением противотуберкулезных, инфекционных и
психиатрических медицинских организаций
№ п/п
Наименования областей, города
республиканского значения и
столицы
Планируемое число больных на
стационарное лечение
1
Акмолинская