"Шығыстардың, оның ішінде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу міндетті болып табылатын шығыс түрлерінің экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 588 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 646 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 24 желтоқсанда № 6705 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 27.01.2016 № 30 бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертуі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Шығыстардың, оның ішінде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу міндетті болып табылатын шығыс түрлерінің экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 588 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 5419 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шығыстардың, оның ішінде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу міндетті болып табылатын шығыс түрлерінің экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесінде:
1 «Ағымдағы шығындар» санатында:
1 «Тауарлар мен қызметтерге шығатын шығыстар» сыныбында:
140 «Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу» кіші сыныбында:
149 «Басқа да жұмыстар мен қызметтер» ерекшелігі бойынша:
6 «Азаматтық-құқықтық мәмілені міндетті тіркеуді талап ететін шығыстардың түрлері» бағанында:
«заңды және жеке тұлғалар көрсететін қызметтер, жұмыстар» деген сөздерден кейін «; тірек-қозғалу аппаратының функциялары бұзылған мүгедектерге көлік қызметтері үшін ақы төлеу» деген сөздермен толықтырылсын;
2 «Күрделі шығындар» санатында:
4 «Негізгі капиталды сатып алу» сыныбында:
430 «Күрделі жөндеу» кіші сыныбында:
«432» деген жолдан кейін:
4 «Ерекшелігі» деген баған «433» деген сандармен толықтырылсын;
5 «Атауы» деген баған мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
«Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу»;
6 «Азаматтық-құқықтық мәмілені міндетті тіркеуді талап ететін шығыстардың түрлері» деген баған мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
«Республикалық немесе коммуналдық меншіктегі ғимараттарды, құрылыстарды, жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау және кәріздеу жүйесін күрделі жөндеуге байланысты шығындар».

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 588 "Об утверждении перечня специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2010 года № 646. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2010 года № 6705. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 30
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 27.01.2016 № 30.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 588 "Об утверждении перечня специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2008 года за № 5419) следующие дополнения:
в Перечне специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной, утвержденном указанным приказом:
в категории 1 "Текущие затраты":
в классе 1 "Затраты на товары и услуги":
в подклассе 140 "Приобретение услуг и работ":
по специфике 149 "Прочие услуги и работы":
в графе 6 "Виды расходов требующие обязательной регистрации гражданско-правовой сделки":
после слов "оказываемых юридическими и физическими лицами по договору" дополнить словами "; оплата за оказание транспортных услуг инвалидам с нарушением функций опорно-двигательного аппарата";
в категории 2 "Капитальные затраты":
в классе 4 "Приобретение основного капитала":
в подклассе 430 "Капитальный ремонт":
после строки "432":
графу 4 "Специфика" дополнить цифрами "433";
графу 5 "Название" дополнить предложением следующего содержания:
"Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий";
графу 6 "Виды расходов требующие обязательной регистрации гражданско-правовой сделки" дополнить предложением следующего содержания:
"Затраты, связанные с капитальным ремонтом зданий, сооружений, системы теплоснабжения, водоснабжения и канализации, находящихся в республиканской или коммунальной собственности".

2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (Қалиева А.Н.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі міндетін атқарушы              Б. Шолпанқұлов

2. Департаменту методологии бюджетного процесса (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2011 года.
И.о. Министра финансов
Республики Казахстан                       Б. Шолпанкулов