"Конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 398 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 663 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 18 қаңтарда № 6740 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 15.05.2014 № 224 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Конкурстық өндіріс рәсімдерін жүргізудің тиімділігін арттыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 398 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5293 тіркелген, «Заң газетінде» 2008 жылдың 10 қазанында № 155 (1381) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысаны осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу ережесінде:
1-тармақта «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетімен (бұдан әрі - Комитет), оның аумақтық бөлімшелерімен немесе олардың филиалдарымен» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық бөлімшелерімен (бұдан әрі – Комитеттің аумақтық бөлімшесі) немесе оның филиалымен» деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша «Комитет, оның аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы», «Комитетпен, оның аумақтық бөлімшесімен немесе оның филиалымен» деген сөздер тиісінше «Комитеттің аумақтық бөлімшесі», «Комитеттің аумақтық бөлімшесімен» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (Н.Д.Үсенова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр                                            Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 663 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
№ 398 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Конкурстық басқарушының
қорытынды есебі
__________                                         __________________
(күні)                                                           (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(конкурстық басқарушының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
(банкроттың ұйымдастыру – құқықтық нысанын көрсете отырып толық және қысқаша
атауы/Т.А.Ә. (құрылтай құжаттарына сәйкес мемлекеттік және орыс тілдерінде),
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
_____________________________________________________________________
(банкроттың заңды мекен жайы, байланыс телефондары)
1.Борышкер туралы жалпы мәліметтер

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 398 "Об утверждении формы заключительного отчета конкурсного управляющего и Правил его согласования"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 663. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2011 года № 6740. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 15.05.2014 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях повышения эффективности проведения процедуры конкурсного производства, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 398 "Об утверждении формы заключительного отчета конкурсного управляющего и Правил его согласования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5293, опубликованный в "Юридической газете" от 10 октября 2008 года № 155 (1555)), следующие изменения:
Форму заключительного отчета конкурсного управляющего, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу;
в Правилах согласования заключительного отчета конкурсного управляющего, утвержденных указанным приказом:
в пункте 1 слова "Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет), его территориальными подразделениями или их филиалами" заменить словами "территориальным подразделением Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (далее - территориальное подразделение Комитета) или его филиалом";
по всему тексту слова "Комитет, его территориальное подразделение или его филиал", "Комитетом, его территориальным подразделением или его филиалом" заменить словами "территориальное подразделение Комитета", "территориальным подразделением Комитета" соответственно.
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Усенова Н.Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 декабря 2010 года № 663
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 августа 2008 года № 398
Форма
Заключительный отчет
конкурсного управляющего
______________                                    ___________________
(дата)                                        (место составления)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. конкурсного управляющего)
_____________________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование/Ф.И.О. банкрота, с указанием его
организационно-правовой формы (на государственном и русском языках,
согласно учредительным документам), РНН, БИН (ИИН) (при наличии)
_____________________________________________________________________
(юридический адрес банкрота, контактные номера телефонов)
1. Общие сведения о должнике

1.1. Экономикалық қызметтің түрі, кодын көрсете отырып** (борышкермен өндірістік қызметті жүзеге асыру немесе оның жоқтығы жөніндегі ақпаратты көрсете отырып): ________________________________
__________________________________________________;
1.2. Басшының Т.А.Ә. __________________________________________
____________________________________________________________________;
СТН (ЖСН) (бар болғанда), байланыс телефондары (тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефоны)
1.3. Құрылтайшылардың атауы/Т.А.Ә., СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда), олардың үлестері, байланыс ақпараттары (тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефон) ____________________________________________________;
1.4. Жарғылық капиталдың мөлшері (мың теңге) _________________;
1.5. Жарғылық капиталдағы мемлекеттің қатысуы туралы мәліметтер, %___________;
1.6. Борышкердің мүлкінің меншік иесінің қатысуы туралы ақпарат (оған уәкілетті органмен), құрылтайшымен (қатысушымен) және/немесе борышкердің лауазымды тұлғасымен (тұлғаларымен) басқа да заңды тұлғаларға қатысуы ақпарат,үлесінің мөлшері % (атауы, орналасқан жері, СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда) қатысу кезеңі) ____________________________________________________________________;
1.7. Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер: ____________________
(тіркеу (қайта тіркеу) күні,
____________________________________________________________________;
тіркеу нөмірі, орны, тіркеу (қайта құрылған, өзгертілген, қосылған және басқалар)/
қайта тіркеу (жарғылық капитал мөлшерінің төмендеуі, атауының өзгеруі және басқалар) негізі)
1.8. Салық төлеуші ретінде тіркеу туралы мәліметтер __________;
1.9. Салық тіркеуі туралы мәліметтер (салық салу объектісінің орналасқан жері бойынша) ___________________________________________.
2. Ұйымдастыру – құқықтық шаралары
2.1. Банкроттық туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы ұйғарым:
20__ жыл «__»_____________ ___________________________________;
(соттың атауы)
Борышкерді банкрот деп тану туралы сот шешімі:
20__ жылы «__»__________ ___________________________ шығарылды;
(соттың атауы)
заңды күшіне 20__ жылы «__»_____________ енді*
2.2. Оңалтушы басқарушыны тағайындау туралы 20 __ жылғы «___» _____________ № ___ бұйрық*.
2.3. Конкурстық басқарушымен қабылданған бұйрықтар:
1) 20__ жылғы «__»____________ *;
2) 20__ жылғы «__»____________ *;
3) 20__ жылғы «__»____________ *.
2.4. Конкурстық басқарушымен бұқаралық ақпарат құралдарына жариялаған кредиторлар талаптары өтініштерінің мерзімі және тәртібі, борышкерге қатысты оңалту рәсімін қолдану туралы хабарлама (шыққан нөмірі және газеттің атауы): _______________________________________
20__ жылғы «__»________________ №__ *.

1.1. Вид экономической деятельности с указанием кода ** (с
указанием сведении об осуществлении должником производственной
деятельности либо отсутствии таковой): _____________________________;
1.2. Ф.И.О. руководителя ______________________________________
____________________________________________________________________;
РНН (ИИН), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
1.3. Наименование/Ф.И.О. учредителя (-ей), РНН, БИН (ИИН) (при
наличии), размеры доли (-ей), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
_____________________________________________________________________
1.4. Размер уставного капитала (тысяч тенге) _________________;
1.5.  Сведения об участии государства в уставном капитале, %
____________________________________________________________________;
1.6. Сведения об участии собственника имущества должника
(уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или
должностного лица (лиц) должника в иных юридических лицах, доля
участия % (наименование, место нахождения, РНН, БИН (ИИН) (при
наличии) период участия);
1.7. Сведения о государственной регистрации: __________________
____________________________________________________________________;
(дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место,
основание регистрации (вновь созданное, преобразование, слияние и
другое)/перерегистрации (уменьшение размера уставного капитала,
изменение наименования и другое))
1.8. Сведения о регистрации в качестве налогоплательщика ______
____________________________________________________________________;
1.9. Сведения о налоговой регистрации (по месту нахождения
налогооблагаемого объекта).
2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Определение о возбуждении производства по делу о
банкротстве: "___" __________ 20__ года _______________________;
(наименование суда)
Решение суда о признании должника банкротом:
вынесено "___" __________ 20__ года ___________________________;
(наименование суда)
вступило в законную силу "___" __________ 20__ года *.
2.2. Приказ о назначении конкурсного управляющего №__ от
"___"__________ 20__ года*.
2.3. Приказы, принятые конкурсным управляющим:
1) от "___"__________ 20__ года*;
2) от "___"__________ 20__ года*;
3) от "___"__________ 20__ года*.
2.4. Объявление о признании должника банкротом, порядке и
сроках заявления требований кредиторами, опубликованное конкурсным
управляющим в средствах массовой информации (номер выпуска и
наименование газеты): _____________ №__ от "___"__________ 20__
года *.

2.5. Еңбекақы төлеу бойынша кредиторлардың өткізілген отырыстары, онда қабылданған шешімдер:
20__ жылғы «__»____________.
3. Банкроттың кредиторлар комитетін қалыптастыру
3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе).
20__ жылғы «__»____________ № ___ бұйрық *.
Құрамы: ______________________________________________________.
(кредиторлар комитетінің құрамы)
3.2. Кредиторлар комитетінің отырысы және қабылданған шешімдер (соның ішінде конкурстық басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасында жасалған келісімдер, мүлікті түгендеуді және бағалауды жүргізетін тиісті мамандармен шарт жасасу, конкурстық массаны сату жоспарын бекіту және оған өзгерістер енгізу туралы, мамандандырылған және басқа да мекемелерді тарту)*
№ р/с
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күн тәртібі
Қабылданған шешім
1
2
3
4
5
4. Кредиторлар талаптары тізілімін қалыптастыру және бекіту
4.1. Конкурстық өндірісті қозғау кезінде бухгалтерлік баланс бойынша жалпы кредиторлық берешек __________________________________
(мың теңге)
соның ішінде:
жалақы _______________________________________________________;
(мың теңге)
Кепіл берешегі _______________________________________________;                                              (мың теңге)
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер _____;
(мың теңге)
Конкурстық кредиторлардың алдындағы берешек __________________;
(мың теңге)

2.5. Проведенные собрания кредиторов по оплате труда, принятые
на них решения: от "___"__________ 20__ года.
3. Формирование комитета кредиторов банкрота
3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если
вносились).
Приказ от "___"__________ 20__ года № __ *.
Состав: ______________________________________________________.
(состав комитета кредиторов)
3.2. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в
том числе соглашения, заключенные между конкурсным управляющим и
комитетом кредиторов, договоры с соответствующими специалистами на
проведение инвентаризации и оценки имущества, по утверждению плана
продажи конкурсной массы и изменений к нему, привлечении
специализированных организаций и иные) *.
№ п/п
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
1
2
3
4
5
4. Формирование и утверждение реестра требований кредиторов
4.1. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу
на момент возбуждения конкурсного производства ______________________
(тысяч тенге)
в том числе:
заработная плата _____________________________________________;
(тысяч тенге)
залоговая задолженность ______________________________________;
(тысяч тенге)
налоги и другие обязательные платежи в бюджет ________________;
(тысяч тенге)
задолженность перед конкурсными кредиторами __________________.
(тысяч тенге)

4.2. Кредиторлардың өтініштерін және талаптарын қарау, кредиторлардың берешегін аударудың дұрыстылығын тексеру, қаржылық және салық есептілігін қарау, кредиторлармен өзара салыстыру:
№ р/с
Өтініш беруші
Өтінішті беру күні
Берешектің сомасы
Пайда болу негізі
Конкурстық басқарушының шешімі
Уәкілетті органның шешімі
Шағымданған жағдайда соттың шешімі
Ескерту
Кредиторға хабарлаған күні
Танылған сома
Танылмаған сома
Шешімнің негізі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

4.2. Рассмотрение заявлений и требований кредиторов, проверка
достоверности начисления задолженностей кредиторов, финансовой и
налоговой отчетностей, взаимосверка с кредиторами:
п/п
За-
яви-
тель
Дата
подачи
заяв-
ления
Сумма
задол-
женнос-
ти
Осно-
вания
воз-
никно-
вения
Решение конкурсного
управляющего
Решение
уполно-
мочен-
ного
органа
Решение
суда в
случае
обжало-
вания
Приме-
чание
Дата
уведом-
ления
креди-
тора
Приз-
нанная
сумма
Не
приз-
нанная
сумма
Ос-
нова-
ния
реше-
ния
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

4.3. Кредиторлар талаптарының тізілімі:
20__ жылғы «__»____________ № ____ бұйрық*.
Жалпы кредиторлық берешек ______________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1 кезек __________________;
(мың теңге)
2 кезек __________________;
(мың теңге)
3 кезек __________________;
(мың теңге)
4 кезек __________________;
(мың теңге)
5 кезек __________________.
(мың теңге)
4.4. Кредиторлар талаптары тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер:_________________________________________________________;
(өзгертудің мазмұны)
20__ жылғы «__»____________№ __ бұйрық *.

4.3. Реестр требований кредиторов:
Приказ __________ от "___" __________ 20__ года № __*.
Общая кредиторская задолженность ______________________ тысяч
тенге, в том числе по очередям:
1 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
2 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
3 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
4 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
5 очередь ___________________.
(тысяч тенге)
4.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований
кредиторов: _________________________________________________________
(содержание изменений)
Приказ от "___" __________ 20__ года № __*.

5. Түгендеу, мүлікті (активті) бағалау, конкурстық массаны қалыптастыру
5.1. Құрылтай құжаттарын, статистикалық карточкаларды, мөрлерді, бухгалтерлік және басқа да қаржылық құжаттамаларды қабылдау – беру актісі*.
5.2. Борышкердің мүлкін қабылдау – беру актісі *.
5.3. Борышкердің мүлкіне түгендеу жүргізілді: ________________;
(күні, тізімінің нөмірі және түгендеу актісі*)
5.4. Борышкердің мүлкіне бағалау жүргізілді: _________________
____________________________________________________________________;
(күні, қорытынды бағалаудың актісі және бағалаушының атауы*)

5. Инвентаризация, оценка имущества (активов), формирование
конкурсной массы
5.1. Акт приема - передачи учредительных документов,
статистической карточки, печати, бухгалтерской и прочей финансовой
документации*.
5.2. Акт приема - передачи имущества должника*.
5.3. Инвентаризация имущества должника проведена: _____________
____________________________________________________________________;
(дата, номер описи и акта инвентаризации *)
5.4. Оценка имущества должника проведена: _____________________
____________________________________________________________________;
(дата, акт заключения оценки и наименование оценщика *)

5.5. Банкроттың мүлкін (активін) бағалау және жүргізілген түгендеудің қорытындысы бойынша ақпарат:
№ р/с
Баланс бойынша активтердің құны (дебиторлық берешексіз), мың теңге
Барлығы
Ақша қаражаттары
Қорлар
Негізгі құралдар
Аяқталмаған құрылыс
Материалдық емес активтер
Дайын өнім қалдығы
Басқа да активтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Түгендеу қорытындысы бойынша
2
Бағалау қорытындысы бойынша
Айырмашылық болған жағдайда түгендеудің нәтижесі бойынша қабылданған шаралар _______________________________________________.
5.6. Конкурстық өндіріс рәсімін енгізгенге дейін соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгеру динамикасы:
№ р/с
Кезеңі
Баланс бойынша активтердің құны (дебиторлық берешексіз қалдық құны), мың теңге
Дебиторлық берешек
Кредиторлық берешек
Барлығы
Ақша қаражаттары
Қорлар
Негізгі құралдар
Аяқталмаған құрылыс
Материалдық емес активтер
Дайын өнімнің қалдықтары
Басқа да активтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Банкроттықтың алдындағы 3 жыл 1 қаңтарға
2
Банкроттықтың алдындағы 2 жыл 1 қаңтарға
3
Банкроттықтың алдындағы 2 жыл 1 қаңтарға
4
Тарату кезеңі басталғанға дейін
5.7. Банкроттық туралы іс қозғалғанға дейін үш жыл кезеңінде борышкермен бекітілген мемлекеттік сатып алу туралы шарттар және Қазақстан Республикасының барлық аумағы бойынша олардың орындалуы
№ р/с
Борышкердің (жабдықтаушының) деректемелері
Тапсырыс берушінің деректемелері
Жабдықтаушымен жасалған шарттар туралы мәлімет
Жасалған шарттар бойынша жабдықтаушыға нақты аударылған ақша қаражаттары туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
ММ атауы
ММ СТН (БСН) (бар болғанда)
Күні
Мәні
Жалпы сомасы
Төлем есептері
Күні
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
5.8. Банкроттық туралы іс қозғалғанға дейін үш жыл кезеңдегі кедендік бақылаудағы шартты тауарларды, кедендік жинақтар мен өсімпұлды, салықтарды, кедендік баж салығын төлеу жөніндегі міндеттемелерді қоса отырып, кедендік іс саласындағы борышкердің сыртқы экономикалық және басқа да қызметі туралы ақпарат
№ р/с
Тауарды жіберуші/тауарды алушы
Тауарды жолдаушы ел/тауарды тағайындайтын ел
Сауда – саттық туралы ақпарат
Кедендік баж салығы және кедендік жинау және өсімпұлдар (кеден органдарында ашылған есеп шоттардың деректерін есепке ала отырып), сонымен қатар кедендік бақылаудағы шартты жіберілген тауарлар бойынша берешекті
Ескерту
Атауы
Бірінші төрт белгінің деңгейінде сыртқы экономикалық нұсқаулық бойынша топтастыру коды
Өлшем бірлігі
Өлшем бірлігінің коды
Қосымша өлшем бірлігінің саны
Жалпы саны (килограмм)
АҚШ долларында жалпы сомасы
Кеден декларациясын тіркеу күніндегі доллар курсы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

5.5. Информация по итогам проведенной инвентаризации и оценки
имущества (активов) банкрота:
п/п
Стоимость активов по балансу (без дебиторской задолженности),
тысяч тенге
Всего
Денежные
средства
Запа-
сы
Основ-
ные
сред-
ства
Незавер-
шенное
строи-
тельство
Немате-
риальные
активы
Остатки
готовой
продукции
Прочие
активы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
По итогам
инвентаризации
2
По итогам
оценки
Принятые меры по результатам инвентаризации в случаи наличия
расхождения ________________________________________________________.
5.6. Динамика изменения показателей финансовой отчетности за
три последних года до применения процедуры конкурсного производства:
п/п
За период
Стоимость активов по балансу (остаточная стоимость без
дебиторской задолженности), тысяч тенге
Деби-
торс-
кая
задол-
жен-
ность
Креди-
торская
задол-
женнос-
ть
Всего
Де-
неж-
ные
сред-
ства
Запа-
сы
Ос-
нов-
ные
сред-
ства
Незавер-
шенное
строи-
тельство
Немате-
риальные
активы
Остат-
ки
гото-
вой
про-
дукции
Про-
чие
акти-
вы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Ha
l января
за
3 года,
предшес-
твующих
банкрот-
ству
2
Ha l
января
за
2 года,
предшес-
твующих
банкрот-
ству
3
Ha
l января
за 1 год,
предшес-
твующий
банкрот-
ству
4
На начало
ликвида-
ционного
периода
5.7. Информация о заключенных должником договорах о
государственных закупках и их исполнении по всей территории
Республики Казахстан за период в течение трех лет до возбуждения дела
о банкротстве
п/п
Реквизиты
должника
(поставщика)
Реквизиты
Заказчика
Сведения о
заключенных с
поставщиком
договорах
Сведения о фактически
перечисленных
денежных
средствах поставщику
по заключенным
договорам
Приме-
чание
Наимено-
вание
РНН,
БИН,
(ИИН)
(при
нали-
чии)
Наиме-
нование
ГУ
РНН,
(БИН)
(при
нали-
чии)
Дата
Предмет
Общая
сумма
Счета к оплате
Дата
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
5.8. Информация о внешнеэкономической и иной деятельности
должника в сфере таможенного дела, включая обязательства по уплате
таможенных пошлин, налогов, таможенных сборов и пени, в том числе по
условно-выпущенным товарам, находившимся под таможенным контролем, за
период до трех лет до возбуждения дела о банкротстве
п/п
Отпра-
витель
товара/
полу-
чатель
товара
Страна
отпра-
вления
товара
/стра-
на
назна-
чения
товара
Сведения о товарах
Задолженности
таможенным
пошлинам,
налогам и
таможенным
сборам и пени
учетом
данных
лицевых
счетов,
открытых в
таможенных
органах), в
том числе по
условно-
выпущенным
товарам,
находившимся
под таможен-
ным контролем
При-
ме-
чание
Наи-
мено-
вание
Класси-
фикаци-
онный
код по
номен-
клатуре
внешне-
экономи-
ческой
деятель-
ности на
уровне
не менее
первых
четырех
знаков
Еди-
ница
из-
ме-
ре-
ния
Код
еди-
ниц
изме-
рения
Коли-
чество
допол-
ни-
тель-
ных
еди-
ниц
изме-
рения
Общее
коли-
чес-
тво
(кг.)
Общая
стои-
мость
в дол-
ларах
США
Курс
дол-
лара
на
день
ре-
гист-
рации
та-
можен-
ных
дек-
лара-
ций
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

5.9. Конкурстық өндіріс рәсіміне дейін үш жыл кезеңдегі борышкердің мүлкімен жасалған мәмілелердің фактілерін белгілеу бойынша мемлекеттік органдарға сұрау хаттары*:
№№ р/с
Сұрау хат жіберілген мемлекеттік орган
Сұрау хатты жіберген күн
Жауапты алған күн
Жауаптың қысқаша мазмұны
Ескерту
1
2
3
4
5
6
5.10. Алынған ақпаратты талдау, тиісті қорытындыны көрсете отырып оңалту рәсімін қолданғанға дейін үш жыл бұрынғы кезеңде борышкерге қатысты заңсыз іс әрекетке қаржылық диагностиканы жүргізу (борышкердің қаржылық – шаруашылық қызметін талдау, сонымен қатар соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгерген динамикасын зерттеу, осы кезеңде жасалған борышкердің мәмілелерінің шарттарын талдау, (қалыптасқан нарықтық жағдаймен салыстырғандағы жеткізілген (сатып алынған) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағасының көтерілуі немесе төмендеуі, сатып алынған немесе сатылған мүлік бойынша борышкер үшін тиімсіз мерзімдер және (немесе) тәсілдері, сондай – ақ егер олар берешектің балама қысқаруымен шығарылса, борышкердің мүлкінің міндеттемелерін шеттету немесе қиыншылықтар түскен басқа да нысандар)
№ р/с
Оңалту рәсімін енгізгенге дейін борышкермен жасалған мәмілелер
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжат
Мәміленің фактілерін растайтын құжатты алу негізі
Мәмілені жарамсыз деп тану негізінің болуы
Ескерту
1
2
3
4
5
6
5.11. Мүлікті қайтаруға байланысты конкурстық массаның құрамын өзгертулер: ________________________________________________________.
(конкурстық массаның құрамына енгізілген мүлік)
6. Дебиторлық берешек
6.1. Борышкерді банкрот тану кезіндегі дебиторлық берешек (бухгалтерлік баланс бойынша): ________________________ (мың теңге);
6.2. Конкурстық өндіріс рәсімін енгізу кезінде пайда болған дебиторлық берешекті өндіру бойынша жүргізілген шаралар:
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда)
Заңды мекен жайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Конкурстық басқарушымен дебиторға талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісінің шыққан күні,
нормативтік құқықтық актіні көрсету
Дебиторлық берешектің нақты өндірілген сомасы
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Нақты өндірілген дебиторлық берешек: ____________ (мың теңге);
6.3. Өндіруге үмітсіз деп танылған берешек ___________________:
(мың теңге)
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда)
Заңды мекен жайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Борышкермен дебиторға талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісінің шыққан күні,
нормативтік құқықтық актіні көрсету
Дебиторлық берешекті есептен шығару негізі (бұйрық, хаттама және т.б.) және себебі (сот шешімі бойынша дебитордың таратылуына, талап ету мерзімінің өтуі, дебитордың жоқ болуы және т.б. байланысты)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

5.9. Запросы в государственные органы по установлению фактов
совершения должником сделок с имуществом, за период в течение трех
лет до процедуры конкурсного производства *:
п/п
Государственный
орган, в
который
направлен
запрос
Дата
направления
запроса
Дата
получения
ответа
Краткое содержание ответа
Примечание
1
2
3
4
5
6
5.10. Анализ полученной информации, проведение финансовой
диагностики неправомерных действий в отношении должника за период в
течение трех лет до применения процедуры конкурсного производства с
указанием соответствующих выводов (анализ финансово - хозяйственной
деятельности должника, в том числе изучение динамики изменения
показателей финансовой отчетности за три последних года, анализ
условий совершения сделок должника за этот же период (занижение либо
завышение цены на поставляемые (приобретаемые) товары (работы,
услуги) по сравнению со сложившейся рыночной конъюнктурой, заведомо
невыгодные для должника сроки и (или) способы оплаты по
реализованному или приобретенному имуществу, а также любые формы
отчуждения или обременения обязательствами имущества должника, если
они не сопровождаются эквивалентным сокращением задолженности).
п/п
Сделка, совершенная
должником за три года
до введения процедуры
конкурсного
производства
Документ,
подтверждающий
факт
совершения
сделки
Источник
получения
документа,
подтверждающего
факт сделки
Наличие в
сделке
оснований
для
признания ее
недействи-
тельной
Примечание
1
2
3
4
5
6
5.11. Изменения в составе конкурсной массы в связи с возвратом
имущества: _________________________________________________________;
(имущество, включенное в состав конкурсной массы)
6. Дебиторская задолженность
6.1. Дебиторская задолженность на момент признания должника
банкротом (по бухгалтерскому балансу): _______________ (тысяч тенге);
6.2. Проводимые мероприятия по взысканию дебиторской
задолженности, образовавшейся на момент введения процедуры
конкурсного производства:
п/п
Наи-
мено-
вание
деби-
тора,
РНН,
БИН
(ИИН)
(при
нали-
чии)
Юриди-
ческий
адрес/
место
нахож-
дения
Дата
образо-
вания
дебитор-
ской
задол-
женнос-
ти,
приро-
даобра-
зования
Сумма
деби-
торской
задол-
женнос-
ти,
тысяч
тенге
Дата
направ-
ления
претен-
зии
дебитору
конкур-
сным
управ-
ляющим
Дата
подачи
иска в
судеб-
ные
органы
кон-
курсным
управ-
ляющим
Краткое
содержа-
ние
судеб-
ного
акта по
резуль-
татам
рассмот-
рения
искового
заявле-
ния
Дата
вынесе-
ния
судеб-
ного
акта,
ссылка
на
норма-
тивно-
право-
вой акт
Сумма
факти-
чески
взыс-
канной
дебитор-
ской
задол-
женнос-
ти,
тысяч
тенге
При-
меча-
ние
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Фактически взыскано дебиторской задолженности:
______________________________________ (тысяч тенге);
6.3. Задолженность, признанная безнадежной к взысканию
______________________________________:
(тысяч тенге)
п/п
Наи-
мено-
вание
деби-
тора,
РНН,
БИН
(ИИН)
(при
нали-
чии)
Юриди-
ческий
адрес/
место
нахож-
дения
Дата
образо-
вания
дебитор-
ской
задол-
женнос-
ти,
приро-
даобра-
зования
Сумма
деби-
торской
задол-
женнос-
ти,
тысяч
тенге
Дата
направ-
ления
претен-
зии
дебитору
должни-
ком
Дата
подачи
иска в
судеб-
ные
органы
должни-
ком
Краткое
содержа-
ние
судеб-
ного
акта по
резуль-
татам
рассмот-
рения
искового
заявле-
ния
Дата
вынесе-
ния
судеб-
ного
акта,
ссылка
на
норма-
тивно-
право-
вой акт
Основание
(приказ,
протокол и
т.д.) и
причины
списания
дебиторской
задолжен-
ности
связи с
ликвидацией
дебитора по
решению
суда,
истечения
срока
исковой
давности,
отсутствие
дебитора и
так далее)
При-
ме-
чание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

7. Конкурстық массаны сату
7.1. Бекітілген және келісілген сату жоспарларының тізімі*.
7.2. Аукционды ұйымдастыру және жүргізу туралы ақпарат:
_____________________20__ жылғы «___» __________ № ____ *.
(газеттің атауы)
7.3. Конкурстық массаны сату, сондай–ақ дебиторлық берешек жөнінде ақпарат:
№ р/с
Лоттың №
Лоттың сипаты (шығарылған/тұрғызылған жылы, техникалық жағдайы және басқалар)
Бағалау құны, мың теңге
Сату жоспарындағы бастапқы құны, мың теңге
Сату жоспарындағы ең төменгі баға, мың теңге
Сауда – саттықты жүргізу әдісі
Сауда – саттық күні
Нақты сату бағасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
7.4. Борышкердің мүлкін (активін) сатып алушылар туралы ақпарат
№№ р/с
Лоттың №
Сатушының деректемелері
Сатып алушымен жасалған шарт туралы ақпарат
Конкурстық басқарушымен шығарылған есепшот туралы ақпарат
Нақты төлеу туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда)
Күні
Сомасы, мың теңге
Күні
Сомасы, мың теңге
Төлем құжатының №
Төлем құжаты ныңы күні
Нақты төленген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
8. Борышкердің мәмілелерін жарамсыз деп тану бойынша қабылданған шешім туралы ақпарат
№ р/с
Шарт туралы ақпарат
Мүлікті қайтару бойынша қабылданған шаралар
Мүлікті қайтару туралы нақты күні
Өндіруге жататын мүліктің құны, мың теңге
Ескерту
Күні
Мәні
Сомасы, мың теңге
Конкурстық басқарушымен сотқа шағымдарды/талаптарды жолдау туралы ақпарат
(күні, шығыс №, кіммен жолданды)
Борышкермен талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны, НҚА көрсету
Сот шешіміне шағымдану (наразылық білдіру) туралы мәліметтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

7. Продажа конкурсной массы
7.1. Перечень утвержденных и согласованных планов продаж *.
7.2. Информация об организации и проведении аукциона:
______________________ № ___ от "___" _________ 20__ года *.
(наименование газеты)
7.3. Информация о реализации конкурсной массы, в том числе
дебиторской задолженности:
п/п
лота
Характеристика
лота (год
выпуска/
постройки,
техническое
состояние и
другое)
Оценочная
стоимость,
тысяч тенге
Стартовая
цена в
плане
продажи,
тысяч тенге
Минимальная
цена в
плане
продажи,
тысяч тенге
Метод
прове-
дения
торгов
Дата
торгов
Фактическая
цена реали-
зации,
тысяч
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
7.4. Информация о покупателях имущества (активов) должника
№ п/п
лота
Реквизиты
покупателя
Сведения о
заключенном с
покупателем
договоре
Сведения о
выставленной
конкурсным
управляющим
счет-фактуре
Сведения о фактической
оплате
Приме-
чание
Наи-
мено-
ва-
ние
РНН,
БИН
(ИИН)
(при
нали-
чии)
Дата
Сумма,
тысяч
тенге
Дата
Сумма,
тысяч
тенге
№ пла-
тежного
доку-
мента
Дата
пла-
тежно-
го
доку-
мента
Факти-
чески
выпла-
ченная
сумма,
тысяч
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
8. Информация о принятых мерах по признанию
недействительными сделок должника
п/п
Сведения о договоре
Принятые меры по возврату имущества
Дата
факти-
ческо-
го
возв-
рата
иму-
щества
Стои-
мость
имущес-
тва, на
которое
обращено
взыска-
ние,
тысяч
тенге
При-
меча-
ние
Дата
Пред-
мет
Сумма,
тысяч
тенге
Сведения о
направлении
конкурсным
управляющим
претензий/
исков в суд
(дата,
№ исх.,
кем
направлен)
Краткое
содержание
судебного акта
по результатам
рассмотрения
искового
заявления
должником,
ссылка на
нормативно-
правовой акт
Сведения
об
обжалова-
нии
(опротес-
товании)
решения
суда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

9. Қасақана және жалған банкроттық белгілерінің бар болуы туралы ақпарат, қабылданған шаралар
Қаржы полициясы және басқа да құқық қорғау органдарына материалдарды жолдау:
№ р/с
Құқық қорғау органдарына өтінішті жолдау күні және №
Құқық қорғау органдарымен қабылданған шаралар
Құқық қорғау органдарының қабылданған шешімі туралы ақпарат
Қасақана (жалған) банкроттық бойынша материалдарды сотқа жолдау күні
Қасақана (жалған) банкроттық фактісі бойынша сот шешімі, нормативтнормативті-құқықтық актіне көрсете отырып
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
Қылмыстық істі қозғаудан бас тарту немесе оны тоқтатудың негізі: ___________________________________________________________
Активтерді шығару негізі және себептері (мүлік меншік иесінің немесе уәкілетті органның және т.б. шешімі):_______________________.

9. Информация о наличии признаков преднамеренного и
ложного банкротства, принятых мерах
Направление материалов в органы финансовой полиции и другие
правоохранительные органы:
№ п/п
№ и дата
направления
заявления в
правоохранительные
органы
Меры
принятые
правоохрани-
тельными
органами
Сведения об
обжаловании
решений
правоохрани-
тельных органов
Дата
направления
в суд
материалов
по предна-
меренному,
ложному
банкротству
Решение
суда по
факту
преднаме-
ренному,
ложному
банкрот-
ству,
ссылка на
нормативно-
правовой
акт
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6
7
Основания отказа в возбуждении уголовного дела либо его
прекращении: _______________________________________________________.
Причины и основания вывода активов (решения собственников
имущества или уполномоченных органов и т.д.): ______________________.

10. Конкурстық массаны сатқаннан кейін кредиторлық берешекті өтеу (соның ішінде нысандар мен өтеу әдістер бойынша):
Кредиторлар талаптарының тізілімі
Сомасы (мың теңге)
Қанағаттандырылған кредиторлық берешектің пайызы
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Қанағаттандырылған кредиторлардың талаптары
Ақшалай түрде
Ақшалай түрде
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы
1 кезек
2 кезек
3 кезек
4 кезек
5 кезек
Ескерту: талаптары қанағаттандырылған және қанағаттандырылмаған кредиторлардың толық тізімі қосымша.

10. Погашение кредиторской задолженности после
реализации конкурсной массы (в том числе по формам
и методам погашения):
Реестр
требований
кредиторов
Сумма (тысяч тенге)
Процент
удовлетворенных
требований
кредиторов
Требования
кредиторов
согласно реестру
Удовлетворенные требования
кредиторов
В денежном
выражении
В натуральном
выражении
Общая сумма
кредиторской
задолженности
1 очередь
2 очередь
3 очередь
4 очередь
5 очередь
Примечание: прилагается полный список кредиторов, чьи
требования удовлетворены и не удовлетворены.

11. Әкімшілік шығындар
№ р/с
Шығындар
Смета бойынша
Аударылғандар
Төленгендер
Ескерту
1
2
3
4
5
6
1
Еңбекті төлеу қоры:
Тізім, түбіртек, төлем тапсырмалары
- жалақы;
- зейнетақы жарналары;
- әлеуметтік есеп айырылысулар;
- жеке табыс салығы;
- әлеуметтік салық
2
Конкурстық басқарушының сыйақысы, барлығы
Кредиторлар комитеті шешімінің хаттамасы, конкурстық басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасындағы келісім
- ағымдағы;
- қосымша
3
Қызметкерді жұмыстан босатқан кездегі өтемақы
Растайтын құжаттар
4
Іссапар шығындары
Аванстық есеп
5
Ғимарат үшін жалға алу төлемі
Жалға алу шарты
6
Тауарларды сатып алу, оның ішінде түрлері бойынша: (түрлерін ашып көрсету)
Ұсынылған қызметті, жұмысты растайтын құжат немесе шарт
7
Коммуналдық қызметтерді төлеу
Құжаттама, есеп шоттар, төлегені туралы түбіртек
- электр қуаты;
- жылу;
- сумен жабдықтау;
- басқалары.
8
Байланыс қызметтерін төлеу
9
Көлік қызметін төлеу
Тиісті шарттар
10
Мазмұны, қызмет көрсету (жөндеу, жақсарту) ғимарат, жөндеу (бөлшектеу) жабдықтару және басқа да негізгі құралдар
Тиісті шарттар, атқарылған жұмыстың актілері
11
Өзгелері:
Ұсынылған қызметтерді растайтын құжат немесе шарт
- техниканы жалға алу;
Жалға алу шарты
- және т.б.
12
Жақтармен атқарылған өндірістік сипаттағы ұсынылған қызметтер және жұмыстар, сыоның ішінде:
Ұсынылған қызметтерді растайтын құжат немесе шарт
- аудит;
- бағалау;
- аукцион.
13
Банк қызметі
Төлем тапсырмалары
14
Хабарландыруды жариялау шығындары
түбіртектер
15
Бюджетке төлемдер, соның ішінде түрлері бойынша:
Растайтын құжаттар
16
Басқа да шығындар
Растайтын құжаттар
Конкурстық басқарушыға конкурстық өндіріс кезінде көрсетілетін қызметтердің жабдықтаушылары туралы ақпарат
№ р/с
Әкімшілік шығындар сметасы бойынша шығындардың атауы
Жабдықтаушының деректемелері
Сатып алушымен жасалған шарт туралы мәліметтер
Оңалтушы басқарушымен
шығарылған есеп шот туралы мәліметтер
Атқарылған қызметтер мен жқұмыстардың актісі (күні)
Жасалған шарттар бойынша жабдықтаушыға нақты аударылған ақша қаражаттары туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
Күні
Сомасы, мың теңге
Күні
Сомасы, мың теңге
Төлем құжатының №
Төлем құжатының күні
Нақты төленген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Конкурстық басқарушы ________________ (Т.А.Ә.)
(қолы)
Бас бухгалтер _______________________ (Т.А.Ә.)
(қолы)
Мөр орны Күні
** - Қазақстан Республикасы индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы «Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы» № 683-од бұйрығымен бекітілген ҚР 03-2007 мемлекеттік классификаторы
* - растайтын құжаттардың көшірмесі қосымша

11. Административные расходы
№ п/п
Затраты
По смете
Начислено
Оплачено
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Фонд оплаты труда:
Ведомость, квитанции,
платежные поручения
- заработная плата;
- пенсионные взносы;
- социальные отчисления;
- индивидуальный подоходный налог;
- социальный налог.
2
Вознаграждение
конкурсного управляющего,
всего
Протокол решения
комитета кредиторов,
соглашение между
конкурсным
управляющим и
комитетом кредиторов
- текущие;
- дополнительные.
3
Компенсация при
увольнении работников
Подтверждающие документы
4
Командировочные расходы
Авансовый отчет
5
Оплата аренды за
помещение
Договор аренды
6
Приобретение товаров, в
том числе по видам:
(раскрыть виды)
Договор либо документ,
подтверждающий
предоставление услуги,
работы
7
Оплата коммунальных услуг
Накладные,
счета-фактуры,
квитанции об оплате
- электроэнергия;
- отопление;
- водоснабжение;
- прочие.
8
Оплата услуг связи
9
Оплата транспортных услуг
Соответствующие
договоры
10
Содержание, обслуживание
(ремонт, улучшение)
зданий, помещений, ремонт
(демонтаж) оборудования и
других основных средств
Соответствующие
договоры, акты
выполненных работ
11
Прочие:
Договор либо документ,
подтверждающий
предоставление услуги
- аренда орг. техники;
Договор аренды
- и так далее.
12
Приобретение услуг и
работ производственного
характера, выполненные
сторонними организациями
(лицами), в том числе:
Договор либо документ,
подтверждающий
предоставление услуги
- аудит;
- оценка;
- аукцион.
13
Банковские услуги
Платежные поручения
14
Затраты на публикацию
объявлений
квитанции
15
Отчисления в бюджет, в
том числе по видам:
Подтверждающие
документы
16
Другие расходы
Подтверждающие
документы
Информация о поставщиках услуг, оказываемых конкурсному
управляющему в ходе конкурсного производства
п/п
Наи-
мено-
вание
зат-
рат по
смете
адми-
нист-
ратив-
ных
расхо-
дов
Реквизиты
поставщика
Сведения о
заключенных с
поставщиком
договорах
Сведения о
выставленной
поставщиком
счет фактуре
Акты
выпол-
ненных
работ
и услуг
(дата)
Сведения о
фактически
перечисленных
денежных средствах
поставщику по
заключенным
договорам
При-
меча-
ние
Наи-
мено-
вание
РНН,
БИН
(ИИН)
(при
нали-
чии)
Дата
Сумма,
тысяч
тенге
Дата
Сумма,
тысяч
тенге
пла-
теж-
ного
доку-
мента
Дата
пла-
теж-
ного
доку-
мента
Факти-
чески
выпла-
ченная
сумма,
тысяч
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Конкурсный управляющий ___________ (Ф.И.О.)
(подпись)
Главный бухгалтер __________ (Ф.И.О.)
(подпись)
Место печати          Дата
** - Государственный классификатор РК 03-2007 "Общий классификатор
видов экономической деятельности" (ОКЭД), утвержден приказом Комитета
по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 683-од
* - с приложением копий подтверждающих документов