"Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 400 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 664 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 18 қаңтарда № 6741 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 251 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 27.05.2014 № 251 бұйрығымен.
Сырттай байқау рәсімін жүргізудің тиімділігін арттыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 400 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5290 тіркелген, 2010 жылғы 10 қазандағы № 155 (1555) "Заң газетінде" жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.";
аталған бұйрықпен бекітілген Сырттай байқау әкiмшiсi қорытынды есебiнiң нысаны осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Сырттай байқау әкiмшiсiнiң қорытынды есебін келісу ережесінде:
1-тармақта "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетімен (бұдан әрі - Комитет), оның аумақтық бөлiмшелерiмен және олардың филиалдарымен" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық бөлімшесімен (бұдан әрі – Комитеттің аумақтық бөлімшесі) және оның филиалымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "Комитет, оның аумақтық бөлімшесі", "Комитетпен, оның аумақтық бөлімшесімен" деген сөздер тиісінше "Комитеттің аумақтық бөлімшесі", "Комитеттің аумақтық бөлімшесімен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (Н.Д. Үсенова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 664 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
№ 400 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебі
______________ _______________
(күні) (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(сырттай байқау әкімшісінің Т.А.Ә.)

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 400 "Об утверждении формы заключительного отчета администратора внешнего наблюдения и Правил его согласования"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 664. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2011 года № 6741. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 251
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 27.05.2014 № 251.
В целях повышения эффективности проведения процедуры внешнего наблюдения, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 400 "Об утверждении формы заключительного отчета администратора внешнего наблюдения и Правил его согласования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5290, опубликованный в "Юридической газете" от 10 октября 2008 года № 155 (1555)), следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.";
форму заключительного отчета администратора внешнего наблюдения, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу;
в Правилах согласования заключительного отчета администратора внешнего наблюдения, утвержденных указанным приказом:
в пункте 1 слова "Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет), его территориальными подразделениями или их филиалами" заменить словами "территориальным подразделением Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (далее – территориальное подразделение Комитета) или его филиалом";
по всему тексту слова "Комитет, его территориальное подразделение", "Комитетом, его территориальным подразделением" заменить словами "территориальное подразделение Комитета", "территориальным подразделением Комитета" соответственно.
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Усенова Н.Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 декабря 2010 года № 664
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 августа 2008 года № 400
Форма
Заключительный отчет
администратора внешнего наблюдения
_________________                                 ___________________
(дата)                                       (место составления)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. администратора внешнего наблюдения)

1. Борышкер туралы жалпы мәліметтер
_____________________________________________________________________
(борышкердің ұйымдастыру - құқықтық нысанын көрсете отырып толық және қысқаша атауы/Т.А.Ә. (құрылтай құжаттарына сәйкес мемлекеттік және орыс тілдерінде), жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркегені туралы ақпарат, СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
_____________________________________________________________________
(борышкердің орналасқан немесе тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), байланыс телефондары)
_____________________________________________________________________
экономикалық қызметтің түрі, кодын көрсете отырып** (борышкермен өндірістік қызметті жүзеге асыру немесе оның жоқтығы жөніндегі ақпаратты көрсете отырып)
1.1.Басшының Т.А.Ә.___________________________________________;
СТН (ЖСН) (бар болғанда), байланыс ақпараты
(тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), телефоны)
1.2.Бюджетпен жұмыс істейтін жауапты қызметкердің Т.А.Ә. (бас бухгалтер),
___________________________________________________________________;
СТН (ЖСН) (бар болғанда), байланыс ақпараты (тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), телефоны)
1.3.Құрылтайшылардың атауы/Т.А.Ә., СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда), олардың үлестері, байланыс ақпараты (тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), телефон)
____________________________________________________________________;
1.4 Жарғылық капиталдың мөлшері (мың теңге) __________________;
1.5.Мемлекеттің қатысуы туралы мәліметтер, %__________________;
1.6. Сырттай байқау рәсімін енгізгенге дейінгі 3 жыл кезеңінде қызметкерлердің орташа тізімдік саны (адам) ________________________;
1.7.Салық төлеуші ретінде тіркеу туралы мәліметтер ___________;
1.8. Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер: ___________________;
____________________________________________________________________;
(тіркеу (қайта тіркеу) күні, тіркеу нөмірі, орны, тіркеу (қайта құрылған, өзгертілген, қосылған және басқалар) / қайта тіркеу (жарғылық капитал мөлшерінің төмендеуі, атауының өзгеруі және басқалар) негізі)
1.9. Салықтық тіркеуі туралы мәліметтер (салық салу объектісінің орналасқан жері бойынша)_______________________________;
1.10.Борышкердің төлем қабілетсіздігінің себептері (негізгі себептері, пайда болу кезеңі)_______________________________________
2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1 Сырттай байқау рәсімін енгізу туралы өтінішпен сотқа жүгінген тұлғалар туралы ақпарат:___________________________________;
(борышкердің орналасқан немесе тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), байланыс телефондары)

1. Общие сведения о должнике
_____________________________________________________________________
полное и сокращенное наименование или Ф.И.О. должника, с
указанием организационно-правовой формы (на государственном и
русском языках, согласно учредительным документам*), сведения о
государственной регистрации в качестве индивидуального
предпринимателя, РНН, БИН (ИИН) (при наличии)
_____________________________________________________________________
(место нахождения или место жительства (юридический адрес)
должника, контактные номера телефонов)
_____________________________________________________________________
(вид экономической деятельности с указанием кода** (с указанием
сведений об осуществлении должником производственной
деятельности либо отсутствии таковой))
1.1. Ф.И.О. руководителя _____________________________________;
РНН (ИИН) (при наличии), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
1.2. Ответственный работник по работе с бюджетом Ф.И.О.
(главный бухгалтер), ________________________________________________
____________________________________________________________________;
РНН (ИИН) (при наличии), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
1.3. Наименование/Ф.И.О. учредителя (-ей), РНН, БИН (ИИН) (при
наличии), размеры доли (-ей), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
____________________________________________________________________;
1.4. Размер уставного капитала (тысяч тенге) _________________;
1.5. Сведения об участии государства, % ______________________;
1.6. Среднесписочная численность работников за период 3 года до
введения процедуры внешнего наблюдения (человек) ___________________;
1.7. Сведения о регистрации в качестве налогоплательщика _____;
1.8. Сведения о государственной регистрации: _________________
____________________________________________________________________;
(дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место
нахождения, основание регистрации (вновь созданное,
преобразование, слияние и другое)/перерегистрации (уменьшение
размера уставного капитала, изменение наименования и другое)
1.9. Сведения о налоговой регистрации (по месту нахождения
налогооблагаемого объекта) _________________________________________;
1.10. Причины неплатежеспособности должника (основные причины,
период возникновения) ______________________________________________.
2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Сведения о лицах, обратившихся в суд с заявлением о
введении внешнего наблюдения: ______________________________________
____________________________________________________________________;
(место нахождения или место жительства (юридический адрес),
контактные номера телефонов)

2.2. Сырттай байқау рәсімін енгізу туралы сот ұйғарымы* (ұйғарым күні және соттың атауы): 20__ "___" ______________ заңды күшіне 20__ "___" ______________ енді*;
2.3.Сырттай байқау рәсімін енгізу туралы сот ұйғарымына шағымдану жөніндегі ақпарат*________________________________________;
2.4. Шағымдану нәтижесі туралы ақпарат
2.5. Сырттай байқау рәсімін енгізу мерзімі (ай) ______________;
2.6. Сырттай байқау рәсімін ұзарту туралы ақпарат* ___________;
(негіздемесі, ұзақтылығы)
2.7.Қазақстан Республикасының барлық аумағында жарияланатын баспа басылымдарында сырттай байқауды енгізу туралы ақпараттық хабарламаларды жариялау және мемлекеттік және орыс тілінде нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау құқығы белгіленген тәртіпте борышкердің орналасқан жері бойынша алған тиісті әкімшілік-аумақтық бірлігі туралы ақпарат* (бұдан әрі – баспа басылымдары): ____________________________________________________________________
(баспа басылымдарының атауы, жариялау күні және нөмірі)
2.8. Сырттай байқау әкімшісі (-лері) туралы ақпарат:__________;
Т.А.Ә., СТН, ЖСН (бар болғанда), жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, тұрғылықты жері, сырттай байқау әкімшісін тағайындау (шеттету) туралы бұйрықтың күні және нөмірі*:____________________________________________________________;
2.9. Уәкілетті органмен бекітілген кредиторлар комитетінің құрамы (сырттай байқау рәсімін қаржыландыру тәртіптері және шарттары туралы келісімдердің көшірмесін қоса) және оған өзгертулер (егер енгізілсе): ________________________________________________________;
2.10.Кредиторлар комитетінің отырыстары және онда қабылданған шешімдер*:
№ р/с
Хаттаманың нөмірі
Отырыстың күні
Күн тәртібі
Қабылданған шешім
1
2
3
4
5

2.2. Определение суда о введении внешнего наблюдения * (дата
определения и наименование суда): от "___" ______ 200__ года _______,
вступило в законную силу "___" ______ 20__ года *;
2.3. Сведения об обжаловании определения суда о введении
внешнего наблюдения * ______________________________________________;
2.4. Сведения о результатах обжалования
2.5. Срок введения процедуры внешнего наблюдения (месяц)
____________________________________________________________________;
2.6. Сведения о продлении процедуры внешнего наблюдения*
____________________________________________________________________;
(основания, длительность)
2.7. Сведения о публикации информационного сообщения о введении
внешнего наблюдения в периодических печатных изданиях,
распространяемых на всей территории Республики Казахстан и
соответствующей административно-территориальной единице по месту
нахождения должника, получивших в установленном порядке право
официального опубликования нормативных правовых актов, на
государственном и русском языках* (далее – периодические печатные
издания): ___________________________________________________________
(наименование периодического печатного издания, номер и
дата публикации)
2.8. Сведения об администраторе (-ах) внешнего
наблюдения: _________________________________________________________;
Ф.И.О., РНН, ИИН (при наличии), свидетельство государственной
регистрации в качестве индивидуального предпринимателя, место
жительства, дата и номер приказа о назначении (отстранении)
администратора внешнего наблюдения*: ________________________________;
2.9. Состав комитета кредиторов, утвержденный уполномоченным
органом (с приложением соглашения о порядке и условиях финансирования
процедуры внешнего наблюдения) и изменения в него (если вносились):
_____________________________________________________________________;
2.10. Заседания комитета кредиторов и принятые на нем решения*:
№ п/п
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
1
2
3
4
5

2.11. Есепті күнге өсу қарқынымен сырттай байқау әкімшісі және кредиторлардың арасында жасалған келісімге* сәйкес әкімшілік шығындардың сомасы (мың теңгеде)____________________________________;
2.12. Сырттай байқаудың нақты төленген әкімшілік шығындары* (мың теңге)_________________________________________________________
3.Борышкердің қаржылық-экономикалық жағдайы
3.1. Баланс бойынша активтердің құны.
р/с
Кезеңі
Баланс бойынша активтердің құны (қалдық құны дебиторлық берешексіз)
барлығы
Ақша қаражаттары
Материалдық емес активтер
Негізгі құралдар
Аяқталмаған құрылыс
Қорлар
Дайын өнімнің қалдығы
Өзге активтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Сырттай байқау рәсімінің алдындағы 3 жылға
2
Сырттай байқау рәсімінің алдындағы 2 жылға
3
Сырттай байқау рәсімінің алдындағы 3 жылға
4
Сырттай байқау рәсімінің басына
5
Сырттай байқау рәсімін аяқтау күніне

2.11. Сумма административных расходов в соответствии с
соглашением*, заключенным между кредиторами и администратором
внешнего наблюдения с нарастающим итогом на отчетную дату (тысяч
тенге) _____________________________________________________________;
2.12. Фактически выплаченные административные расходы внешнего
наблюдения* (тысяч тенге) __________________________________________.
3. Финансово-экономическое состояние должника
3.1. Стоимость активов по балансу
п/п
За период
Стоимость активов по балансу (остаточная стоимость без
дебиторской задолженности)
всего
Денеж-
ные
сред-
ства
Нема-
тери-
альные
активы
Основ-
ные
сред-
ства
Незавер-
шенное
строи-
тельство
Запасы
Остатки
готовой
продук-
ции
Прочие
активы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
За 3 года,
предшествующих
процедуре
внешнего
наблюдения
2
За 2 года,
предшествующих
процедуре
внешнего
наблюдения
3
За 1 год,
предшествующий
процедуре
внешнего
наблюдения
4
На начало
процедуры
внешнего
наблюдения
5
На дату
завершения
процедуры
внешнего
наблюдения

3.2. Негізгі қорлардың тозу пайызы:___________________________;
3.3. Баланс бойынша ағымдағы өтімділік коэффициентін есептеу ____________________________________________________________________;
3.4. Баланс бойынша меншік қаражаттарымен қамтамасыз етілу коэффициентін есептеу ____________________________________________________________________;
3.5. Баланс бойынша төлем қабілеттілікті қалпына келтіру коэффициентін есептеу ____________________________________________________________________;
3.6. Қаржылық – экономикалық жағдайдың негізгі көрсеткіштері:
Атауы
Сырттай байқау рәсімін енгізу күніне
Сырттай байқау рәсімін аяқтау күніне
баланс бойынша ағымдағы өтімділік коэффициенті:
баланс бойынша меншік қаражаттарымен қамтамасыз етілу коэффициенті:
баланс бойынша төлем қабілеттілікті қалпына келтіру коэффициенті:
Кредиторлық берешек, барлығы, мың теңге
- соның ішінде салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
Дебиторлық берешек мың теңге
Ескерту: ____________________________________________________________________
(бухгалтерлік құжаттар жоқ болған жағдайда, себебін көрсету мысалы, құқық қорғау органымен алуы).
3.7.Борышкердің мүлкінің сақталуын және оның қорғалуын қамтамасыз ету жөнінде қабылданған шаралар (осы шаралардың күшінің жойылуы)*: _________________________________________________________;
3.8. Мүлікті түгендеу актілерінде нақты және көрсетілген сәйкессіздікті анықтаған жағдайда қабылданған шараларды көрсете отырып, түгендеу актісі бойынша борышкердің мүлкін салыстыру нәтижесі: __________________________________________________________;
3.9. Сырттай байқау рәсімін енгізгенге дейінгі үш жылда борышкермен жасалған мәмілелерді (борышкердің қаржылық жағдайын нашарлатқан)талдау және белгілеу бойынша қабылданған шаралар*:
____________________________________________________________________;
Алынған ақпаратты талдау, тиісті қорытындыны көрсете отырып сырттай байқау рәсімін қолданғанға дейін үш жыл бұрынғы кезеңде борышкерге қатысты заңсыз іс әрекетке қаржылық диагностиканы жүргізу (борышкердің қаржылық – шаруашылық қызметін талдау, сонымен қатар соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгерген динамикасын зерттеу, осы кезеңде жасалған борышкердің мәмілелерінің шарттарын талдау, (қалыптасқан нарықтық жағдаймен салыстырғандағы жеткізілген (сатып алынған) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағасының көтерілуі немесе төмендеуі, сатып алынған немесе сатылған мүлік бойынша борышкер үшін тиімсіз мерзімдер және (немесе) тәсілдері, сондай – ақ егер олар берешектің балама қысқаруымен шығарылса, борышкердің мүлкінің міндеттемелерін шеттету немесе қиыншылықтар түскен басқа да нысандар)
р/с
Сырттай байқау рәсімін енгізгенге дейін үш жыл бұрын борышкермен жасалған мәмілелер
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжат
Мәміленің фактілерін растайтын құжатты алу негізі
Мәмілені жарамсыз деп тану негізінің болуы
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3.2. Процент износа основных фондов: _________________________;
3.3.Расчет коэффициента текущей ликвидности по
балансу ____________________________________________________________;
3.4.Расчет коэффициент обеспеченности собственными средствами
по балансу _________________________________________________________;
3.5.Расчет коэффициент восстановления платежеспособности по
балансу ____________________________________________________________;
3.6. Основные показатели финансово-экономического состояния:
Наименование
на дату введения
процедуры внешнего
наблюдения
на дату завершения
процедуры внешнего
наблюдения
коэффициент текущей
ликвидности по балансу:
коэффициент обеспеченности
собственными средствами по
балансу:
коэффициент восстановления
платежеспособности по
балансу:
Кредиторская
задолженность,
всего, тысяч тенге.
- в т.ч. по налогам и
другим обязательным
платежам в бюджет, тысяч
тенге.
Дебиторская задолженность,
тысяч тенге.
Примечание: ____________________________________________________________________;
(в случае отсутствия бухгалтерских документов, указать причину
(например, изъятие правоохранительными органами)
3.7. Принятые меры по обеспечению сохранности имущества
должника и его защите (отмена таких мер)*: _________________________
____________________________________________________________________;
3.8. Результаты сверки имущества должника по актам
инвентаризации, с указанием мер, принятых в случае обнаружения
несоответствия фактического и отраженного в актах инвентаризации
имущества: _________________________________________________________;
3.9. Принятые меры по установлению и анализу сделок,
совершенных должником за три года до введения процедуры внешнего
наблюдения (ухудшивших финансовое состояние должника) *: ___________
____________________________________________________________________
Проведение финансовой диагностики неправомерных действий в
отношении должника за период в течение трех лет до применения
процедуры внешнего наблюдения с указанием соответствующих выводов
(анализ финансово-хозяйственной деятельности должника, в том числе
изучение динамики изменения показателей финансовой отчетности за три
последних года, анализ условий совершения сделок должника за этот же
период (занижение либо завышение цены на поставляемые (приобретаемые)
товары (работы, услуги) по сравнению со сложившейся рыночной
конъюнктурой, заведомо невыгодные для должника сроки и (или) способы
оплаты по реализованному или приобретенному имуществу, а также любые
формы отчуждения или обременения обязательствами имущества должника,
если они не сопровождаются эквивалентным сокращением задолженности)
п/п
Сделка,
совершенная
должником за три
года до введения
процедуры
внешнего
наблюдения
Документ,
подтверждающий
факт
совершения
сделки
Источник
получения
документа,
подтверждающего
факт сделки
Наличие в сделке
оснований для
признания ее
недействительной
Примечание
1
2
3
4
5
6

3.10. Сырттай байқау енгізілгенге дейін үш жыл кезеңінде борышкермен бекітілген мемлекеттік сатып алу туралы шарттар және Қазақстан Республикасының барлық аумағы бойынша олардың орындалуы:
№ р/с
Борышкердің (жабдықтау ының) деректемелері
Тапсырыс берушінің деректемелері
Жабдықтаушымен жасалған шарттар туралы мәлімет
Жасалған шарттар бойынша жабдықтаушыға нақты аударылған ақша қаражаттары туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
ММ атауы
ММ СТН (БСН) (бар болғанда)
Күні
Атауы
СТН, БСН (ЖСН) (бар болғанда)
Төлем есептері
Күні
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
3.11. Сырттай байқау енгізілгенге дейін үш жыл кезеңдегі кедендік бақылаудағы шартты тауарларды, кедендік жинақтар мен өсімпұлды, салықтарды, кедендік баж салығын төлеу жөніндегі міндеттемелерді қоса отырып, кедендік іс саласындағы борышкердің сыртқы экономикалық және басқа да қызметі туралы ақпарат:
№ р/с
Тауарды жіберуші/тауарды алушы
Тауарды жолдаушы ел/тауарды тағайындайтын ел
Сауда – саттық туралы ақпарат
Кедендік баж салығы және кедендік жинау және өсімпұлдар(кеден органдарында ашылған есеп шоттардың деректерін есепке ала отырып), сонымен қатар кедендік бақылаудағы шартты жіберілген тауарлар бойынша берешекті
Ескерту
Атауы
Бірінші төрт белгінің деңгейінде сыртқы экономикалық нұсқаулық бойынша топтастыру коды
Өлшем бірлігі
Өлшем бірлігінің коды
Қосымша өлшем бірлігінің саны
Жалпы саны (килограмм)
АҚШ долларында жалпы сомасы
Кеден декларациясын тіркеу күніндегі доллар курсы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
3.12. Сырттай байқау рәсіміне дейін үш жыл кезеңдегі борышкердің мүлкімен жасалған мәмілелердің фактілерін белгілеу бойынша мемлекеттік органдарға сұрау хаттары
№ р/с
Сұрау хат жіберілген мемлекеттік орган
Сұрау хатты жіберген күн
Жауапты алған күн
Жауаптың қысқаша мазмұны
1
2
3
4
5
3.13. Алынған ақпаратты талдау (3 жылдық бухгалтерлік құжаттардың деректерін салыстыру, активтерді шығарудың негізі және күні, сондай-ақ шығарылған мүліктің құны (мың теңге) және т.б. (бар болған жағдайда)) ___________________________________________;
3.14. Борышкердің мәмілелерін жарамсыз деп тану бойынша шаралар* _________
№ р/с
Шарты, күні, нөмірі
Шарттың заты
Шарттың сомасы
Мүлікті қайтару жөнінде қабылданған шаралар
Мүлікті қайтарудың нақты күні
Өндіруге жататын мүліктің құны, мың теңге
Ескерту
Сырттай байқау әкімшісімен борышкерге мәміленің күшін жою туралы талапты жолдауы (күні, құжаттың шығыс №)
Сотқа шағымдарды/талаптарды жолдау туралы ақпарат (күні, шығыс №, кіммен жолданды)
Борышкермен талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот шешіміне шағымдану (наразылық білдіру) туралы мәліметтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

3.10. Информация о заключенных должником договорах о
государственных закупках и их исполнении по всей территории
Республики Казахстан за период в течение трех лет до введения
внешнего наблюдения:
п/п
Реквизиты
должника
(поставщика)
Реквизиты
Заказчика
Сведения о заключенных
с поставщиком
договорах
Сведения о
фактически
перечисленных
денежных
средствах
поставщику по
заключенным
договорам
Примечание
Наиме-
нова-
ние
РНН,
БИН
(ИИН)
(при
нали-
чии)
Наиме-
нова-
ние ГУ
РНН
или
БИН ГУ
(при
нали-
чии)
Дата
Предмет
Общая
сумма
Счета к оплате
Дата
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
3.11. Информация о внешнеэкономической и иной деятельности
должника в сфере таможенного дела, включая обязательства по уплате
таможенных пошлин, налогов, таможенных сборов и пени, в том числе по
условно-выпущенным товарам, находившимся под таможенным контролем, за
период до трех лет до введения внешнего наблюдения:
п/п
Отправитель
товара/
получатель
товара
Страна
отправления
товара/страна
назначения
товара
Сведения о товарах
Наимено-
вание
Классификационный
код по номенклатуре
внешнеэкономической
деятельности на
уровне не менее
первых четырех знаков
Единица
измерения
Код единиц
измерения
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Сведения о товарах
Задолженности по
таможенным пошлинам,
налогам и таможенным
сборам и пени (с учетом
данных лицевых счетов,
открытых в таможенных
органах), в том числе
по условно выпущенным
товарам, находившимся
под таможенным
контролем
Примечание
Количество
дополнитель-
ных единиц
измерения
Общее
коли-
чество
(кило-
грамм)
Общая
стоимость
в долларах
США
Курс доллара
на день
регистрации
таможенных
деклараций
8
9
10
11
12
13
3.12. Запросы в государственные органы по установлению фактов
совершения должником сделок с имуществом, за период в течение трех
лет до процедуры внешнего наблюдения
п/п
Государственный орган, в
который направлен запрос
Дата
направления
запроса
Дата
получения
ответа
Краткое
содержание ответа
1
2
3
4
5
3.13. Анализ полученной информации (сверка данных с трех
годичными бухгалтерскими документами, дата и основания вывода
активов, а также стоимости выведенных активов (тысяч тенге) и так
далее (в случае их наличия))
____________________________________________________________________;
3.14. Меры по признанию недействительными сделок должника*.
_____________________________________________________________________
Принятые меры по возврату имущества
п/п
До-
го-
вор,
дата, номер
Пред-
мет
дого-
вора
Сум-
ма
до-
го-
во-
ра
Направле-
ние адми-
нистрато-
ром внеш-
него наб-
людения
требова-
ния долж-
нику об
отмене
сделки
(дата,
№ исх.
доку-
мента)
Сведения
о нап-
равлении
претен-
зий/по-
даче
должни-
ком
исков в
суд
дата,
исх.,
кем
направ-
лен)
Крат-
кое
содер-
жание
судеб-
ного
акта
по ре-
зуль-
татам
рас-
смот-
рения
иско-
вого
заяв-
ления
долж-
ником
Сведе-
ния об
обжало-
вании
(опро-
тесто-
вании)
решения
суда
Дата
факти-
чес-
кого
возв-
рата
иму-
щества
Стои-
мость
имуще-
ства,
на
кото-
рое
обра-
щено
взыс-
кание,
тысяч
тенге
При-
меча-
ние
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

3.15. Қаржы полициясы және басқа да құқық қорғау органдарына материалдарды жолдау:
№ р/с
Құқық қорғау органдарына өтінішті жолдау күні және №
Құқық қорғау органдарымен қабылданған шаралар
Құқық қорғау органдарының қабылданған шешімі туралы ақпарат
Қасақана ( жалған) банкротттық бойынша материалдарды сотқа жолдау күні
Қасақана ( жалған) банкротттық фактісі бойынша сот шешімі
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
Қылмыстық істі қозғаудан бас тарту немесе оны тоқтатудың негізі:_________________________________________________________;
3.16. Активтерді шығару негізі және себептері (мүлік меншік иесінің немесе уәкілетті органның және т.б. шешімі)*: ________________________________________________________________;
3.17. Дебиторлық берешекті өндіру бойынша жасалған шаралар*:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
р/с
Дебитордың атауы СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда)
Заңды мекенжайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Сырттай байқау әкімшісімен борышкерге талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Сот актісінің шыққан күні, нормативтік құқықтық актіні көрсету
Нақты өндірілген дебиторлық берешектің сомасы
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
3.18. Сырттай байқау рәсімін енгізу кезінде пайда болған есептен шығарылған дебиторлық берешек:
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда)
Заңды мекенжайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Борышкермен дебиторға талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Дебиторлық берешекті есептен шығару негізі (бұйрық, хаттама және т.б.) және себебі (сот шешімі бойынша дебитордың таратылуына, талап ету мерзімінің өтуі, дебитордың жоқ болуы және т.б. байланысты)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
3.19. Сырттай байқау рәсімін енгізгеннен кейін пайда болған ағымдағы дебиторлық берешек: (мың теңге)____________________________;
3.20. Ағымдағы дебиторлық берешекті өндіру жөнінде жүргізілген шаралар (бар болған жағдайда):
№ р/с
Дебитордың атауы, СТН, БСН, (ЖСН) (бар болғанда)
Заңды мекенжайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Борышкермен дебиторға талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Нақты өндірілген дебиторлық берешектің сомасы
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3.15. Направление материалов в органы финансовой полиции и
другие правоохранительные органы:
п/п
№ и дата
направления
заявления в
правоохрани-
тельные органы
Меры,
принятые
правоохра-
нительными
органами
Сведения об
обжаловании
решений
правоохра-
нительных
органов
Дата
направления
в суд
материалов
по
преднамерен-
ному
(ложному
банкротству)
Решение
суда по
факту
преднамерен-
ного
(ложного)
банкротства
Примеча-
ние
1
2
3
4
5
6
7
Основания отказа в возбуждении уголовного дела либо его
прекращении:________________________________________________________;
3.16. Причины и основания вывода активов (решения собственников
имущества или уполномоченных органов и так далее)*:_________________;
3.17. Проведенные мероприятия по взысканию дебиторской
задолженности*:
п/п
Наиме-
нова-
ние
деби-
тора,
РНН,
БИН
(ИИН)
(при
нали-
чии)
Юри-
дичес-
кий
адрес/
место
нахож-
дения
Дата
обра-
зова-
ния
деби-
торс-
кой
задол-
жен-
ности,
приро-
да
обра-
зова-
ния
Сумма
деби-
торс-
кой
задол-
жен-
ности,
тысяч
тенге
Дата
направ-
ления
требо-
вания
к долж-
нику
адми-
нистра-
тором
внеш-
него
наблю-
дения
Дата
направ-
ления
претен-
зии
деби-
тору
долж-
ником
Дата
подачи
иска в
судеб-
ные
органы
долж-
ником
Краткое
содер-
жание
судеб-
ного
акта по
резуль-
татам
рассмо-
трения
иско-
вого
заяв-
ления
Сумма
факти-
чески
взыс-
канной
деби-
тор-
ской
задол-
жен-
ности
Приме-
чание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
3.18. Списанная дебиторская задолженность, образовавшаяся на
момент введения процедуры внешнего наблюдения:
п/п
Наиме-
нова-
ние
деби-
тора,
РНН,
БИН
(ИИН)
при
нали-
чии)
Юри-
дичес-
кий
адрес/
место
нахож-
дения
Дата
обра-
зова-
ния
деби-
торс-
кой
задол-
жен-
ности,
приро-
да
обра-
зования
Сумма
деби-
торской
задол-
жен-
ности,
тысяч
тенге
Дата
нап-
равле-
ния
пре-
тензии
деби-
тору
долж-
ником
Дата
подачи
иска в
судеб-
ные
органы
долж-
ником
Краткое
содер-
жание
судеб-
ного
акта по
резуль-
татам
рассмо-
трения
исково-
го
заяв-
ления
Основание
(приказ,
протокол и
так далее) и
причины
списания
дебиторской
задолженности
(в связи с
ликвидацией
дебитора по
решению суда,
истечения
срока исковой
давности,
отсутствие
дебитора и
так далее)
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
3.19. Текущая дебиторская задолженность, возникшая после
введения процедуры внешнего наблюдения (тысяч тенге) _______________;
3.20. Проводимые мероприятия по взысканию текущей дебиторской
задолженности (в случае наличия):
п/п
Наиме-
нова-
ние
деби-
тора,
РНН,
БИН
(ИИН)
при
нали-
чии)
Юриди-
ческий
адрес/
место
нахож-
дения
Дата
образо-
вания
дебитор-
ской
задол-
жен-
ности,
природа
образо-
вания
Сумма
деби-
торской
задол-
жен-
ности,
тысяч
тенге
Дата
направ-
ления
претен-
зии
деби-
тору
долж-
ником
Дата
подачи
иска в
судеб-
ные
органы
должни-
ком
Краткое
содер-
жание
судеб-
ного
акта по
резуль-
татам
рассмо-
трения
иско-
вого
заявле-
ния
Сумма
факти-
чески
взыскан-
ной
дебитор-
ской
задол-
женности
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3.22. Борышкердің төлем қабілеттілігін қалпына келтіру мүмкіндігі туралы қорытынды және оған қатысты оңалту рәсімін қолдану не борышкерді банкрот деп тану туралы: ___________________________.
Қосымша: _____ бетте.
Сырттай байқау әкімшісі ___________________ _______________
(қолы) (Т.А.Ә.)
* * - Қазақстан Республикасы индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы" № 683-од бұйрығымен бекітілген ҚР 03-2007 мемлекеттік классификаторы
* - растайтын құжаттардың көшірмесі қосымша

3.22. Заключение о возможности восстановления
платежеспособности должника и применении в отношении него
реабилитационной процедуры либо о признании должника банкротом:
_____________________________________________________________________
Приложение: на _____ листах.
Администратор внешнего
наблюдения                  ___________________ _______________
(подпись)           (Ф.И.О.)
** - Государственный классификатор РК 03-2007 "Общий
классификатор видов экономической деятельности" (ОКЭД), утвержден
приказом Комитета по техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 14 декабря
2007 года № 683-од
* - с приложением копий подтверждающих документов