Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1007 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 26 қаңтарда № 6752 тіркелді
РҚАО-ның ескертуі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз.
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 193-IV кодексінің 7-бабының 15) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті (Н.Қ. Хамзина):
1) осы бұйрықты осы бұйрыққа қосымшада қаралған денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдарына жеткізсін, және олармен шарт жасасуды қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Экономика және қаржы департаменті (Г.Р. Сүйінтаева) осы бұйрыққа қосымшада қаралған денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдарын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Әкімшілік–құқықтық жұмыс департаменті (Ф.Б. Бисмильдин) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Е.Ә. Байжүнісовке жүктелсін.
6. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 қыркүйектегі туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                    С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1007 бұйрығына қосымша

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования в области здравоохранения, финансируемых из республиканского бюджета на 2010-2011 учебный год
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1007. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2011 года № 6752
В целях реализации подпункта 15) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 193-IV "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования в области здравоохранения, финансируемых из республиканского бюджета на 2010-2011 учебный год, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Хамзина Н.К.):
1) довести настоящий приказ до сведения организаций образования в области здравоохранения, предусмотренных в приложении к настоящему приказу, и обеспечить заключение с ними договоров;
2) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту экономики и финансов Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Суентаева Г.Р.) обеспечить финансирование организаций образования в области здравоохранения, предусмотренных в приложении к настоящему приказу на основании заключенных договоров.
4. Департаменту административно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Бисмильдин Ф.Б.) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Байжунусова Э.А.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2010 года.
Министр                                     С. Каирбекова
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 31 декабря 2010 года № 1007
Размещение государственного образовательного заказа на
подготовку специалистов с техническим и профессиональным
образованием в организациях образования в области
здравоохранения, финансируемых из республиканского

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру
р/с№
Денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдары
Бөлінген орындардың саны
Мамандықтың атауы
Мамандық бойынша бөлінген орындардың саны
1
2
3
4
5
1.
Республикалық орта медицина және фармацевтика қызметкерлерін даярлау және қайта даярлау колледж
250, оның ішінде 125 қазақ тілінде оқитындар
Емдеу ісі
92, оның ішінде 50 қазақ тілінде оқитындар
Мейірбике ісі
92, оның ішінде 50 қазақ тілінде оқитындар
«Массаж» біліктілігі бойынша мейірбике ісі
16
Зертханалық диагностика
25, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
Гигиена және эпидемиология
5
2.
С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті
20
Ауғанстаннан келген тыңдаушылар Мейірбике ісі
20
3.
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті
50, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
Емдеу ісі
25, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
Мейірбике ісі
25
4.
Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті
50, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
Акушерия іс
25, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
Гигиена және эпидемиология
5
5.
Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы
125, оның ішінде 100 қазақ тілінде оқитындар
Емдеу ісі
75, оның ішінде 50 қазақ тілінде оқитындар
Акушерия іс
25, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
Фармация
25, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
6.
«Эмили» медициналық орталығы
25, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар
Мейірбике ісі
25, оның ішінде 25 қазақ тілінде оқитындар

бюджета на 2010-2011 учебный год
п/п
Организации
образования в
области
здравоохранения
Количество
выделенных
мест
Наименование
специальностей
Количество
выделенных мест
по специальности
1
2
3
4
5
1.
Республиканский
колледж по
подготовке и
переподготовке
средних
медицинских и
фармацевтичес-
ких работников
250, в том
числе 125 с
казахским
языком
обучения
Лечебное дело
92, в том числе
50 с казахским
языком обучения
Сестринское
дело
92, в том числе
50 с казахским
языком обучения
Сестринское
дело
квалификация
"Массажист"
16
Лабораторная
диагностика
25, в том числе
25 с казахским
языком обучения
Гигиена и
эпидемиология
25
2.
Казахский
национальный
медицинский
университет
имени С.Д.
Асфендиярова
20
Сестринское
дело, слушатели
из Афганистана
20
3.
Карагандинский
государственный
медицинский
университет
50, в том
числе 25 с
казахским
языком
обучения
Лечебное дело
25, в том числе
25 с казахским
языком обучения
Сестринское
дело
25
4.
Западно-
Казахстанский
государственный
медицинский
университет
имени Марата
Оспанова
50, в том
числе 25 с
казахским
языком
обучения
Акушерское дело
25, в том числе
25 с казахским
языком обучения
Гигиена и
эпидемиология
25
5.
Южно-
Казахстанская
государственная
фармацевтичес-
кая академия
125, в том
числе 100 с
казахским
языком
обучения
Лечебное дело
75, в том числе
50 с казахским
языком обучения
Акушерское дело
25, в том числе
25 с казахским
языком обучения
Фармация
25, в том числе
25 с казахским
языком обучения
6.
Медицинский
центр "Эмили"
25, в том
числе 25
с казахским
языком
обучения
Сестринское
дело
25, в том числе
25 с казахским
языком обучения