Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2010 жылғы 17 наурыздағы № 17 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 19 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6181 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2012 жылғы 12 қарашадағы № 134 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2012.11.12 № 134 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы бірыңғай статистикалық есепті одан әрі жетілдіру мақсатында "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы № 2709 Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Әкімшілік құқық бұзушылықтар және оларды жасаған тұлғалар туралы орталықтандырылған деректер банкін құру және оның жүргізілуі жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" 2009 жылғы 29 қыркүйектегі № 53 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5854 тіркелген):
аталған бұйрықпен бекітілген әкімшілік құқық бұзушылықтар және оларды жасаған тұлғалар туралы орталықтандырылған деректер банкін жүргізу жөніндегі Нұсқаулықта (бұдан әрі – Нұсқаулық):
1-тармақта "мемлекеттік органдарға бірыңғай" сөздерінен кейін тұрған "әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулысы заңды күшке енген" сөздері алып тасталсын;
4-тармақта:
екінші бөлімдегі "Әскери басқармада" сөздер "Комитеттің әскери басқармасында" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші бөліммен толықтырылсын:
"ҚР ҰҚК Шекара қызметінің қызметкерлері анықтаған Қазақстан Республикасының азаматтары, шетелдіктер, азаматтығы жоқ тұлғалар жасаған әкімшілік құқық бұзушылықтар Комитет басқармаларында әкімшілік құқық бұзушылық жасалған орны бойынша есепке алынады.";
7-тармақта:
екінші бөлімдегі екінші сөйлем келесі мазмұнда жазылсын:
"Ішкі істер органдары үшін 22-29 деректемелер толтырылуы қажет";
екінші бөлімнен кейінгі үшінші бөлім келесі мазмұнда толықтырылсын:
"Қаулы шығарылған соң, соттар аталған деректемелерді толтырады және жоғарыда аталған АЕҚ сот қабылдаған шешім туралы мәліметтерді АЕҚ-на енгізу үшін әкімшілік практика субъектілеріне жолдайды.";
8-тармақтағы "(есептік тоқсан айының 30 санына дейін)" деген сөздер мынадай сөздермен ауыстырылсын "(келесі есептік тоқсан айының 10 санына дейін)";
9-тармақтың төртінші және бесінші бөлімінде "басқармаға", "Басқармалармен" деген сөздер "әкімшілік практика субъектісіне", "Әкімшілік практика субъектісімен" деген сөздерімен ауыстырылсын;
10-тармақ келесі мазмұнда толықтырылсын:
"Егер қаулы заңды күшіне енген күннен бастап, бір жыл мерзім ішінде, ал салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жаза тағайындау туралы қаулысы бойынша заңды күшіне енген күннен 5 жыл мерзім ішінде қаулы орындалмаса, ҚРӘҚтК 703-бабына сәйкес әкімшілік жаза тағайындау туралы қаулы белсенді есепке алынудан шығарылуы керек.";

О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 марта 2010 года № 17. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2010 года № 6181. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 134.
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 12.11.2012 № 134 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования единого статистического отчета об административных правонарушениях, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 сентября 2009 года № 53 "О создании централизованного банка данных об административных правонарушениях и лицах, их совершивших и утверждении Инструкции по его ведению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5854):
в Инструкции о ведении централизованного банка данных об административных правонарушениях и лицах, их совершивших (далее - Инструкция), утвержденной указанным приказом:
в пункте 1 после слов "их совершивших" слова ", в отношении которых постановление по делу об административном правонарушении вступило в законную силу" исключить;
в пункте 4:
в части второй после слов "Военном управлении" дополнить словом "Комитета";
дополнить частью третьей следующего содержания:
"Административные правонарушения, совершенные гражданами Республики Казахстан, иностранцами, лицами без гражданства, выявленные сотрудниками Пограничной службы КНБ РК, учитываются в управлениях Комитета по месту совершения административного правонарушения.";
в пункте 7:
в части второй предложение второе заменить предложением следующего содержания:
"Для органов внутренних дел необходимо также заполнение реквизитов 22-29.";
после части второй дополнить частью третьей следующего содержания:
"После вынесения постановления, указанные реквизиты заполняются судами и вышеуказанные ИУД направляются в субъекты административной практики для внесения в ИУД сведений о принятом судом решении.";
в части пятой после слов "административной практики" дополнить словами "после направления соответствующего запроса в Комитет (Управление)";
в пункте 8 слова "(до 30 числа месяца, отчетного квартала)" заменить словами "(до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом)";
в пункте 9 в частях четвертой и пятой слова "Управление", "Управлениями" заменить словами "субъект административной практики", "Субъектом административной практики";
пункт 10 дополнить частью следующего содержания:
"В случае, если постановление не было приведено в исполнение в течение одного года со дня его вступления в законную силу, а по постановлению о наложении административного взыскания за правонарушения в области налогообложения - в течение пяти лет со дня вступления его в законную силу, в соответствии со статьей 703 КРКоАП постановление о наложении административного взыскания подлежит снятию с активного учета.";

15-тармақтың екінші бөлімінде "3.1", "3.2" сандарынан кейін "күні" сөзімен толықтырылсын;
21-тармақта "10-шы деректемеде" сөздерінен кейін ", ал соттар үшін сот органдарына түскен күні 10.1-ші деректемеде" сөздерімен толықтырылсын;
келесі мазмұнда 29-1-тармағымен толықтылырсын:
"29-1. 19-деректемеде ҚРӘҚтК 672-бабына сәйкес наразылық шығарылған күні, ал 20-деректемеде оның қарау қорытындысы көрсетіледі. 19 және 20-деректемелерді соттардың БААТЖ-нен деректерді шығарған кезде, бірінші сатылы соттар толтырады.";
30-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"30. Соттардың БААТЖ-нен апелляциялық сатылы соттың қарау нәтижесі туралы осы Нұсқаулықтың 9-тармағына сәйкес №2-АП нысанды ЕАҚ шығарылады."
31-тармақта:
"17" саны "21" санымен ауыстырылсын;
"Сол сияқты 17.1. деректеме– сот қызметкерлеріне қатысты." сөйлемі алып тасталсын;
32-тармақта "18", "25" сандары "22", "29" сандарымен ауыстырылсын;
33-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"33. Электронды №1-ӘҚ нысанды АЕҚ толтыру "жеке тұлғалар үшін "Тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, жері, ЖИН" деректемелерін немесе заңды тұлғалар үшін "Заңды тұлға атауы", "Салық төлеушінің тіркеу нөмірі, БИН, ұйымдастыру-құқықтық нысаны, заңды мекенжайы" деректемелерін толтырудан басталады. Заңды тұлғалардың деректері кодтары көрсетілген заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерліктердің нысандары түрлерінің толық анықтамалығын экранға шығару жолымен толтырылады. Жеке кәсіпкерге АЕҚ-ын толтыру жеке тұлға үшін толтыру түріне ұқсас келеді.
"Заңды тұлға атауы, заңды мекенжайы, салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деректемесі қысқартуларсыз, материалда (хаттамада, істе) көрсетілген мәліметтерді енгізе отырып толтырылады.
Жеке немесе заңды тұлғаларға қатысты мәліметтерді енгізу барысында жеке және заңды тұлғаларға қатысты мәлімет енгізуге арналған кіріспелер жасырылады.
Жеке және заңды тұлғалардың бекіту мәліметтерін толтырғаннан соң, бағдарлама соңғыларын жойып тастамау әдісімен, түзетулер енгізу мүмкіндігімен енгізілетін тұлғаларға қатысты мәліметтердің бар екендігі туралы анықтамаларды ұсынады, сонымен қатар мәліметтердің сақталуы толық жүзеге асырылады. Жаңа ақпараттардың енгізілуі "Жаңа кәртішке" терезесінде жүргізіледі".
Электронды форматта толтырудың бірінші деректемесі құқық бұзушылықты анықтаған "орган" деректемесі болып табылады. Аталған деректеме ведомство кодын таңдау жолымен толтырылады. Кодтары көрсетілген әкімшілік субъектілердің толық анықтамалығын шақыру тышқанның оң жақ батырмасын басу арқылы жүзеге асырылады.
"Соның ішінде мемлекеттік органның бастамасымен", "Жасалған орны" және "Материалды қараған орган" деректемелер бөліктері ел аймақтарының немесе әкімшілік практика субъектілерінің толық анықтамалығы көмегімен ведомство кодын сәйкестендіріп қою жолымен толтырылады.

в части второй пункта 15 после цифр "3.1 -", "3.2 -" дополнить словом "дата";
в пункте 21 после слов "в реквизите 10" дополнить словами ", для судов дата поступления в судебные органы в реквизите 10.1";
дополнить пунктом 29-1 следующего содержания:
"29-1. В реквизите 19 отражается дата вынесенных протестов в соответствии со статьей 672 КРКоАП, а в пункте 20 - результат его рассмотрения. Реквизиты 19 и 20 заполняются судами первой инстанции при выгрузке данных из ЕАИАС судов.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. О результатах рассмотрения судом апелляционной инстанции из ЕАИАС судов, в соответствии с пунктом 9 настоящей Инструкции, выгружаются ИУД формы № 2-АП.";
в пункте 31:
цифры "17" заменить цифрами "21";
предложение "Аналогично в реквизите 17.1 - для сотрудников судов." исключить;
в пункте 32 цифры "18", "25" заменить цифрами "22", "29";
пункт 33 изложить в следующей редакции:
"33. Заполнение электронного ИУД формы № 1-АП начинается с реквизитов "Фамилия, имя, отчество, дата, место рождения, ИИН" для физических лиц либо с реквизитов "Наименование юридического лица", "Регистрационного номера налогоплательщика, БИН, организационно-правовой формы, юридического адреса" для юридических лиц. Для юридических лиц данные заполняются путем вызова на экран полного справочника видов форм юридического лица с их кодировкой. Заполнение ИУД на индивидуального предпринимателя производится по аналогии с заполнением формы на физическое лицо.
Реквизиты "Наименование юридического лица, юридический адрес, регистрационный номер налогоплательщика" заполняются без сокращений, с внесением данных, указанных в материале (протоколе, деле).
При вводе данных на физическое или юридическое лицо, все реквизитные части, предназначенные для введения сведений в отношении физических или юридических лиц, скрываются.
После заполнения установочных данных физических или юридических лиц программа предоставляет информацию о наличии сведений на вводимых лиц, с возможностью корректировки без удаления последних, при этом сохранение сведений производится в полном объеме. Введение новой информации предусматривается в окне "Новая карточка".
Первым реквизитом для заполнения в электронном формате является реквизит "орган, выявивший правонарушение". Данный реквизит заполняется путем выбора кода ведомства вызовом на экран полного справочника субъектов административной практики с их кодировкой, выполняется путем нажатия правой клавиши мыши.
Реквизитные части "В том числе по инициативе государственного органа", "Место совершения" и "Орган, рассмотревший материал" заполняются путем аналогичного проставления кода ведомства при помощи полного справочника регионов страны и субъектов административной практики.

Әкімшілік материалдарды сот органдарына жіберген кезде негіз (хаттама, түбіртек, қаулы, материал, іс, ұйғарым және т.б.) көрсетіле отырып, 3.2-деректеме толтырылады.
"Материал нөмірі және басталу күні", "Істі қараған тұлғаның аты-жөні", "Тіркеудің күні мен нөмірі" және "ҚСжАЕК келіп түсу күні" № 1-ӘҚ нысанды АЕҚ көрсетілген мәліметтерді енгізумен немесе әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы материалдармен (хаттама, іс) толтырылады. Ведомстволық деректер банкі бар әкімшілік практика субъектілері "ҚСжАЕК келіп түскен күні" деректемесін толтыру барысында, онда АЕҚ енгізуінің нақты күнін белгілейді. Материалдарда әкімшілік істі қозғап, қылмыстық істен бас тарту туралы мәліметтер болған кезде, "Бас тарту материалының нөмірі және ҚІҚБТ күні" толтырылады. "Субъект", "Кәсібі", "Біліктілік" және "Кінә нысаны" деректемелері әкімшілік практика субъектілерінің кодификациялық тізбесін, ҚРӘҚтК баптарының тізбесін қамтитын анықтамалықтарды тармақтар мен тармақшаларға бөле отырып, сонымен қатар кінә нысандары түрлерін пайдаланып толтырылады.
"Құқық бұзушылық біліктілігі" деректемесінде тармақты немесе тармақшаны көрсету қажет болған жағдайда, енгізу барысында олардың алдына "0 (нөл)" саны қойылады. Мысалы, 79-5-бап, 2-бөлім 079502 түрінде, 532-бап, 1-бөлім 532001 түрінде белгіленеді.
Құқық бұзушылық фабуласы толық аяқталған сөздермен толытырылады. Өткен жылдардағы кәртішкелерді, оларда құқық бұзушылықтар фабулаларының жоқтығын ескере отырып түзеткен кезде, ҚРӘҚтК баптарының атаулары жазылады.
"Негізгі жазалау шаралары", "Қосымша" және "Әкімшілік-құқықтық ықпал ету шаралары" деректемелері де қандай да бір жазалау шаралары сәйкес келетін кодты тышқан тетігінің оң жақ батырмасын басу арқылы қойып, экранға жаза түрлерін белгілеп, тек жоғарыда көрсетілген баптарға қатысты қолданылатын толық анықтамалықты шығару үшін толтырылады.
Мысалы, ӘҚБК 423-бабын көрсету барысында, анықтама "айыппұл", "тұтқынға алу", "рұқсаттамадан айыру (тоқтату)" деректемелерінен тұратын болады, себебі аталған баптың диспозициясы тек осы жазаларды тағуды көздейді.
"Келтірілген шығын сомасы", "Мемлекет пайдасына өндірілген", "Салынған айыппұл мөлшері" және "Өтелген айыппұл мөлшері" деректемелері материалдарда (хаттама, істе) нүкте және үтірсіз теңге түрінде көрсетілген сомаларды көрсетумен толтырылады.
Мемлекеттеке келтірген шығын сомасы сауда және қаржы, салық салу, кеден ісі және т.б. саласында құқық бұзушылықтар анықталған жағдайда көрсетіледі.
АЕҚ сомманы төлеу және толық өтеу туралы мәліметтерді бір мезгілде көрсеткенде, әкімшілік жаза тағу туралы қаулының орындалуы жөніндегі ескерту толтырылмайды.

При направлении административных материалов в судебные органы заполняется реквизит 3.2 с указанием оснований (протокол, квитанция, постановление, материал, дело, определение и т.д.).
Реквизиты "Номер материала и дата заведения", "Ф.И.О., рассмотревшего дело", "Дата и номер регистрации" и "Дата поступления в УКПСиСУ" заполняются с внесением данных, указанных в ИУД формы № 1-АП, либо материалах об административном правонарушении (протоколе, деле). Субъекты административной практики, имеющие ведомственные банки данных при заполнении реквизита "Дата поступления в УКПСиСУ", проставляют в нем фактическую дату ввода ИУД. При наличии в материалах сведений об отказе уголовного дела с возбуждением административного дела, заполняются реквизиты "Номер отказного материала и дата ОВУД".
Реквизиты "Субъект", "Род занятий", "Квалификация" и "Форма вины" заполняются с использованием справочников, содержащих кодификационный перечень субъектов административной практики, перечень статей КРКоАП с разбивкой по пунктам и подпунктам, а также виды форм вины.
Заполнение реквизита 8.1 "Род занятий" обязательно при выборе кода "01 - физическое лицо", "25 - должностное лицо, 26 - лицо, приравненное к должностному" в реквизите 8.
В случае необходимости указания в реквизите "квалификация правонарушения" пункта или подпункта, при вводе перед ними указывается цифра "0 (ноль)". Например, статья 79-5 часть 2 обозначается как 079502, часть 1 статьи 532 обозначается как 532001.
Фабула правонарушения заполняется полными законченными словами. При корректировке карточек прошлых лет, ввиду отсутствия в них фабулы правонарушения, пишется название статьи КРКоАП.
Реквизиты "Основная мера взыскания", "Дополнительные" и "Административно-правовые меры воздействия" заполняются также путем проставления кода соответствующего тому или иному виду взыскания нажатием правой клавиши мыши для вывода на экран полного справочника с перечислением видов взысканий, но применяемых только по отношению к статье, указываемой выше.
Например, при указании статьи 423 КРКоАП, справочник будет состоять из таких взысканий, как "штраф", "конфискация", "лишение/приостановление лицензии", так как диспозиция данной статьи предусматривает наложение только этих видов взысканий.
Реквизиты "Сумма причиненного ущерба государству", "Взыскано в пользу государства", "Размер наложенного штрафа" и "Размер взысканного штрафа" заполняются с указанием сумм, указанных в материалах (протоколе, деле) в тенге без точек и запятых.
Сумма причиненного ущерба государству указывается при выявлении правонарушений в сфере торговли и финансов, налогообложения, таможенного дела и др.
При указании в ИУД одновременно сведений о наложенной сумме и полном взыскании, извещение об исполнении постановления о наложении административного взыскания не заполняется.

Егер әкімшілік практика субъектісі ҚРӘҚтК 641-бабына сәйкес әкімшілік істі қысқартса, "Қысқартқан күні" 11.4 деректемесіне белгі қойылады.
"Жұмыс орны, лауазымы, оқу орны" деректемелері кәртішкеде, материалдарда (хаттамада, істе) көрсетілген мәліметтер бойынша толтырылады.
"Заңды тұлғаның ұйымдастыру-құқықтық нысаны", "Заңды тұлға/жеке кәсіпкерлік атау", "заңды мекенжай", "салық төлеушінің тіркеу нөмірі" деректемелері заңды тұлғаның мәліметтерін енгізген кезде толтырылады.
"Кәртішкені толтырған тұлғаның аты-жөні және лауазымы" деректемесі аты-жөнін, лауазымын қысқартусыз толтырылады.
1-АП электрондық кәртішкесінің 6 және 7-парақтары ішкі істер органдарының толтыруына арналған.";
35-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"35. Шағым немесе наразылық бойынша сотқа түскен әкімшілік іс бойынша БААТЖ-нен (Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық талдау жүйесі) сандық форматта соттар ұсынған мәліметтер № 2-АП нысанды АЕҚ-қа шығарылады.";
Нұсқаулыққа қоса берілген 1, 2 және 3 қосымшалар осы бұйрыққа қоса берілген 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын:
2) күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (одан әрі – Комитет):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеулуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Осы бұйрықтық орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен соң қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қ. Мәми
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 17 наурыздағы
№ 17 бұйрығына 1-қосымша
Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғалар
туралы орталықтандырылған
деректер банкін құру туралы"
Нұсқаулыққа № 1-қосымша
1-ӘҚ нысанды Әкімшілік құқық бұзушылықтарды және оларды жасаған тұлғаларды есепке алу кәртішкесі
1.______________________________________________________________
құқық бұзушылықты анықтаған органның аталуы
1.1.____________________________________________________________
соның ішінде, мемлекеттік орган бастамасы бойынша
2.______________________________________________________________
құқық бұзушылық жасалған орын
3.______________________________________________________________
істі, материалды (хаттаманы) қарастырған
өкілетті орган
3.1. ведомстволығы (соттылығы) бойынша түскен күні "__" __ 20_ж.
3.2. Сот органдарына қарау үшін жолдаған күні "__" _____ 20__ ж.

Если субъектом административной практики административное производство прекращается в соответствии со статьи 641 КРКоАП, производится отметка в реквизите 11.4 "Дата прекращения".
Реквизиты "Место работы, должность, место учебы" заполняются на основании данных, указанных в карточке, материале (протоколе, деле).
Реквизиты "Организационно-правовая форма юридического лица", "Наименование юридического лица/индивидуального предпринимателя", "юридический адрес", "регистрационный номер налогоплательщика" заполняются при вводе данных на юридическое лицо.
Реквизит "Ф.И.О. и должность сотрудника, заполнившего карточку" заполняется без сокращений фамилии, имени, отчества и должности.
Страницы 6 и 7 электронной карточки 1-АП предназначены для заполнения органами внутренних дел.";
пункт 35 изложить в следующей редакции:
"35. В ИУД формы № 2-АП выгружаются сведения по административному делу, поступившему в суд по жалобе или протесту, предоставленные судами в цифровом формате из ЕАИАС.";
приложения 1, 2 и 3 к Инструкции изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу;
2) утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направить настоящий приказ субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнение настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
К. Мами
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 17 марта 2010 года № 17
Приложение 1 к Инструкции о ведении
централизованного банка данных об
административных правонарушениях и
лицах, их совершивших
Ф. 1-АП Карточка по учету административных правонарушений
и лиц, их совершивших
1._________________________________________________________________
наименование органа, выявившего правонарушение
1.1.________________________________________________________________
в том числе по инициативе государственного органа
2. _________________________________________________________________
место совершения правонарушения
3. _________________________________________________________________
уполномоченный орган, рассмотревший материал /протокол/, дело
3.1 Дата поступления по подведомственности (подсудности)
"___"______ 20__ г.
3.2 Дата направления в судебные органы для рассмотрения
"___"________ 20__ г.

4. Істегі материалдың (хаттаманың) нөмірі ____________________
басталған күні "___"______________20__ж.
4.1. бас тарту материалының нөмірі________________________
ҚІҚБТ күні "___"_______________20__ж.
5. _________________________________________
істі қараған лауазымды тұлғаның аты-жөні
6. Тіркеу күні "___"___20 ж.
6.1. "__"__________20__ж. №______________
тіркелген күні және әкімшілік практика
субъектісінің тіркеу нөмірі
7. ҚСжАЕКБ келіп түскен күні "__"___________ 20__ж.
Түзету күні "__"_____________ 20__ж.
8. Субъект: жеке тұлға "1";
жеке кәсіпкер "2"; заңды тұлға "3"; шетел заңды тұлғасы "4";
шетелдік қатысудағы заңды тұлға "5"; лауазымды тұлға "25"; "26" лауазымды тұлғаға теңестірілген;
8.1.орган қызметкерлері: ӘМ ҚАЖК "6"; қаржы полициясы "7"; ішкі істер "8"; қорғаныс министрліктері "9"; ұлттық қауіпсіздік "10";  еден қызметі "11"; шекара қызметі "12"; прокуратуралар "13"; салық қызметі "14"; Төтенше жағдайлар министрлігі "15"; ҚР ІІМ ішкі әскер "16"; Республикалық Гвардия "17"; соттар "18";Әкімдер "19";  епутаттар "20"; Президенттікке үміткерлер "21"; сот орындаушылары "22"; басқа да мемлекеттік құрылымдар "23"; арнайы қызметтер "24";
Соттың басқа да қызметшілері "56", ҚМ техникалық қызметі "56", министрліктер қызметшілері: әділет "51", қаржы "27", білім және ғылым "28", ауыл шаруашылық "29", сыртқы істер "30", энергетика және минералды ресурстар "31", денсаулық қорғау "32", индустрия және сауда "33", қоршаған ортаны қорғау "34", экономика және бюджеттік жоспарлау "35", туризм және спорт "36", мәдениет және ақпарат "37", еңбек және халықты әлеуметтік қорғау "38", көлік және коммуникация "39";
агенттік қызметшілері: статистика бойынша "40", жер ресурстарымен басқару "41", табиғи монополиялары реттеу "42", қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын қадағалау және реттеу "43", мемлекеттік істер бойынша "44", ақпараттандыру және байланыс "45", Алматы қаласы аумақтық қаржы қызметін реттеу бойынша "46", Ұлттық космостық агенттік "47"; Ұлттық банк "48", Республикалық бюджеттің орындалуын қадағалау бойынша есеп комитеті "49", әкімдіктер қызметкерлері және олардың құрылымдық бөлімшелері "50", өзге де мемлекеттік құрылымдар қызметшілері "23", лауазымды тұлға "25", лауазымды тұлғаға теңестірілген "26", бәсекелестікті қорғау "52", басқалар "53", жұмыс істемейтіндер "54".
9. Құқық бұзушылық дәрежесі Қазақстан Республикасы
ӘҚБК_____бабы_______б._____т.
9.1. Кінә нысаны: "1" - қасақана, "2" - абайсыздықта.
9.2. Әкімшілік құқық бұзушылықтың жасалған (анықталған) күні "____"__________ 20__ж.
9.3. Құқық бұзушылық фабуласы

4. Номер материала/протокола/ дела ______ дата заведения
"___"________ 20__ г.
4.1 Номер отказного материала ___________ дата ОВУД
"___" _________ 20 ___ г.
5. _________________________________________________________________
Ф.И.О. должностного лица, рассмотревшего дело
6. Дата регистрации "___"_________ 20__ г.
6.1 Регистр, номер субъекта административной практики № ____
7. Дата поступления в УКПСиСУ "__"__________ 20__ г.
Дата корректировки "___" ________ 20__ г.
8. Субъект: физическое лицо "1", индивидуальный предприниматель
"2", юридическое лицо "3", иностранное юридическое лицо "4",
юридическое лицо с иностранным участием "5", должностное лицо "25"
лицо, приравненное к должностному "26";
8.1 сотрудники органов: КУИС МЮ "6", финансовой полиции "7",
внутренних дел "8", обороны "9", национальной безопасности "10",
таможенной службы "11", пограничной службы "12", прокуратуры "13",
налоговой службы "14", по чрезвычайным ситуациям "15", внутренних
войск МВД РК "16", Республиканской Гвардии "17", судьи "18", Акимы
"19", депутаты "20", кандидаты в Президенты "21", судебные
исполнители "22", спецслужб "24", прочие сотрудники судов "55",
техническая служба МО "56";
служащие министерств: юстиции "51", финансов "27", образования и
науки "28", сельского хозяйства "29", иностранных дел "30",
энергетики и минеральных ресурсов "31", здравоохранения "32",
индустрии и торговли "33", охраны окружающей среды "34", экономики и
бюджетного планирования "35", туризма и спорта "36", культуры и
информации "37", труда и социальной защиты населения "38",
транспорта и коммуникаций "39";
служащие агентств: по статистике "40", по управлению земельными
ресурсами "41", по регулированию естественных монополий "42", по
надзору и регулированию финансовых рынков и финансовых организаций
"43", по делам государственной службы "44", по информатизации и
связи "45", по регулированию деятельности регионального финансового
центра г. Алматы "46", Национального космического агентства "47";
Национального банка "48", Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета "49", служащие акиматов и их
структурных подразделений "50", служащие прочих государственных
структур "23", по защите конкуренции (антимонопольное агентство)
"52", прочие "53", не работающий "54"
9. Квалификация правонарушения ст. ____ ч. _____ п. _______ КРКоАП
9.1 форма вины: умышленная (1), по неосторожности (2).
9.2 дата совершения (обнаружения) административного правонарушения
"___"________________ 20__ г.
9.3 Фабула правонарушения _________________________________________

10. Әкімшілік істі қарастырған күн
10.1 Сот органдарына түскен күні "__" 20 ж ________________
"__"_____________________ 20___ж.
11. Жазаның әкімшілік шаралары (ҚР ӘҚБК 46, 57-баптары):
11.1. негізгі: "01" - ескерту; "02" - айып; "03" - тұтқын;
"04" - арнайы құқықтан арылу; "05" - рұқсаттан арылу/тоқтатылу; "06" - жеке кәсіпкер және заңды тұлға қызметінің тоқтатылуы/тыйым салынуы; "07" - шетелдіктерді немесе азаматтығы жоқ тұлғаларды әкімшілік кетіру.
200__жылдың "___"_____________ мерзіміне дейін.
11.2. қосымша: "08" - алып қойылған; "09" - кәмпескелеу;
"10" - мәжбүрлік алым; "04" - арнайы құқықтан арылу;
"05" - рұқсаттан арылу/тоқтатылу;
"06" - жеке кәсіпкер және заңды тұлға қызметінің тоқтатушы/тыйым салынуы;
"07" - шетелдіктерді немесе азаматтығы жоқ тұлғаларды әкімшілік кетіру.
2005 жылдың "___"_____________ мерзіміне дейін.
11.3. әкімшілік - құқықтық: "12" - жол жүру ережелерін білуді тексеру; "13" - мед. сипаттағы мәжбүрлеу шаралары
11.4. Әкімшілік өндірістің қысқартылған күні "___"______
12. Мемлекетке келтірілген зиян сомасы _________________ теңге
12.1 Мемлекет пайдасына өндіріп алынғаны _______________ теңге
13. Салынған айып мөлшері__________ теңге
13.1 Өтелінген айып мөлшері_________ теңге
13.2. Қаулының мәжбүрлеп орындау үшін ҚР ӘҚБК 708, 709 бабы тәртібінде қабылдау күні "___"_____20__ ж.
13.3. Сотпен мәжбүрлеу арқылы ҚР ӘҚБК 708, 709 бабы тәртібінде қаралған күні "___"______20___ ж.
13.4. Мәжбүрлеу тәртібінде өтелген айыппұл мөлшері сомамен
14. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
(әкімшілік құқық бұзушылық жасаған тұлғаның аты-жөні)
14.1 "____"__________ 19__ж.
тұрғылықты жері _______________________________________________
_______________________________________________________________
14.2 Жеке басын куәландыратын құжат:
"1" - паспорт, "2" - жеке куәлік, "3" - тұрғылықты мекеннің түрі, "4" - азаматтығы жоқ тұлғаның куәлігі, "5" - жүргізуші куәлігі, "6" - әскери билет №_______берілген "___" _________ ______ж.
________________________________________________________________
(кіммен берілген)
14.3 ЖСН______________________СТН __________________
14.4 Құқық бұзушының жынысы: "1" - ер; "2" - әйел
14.5 Құқық бұзушылық жасалды: "1"-ҚР азаматымен; "2"-ТМД азаматымен; "3"-шетел азаматтарымен; "4"-азаматтығы жоқ тұлғамен

10. Дата рассмотрения административного дела "___" ________ 20___ г.
10.1 Дата поступления в судебные органы "___" ________ 20__ г.
11. Административные меры взыскания (ст. ст. 4657 КРКоАП):
11.1 основные: предупреждение (01), штраф (02), арест (03), лишение
спец.права (04), лишение/приостановление лицензии (05),
приостановление/запрещение деятельности инд.предпринимателя или
юр.лица (06), адм. выдворение иностранцев или лиц без гражданства
(07), применены меры воспитательного воздействия к
несовершеннолетнему (11)
На срок до "___"___________ 20__ г.
11.2 дополнительные: лишение спец.права (04);
лишение/приостановление лицензии (05), приостановление/запрещение
деятельности инд.предпринимателя или юр.лица (06), адм. выдворение
иностранцев или лиц без гражданства (07), изъятие (08), конфискация
(09), принудительный снос (10)
На срок до "___"___________ 20__ г.
11.3 Административно-правовые: проверка знаний дорожного движения
(12), принудительные меры медицинского характера (13);
11.4 Дата прекращения адм. производства "___" ___________ 20__ г
12. Сумма причиненного ущерба государству ___________ сумма в тенге
12.1 Взыскано в пользу государства __________________ сумма в тенге
13. Размер наложенного штрафа _______________________ сумма в тенге
13.1 Размер взысканного штрафа ______________________ сумма в тенге
13.2 Дата передачи постановления для принудительного исполнения в
порядке ст.ст.708 и 709 КРКоАП "___"__________ 20__ г.
13.3 Дата рассмотрения судом в принудительном порядке ст. 708 и 709
КРКоАП "___"___________ 20___ г.
13.4 Размер взысканного штрафа в принудительном порядке
___________________ сумма в тенге
14. Ф.И.О лица, совершившего административное правонарушение
Ф/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
И/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
О/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/__/
14.1. "______"__________ 19____ г.р., место рождения ______________
____________________________________________________________________
место жительства ___________________________________________________
____________________________________________________________________
14.2 Документ, удостоверяющий личность:
Паспорт (1), удостоверение личности (2), вид на жительство (3),
удостоверение лица без гражданства (4), водительское удостоверение
(5), военный билет (6)
№ ___________ выдан "____"__________ _______ г. ___________________
(кем выдан)
14.3 ИИН ___________________________ РНН _________________________
14.4 Пол правонарушителя: "1" - мужской; "2" - женский
14.5 Правонарушение совершено: гражданин РК (1); гражданин стран СНГ
(2); иностранный гражданин (3); лицо без гражданства (4).

14.6 Жұмыс орны, лауазымы, оқу орны________
(керегін сызып қою) (нақты белгілеу)
14.7 Жағдайда: алкогольдік "1"; есірткілік "2"; уытқұмарлық мас күйінде "3".
15. Заңды тұлғаның ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны
коммерциялық ұйым "1" - БП, шаруашылық серіктестік - "2", "3" - АҚ, "4" - ӨК, "5" - өзге;
коммерциялқ емес: "8" мекеме, "09" қоғамдық бірлестік, "10" мемлекеттік мекеме, "11" өзге нысан.
16. Заңды тұлғаның, жеке кәсіпкердің аталуы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
заңды мекен-жайы _________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
СТН ______________________________________________________________
БСН ______________________________________________________________
19. Қаулы: наразылық білдірілді
(ҚРӘҚтК 672-бабы) "__"__________ж.
20. Қарау нәтижесі:
"1"-бас тартылған; "2"-өзгертілген; "3" - өзгеріссіз
21. Қызметкердің аты-жөні, лауазымы, қолы, толтырған күні
____________________________________________
"___"____________________20___ жыл
Ескерту: 19 және 19.1-жолдарды бірінші сатылы соттар толтырады
ІШКІ ІСТЕР ОРГАНДАРЫМЕН ТОЛТЫРЫЛАДЫ
22. ІІО қызметкерлерімен анықталды: полицияның учаскелік инспекторларымен /1/, кәмелет жасқа толмағандар істері бойынша инспекторымен /2/, патрульдік полиция /3/, лицензиялық рұқсаттама жұмысы қызметкерімен /4/, табиғат қорғау және мал-дәрігерлік полиция қызметкерлерімен /5/, көші-қон полициясы қызметкерлерімен /6/, арнайы мекемелер қызметкерлерімен /7/, мемлекеттік күзет қызметі қызметкерлерімен /8/, жол полициясы қызметкерлерімен /9/, өзге де ІІО қызметтері қызметкерлерімен /10/.
23. Тұлға ІІО есепке алынды: бұрын сотталған /1/, ІІО әкімшілік қадағалауында тұрған /2/, Алкогольдік ішімдікке байланысты ауруға шалдыққан, денсаулық қорғау мекемелерінде есепке алынған /3/, қылмыстық-мерзімінен бұрын босатылған тұлға /4/.
24.Көлік түрі: "01" - жеңіл, "02" - ауыр, "03" - автобус, "04" - өзге.
25. Көлік маркасы: ______________________________
26. Көліктің мемлекеттік нөмірі __________________
27. Көлік двигателінің, кузовының нөмірлері ___________________
28. Көліктің меншіктілігі "01"-жеке, "02"-мемлекеттік, "03"-өзге
29. Жүргізу куәлігінің нөмірі және сериясы
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының\
2010 жылғы 17 наурыздағы № 17
бұйрығына 2-қосымша
Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғаларды
орталықтандырылған банкке алу
туралы Нұсқаулыққа 2-қосымша
Заңды күшке енбеген қаулыларды қайта қарау тәртібінде қаралған әкімшілік істерді есепке алу бойынша № 2-ӘҚ нысанды кәртішке

14.6 Место работы, должность, учебы _______________________________
14.7 В состоянии: алкогольного (1), наркотического (2),
токсикоманического опьянения (3)
15. Организационно-правовая форма
коммерческой организации: ГП (01), хозяйственное товарищество
(02), АО (03), ПК (04), иные (05).
некоммерческой организации: учреждение (08), общественное
объединение (09), государственное учреждение (10), иная форма (11).
16. Наименование юр.лица/инд.предпринимателя
____________________________________________________________________
юридический адрес
РНН ____________________________ БИН _______________________________
19. Постановление: опротестовано
(ст.672 КРКоАП) "___"________________ г.
20. Результат рассмотрения:
"1" - отменен; "2" - изменен; "3" - без изменения
21. Ф.И.О., должность, подпись сотрудника и дата заполнения
___________________________________
______________________________________ "____"______________ 20__ г.
Примечание: строки 19 и 19.1 заполняются судами первой инстанции.
ЗАПОЛНЯЕТСЯ ОРГАНОМ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ
22. Выявлено сотрудниками ОВД: участковыми инспекторами полиции
(01), инспекторами по делам несовершеннолетних (02), сотрудниками
патрульной полиции (03), сотрудниками лицензионно-разрешительной
работы (04), сотрудниками природоохранной и ветеринарной полиции
(05), сотрудниками миграционной полиции (06), сотрудниками
специальных учреждений (07), сотрудниками государственной службы
охраны (08), сотрудниками дорожной полиции (09), сотрудниками другой
службы ОВД (10).
23. Лицо состоит на учете в ОВД: ранее судимое лицо (01), под
административным надзором ОВД (02), признанный больным алкоголизмом,
состоит на учете в органах здравоохранения (03), лицо
условно-досрочно освобожденное (04).
24. Вид транспортного средства "01" - легковой, "02" - грузовой,
"03" - автобус, "04" - иной
25. Марка транспортного средства ________________________________
26. Государственный номер транспортного средства ______________
27. Номер двигателя, кузова, шасси транспортного средства
___________________________________________
28. Принадлежность транспортного средства "01" - частный,
"02" - государственный, "03" - иные
29. Номер и серия водительского удостоверения __________________
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 17 марта 2010 года № 17
Приложение 2 к Инструкции ведении
централизованного банка данных об
административных правонарушениях и
лицах, их совершивших
Форма № 2-АП Карточка по учету административных дел,
рассмотренных в порядке пересмотра не вступивших в законную
силу постановлений

(облыстық және оларға теңестірілген соттар үшін)( ӘҚБК 655 бабының 39 тарауы)
1. Келіп түсті (сот атауы)______________________________
_________________________________________________________
2. Күні "___"__________________20 __ж.
3. № ________________________________________ бойынша түсті
4. Жоғарыда тұрған сот атауы _____________________________
4.1 Алқа _________________________________________________
4.2 Судьяның аты-жөні ___________________________________
5. Құқық бұзушылық біліктілігі (ӘҚБК бабы) ________________
6. Тегі ___________________________________________________
6.1.Аты ___________________________________________________
6.2.Әкесінің аты __________________________________________
6.3. Туған күні "____" ________________________ жыл
6.4. Жұмыс орны ___________________________________________
Лауазымы __________________________________________________
7. Заңды тұлғаның атауы ___________________________________
8. Істің келіп түсу негізі: наразылық бойынша (1), шағым бойынша (2), шағым және наразылық бойынша бір мезгілде (3)
9. Кері шақыртылды "__"__________20__ж.
9.1. Кері қайтарылғаны: наразылық (1), шағым (2), шағым мен наразылық бір мезгілде(3)
10. Қараусыз қайтарылу күні "__" ____________20 __ж.
11. Іс қаралуға тағайындалды "__"____________20__ж.
12. Қарау күні "____"______________20_ж.
13. Мемлекеттік тілде қаралды (1)
14. Қарау нәтижесі: өзгертусіз қалдырылды (01), алып тасталды (02), өзгертілді және қысқартылды (ӘҚБК 68 және 580, 581 баптары бойынша) (03), алып тасталды және жаңа қаулы шығарылды (04), алып тасталды және ведомстволығы бойынша жолданды (05)
14.1. шағым қанағаттандырылған (1), келесі бөлім бойынша шағым қанағаттандырылған (2), қанағаттандырылмаған шағым (3)
14.2 наразылық қанағаттандырылған (1), келесі бөлім бойынша наразылық қанағаттандырылған (2), қанағаттандырылмаған наразылық (3)
15. Іс 1-ші сатылы сотқа қайтарылды "__"___________ 20_ж.
16. АЕҚ құрастырған қызметкердің аты-жөні __________________________
қолы ___________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 17 наурыздағы
№ 17 бұйрығына 3-қосымша
Әкімшілік құқық бұзушылықтар
және оларды жасаған тұлғаларды
орталықтандырылған банкке алу
туралы Нұсқаулыққа 3-ші қосымша
Заңды күшке енген қаулыларды және ұйғарымдарды қайта қарау тәртібінде қаралған әкімшілік істерді есепке алу бойынша №3-ӘҚ нысанды кәртішке
(облыстық және оларға теңестірілген соттар, ҚР Жоғарғы Соты үшін)

(для областных и приравненных к ним судов) Глава 39 ст.655 КРКоАП)
1. Поступило из (наименование суда) ______________________________
__________________________________________________________________
2. Дата "___" __________________ 20__г.
3. Поступило за № ________________________________________________
4. Наименование вышестоящего суда ________________________________
__________________________________________________________________
4.1 № дела в суде ________________________________________________
4.2 Ф.И.О. судьи _________________________________________________
5. Квалификация правонарушения (статья КРКоАП) ________________
6. Фамилия _____________________________________________________
6.1. Имя _______________________________________________________
6.2. Отчество __________________________________________________
6.3. Дата рождения "___" _____ ____ года Место рождения ________
6.4. Место работы ______________________________________________
Должность ______________________________________________________
7. Наименование юридического лица ______________________________
8. Основания поступления дела: по протесту (1), по жалобе (2),
одновременно по жалобе и протесту (3)
9. Отозвано "__" __________ 20__ г.
9.1. Отозвано: протест (1), жалоба (2), одновременно жалоба и
протест (3)
10. Дата возвращения без рассмотрения "__" ___________ 20__ г.
11. Дело назначено к рассмотрению "____" _____________ 20__ г.
12. Дата рассмотрения "____" ______________ 20__ г.
13. Рассмотрено на государственном языке (1)
14. Результат рассмотрения: оставлено без изменения (01), изменено
(02), отменено и прекращено (ст.ст. 68 и 580581 КРКоАП) (03),
отменено и вынесено новое постановление (04), отменено и направлено
по подведомственности (05)
14.1 жалоба удовлетворена (1), жалоба удовлетворена в части (2),
жалоба оставлена без удовлетворения (3)
14.2 протест удовлетворен (1), протест удовлетворен в части (2),
протест оставлен без удовлетворения (3)
15. Дело возвращено в суд 1 инстанции "__" ___________ 20__ г.
16. Ф.И.О., сотрудника составившего ИУД _________________
______________________________________ подпись ___________
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 17 марта 2010 года № 17
Приложение 3 к Инструкции о ведении
централизованного банка данных об
административных правонарушениях и
лицах, их совершивших"
Форма № 3-АП Карточка по учету административных дел,
рассмотренных в порядке пересмотра вступивших в законную силу
постановлений и определений
(для коллегий областных и приравненных к ним судов и Верховного Суда)

1. Іс келіп түскен соттың атауы
1.1 Келіп түскен күні "___"__________________20__ж.
1.2.Іс № _______________
2. Іс келіп түскен жоғарыда тұрған соттың атауы __________________
2.1 соттағы іс № _____________________________________
2.2 Сот алқасы _______________________________________
3. Құқық бұзушылық біліктілігі (ӘҚБК бабы) ___________
4. Тегі ______________________________________________
4.1 Аты_______________________________________________
4.2 Әкесінің аты __________________________________
4.3 туған күні "__"__________ жылы Туған жері ____________________
5. Жұмыс орны _____________ 5.1 Лауазымы _______________
6. Заңды тұлға атауы _________________________________
______________________________________________________
7. Істің келіп түсу негізі: қаулыға қатысты наразылық бойынша (01), ұйғарымға қатысты наразылық бойынша (02), қаулыға және ұйғарымға наразылық бойынша (03)
8. Кері шақыртылды "__"__________20___ж.
8.1 наразылық
9. Іс қаралуға тағайындалды "__"______________20__ ж.
9.1 Қаралды "__"____________20__ж.
10. Істі қарау нәтижесінде төмендегілер қанағаттандырылды: қаулыға қатысты наразылық (01), ұйғарымға қатысты наразылық (02), қаулыға және ұйғарымға қатысты наразылық (03)
10.1 қаулыға наразылық қанағаттандырылған (01), қанағаттандырылмаған (02)
10.2 ұйғарымға наразылық қанағаттандырылған (01), қанағаттандырылмаған (02)
10.3 қаулыға және ұйғарымға наразылық қанағаттандырылған (01), қанағаттандырылмаған (02)
11. Іс 1-ші сатылы сотқа қайтарылды "__"___________ 20_ж.
12. АЕҚ құрастырған қызметкердің аты-жөні __________________________
қолы ____________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 17 наурыздағы
№ 17 бұйрығына 4-қосымша
"Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижесі туралы" №1-ӘҚ нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
17 наурыздағы № 17 бұйрығына
5-қосымша
Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижесі туралы" №1-ӘҚ нысанды есебі.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
17 наурыздағы № 17 бұйрығына
6-қосымша
"Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижесі туралы" №1-ӘҚ нысанды есебі
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының 2012.09.24 № 113 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.

1. Откуда поступило дело ________________________________
1.1 Дата поступления "___" ________________ 20__ г.
1.2.Поступило за № _______________
2. Наименование суда ______________________________________
2.1 № дела в суде _________________________________________
2.2 Коллегия суда _________________________________________
3. Квалификация правонарушения (ст. КРКоАП) _______
4. Фамилия _________________________________________
4.1 Имя ____________________________________________
4.2 Отчество _______________________________________
4.3 Дата рождения "__" _____ ____ года Место рождения ____________
5. Место работы _____________ 5.1 Должность _______________
6. Наименование юридического лица ___________________
__________________________________________________________
7. Основания поступления дела: по протесту на постановление (01), по
протесту на определение (02), по протесту на постановление и
определение (03)
8. Отозвано "__" __________ 20__ г.
8.1 протест
9. Дело назначено к рассмотрению "__" ____________ 20__ г.
9.1 Рассмотрено "__" ____________ 20__ г.
10. По результатам рассмотрения дела:
10.1 протест на постановление удовлетворен (01), не удовлетворен (02)
10.2 протест на определение удовлетворен (01), не удовлетворен (02)
10.3 протест на постановление и определение удовлетворен (01), не
удовлетворен (02)
11. Дело возвращено в суд 1 инстанции "__" ___________ 20__ г.
12. Ф.И.О., сотрудника составившего ИУД ________________
_______________________________________ подпись ________
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 17 марта 2010 года № 17
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения и возбуждения
уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 5 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 17 марта 2010 года № 17
"Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения и возбуждения
уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Приложение 6 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 17 марта 2010 года № 17
"Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения и возбуждения
уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 24.09.2012 № 113 (вводится в действие со дня его официального опубликования).