"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 25 маусымдағы N 304 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 29 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6313 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықтың 1-қосымшасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 «Салықтық түсімдер» санатында:
05 «Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар» сыныбында:
1 «Қосылған құн салығы» ішкі сыныбында:
02 «Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан шығарылатын және импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығы» ерекшелігінің атауынан «шығарылатын және» деген сөздер алынып тасталсын;
05 ерекшелігінің атауында «Федерация» деген сөзден кейін «кеден одағында бірыңғай кеден аумағын құрғанға дейін» деген сөздермен толықтырылсын;
08 ерекшелігінің атауында «Беларусь» деген сөзден кейін «кеден одағында бірыңғай кеден аумағын құрғанға дейін» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұнда 09, 10 ерекшеліктермен толықтырылсын;
«09 Ресей Федерациясының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларына салынатын қосылған құн салығы
10 Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларына салынатын қосылған құн салығы»;
2 «Акциз» ішкі сыныбында:
13 «Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сигаралар» сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«13 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сигаралар, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа»;
«14 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил спиртінің көлемдік үлесі 1,5-тен 12 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары» ерекшелігінің атауында «бұйымдары» деген сөздерден кейін «, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай редакцияда 15 ерекшелікпен толықтырылсын:
«15 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін сигаралар»;
17 «Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сигариллалар» мынадай редакцияда жазылсын:
«17 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сигариллалар, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа»;
20 «Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын құрамында никотині бар фармацевтикалық өнімді қоспағанда, тұтыну ыдысына қатталған және соңғы тұтынуға арналған түтіктік, шегетін, шайнайтын, соратын, иіскейтін, хорхорлы және өзге де темекі» ерекшеліктің атауында «темекі» деген сөзден кейін «Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа» деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 июня 2010 года № 304. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2010 года № 6313. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 1 "Налог на добавленную стоимость":
в наименование специфики 02 "Hалог на добавленную стоимость на товары, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме налога на добавленную стоимость на товары, происходящие и импортируемые с территории Российской Федерации и Республики Беларусь" слова "происходящие и" исключить;
в наименовании специфики 05 после слова "Федерации" дополнить словами "до создании единой таможенной территории таможенного союза";
в наименовании специфики 08 после слова "Беларусь" дополнить словами "до создании единой таможенной территории таможенного союза";
дополнить спецификами 09, 10 следующего содержания:
"09 Налог на добавленную стоимость на товары таможенного союза, ввозимые с территории Российской Федерации
10 Налог на добавленную стоимость на товары таможенного союза, ввозимые с территории Республики Беларусь";
в подклассе 2 "Акцизы":
наименование специфики 13 "Сигары, импортируемые на территорию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"13 Сигары, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
в наименовании специфики 14 "Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 1,5 до 12 процентов, импортируемые на территорию Республики Казахстан" после слова "Казахстан" дополнить словами ", кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
дополнить спецификой 15 следующего содержания:
"15 Сигары, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации";
наименование специфики 17 "Сигариллы, импортируемые на территорию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"17 Сигариллы, импортируемые на территорию Республики Казахстан кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
в наименовании специфики 20 "Табак трубочный, курительный, жевательный, сосательный, нюхательный, кальянный и прочий, упакованный в потребительскую тару и предназначенный для конечного потребления, за исключением фармацевтической продукции, содержащей никотин, импортируемый на территорию Республики Казахстан" после слова "Казахстан" дополнить словами ", кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";

21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«21 Қазақстан Республикасы аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін этил спиртінің көлемдік үлесі 1,5-тен 12 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары
22 Қазақстан Республикасы аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін сигариллалар
23 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін құрамында никотині бар фармацевтикалық өнімді қоспағанда, тұтыну ыдысына қатталған және соңғы тұтынуға арналған түтіктік, шегетін, шайнайтын, соратын, иіскейтін, хорхорлы және өзге де темекі
24 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін спирттің барлық түрі
25 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін арақ
26 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін этил спиртінің көлемдік үлесі 30-дан 60 процентке дейін күшті ликер-арақ бұйымдары
27 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін шараптар
28 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін коньяк, бренди
30 Қазақстан Республикасы аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін сыра
31 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары
32 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін фильтрлі сигареттер
33 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін фильтрсіз сигареттер, папиростар
34 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін жеңіл автомобильдер (арнайы мүгедектерге арналған, қолмен басқарылатын немесе қолмен басқару адаптері бар автомобильдерден басқа)
35 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан шарап материалдары
38 Қазақстан Республикасы аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін дизель отыны
39 Қазақстан Республикасы аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін бензин (авиациялықты қоспағанда)
40 Қазақстан Республикасының аумағына Ресей Федерациясы аумағынан әкелінетін шикі мұнай, газ конденсаты»;
41, 42 ерекшеліктері мынадай редакцияда жазылсын:
«41 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын спирттің барлық түрі, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа
42 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын арақ, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа»;

дополнить спецификами 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40 следующего содержания:
"21 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 1,5 до 12 процентов, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
22 Сигариллы, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
23 Табак трубочный, курительный, жевательный, сосательный, нюхательный, кальянный и прочий, упакованный в потребительскую тару и предназначенный для конечного потребления, за исключением фармацевтической продукции, содержащей никотин, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
24 Все виды спирта, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
25 Водка, ввозимая на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
26 Крепкие ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 30 до 60 процентов, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
27 Вина, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
28 Коньяк, бренди, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
30 Пиво, ввозимое на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
31 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 12 до 30 процентов, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
32 Сигареты с фильтром, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
33 Сигареты без фильтра, папиросы, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
34 Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
35 Виноматериалы, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
38 Дизельное топливо, ввозимое на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
39 Бензин (за исключением авиационного), ввозимый на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации
40 Сырая нефть, газовый конденсат, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Российской Федерации";
наименование специфик 41, 42 изложить в следующей редакции:
"41 Все виды спирта, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь
42 Водка, импортируемая на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";

43 «Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил спиртінің көлемдік үлесі 30-дан 60 процентке дейін күшті ликер-арақ бұйымдары» деген ерекшелікте «бұйымдары» деген сөзден кейін «, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа» деген сөздермен толықтырылсын;
44, 45 ерекшеліктер мынадай редакцияда жазылсын:
«44 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын шараптар, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа
45 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын коньяк, бренди, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа»;
46 ерекшелікпен толықтырылсын:
«46 Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін сигаралар»;
47 ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
«47 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сыра, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа»;
48 «Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары» деген ерекшелікте «бұйымдары» деген сөзден кейін «Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа» деген сөздермен толықтырылсын;
49 ерекшелікпен толықтырылсын:
«49 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін этил спиртінің көлемдік үлесі 1,5-тен 12 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары»;
50 «Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын фильтрлі сигареттер» деген ерекшелікте «сигареттер» деген сөзден кейін «, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа» деген сөздермен толықтырылсын;
51 «Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын фильтрсіз сигареттер, папиростар» деген ерекшелікте «папиростар» деген сөзден кейін «, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа» деген сөздермен толықтырылсын;
52, 53, 54 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«52 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін сигариллалар
53 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін құрамында никотині бар фармацевтикалық өнімді қоспағанда, тұтыну ыдысына қатталған және соңғы тұтынуға арналған түтіктік, шегетін, шайнайтын, соратын, иіскейтін, хорхорлы және өзге де темекі
54 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін спирттің барлық түрі»;
«55 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген жеңiл автомобильдер (арнайы мүгедектерге арналған, қолмен басқарылатын немесе қолмен басқару адаптері бар автомобильдерден басқа)» деген ерекшелікте «басқа)» деген сөзден кейін «, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа» деген сөздермен толықтырылсын;

в наименовании специфики 43 "Крепкие ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 30 до 60 процентов, импортируемые на территорию Республики Казахстан" после слова "Казахстан" дополнить словами ", кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
наименование специфик 44, 45 изложить в следующей редакции:
"44 Вина, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь;
45 Коньяк, бренди, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
дополнить спецификой 46 следующего содержания;
"46 Сигары, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь";
наименование специфики 47 "Пиво, импортируемое на территорию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"47 Пиво, импортируемое на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
в наименовании специфики 48 "Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 12 до 30 процентов, импортируемые на территорию Республики Казахстан" после слова "Казахстан" дополнить словами ", кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
дополнить спецификой 49 следующего содержания;
"49 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 1,5 до 12 процентов, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь";
в наименовании специфики 50 "Сигареты с фильтром, импортируемые на территорию Республики Казахстан" после слова "Казахстан" дополнить словами ", кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
в наименовании специфики 51 "Сигареты без фильтра, папиросы, импортируемые на территорию Республики Казахстан" после слова "Казахстан" дополнить словами ", кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
дополнить спецификами 52, 53, 54 следующего содержания:
"52 Сигариллы, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
53 Табак трубочный, курительный, жевательный, сосательный, нюхательный, кальянный и прочий, упакованный в потребительскую тару и предназначенный для конечного потребления, за исключением фармацевтической продукции, содержащей никотин, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
54 Все виды спирта, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь";
в наименовании специфики 55 "Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), импортируемые на территорию Республики Казахстан" после слова "Казахстан" дополнить словами ", кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";

56, 57 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«56 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін арақ
57 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары»;
58, 59, 60 ерекшеліктер мынадай редакцияда жазылсын;
«58 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын шарап материалдары, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа
59 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын дизель отыны, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа
60 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын бензин (авиациялықты қоспағанда), Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа»;
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«61 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін шараптар
62 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін коньяк, бренди
63 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін сыра
64 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30 процентке дейінгі градусы аз ликер-арақ бұйымдары
65 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін фильтрлі сигареттер
66 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін фильтрсіз сигареттер, папиростар
67 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін жеңiл автомобильдер (арнайы мүгедектерге арналған, қолмен басқарылатын немесе қолмен басқару адаптері бар автомобильдерден басқа)
68 Қазақстан Республикасы аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін шарап материалдары»;
69 «Қазақстан Республикасының аумағына импорталаттын шикі мұнай, газ конденсаты» ерекшелігі мынадай редакцияда жазылсын:
«69 Қазақстан Республикасының аумағына импорталаттын шикі мұнай, газ конденсаты, Ресей Федерациясы және Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін кеден одағы тауарларынан басқа»;
71, 72, 73 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«71 Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін дизель отыны
72 Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін бензин (авиациялықты қоспағанда)
73 Қазақстан Республикасының аумағына Беларусь Республикасының аумағынан әкелінетін шикі мұнай, газ конденсаты»;
06 «Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар» сыныбында:
1 «Кеден төлемдерi» ішкі сыныбында:
01 «Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен жеке тұлғалардан өндіріп алынатын әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждарын қоспағанда, әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары» ерекшелік мынадай редакцияда жазылсын:
«01 Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен немесе жиынтық кедендік төлемдермен жеке тұлғалардан өндіріп алынатын жеке пайдалануына әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждарын, салықтарын қоспағанда, әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары»
04 ерекшелікпен толықтырылсын:
«04 Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен жеке тұлғалардан өндіріп алынатын жеке пайдалануына әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары, салықтары»;
05 ерекшелік «Жеке тұлғалар Қазақстан Республикасының кеден аумағына оңайлатылған тәртіппен әкелінетін тауарларға жиынтық кедендік төлем» мынадай редакцияда жазылсын:
«05 Әкелінетін тауарларға жиынтық кедендік төлем»;

дополнить спецификами 56, 57 следующего содержания;
"56 Водка, ввозимая на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
57 Крепкие ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 30 до 60 процентов, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь";
наименование специфик 58, 59, 60 изложить в следующей редакции:
"58 Виноматериалы, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь
59 Дизельное топливо, импортируемое на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь
60 Бензин (за исключением авиационного), импортируемый на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
дополнить спецификами 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 следующего содержания:
"61 Вина, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
62 Коньяк, бренди, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
63 Пиво, ввозимое на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
64 Слабоградусные ликероводочные изделия с объемной долей этилового спирта от 12 до 30 процентов, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
65 Сигареты с фильтром, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
66 Сигареты без фильтра, папиросы, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
67 Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
68 Виноматериалы, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь";
наименование специфики 69 "Сырая нефть, газовый конденсат, импортируемые на территорию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"69 Сырая нефть, газовый конденсат, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме товаров таможенного союза, ввозимых с территории Российской Федерации и Республики Беларусь";
дополнить спецификами 71, 72, 73 следующего содержания:
"71 Дизельное топливо, ввозимое на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
72 Бензин (за исключением авиационного), ввозимый на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь
73 Сырая нефть, газовый конденсат, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории Республики Беларусь";
в классе 06 "Налоги на международную торговлю и внешние операции":
в подклассе 1 "Таможенные платежи":
наименование специфики 01 "Таможенные пошлины на ввозимые товары, за исключением таможенных пошлин на ввозимые товары, взимаемых с физических лиц с применением единой ставки таможенной пошлины" изложить в следующей редакции:
"01 Таможенные пошлины на ввозимые товары, за исключением таможенных пошлин, налогов на ввозимые физическими лицами товары для личного пользования с применением единых ставок таможенных пошлин, налогов или совокупного таможенного платежа";
дополнить спецификой 04 следующего содержания:
"04 Таможенные пошлины, налоги на ввозимые физическими лицами товары для личного пользования с применением единых ставок таможенных пошлин, налогов";
наименование специфики 05 "Совокупный таможенный платеж на товары, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан физическими лицами в упрощенном порядке" изложить в следующей редакции:
"05 Совокупный таможенный платеж на ввозимые товары";

06, 07, 08, 09 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«06 Ресей Федерациясымен бөлінген кедендік баж
07 Беларусь Республикасымен бөлінген кедендік баж
08 Олар бойынша аудару тоқтатыла тұрған Қазақстан Республикасы аумағына импортталатын, әкелінетін тауарларға арналған кедендік баж
09 Бөлінген кедендік баждың аударылу сомалары бойынша орындалмаған, толық емес және (немесе) уақытылы орындалмаған міндеттемелердің өсім сомасы»;
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
04 «Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» сыныбында:
1 «Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» ішкі сыныбында:
01 «Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» ерекшелігі алынып тасталсын;
08 «Монополияға қарсы заңнаманы бұзу нәтижесінде алынған кірістердің түсімі» ерекшелігі алынып тасталсын;
19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ерекшеліктермен толықтырылсын:
«19 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
20 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
21 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
22 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
23 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
24 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
25 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
26 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
27 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
28 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
29 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
30 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
31 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
32 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
33 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
34 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлiгi, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
35 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
36 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
37 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
38 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы бәсекелестікті қорғау агенттігі, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
39 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
40 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы істері агенттігі, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
41 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
42 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, сот төрағасы немесе сот отырысында төрағалық етушi уәкiлдiк берген сот орындаушылары, сот приставтары және соттардың басқа да қызметкерлерi, салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
43 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
44 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Президентiнің Күзет қызметi салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
45 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
46 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Республикалық ұлан салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
47 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
48 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
49 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
50 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
51 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржылық бақылау комитеті, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
52 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті, оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» функционалдық тобында:
1 «Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар» функцияналдық кіші топта:

дополнить спецификами 06, 07, 08, 09 следующего содержания:
"06 Таможенные пошлины, распределенные Российской Федерацией
07 Таможенные пошлины, распределенные Республикой Беларусь
08 Суммы распределенных ввозных таможенных пошлин, перечисление которых приостановлено
09 Суммы процентов за просрочку за неисполнение, неполное и (или) несвоевременное исполнение обязательств по перечислению сумм от распределения ввозных таможенных пошлин";
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан":
в подклассе 1 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора":
специфику 01 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые центральными государственными органами, их территориальными подразделениями, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора" исключить;
специфику 08 "Поступления доходов, полученных в результате нарушения антимонопольного законодательства" исключить;
дополнить спецификами 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 следующего содержания:
"19 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством здравоохранения Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
20 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
21 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством культуры Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
22 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством обороны Республики Казахстан, его территориальные органы, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
23 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством образования и науки Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
24 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
25 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
26 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
27 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
28 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством туризма и спорта Республики Казахстан, его территориальными органами за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
29 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством внутренних дел Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
30 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством экономического развития и торговли Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
31 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством нефти и газа Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
32 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
33 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством юстиции Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
34 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством связи и информации Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
35 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Агентством Республики Казахстан по статистике, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
36 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
37 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
38 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Агентством Республики Казахстан по защите конкуренции, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
39 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Агентством Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
40 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Агентством Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
41 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Агентством Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
42 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые судебными исполнителями, судебными приставами и другими сотрудниками судов, уполномоченными председателем суда или председательствующим в заседании суда, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
43 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Национальным Банком Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
44 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Службой охраны Президента, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
45 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
46 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Республиканской Гвардией Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
47 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
48 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Канцелярией Премьер-министра Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
49 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Налоговым комитетом Министерства финансов Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
50 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
51 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Комитетом финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
52 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Комитетом по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан, его территориальными органами, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":

121 «Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты», 122 «Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты», 123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша 125 «Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» және 126 «Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламалары алынып тасталсын;
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» функционалдық тобында
5 «Жоспарлау және статистикалық қызмет» функцияналдық кіші топта:
606 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 105 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«105 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптама жүргізу»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
9 «Басқалар» функцияналдық кіші топта:
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптама жүргізу»;
220 «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды және мастер-жоспарларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу»;
14 «Борышқа қызмет көрсету» функционалдық тобында:
1 «Борышқа қызмет көрсету» функцияналдық кіші топта:
452 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 «Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету» бюджеттік бағдарламасы бойынша «республикалық» деген сөз «облыстық» деген сөзбен ауыстырылсын;
459 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 «Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету» бюджеттік бағдарламасы бойынша «республикалық» деген сөз «облыстық» деген сөзбен ауыстырылсын;
16 «Қарыздарды өтеу» функционалдық тобында:
1 «Қарыздарды өтеу» функцияналдық кіші топта:
257 «Облыстың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по администраторам бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы", 122 "Аппарат акима района (города областного значения)", 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" бюджетные программы 125 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы" и 126 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы" исключить;
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 606 "Агентство Республики Казахстан по статистике":
дополнить бюджетной программой 105 следующего содержания:
"105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" изложить в следующей редакции:
"004 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов";
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов и мастер-планов" изложить в следующей редакции:
"004 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов";
в функциональной группе 14 "Обслуживание долга":
в функциональной подгруппе 1 "Обслуживание долга":
по администратору бюджетных программ 452 "Отдел финансов района (города областного значения)"
по бюджетной программе 013 "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета" слова "республиканского" заменить словами "областного"
по администратору бюджетных программ 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета" слова "республиканского" заменить словами "областного";
в функциональной группе 16 "Погашение займов":
в функциональной подгруппе 1 "Погашение займов":
по администратору бюджетных программ 257 "Управление финансов области":

008 «Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу» бюджеттік бағдарламасынан 025 «Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша» кіші бағдарламасы алынып тасталсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         Б. Жәмішев

по бюджетной программе 008 "Погашение долга местного исполнительного органа" бюджетную подпрограмму 025 "По государственным эмиссионным ценным бумагам" исключить.
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев