"Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында электр жарығымен техникалық ұшуды қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 19 желтоқсандағы № 832-ю бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және Коммуникация министрінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 155 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 19 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6337 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушысының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 442 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2010.09.30 № 442 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында әуеайлақтардың жарық–сигнал беру жабдығы жүйелерін пайдалануын жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында электр жарығымен техникалық ұшуды қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2002 жылғы 19 желтоқсандағы 832-ю бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2126 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында ұшуларды электр жарығымен техникалық қамтамасыз ету ережесінде:
112-тармақта:
екінші абзацтағы «бірақ жылына кемінде 1 рет» деген сөздер «жылына кемінде 1 рет» деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «тоқсанына кемінде 1 рет» деген сөздер «жылына кемінде 1 рет» деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «бірақ жарты жылда кемінде 1 рет» деген сөздер «жылына кемінде 1 рет» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Р.Ө. Әдимолда) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Е.С. Дүйсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                  Ә. Құсайынов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
В. К. Божко ______________
2010 жылғы 3 маусым
КЕЛІСІЛДІ
Құрылыс және тұрғын үй–коммуналдық
шаруашылық істері агенттігінің төрағасы
С. К. Нокин _____________

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года № 832-ю "Об утверждении Правил электросветотехнического обеспечения полетов в гражданской авиации Республики Казахстан"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 25 марта 2010 года № 155. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2010 года № 6337. Утратил силу призом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 442.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 30.09.2010 № 442 (вводятся в действие с 01.01.2011).
В целях совершенствования эксплуатации систем светосигнального оборудования аэродромов в гражданской авиации Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года № 832-ю "Об утверждении Правил электросветотехнического обеспечения полетов в гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2126) следующие изменения:
в Правилах электросветотехнического обеспечения полетов в гражданской авиации Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 112:
в абзаце третьем слова "но не реже 1 раза в полугодие" заменить словами "не реже 1 раза в год";
в абзаце четвертом слова "не реже 1 раза в квартал" заменить словами "не реже 1 раза в год";
в абзаце пятом слова "но не реже 1 раза в полугодие" заменить словами "не реже 1 раза в год".
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Адимолда Р.О.) обеспечить предоставление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Дюсембаева Е. С.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Министр
А. Кусаинов
СОГЛАСОВАНО
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
____________ В.К. Божко
3 июня 2010 года
СОГЛАСОВАНО
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам строительства
и жилищно-коммунального
хозяйства
____________ С.К. Нокин