"2010/2011 оқу жылына жоғары білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 9 маусымдағы № 289 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2010 жылғы 23 шілдедегі N 396 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 29 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6357 болып енгізілді
БҰЙЫРАМЫН:

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 9 июня 2010 года № 289 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием по специальностям на 2010/2011 учебный год"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 396. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2010 года № 6357
ПРИКАЗЫВАЮ:

1. «2010/2011 оқу жылына жоғары білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 9 маусымдағы № 289 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6326 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2010 жылғы 16 шілдедегі № 289 – 290 (26134) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:

1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 9 июня 2010 года № 289 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием по специальностям на 2010/2011 учебный год", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6326, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 17 июля 2010 года № 186 (26247), следующие изменения:

2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Г. Доғалова):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Қаржы департаменті (Т. Нұрғожаева) мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қабылданған студенттер контингентіне сәйкес жоғары оқу орындарын қаржыландыру кезінде жоғарыда көрсетілген өзгерістерді ескерсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                          М. Сарыбеков

2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Г. Дугалова):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Финансовому департаменту (Т. Нургожаева) при осуществлении финансирования высших учебных заведений в соответствии с контингентом студентов, зачисленных по государственному образовательному заказу учесть вышеуказанные изменения.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              М. Сарыбеков