2010 жылға арналған тұқымның әр түрі бойынша суперэлиталық тұқымның нарық бағасы бойынша нақты сатып алынған көлемі үшін квоталар, 2010 жылға арналған тұқымның әр түрі бойынша элиталық тұқымның нарық бағасы бойынша нақты сатып алынған көлемі үшін квоталар, 2010 жылға әр облысқа әрбір көшеттің түрі бойынша элиталық көшеттерін арзандатылған бағамен отандық тауар өндірушілерге нақты сатылған көлемі үшін квоталар бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 467 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 29 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6358 болып енгізілді.
"Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің тұқым шаруашылығын қолдауға 2010 жылғы республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 83 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған тұқымның әр түрі бойынша суперэлиталық тұқымның нарық бағасы бойынша нақты сатып алынған көлемі үшін;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған тұқымның әр түрі бойынша элиталық тұқымның нарық бағасы бойынша нақты сатып алынған көлемі үшін;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 2010 жылға әр облысқа әрбір көшеттің түрі бойынша элиталық көшеттерін арзандатылған бағамен отандық тауар өндірушілерге нақты сатылған көлемі үшін квоталар бекітілсін.
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
А. Күрішбаев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2010 жылғы 28 шілдедегі
№ 467 бұйрығына 1-қосымша

Об утверждении квот за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы суперэлитных семян по каждому виду семян на 2010 год, квот за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2010 год, квот за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2010 год
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 467. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2010 года № 6358
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 3.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2010 года № 83 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить квоты:
1) за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы суперэлитных семян по каждому виду семян на 2010 год, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2010 год, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2010 год, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр                                    А. Куришбаев
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 28 июля 2010 года № 467
Квоты за фактически приобретенные
по рыночной стоимости объемы суперэлитных семян
по каждому виду семян на 2010 год