Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының жердегі радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәліктерін беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2010 жылғы 12 тамыздағы N 354 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 21 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6504 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 631 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2012.09.21 № 631 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының жердегі радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәліктерін беру ережесі бекітілсін.
2. «Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының жердегі радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәліктерін беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 21 наурыздағы № 136 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5210 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 маусымдағы № 89 (1489) «Заң газеті» газетінде жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Р.Ө. Әдимолда) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Е.С. Дүйсенбаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                          Д. Көтербеков
КЕЛІСІЛГЕН:
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және байланыс министрі
_______________ А. Жұмағалиев
2010 жылғы 27 тамыз
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің міндетін атқарушының
2010 жылғы 12 тамыздағы
N 354 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының жердегі
радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәліктерін
беру ережесі.
Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының жердегі радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәліктерін беру ережесі (бұдан әрі - Ереже) «Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясы ұйымдарының жердегі радиосәулелендіру құралдарының (бұдан әрі - радиосәулелендіру құралдары) жарамдылық куәліктерін (бұдан әрі - жарамдылық куәліктері) беру тәртібін анықтайды.

Об утверждении Правил выдачи удостоверений годности наземных радиоизлучающих средств гражданской авиации Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 354. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2010 года № 6504. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № 631
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 21.09.2012 № 631 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 5.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи удостоверений годности наземных радиоизлучающих средств гражданской авиации Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 марта 2008 года № 136 "Об утверждении Правил выдачи удостоверений годности наземных радиоизлучающих средств гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5210, опубликованный в "Юридической газете" от 13 июня 2008 года № 89 (1489).
3. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Адимолда P.O.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Дюсембаева Е.С.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Д. Кутербеков
СОГЛАСОВАНО:
Министр
связи и информации
Республики Казахстан
__________ А. Жумагалиев
27 августа 2010 года
Утверждены
приказом и.о. Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
от 12 августа 2010 года № 354
Правила
выдачи удостоверений годности
наземных радиоизлучающих средств
гражданской авиации Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи удостоверений годности наземных радиоизлучающих средств гражданской авиации Республики Казахстан (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации" и определяют порядок выдачи удостоверений годности наземных радиоизлучающих средств (далее - удостоверений годности) организаций гражданской авиации Республики Казахстан (далее - радиоизлучающие средства).

2. Жарамдылық куәліктерін беруді Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (бұдан әрі - Азаматтық авиация комитеті) жүзеге асырады.
3. Әрбір радиосәулелендіру құралына осы Ережеге 1-қосымшада белгіленген нысан бойынша жарамдылық куәлігі беріледі.
Көрсетілген құжатсыз немесе қолданылу мерзімі өтіп кеткен радиосәулелендіру құралдарын пайдалануға рұқсат етілмейді.
4. Азаматтық авиация комитеті радиосәулелендіру құралдарын есепке алу мақсатында оларды журналда (қағаз түрінде және электронды нұсқада) тіркейді.
2. Жарамдылық куәліктерін беру тәртібі
5. Жарамдылық куәліктерін беру осы Ережеге 2-қосымшада белгіленген нысан бойынша азаматтық авиация ұйымының өтініші негізінде жүргізіледі.
Жарамдылық куәліктері:
бес жылға - дайындаушы кәсіпорын белгілеген мерзімнен қалған қызмет ету мерзімі бес жылдан аса радиосәулелендіру құралдары үшін және дайындаушы кәсіпорын белгілеген қызмет ету мерзімі көрсетілмеген радиосәулелендіру құралдары үшін;
радиосәулелендіру құралдарының қызмет ету мерзімінен қалған қолданыс мерзімі кезеңінде, егер ол кемінде 5 жылды құраса;
Қазақстан Республикасының үкіметінің 2007 жылғы 10 қыркүйекте № 785 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласындағы ұшуларды радиотехникалық және авиациялық радиобайланыспен қамтамасыз ету ережесіне сәйкес дайындаушы кәсіпорын көрсеткен радиосәулелендіру құралдарының қызмет ету мерзімін ұзарту кезінде анықталған мерзімде беріледі. Қараңыз.P101525
6. Өтінішке төмендегі құжаттар қоса беріледі:
1) радиосәулелендіру құралдарын пайдалануға қабылдау-тапсыру актісінің көшірмесі;
2) жердегі радиосәулелендіру құралдарының техникалық жай-күйінің актісі осы Ережеге 3-қосымшада белгіленген нысан бойынша жарамдылық куәлігі беріледі;
3) жердегі тексеру және күйіне келтіру хаттамасы осы Ережеге 4-қосымшада белгіленген нысан бойынша жарамдылық куәлігі беріледі;
4) радиосәулелендіру құралдарының техникалық жай-күйі туралы есептер мен қорытындылар (тек қызметінің немесе қорлардың мерзімін ұзартқан жағдайда ғана);
5) ұшуда тексеру актісі (өте жоғары жиілік ауқымындағы авиациялық электр байланыс құралдарынан басқа);
6) әуе кемелерімен жүргізілетін екі жақты радиобайланыстың қашықтық кестесі (өте жоғары жиілік ауқымындағы авиациялық әуе электр байланысы құралдары үшін);
7) жабу бұрыштарының кестесі (бірінші және екінші реттік шолу радиолокаторлары үшін, азимуттық-қашықтық радиомаяктар үшін);
8) индикаторда негізгі жолдар мен жарық аймақтарын көрсете отырып, полярлық координаттардағы шолу радиолокаторларының әрекет ету қашықтығының кестесі;

2. Выдачу удостоверений годности осуществляет Комитет гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - Комитет гражданской авиации).
3. На каждое радиоизлучающее средство выдается удостоверение годности по форме, установленной в приложении 1 к настоящим Правилам.
Эксплуатация радиоизлучающих средств без указанного документа или с истекшим сроком его действия не допускается.
4. Радиоизлучающие средства в целях учета регистрируются Комитетом гражданской авиации в журнале (бумажный и электронный варианты).
2. Порядок выдачи
удостоверений годности
5. Выдача удостоверений годности производится на основании заявления организации гражданской авиации по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Удостоверения годности выдаются:
на пять лет - для радиоизлучающих средств, у которых срок службы, оставшийся от срока, установленного предприятием-изготовителем, превышает пять лет и для радиоизлучающих средств, не имеющих установленного предприятием-изготовителем срока службы;
на период действия срока, оставшегося от срока службы радиоизлучающих средств, если он составляет менее пяти лет;
на срок, определенный при продлении истекшего срока службы радиоизлучающих средств, указанного предприятием-изготовителем, в соответствии с Правилами радиотехнического обеспечения полетов и авиационной электросвязи связи в гражданской авиации Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года № 785 "Об утверждении Правил радиотехнического обеспечения полетов и авиационной электросвязи". см.P101525
6. К заявлению прилагаются следующие документы:
1) копия акта приема-сдачи радиоизлучающих средств в эксплуатацию;
2) акт технического состояния радиоизлучающих средств по форме, установленной в Приложении 3 к настоящим Правилам;
3) протокол наземной проверки и настройки радиоизлучающих средств по форме, установленной в Приложении 4 к настоящим Правилам;
4) расчеты и выводы о техническом состоянии радиоизлучающих средств (только при продлении срока службы или ресурса);
5) акт летной проверки (кроме средств авиационной электросвязи диапазона высоких частот);
6) график дальности двухсторонней радиосвязи с воздушными судами (для средств авиационной воздушной электросвязи диапазона очень высоких частот);
7) график углов закрытия (для обзорных первичных и вторичных радиолокаторов, для азимутально-дальномерных радиомаяков);
8) график дальности действия обзорных радиолокаторов в полярных координатах, с указанием основных трасс и зоны засвета на индикаторе;

9) күту және қонуға кіру аймақтарында әуеайлақтық шолу радиолокаторының көрінім аймағының сызбасы;
10) объектіні электрмен жабдықтау сызбасы (бір желіде орындау);
11) объектінің ұшу-қону жолағына қатысты орналасу жоспары (әуеайлақ жанындағы құралдар үшін);
7. Жарамдылық куәліктерінің қолданылуы төмендегі жағдайларда уақытша тоқтатылады:
1) радиосәулелендіру құралдарының пайдаланылуын тоқтата тұру туралы шешім қабылданғанда;
2) радиосәулелендіру құралдарын жаңа объектіге (орынға) орнату мақсатында бөлшектеген кезде (әуеайлақ шегіндегі авиациялық электр байланысы құралдарынан басқа);
3) радиосәулелендіру құралдары аварияға ұшыраған жағдайда, одан кейін олар жөндеуге және қалпына келтіруге жатады.
8. Тоқтатылу себебі жойылғаннан кейін және осы Ереженің 6-тармағының 2)-6) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды ұсынған кезде жарамдылық куәліктерінің қолданылуы қайта жаңартылуы мүмкін.
9. Жарамдылық куәліктерін беру осы Ереженің 6-тармағында көрсетілген құжаттармен қоса өтініш түскен күнінен бастап отыз күнтізбелік күн ішінде жүргізіледі.
10. Құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда, Азаматтық авиация комитеті қайтару себебін көрсете отырып, оларды өтініш берушіге қайтарады.
Өтінішті қайтару қайта өтініш жасауға кедергі болып табылмайды.
Қазақстан Республикасы
азаматтық авиациясының жердегі
радиосәулелендіру құралдарының
жарамдылық куәліктерін беру
ережесіне 1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Азаматтық авиация комитеті
Жердегі радиосәулелендіру құралының
жарамдылық куәлігі №
Астана қаласы
1-қосымшаның артқы беті
Жердегі радиосәулелендіру құралының
№ жарамдылық куәлігі
1. Жердегі радиосәулелендіру құралының атауы, түрі
______________________________________________________________
2. Сериясы (зауыттық) № ______________________________________
3. Әзірлеуші _________________________________________________
Куәлік берудің негіздемесі ________________________________
___________________________________________________________
(кәсіпорынның өтініші, қабылдау, аралап ұшу актісі)
4. Осы Куәлік арқылы жоғарыда аталған жердегі радиосәулелендіру құралының Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясында қолданылатын пайдалануға жарамдылық нормаларына (талаптарына) сәйкес келетіндігі расталады.
5. Егер сертификатта белгіленген шектеулер мен құжаттамаға сәйкес техникалық қызмет көрсету және пайдалану жүргізілетін болса, белгіленген тәртіппен арнайы оқудан өткен және жұмысқа жіберілген қызметкер техникалық қызмет көрсету мен пайдалануды жүргізетін болса, онда жоғарыда аталған радиосәулелендіру құралы пайдалануға жарамды болып табылады.

9) схема зоны видимости аэродромного обзорного радиолокатора в зонах ожидания и захода на посадку;
10) схема электроснабжения объекта (в однолинейном исполнении);
11) план расположения объекта относительно взлетно-посадочной полосы (для приаэродромных средств).
7. Действия удостоверений годности приостанавливаются в следующих случаях:
1) при принятии решения о приостановке эксплуатации радиоизлучающих средств;
2) после демонтажа радиоизлучающих средств в целях установки их на новом месте (кроме средств авиационной электросвязи в пределах аэродрома);
3 ) при аварии радиоизлучающих средств, после которых они подлежат ремонту и восстановлению.
8. Действия удостоверений годности возобновляются после устранения причин, по которым они были приостановлены и при предоставлении документов, указанных в подпунктах 2)- 6) пункта 6 настоящих Правил.
9. Выдача удостоверений годности производится в течении тридцати календарных дней со дня поступления заявления с приложением перечисленных в пункте 6 настоящих Правил документов.
10. В случае представления неполного пакета документов Комитет гражданской авиации возвращает их заявителю в течении 20 рабочих дней со дня получения с указанием причин возврата.
Возврат заявления не является препятствием к повторному обращению.
Приложение 1 к Правилам
выдачи удостоверений годности
наземных радиоизлучающих средств
гражданской авиации Республики Казахстан
Форма
Республика Казахстан
Министерство транспорта и коммуникаций
Комитет гражданской авиации
Удостоверение № ________
годности наземного радиоизлучающего средства
г. Астана
Оборотная сторона Приложения 1
Удостоверение № _____
годности наземного радиоизлучающего средства
1. Наименование радиоизлучающего средства, тип ________________
2. Серийный (заводской) _______________________________________
3. Изготовитель _______________________________________________
4. Основание для выдачи удостоверения _________________________
_____________________________________________________________________
(заявление предприятия, акт приемки, облета)
5. Настоящим удостоверением подтверждается соответствие
вышеупомянутого наземного радиоизлучающего средства Нормам (требованиям)
годности к эксплуатации, действующим в гражданской авиации Республики
Казахстан.

6. Куәліктің қолданылу мерзімі __________ дейін немесе ________ сағат.
ААК төрағасының орынбасары _____________________________
(Т.А.Ә.)
М.О.
(елтаңбалы)
_________________________________
(қолы)
20____жылғы «_____»______________
Қазақстан Республикасы
азаматтық авиациясының жердегі
радиосәулелендіру құралдарының
жарамдылық куәліктерін беру
ережесіне 2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Азаматтық авиация комитетінің
төрағасы
Өтініш
______________________________________________ әуежайында орнатылған
____________________________________________________________________
(радиосәулелендіру құралдарының атауы)
_________________________________________________________ құжаттарды
қарауыңызды, радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәлігін беруіңізді сұраймын.
Радиосәулелендіру құралының құрамы, орналасу жағдайы, тактикалық сипаттамасы, электрмен жабдықталуы Қазақстан Республикасының әуежайларын пайдалану жарамдылығы нормаларының және пайдалану құжаттамасының талаптарына сәйкес келеді.
Қызмет персоналы радиосәулелендіру құралдарын пайдалануға және қолдануға үйретілген.
Қосымша: ___________________________________
___________________________________
___________________________________
___________________________________
Азаматтық авиация ұйымының басшысы
____________________________________________
(Т.А.Ә.) (қолы)
20____жылғы "____"__________________________
Қазақстан Республикасы
азаматтық авиациясының жердегі
радиосәулелендіру құралдарының
жарамдылық куәліктерін беру
ережесіне 3-қосымша
Нысан
Бекітемін
Ұйым бастығы
20__ж.«_»_________
ҰРТҚ мен байланыс құралдарының техникалық жай-күйінің
актісі
_________________________________________________
(пайдаланушы кәсіпорынның атауы)
____________________________________________________________ жасалды.
(күні, айы, жылы)
Комиссия құрамында төраға ___________________________________________
және мүшелері _______________________________________________________
__________________________________________ бұйрықпен тағайындалған,
_______________________________техникалық жағдайына қарау жүргізді.
(құралдардың атауы)
Зауыттық нөмірі __________________, шығарылған күні _________________
Пайдаланудан бастап ҰРТҚ мен байланыс құралдарының сағаттық жұмысы
_____________________________
Қызмет ету мерзімі __________________________________________________
Жөндеу жүргізілген (жөндеу түрі) ____________________________________
_____________________________________________________________________
(қашан және жөндеу саны)
Жоспарлы жөндеуден кейінгі ҰРТҚ мен байланыс құралдарының сағаттық
жұмысы ______________________
Негізгі түйіндер мен агрегаттардың техникалық жай-күйі ______________
_____________________________________________________________________
ӨРТҚ мен байланыс құралдарының техникалық жай-күйі туралы комиссияның
қорытындысы: қызмет ету мерзімі (ресурстар) _________________________
жылға (сағатқа) ұзартуға жатады,
жөндеуге (жөндеу түрі) жатады _______________________________________
_______________________________________________________ жоюға жатады.
Комиссия төрағасы ___________________________________________________
Комиссия мүшелері ___________________________________________________
20__ж. «___»_____________
Келісілген: _________________________________________________________
(қолы, т.а. ә.а.)
Қазақстан Республикасы
азаматтық авиациясының жердегі
радиосәулелендіру құралдарының
жарамдылық куәліктерін беру
ережесіне 4-қосымша
Нысан
Жердегі тексеру мен дәлдеп келтіру хаттамасы
_________________________________
(құрал атауы)
зауыт нөмірі _________________ шығарылу күні _______________________
кәсіпорында белгіленген ____________________________________________
(Азаматтық авиация ұйымының атауы)
Тексерілетін
шамалар
Номиналдық мәні, рұқсаты, бірлігі, өлшемі
Өлшеу кезінде алынды
Қолданылатын өлшеу аппаратурасы
Ескертпе
Қорытынды: __________________________________________________________
(құралдың белгіленген техникалық талаптарға сәйкестігі
_____________________________________________________________________
және ұшуда тексеруге даярлығы туралы қорытынды беріледі)
Өлшеуді жүргізген (жүргізгендер):
_____________________________________________________________________
(лауазымы)                      (тегі, аты, әкесінің аты)

6. Вышеупомянутое радиоизлучающее средство считается пригодным к
эксплуатации, если техническое обслуживание и эксплуатация производятся
в соответствии с документацией и ограничениями, установленными
сертификатом; персоналом, прошедшим специальное обучение и допущенным
к работам в установленном порядке.
7. Срок действия удостоверения до _______ или в течение
______ часов.
Заместитель Председателя
Комитета гражданской авиации ________________________
(Ф.И.О.)
М.П.
(гербовая)                   ________________________
(подпись)
"___" ___________ 20___ г.
Приложение 2 к Правилам
выдачи удостоверений годности
наземных радиоизлучающих средств
гражданской авиации Республики Казахстан
Форма
Председателю
Комитета гражданской авиации
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
______________________
(Ф.И.О.)
Заявление
Прошу рассмотреть документы на ________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование радиоизлучающего средства)
установленного в аэропорту __________________________________________,
выдать удостоверение годности радиоизлучающего средства.
Состав, условия размещения, технические характеристики,
электроснабжение радиоизлучающего средства соответствуют требованиям
Норм годности эксплуатации аэродромов Республики Казахстан и
эксплуатационной документации.
Персонал службы обучен использованию и эксплуатации
радиоизлучающего средства
Приложения: ___________________________________________________
___________________________________________________
Руководитель
организации гражданской авиации _______________________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
"___" ___________ 20___ г.
Приложение 3 к Правилам
выдачи удостоверений годности
наземных радиоизлучающих средств
гражданской авиации Республики Казахстан
Форма
"Утверждаю"
Руководитель организации
"___" ___________ 20___ г.
Акт
технического состояния наземного
радиоизлучающего средства
_____________________________________________________________________
(наименование эксплуатационного предприятия)
Составлен ___________________________________________________________
(число, месяц, год)
Комиссия в составе председателя _____________________________________
и членов ____________________________________________________________
назначенная приказом ________________________________________________
произвела осмотр технического состояния _____________________________
(наименование средств)
В результате работы комиссия установила, что техническое состояние
_______________________ соответствует приведенным ниже данным:
(наименование средств)
Заводской № _________, дата выпуска _________________________________
Наработка в часах радиоизлучающего средства с начала эксплуатации
___________________________________
Срок службы _________________________________________________________
Произведен ремонт (вид ремонта) _____________________________________
_____________________________________________________________________
(когда и количество ремонтов)
Наработка в часах радиоизлучающего средства после планового ремонта
___________________________________
Техническое состояние основных узлов и агрегатов ____________________
_____________________________________________________________________
Заключение комиссии о техническом состоянии радиоизлучающего средства:
подлежит продлению срока службы (ресурса) ________ лет (часов),
подлежит ремонту (вид ремонта) _____________________________________,
списанию ___________________________________________________________
Председатель комиссии ________________________________________
Члены комиссии _______________________________________________
"___" ____________ 20___ г.
Согласовано: _________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Приложение 4 к Правилам
выдачи удостоверений годности
наземных радиоизлучающих средств
гражданской авиации Республики Казахстан
Форма
Протокол
наземной проверки и настройки
наземного радиоизлучающего средства
____________________________________________________________
(наименование средства)
заводской ___________ дата выпуска ____________________________
установленного в предприятии
__________________________________________________________
(наименование организации гражданской авиации)
Проверяемый
параметр
Номинальное значение,
допуск, ед. измерения
Получено
при
измерении
Применяемая
измерительная
аппаратура
Примечание
Вывод: ______________________________________________________________
(выдается заключение о соответствии средства установленным
_____________________________________________________________________
техническим требованиям и готовности к летной проверке)
Измерения проводил (проводили):
_____________________________________________________________________
(должность)           (Ф.И.О.)              (подпись)