Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 9 шілдедегі № 114/18-ІV "Белсенді туберкулезбен ауыратын мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 411/54-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 665 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «Ережесі», «ережесінде» деген сөздер «Қағидасы», «қағидасында» деген сөздермен ауыстырылды - Астана қаласы мәслихатының 27.03.2014 № 225/31-V (алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 8-бабының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 9 шілдедегі № 114/18-ІV "Белсенді туберкулезбен ауыратын мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 15 тамызда № 540 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 тамыздағы № 102 "Вечерняя Астана", 2008 жылғы 21 тамыздағы № 99 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Белсенді туберкулезбен ауыратын мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету қағидасында:
1-тармақтың бірінші азатжолында "және амбулаторлық емделудегі" сөздері алынып тасталсын;
7-тармақтың екінші азатжолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік көмекке мұқтаж азаматтар деп Астана қаласының Туберкулезге қарсы диспансерінде диспансерлік есепте тұрған және амбулаторлық емделудегі азаматтар деп танылсын.".
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Е. Оспанов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 9 июля 2008 года № 114/18-IV "О Правилах оказания социальной помощи нуждающимся гражданам, больным активным туберкулезом"
Решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 411/54-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 января 2011 года № 665. Утратило силу решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V
Сноска. Утратило силу решение маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь подпунктом 3) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О статусе столицы Республики Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 9 июля 2008 года № 114/18-IV «О Правилах оказания социальной помощи нуждающимся гражданам, больным активным туберкулезом» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2008 года за № 540, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» № 102 от 21 августа 2008 года, «Астана акшамы» № 99 от 21 августа 2008 года) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи нуждающимся гражданам, больным активным туберкулезом, утвержденных указанным решением:
в первом абзаце пункта 1 слова «и находящимся на амбулаторном лечении» исключить;
второй абзац пункта 7 изложить в следующей редакции:
«Нуждающимися в Социальной помощи признаются граждане, состоящие на диспансерном учете в Противотуберкулезном диспансере города Астаны и находящиеся на амбулаторном лечении.».
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Е. Оспанов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин