Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 9 ақпандағы № 341/43-ІІІ "Астана қаласында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы № 368/49-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 23 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 641 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 447/62-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 23.12.2015 № 447/62-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және жергілікті өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 23.09.2015 № 413/57-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. «Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 9 ақпандағы № 341/43-III «Астана қаласында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесі туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 464 болып тіркелген, 2007 жылғы 20 наурызда № 50-51 «Вечерняя Астана», 2007 жылғы 20 наурызда № 51 «Астана хабары» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Астана қаласында иттер мен мысықтарды ұстау Ережесінде:
8-тараудың 61-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«61. Астана қаласы аумағындағы қараусыз иттер мен мысықтар мамандандырылған ұйыммен аулануға жатады.»;
8-тараудың 65-тармағында «бес тәуліктің ішінде» сөздері «қолданыстағы заңнамаға сәйкес» сөздерімен ауыстырылсын;
8-тараудың 66-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«66. Ауланған иттер мен мысықтардың иелері жануарларды аулау жөніндегі мамандандырылған қызметке немесе қараусыз жануарларды уақытша ұстауға арналған питомникке жануарларын қайтару туралы өтініш білдіре алады. Питомникте жануарларды ұстау бойынша барлық шығындарды жануар иесі өтейді.».
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Ю. Келигов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года № 341/43-III "О Правилах содержания собак и кошек в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 17 июня 2010 года N 368/49-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 июля 2010 года N 641. Утратило силу Решение маслихата города Астаны от 23 декабря 2015 года № 447/62-V
Сноска. Утратило силу Решение маслихата города Астаны от 23.12.2015 № 447/62-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата города Астаны от 23.09.2015 № 413/57-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года № 341/43-III "О Правилах содержания собак и кошек в городе Астане", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 464, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 50-51 от 20 марта 2007 года, "Астана хабары" № 51 от 20 марта 2007 года) следующие изменения:
в Правилах содержания собак и кошек в городе Астане, утвержденных указанным решением:
пункт 61 главы 8 изложить в следующей редакции:
"61. Безнадзорные собаки и кошки на территории города Астаны подлежат отлову специализированной организацией.";
в пункте 65 главы 8 слова "в течении пяти суток" заменить словами "в соответствии с действующим законодательством";
пункт 66 главы 8 изложить в следующей редакции:
"66. Владельцы отловленных собак и кошек могут обращаться в специализированные организации по отлову животных либо в питомник для временного содержания безнадзорных животных о возврате животного. Все расходы по содержанию животных в питомнике возмещаются владельцами.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Ю. Келигов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин