"2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 23-12қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 маусымдағы N 23-563қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 26 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 642 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 23-1192қ Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010.12.20 N 23-1192қ Қаулысымен.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 15 января 2010 года № 23-12п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2010 году"
Постановление акимата города Астаны от 24 июня 2010 года N 23-563п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 июля 2010 года N 642. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20 декабря 2010 года № 23-1192п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20.12.2010 № 23-1192п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 23-12қ қаулысына(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 3 ақпанда № 617 болып тіркелген; «Астана ақшамы» газетінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 15, «Вечерняя Астана» газетінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 17 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы «тізімі», «Тізімі» және «Тізімге» деген сөздер тиісінше «тізбесі», «Тізбе» және «Тізбеге» деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
атауындағы «Тізімі» деген сөз «Тізбесі» деген сөзбен ауыстырылсын;

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 15 января 2010 года № 23-12п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2010 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 617; опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 11 февраля 2010 года, № 15, "Вечерняя Астана" от 11 февраля 2010 года, № 17) следующие изменения и дополнение:
в пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в приложении 1 к вышеуказанному постановлению:
в заголовок внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется;

2010 жылы оқитын жастар мен жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы № 141-160 жолдармен толықтырылсын:
Р/с №
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
141.
«Нұр Отан» ХДП» ҚБ Астана қаласындағы Алматы аудандық филиалы.
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
142.
«Нұр Отан» ХДП» ҚБ Астана қалалық филиалы.
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыру мен өткізуге көмек көрсету, халықпен жұмыстарға қатысу және басқа жұмыстар. Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
143.
Астана қаласы әкімдігінің «Жұмыспен қамту орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
144.
«Астана қаласының Қарттар мен мүгедектерге арналған медициналық-әлеуметтік мекемесі» ММ.

Перечень предприятий и организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2010 году, дополнить строками № 141-160 следующего содержания:
п/п
Наименование
предприятий, организаций
Виды работ
141.
Алматинский районный филиал города
Астаны ОО «НДП «Нур Отан».
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.
142.
Астанинский городской филиал
ОО «НДП «Нур Отан».
143.
Государственное коммунальное
казенное предприятие «Центр
занятости» акимата города Астаны.
144.
ГУ «Медико-социальное учреждение
для престарелых и инвалидов города
Астаны».
Помощь в организации и
проведении общественных
кампаний, участие в работе
с населением и другие.
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.

145.
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ.
146.
«Астана қаласының Құрылыс басқармасы» ММ.
147.
«Астана қаласының Туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ.
148.
Астана қаласының Әділет департаменті.
149.
«Нұр Отан» ХДП» ҚБ Астана қаласы Есіл аудандық филиалы.
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
150.
«Аққу» ПИК.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына қала аумағын жинастыруға көмек көрсету, тұрғын үйді жөндеу мен қайта жаңартуға қатысу, өңірді экологиялық салауаттандыру (көгалдандыру және абаттандыру) және басқа да жұмыстар.
151.
«Бриз» ПИК.
152.
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» Халықаралық стипендиясы стипендиаттарының қауымдастығы» ҚБ.
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
153.
«Астана қаласының Жастар еңбек биржасы» ҚБ
Социологиялық анықтауды жүргізу. Мәдени мақсаттағы аумақты іс шараларға және қоғамдық компанияларға қатысу.
154.
«Астана қаласының жастар мәслихаты» ҚБ.
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыру мен өткізуге көмек көрсету, халықпен жұмыстарға қатысу және басқа жұмыстар. Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
155.
«Арт-терапевттердің республикалық қауымдастығы» ҚБ.
Абаттандыру және аумақты экологиялық тазалауға қатысу және басқалар.

145.
ГУ «Управление образования города
Астаны».
146.
ГУ «Управление строительства
города Астаны».
147.
ГУ «Управление туризма, физической
культуры и спорта города Астаны».
148.
Департамент юстиции города Астаны.
149.
Есильский районный филиал города
Астаны ОО «НДП «Нур Отан».
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.
150.
КСК «Акку».
Помощь организациям
жилищно-коммунального
хозяйства в уборке
территории города, участие
в реконструкции и ремонте
жилья, экологическое
оздоровление региона
(озеленение и
благоустройство) и другие.
151.
КСК «Бриз».
152.
ОО «Ассоциация стипендиатов
Международной стипендии Президента
Республики Казахстан «Болашак».
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.
153.
ОО «Молодежная биржа труда города
Астаны».
Проведение социологических
опросов. Участие в
общественных кампаниях и
масштабных мероприятиях
культурного назначения.
154.
ОО «Молодежный маслихат
города Астаны».
Помощь в организации и
проведении общественных
кампаний, участие в работе
с населением и другие.
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.
155.
ОО «Республиканская Ассоциация
Арт-терапевтов».
Участие в благоустройстве
и экологической очистке
территорий и другие.

156.
«Қазақстан Республикасы Астана қаласының суретшілер одағы» ҚБ.
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
157.
«Астана қаласының азаматтық Альянсы» заңды тұлғалардың бірлестігі.
Социологиялық анықтауды жүргізу. Мәдени мақсаттағы аумақты іс шараларға және қоғамдық компанияларға қатысу.
158.
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Астана қалалық филиалы.
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.

156.
ОО «Союз художников г. Астаны
Республики Казахстан».
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.
157.
Объединение юридических лиц
«Гражданский альянс города
Астаны».
Проведение социологических
опросов. Участие в
общественных кампаниях и
масштабных мероприятиях
культурного назначения.
158.
Городской филиал г. Астана
Республиканского государственного
казенного предприятия
«Государственный центр по выплате
пенсий Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан».
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.

159.
«Нұр Отан» ХДП» ҚБ Астана қаласындағы Сарыарқа аудандық филиалы.
160.
«Нұр Отан» ХДП» ҚБ Астана қаласындағы «Нұр» филиалы.
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    И. Тасмағамбетов

159.
Сарыаркинский районный филиал
города Астаны ОО «НДП «Нур Отан».
160.
Филиал «Нур» города Астаны ОО «НДП
«Нур Отан».
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов