Демалыс күндерін ауыстыру туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі N 395/51-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 5 қазанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 650 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихтының 2011 жылғы 26 маусымдағы N 466/65-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихтының 2011.06.26 N 466/65-IV шешімімен
«Қазақстан Республикасы елордасының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармақшасын басшылыққа ала отырып, Еуропадағы қауіпсіздік және ынтықтастық ұйымы саммитін ұйымдастыру және өткізу мақсатында, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласында демалыс күндері 2010 жылғы 27 қараша сенбі күні мен 28 қараша жексенбі күнін 1-2 желтоқсан сәрсенбі және бейсенбі күндеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Шекенов
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                    В. Редкокашин

О переносе дней отдыха
Решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 395/51-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 5 октября 2010 года № 650. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29 июня 2011 года № 466/65-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29.06.2011 № 466/65-IV.
Руководствуясь подпунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О статусе столицы Республики Казахстан», в целях создания условий для организации и проведения Саммита Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Перенести в городе Астане дни отдыха с субботы 27 ноября и воскресенья 28 ноября на среду и четверг 1-2 декабря 2010 года.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Шекенов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин