Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола обыстық мәслихатының 2010 жылғы 17 наурыздағы № 4C-22-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 наурызда № 3348 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.06.10 № 4С-33-11 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 1 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3342 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2 тармақшада:
«90 525 466» цифрлары «90 674 316» цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақшада:
«744 858» цифрлары «596 008» цифрларына ауыстырылсын;
«499 030» цифрлары «647 880» цифрларына ауыстырылсын;
2) 20 тармақта:
1 тармақшада:
«531 068» цифрлары «629 918» цифрларына ауыстырылсын;
«150 000» цифрлары «248 850» цифрларына ауыстырылсын.
3) 1 қосымшада:
«II. Шығындар» бөлімінде:
«90 525 466» цифрлары «90 674 316» цифрларына ауыстырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 7 функционалдық тобындағы «12 606 948» цифрлары «12 705 798» цифрларына ауыстырылсын;
«Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» 279 бюджеттік бағдарлама әкімгері бойынша «8 186 248» цифрлары «8 285 098» цифрларына ауыстырылсын;
«Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» 113 бюджеттік бағдарламасы бойынша «166 000» цифрлары «264 850» цифрларына ауыстырылсын;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобындағы «26 448 098» цифрлары «26 498 098» цифрларына ауыстырылсын;
«Облыстың қаржы басқармасы» 257 бюджеттік бағдарлама әкімгері бойынша «26 448 098» цифрлары «26 498 098» цифрларына ауыстырылсын;
«Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» 024 бюджеттік бағдарламасынан кейін «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 50 000» 029 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын.
«III. Таза бюджеттік несие беру» бөлімінде:

О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 марта 2010 года № 4C-22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 марта 2010 года № 3348. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33/11
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10.06.2011 № 4С-33/11.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010–2012 годы» от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3342, опубликовано от 21 января 2010 года в газете «Арка ажары», от 21 января 2010 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 2:
цифры «90 525 466» заменить на цифры «90 674 316»;
в подпункте 3:
цифры «744 858» заменить на цифры «596 008»;
цифры «499 030» заменить на цифры «647 880».
2) В пункте 20:
в подпункте 1:
цифры «531 068» заменить на цифры «629 918»;
цифры «150 000» заменить на цифры «248 850».
3) В приложении 1:
в разделе «II. Затраты»:
цифры «90 525 466» заменить на цифры «90 674 316»;
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство» цифры «12 606 948» заменить на цифры «12 705 798»;
по администратору бюджетной программы 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области» цифры «8 186 248» заменить на цифры «8 285 098»;
по бюджетной программе 113 «Целевые текущие трансферты из местных бюджетов» цифры «166 000» заменить на цифры «264 850»;
в функциональной группе 15 «Трансферты» цифры «26 448 098» заменить на цифры «26 498 098»;
по администратору бюджетной программы 257 «Управление финансов области» цифры «26 448 098» заменить на цифры «26 498 098»:
после бюджетной программы 024 «Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий 7 695 124» дополнить бюджетной программой 029 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения 50 000»;
в разделе «III. Чистое бюджетное кредитование»:

«744 858» цифрлары «596 008» цифрларына ауыстырылсын;
«Бюджеттік кредиттерді өтеу» 5 санатындағы «499 030» цифрлары «647 880» цифрларына ауыстырылсын;
«Бюджеттік кредиттерді өтеу» 1 класындағы «499 030» цифрлары «647 880» цифрларына ауыстырылсын;
«Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу» 1 кіші класындағы «499 030» цифрлары «647 880» цифрларына ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө. Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының әкімі                     С. Дьяченко
Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының
бастығы                                    М. Тақамбаев

цифры «744 858» заменить на цифры «596 008»;
в категории 5 «Погашение бюджетных кредитов» цифры «499 030» заменить на цифры «647 880»;
в классе 1 «Погашение бюджетных кредитов» цифры «499 030» заменить на цифры «647 880»;
в подклассе 1 «Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета» цифры «499 030» заменить на цифры «647 880».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Акмолинской области                   С. Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев