Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № А-2/57 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 19 наурызда № 3349 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
«Жекешелендіру туралы» 1995 жылғы 23 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда «Арқа ажары» газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесінде:
реттік нөмірлері 23, 37, 38, 53, 106 жолдары алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 118-134 жолдарымен толықтырылсын:
«
118
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 214 КР, ГАЗ-3110 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Коммунистическая көшесі, 33
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
119
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 226 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Коммунистическая көшесі, 33
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
120
1995 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 240 КР, УАЗ 315126 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Коммунистическая көшесі, 33
«Ақмола
облысының ішкі істер департаменті» ММ
121
1995 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 241 КР, УАЗ 31512 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Коммунистическая көшесі, 33
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
122
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 242 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Коммунистическая көшесі, 33
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
123
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 287 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63 үй
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
124
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 289 КР, УАЗ 31519 автомашинасы

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 19 февраля 2010 года № А-2/57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2010 года № 3349. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года «О приватизации», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары» и 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
строки, под порядковыми номерами 23, 37, 38, 53, 106, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 118-134 следующего содержания:
«
118
Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер С 214 КР
Бурабайский район, г. Щучинск, ул. Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
119
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 226 КР
Бурабайский район, г. Щучинск, ул. Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
120
Автомашина УАЗ 315126, 1995 года выпуска, государственный номер С 240 КР
Бурабайский район, г. Щучинск, ул. Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
121
Автомашина УАЗ 31512, 1995 года выпуска, государственный номер С 241 КР
Бурабайский район, г. Щучинск, ул. Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
122
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 242 КР
Бурабайский район, г. Щучинск, ул. Коммунистическая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
123
Автомашина ВАЗ 21213, 2000 года выпуска, государственный номер С 287 КР
г. Степногорск, 5 микрорайон, дом 63
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
124
Автомашина УАЗ 31519, 2000 года выпуска, государственный номер С 289 КР

Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63 үй
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
125
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 134 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63 үй
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
126
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 136 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63 үй
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
127
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 115 КР, ГАЗ 3110 автомашинасы
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Советский көшесі, 22
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
128
1996 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 362 КР, ГАЗ 31029 автомашинасы
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Советский көшесі, 22
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
129
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 366 КР, ВАЗ 21074 автомашинасы
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Ленин көшесі, 78
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
130
1986 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 331 КР, УАЗ 469б автомашинасы
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 135
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
131
«Тың машина сынау станциясы» ЖШС- нің жарғылық капиталында 100% мемлекеттік қатысу үлесі
Бұланды ауданы, Никольское с., Молодежная к-сі, 10
«Тың машина сынау станциясы» ЖШС
132
Луговская бастауыш мектебінің ғимараты
Астрахан ауданы, Луговое селосы
«Астрахан ауданының білім бөлімі» ММ
133
Қарағай бастауыш мектебінің ғимараты
Бурабай ауданы, Қарағай селосы
«Бурабай аудынының білім бөлімі» ММ
134
Тұрғын үйде орналасқан 10,8 ш.м. алаңы тұрғын үй емес мемлекеттік қордың жайы
Көкшетау қаласы, Куйбышев көшесі, 29
«Ақмола облыстық ауруханасы» МКҚК
».
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     А.Рау

г. Степногорск, 5 микрорайон, дом 63
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
125
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер С 134 КР
г. Степногорск, 5 микрорайон, дом 63
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
126
Автомашина ВАЗ 21213, 2001 года выпуска, государственный номер С 136 КР
г. Степногорск, 5 микрорайон, дом 63
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
127
Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер С 115 КР
Шортандынский район, п. Шортанды, ул. Советская, 22
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
128
Автомашина ГАЗ 31029, 1996 года выпуска, государственный номер С 362 КР
Шортандынский район, п. Шортанды, ул. Советская, 22
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
129
Автомашина ВАЗ 21074, 2000 года выпуска, государственный номер С 366 КР
Енбекшильдерский район, г. Степняк, ул. Ленина, 78
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
130
Автомашина УАЗ 469б, 1986 года выпуска, государственный номер С 331 КР
Буландынский район, г. Макинск, ул. Сейфуллина, 135
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области»
131
Государственная доля участия в размере 100 % от уставного капитала ТОО «Целинная машиноиспытательная станция»
Буландынский район, с. Никольское, ул. Молодежная, 10
ТОО «Целинная машиноиспытательная станция»
132
Здание Луговской начальной школы
Астраханский район, с. Луговое
ГУ «Отдел образования Астраханского района»
133
Здание Карагайской начальной школы
Бурабайский район, село Карагай
ГУ «Отдел образования Бурабайского района»
134
Помещение нежилого государственного фонда, площадью 10,8 кв.м. расположенное в жилом доме
г. Кокшетау, ул. Куйбышева, 29
ГККП «Акмолинская областная больница»
».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   А. Рау