Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 4C-23-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 сәуірде № 3352 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.06.10 № 4С-33-11 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 250 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», 2010 жылғы 1 наурыздағы № 150 «2009 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы мақсаттарын ұлғайту және 2009 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын 2010 жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы» қаулыларына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3342 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
«90 588 659» цифрлары «89 823 606,7» цифрларына ауыстырылсын;
«42 450» цифрлары «50 580,3» цифрларына ауыстырылсын;
«82 929 343» цифрлары «82 020 753,6» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«90 674 316» цифрлары «90 250 424,7» цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақшада:
«596 008» цифрлары «227 847» цифрларына ауыстырылсын;
«647 880» цифрлары «1 016 041» цифрларына ауыстырылсын.
5 тармақта:
«37 420 369» цифрлары «37 033 508» цифрларына ауыстырылсын.
6 тармақта:
«1 510 310» цифрлары «830 998» цифрларына ауыстырылсын.
8 тармақта:
«3 248 333» цифрлары «3 410 785» цифрларына ауыстырылсын;
«507 998» цифрлары «521 143» цифрларына ауыстырылсын;
«144 476» цифрлары «150 661» цифрларына ауыстырылсын;
«2 263 235» цифрлары «2 068 343» цифрларына ауыстырылсын;
«2 263 235 мың теңге - білім беру нысандарының құрылысына.» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 6 апреля 2010 года № 4C-23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 апреля 2010 года № 3352. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-11
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10.06.2011 № 4С-33-11
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 250 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162», от 1 марта 2010 года № 150 «Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2009 года и использовании (доиспользовании) в 2010 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в 2009 году», Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010–2012 годы» от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3342, опубликовано от 21 января 2010 года в газете «Арка ажары», от 21 января 2010 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «90 588 659» заменить на цифры «89 823 606,7»;
цифры «42 450» заменить на цифры «50 580,3»;
цифры «82 929 343» заменить на цифры «82 020 753,6»;
в подпункте 2:
цифры «90 674 316» заменить на цифры «90 250 424,7»;
в подпункте 3:
цифры «596 008» заменить на цифры «227 847»;
цифры «647 880» заменить на цифры «1 016 041».
В пункте 5:
цифры «37 420 369» заменить на цифры «37 033 508».
В пункте 6:
цифры «1 510 310» заменить на цифры «830 998».
В пункте 8:
цифры «3 248 333» заменить на цифры «3 410 785»;
цифры «507 998» заменить на цифры «521 143»;
цифры «114 476» заменить на цифры «150 661»;
цифры «2 263 235» заменить на цифры «2 068 343»;
после строки «2 263 235 тысяч тенге – на строительство объектов образования.» дополнить строкой следующего содержания:

«308 014 мың теңге – мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға.».
9 тармақта:
«5 381 755» цифрлары «5 247 153» цифрларына ауыстырылсын;
«1 074 048» цифрлары «929 375» цифрларына ауыстырылсын;
«238 538» цифрлары «248 609» цифрларына ауыстырылсын.
10 тармақта:
«794 840» цифрлары «675 047» цифрларына ауыстырылсын;
екінші абзац келесі мазмұндағы редакцияда берілсін:
«238 254 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге;».
11 тармақта:
«9 400 077» цифрлары «9 444 077» цифрларына ауыстырылсын.
12 тармақта:
«4 921 708» цифрлары «4 559 967» цифрларына ауыстырылсын;
«2 494 778» цифрлары «2 133 037» цифрларына ауыстырылсын.
17 тармақта:
«719 692» цифрлары «742 515» цифрларына ауыстырылсын;
«411 712» цифрлары «421 770» цифрларына ауыстырылсын;
«264 382» цифрлары «274 745» цифрларына ауыстырылсын;
«1 520» цифрлары «1 524» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
«2 398 мың теңге – "Мак" операциясын өткiзуге.».
19 тармақта:
«7 695 124» цифрлары «7 814 332» цифрларына ауыстырылсын;
«3 390 562» цифрлары «1 713 504» цифрларына ауыстырылсын.
20 тармақта:
1 тармақшада:
«629 918» цифрлары «1 013 717,3» цифрларына ауыстырылсын;
бесінші абзац келесі мазмұндағы редакцияда берілсін:
«153 072 мың теңге - Ұлы Отан Соғысының қатысушыларымен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, соның ішінде запасқа (отставкаға) жіберілген, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйекке дейін ұрысқа қатысқан армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарда, «1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда 6 айдан кем емес жұмыс (қызмет) атқарғандарға Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына бір жолғы материалдық көмек төлеуге және қаржылық қызмет көрсетуге»;

«308 014 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.».
В пункте 9:
цифры «5 381 755» заменить на цифры «5 247 153»;
цифры «1 074 048» заменить на цифры «929 375»;
цифры «238 538» заменить на цифры «248 609».
В пункте 10:
цифры «794 840» заменить на цифры «675 047»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«238 254 тысячи тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;».
В пункте 11:
цифры «9 400 077» заменить на цифры «9 444 077».
В пункте 12:
цифры «4 921 708» заменить на цифры «4 559 967»;
цифры «2 494 778» заменить на цифры «2 133 037».
В пункте 17:
цифры «719 692» заменить на цифры «742 515»;
цифры «411 712» заменить на цифры «421 770»;
цифры «264 382» заменить на цифры «274 745»;
цифры «1 520» заменить на цифры «1 524»;
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«2 398 тысяч тенге – на проведение операции «Мак».».
В пункте 19:
цифры «7 695 124» заменить на цифры «7 814 332»;
цифры «3 390 562» заменить на цифры «1 713 504».
В пункте 20:
в подпункте 1:
цифры «629 918» заменить на цифры «1 013 717,3»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«153 072 тысячи тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне и финансовые услуги;»;

«248 850 мың теңге – жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге;» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«306 862 мың теңге – бюджеттік саланың еңбекақы өтеу қорының өзгеруіне байланысты.»;
«36 000 мың теңге - Көкшетау қаласы азаматтарының жекелеген топтарына тұрғын үй сатып алуға;» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«63 000 мың теңге – Степногорск қаласының сумен жабдықтау жүйесінің үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;»;
«7 937,3 мың теңге – Атбасар ауданындағы аудандық мыңызды автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне және ұстауға;»;
«6 000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы 2-АҚ (2-аудандық қазандық) күл үйіндісінің жаңа ұяшығының құрылысы» жобасы бойынша техникалық-экономикалық негіздемесін түзетуге және мемлекеттік сараптамасын жүргізуге;».
2 тармақшада:
«714 707 » цифрлары «738 306,2» цифрларына ауыстырылсын;
«82 200» цифрлары «91 799,2» цифрларына ауыстырылсын;
«428 581 мың теңге – білім нысандарының құрылысына арналады.» деген жол келесі мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
«442 581 мың теңге – білім нысандарының құрылысын жобалауға және құрылысына арналады.».
21 тармақта:
«1 896 028» цифрлары «1 899 036,4» цифрларына ауыстырылсын.
23 тармақта:
«499 030» цифрлары «1 016 041» цифрларына ауыстырылсын.
24 тармақта:
«2 199 400» цифрлары «2 693 005» цифрларына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө. Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының әкімі                     С. Дьяченко
Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М. Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының

после строки «248 850 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий;» дополнить строкой следующего содержания:
«306 862 тысячи тенге – в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере»;
после строки «36 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан города Кокшетау;» дополнить строками следующего содержания:
«63 000 тысячи тенге – на обеспечение бесперебойной работы систем водоснабжения города Степногорска;»;
«7 937,3 тысячи тенге – на функционирование и содержание автомобильных дорог районного значения Атбасарского района;»;
«6 000 тысяч тенге – на проведение корректировки технико-экономического обоснования и проведения государственной экспертизы по проекту «Строительство новой чаши золоотвала на РК-2 (районная котельная-2) города Кокшетау;».
в подпункте 2:
цифры «714 707» заменить на цифры «738 306,2»;
цифры «82 200» заменить на цифры «91 799,2»;
строку «428 581 тысяча тенге - на строительство объектов образования.» изложить в следующей редакции:
«442 581 тысяча тенге - на проектирование и строительство объектов образования.»
В пункте 21:
цифры «1 896 028» заменить на цифры «1 899 036,4».
В пункте 23:
цифры «499 030» заменить на цифры «1 016 041».
В пункте 24:
цифры «2 199 400» заменить на цифры «2 693 005».
Приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Акмолинской области                   С. Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

521 143,0
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру,  техникалық және кәсіптік білім беру,  орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 285,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 917 443,2
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
308 014,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 522,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 525,0
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
303 884,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
109 593,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
428 581,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 221 262,2
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 068 343,0
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
71 580,2
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
81 339,0
5
Денсаулық сақтау
14 884 504,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 857 584,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
76 181,0
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
689 788,0
004
Республикалық бюджет қаражаты көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
148 643,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
146 105,0
006
Ана мен баланы қорғау
54 174,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау

521 143,0
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
72 285,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 917 443,2
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
308 014,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
106 522,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 525,0
060
Подготовка и переподготовка кадров
303 884,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
109 593,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
428 581,0
271
Управление строительства области
2 221 262,2
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 068 343,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
71 580,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
81 339,0
5
Здравоохранение
14 884 504,5
253
Управление здравоохранения области
11 857 584,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
76 181,0
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
689 788,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
148 643,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
146 105,0
006
Услуги по охране материнства и детства
54 174,0
007
Пропаганда здорового образа жизни

77 038,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
113 430,0
009
Туберкулезбен, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зердеп шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 117 091,8
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
4 195 173,0
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
671 757,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
10 565,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
549 516,0
015
Ақпараттық жүйелер құру
2 790,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 853,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
959,0
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 799,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
80 888,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
236 359,0
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
0,0
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
71 465,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
432 666,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
171 749,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
22 484,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
26 855,0
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының материалдық-техникалық жарақтандыру
2 836,8
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары  мен құрылыстарын күрделі жөндеу
1 508,0
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
1 530 546,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
29 026,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды  өтеу
382 338,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 026 920,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 026 920,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 092 730,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 794 271,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

77 038,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
113 430,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
2 117 091,8
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
4 195 173,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
671 757,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 565,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
549 516,0
015
Создание информационных систем
2 790,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 853,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
959,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
10 799,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
80 888,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
236 359,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
0,0
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
71 465,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
432 666,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских имунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
171 749,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
22 484,0
029
Областные базы спецмедснабжения
26 855,0
031
Материально-техническое оснащение государственных органов здравоохранения
2 836,8
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций
1 508,0
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
1 530 546,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
29 026,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
382 338,9
271
Управление строительства области
3 026 920,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 026 920,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 092 730,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 794 271,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

62 446,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
335 619,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
97 809,0
004
Ақпараттық жүйелер құру
2 487,0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
18 680,0
008
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
360,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 258,0
015
Балаларға арналған психоневрологиялық дәрігерлік-әлеуметтік мекемелердегі (ұйымдарындағы) психоневрологиялық паталогиялы мүгедек балалар үшін арнайы әлеуметтік қызметтер ұсыну
225 479,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 540,0
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 564,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
108 000,0
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 702,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін  ағымдағы нысаналы трансферттер

62 446,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
335 619,0
003
Социальная поддержка инвалидов
97 809,0
004
Создание информационных систем
2 487,0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
18 680,0
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
360,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
368 258,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
225 479,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
34 540,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера
прожиточного минимума
98 564,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
108 000,0
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
13 702,0
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

224 552,0
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
153 072,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
50 703,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 222 107,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 222 107,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
76 352,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
76 352,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 779 122,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 420 700,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 834 700,0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 358 422,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 376,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
3 133,0
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
6 662 500,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
645 705,0
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

224 552,0
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
153 072,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 703,0
261
Управление образования области
1 222 107,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 222 107,0
271
Управление строительства области
76 352,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
76 352,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 779 122,1
271
Управление строительства области
4 420 700,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 834 700,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
8 358 422,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
29 376,0
002
Создание информационных систем
3 133,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
6 662 500,0
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
645 705,0
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163 338,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 692,0
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 747,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
189 078,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 000,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 078,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 781 577,0
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 781 577,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
446 222,2
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
35 057,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 624,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 983,0
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
450,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
274 921,2
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 618,0
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
450,0
023
Ақпараттық жүйелер құру
2 160,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
199 693,2
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
136 244,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 286,0
003
Ақпараттық жүйелер құру
2 076,0
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
150,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 700,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
96 032,0
12
Көлiк және коммуникация
5 060 409,8
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 060 409,8
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
163 338,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
269 692,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 747,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
189 078,0
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирования социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
147 000,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
42 078,0
271
Управление строительства области
2 781 577,0
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
2 781 577,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
446 222,2
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
35 057,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
32 624,0
002
Создание информационных систем
1 983,0
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
450,0
271
Управление строительства области
274 921,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
36 618,0
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
450,0
023
Создание информационных систем
2 160,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
36 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
199 693,2
272
Управление архитектуры и градостроительства области
136 244,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 286,0
003
Создание информационных систем
2 076,0
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
150,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
15 700,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
96 032,0
12
Транспорт и коммуникации
5 060 409,8
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 060 409,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

31 728,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
628 590,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 509 171,5
006
Ақпараттық жүйелер құру
1 933,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
289 355,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға  республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
349 269,0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
990 336,0
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1 252 090,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 937,3
13
Басқалар
258 367,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
154 800,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
154 800,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
25 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
25 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
78 567,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 231,0
006
Ақпараттық жүйелер құру
2 336,0
15
Трансферттер
25 110 976,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
25 110 976,3
007
Субвенциялар
15 362 412,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
167 898,3
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2 830,0
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 814 332,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне  әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

31 728,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
628 590,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 509 171,5
006
Создание информационных систем
1 933,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
289 355,0
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
349 269,0
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
990 336,0
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 252 090,0
113
Целевые текущие трансферты из местных
7 937,3
13
Прочие
258 367,0
257
Управление финансов области
154 800,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
154 800,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
25 000,0
003
Разработка технико-экономического обоснование местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
25 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
78 567,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
76 231,0
006
Создание информационных систем
2 336,0
15
Трансферты
25 110 976,3
257
Управление финансов области
25 110 976,3
007
Субвенции
15 362 412,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
167 898,3
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2 830,0
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
7 814 332,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезывычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения