Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 4C-25-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 маусымда № 3362 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.06.10 № 4С-33-11 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 406 қаулысына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3342 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
«89 873 606,7» цифрлары «90 518 770,7» цифрлармен ауыстырылсын;
«82 020 753,6» цифрлары «82 665 956,1» цифрлармен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«90 300 424,7» цифрлары «90 945 588,7» цифрлармен ауыстырылсын;
5 тармақта:
«37 033 508» цифрлары «37 678 672» цифрларына ауыстырылсын;
14 тармақта:
«4 420 700» цифрлары «4 641 500» цифрларына ауыстырылсын;
«586 000 мың теңге - Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн салуға және (немесе) сатып алуға.» деген жолдан кейiн келесi мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«220 800 мың теңге - «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.»;
17- тармақта:
«742 515» цифрлары «1 166 879» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
«424 364 мың теңге - «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.»;
1 - қосымшада:
«I. Кірістер» бөліміндегі:

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 18 июня 2010 года № 4C-25-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2010 года № 3362. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-11
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10.06.2011 № 4С-33-11.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, постановления Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 406 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год», Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010–2012 годы» от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3342, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Арка ажары», 21 января 2010 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «89 873 606,7» заменить на цифры «90 518 770,7»;
цифры «82 020 753,6» заменить на цифры «82 665 956,1»;
в подпункте 2):
цифры «90 300 424,7» заменить на цифры «90 945 588,7»;
в пункте 5:
цифры «37 033 508» заменить на цифры «37 678 672»;
в пункте 14:
цифры «4 420 700» заменить на цифры «4 641 500»;
после строки «586 000 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.» дополнить строкой следующего содержания:
«220 800 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках «Дорожной карты бизнеса – 2020.»;
в пункте 17:
цифры «742 515» заменить на цифры «1 166 879»;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
«24 364 тысячи тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020.»;
в приложении 1:
в разделе «I. Доходы»:

«89 873 606,7» цифрлары «90 518 770,7» цифрларына ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» 4 санаты бойынша «82 020 792,1» цифрлары «82 665 956,1» цифрларына ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» 02 сыныбы бойынша «79 805 267,0» цифрлары «80 450 431,0» цифрларына ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» 1 ішкі сыныбы бойынша «79 805 267,0» цифрлары «80 450 431,0» цифрларына ауыстырылсын;
«II. Шығындар» бөлімінде:

цифры «89 873 606,7» заменить на цифры «90 518 770,7»;
по категории 4 «Поступления трансфертов» цифры «82 020 792,1» заменить на цифры «82 665 956,1»;
по классу 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления» цифры «79 805 267,0» заменить на цифры «80 450 431,0»;
по подклассу 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «79 805 267» заменить на цифры «80 450 431»;
в разделе «II. Затраты»:

«90 300 424,7» цифрлары «90 945 588,7» цифрларына ауыстырылсын;
«Басқалар» 13 функционалдық тобындағы «258 367,0» цифрлары «903 531,0» цифрларына ауыстырылсын;
«Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» 265 бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша «78 567,0» цифрлары «502 931,0» цифрларына ауыстырылсын;
«
006
Ақпараттық жүйелер құру
2 336,0»;
деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау

цифры «90 300 424,7»заменить на цифры «90 945 588,7»;
в функциональной группе 13 «Прочие» цифры «258 367,0» заменить на цифры «903 531,0»;
по администратору бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области» цифры «78 567,0» заменить на цифры «502 931,0»;
после строки
«
006
Создание информационных систем
2 336,0»;
дополнить строками следующего содержания:
«
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020

75 000,0
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
75 000,0».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   М.Қамзебаев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө. Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С. Дьяченко
Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М. Тақамбаев

75 000,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
75 000,0».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  М.Камзебаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С. Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев