Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 11 маусымдағы № А-6/214 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 маусыда № 3363 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
«Жекешелендіру туралы» 1995 жылғы 23 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда «Арқа ажары» газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесі:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 137-160 жолдарымен толықтырылсын:
«
137
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 187 КР,
ВАЗ-21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
138
2000 жылы шыққан,
мемлекеттік нөмірі
С 185 КР,
ВАЗ 21065 автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола
облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
139
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 186 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
140
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 188 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
141
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 189 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
142
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 184 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
143
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 172 КР,
ВАЗ 21061 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 июня 2010 года № А-6/214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2010 года № 3363. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года «О приватизации», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары» и 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда») следующие дополнения:
перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 137-160 следующего содержания:
«
137
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 187 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
138
Автомашина ВАЗ 21065, 2000 года выпуска, государственный номер
С 185 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
139
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 186 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
140
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 188 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
141
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 189 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
142
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 184 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
143
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер
С 172 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»

144
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 212 КР,
ВАЗ 21061 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
145
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 169 КР,
УАЗ 39629 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
146
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 034 КР,
ВАЗ 21093 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
147
2001 жылы шыққан,
мемлекеттік нөмірі
С 365 КР,
ВАЗ 21053 автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола
облысының ішкі істер департаменті» ММ
148
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
Z 464 RZ, Hundai Sonata автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ кәсіби құрамын дайындайтын училищесі» ММ
149
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
Z 550 RС,
ИЖ 2717 210 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ кәсіби құрамын дайындайтын училищесінің шұғыл басқару құқығындағы «Күзет» МКҚК
150
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 324 КР,
ВАЗ 21213 автомашинасы
Есіл қ.,
Әуезов к-сі, 85
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
151
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 320 КР,
ВАЗ 2106 автомашинасы
Есіл қ.,
Әуезов к-сі, 85
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
152
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 323 КР,
ГАЗ 32213 автомашинасы
Есіл қ.,
Әуезов к-сі, 85
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
153
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 387 КР,
ВАЗ 21061 автомашинасы
Зеренді с., Ілиясов к-сі, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
154
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 379 КР,
ГАЗ 3110 автомашинасы
Зеренді с., Ілиясов к-сі,42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
155
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 381 КР,
ВАЗ 21065 автомашинасы
Зеренді с., Ілиясов к-сі, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
156
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 109 КР
Volkswagen-Passat
автомашинасы
Атбасар қ., Урицкий к-сі, 38
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
157
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 405 КР,
ВАЗ 21070 автомашинасы
Державинск қ., Захаров к-сі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
158
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 030 КР,
ВАЗ 21213 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қ., Коммунистическая к-сі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
159
Баспаханасының ғимараты
Атбасар ауданы, Атбасар қ.,
Лука Белаш к-сі, 52/2
«Атбасар ауданының қаржы бөлімі» ММ

144
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер
С 212 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
145
Автомашина УАЗ 39629, 2000 года выпуска, государственный номер
С 169 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
146
Автомашина ВАЗ 21093, 2000 года выпуска, государственный номер
С 034 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
147
Автомашина ВАЗ 21053, 2001 года выпуска, государственный номер
С 365 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
148
Автомашина
Hundai Sonata, 1998 года выпуска, государственный номер
Z 464 RZ
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Училище МВД РК профессиональной подготовки»
149
Автомашина
ИЖ 2717 210, 2003 года выпуска, государственный номер
Z 550 RС
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГККП на праве оперативного управления «Кузет» при училище МВД РК профессиональной подготовки»
150
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер
С 324 КР
г. Есиль,
ул. Ауэзова, 85
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
151
Автомашина ВАЗ 2106, 2002 года выпуска, государственный номер
С 320 КР
г. Есиль,
ул. Ауэзова, 85
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
152
Автомашина ГАЗ 32213, 2000 года выпуска, государственный номер
С 323 КР
г. Есиль,
ул. Ауэзова, 85
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
153
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер
С 387 КР
с. Зеренда,
ул. Ильясова,
42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
154
Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер
С 379 КР
с. Зеренда,
ул. Ильясова, 42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
155
Автомашина ВАЗ 21065, 2000 года выпуска, государственный номер
С 381 КР
с. Зеренда,
ул. Ильясова, 42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
156
Volkswagen-Passat, 1999 года выпуска, государственный номер
С 109 КР
г. Атбасар,
ул. Урицкого, 38
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
157
Автомашина ВАЗ 21070, 2000 года выпуска,
государственный номер
С 405 КР
г. Державинск,
ул. Захарова, 33
ГУ «Департамент внутренних дел
Акмолинской области МВД РК»
158
Автомашина ВАЗ 21213,
2002 года выпуска, государственный номер
С 030 КР
Бурабайский район,
г. Щучинск, ул. Коммунистичес-
кая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел
Акмолинской области МВД РК»
159
Здание типографии
Атбасарский район, г. Атбасар, ул. Луки Белаш,52/2
ГУ «Отдел финансов Атбасарского района»

160
База ғимараты
Зеренді ауданы, Бөгенбай би с.
«Зеренді ауданы Викторовка селолық округі әкімінің аппараты» ММ
»;
«Қысқарған сөздердің толық атаулары» ескерту келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын»:
«ІІД- ішкі істер департаменті;
ҚР ІІМ – Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі».
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко

160
Здание базы
Зерендинский район,
с. Богенбай би
ГУ «Аппарат акима Викторовского сельского округа Зерендинского района»
»;
примечение «Расшифровка аббревиатур и сокращений» дополнить строками следующего содержания:
«ДВД – департамент внутренних дел;
МВД РК – министерство внутренних дел Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко