2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № А-7/232 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 21 шілдеде № 3367 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Дайындауға және қайта даярлауға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің есебінен 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстары бекітілсін:
1) 1-қосымшаға сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік білім беру мекемелерінде техникалық және кәсіптік білімі бар білікті кадрларды;
2) 2-қосымшаға сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарында техникалық және кәсіптік білімі бар білікті мамандарды.
2. Дайындауға және қайта даярлауға жергілікті бюджеттің есебінен 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстары бекітілсін:
1) 3-қосымшаға сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік білім беру мекемелерінде техникалық және кәсіптік білімі бар білікті кадрларды;
2) 4-қосымшаға сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік коммуналдық қазыналық білім беру кәсіпорындарында техникалық және кәсіптік білімі бар білікті мамандарды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.

Об утверждении государственных образовательных заказов на 2010-2011 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 23 июня 2010 года № А-7/232. Зарегистировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июля 2010 года № 3367. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственные образовательные заказы на 2010-2011 учебный год за счет текущих целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета на подготовку и переподготовку:
1) квалифицированных кадров с техническим и профессиональным образованием в государственных учреждениях образования Акмолинской области согласно приложению 1;
2) квалифицированных специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных коммунальных казенных предприятиях образования Акмолинской области согласно приложению 2.
2. Утвердить государственные образовательные заказы на 2010-2011 учебный год за счет местного бюджета на подготовку и переподготовку:
1) квалифицированных кадров с техническим и профессиональным образованием в государственных учреждениях образования Акмолинской области согласно приложению 3;
2) квалифицированных специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных коммунальных казенных предприятиях образования Акмолинской области согласно приложению 4.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.

4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Ақмола облысы әкімдігінің
2010 жылғы 23.06. № А-7/232
қаулысына 1-қосымша
Ақмола облысының мемлекеттік білім беру мекемелерінде
техникалық және кәсіптік білімі бар білікті кадрларды
дайындауға және қайта даярлауға республикалық бюджеттен
бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің есебінен
2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Коды
Мамандықтың атауы
Коды
1
Ақмола облысы білім басқармасының «№ 1 кәсіптік лицейі» ММ

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 23.06.2010 года № А-7/232
Государственный образовательный заказ на 2010-2011
учебный год за счет текущих целевых трансфертов,
выделенных из республиканского бюджета на подготовку и
переподготовку квалифицированных кадров с техническим и
профессиональным образованием в государственных учреждениях
образования Акмолинской области
Наименование учебного
заведения
Код
Наименование
специальности
Код
1
ГУ «Профессиональный лицей № 1» управления образования Акмолинской области