Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қазандағы № 4С-28/2 шешімі. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 1 қарашада № 3374 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.06.10 № 4С-33-11 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 және 2010 жылғы 3 ақпандағы № 64 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» 2010 жылғы 11 қазандағы № 1051-1, «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» 2010 жылғы 12 қазандағы № 1053 қаулыларына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3342 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«91 072 857,3» цифрлары «94 667 616,1» цифрларына ауыстырылсын;
«8 129 183,5» цифрлары «8 555 729,2» цифрларына ауыстырылсын;
«57 433,3» цифрлары «95 494,3» цифрларына ауыстырылсын;
«82 793 852,1» цифрлары «85 924 004,2» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«91 496 675,3» цифрлары «95 091 434,1» цифрларына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«- 68 857» цифрлары «- 73 856,9» цифрларына ауыстырылсын;
«1 016 041» цифрлары «1 021 040,9» цифрларына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 382 184» цифрлары «- 377 184,1» цифрларына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«382 184» цифрлары «377 184,1» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«37 514 972» цифрлары «40 824 736» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«830 998» цифрлары «930 998» цифрларына ауыстырылсын;
8 тармақта:
«3 410 785» цифрлары «3 037 702» цифрларына ауыстырылсын;
«521 143» цифрлары «508 825» цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 27 октября 2010 года № 4С-28/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 ноября 2010 года № 3374. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-11
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10.06.2011 № 4С-33-11.
Примечание РЦПИ.
Порядок введения в действия см. п-2.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, постановлениями Правительства Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 и от 3 февраля 2010 года № 64» от 11 октября 2010 года № 1051-1, «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162» от 12 октября 2010 года № 1053 Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010–2012 годы» от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3342, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Арка ажары», 21 января 2010 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «91 072 857,3» заменить на цифры «94 667 616,1»;
цифры «8 129 183,5» заменить на цифры «8 555 729,2»;
цифры «57 433,3» заменить на цифры «95 494,3»;
цифры «82 793 852,1» заменить на цифры «85 924 004,2»;
в подпункте 2):
цифры «91 496 675,3» заменить на цифры «95 091 434,1»;
в подпункте 3):
цифры «- 68 857» заменить на цифры «- 73 856,9 »;
цифры «1 016 041» заменить на цифры «1 021 040,9»;
в подпункте 5):
цифры «- 382 184» заменить на цифры « - 377 184,1 »;
в подпункте 6):
цифры «382 184» заменить на цифры «377 184,1»;
в пункте 5:
цифры «37 514 972» заменить на цифры «40 824 736»;
в пункте 6:
цифры «830 998» заменить на цифры «930 998»;
в пункте 8:
цифры «3 410 785» заменить на цифры «3 037 702»;
цифры «521 143» заменить на цифры «508 825»;

«248 850» цифрлары «333 700» цифрларына ауыстырылсын;
«63 000» цифрлары «118 000» цифрларына ауыстырылсын;
«750 мың теңге –Аршалы ауданына науқас Дарья Пивеньге инсулин помпасын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсетуге;» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«10 000 мың теңге – Есіл ауданына Красивое стансасының сумен қамту жүйелерін күрделі жөндеуге;
45 000 мың теңге – Көкшетау қаласына қалпына келтірілген «Жұлдыз» және «Еркемай» бала бақшаларын жарақтауға;
10 000 мың теңге – Көкшетау қаласына қоғамдық-саяси шараларды өткізуге LED – дисплейін сатып алуға;»;
«115 000» цифрлары «483 000» цифрларына ауыстырылсын;
«100 000» цифрлары «224 000» цифрларына ауыстырылсын;
«15 000 мың теңге – Бұланды ауданына бюджеттiк сала қызметкерлерiнiң еңбек ақысын төлеуге;» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«209 000 мың теңге – Целиноград ауданына бюджеттік сала қызметкерлерiнiң еңбекақысын төлеуге;»;
«15 000» цифрлары «50 000» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«762 484,7» цифрлары «794 429,7» цифрларына ауыстырылсын;
«8 771 мың теңге - Азиялық даму банкiсiмен келiсiм шеңберiнде «Селолық аумақтарды сумен қамтамасыз ету және канализациясы» салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында жобалау, сметалық, зерттеу және құрылысқа бақылау жүргiзу жұмыстарын орындауға;» деген жол алып тасталсын;
«91 739,2» цифрлары «96 455,2» цифрларына ауыстырылсын;
«116 459 мың теңге – тұрғын үйлерді жобалауға, құрылысына, қайта жабдықтауға және сатып алуға;» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«36 000 мың теңге – Целиноград ауданына Ақмол ауылының көшелік-жол бойылық жүйелерін дамытуға;»;
21 тармақта:
«2 060 098,5» цифрлары «2 062 254,5» цифрларына ауыстырылсын;
22 тармақта:
«164 300» цифрлары «144 250,3» цифрларына ауыстырылсын;
23 тармақта:
«1 016 041» цифрлары «1 021 040,9» цифрларына ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Г.Марченкова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С. Дьяченко
Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М. Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының

цифры «248 850» заменить на цифры «333 700»;
цифры «63 000» заменить на цифры «118 000»;
после строки «750 тысяч тенге – Аршалынскому району на оказание социальной помощи больной Дарье Пивень на приобретение инсулиновой помпы;» дополнить строками следующего содержания:
«10 000 тысяч тенге – Есильскому району на капитальный ремонт системы водоснабжения станции Красивое;
45 000 тысяч тенге – городу Кокшетау на оснащение восстановленных детских садов «Жулдыз» и «Еркемай»;
10 000 тысяч тенге – городу Кокшетау на приобретение LED –дисплея для проведения общественно-политических мероприятий;»;
цифры «115 000» заменить на цифры «483 000»;
цифры «100 000» заменить на цифры «224 000»;
после строки «15 000 тысяч тенге - Буландынскому району на выплату заработной платы работникам бюджетной сферы;» дополнить строкой следующего содержания:
«209 000 тысяч тенге – Целиноградскому району на выплату заработной платы работникам бюджетной сферы;»
цифры «15 000» заменить на цифры «50 000»;
в подпункте 2):
цифры «762 484,7» заменить на цифры «794 429,7»;
строку «8 771 тысяч тенге – на выполнение проектных, сметных, изыскательских работ и надзора за строительством, с целью реализации отраслевого проекта «Водоснабжение и канализация сельских территорий» в рамках соглашения с Азиатским банком развития;» исключить;
цифры «91 739,2» заменить на цифры «96 455,2»;
после строки «116 459 тысяч тенге – на проектирование, строительство, реконструкцию и приобретение жилья;» дополнить строкой следующего содержания:
«36 000 тысяч тенге – Целиноградского району на развитие улично-дорожной сети аула Акмол;»;
в пункте 21:
цифры «2 060 098,5» заменить на цифры «2 062 254,5»;
в пункте 22:
цифры «164 300» заменить на цифры «144 250,3»;
в пункте 23:
цифры «1 016 041» заменить на цифры «1 021 040,9».
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Г.Марченкова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С. Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М. Такамбаев
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата

66 598,3
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
508 825,0
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 285,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 933 926,2
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
308 014,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 470,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 425,0
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
303 884,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 703,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
428 581,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 841 095,7
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандар(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 707 746,0
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
61 340,7
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
72 009,0
5
Денсаулық сақтау
14 794 460,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 028 443,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
76 562,4
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
689 788,0
004
Республикалық бюджет қаражаты көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

66 598,3
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
508 825,0
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
72 285,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 933 926,2
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
308 014,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
106 470,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 425,0
060
Подготовка и переподготовка кадров
303 884,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
155 703,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
428 581,0
271
Управление строительства области
1 841 095,7
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 707 746,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
61 340,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования
72 009,0
5
Здравоохранение
14 794 460,9
253
Управление здравоохранения области
12 028 443,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
76 562,4
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
689 788,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

2 766 017,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 029 437,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 784 893,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 924,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
336 522,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
89 137,8
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 750,1
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
18 680,0
008
Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 716,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
227 521,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 222,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
108 000,0
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 692,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 766 017,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 029 437,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 784 893,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63 924,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
336 522,0
003
Социальная поддержка инвалидов
89 137,8
004
Создание информационных систем
1 750,1
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
18 680,0
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
360,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
368 716,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
227 521,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
34 222,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
108 000,0
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10 692,0
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

222 787,0
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 399,4
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
25 898,0
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
72 666,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 617,2
261
Облыстың білім басқармасы
1 170 015,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 170 015,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
74 529,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
74 529,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 012 372,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 205 331,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5 619 331,0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 807 041,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 081,8
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 793,7
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
6 662 500,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

222 787,0
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
155 399,4
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
25 898,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
72 666,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
48 617,2
261
Управление образования области
1 170 015,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 170 015,0
271
Управление строительства области
74 529,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
74 529,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 012 372,6
271
Управление строительства области
6 205 331,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 619 331,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
8 807 041,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
30 081,8
002
Создание информационных систем
2 793,7
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
6 662 500,0
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

844 538,0
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
288 248,1
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
395 345,0
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 901,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
525 634,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 388 705,7
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
142 128,5
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 459,5
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
123 863,0
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 806,0
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 015 145,5
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 720,7
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
57 564,0
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
40 287,0
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
859 813,0
005
Ақпараттық жүйелер құру
1 995,8
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
270,0
013
Туристік қызметті реттеу
17 495,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
579 752,9
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 629,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 888,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
148 007,0
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
111 347,6
007
Театр және музыка өнерін қолдау
237 579,6
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
49 186,0
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
115,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

844 538,0
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
288 248,1
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
395 345,0
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 901,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
525 634,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 388 705,7
259
Управление архивов и документации области
142 128,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
16 459,5
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
123 863,0
004
Создание информационных систем
1 806,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 015 145,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
37 720,7
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 564,0
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
40 287,0
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
859 813,0
005
Создание информационных систем
1 995,8
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
270,0
013
Регулирование туристской деятельности
17 495,0
262
Управление культуры области
579 752,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
31 629,0
002
Создание информационных систем
1 888,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
148 007,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
111 347,6
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
237 579,6
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
49 186,0
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
115,1
263
Управление внутренней политики области

633 501,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 537 134,0
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
496 400,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
756 890,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 545,7
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
17 000,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 020 407,6
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163 338,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 692,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 747,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 330,3
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
201 247,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 000,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 247,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 413 866,0
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 413 866,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
507 244,9
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
37 840,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 175,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 230,6
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
434,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
315 453,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 984,5
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
412,4
023
Ақпараттық жүйелер құру
2 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
46 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

633 501,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 537 134,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
496 400,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
756 890,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 545,7
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
17 000,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 020 407,6
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
163 338,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
269 692,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 747,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
24 330,3
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
201 247,0
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
147 000,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
54 247,0
271
Управление строительства области
3 413 866,0
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
3 413 866,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
507 244,9
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
37 840,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
35 175,0
002
Создание информационных систем
2 230,6
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
434,7
271
Управление строительства области
315 453,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
36 984,5
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
412,4
023
Создание информационных систем
2 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
46 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

230 056,2
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
153 951,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 652,5
003
Ақпараттық жүйелер құру
2 076,0
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
227,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 964,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
96 032,0
12
Көлiк және коммуникация
5 073 389,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 073 389,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 094,5
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
627 587,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 502 517,5
006
Ақпараттық жүйелер құру
1 933,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
289 355,0
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1 137 590,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
379 269,0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 059 106,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 937,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
36 000,0
13
Басқалар
865 050,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
144 250,3
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
144 250,3
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
0,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
0,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
500 000,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 310,0
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру

230 056,2
272
Управление архитектуры и градостроительства области
153 951,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 652,5
003
Создание информационных систем
2 076,0
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
227,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
32 964,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
96 032,0
12
Транспорт и коммуникации
5 073 389,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 073 389,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
32 094,5
002
Развитие транспортной инфраструктуры
627 587,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 502 517,5
006
Создание информационных систем
1 933,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
289 355,0
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 137 590,0
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
379 269,0
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 059 106,0
113
Целевые текущие трансферты из местных
7 937,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
36 000,0
13
Прочие
865 050,3
257
Управление финансов области
144 250,3
012
Резерв местного исполнительного органа области
144 250,3
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
0,0
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
0,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
500 000,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
70 310,0
003
Материально-техническое оснащение государственных органов

2 990,0
006
Ақпараттық жүйелер құру
2 336,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
275 209,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
112 254,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
36 901,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
145 800,0
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
145 800,0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
75 000,0
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
75 000,0
15
Трансферттер
25 799 705,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
25 799 705,0
007
Субвенциялар
15 362 412,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
179 882,4
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2 830,0
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 814 332,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
626 744,6
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000,0
030
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 713 504,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
-73 856,9
Бюджеттiк несиелер
947 184,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
499 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
499 000,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
499 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
298 184,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
298 184,0
007
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
298 184,0
13
Басқалар
150 000,0

2 990,0
006
Создание информационных систем
2 336,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
275 209,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
112 254,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
36 901,0
271
Управление строительства области
145 800,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
145 800,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
75 000,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
75 000,0
15
Трансферты
25 799 705,0
257
Управление финансов области
25 799 705,0
007
Субвенции
15 362 412,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
179 882,4
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2 830,0
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
7 814 332,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
626 744,6
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезывычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000,0
030
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
1 713 504,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-73 856,9
Бюджетные кредиты
947 184,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
499 000,0
271
Управление строительства области
499 000,0
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
499 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
298 184,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
298 184,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
298 184,0
13
Прочие
150 000,0