Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы № С-40/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 қарашада № 1-1-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № С-44/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.03.11 № С-44/15 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасы мен 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-115 тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтарда "Көкшетау" газетінде және 2010 жылғы 21 қаңтарда "Степной Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
"11 078 307" сандары "11 277 495" сандарына ауыстырылсын;
"4 502 556" сандары "4 684 617" сандарына ауыстырылсын;
"170 963" сандары "158 902" сандарына ауыстырылсын;
"5 714 073" сандары "5 743 261" сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
"11 187 562,9" сандары "11 454 889,9" сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
"-79 534" сандары "- 147 781,8" сандарына ауыстырылсын;
"85 766" сандары "154 013,8" сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
"-29 721,9" сандары "- 29 613,1" сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
"29 721,9" сандары "29 613,1" сандарына ауыстырылсын;
"515 700" сандары "515 808,8" сандарына ауыстырылсын;
5 тармақта:
"459 560" сандары "438 073" сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
"241 285" сандары "241 267" сандарына ауыстырылсын;
"12 291" сандары "12 285" сандарына ауыстырылсын;
"16 623" сандары "16 611" сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
"218 275" сандары "196 806" сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасының екінші азат жолында:
"218 275" сандары "196 806" сандарына ауыстырылсын;
5-1 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2010 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен білім беру саласына мақсатты трансферттерді дамытуға 66 469 мың теңге сомасы қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2009 года № С-31/6 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2010 года С-40/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 12 ноября 2010 года № 1-1-131. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 марта 2011 года № С-44/15
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.03.2011 № С-44/15
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № С-31/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-115, опубликовано 21 января 2010 года в газете "Кокшетау" и 21 января 2010 года в газете "Степной маяк") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "11 078 307" заменить цифрами "11 277 495";
цифры "4 502 556" заменить цифрами "4 684 617";
цифры "170 963" заменить цифрами "158 902";
цифры "5 714 073" заменить цифрами "5 743 261";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "11 187 562,9" заменить цифрами "11 454 889,9";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "-79 534" заменить цифрами "-147 781,8";
цифры "85 766" заменить цифрами "154 013, 8";
в подпункте 4) пункта 1:
цифры "-29 721,9" заменить цифрами "-29 613,1";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "29 721,9" заменить цифрами "29 613,1";
цифры "515 700" заменить цифрами "515 808,8";
в пункте 5:
цифры "459 560" заменить цифрами "438 073";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "241 285" заменить цифрами "241 267";
цифры "12 291" заменить цифрами "12 285";
цифры "16 623" заменить цифрами "16 611";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "218 275" заменить цифрами "196 806";
в абзаце втором подпункта 2) пункта 5:
цифры "218 275" заменить цифрами "196 806";
пункт 5-1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Учесть, что в городском бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета на образование в сумме 66 469 тысяч тенге, в том числе:

1) 45 000 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
қалпына келтірілген "Жұлдыз" және "Еркемай" бала бақшаларын жарақтауға - 45 000 мың теңге;
2) дамытуға арналған 21 469 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында Северная көшесімен Янко-Мирзоян көшесінің қиылысындағы 320 орындық мектепке дейінгі балалар ұйымын салу құрылысына – 21 469 мың теңге";
6 тармақта:
"79 684,4" сандары "75 835,5" сандарына ауыстырылсын;
үшінші азат жолындағы "тұрмысы төмен отбасылардың" сөздері жойылсын;
"5 203,9" сандары "2 202,9" сандарына ауыстырылсын;
"62 300,5" сандары "61 452,6" сандарына ауыстырылсын;
7 тармақта:
"52 360,6" сандары "51 084" сандарына ауыстырылсын;
"10 597" сандары "8 596" сандарына ауыстырылсын;
"41 461" сандары "42 185,4" сандарына ауыстырылсын;
10 тармақта:
"409 712,6" сандары "419 412,6" сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы тоғызыншы азат жолмен толықтырылсын:
"қоғамдық-саяси шараларды өткізуге LED – дисплейін сатып алуға - 10 000 мың теңге";
11 тармақта:
"1 327 212,4" сандары "1 328 012,9" сандарына ауыстырылсын;
11 тармақтың 2) тармақшасында:
"801 729" сандары "802 529,5" сандарына ауыстырылсын;
"17 000" сандары "17 800,5" сандарына ауыстырылсын;
13 тармақта:
"258 632" сандары "258 523,2" сандарына ауыстырылсын;
"6 232" сандары "6 123,2" сандарына ауыстырылсын;
Көкшетау қалалық мәслихатының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-115 тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтарда "Көкшетау" газетінде және 2010 жылғы 21 қаңтарда "Степной Маяк" газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
40 сессияның төрағасы
Б.Бегалин
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ.Мұстафина
"КЕЛІСІЛДІ":
Көкшетау қаласының әкімі М.Батырханов
Көкшетау қаласының
қаржы бөлімінің бастығы
Ө.Ыдырысов
Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
А.Омарова
Көкшетау қалалық мәслихатының
2010 жылғы 5 қарашадағы
№ С-40/5 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
"2010-2012 жылдарға арналған
қалалық бюджет туралы"
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-31/6 шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы арналған қалалық бюджет
Санаты
Сыны
бы
Ішкі сыны бы
Атауы
Сома мың теңге
I. Кіріс

1) целевые текущие трансферты в сумме 45 000 тысяч тенге, в том числе:
45 000 тысяч тенге – на оснащение восстановленных детских садов "Жулдыз" и "Еркемай";
2) целевые трансферты на развитие в сумме 21 469 тысяч тенге, в том числе:
21 469 тысяч тенге – на строительство детской дошкольной организации на 320 мест на пересечении улиц Северной – Янко – Мирзояна в городе Кокшетау";
в пункте 6:
цифры "79 684,4" заменить цифрами "75 835,5";
в абзаце третьем слова "из малообеспеченных семей" исключить;
цифры "5 203,9" заменить цифрами "2 202,9";
цифры "62 300,5" заменить цифрами "61 452,6";
в пункте 7:
цифры "52 360,6" заменить цифрами "51 084";
цифры "10 597" заменить цифрами "8 596";
цифры "41 461" заменить цифрами "42 185,4";
в пункте 10:
цифры "409 712,6" заменить цифрами "419 412,6";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"10 000 тысяч тенге – на приобретение LED дисплея для проведения общественно-политических мероприятий";
в пункте 11:
цифры "1 327 212,4" заменить цифрами "1 328 012,9";
в подпункте 2) пункта 11:
цифры "801 729" заменить цифрами "802 529,5";
цифры "17 000" заменить цифрами "17 800,5";
в пункте 13:
цифры "258 632" заменить цифрами "258 523,2";
цифры "6 232" заменить цифрами "6 123,2";
приложения 1, 5 к решению Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы" от 23 декабря 2009 года № С-31/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-115, опубликовано 21 января 2010 года в газете "Кокшетау" и 21 января 2010 года в газете "Степной маяк"), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 40 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
Б.Бегалин
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
К.Мустафина
"СОГЛАСОВАНО":
Аким города Кокшетау
М.Батырханов
Начальник отдела финансов
города Кокшетау
О.Идрисов
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау
А.Омарова
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 5 ноября 2010 года
№ С-40/5
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 5 ноября 2010 года
№ С-40/5
Городской бюджет на 2010 год
Ка
те
го
ри
я
Кл
ас
с
По
дк
ла
сс
Наименование
Сумма
тыс.тенге
I. Доходы

138286,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
14641,0
18
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
14641,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
231102,4
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12322,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4581,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16085,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
627,0
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
197487,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
257317,8
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
257317,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
458057,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
417405,7
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
58659,6
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3221,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21702,0
6
Тұрғын үй көмегі
40751,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70933,6
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2106,0
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
21614,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
47937,6
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12560,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
32080,0
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
2202,9
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

138286,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
14641,0
18
Организация профессионального обучения
14641,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
231102,4
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12322,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4581,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16085,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
627,0
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
197487,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
257317,8
37
Строительство и реконструкция объектов образования
257317,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
458057,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
417405,7
2
Программа занятости
58659,6
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3221,0
5
Государственная адресная социальная помощь
21702,0
6
Жилищная помощь
40751,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70933,6
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2106,0
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
21614,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
47937,6
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
12560,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32080,0
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2202,9
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

14034,0
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4847,0
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9187,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
44220,7
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
41957,7
7
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
2263,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16583,0
2
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
13688,0
5
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
2895,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17800,5
17
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
17800,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9527,0
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9527,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
29967,3
1
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15875,3
3
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
4042,0
4
Ақпараттық жүйелер құру
50,0
7
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
10000,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
6742,0
1
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6742,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29190,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8428,0
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7358,0
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
190,0
99
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
880,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18423,0
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18423,0

14034,0
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
4847,0
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9187,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
44220,7
6
Функционирование районных (городских) библиотек
41957,7
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2263,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16583,0
2
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
13688,0
5
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2895,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17800,5
17
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
17800,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9527,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9527,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
29967,3
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15875,3
3
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
4042,0
4
Создание информационных систем
50,0
7
Материально-техническое оснащение государственных органов
10000,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6742,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6742,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29190,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8428,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7358,0
4
Материально-техническое оснащение государственных органов
190,0
99
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
880,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18423,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18423,0

474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2339,0
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2339,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
130678,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25406,7
1
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25406,7
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
105272,0
1
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12086,0
2
Ақпараттық жүйелер құру
79486,0
3
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
13700,0
12
Көлiк және коммуникация
992644,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4781,0
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық), округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4781,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18258,0
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18258,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
969605,0
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
969605,0
13
Басқалар
151898,3
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7282,0
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6742,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
540,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
109502,3
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
109502,3
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6000,0
3
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
6000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29114,0
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29114,0
15
Трансферттер
1302516,6
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2339,0
13
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2339,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
130678,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25406,7
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
25406,7
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
105272,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
12086,0
2
Создание информационных систем
79486,0
3
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
13700,0
12
Транспорт и коммуникации
992644,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4781,0
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках,аулах (селах), аульных (сельских) округах
4781,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18258,0
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18258,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
969605,0
8
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
969605,0
13
Прочие
151898,3
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7282,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6742,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности
540,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
109502,3
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
109502,3
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6000,0
3
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
6000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29114,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
29114,0
15
Трансферты
1302516,6
452
Отдел финансов района (города областного значения)