Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-27/2 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 4С-28/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қаңтарда № 1-2-126 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы № 4С-38/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011.03.10 № 4С-38/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-27/2 (нормативтік – құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-123 тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы 2) тармақшасында:
«6 923 784» деген саны «6 981 441» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтағы 5) тармақшасында:
«- 296 704» деген саны «-354 361» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтағы 6) тармақшасында:
«296 704» деген саны «354 361» санымен ауыстырылсын.
Аталмыш шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Н. Лощинская
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының әкімі                А. Никишов
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                О. Роберт
Степногорск қалалық мәслихатының
2010 жылғы 15 қаңтардағы № 4С-28/2

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-27/2 "О бюджете города на 2010-2012 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 15 января 2010 года № 4С-28/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 19 января 2010 года № 1-2-126. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата от 10 марта 2011 года № 4С-38/5
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата от 10.03.2011 № 4С-38/5
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2010 - 2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-123, опубликовано в газетах от 14 января 2010 года «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «6 923 784» заменить цифрами «6 981 441»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-296 704» заменить цифрами «-354 361»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «296 704» заменить цифрами «354 361»;
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Н. Лощинская
Секретарь городского
маслихата                                  Г. Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Степногорска                   А. Никишов
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования                    О. Роберт
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

88 687,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
22 064,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
22 064,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
22 064,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
476 870,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
51 670,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 735,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 875,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
60,0
011
Қайта даярлау және аймақты жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін ағымды, күрделі жөндеу
27 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
425 200,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
425 200,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
189 177,0
2
Әлеуметтік көмек
165 199,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамтылу және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
165 199,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 262,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
185,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 346,0
006
Тұрғын-үй көмегі
27 551,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 032,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 054,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
15 153,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 396,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
13 692,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
1 548,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
38 980,0
9
Әлеуметтік көмек саласындағы өзге де қызметтер
23 978,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамтылу және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 978,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

88 687,0
4
Техническое и профессиональное, после среднее образование
22 064,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
22 064,0
018
Организация профессионального обучения
22 064,0
9
Прочие услуги в области образования
476 870,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
51 670,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 735,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 875,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
60,0
011
Капитальный, текущий ремонт  объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
27 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
425 200,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
425 200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
189 177,0
2
Социальная помощь
165 199,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
165 199,0
002
Программа занятости
23 262,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта,  в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
185,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 346,0
006
Жилищная помощь
27 551,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 032,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 054,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 153,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 396,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 692,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 548,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне
38 980,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 978,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 978,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения