2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № А-1/21 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 ақпанда № 1-2-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № А-8/446 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010.12.24 № А-8/446 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің 7, 8 тармақтарына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылындағы ұйымдарда қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2010 жылғы Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылындағы ұйымдар, түрлері, көлемі және қоғамдық жұмыстардың шарттары, еңбек ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің «Степногорск қаласында 2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № а-3/195 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-109 тіркелген, 2009 жылдың 5 маусымда «Степногорск Ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.
5. Осы Степногорск қаласының қаулы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск
қаласының әкімі                            А.Никишов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Ф.Жукова
Қазақстан Республикасы
экономикалық қылмысқа
және жемқорлыққа қарсы
күрес жөніндегі Агентігі
Ақмола облысының экономикалық
қылмысқа және жемқорлыққа
қарсы күрес жөніндегі
Департаменті
«Степногорск аймағы
бойынша қаржы полициясының
ауданаралық бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Е.Жұмабаев
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының
Ішкі істер департаменті
Степногорск қаласының
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Мұқанов
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы сотының жанындағы
әкімшілік соты бойынша
комитеті Ақмола облысының
Әкімшілік соттар
Степногорск қалалық
сотының төрағасы                           Қ.Тоқсанбаев
«Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
Ақмола облысы бойынша
Әділет департаменті
«Степногорск қаласының
әділет басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Р.Тайшыбеков
«Ақмола облысының
денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы
Степногорск қалалық емхана»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорынының
бас дәрігері                               А.Дүйсенов
«Ақмола облысы Степногорск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Асылбеков
Қазақстан Республикасының
төтенше жағдайлар жөніндегі
Министрлігі төтенше
жағдайлар жөніндегі
департаменті «Степногорск
қаласының төтенше жағдайлар
жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Шапағатов
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Ақмола облысы бойынша
Салық департаменті
«Степногорск қаласы
бойынша салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Д.Бекболатов
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
Министрлігі Ақмола облысының
«Зейнетақыны төлеу жөніндегі
мемлекеттік орталығы»
бөлімшесі мемлекеттік
республикалық қазыналық
кәсіпорыны Степногорск
қалалық зейнетақыны
төлеу жөніндегі мемлекеттік
орталығы бөлімшесінің
бастығы                                    Л.Заворыкина
Қазақстан Республикасының
статистика Агентігі
Ақмола облысы статистика
департаменті
Степногорск қаласының
статистика басқарамасының
бастығы                                    А.Орлова
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Степногорск қаласының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Л.Мұхамедина
Степногорск қаласы әкімдігінің
22.01.2010 ж. № А-1/21
қаулысымен бекітілген
Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ ауылындағы ұйымдар, қоғамдық жұмыстар түрлері, көлемі және шарттары, еңбек ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
«Степногорск қаласы
әкімінің аппараты» ММ
Құжаттарды өңдеу
бойынша көмек
көрсету
1045 құжат
2
«Ақсу кенті әкімінің
аппараты» ММ
Ауланы аралап шығу Әеуметтік
карталарды құруға
көмек көрсету
Аумақтарын жинау
953 аула
953 құжат
1 200 000
шаршы метр
3
«Бестөбе кенті әкімінің
аппараты» ММ
Аумақтарын жинау
1 600 000
шаршы метр
4
«Заводской кенті
әкімінің аппараты» ММ
Ауланы аралап шығу Әлеуметтік
карталарды құруға
көмек көрсету
Аумақтарын жинау
926 аула
926 құжат
850 000
шаршы метр
5
«Шаңтөбе кенті әкімінің
аппараты» ММ
Ауланы аралап шығу Әлеуметтік
карталарды құруға
көмек көрсету
Аумақтарын жинау
1879 аула
1879 құжат
1 200 000
шаршы метр
6
«Қарабұлақ ауылы әкімінің
аппараты» ММ
Ауланы аралап шығу Әлеуметтік
карталарды құруға
көмек көрсету
Аумақтарын жинау
318 аула
318 құжат
150 000
шаршы метр
7
Степногорск қаласының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімінің
«Орталықтандырылған
кітапханалық жүйесі» ММ
Жұмыстарды
жаңғыртуды
өткізуінде көмек
көрсету
660 кітап
8
«Степногорск қаласының жер қатынастары бөлімі» ММ
Құжаттарды өңдеу
бойынша
жұмыстарды
өткізуінде көмек
көрсету
840 құжат
9
«Степногорск қаласының
ішкі саясат бөлімі» ММ
Әлеуметтік
сауалнаманы
өткізуінде көмек
көрсету

Об организации общественных работ в 2010 году
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 22 января 2010 года № А-1/21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 19 февраля 2010 года № 1-2-127. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 24 декабря 2010 года № А-8/446
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 24.12.2010 № А-8/446
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году общественные работы в организациях города Степногорска, поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и села Карабулак.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций города Степногорска, поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и села Карабулак, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска «Об организации общественных работ в городе Степногорске на 2009 год» от 23 апреля 2009 года № а-3/195 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-109, опубликовано 5 июня 2009 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
5. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ города
Степногорска»                              Ф.Жукова
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Межрайонный
отдел финансовой полиции
по Степногорскому региону»
Департамента по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью
по Акмолинской области
Агентства по борьбе
с экономической и
коррупционной преступностью
Республики Казахстан                       Е.Жумабаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел города Степногорска
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е.Муканов
Председатель Степногорского
городского суда
Администратора судов
Акмолинской области
Комитета по судебному
администрированию
при Верховном суде
Республики Казахстан                       К.Токсанбаев
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
города Степногорска
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Р.Тайшибеков
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Степногорская
городская поликлиника»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        А.Дуйсенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Степногорск
Акмолинской области»                       Н.Асылбеков
Начальник государственного
учреждения «Управление по
чрезвычайным ситуациям
города Степногорск
Департамента
по чрезвычайным ситуациям
Министерства по чрезвычайным
ситуациям
Республики Казахстан»                      М.Шапагатов
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по городу Степногорску
Налогового департамента
по Акмолинской области
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Д.Бекболатов
Начальник Степногорского
городского отделения
государственного центра
по выплате пенсии
Акмолинского областного
филиала республиканского
государственного
казенного предприятия
«Государственный центр
по выплате пенсий»
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан                       Л.Заворыкина
Начальник управления
статистики города Степногорска
Департамента статистики
Акмолинской области
Агентства статистики
Республики Казахстан                       А.Орлова
Начальник государственного
учреждения «Государственный
Архив города Степногорска»
Управления архивов и
документации
Акмолинской области                        Л.Мухамедина
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска
от 22.01.2010
№ А-1/21
Перечень организаций города Степногорска, поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и села Карабулак, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования
Наименование организации
Виды
общественных
работ
Объемы
общественных работ
1
ГУ «Аппарат акима
города Степногорска»
Оказание помощи по
обработке документов
1045 документов
2
ГУ «Аппарат акима
поселка Аксу»
Подворный обход
Помощь в составлении
социальных карт
Уборка территорий
953 дворов
953 документа
1 200 000 метров
квадратных
3
ГУ «Аппарат акима
поселка Бестобе»
Уборка территорий
1 600 000 метров
квадратных
4
ГУ «Аппарат акима
поселка Заводской»
Подворный обход
Помощь в составлении
социальных карт
Уборка территорий
926 дворов
926 документа
85 0000 метров квадратных
5
ГУ «Аппарат акима
поселка Шантобе»
Подворный обход
Помощь в составлении
социальных карт
Уборка территорий
1879 дворов
1879 документов
1 200 000 метров
квадратных
6
ГУ «Аппарат акима
села Карабулак»
Подворный обход
Помощь в составлении
социальных карт
Уборка территорий
318 дворов
318 документов
150 000 метров квадратных
7
ГУ «Централизованная
библиотечная система»
отдела культуры и
развития языков города
Степногорска
Помощь в проведении
реставрационных
работ
660 книг
8
ГУ «Отдел земельных
отношений города
Степногорска»
Помощь в проведении
работ по обработке
документов
840 документов
9
ГУ «Отдел внутренней
политики города
Степногорска»
Помощь в проведении
социальных опросов

4 500 адам
10
Степногорск қаласының
тұрғын–үй коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімінің
«Горкоммун-хоз» ШЖҚ МКҚК
Қала аумақтарын
жинау және
көгалдандыруы
37 200 шаршы метр
11
Ақмола облысының денсаулық
сақтау басқармасының
жанындағы «Степногорск
қалалық емхана» МКҚК
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
1800 құжат
12
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы сотының
Жанындағы әкімшілік
соты бойынша комитеті
Ақмола облысының
Әкімшілік соттар
Степногорск қалалық соты
Курьердің жұмысы
1140 құжат
13
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
Министрлігі
Ақмола облысының
«Зейнетақыны төлеу жөніндегі
мемлекеттік орталығы»
бөлімшесі мемлекеттік
республикалық қазыналық
кәсіпорыны Степногорск
қалалық зейнетақыны
төлеу жөніндегі
мемлекеттік орталығының
бөлімшесі
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
6000 құжат
14
Қазақстан Республикасының
статистика Агентігі
Ақмола облысы статистика
департаменті
Степногорск қаласының
статистика басқарамасы
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
3960 құжат
15
«Ақмола облысы Степногорск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» ММ
Курьердің жұмысы
600 құжат
16
«Степногорск қаласының
тұрғын–үй коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» ММ
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
1560 құжат
17
«Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» ММ
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
23 117 құжат
18
Ақмола облысының мұрағаттық
және құжатнама басқармасы
«Степногорск қаласының
мемлекеттік мұрағат» ММ
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
2700 құжат
19
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының Ішкі істер
департаменті Степногорск
қаласының ішкі істер
бөлімі» ММ
Курьердің жұмысы
1200 құжат
20
«Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
Ақмола облысы бойынша
Әділет департаменті
«Степногорск қаласының әділет
басқармасы» ММ
Мұрағаттық
құжаттарды өндеу
бойынша көмек көрсету
400 000 құжат
21
Қазақстан Республикасының
төтенше жағдайлар жөніндегі
Министрлігі төтенше жағдайлар
жөніндегі департаменті
Степногорск қаласының
төтенше жағдайлар жөніндегі
басқармасы» ММ
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
800 құжат
22
Қазақстан Республикасы
экономикалық қылмысқа
және жемқорлыққа қарсы күрес
жөніндегі Агентігі Ақмола
облысының экономикалық
қылмысқа және жемқорлыққа
қарсы күрес жөніндегі
Департаменті «Степногорск
аймағы бойынша қаржы
полициясының ауданаралық
бөлімі» ММ
Құжаттарды өндеу
бойынша көмек
көрсету
1350 құжат
23
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Ақмола облысы бойынша
Салық департаменті
«Степногорск қаласы бойынша
салық басқармасы» ММ
Курьердің жұмысы

4 500 человек
10
ГКП на ПХВ «Горкоммунхоз» при
отделе жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
города Степногорска
Уборка территорий
города и озеленение
372 000
метров квадратных
11
ГККП «Степногорская
городская поликлиника»
при управлении
здравоохранения
Акмолинской области
Оказание помощи по
обработке документов
1800 документов
12
Степногорский городской
суд Администратора судов
Акмолинской области
Комитета по судебному
администрированию при
Верховном суде
Республики Казахстан
Курьерская работа
1140 документов
13
Степногорское городское
отделение
государственного центра
по выплате пенсии
Акмолинского областного
филиала республиканского
государственного
казенного предприятия
«Государственный центр
по выплате пенсий»
Министерства труда и
социальной защиты
населения Республики
Казахстан
Оказание помощи по
обработке документов
6000 документов
14
Управление статистики
города Степногорска
Департамента статистики
Акмолинской области
Агентства статистики
Республики Казахстан
Оказание помощи по
обработке документов
3960 документов
15
ГУ «Отдел по делам
обороны города
Степногорск Акмолинской
области»
Курьерская работа
600 документов
16
ГУ «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
города Степногорска»
Оказание помощи по
обработке документов
1560 документов
17
ГУ «Отдел занятости и
социальных программ
города Степногорска»
Оказание помощи по
обработке документов
23 117 документов
18
ГУ «Государственный
архив города
Степногорска» Управления
архивов и документации
Акмолинской области
Оказание помощи по
обработке документов
2700 документов
19
ГУ «Отдел внутренних дел
города Степногорска
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики
Казахстан»
Курьерская работа
1200 документов
20
ГУ «Управление юстиции
города Степногорска
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
Оказание помощи по
обработке архивных
документов
400 000 документов
21
ГУ «Управление по
чрезвычайным ситуациям
города Степногорск
Департамента по
чрезвычайным ситуациям
Акмолинской области
Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан»
Оказание помощи по
обработке документов
800 документов
22
ГУ «Межрайонный
отдел финансовой полиции
по Степногорскому
региону» Департамента по
борьбе с экономической
и коррупционной
преступностью по
Акмолинской области
Агентства по борьбе
с экономической и
коррупционной
преступностью
Республики Казахстан
Оказание помощи по
обработке документов
1350 документов
23
ГУ «Налоговое управление
по городу Степногорску
Налогового департамента
по Акмолинской области
Министерства финансов
Республики Казахстан»
Курьерская работа

25 000 құжат
24
Степногорск қаласының білім
беру жанындағы «Балалар
шығармашылық үйі» ШЖҚ МКҚК
Мәдени шараларды
ұйымдастыруына
көмек көрсету
50 іс-шара
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты шарттары
Еңбек ақының
мөлшері
Оларды қаржыландыру көздері
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Еңбек шарты
Ең аз еңбек ақы
Қалалық бюджет
Қысқармалардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
МҚКК – мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.

25 000 документов
24
ГККП «Дом детского
творчества» при отделе
образования города
Степногорска
Помощь в организации
культурно-досуговых
мероприятий
50 мероприятий
продолжение таблицы
Условия общественных
работ
Размеры оплаты труда
Источники их
финансирования
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Городской бюджет